Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOTOCZYŃSKI Wojciech | 403 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 1 | M 2 | 00:00:01 | 00:36:23 | 00:37:12.65 | 00:37:14.05 | 3:43 | 16.1 (100%) | |||
2 | LIDZBARSKI Janusz | 235 | CHWASZCZYNO | M-30 | 2 | M 3 | UP System | 00:00:02 | 00:37:05 | 00:37:54.85 | 00:37:56.90 | +00:00:42 (1.9%) | 3:47 | 15.8 (98.1%) | ||
3 | KOŁAKOWSKI Tomasz | 165 | BYDGOSZCZ | M-30 | 3 | M 6 | HYDROTERM Krzysztof Chudy | 00:00:02 | 00:38:32 | 00:39:18.50 | 00:39:20.90 | +00:02:05 (5.3%) | 3:55 | 15.3 (95.0%) | ||
4 | MAĆKOWSKI Maciej | 255 | UPS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 4 | M 7 | 00:00:01 | 00:38:55 | 00:39:39.70 | 00:39:41.40 | +00:02:27 (6.2%) | 3:58 | 15.1 (93.8%) | ||
5 | PELC Marcin | 370 | BYDGOSZCZ | M-30 | 5 | M 10 | 00:00:01 | 00:39:56 | 00:40:34.55 | 00:40:36.45 | +00:03:21 (8.3%) | 4:03 | 14.8 (91.9%) | |||
6 | KMITTA Leszek | 398 | INOWROCŁAW | M-30 | 6 | M 11 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:03 | 00:39:48 | 00:40:39.60 | 00:40:42.95 | +00:03:26 (8.5%) | 4:03 | 14.8 (91.9%) | ||
7 | SARNECKI Michał | 194 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | 7 | M 12 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:05 | 00:39:49 | 00:40:44.85 | 00:40:50.15 | +00:03:32 (8.7%) | 4:04 | 14.7 (91.3%) | |
8 | ŁAZ Kamil | 26 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 8 | M 13 | 00:00:03 | 00:40:23 | 00:41:11.60 | 00:41:15.05 | +00:03:58 (9.7%) | 4:07 | 14.6 (90.7%) | ||
9 | KUŚNIEREK Bartosz | 287 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M-30 | 9 | M 16 | 00:00:03 | 00:40:34 | 00:41:27.85 | 00:41:31.15 | +00:04:15 (10.3%) | 4:08 | 14.5 (90.1%) | ||
10 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 316 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 10 | M 17 | P.W. Jakub Oskiewicz | 00:00:03 | 00:40:53 | 00:41:42.55 | 00:41:46.50 | +00:04:29 (10.8%) | 4:10 | 14.4 (89.4%) | |
11 | JUNIK Łukasz | 217 | POZNAŃ | M-30 | 11 | M 20 | RUREX | 00:00:03 | 00:41:54 | 00:42:43.85 | 00:42:47.60 | +00:05:31 (12.9%) | 4:16 | 14 (87.0%) | ||
12 | KLIMEK Łukasz | 74 | H2O Team MWiO Grudziądz | BLIZNO | M-30 | 12 | M 21 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:04 | 00:42:04 | 00:42:54.65 | 00:42:58.65 | +00:05:42 (13.3%) | 4:17 | 14 (87.0%) | |
13 | GORZYCKI Sławomir | 36 | ANIRO Run Team | TORUN | M-30 | 13 | M 23 | Aniro sp z.o.o | 00:00:01 | 00:42:20 | 00:43:07.15 | 00:43:08.60 | +00:05:54 (13.7%) | 4:18 | 13.9 (86.3%) | |
14 | OLEJNIK Krzysztof | 215 | BYDGOSZCZ | M-30 | 14 | M 26 | 00:00:06 | 00:42:36 | 00:43:26.35 | 00:43:33.20 | +00:06:13 (14.3%) | 4:20 | 13.8 (85.7%) | |||
