Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF 9.8km : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTŁOWSKI Bartosz | 350 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:01 | 00:34:53 | |
2 | LIDZBARSKI Janusz | 235 | CHWASZCZYNO | M-30 | UP System | 00:00:02 | 00:37:05 | ||
3 | KUCZEK Piotr | 359 | KS Zryw Radziejów | RADZIEJÓW | M-40 | Instalacje Grzewcze i Sanitarne Piotr Kuczek | 00:00:03 | 00:37:36 | |
4 | KOŁAKOWSKI Tomasz | 165 | BYDGOSZCZ | M-30 | HYDROTERM Krzysztof Chudy | 00:00:02 | 00:38:32 | ||
5 | SARNECKI Michał | 194 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:05 | 00:39:49 | |
6 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 99 | MOGILNO | M-40 | ASZ-TOM | 00:00:02 | 00:40:30 | ||
7 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 316 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | P.W. Jakub Oskiewicz | 00:00:03 | 00:40:53 | |
8 | GORZYCKI Sławomir | 36 | ANIRO Run Team | TORUN | M-30 | Aniro sp z.o.o | 00:00:01 | 00:42:20 | |
9 | MADERA Andrzej | 384 | WROCŁAW | M-40 | WIGMORS | 00:00:04 | 00:42:45 | ||
10 | ROMANOWSKI Michal | 317 | BYDGOSZCZ | M-30 | Atelbud | 00:00:02 | 00:42:53 | ||
11 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 328 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | Art-Deco Remonty | 00:00:02 | 00:45:12 | |
12 | STAFIEJ Sylwester | 259 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:46:57 | |
13 | WASIK Łukasz | 346 | GRUDZIĄDZ | M-20 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:05 | 00:47:26 | ||
14 | CZYŻEWSKI Mateusz | 332 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:13 | 00:47:56 | |
15 | CHOJNACKI Andrzej | 195 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 00:48:43 | |
16 | WŁADYKA Paweł | 236 | KLIMOR TEAM | GDYNIA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:49:39 | |
17 | RADKA Michał | 237 | KLIMOR TEAM | LUZINO | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:49:44 | |
18 | JELIŃSKI Krzysztof | 291 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-30 | MechVent Team | 00:00:33 | 00:49:54 | |
19 | KUZERA Przemysław | 382 | JANKOWO | M-40 | Celt | 00:00:11 | 00:50:26 | ||
20 | TYMCZEWSKI Maciej | 162 | TYMGAZ GNIEZNO | GNIEZNO | M-40 | TYMGAZ Maciej Tymczewski | 00:00:13 | 00:50:29 | |
21 | TOBÓR Paweł | 261 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:50:42 | |
22 | OLIJARCZYK Paweł | 240 | KLIMOR TEAM | POZNAŃ | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:51:04 | |
23 | MIKLASZ Piotr | 334 | KLIMOR TEAM | KATOWICE | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:14 | 00:51:27 | |
24 | KRUPIŃSKI Rafał | 238 | KLIMOR TEAM | GDAŃSK | M-20 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:08 | 00:51:45 | |
25 | LOOSE Michał | 132 | GRUPA KACZMAREK | SŁUPOWIEC | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:28 | 00:51:54 | |
26 | DEKA Ireneusz | 298 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-30 | Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt | 00:00:17 | 00:53:35 | ||
27 | MARTYNELIS Jakub | 274 | GRUPA KACZMAREK | BIAŁE BŁOTA | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 00:53:45 | |
28 | ROZWADOWSKI Oskar | 352 | KLIMAT SOLEC | TORUŃ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:23 | 00:53:47 | |
29 | BEREDA Adam | 242 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 00:53:52 | |
30 | WESOŁEK Piotr | 87 | PAKOŚĆ | M-50 | celt | 00:00:31 | 00:53:53 | ||
31 | SZYMAŃSKI Tomasz | 154 | BYDGOSZCZ | M-30 | DTM System | 00:00:08 | 00:55:15 | ||
32 | CZAJKOWSKI Maciej | 193 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 00:55:48 | |
33 | PAŁKA Mariusz | 264 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:56:41 | |
34 | BOLLIN Łukasz | 288 | BYDGOSZCZ | M-30 | GFI | 00:00:29 | 00:56:50 | ||
35 | RYCHŁOWSKI Artur | 223 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:47 | 00:57:30 | |
36 | RUTKOWSKI Rafał | 239 | KLIMOR TEAM | REDA | M-40 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:12 | 00:57:46 | |
37 | CZAJKOWSKI Maciej | 212 | ALFACO RUNNING TEAM | KATOWICE | M-40 | ALFACO | 00:00:45 | 00:58:15 | |
38 | GABRYSIAK Dawid | 94 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | Kompleks Instal | 00:00:23 | 00:58:41 | ||
39 | CZECH Arnold | 245 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | KLIMA-THERM SP. Z O.O. | 00:00:53 | 00:59:07 | |
40 | MADZIŃSKI Dawid | 131 | GRUPA KACZMAREK | MROCZA | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 00:59:34 | |
41 | KOSIK Marcin | 206 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 01:01:16 | |
42 | JASTRZĘBOWSKI Artur | 192 | SYSTHERM Sport Team | SWARZĘDZ | M-30 | SYSTHERM Technik Sp. z o.o. | 00:00:47 | 01:03:55 | |
43 | MIOTK Marek | 273 | KLIMOR TEAM | BYTÓW | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 01:04:21 | |
44 | KACZMAREK Paweł | 130 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 01:05:33 | |
45 | SPECJALSKI Paweł | 205 | ALFACO RUNNING TEAM | WARSZAWA | M-30 | ALFACO | 00:00:41 | 01:05:37 | |
46 | KUCHTA Jacek | 347 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | KLIMAT SOLEC | 00:00:26 | 01:05:47 | |
47 | DEC Jarosław | 203 | ALFACO RUNNING TEAM | SOSNOWIEC | M-40 | ALFACO | 00:00:46 | 01:07:13 | |
48 | DEJEWSKI Zbigniew | 204 | ALFACO RUNNING TEAM | LUBLIN | M-50 | ALFACO | 00:00:45 | 01:09:03 | |
49 | STEĆ Jacek | 241 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 01:09:08 | |
50 | JASTRZĘBSKI Mirosław | 290 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-60+ | MechVent Team | 00:00:37 | 01:09:33 | |
51 | KAŁUSKI Jacek | 289 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-40 | MechVent Team | 00:00:36 | 01:09:50 | |
52 | TOMŻYŃSKI Maciej | 262 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:03 | 01:11:06 | |
53 | SANIAK Piotr | 260 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:14 | 01:12:00 | |
54 | SMOLARA Sebastian | 276 | ALFACO RUNNING TEAM | WROCŁAW | M-30 | ALFACO | 00:00:44 | 01:12:30 | |
55 | MARSZAŁEK Przemysław | 207 | ALFACO RUNNING TEAM | GDYNIA | M-30 | ALFACO | 00:00:00 |
Znaleziono 55 wynik(ów)