INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 10KM - KLASYFIKACJA WG. INWA
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 57 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5 2.5km | 5 km 5km | 7.5 7.5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDIEWICZ Andrzej | 41 | NW CZLAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 1 | M 1 | 00:14:04 | 00:28:55 | 00:44:03 | 00:59:20.01 | 5:56 | 10.1 (100%) | ||||
2 | MARCZAK Tomasz | 53 | ALEKSANDRIA I | M21-39 | 1 | M 2 | 00:14:18 | 00:29:35 | 00:45:17 | 01:01:06.38 | +00:01:46 (2.9%) | 6:06 | 9.8 (97.0%) | ||||
3 | BARCZYK Bogdan | 32 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-59 | 2 | M 3 | 00:15:40 | 00:31:37 | 00:47:37 | 01:03:12.66 | +00:03:52 (6.1%) | 6:19 | 9.5 (94.1%) | |||
4 | JANOCHA Robert | 43 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | KROSNO | M40-59 | 3 | M 4 | 00:15:40 | 00:31:31 | 00:47:32 | 01:03:19.97 | +00:03:59 (6.3%) | 6:19 | 9.5 (94.1%) | |||
5 | POLKOWSKI Piotr | 59 | WARSZAWA | M21-39 | 2 | M 5 | 00:15:31 | 00:31:31 | 00:47:53 | 01:04:03.15 | +00:04:43 (7.4%) | 6:24 | 9.4 (93.1%) | ||||
6 | ŚWIDEREK Marcin | 72 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 4 | M 6 | 00:15:47 | 00:32:06 | 00:48:29 | 01:04:32.87 | +00:05:12 (8.1%) | 6:27 | 9.3 (92.1%) | |||
7 | CZŁAPSKI Krzysztof | 38 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 5 | M 7 | 00:16:19 | 00:33:09 | 00:50:08 | 01:06:38.60 | +00:07:18 (11.0%) | 6:39 | 9 (89.1%) | |||
8 | SIWAK Piotr | 30 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 1 | M 8 | 00:16:28 | 00:33:12 | 00:50:15 | 01:07:41.66 | +00:08:21 (12.4%) | 6:46 | 8.9 (88.1%) | |||
9 | ŠEMETA Algirdas | 64 | VILNIUS | M60-69 | 2 | M 9 | 00:16:41 | 00:33:49 | 00:51:08 | 01:08:28.96 | +00:09:08 (13.4%) | 6:50 | 8.8 (87.1%) | ||||
10 | ADAMCZYK Adam | 31 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 1 | M 10 | 00:17:25 | 00:35:11 | 00:52:43 | 01:09:47.87 | +00:10:27 (15.0%) | 6:58 | 8.6 (85.1%) | |||
11 | DOMARADZKI Tomasz | 39 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-59 | 6 | M 11 | 00:17:53 | 00:36:06 | 00:54:24 | 01:12:10.88 | +00:12:50 (17.8%) | 7:13 | 8.3 (82.2%) | |||
12 | YAKUYSHYN Borys | 77 | KKNW | KOLBUSZOWA | M60-69 | 3 | M 12 | 00:17:11 | 00:35:25 | 00:53:50 | 01:12:42.16 | +00:13:22 (18.4%) | 7:16 | 8.3 (82.2%) | |||
13 | FURMAN Marian | 292 | ZDROWY ODLOT NW TEAM | BIECZ | M60-69 | 4 | M 13 | 00:17:26 | 00:35:35 | 00:54:02 | 01:12:42.29 | +00:13:22 (18.4%) | 7:16 | 8.3 (82.2%) | |||
14 | ZIELIŃSKI Marcin | 79 | RZESZÓW | M40-59 | 7 | M 14 | 00:18:09 | 00:36:33 | 00:55:05 | 01:14:22.34 | +00:15:02 (20.2%) | 7:26 | 8.1 (80.2%) | ||||
15 | TOPOLEWICZ Grzegorz | 74 | KOLBUSZOWA | M40-59 | 8 | M 15 | 00:18:45 | 00:37:36 | 00:56:21 | 01:14:46.10 | +00:15:26 (20.6%) | 7:28 | 8 (79.2%) | ||||
16 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 68 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 5 | M 16 | 00:18:01 | 00:36:51 | 00:56:02 | 01:14:54.63 | +00:15:34 (20.8%) | 7:29 | 8 (79.2%) | |||
17 | SZUKAŁA Rafal | 69 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-59 | 9 | M 17 | 00:18:28 | 00:37:16 | 00:56:17 | 01:15:06.27 | +00:15:46 (21.0%) | 7:30 | 8 (79.2%) | |||
18 | LOSKA Romuald | 51 | KATOWICE | M60-69 | 6 | M 18 | 00:18:00 | 00:36:42 | 00:55:52 | 01:15:35.85 | +00:16:15 (21.5%) | 7:33 | 7.9 (78.2%) | ||||
19 | ZAWADZKI Zygmunt | 78 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M60-69 | 7 | M 19 | 00:18:40 | 00:37:33 | 00:56:42 | 01:16:23.23 | +00:17:03 (22.3%) | 7:38 | 7.9 (78.2%) | |||
20 | WYSOCKI Andrzej | 76 | SKÓRZEC | M40-59 | 10 | M 20 | 00:18:40 | 00:37:55 | 00:57:26 | 01:17:25.28 | +00:18:05 (23.4%) | 7:44 | 7.8 (77.2%) | ||||
21 | STUDNICKI Ryszard | 228 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M70+ | 2 | M 21 | 00:27:09 | 00:31:46 | 00:43:38 | 01:17:44.09 | +00:18:24 (23.7%) | 7:46 | 7.7 (76.2%) | |||
22 | SONDEJ Wiesław | 67 | RZESZÓW | M60-69 | 8 | M 22 | 00:19:13 | 00:39:11 | 00:59:18 | 01:19:26.93 | +00:20:06 (25.3%) | 7:56 | 7.6 (75.2%) | ||||
23 | TOMCZYK Edward | 73 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 3 | M 23 | 00:18:06 | 00:37:23 | 00:58:00 | 01:20:20.44 | +00:21:00 (26.1%) | 8:02 | 7.5 (74.3%) | |||
24 | CECERSKI Joachim | 35 | KATOWICE | M21-39 | 3 | M 24 | 00:20:20 | 00:40:29 | 01:00:29 | 01:20:38.10 | +00:21:18 (26.4%) | 8:03 | 7.4 (73.3%) | ||||
25 | SIMKO Zbigniew | 28 | KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSK | NOWA SARZYNA | M70+ | 4 | M 25 | 00:19:37 | 00:40:12 | 01:01:01 | 01:22:00.80 | +00:22:40 (27.7%) | 8:12 | 7.3 (72.3%) | |||
26 | ŚLĘZAK Jakub | 71 | KATOWICE | M21-39 | 4 | M 26 | 00:20:19 | 00:40:28 | 01:00:43 | 01:22:04.72 | +00:22:44 (27.7%) | 8:12 | 7.3 (72.3%) | ||||
27 | PAWIŁOWSKI Henryk | 58 | SST LUBCZA | RACLAWÓWKA | M60-69 | 9 | M 27 | 00:23:16 | 00:45:06 | 01:06:58 | 01:29:46.56 | +00:30:26 (33.9%) | 8:58 | 6.7 (66.3%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
DNC | DRYNDA Franciszek | 40 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70+ | 00:22:33 | 00:47:58 | 01:14:51 | 17184:00:00 | 0:00 | 0 (0.0%) |
Znaleziono 28 wynik(ów)