15 | ROMANOWSKI Michal | 317 | BYDGOSZCZ | M-30 | 15 | M 29 | Atelbud | 00:00:02 | 00:42:53 | 00:43:34.65 | 00:43:37.55 | +00:06:22 (14.6%) | 4:21 | 13.8 (85.7%) | ||
16 | BRZUCHALSKI Mati | 96 | BYDGOSZCZ | M-30 | 16 | M 30 | 00:00:24 | 00:42:48 | 00:43:39.70 | 00:44:04.60 | +00:06:27 (14.8%) | 4:22 | 13.7 (85.1%) | |||
17 | NAGORZYSKI Arkadiusz | 17 | Biegam Wspieram Motywuję | BYDGOSZCZ | M-30 | 17 | M 31 | Instalacje wod-kan i c.o Grzegorz Gryszówka | 00:00:05 | 00:43:04 | 00:43:51.70 | 00:43:57.15 | +00:06:39 (15.2%) | 4:23 | 13.7 (85.1%) | |
18 | FLORIANCZYK Damian | 64 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | 18 | M 33 | MWiO Sp. z o.o. w Grudziądzu | 00:00:03 | 00:43:02 | 00:43:56.30 | 00:44:00.15 | +00:06:43 (15.3%) | 4:23 | 13.7 (85.1%) | |
19 | ZARECKI Piotr | 319 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M-30 | 19 | M 36 | 00:00:06 | 00:44:33 | 00:45:28.70 | 00:45:34.70 | +00:08:16 (18.2%) | 4:32 | 13.2 (82.0%) | ||
20 | MODRZYŃSKI Jacek | 24 | KROTOSZYN | M-30 | 20 | M 39 | NTs Daria Poczta | 00:00:04 | 00:44:49 | 00:45:44.85 | 00:45:49.80 | +00:08:32 (18.7%) | 4:34 | 13.1 (81.4%) | ||
21 | JANCZARSKI Marcin | 20 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-30 | 21 | M 41 | 00:00:05 | 00:44:55 | 00:45:46.30 | 00:45:51.85 | +00:08:33 (18.7%) | 4:34 | 13.1 (81.4%) | ||
22 | SOŁECKI Michał | 18 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-30 | 22 | M 44 | 00:00:05 | 00:44:57 | 00:45:54.90 | 00:46:00.80 | +00:08:42 (19.0%) | 4:35 | 13.1 (81.4%) | ||
23 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 328 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 23 | M 48 | Art-Deco Remonty | 00:00:02 | 00:45:12 | 00:46:13.80 | 00:46:16.40 | +00:09:01 (19.5%) | 4:37 | 13 (80.7%) | |
24 | GOŁATA Wojciech | 95 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 24 | M 50 | 00:00:07 | 00:45:55 | 00:46:39.55 | 00:46:47.05 | +00:09:26 (20.2%) | 4:40 | 12.9 (80.1%) | ||
25 | HEJNA Kamil | 321 | BYDGOSZCZ | M-30 | 25 | M 52 | 00:00:20 | 00:46:01 | 00:46:54.75 | 00:47:15.60 | +00:09:42 (20.7%) | 4:41 | 12.8 (79.5%) | |||
26 | REDLARSKI Michał | 141 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | 26 | M 53 | MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ | 00:00:04 | 00:46:03 | 00:46:58.50 | 00:47:02.95 | +00:09:45 (20.8%) | 4:41 | 12.8 (79.5%) | |
27 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 16 | AthleticoMed Bydgoszcz | OSIELSKO | M-30 | 27 | M 55 | 00:00:12 | 00:46:41 | 00:47:34.85 | 00:47:47.15 | +00:10:22 (21.8%) | 4:45 | 12.6 (78.3%) | ||
