Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa |
Data : | 2022-05-15 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 28 |
Wystartowało : | 28 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 28 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Rodzaj sztafety | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_1 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz DELĄG Jakub NIEPOKÓJ Radosław WOŁOSZKA Artur | 20 | LUKI TEAM POLSKA | Męska | Męska | 00:14:43 | ||||
2 | WILUSZ Erwina SOKOŁOWSKI Marek KRAWCZYK Małgorzata JANOCHA Robert | 5 | PERŁY PODKARPACIA | Miksty | Miksty | 1 | 00:15:07 | |||
3 | SŁUPIANEK Paweł DEMBOWSKA Zofia MIELECKA Agnieszka MARCZAK Tomasz | 19 | BOB-KAM TEAM LLBOGDAN CYRUS | Miksty | Miksty | 2 | 00:15:11 | |||
4 | KRAJEWSKA Hanna MOTYL Anna KRAWĘTEK Agnieszka JACHIMOWICZ Renata | 21 | LUKI TEAM POLSKA | Żeńska | Żeńska | 00:15:15 | ||||
5 | KUSTAL Marcin RAJEK Tomasz WOJTASIŃSKI Daniel DĘBSKI Bartłomiej | 24 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | Męska | Męska | 00:15:44 | ||||
6 | SIWAK Piotr MAŚLANKA Iwona ROŻYNEK Miron JĘDRASIAK Renata | 11 | KGHM METRACO RUDNA | Miksty | Miksty | 00:15:56 | ||||
7 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr POSIKATA Joanna GIEŁBAGA Aneta PASIERB Marek | 22 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | Miksty | Miksty | 00:15:58 | ||||
8 | CYRUS Bogdan ROMANOWSKI Daniel STĘPAK Piotr STILLER Karol | 6 | BOB KAM TEAMBOGDAN CYRUS | Męska | Męska | 00:16:01 | ||||
9 | RYKAŁA Irena KUBISZYN Wiesława ZAPALSKA-CZARNY Iwona KUBISZYN Małgorzata | 7 | SPRING TEAM | Żeńska | Żeńska | 1 | 00:16:12 | |||
10 | KUBISZYN Tadeusz RYKAŁA Tomasz KALIŃSKI Stanisław GWOZDA Grzegorz | 8 | SPRING TEAM | Męska | Męska | 1 | 00:16:34 | |||
11 | KOŃCZEWSKA Bożena PUKAS Małgorzata KONIK Aleksandra OLEKSYK Małgorzata | 23 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | Żeńska | Żeńska | 1 | 00:16:56 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | BARTYNSKI Zdzislaw PUZIO Marek KARAKIEWICZ Roman KOPACZ Marek | 16 | KKNW | Męska | Męska | 1 | 00:17:22 DQ | |||
13 | KAMIŃSKA Beata GAWOR Renata PINIS Agnieszka RAJEK Magdalena | 25 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | Żeńska | Żeńska | 00:17:42 | ||||
14 | STYGA Krystyna WROBEL Halina ZALISKO Oksana PIETRYSHYN Natalja | 17 | KKNW | Żeńska | Żeńska | 2 | 00:17:58 | |||
15 | PILARZ Tomasz PANCHYRZ Piotr SOMIAK Piotr PACYNA Jan | 3 | NORDOCUS STRZYBNICA | Męska | Męska | 00:18:11 | ||||
16 | SOMIAK Marta ROCHNIA Katarzyna HILGNER Katarzyna KORPOK Aleksandra | 9 | NORDICUS STRZYBNICA | Żeńska | Żeńska | 00:19:12 | ||||
17 | LACHOWSKA Ewa WNĘK Ewa WOROCH Roman GRYGOROWICZ Bogdan | 10 | KGHM METRACO RUDNA | Miksty 60+ | Miksty 60+ | 1 | 00:19:33 | |||
18 | KURDZIEL Anna IVANISHENA Tatiana LUFERENKO Alina BORTYŃSKA Lidia | 28 | KOLBUSZOWSKI KLUB NW | Żeńska | Żeńska | 1 | 00:20:03 | |||
DQ | GĄGÓŁ Krzysztof JAKUBISZYN Borys DUSZEŃSKO Zygmunt PIĄTKOWSKI Józef | 26 | KGHM METRACO | Męska | Męska | 3 | 1 | 00:21:14 DQ | ||
20 | DOMASŁAWSKA-PYTLIK Ewelina -KUREK Katarzyna KUPCZYN Iwona PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 12 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM MASZYCANKA MASZYCE | Żeńska | Żeńska | 2 | 00:21:22 | |||
21 | KRÓL Grażyna KOPACZ Elzbieta SHAVED Olena KUKHAR Ganna | 18 | KKNW | Żeńska | Żeńska | 2 | 00:21:35 | |||
22 | LASOŃ Joanna CIEŚLIK Katarzyna KLIMIUK Blanka SKUŁA - KOŚCIŃSKA Marzena | 14 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | Żeńska | Żeńska | 2 | 00:22:01 | |||
23 | KOZAK Teresa KOŁODZIEJ Halina HARAF Wieslaw STUDNICKI Ryszard | 15 | KKNW KOLBUSZOWA | Miksty 60+ | Miksty 60+ | 1 | 00:22:11 | |||
24 | MALIŃSKA-ŁAGUDZA Anna MARSZAŁEK Marzena RERUTKA Sabina KRUK Katarzyna | 13 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | Żeńska | Żeńska | 00:22:44 | ||||
25 | OWCZAREK Henryka TOMCZYKI Edward ZAWADZKI Krzysztof CHOLEWKA Jolanta | 27 | ZIELONE GROSZKI POZNAŃ | POZNAŃ | Miksty 60+ | Miksty 60+ | 00:23:19 | |||
26 | PONIATOWSKA Alina JAGIEŁŁA Danuta OŚRÓDKA Jolanta GIZA Elżbieta | 1 | NORDICUS STRZYBNICA | Żeńska | Żeńska | 00:23:47 | ||||
27 | PISARSKA Barbara WOLKO Barbara MORAWIEC Marzena PILARZ Zuzanna | 2 | NORDICUS STRZYBNICA | Żeńska | Żeńska | 00:24:05 | ||||
28 | NIEMIEC Bogdan DRYNDA Franciszek KORPOKSZWIEC Roman MAJCHRZYK Stefan | 4 | NORDICUS STRZYBNICA | Męska | Męska | 00:25:51 |
Znaleziono 28 wynik(ów)