Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTŁOWSKI Bartosz | 350 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:01 | 00:34:53 | |
2 | TOBÓR Paweł | 261 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:50:42 | |
3 | PIĄTKOWSKI Michał | 28 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TORUŃ | M-20 | 00:00:03 | 00:39:39 | ||
4 | TOMŻYŃSKI Maciej | 262 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:03 | 01:11:06 | |
5 | SZCZĘSNY Piotr | 2 | TORUŃ | M-20 | 00:00:03 | 00:44:42 | |||
6 | WASIK Łukasz | 346 | GRUDZIĄDZ | M-20 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:05 | 00:47:26 | ||
7 | ŻEGLICZ Marek | 57 | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 00:00:05 | 00:48:54 | |||
8 | PALIGA Mateusz | 54 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:07 | 00:45:17 | ||
9 | BOROWSKI Radosław | 280 | MLKS Krajna Sępólno | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:07 | 00:47:09 | ||
10 | SAPA Kacper | 323 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:07 | 00:45:06 | ||
11 | KRUPIŃSKI Rafał | 238 | KLIMOR TEAM | GDAŃSK | M-20 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:08 | 00:51:45 | |
12 | WROBEL Mateusx | 143 | FABIANKI | M-20 | 00:00:09 | 00:49:12 | |||
13 | KAZIMIERUK Mateusz | 221 | ALNOR | WARSZAWA | M-20 | 00:00:09 | 00:55:14 | ||
14 | WASILEWSKI Wojtek | 385 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:10 | 00:49:53 | |||
15 | SANIAK Piotr | 260 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:14 | 01:12:00 | |
16 | DEMBEK Maciej | 29 | LOS KUMPLOS | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:15 | 00:48:37 | ||
17 | DACIO Darek | 136 | SZUBIN | M-20 | 00:00:15 | 00:57:59 | |||
18 | KOTLAREK Mariusz | 371 | INOWROCŁAW | M-20 | 00:00:18 | 00:53:44 | |||
19 | JÓŹWIAK Hubert | 164 | TYMGAZ GNIEZNO | GNIEZNO | M-20 | 00:00:23 | 00:59:47 | ||
20 | ROZWADOWSKI Oskar | 352 | KLIMAT SOLEC | TORUŃ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:23 | 00:53:47 | |
21 | MORAWSKI Piotr | 315 | SZPETAL GÓRNY | M-20 | 00:00:24 | 00:58:37 | |||
22 | WIŚNIEWSKI Piotr | 148 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:28 | 00:52:02 | |||
23 | LOOSE Michał | 132 | GRUPA KACZMAREK | SŁUPOWIEC | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:28 | 00:51:54 | |
24 | STOŻEK Szymon | 68 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-20 | 00:00:28 | 00:51:32 | ||
25 | RENC Patryk | 133 | Serce Tybetu | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:32 | 00:57:00 | ||
26 | KACZOROWSKI Rafał | 380 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:32 | 00:48:41 | |||
27 | REPCZYŃSKI Tomasz | 7 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:33 | 00:55:22 | |||
28 | TRZYMKOWSKI Adrian | 381 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:33 | 01:05:49 | |||
29 | KANNEBERG Maciej | 181 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:34 | 00:54:03 | ||
30 | WOJCIECHOWSKI Grzegorz | 59 | Atos Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:36 | 00:50:48 | ||
31 | GROSKOP Grzegorz | 52 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:39 | 00:40:34 | ||
32 | BRZOZOWSKI Piotr | 41 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-20 | 00:00:43 | 01:02:42 | ||
33 | MADZIŃSKI Dawid | 131 | GRUPA KACZMAREK | MROCZA | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 00:59:34 | |
34 | MARTYNELIS Jakub | 274 | GRUPA KACZMAREK | BIAŁE BŁOTA | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 00:53:45 | |
35 | ZAKRZEWSKI Adam | 250 | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 00:00:50 | 01:04:06 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | WITKOWSKI Błażej | 147 | BYDGOSZCZ | M-20 | DQ | 00:38:26 DQ |
Znaleziono 36 wynik(ów)