28 | PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall | 58 | BOŻEJEWICZKI | M-30 | 28 | M 56 | 00:00:05 | 00:46:44 | 00:47:37.65 | 00:47:43.55 | +00:10:25 (21.9%) | 4:45 | 12.6 (78.3%) | |||
29 | CYL Dawid | 4 | BYDGOSZCZ | M-30 | 29 | M 57 | 00:00:11 | 00:46:56 | 00:47:48.20 | 00:47:59.60 | +00:10:35 (22.2%) | 4:46 | 12.6 (78.3%) | |||
30 | STAFIEJ Sylwester | 259 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | 30 | M 58 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:46:57 | 00:47:50.40 | 00:47:53.00 | +00:10:37 (22.2%) | 4:47 | 12.5 (77.6%) | |
31 | CZYŻEWSKI Mateusz | 332 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | 31 | M 67 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:13 | 00:47:56 | 00:48:47.15 | 00:49:00.45 | +00:11:34 (23.7%) | 4:52 | 12.3 (76.4%) | |
32 | WITEK Karol | 90 | OSIE | M-30 | 32 | M 68 | 00:00:11 | 00:48:13 | 00:49:02.60 | 00:49:14.10 | +00:11:49 (24.1%) | 4:54 | 12.2 (75.8%) | |||
33 | JARANTOWICZ Adam | 388 | ŚWIECIE | M-30 | 33 | M 70 | 00:00:21 | 00:48:25 | 00:49:22.25 | 00:49:44.00 | +00:12:09 (24.6%) | 4:56 | 12.1 (75.2%) | |||
34 | DRWĘCKI Daniel | 336 | Biegnij z ProService | BYDGOSZCZ | M-30 | 34 | M 74 | 00:00:14 | 00:48:36 | 00:49:36.00 | 00:49:50.10 | +00:12:23 (25.0%) | 4:57 | 12.1 (75.2%) | ||
35 | ZAMOJSKI Andrzej | 86 | TORUŃ | M-30 | 35 | M 75 | 00:00:12 | 00:48:47 | 00:49:41.60 | 00:49:53.65 | +00:12:28 (25.1%) | 4:58 | 12.1 (75.2%) | |||
36 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 151 | PRZYŁĘKI | M-30 | 36 | M 80 | GFI | 00:00:29 | 00:49:18 | 00:50:09.70 | 00:50:39.40 | +00:12:57 (25.8%) | 5:01 | 12 (74.5%) | ||
37 | BUTRYM Piotr | 121 | BYDGOSZCZ | M-30 | 37 | M 84 | 00:00:12 | 00:49:29 | 00:50:31.85 | 00:50:44.65 | +00:13:19 (26.4%) | 5:03 | 11.9 (73.9%) | |||
38 | WŁADYKA Paweł | 236 | KLIMOR TEAM | GDYNIA | M-30 | 38 | M 85 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:49:39 | 00:50:32.35 | 00:50:42.30 | +00:13:19 (26.4%) | 5:03 | 11.9 (73.9%) | |
39 | BIAŁOBŁOCKI Marek | 378 | KB Lech Rypin | RYPIN | M-30 | 39 | M 88 | 00:00:20 | 00:49:33 | 00:50:40.85 | 00:51:01.45 | +00:13:28 (26.6%) | 5:04 | 11.8 (73.3%) | ||
40 | JELIŃSKI Krzysztof | 291 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-30 | 40 | M 89 | MechVent Team | 00:00:33 | 00:49:54 | 00:50:45.55 | 00:51:19.05 | +00:13:32 (26.7%) | 5:04 | 11.8 (73.3%) | |
41 | RADKA Michał | 237 | KLIMOR TEAM | LUZINO | M-30 | 41 | M 90 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:49:44 | 00:50:48.45 | 00:50:57.60 | +00:13:35 (26.8%) | 5:04 | 11.8 (73.3%) | |
