INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 10KM
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 57 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5 2.5km | 5 km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDIEWICZ Andrzej | 41 | NW CZLAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:14:04 | 00:28:55 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 53 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:18 | 00:29:35 | ||||
3 | POLKOWSKI Piotr | 59 | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:31 | 00:31:31 | ||||
4 | JANOCHA Robert | 43 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | KROSNO | M50-59 | 00:15:40 | 00:31:31 | |||
5 | BARCZYK Bogdan | 32 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:15:40 | 00:31:37 | |||
6 | STUDNICKI Ryszard | 228 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M70+ | 00:27:09 | 00:31:46 | |||
7 | KUBISZYN Małgorzata | 48 | LUBACZÓW | K30-39 | 00:15:37 | 00:31:50 | ||||
8 | ŚWIDEREK Marcin | 72 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:15:47 | 00:32:06 | |||
9 | KRAJEWSKA Hanna | 29 | NORDIC WALKING NEW FOR YOU PIŁA/ LUKI TEAM POLAND | PIŁA | K18-29 | 00:15:36 | 00:32:07 | |||
10 | BIELECKA Zuzanna | 33 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 1 | 00:16:00 | 00:32:28 | ||
11 | CZŁAPSKI Krzysztof | 38 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:19 | 00:33:09 | |||
12 | SIWAK Piotr | 30 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:16:28 | 00:33:12 | |||
13 | KRAWCZYK Małgorzata | 146 | JEST LEPIEJ CZĘSTOCHOWA | ŻEGLCE | K30-39 | 1 | 00:16:21 | 00:33:17 | ||
14 | ŠEMETA Algirdas | 64 | VILNIUS | M60-69 | 00:16:41 | 00:33:49 | ||||
15 | JĘDRASIAK Renata | 45 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 00:16:53 | 00:34:03 | |||
16 | SITTEK Agnieszka | 66 | KATOWICE | K40-49 | 00:17:11 | 00:34:41 | ||||
17 | RAJEK Magdalena | 63 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:10 | 00:34:42 | |||
18 | KOŃCZEWSKA Bożena | 46 | NIESZCZADZKI KLUB NW | USTRZYKI DOLNE | K60-69 | 1 | 00:17:13 | 00:35:05 | ||
19 | ADAMCZYK Adam | 31 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:25 | 00:35:11 | |||
20 | YAKUYSHYN Borys | 77 | KKNW | KOLBUSZOWA | M60-69 | 00:17:11 | 00:35:25 | |||
21 | FURMAN Marian | 292 | ZDROWY ODLOT NW TEAM | BIECZ | M60-69 | 00:17:26 | 00:35:35 | |||
22 | POSIKATA Joanna | 61 | KALINOWICE ZAMOŚĆ | K40-49 | 00:17:45 | 00:35:49 | ||||
23 | DOMARADZKI Tomasz | 39 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-49 | 00:17:53 | 00:36:06 | |||
24 | CZAJKA Urszula | 37 | RUMIA | K60-69 | 00:17:40 | 00:36:14 | ||||
25 | ZIELIŃSKI Marcin | 79 | RZESZÓW | M40-49 | 00:18:09 | 00:36:33 | ||||
26 | KUKHAR Ganna | 49 | CHMIELNICKI | K30-39 | 1 | 00:18:01 | 00:36:38 | |||
27 | SHVED Olena | 65 | CHMIELNICKI | K50-59 | 00:17:57 | 00:36:39 | ||||
28 | LOSKA Romuald | 51 | KATOWICE | M60-69 | 00:18:00 | 00:36:42 | ||||
29 | PONAHAJBA Dominika | 60 | MORAWICA | K40-49 | 00:17:51 | 00:36:48 | ||||
30 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 68 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:18:01 | 00:36:51 | |||
31 | WITALEC Anna | 75 | BOGUCHWAŁA | K30-39 | 1 | 00:18:09 | 00:37:06 | |||
32 | SZUKAŁA Rafal | 69 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-49 | 00:18:28 | 00:37:16 | |||
33 | TOMCZYK Edward | 73 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:18:06 | 00:37:23 | |||
34 | ZAWADZKI Zygmunt | 78 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M60-69 | 00:18:40 | 00:37:33 | |||
35 | TOPOLEWICZ Grzegorz | 74 | KOLBUSZOWA | M40-49 | 00:18:45 | 00:37:36 | ||||
36 | MUSIAŁ Ola | 80 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:18:24 | 00:37:43 | |||
37 | WYSOCKI Andrzej | 76 | SKÓRZEC | M40-49 | 00:18:40 | 00:37:55 | ||||
38 | KORPOK Aleksandra | 47 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-49 | 00:19:06 | 00:39:06 | |||
39 | SONDEJ Wiesław | 67 | RZESZÓW | M60-69 | 00:19:13 | 00:39:11 | ||||
40 | MULARSKA Maria | 56 | - | STRÓŻE | K50-59 | 00:19:43 | 00:39:37 | |||
41 | SIMKO Zbigniew | 28 | KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSK | NOWA SARZYNA | M70+ | 00:19:37 | 00:40:12 | |||
42 | ŚLĘZAK Jakub | 71 | KATOWICE | M18-29 | 00:20:19 | 00:40:28 | ||||
43 | CECERSKI Joachim | 35 | KATOWICE | M18-29 | 00:20:20 | 00:40:29 | ||||
44 | TOPÓR Małgorzata | 293 | ZDROWY ODLOT NW TEAM | BIECZ | K60-69 | 00:20:09 | 00:41:10 | |||
45 | PREDKO Grażyna | 62 | TARNOBRZEG | K40-49 | 00:20:32 | 00:41:50 | ||||
46 | MICEK Magdalena | 54 | BEZ KLUBU | KOLBUSZOWA | K40-49 | 00:20:40 | 00:42:06 | |||
47 | PAWIŁOWSKA Bożena | 57 | SST LUBCZA | RACŁAWÓWKA | K60-69 | 00:21:06 | 00:43:00 | |||
48 | MAŁKOWSKA Zofia | 52 | WARSZAWA | K70+ | 00:21:45 | 00:44:50 | ||||
49 | JAŹWA Magdalena | 44 | KOLBUSZOWA | K50-59 | 00:22:00 | 00:44:55 | ||||
50 | PAWIŁOWSKI Henryk | 58 | SST LUBCZA | RACLAWÓWKA | M60-69 | 00:23:16 | 00:45:06 | |||
51 | GAWROŃSKA Agnieszka | 42 | KOLBUSZOWA | K40-49 | 00:22:21 | 00:45:19 | ||||
52 | CECERSKA Julia | 34 | KATOWICE | K18-29 | 00:22:08 | 00:45:56 | ||||
53 | ŚLĘZAK Marta | 70 | KATOWICE | K18-29 | 00:22:10 | 00:45:58 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | DRYNDA Franciszek | 40 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70+ | 00:22:33 | 00:47:58 | |||
55 | OWCZAREK Henryka | 186 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:24:19 | 00:49:02 |
Znaleziono 55 wynik(ów)