INWA NW EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - 10KM
INWA Nordic Walking European Championships 2023 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking European Championships 2023 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2023-09-02 |
Miejsce : | Jedlińsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 90 |
Wystartowało : | 74 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 74 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARDO Anna | 64 | ZALESIE GÓRNE | K35-39 | 00:47:27 | ||||
2 | ŚLUSARCZYK Karolina | 140 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-34 | 00:42:53 | |||
3 | KOWALUK Katarzyna | 99 | JEZIÓRKO | K35-39 | 00:44:40 | ||||
4 | SOSNOWSKA Agnieszka | 134 | POLSKA | STAROPOLE | K35-39 | 00:33:19 | |||
5 | KUBISZYN Małgorzata | 103 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | LUBACZÓW | K35-39 | 00:33:21 | |||
6 | LABUS Marzena | 107 | POLSKA | LUBLINIEC | K35-39 | 00:34:23 | |||
7 | BIELECKA Zuzanna | 66 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | K40-44 | 00:33:38 | |||
8 | FILIPOWICZ Barbara | 104 | POLSKA | KRZESZCZYCE | K40-44 | 00:35:20 | |||
9 | RYBAK Justyna | 126 | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | DOBRE MIASTO | K40-44 | 00:41:14 | |||
10 | WILK Iwona | 336 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:42:19 | |||
11 | LENARTOWICZ -KALBARCZYK Luiza | 109 | RADOM | K45-49 | 1 | 00:37:11 | |||
12 | GRAVA Zane | 82 | NŪJO UN ESI VESELS | JELGAVA | K45-49 | 00:39:40 | |||
13 | PLICHCIŃSKA Małgorzata | 120 | EKONOMIK MOKOTÓW | WARSZAWA | K45-49 | 1 | 00:40:38 | ||
14 | KAŁUCKA Zuzanna | 307 | POLSKA | ŁOZISKA | K45-49 | 00:44:15 | |||
15 | SOKOL Davorka | 131 | ZAGREB | K45-49 | 00:43:36 | ||||
16 | NEMEC Danijela | 115 | ZAGREB | K45-49 | 00:43:32 | ||||
17 | FALCZYŃSKA Olga | 78 | USTANÓW | K50-54 | 00:41:39 | ||||
18 | KRECZMANSKA Jola | 101 | ZALESIE GÓRNE | K50-54 | 2 | 00:42:17 | |||
19 | SKRZĄTEK Lucyna | 129 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:38:19 | |||
20 | WYSOCKA Magdalena | 150 | NOWI SIEDLCE | SKÓRZEC | K50-54 | 00:36:18 | |||
21 | FILA-ROĶE Renāte | 79 | SLĒPES MEKLĒJOT | JELGAVAS NOVADS | K50-54 | 00:39:41 | |||
22 | VARGIČ Monika | 142 | ZAGREB | K50-54 | 00:39:40 | ||||
23 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 133 | SZCZECIN | K50-54 | 00:39:36 | ||||
24 | MATAK-HORVAT Mirela | 112 | ZAGREB | K50-54 | 00:39:38 | ||||
25 | OKRZESIK-FRACKOWIAK Izabela | 83 | SZCZECIN | K55-59 | 00:35:55 | ||||
26 | EWERTOWSKA Ewa | 77 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K55-59 | 00:40:45 | |||
27 | OLEJNIK Marzena | 117 | SZCZECIN | K55-59 | 1 | 00:39:18 | |||
28 | EDYK Anna | 76 | ANTEK TEAM | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K55-59 | 00:42:26 | |||
29 | CZAJKA Urszula | 74 | RUMIA | K65-69 | 00:38:34 | ||||
30 | JĘDRASIAK Renata | 91 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60-64 | 00:34:16 | |||
31 | JELOVEČKI Maja | 90 | ZAGREB | K60-64 | 00:42:25 | ||||
32 | IŠTVANOVIČ Sonja | 87 | ZAGREB | K65-69 | 00:41:45 | ||||
33 | ŚLUSARCZYK Danuta | 327 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K+70 | 00:51:07 | |||
34 | KURZAWSKA Jolanta | 105 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K+70 | 00:39:11 | |||
35 | JAKOPEC Katica | 88 | ZAGREB | K+70 | 00:45:32 |
Znaleziono 35 wynik(ów)