42 | SZULC Radek | 386 | BYDGOSZCZ | M-30 | 42 | M 91 | 00:00:20 | 00:50:03 | 00:50:55.15 | 00:51:15.20 | +00:13:42 (26.9%) | 5:05 | 11.8 (73.3%) | |||
43 | KACZMAREK Sebastian | 199 | BYDGOSZCZ | M-30 | 43 | M 94 | 00:00:27 | 00:50:13 | 00:51:01.85 | 00:51:29.20 | +00:13:49 (27.1%) | 5:06 | 11.8 (73.3%) | |||
44 | LACH Paweł | 275 | BYDGOSZCZ | M-30 | 44 | M 100 | 00:00:25 | 00:50:28 | 00:51:26.10 | 00:51:51.10 | +00:14:13 (27.7%) | 5:08 | 11.7 (72.7%) | |||
45 | ARACH Przemysław | 179 | BYDGOSZCZ | M-30 | 45 | M 110 | 00:00:18 | 00:51:05 | 00:51:55.95 | 00:52:14.25 | +00:14:43 (28.3%) | 5:11 | 11.6 (72.0%) | |||
46 | OLIJARCZYK Paweł | 240 | KLIMOR TEAM | POZNAŃ | M-30 | 46 | M 111 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 00:51:04 | 00:51:59.05 | 00:52:08.65 | +00:14:46 (28.4%) | 5:11 | 11.5 (71.4%) | |
47 | MIKLASZ Piotr | 334 | KLIMOR TEAM | KATOWICE | M-30 | 47 | M 113 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:14 | 00:51:27 | 00:52:26.40 | 00:52:41.30 | +00:15:13 (29.0%) | 5:14 | 11.4 (70.8%) | |
48 | ŁOBOCKI Krzysztof | 5 | BYDGOSZCZ | M-30 | 48 | M 116 | 00:00:22 | 00:51:58 | 00:52:49.85 | 00:53:12.15 | +00:15:37 (29.6%) | 5:17 | 11.4 (70.8%) | |||
49 | MIERZWA Damian | 175 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 49 | M 120 | 00:00:35 | 00:52:11 | 00:53:13.80 | 00:53:49.15 | +00:16:01 (30.1%) | 5:19 | 11.3 (70.2%) | ||
50 | DEKA Ireneusz | 298 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-30 | 50 | M 130 | Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt | 00:00:17 | 00:53:35 | 00:54:30.25 | 00:54:48.15 | +00:17:17 (31.7%) | 5:27 | 11 (68.3%) | ||
51 | GZYL Mikolaj | 125 | janusze triathlonu 'Exodus' Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 51 | M 131 | 00:00:29 | 00:53:29 | 00:54:33.15 | 00:55:02.50 | +00:17:20 (31.8%) | 5:27 | 11 (68.3%) | ||
52 | BEREDA Adam | 242 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | 52 | M 139 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 00:53:52 | 00:54:54.70 | 00:55:05.20 | +00:17:42 (32.2%) | 5:29 | 10.9 (67.7%) | |
53 | MAJCHRZAK Dawid | 156 | BYDGOSZCZ | M-30 | 53 | M 140 | 00:00:35 | 00:53:53 | 00:55:01.50 | 00:55:37.35 | +00:17:48 (32.4%) | 5:30 | 10.9 (67.7%) | |||
54 | KOŁACZ Artur | 219 | ALNOR | WARSZAWA | M-30 | 54 | M 142 | 00:00:08 | 00:54:12 | 00:55:13.35 | 00:55:21.60 | +00:18:00 (32.6%) | 5:31 | 10.9 (67.7%) | ||
55 | SZYMAŃSKI Tomasz | 154 | BYDGOSZCZ | M-30 | 55 | M 149 | DTM System | 00:00:08 | 00:55:15 | 00:56:13.10 | 00:56:21.70 | +00:19:00 (33.8%) | 5:37 | 10.7 (66.5%) | ||
