Organizator : | Stowarzyszenie Nasza Zielonka;Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach, Sołectwo Zielonka i Urząd Gminy Białe Błota |
Data : | 2018-09-29 |
Miejsce : | Zielonka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 77 |
Wystartowało : | 71 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 71 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁAZ Kamil | 34 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30-39 | |
2 | KARWACKI Paweł | 24 | TRISPACE/SOLANO | ZIELONKA | M30-39 | |
3 | MIKA Oskar | 40 | R&B | BYDGOSZCZ | M30-39 | |
4 | KULPA Michał | 32 | GMD ZYKAN | BUKOWIEC | M30-39 | |
5 | SENGER Michał | 50 | PAŁUKI RUNNING TEAM | GĄSAWA | M30-39 | |
6 | RESZKA Jarosław | 48 | JRULEZZ | BYDGOSZCZ | M30-39 | |
7 | MALICKI Łukasz | 37 | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30-39 | |
8 | KAZUBOWSKI Jacek | 25 | TRIDARKO | BIAŁE BŁOTA | M50-59 | |
9 | ZDEB Bogumił | 68 | BYDGOSZCZ | M50-59 | ||
10 | KAPUSTA Maciej | 23 | BYDGOSZCZ | M40-49 | ||
11 | TRUSZKOWSKI Jakub | 61 | KWW WYBIERAM MAISON | BIAŁE BŁOTA | M20-29 | |
12 | ANDRYSIAK Tomasz | 1 | CIELE | M40-49 | ||
13 | DOMAN Janusz | 12 | UKS SZABLA BRZOZA | BRZOZA | M60+ | |
14 | BĄCZKOWSKI Maciej | 2 | POLONIA BYDGOSZCZ | BIAŁE BŁOTA | M40-49 | |
15 | KAMIŃSKI Paweł | 22 | MUROWANIEC | M40-49 | ||
16 | PAWLIKOWSKI Piotr | 43 | KWW WYBIERAM MAISON | BIAŁE BŁOTA | M20-29 | |
17 | MANISZEWSKI Zbigniew | 38 | TRISPACE | UNISŁAW | M60+ | |
18 | KRYSKE Bartosz | 74 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | BIAŁE BŁOTA | M30-39 | |
19 | KOWALSKI Jacek | 29 | BYDGOSZCZ | M40-49 | ||
20 | ZWIEWKA Sebastian | 77 | BUSHIDO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40-49 | |
21 | KOTULA Slawomir | 76 | BYDGOSZCZ | M30-39 | ||
22 | DOMŻALSKI Marek | 14 | FLOWER POWER | ŁOCHOWO | M50-59 | |
23 | KOLBERG Tomasz | 72 | CIELE | M30-39 | ||
24 | ŚWIATLAK Piotr | 58 | BYDGOSZCZ NA START | BYDGOSZCZ | M20-29 | |
25 | PODKÓWKA Zbigniew | 46 | BYDGOSZCZ | M50-59 | ||
26 | WIŚNIEWSKI Piotr | 64 | BYDGOSZCZ | M20-29 | ||
27 | ŚWIĘCICKI Andrzej | 59 | BYDGOSZCZ | M40-49 | ||
28 | BRYJA Robert | 5 | BYDGOSZCZ | M50-59 | ||
29 | ŚWIATLAK Marek | 57 | BYDGOSZCZ NA START | BYDGOSZCZ | M40-49 | |
30 | SENGER Piotr | 51 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-39 | |
31 | PAWLIKOWSKI Szymon | 44 | BYDGOSZCZ | M30-39 | ||
32 | WESOŁOWSKI Patryk | 63 | WSR | MAŁE RADOWISKA | M16-19 | |
33 | GRUDOWSKI Grzegorz | 18 | WAŁYCZ | M40-49 | ||
34 | JOACHIMIAK Filip | 52 | ZIELONKA | M40-49 | ||
35 | KIELB Jakub | 27 | ZIELONKA | M40-49 | ||
36 | PAWLACZYK Paweł | 42 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | BYDGOSZCZ | M20-29 | |
37 | SREBNY Kamil | 53 | BYDGOSZCZ | M40-49 | ||
38 | CZYŻEWSKI Daniel | 10 | #SLIMAKIBARCIN | BARCIN | M20-29 | |
39 | GŁOWSKI Dariusz | 17 | BYDGOSZCZ | M40-49 | ||
40 | JANASZKIEWICZ Paweł | 20 | KONIN | M40-49 | ||
41 | KAZUBOWSKI Jeremiasz | 26 | JOTKAZ | BIAŁE BŁOTA | M20-29 | |
42 | RASZTUBOWICZ Damian | 47 | ZIELONKA | M30-39 | ||
43 | WIŚNIEWSKI Piotr | 65 | NO NAME | ZIELONKA | M30-39 | |
44 | ŻEGLICZ Marek | 70 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | BIAŁE BŁOTA | M20-29 | |
45 | DĄBROWSKI Adam | 11 | BYDGOSZCZ | M40-49 | ||
46 | ŁOBODA Robert | 35 | NIEBISKO-CZARNA EKIPKA | BYDGOSZCZ | M40-49 | |
47 | BOBROWSKI Marcin | 33 | PRĄDKI | M30-39 | ||
48 | STASZAK Szymon | 54 | OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI | BYDGOSZCZ | M30-39 | |
49 | URBANOWICZ Dariusz | 62 | BIAŁE BŁOTA | M50-59 | ||
50 | PERLIK Wiesław | 45 | TADMAX | ZIELONKA | M60+ | |
51 | FUNDATOR Dariusz | 15 | CIELE | M50-59 |
Znaleziono 51 wynik(ów)