INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 4X5KM RELAY - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
INWA Nordic Walking World Championships
INWA Nordic Walking World Championships
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-04 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 144 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 144 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | KATEGORIA | Czerwona kartka | Kartka żółta |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROMANOWSKI Daniel | 21 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | M | ||||
2 | BARCZYK Bogdan | 25 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | M | ||||
3 | JUREK Adam | 137 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | M | ||||
4 | GROSSMANN Florian | 29 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | M | ||||
5 | OSTRIC Igor | 45 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | M | 1 | |||
6 | FRĄCKOWIAK Roman | 49 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | M | ||||
7 | REAGALS Raspars | 77 | LATVIA 2 | Open sztafet | M | 1 | |||
8 | STEPANS Davis | 93 | LATVIA 6 | Open sztafet | M | 1 | |||
9 | KŁOS Maciej | 109 | POLIPACK TEAM GWE | Open sztafet | MIXED | ||||
10 | ORDZOWIAŁY Piotr | 113 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM – MASZYCANKA MASZYCE 2 | Open sztafet | MIXED | ||||
11 | BIŃCZYK Dariusz | 125 | SMSEFEKT CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | MIXED | ||||
12 | TOBOLIK Jan | 141 | PASHA HEROES | Open sztafet | MIXED | ||||
13 | SZADKOWSKI Mariusz | 33 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING | Open sztafet | MIXED | ||||
14 | STĘPIEŃ Artur | 37 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | Open sztafet | MIXED | ||||
15 | VELISKY Lukas | 121 | RAKETKY | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
16 | LOCMELIS Imants | 73 | LATVIA 1 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
17 | TOMCZYK Edward | 133 | ZIELONE GRUSZKI POZNAŃ | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
18 | STĘPAK Piotr | 22 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | M | ||||
19 | KABATA Jarosław | 26 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | M | ||||
20 | OLSZAŃSKI Karol | 138 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | M | 1 | |||
21 | FEY Torsten | 30 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | M | 1 | |||
22 | KULIKOVSKIS Guntis | 78 | LATVIA 2 | Open sztafet | M | 1 | |||
23 | LUDWICZAK Dariusz | 50 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | M | ||||
24 | WOJTOWICZ Tomasz | 2 | POLSKA 1 – MIXED | Open sztafet | MIXED | ||||
25 | WITUCKI Jacek | 6 | POLSKA 2 – MIXED | Open sztafet | MIXED | ||||
26 | ABELTINS Edgars | 94 | LATVIA 6 | Open sztafet | M | 2 | |||
27 | MIHELAC Juraj | 46 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | M | ||||
28 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 130 | WESOŁY BORSUK TEAM | Open sztafet | MIXED | ||||
29 | ROŻYNEK Miron | 18 | POLSKA 5 – MIXED | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
30 | DUDEK Leszek | 66 | KGHM RUDNA 2 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | 2 | |||
31 | GAJEWSKI Eugeniusz | 62 | KGHM RUDNA | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
32 | CYRUS Bogdan | 23 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | M | 2 | |||
33 | ROSAK Marcin | 27 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | M | 1 | |||
34 | MICHALEC Marcin | 139 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | M | ||||
35 | CHOJNACKI Paweł | 51 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | M | ||||
36 | MEYER Olaf | 31 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | M | 2 | |||
37 | ROKIS Kaspars | 79 | LATVIA 2 | Open sztafet | M | 2 | |||
38 | WOJTASIŃSKI Daniel | 103 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | MIXED | ||||
39 | ILICIC Goran | 47 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | M | ||||
40 | BEITIKS Andis | 95 | LATVIA 6 | Open sztafet | M | ||||
41 | HELWICH Stefan | 71 | KGHM RUDNA 3 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
42 | PETR Marek | 143 | PASHA HEROES | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
43 | SIWAK Piotr | 67 | KGHM RUDNA 2 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
44 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 99 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA 2 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
45 | SKIBA Krzysztof | 140 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | M | ||||
46 | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 28 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | M | ||||
47 | STILLER Karol | 24 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | M | 1 | |||
48 | MARCZAK Tomasz | 8 | POLSKA 2 – MIXED | Open sztafet | MIXED | ||||
49 | NIEPOKÓJ Radosław | 4 | POLSKA 1 – MIXED | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
50 | SZAMOTULSKI Henryk | 52 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | M | 2 | |||
51 | AHEL Jadranko | 43 | TEAM CROATIA 3 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | 2 | |||
52 | KUŹMICZ Adam | 112 | POLIPACK TEAM GWE | Open sztafet | MIXED | ||||
53 | DĘBSKI Bartłomiej | 104 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
54 | LISOVS Aleksandrs | 80 | LATVIA 2 | Open sztafet | M | 1 | |||
55 | CIPIN Frank | 32 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | M | 2 | |||
56 | MISZTAL Grzegorz | 116 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM – MASZYCANKA MASZYCE 2 | Open sztafet | MIXED | ||||
57 | RECZULSKI Mariusz | 128 | SMSEFEKT CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
58 | CZERSKI Krzysztof | 20 | POLSKA 5 – MIXED | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
59 | KLARIC Vjekoslaw | 48 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | M | 2 | |||
60 | GRYGOROWICZ Bogdan | 72 | KGHM RUDNA 3 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
61 | ŚLUSARCZYK Marcin | 132 | WESOŁY BORSUK TEAM | Open sztafet | MIXED | 1 | |||
62 | JUKAMS Eriks | 96 | LATVIA 6 | Open sztafet | M | 2 | |||
63 | PUSNAKOVS Feoktists | 76 | LATVIA 1 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
64 | BANASZKIEWICZ Arkadiusz | 36 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING | Open sztafet | MIXED | ||||
65 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 100 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA 2 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
66 | WOROCH Roman | 64 | KGHM RUDNA | MIXED 60+ | MIXED 60+ | 1 | |||
67 | SOŁTYS Mieczysław | 40 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | Open sztafet | MIXED | ||||
68 | CZMOCH Marian | 136 | ZIELONE GRUSZKI POZNAŃ | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
69 | BOROVINA Mladen | 44 | TEAM CROATIA 3 | MIXED 60+ | MIXED 60+ | ||||
70 | KORDULIAK Dusan | 124 | RAKETKY | Open sztafet | MIXED |
Znaleziono 70 wynik(ów)