INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 5 KM - KLASYFIKACJA WG. INWA
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 182 |
Wystartowało : | 142 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ORDZOWIAŁY Piotr | 182 | NIWA OSIELEC | OSIELEC | M40-59 | 00:14:39 | |||
2 | ROŻYNEK Miron | 258 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M40-59 | 00:15:22 | |||
3 | KONIK Jacek | 133 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M40-59 | 00:15:44 | |||
4 | SOKOŁOWSKI Marek | 219 | VINGBERG POLSKA-PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M40-59 | 00:15:45 | |||
5 | CYRUS Bogdan | 89 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M40-59 | 00:15:49 | |||
6 | GRZĄDZIEL Darek | 109 | BIESZCZADZKI KLUB N.W | USTRZYKI DOLNE | M40-59 | 00:15:50 | |||
7 | WOJTASIŃSKI Daniel | 251 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-59 | 00:16:09 | |||
8 | WINNICKI Robert | 291 | BKNW | USTRZYKI DOLNE | M40-59 | 00:16:27 | |||
9 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 141 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M40-59 | 00:16:36 | |||
10 | PILARZ Tomasz | 195 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | M40-59 | 00:16:39 | |||
11 | PACYNA Jan | 187 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-59 | 00:16:43 | |||
12 | BARTYŃSKI Zdzisław | 83 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | M40-59 | 00:16:51 | |||
13 | FRANUSZKIEWICZ Marek | 99 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | M40-59 | 00:17:00 | |||
14 | KORYCIŃSKI Daniel | 138 | HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJE | HUTA KOMOROWSKA | M40-59 | 00:17:01 | |||
15 | RAJEK Tomasz | 205 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-59 | 00:17:02 | |||
16 | GĄGÓŁ Krzysztof | 259 | KGHM METRACO | GŁOGÓW | M40-59 | 00:17:39 | |||
17 | SZPUNAR Mariusz | 237 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | SONINA | M40-59 | 00:17:52 | |||
18 | PANCHYRZ Piotr | 188 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | M40-59 | 00:18:05 | |||
19 | MADEJSKI Paweł | 157 | GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓW | ŻABNO | M40-59 | 1 | 00:18:07 | ||
20 | WILK Dariusz | 248 | MARKI | M40-59 | 00:18:30 | ||||
21 | WIĘCŁAW Tomasz | 247 | RZESZÓW | M40-59 | 00:18:47 | ||||
22 | KOPACZ Marek | 136 | KOLBUSZOWA | M40-59 | 00:19:03 | ||||
23 | LYFIARENKO Alin | 153 | KKNW | KOLBUSZOWA | M40-59 | 00:19:28 | |||
24 | SUDOŁ Andrzej | 230 | KOLBUSZOWA | M40-59 | 00:20:26 | ||||
25 | KUS Andrzej | 208 | KKNW | RZESZÓW | M40-59 | 00:21:00 | |||
26 | GANCARZ Zbigniew | 101 | MIELEC | M40-59 | 00:22:32 | ||||
27 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 184 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKING | KOLBUSZOWA | M40-59 | 00:31:14 |
Znaleziono 27 wynik(ów)