56 | NOWAK Tomasz | 286 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-30 | 56 | M 153 | 00:00:25 | 00:55:18 | 00:56:23.80 | 00:56:49.00 | +00:19:11 (34.0%) | 5:38 | 10.6 (65.8%) | |||
57 | FRYDRYCH Bartłomiej | 285 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-30 | 57 | M 154 | 00:00:25 | 00:55:17 | 00:56:24.10 | 00:56:49.40 | +00:19:11 (34.0%) | 5:38 | 10.6 (65.8%) | |||
58 | CISZEWSKI Paweł | 266 | BRZOSTOWO 30A | M-30 | 58 | M 159 | 00:00:33 | 00:56:31 | 00:57:39.20 | 00:58:13.10 | +00:20:26 (35.5%) | 5:46 | 10.4 (64.6%) | |||
59 | PAŁKA Mariusz | 264 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | 59 | M 160 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:56:41 | 00:57:43.50 | 00:57:46.10 | +00:20:30 (35.5%) | 5:46 | 10.4 (64.6%) | |
60 | BOLLIN Łukasz | 288 | BYDGOSZCZ | M-30 | 60 | M 164 | GFI | 00:00:29 | 00:56:50 | 00:57:59.60 | 00:58:29.25 | +00:20:46 (35.8%) | 5:48 | 10.3 (64.0%) | ||
60 | GROCHOWSKI Jakub | 73 | JW1515 | WITOSŁAW | M-30 | 61 | M 165 | 00:00:32 | 00:56:59 | 00:57:59.60 | 00:58:31.60 | +00:20:46 (35.8%) | 5:47 | 10.3 (64.0%) | ||
62 | ŚWIĘCIOK Andrzej | 414 | BYDGOSZCZ | M-30 | 62 | M 166 | 00:00:28 | 00:56:56 | 00:58:05.90 | 00:58:34.45 | +00:20:53 (36.0%) | 5:48 | 10.3 (64.0%) | |||
63 | MURAWSKI Piotr | 8 | ŻNIN | M-30 | 63 | M 167 | 00:00:51 | 00:57:13 | 00:58:09.20 | 00:59:00.30 | +00:20:56 (36.0%) | 5:48 | 10.3 (64.0%) | |||
64 | BOHDZIEWICZ Paweł | 296 | ŁOMIANKI | M-30 | 64 | M 168 | Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne 'Eko-Babice' Sp. z o.o. | 00:00:18 | 00:56:50 | 00:58:10.30 | 00:58:28.95 | +00:20:57 (36.0%) | 5:49 | 10.3 (64.0%) | ||
65 | KUJAWA Przemysław | 309 | GOŚCIERADZ | M-30 | 65 | M 169 | 00:00:41 | 00:57:20 | 00:58:13.30 | 00:58:54.50 | +00:21:00 (36.1%) | 5:49 | 10.3 (64.0%) | |||
66 | KODRANC Marcin | 345 | TRZEMESZNO | M-30 | 66 | M 172 | 00:00:21 | 00:57:14 | 00:58:26.55 | 00:58:47.70 | +00:21:13 (36.3%) | 5:50 | 10.3 (64.0%) | |||
67 | RYCHŁOWSKI Artur | 223 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | 67 | M 175 | SYSTHERM | 00:00:47 | 00:57:30 | 00:58:32.10 | 00:59:20.05 | +00:21:19 (36.4%) | 5:51 | 10.2 (63.4%) | |
68 | ŚLADEWSKI Rafał | 127 | GĄDECZ | M-30 | 68 | M 176 | 00:00:32 | 00:57:31 | 00:58:43.50 | 00:59:16.20 | +00:21:30 (36.6%) | 5:52 | 10.2 (63.4%) | |||
69 | GORBASZEWICZ Lukasz | 277 | BYDGOSZCZ | M-30 | 69 | M 177 | 00:00:49 | 00:57:43 | 00:58:46.50 | 00:59:35.80 | +00:21:33 (36.7%) | 5:52 | 10.2 (63.4%) | |||
70 | GRUSZECZKA Patryk | 331 | Polska Grupa Biegowa | GRUDZIĄDZ | M-30 | 70 | M 178 | 00:00:08 | 00:57:26 | 00:58:49.50 | 00:58:57.65 | +00:21:36 (36.7%) | 5:52 | 10.2 (63.4%) | ||
