INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 21 KM - KLASYFIKACJA WG. INWA
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 31 |
Wystartowało : | 31 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 31 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 3.6 3.6km | 5 km 6.1km | 8.6 8.6km | 11.1 11.1km | 13.6 13.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROMANOWSKI Daniel | 17 | KATOWICKI NORDIC WALKING / LUKI TEAM POLSKA | RYBNIK | M21-39 | 00:21:27 | 00:37:15 | 00:52:50 | 01:08:48 | 01:24:43 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 24 | K.B. ATHLETIC ZRECIN | WIDACZ | M21-39 | 00:21:27 | 00:37:15 | 00:52:49 | 01:08:48 | 01:24:43 | |||
3 | SŁUPIANEK Paweł | 19 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-59 | 00:23:00 | 00:40:01 | 00:56:34 | 01:13:16 | 01:30:15 | |||
4 | GRATKA Mirosław | 4 | KOJSZÓWKA | M40-59 | 00:22:58 | 00:40:00 | 00:56:50 | 01:13:54 | 01:31:09 | ||||
5 | HAŁAS Marcin | 5 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M21-39 | 00:24:02 | 00:41:20 | 00:58:27 | 01:15:17 | 01:32:02 | ||||
6 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 2 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | M40-59 | 00:24:18 | 00:41:34 | 00:58:53 | 01:15:57 | 01:32:49 | |||
7 | ZYCH Witold | 25 | ROGI | M40-59 | 00:24:19 | 00:41:30 | 00:58:51 | 01:16:03 | 01:33:07 | ||||
8 | OLSZAŃSKI Karol | 13 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M40-59 | 1 | 00:24:03 | 00:41:20 | 00:58:28 | 01:15:51 | 01:33:39 | ||
9 | RACIBORSKA Ewa | 15 | ESJA TEAM | WARSZAWA | K40-59 | 00:24:22 | 00:41:56 | 00:59:03 | 01:16:27 | 01:33:51 | |||
10 | KLIMCZAK Adam | 6 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M40-59 | 00:24:15 | 00:41:38 | 00:59:03 | 01:16:39 | 01:34:34 | |||
11 | KOŁODZIEJ Joanna | 7 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K40-59 | 00:24:19 | 00:41:53 | 00:59:22 | 01:16:58 | 01:34:49 | |||
12 | WINCZEWSKI Piotr | 23 | AZYMUT PABIANICE | PABIANICE | M40-59 | 00:24:18 | 00:42:13 | 01:00:36 | 01:18:50 | 01:37:34 | |||
13 | RAKOWIECKI Zbigniew | 16 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M60-69 | 00:24:59 | 00:43:03 | 01:01:41 | 01:19:52 | 01:38:40 | |||
14 | KUŁAKOWSKA Halina | 9 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-59 | 00:25:58 | 00:44:42 | 01:03:38 | 01:22:26 | 01:41:34 | |||
15 | SŁOWIŃSKA Alicja | 18 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | K40-59 | 00:25:59 | 00:44:43 | 01:03:41 | 01:22:28 | 01:41:38 | |||
16 | CZMOCH Marian | 1 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:26:03 | 00:44:39 | 01:03:27 | 01:22:25 | 01:41:47 | |||
17 | SZCZYGIEŁ Adriana | 20 | BIELSKO-BIAŁA | K40-59 | 00:26:19 | 00:45:48 | 01:05:17 | 01:24:29 | 01:43:45 | ||||
18 | KRAWIEC Jacek | 8 | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | ELBLĄG | M40-59 | 00:26:33 | 00:45:33 | 01:05:01 | 01:24:39 | 01:44:20 | |||
19 | MOCZARSKI Mirosław | 11 | NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSK | LEŻAJSK | M60-69 | 1 | 00:26:31 | 00:45:36 | 01:05:15 | 01:24:37 | 01:44:32 | ||
20 | TOMCZYK Andrzej | 300 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | TARNOBRZEG | M40-59 | 00:26:33 | 00:45:53 | 01:05:39 | 01:25:19 | 01:45:24 | |||
21 | WIŚNIEWSKI Roman | 26 | TWARDORZECZNA | M60-69 | 00:26:33 | 00:45:52 | 01:05:40 | 01:25:21 | 01:45:36 | ||||
22 | POSTEK Danuta | 14 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K40-59 | 00:26:43 | 00:46:24 | 01:06:26 | 01:26:41 | 01:47:28 | |||
23 | GUTOWSKI Maciej | 298 | LEAJSK | M21-39 | 00:27:59 | 00:47:22 | 01:07:19 | 01:27:06 | 01:47:51 | ||||
24 | GARBUZ Agnieszka | 3 | BRZESZCZE | K40-59 | 00:27:37 | 00:47:50 | 01:08:02 | 01:28:23 | 01:49:01 | ||||
25 | TROJAN Elżbieta | 21 | KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSK | LEŻAJSK | K40-59 | 1 | 00:27:39 | 00:47:57 | 01:08:23 | 01:28:47 | 01:49:16 | ||
26 | PERKUSYEWSKA Katarzna | 299 | Polska | ZĄBKI | K21-39 | 1 | 00:27:55 | 00:48:20 | 01:09:08 | 01:29:42 | 01:50:47 | ||
27 | OLSZAŃSKA Jolka | 12 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K40-59 | 2 | 00:28:07 | 00:48:48 | 01:09:49 | 01:31:08 | 01:52:41 | ||
28 | KUŹMA Elżbieta | 10 | KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE' | LEŻAJSK | K60-69 | 00:28:08 | 00:48:56 | 01:10:11 | 01:31:42 | 01:53:21 | |||
29 | CHOLEWKA Jolanta | 36 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:29:49 | 00:51:53 | 01:14:18 | 01:37:02 | 02:00:27 | |||
30 | PERKUSZEWSKI Karol | 296 | ZĄBKI | M40-59 | 1 | 00:32:12 | 00:55:03 | 01:17:01 | 01:39:25 | 02:02:57 | |||
31 | WEEDMAN Douglas | 22 | NORDIC WALKING NEBRASKA | OMAHA | M70+ | 00:34:07 | 00:59:01 | 01:24:27 | 01:50:34 | 02:17:19 |
Znaleziono 31 wynik(ów)