INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 10KM - KLASYFIKACJA WG. INWA
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 57 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5 2.5km | 5 km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDIEWICZ Andrzej | 41 | NW CZLAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 00:14:04 | 00:28:55 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 53 | ALEKSANDRIA I | M21-39 | 00:14:18 | 00:29:35 | ||||
3 | POLKOWSKI Piotr | 59 | WARSZAWA | M21-39 | 00:15:31 | 00:31:31 | ||||
4 | JANOCHA Robert | 43 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | KROSNO | M40-59 | 00:15:40 | 00:31:31 | |||
5 | BARCZYK Bogdan | 32 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-59 | 00:15:40 | 00:31:37 | |||
6 | STUDNICKI Ryszard | 228 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M70+ | 00:27:09 | 00:31:46 | |||
7 | ŚWIDEREK Marcin | 72 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 00:15:47 | 00:32:06 | |||
8 | CZŁAPSKI Krzysztof | 38 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 00:16:19 | 00:33:09 | |||
9 | SIWAK Piotr | 30 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:16:28 | 00:33:12 | |||
10 | ŠEMETA Algirdas | 64 | VILNIUS | M60-69 | 00:16:41 | 00:33:49 | ||||
11 | ADAMCZYK Adam | 31 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:25 | 00:35:11 | |||
12 | YAKUYSHYN Borys | 77 | KKNW | KOLBUSZOWA | M60-69 | 00:17:11 | 00:35:25 | |||
13 | FURMAN Marian | 292 | ZDROWY ODLOT NW TEAM | BIECZ | M60-69 | 00:17:26 | 00:35:35 | |||
14 | DOMARADZKI Tomasz | 39 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-59 | 00:17:53 | 00:36:06 | |||
15 | ZIELIŃSKI Marcin | 79 | RZESZÓW | M40-59 | 00:18:09 | 00:36:33 | ||||
16 | LOSKA Romuald | 51 | KATOWICE | M60-69 | 00:18:00 | 00:36:42 | ||||
17 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 68 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:18:01 | 00:36:51 | |||
18 | SZUKAŁA Rafal | 69 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-59 | 00:18:28 | 00:37:16 | |||
19 | TOMCZYK Edward | 73 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:18:06 | 00:37:23 | |||
20 | ZAWADZKI Zygmunt | 78 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M60-69 | 00:18:40 | 00:37:33 | |||
21 | TOPOLEWICZ Grzegorz | 74 | KOLBUSZOWA | M40-59 | 00:18:45 | 00:37:36 | ||||
22 | WYSOCKI Andrzej | 76 | SKÓRZEC | M40-59 | 00:18:40 | 00:37:55 | ||||
23 | SONDEJ Wiesław | 67 | RZESZÓW | M60-69 | 00:19:13 | 00:39:11 | ||||
24 | SIMKO Zbigniew | 28 | KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSK | NOWA SARZYNA | M70+ | 00:19:37 | 00:40:12 | |||
25 | ŚLĘZAK Jakub | 71 | KATOWICE | M21-39 | 00:20:19 | 00:40:28 | ||||
26 | CECERSKI Joachim | 35 | KATOWICE | M21-39 | 00:20:20 | 00:40:29 | ||||
27 | PAWIŁOWSKI Henryk | 58 | SST LUBCZA | RACLAWÓWKA | M60-69 | 00:23:16 | 00:45:06 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | DRYNDA Franciszek | 40 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70+ | 00:22:33 | 00:47:58 |
Znaleziono 28 wynik(ów)