71 | JANKE Damian | 306 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 71 | M 181 | 00:00:38 | 00:57:49 | 00:59:02.30 | 00:59:41.00 | +00:21:49 (37.0%) | 5:54 | 10.2 (63.4%) | |||
72 | ŻUCHELKOWSKI Rafał | 224 | BYDGOSZCZ | M-30 | 72 | M 185 | 00:00:20 | 00:58:03 | 00:59:18.90 | 00:59:39.15 | +00:22:06 (37.3%) | 5:55 | 10.1 (62.7%) | |||
73 | SZAKALSKI Michał | 19 | BYDGOSZCZ | M-30 | 73 | M 199 | 00:00:08 | 01:00:44 | 01:01:36.90 | 01:01:45.45 | +00:24:24 (39.6%) | 6:09 | 9.7 (60.2%) | |||
74 | KASPROWICZ Piotr | 15 | JW1515 | BYDGOSZCZ | M-30 | 74 | M 200 | 00:00:30 | 01:00:28 | 01:01:43.55 | 01:02:13.95 | +00:24:30 (39.7%) | 6:10 | 9.7 (60.2%) | ||
75 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 387 | TORUŃ | M-30 | 75 | M 201 | 00:00:34 | 01:00:27 | 01:01:46.05 | 01:02:20.85 | +00:24:33 (39.8%) | 6:10 | 9.7 (60.2%) | |||
76 | MIZEREK Rafał | 186 | WARSZAWA | M-30 | 76 | M 202 | 00:00:31 | 01:00:56 | 01:02:00.20 | 01:02:31.55 | +00:24:47 (40.0%) | 6:12 | 9.7 (60.2%) | |||
77 | KOSIK Marcin | 206 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | 77 | M 204 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 01:01:16 | 01:02:32.05 | 01:02:44.95 | +00:25:19 (40.5%) | 6:15 | 9.6 (59.6%) | |
78 | TOMASZEK Sebastian | 211 | Atos Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 78 | M 205 | 00:00:42 | 01:01:42 | 01:02:55.80 | 01:03:37.95 | +00:25:43 (40.9%) | 6:17 | 9.5 (59.0%) | ||
79 | SIERADZKI Damian | 230 | KORONOWO | M-30 | 79 | M 206 | 00:00:41 | 01:01:49 | 01:03:07.95 | 01:03:49.80 | +00:25:55 (41.1%) | 6:18 | 9.5 (59.0%) | |||
80 | GAWLIK Jacek | 191 | ŁĘCZYCA | M-30 | 80 | M 207 | Projekt Complex | 00:00:19 | 01:02:08 | 01:03:12.80 | 01:03:32.65 | +00:26:00 (41.1%) | 6:19 | 9.5 (59.0%) | ||
81 | NIZWANTOWSKI Rafał | 161 | WĄBRZEŹNO | M-30 | 81 | M 208 | 00:00:16 | 01:02:13 | 01:03:31.00 | 01:03:47.80 | +00:26:18 (41.4%) | 6:21 | 9.4 (58.4%) | |||
82 | SYLDATK Marcin | 284 | BYDGOSZCZ | M-30 | 82 | M 210 | Polimex Opole | 00:00:49 | 01:02:58 | 01:04:07.00 | 01:04:56.00 | +00:26:54 (42.0%) | 6:24 | 9.4 (58.4%) | ||
83 | PISANKO Marcin | 166 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-30 | 83 | M 212 | ZP SERWIS | 00:00:41 | 01:03:46 | 01:04:51.15 | 01:05:32.50 | +00:27:38 (42.6%) | 6:29 | 9.3 (57.8%) | |
84 | MARSZAŁEK Przemysław | 207 | ALFACO RUNNING TEAM | GDYNIA | M-30 | 84 | M 213 | ALFACO | 00:00:00 | 01:04:58.40 | 01:04:58.40 | +00:27:45 (42.7%) | 6:29 | 9.2 (57.1%) | ||
85 | JASTRZĘBOWSKI Artur | 192 | SYSTHERM Sport Team | SWARZĘDZ | M-30 | 85 | M 215 | SYSTHERM Technik Sp. z o.o. | 00:00:47 | 01:03:55 | 01:05:16.90 | 01:06:04.85 | +00:28:04 (43.0%) | 6:31 | 9.2 (57.1%) | |
