Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF 9.8km : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOTOCZYŃSKI Wojciech | 403 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | 00:36:23 | ||
2 | LIDZBARSKI Janusz | 235 | CHWASZCZYNO | M-30 | UP System | 00:00:02 | 00:37:05 | ||
3 | KOŁAKOWSKI Tomasz | 165 | BYDGOSZCZ | M-30 | HYDROTERM Krzysztof Chudy | 00:00:02 | 00:38:32 | ||
4 | MAĆKOWSKI Maciej | 255 | UPS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | 00:38:55 | ||
5 | KMITTA Leszek | 398 | INOWROCŁAW | M-30 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:03 | 00:39:48 | ||
6 | SARNECKI Michał | 194 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:05 | 00:39:49 | |
7 | PELC Marcin | 370 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | 00:39:56 | |||
8 | ŁAZ Kamil | 26 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:03 | 00:40:23 | ||
9 | KUŚNIEREK Bartosz | 287 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M-30 | 00:00:03 | 00:40:34 | ||
10 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 316 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | P.W. Jakub Oskiewicz | 00:00:03 | 00:40:53 | |
11 | JUNIK Łukasz | 217 | POZNAŃ | M-30 | RUREX | 00:00:03 | 00:41:54 | ||
12 | KLIMEK Łukasz | 74 | H2O Team MWiO Grudziądz | BLIZNO | M-30 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:04 | 00:42:04 | |
13 | GORZYCKI Sławomir | 36 | ANIRO Run Team | TORUN | M-30 | Aniro sp z.o.o | 00:00:01 | 00:42:20 | |
14 | OLEJNIK Krzysztof | 215 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | 00:42:36 | |||
15 | BRZUCHALSKI Mati | 96 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:24 | 00:42:48 | |||
16 | ROMANOWSKI Michal | 317 | BYDGOSZCZ | M-30 | Atelbud | 00:00:02 | 00:42:53 | ||
17 | FLORIANCZYK Damian | 64 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO Sp. z o.o. w Grudziądzu | 00:00:03 | 00:43:02 | |
18 | NAGORZYSKI Arkadiusz | 17 | Biegam Wspieram Motywuję | BYDGOSZCZ | M-30 | Instalacje wod-kan i c.o Grzegorz Gryszówka | 00:00:05 | 00:43:04 | |
19 | ZARECKI Piotr | 319 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M-30 | 00:00:06 | 00:44:33 | ||
20 | MODRZYŃSKI Jacek | 24 | KROTOSZYN | M-30 | NTs Daria Poczta | 00:00:04 | 00:44:49 | ||
21 | JANCZARSKI Marcin | 20 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-30 | 00:00:05 | 00:44:55 | ||
22 | SOŁECKI Michał | 18 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-30 | 00:00:05 | 00:44:57 | ||
23 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 328 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | Art-Deco Remonty | 00:00:02 | 00:45:12 | |
24 | GOŁATA Wojciech | 95 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 00:00:07 | 00:45:55 | ||
25 | HEJNA Kamil | 321 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | 00:46:01 | |||
26 | REDLARSKI Michał | 141 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ | 00:00:04 | 00:46:03 | |
27 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 16 | AthleticoMed Bydgoszcz | OSIELSKO | M-30 | 00:00:12 | 00:46:41 | ||
28 | PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall | 58 | BOŻEJEWICZKI | M-30 | 00:00:05 | 00:46:44 | |||
29 | CYL Dawid | 4 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:11 | 00:46:56 | |||
30 | STAFIEJ Sylwester | 259 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:46:57 | |
