Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF 9.8km : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZAJKOWSKA Sylwia | 50 | Fotojoker | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:45:23 | ||
2 | GOLON Marlena | 412 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | SIECIENKO | K-40 | 00:00:06 | 00:47:01 | ||
3 | PALACZ Wioletta | 38 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:49:43 | |||
4 | GROBELNA Angelika | 79 | NIEMCZ | K-40 | 00:00:13 | 00:52:18 | |||
5 | RUDOL Magdalena | 100 | PRĄDOCIN | K-40 | 00:00:13 | 00:52:27 | |||
6 | HORYD Justyna | 269 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:08 | 00:52:37 | |||
7 | BŁAŻEJAK Krzysztofa` | 176 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:52:46 | |||
8 | FRONTCZAK Iwona | 183 | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:04 | 00:53:41 | |||
9 | ZAMIATOWSKA Kinga | 330 | BELLA LINE BDG | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:21 | 00:54:33 | ||
10 | WOJCIECHOWSKA Emilia | 405 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:29 | 00:54:47 | |||
11 | JAGIEŁO Sylwia | 144 | BBL Inowrocław/Inowrocław Biega | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:14 | 00:54:55 | ||
12 | MAŁANIN Dorota | 113 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | K-40 | 00:00:27 | 00:57:31 | ||
13 | HAUS Katarzyna | 146 | SZUBIN | K-40 | 00:00:15 | 00:58:00 | |||
14 | STOŻEK Grażyna | 67 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | K-40 | ZWiK Chełmno | 00:00:27 | 00:58:26 | |
15 | KWARTA Ilona | 213 | SYSTHERM Sport Team | CZERWONAK | K-40 | SYSTHERM | 00:00:47 | 00:58:30 | |
16 | KANIUK Maja | 149 | RUMIA | K-40 | 00:00:24 | 00:58:56 | |||
17 | WALENTYNOWICZ Aneta | 40 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-40 | 00:00:37 | 00:59:12 | ||
18 | TRUSZCZYŃSKA Joanna | 138 | GDYNIA | K-40 | 00:00:26 | 01:00:04 | |||
19 | CZYŻAK Asia | 91 | AMS | NOWY DWÓR | K-40 | 00:00:31 | 01:02:19 | ||
20 | BOŚ Hanna | 137 | GDAŃSK | K-40 | 00:00:42 | 01:04:47 | |||
21 | KOZACZYK Joanna | 48 | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:15 | 01:05:01 | |||
22 | KOSZELA Renata | 271 | ZALASEWO | K-40 | 00:00:20 | 01:05:25 | |||
23 | BINKOWSKA Anita | 180 | GNIEWKOWO | K-40 | 00:00:15 | 01:05:26 | |||
24 | BEDNAREK Algvida | 268 | ALNOR | JÓZEFOSŁAW | K-40 | ALNOR | 00:00:08 | 01:06:08 | |
25 | RÓŻAŃSKA Agnieszka | 353 | ZWiK Chełmno | KLAMRY | K-40 | 00:00:22 | 01:06:38 | ||
26 | SOBOWIEC Mirka | 114 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:42 | 01:06:47 | |||
27 | NUNZEK Agnieszka | 122 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:26 | 01:08:34 | |||
28 | SZTEJKA Jolanta | 178 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:46 | 01:08:55 | |||
29 | IWANIAK Wioletta | 294 | UJŚCIE | K-40 | 00:00:45 | 01:09:56 | |||
30 | CHOJNACKA Katarzyna | 408 | KRUSZE | K-40 | 00:00:13 | 01:12:44 |
Znaleziono 30 wynik(ów)