INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 5 KM - KLASYFIKACJA WG. INWA
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 182 |
Wystartowało : | 142 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5 2.5km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ORDZOWIAŁY Piotr | 182 | NIWA OSIELEC | OSIELEC | M40-59 | 1 | M 3 | 00:14:39 | 00:29:45.78 | 5:57 | 10.1 (100%) | ||||
2 | ROŻYNEK Miron | 258 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M40-59 | 2 | M 5 | 00:15:22 | 00:30:58.33 | +00:01:12 (3.9%) | 6:11 | 9.7 (96.0%) | |||
3 | KONIK Jacek | 133 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M40-59 | 3 | M 6 | 00:15:44 | 00:31:01.97 | +00:01:16 (4.1%) | 6:12 | 9.7 (96.0%) | |||
4 | SOKOŁOWSKI Marek | 219 | VINGBERG POLSKA-PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M40-59 | 4 | M 8 | 00:15:45 | 00:31:44.34 | +00:01:58 (6.2%) | 6:20 | 9.5 (94.1%) | |||
5 | CYRUS Bogdan | 89 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M40-59 | 5 | M 9 | 00:15:49 | 00:31:57.79 | +00:02:12 (6.9%) | 6:23 | 9.4 (93.1%) | |||
6 | GRZĄDZIEL Darek | 109 | BIESZCZADZKI KLUB N.W | USTRZYKI DOLNE | M40-59 | 6 | M 10 | 00:15:50 | 00:32:02.41 | +00:02:16 (7.1%) | 6:24 | 9.4 (93.1%) | |||
7 | WOJTASIŃSKI Daniel | 251 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-59 | 7 | M 12 | 00:16:09 | 00:32:30.25 | +00:02:44 (8.4%) | 6:30 | 9.2 (91.1%) | |||
8 | WINNICKI Robert | 291 | BKNW | USTRZYKI DOLNE | M40-59 | 8 | M 14 | 00:16:27 | 00:33:31.80 | +00:03:46 (11.2%) | 6:42 | 9 (89.1%) | |||
9 | PILARZ Tomasz | 195 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | M40-59 | 9 | M 15 | 00:16:39 | 00:33:38.03 | +00:03:52 (11.5%) | 6:43 | 8.9 (88.1%) | |||
10 | PACYNA Jan | 187 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-59 | 10 | M 16 | 00:16:43 | 00:33:42.79 | +00:03:57 (11.7%) | 6:44 | 8.9 (88.1%) | |||
11 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 141 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M40-59 | 11 | M 17 | 00:16:36 | 00:33:58.08 | +00:04:12 (12.4%) | 6:47 | 8.8 (87.1%) | |||
12 | RAJEK Tomasz | 205 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-59 | 12 | M 18 | 00:17:02 | 00:34:33.58 | +00:04:47 (13.9%) | 6:54 | 8.7 (86.1%) | |||
13 | FRANUSZKIEWICZ Marek | 99 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | M40-59 | 13 | M 19 | 00:17:00 | 00:34:35.54 | +00:04:49 (14.0%) | 6:55 | 8.7 (86.1%) | |||
14 | BARTYŃSKI Zdzisław | 83 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | M40-59 | 14 | M 20 | 00:16:51 | 00:34:37.54 | +00:04:51 (14.0%) | 6:55 | 8.7 (86.1%) | |||
15 | KORYCIŃSKI Daniel | 138 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | M40-59 | 15 | M 22 | 00:17:01 | 00:35:00.00 | +00:05:14 (15.0%) | 7:00 | 8.6 (85.1%) | |||
16 | GĄGÓŁ Krzysztof | 259 | KGHM METRACO | GŁOGÓW | M40-59 | 16 | M 26 | 00:17:39 | 00:35:58.71 | +00:06:12 (17.3%) | 7:11 | 8.3 (82.2%) | |||
17 | PANCHYRZ Piotr | 188 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | M40-59 | 17 | M 28 | 00:18:05 | 00:36:31.04 | +00:06:45 (18.5%) | 7:18 | 8.2 (81.2%) | |||
18 | SZPUNAR Mariusz | 237 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | SONINA | M40-59 | 18 | M 31 | 00:17:52 | 00:36:50.69 | +00:07:04 (19.2%) | 7:22 | 8.1 (80.2%) | |||
19 | MADEJSKI Paweł | 157 | GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓW | ŻABNO | M40-59 | 19 | M 33 | 1 | 00:18:07 | 00:36:59.01 | +00:07:13 (19.5%) | 7:23 | 8.1 (80.2%) | ||
20 | WILK Dariusz | 248 | MARKI | M40-59 | 20 | M 36 | 00:18:30 | 00:37:33.80 | +00:07:48 (20.8%) | 7:30 | 8 (79.2%) | ||||
21 | WIĘCŁAW Tomasz | 247 | RZESZÓW | M40-59 | 21 | M 39 | 00:18:47 | 00:38:39.04 | +00:08:53 (23.0%) | 7:43 | 7.8 (77.2%) | ||||
22 | KOPACZ Marek | 136 | KOLBUSZOWA | M40-59 | 22 | M 40 | 00:19:03 | 00:38:39.23 | +00:08:53 (23.0%) | 7:43 | 7.8 (77.2%) | ||||
23 | LYFIARENKO Alin | 153 | KKNW | KOLBUSZOWA | M40-59 | 23 | M 45 | 00:19:28 | 00:40:01.20 | +00:10:15 (25.6%) | 8:00 | 7.5 (74.3%) | |||
24 | SUDOŁ Andrzej | 230 | KOLBUSZOWA | M40-59 | 24 | M 51 | 00:20:26 | 00:41:23.74 | +00:11:37 (28.1%) | 8:16 | 7.2 (71.3%) | ||||
25 | KUS Andrzej | 208 | KKNW | RZESZÓW | M40-59 | 25 | M 53 | 00:21:00 | 00:43:24.67 | +00:13:38 (31.4%) | 8:40 | 6.9 (68.3%) | |||
26 | GANCARZ Zbigniew | 101 | MIELEC | M40-59 | 26 | M 56 | 00:22:32 | 00:44:49.13 | +00:15:03 (33.6%) | 8:57 | 6.7 (66.3%) | ||||
27 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 184 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKING | KOLBUSZOWA | M40-59 | 27 | M 64 | 00:31:14 | 01:07:43.88 | +00:37:58 (56.1%) | 13:32 | 4.4 (43.6%) |
Znaleziono 27 wynik(ów)