31 | CZYŻEWSKI Mateusz | 332 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:13 | 00:47:56 | |
32 | WITEK Karol | 90 | OSIE | M-30 | 00:00:11 | 00:48:13 | |||
33 | JARANTOWICZ Adam | 388 | ŚWIECIE | M-30 | 00:00:21 | 00:48:25 | |||
34 | DRWĘCKI Daniel | 336 | Biegnij z ProService | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | 00:48:36 | ||
35 | ZAMOJSKI Andrzej | 86 | TORUŃ | M-30 | 00:00:12 | 00:48:47 | |||
36 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 151 | PRZYŁĘKI | M-30 | GFI | 00:00:29 | 00:49:18 | ||
37 | BUTRYM Piotr | 121 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:12 | 00:49:29 | |||
38 | BIAŁOBŁOCKI Marek | 378 | KB Lech Rypin | RYPIN | M-30 | 00:00:20 | 00:49:33 | ||
39 | WŁADYKA Paweł | 236 | KLIMOR TEAM | GDYNIA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:49:39 | |
40 | RADKA Michał | 237 | KLIMOR TEAM | LUZINO | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:49:44 | |
41 | JELIŃSKI Krzysztof | 291 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-30 | MechVent Team | 00:00:33 | 00:49:54 | |
42 | SZULC Radek | 386 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | 00:50:03 | |||
43 | KACZMAREK Sebastian | 199 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | 00:50:13 | |||
44 | LACH Paweł | 275 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:25 | 00:50:28 | |||
45 | OLIJARCZYK Paweł | 240 | KLIMOR TEAM | POZNAŃ | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:51:04 | |
46 | ARACH Przemysław | 179 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | 00:51:05 | |||
47 | MIKLASZ Piotr | 334 | KLIMOR TEAM | KATOWICE | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:14 | 00:51:27 | |
48 | ŁOBOCKI Krzysztof | 5 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:22 | 00:51:58 | |||
49 | MIERZWA Damian | 175 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:35 | 00:52:11 | ||
50 | GZYL Mikolaj | 125 | janusze triathlonu 'Exodus' Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:29 | 00:53:29 | ||
51 | DEKA Ireneusz | 298 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-30 | Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt | 00:00:17 | 00:53:35 | ||
52 | BEREDA Adam | 242 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 00:53:52 | |
53 | MAJCHRZAK Dawid | 156 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:35 | 00:53:53 | |||
54 | KOŁACZ Artur | 219 | ALNOR | WARSZAWA | M-30 | 00:00:08 | 00:54:12 | ||
55 | SZYMAŃSKI Tomasz | 154 | BYDGOSZCZ | M-30 | DTM System | 00:00:08 | 00:55:15 | ||
56 | FRYDRYCH Bartłomiej | 285 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-30 | 00:00:25 | 00:55:17 | |||
57 | NOWAK Tomasz | 286 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-30 | 00:00:25 | 00:55:18 | |||
58 | CISZEWSKI Paweł | 266 | BRZOSTOWO 30A | M-30 | 00:00:33 | 00:56:31 | |||
59 | PAŁKA Mariusz | 264 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:56:41 | |
60 | BOHDZIEWICZ Paweł | 296 | ŁOMIANKI | M-30 | Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne 'Eko-Babice' Sp. z o.o. | 00:00:18 | 00:56:50 | ||
61 | BOLLIN Łukasz | 288 | BYDGOSZCZ | M-30 | GFI | 00:00:29 | 00:56:50 | ||
62 | ŚWIĘCIOK Andrzej | 414 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:28 | 00:56:56 | |||
63 | GROCHOWSKI Jakub | 73 | JW1515 | WITOSŁAW | M-30 | 00:00:32 | 00:56:59 | ||
64 | MURAWSKI Piotr | 8 | ŻNIN | M-30 | 00:00:51 | 00:57:13 | |||
65 | KODRANC Marcin | 345 | TRZEMESZNO | M-30 | 00:00:21 | 00:57:14 | |||
66 | KUJAWA Przemysław | 309 | GOŚCIERADZ | M-30 | 00:00:41 | 00:57:20 | |||
67 | GRUSZECZKA Patryk | 331 | Polska Grupa Biegowa | GRUDZIĄDZ | M-30 | 00:00:08 | 00:57:26 | ||
68 | RYCHŁOWSKI Artur | 223 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:47 | 00:57:30 | |
69 | ŚLADEWSKI Rafał | 127 | GĄDECZ | M-30 | 00:00:32 | 00:57:31 | |||
70 | GORBASZEWICZ Lukasz | 277 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:49 | 00:57:43 | |||
71 | JANKE Damian | 306 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:38 | 00:57:49 | |||
72 | ŻUCHELKOWSKI Rafał | 224 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | 00:58:03 | |||
73 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 387 | TORUŃ | M-30 | 00:00:34 | 01:00:27 | |||
74 | KASPROWICZ Piotr | 15 | JW1515 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:30 | 01:00:28 | ||
75 | SZAKALSKI Michał | 19 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | 01:00:44 | |||
76 | MIZEREK Rafał | 186 | WARSZAWA | M-30 | 00:00:31 | 01:00:56 | |||
77 | KOSIK Marcin | 206 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 01:01:16 | |
78 | TOMASZEK Sebastian | 211 | Atos Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:42 | 01:01:42 | ||
79 | SIERADZKI Damian | 230 | KORONOWO | M-30 | 00:00:41 | 01:01:49 | |||
80 | GAWLIK Jacek | 191 | ŁĘCZYCA | M-30 | Projekt Complex | 00:00:19 | 01:02:08 | ||
81 | NIZWANTOWSKI Rafał | 161 | WĄBRZEŹNO | M-30 | 00:00:16 | 01:02:13 | |||
82 | SYLDATK Marcin | 284 | BYDGOSZCZ | M-30 | Polimex Opole | 00:00:49 | 01:02:58 | ||
83 | PISANKO Marcin | 166 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-30 | ZP SERWIS | 00:00:41 | 01:03:46 | |
84 | JASTRZĘBOWSKI Artur | 192 | SYSTHERM Sport Team | SWARZĘDZ | M-30 | SYSTHERM Technik Sp. z o.o. | 00:00:47 | 01:03:55 | |
85 | SKORUPKA Radek | 304 | KS ULUNG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:40 | 01:04:03 | ||
86 | MIOTK Marek | 273 | KLIMOR TEAM | BYTÓW | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 01:04:21 | |
87 | CYBUL Krzysztof | 134 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:44 | 01:04:43 | |||
88 | MICHAŁOWSKI Cezary | 220 | ALNOR | JÓZEFOSŁAW | M-30 | 00:00:09 | 01:05:21 | ||
89 | KACZMAREK Paweł | 130 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 01:05:33 | |
90 | SPECJALSKI Paweł | 205 | ALFACO RUNNING TEAM | WARSZAWA | M-30 | ALFACO | 00:00:41 | 01:05:37 | |
91 | CENTAŁA Jarosław | 394 | TeAm KucYKi | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:43 | 01:06:06 | ||
92 | STEĆ Jacek | 241 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 01:09:08 | |
93 | KARASZEWSKI Mikołaj | 373 | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:15 | 01:09:36 | |||
94 | HALAMA Marcin | 410 | INOWROCŁAW | M-30 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:16 | 01:11:33 | ||
95 | SMOLARA Sebastian | 276 | ALFACO RUNNING TEAM | WROCŁAW | M-30 | ALFACO | 00:00:44 | 01:12:30 | |
96 | KOWALCZYK Piotr | 234 | ALNOR | WARSZAWA | M-30 | 00:00:00 | 01:14:24 | ||
97 | JANKOWSKI Dawid | 142 | ŻNIN | M-30 | 00:00:51 | 01:21:01 | |||
98 | BORUCKI Rafał | 202 | WARSZAWA | M-30 | 00:00:44 | 01:21:10 | |||
99 | MARSZAŁEK Przemysław | 207 | ALFACO RUNNING TEAM | GDYNIA | M-30 | ALFACO | 00:00:00 |
Znaleziono 99 wynik(ów)