86 | SKORUPKA Radek | 304 | KS ULUNG | BYDGOSZCZ | M-30 | 86 | M 217 | 00:00:40 | 01:04:03 | 01:05:28.20 | 01:06:08.50 | +00:28:15 (43.2%) | 6:32 | 9.2 (57.1%) | ||
87 | MIOTK Marek | 273 | KLIMOR TEAM | BYTÓW | M-30 | 87 | M 218 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 01:04:21 | 01:05:43.60 | 01:05:54.40 | +00:28:30 (43.4%) | 6:34 | 9.1 (56.5%) | |
88 | CYBUL Krzysztof | 134 | BYDGOSZCZ | M-30 | 88 | M 219 | 00:00:44 | 01:04:43 | 01:05:46.55 | 01:06:31.50 | +00:28:33 (43.4%) | 6:34 | 9.1 (56.5%) | |||
89 | MICHAŁOWSKI Cezary | 220 | ALNOR | JÓZEFOSŁAW | M-30 | 89 | M 221 | 00:00:09 | 01:05:21 | 01:06:20.20 | 01:06:29.30 | +00:29:07 (43.9%) | 6:38 | 9 (55.9%) | ||
90 | KACZMAREK Paweł | 130 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | 90 | M 222 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 01:05:33 | 01:06:51.65 | 01:07:40.20 | +00:29:39 (44.3%) | 6:41 | 9 (55.9%) | |
91 | SPECJALSKI Paweł | 205 | ALFACO RUNNING TEAM | WARSZAWA | M-30 | 91 | M 223 | ALFACO | 00:00:41 | 01:05:37 | 01:06:53.65 | 01:07:35.00 | +00:29:41 (44.4%) | 6:41 | 9 (55.9%) | |
92 | CENTAŁA Jarosław | 394 | TeAm KucYKi | BYDGOSZCZ | M-30 | 92 | M 226 | 00:00:43 | 01:06:06 | 01:07:29.15 | 01:08:12.75 | +00:30:16 (44.9%) | 6:44 | 8.9 (55.3%) | ||
93 | STEĆ Jacek | 241 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | 93 | M 234 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 01:09:08 | 01:10:16.00 | 01:10:25.95 | +00:33:03 (47.0%) | 7:01 | 8.5 (52.8%) | |
94 | KARASZEWSKI Mikołaj | 373 | INOWROCŁAW | M-30 | 94 | M 236 | 00:00:15 | 01:09:36 | 01:11:05.35 | 01:11:21.15 | +00:33:52 (47.7%) | 7:06 | 8.4 (52.2%) | |||
95 | HALAMA Marcin | 410 | INOWROCŁAW | M-30 | 95 | M 240 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:16 | 01:11:33 | 01:13:13.65 | 01:13:30.10 | +00:36:01 (49.2%) | 7:19 | 8.2 (50.9%) | ||
96 | SMOLARA Sebastian | 276 | ALFACO RUNNING TEAM | WROCŁAW | M-30 | 96 | M 241 | ALFACO | 00:00:44 | 01:12:30 | 01:13:38.70 | 01:14:23.20 | +00:36:26 (49.5%) | 7:21 | 8.1 (50.3%) | |
97 | KOWALCZYK Piotr | 234 | ALNOR | WARSZAWA | M-30 | 97 | M 242 | 00:00:00 | 01:14:24 | 01:15:16.00 | 01:15:16.00 | +00:38:03 (50.6%) | 7:31 | 8 (49.7%) | ||
98 | JANKOWSKI Dawid | 142 | ŻNIN | M-30 | 98 | M 245 | 00:00:51 | 01:21:01 | 01:22:02.65 | 01:22:53.75 | +00:44:50 (54.6%) | 8:12 | 7.3 (45.3%) | |||
99 | BORUCKI Rafał | 202 | WARSZAWA | M-30 | 99 | M 247 | 00:00:44 | 01:21:10 | 01:22:30.40 | 01:23:14.90 | +00:45:17 (54.9%) | 8:15 | 7.3 (45.3%) |
Znaleziono 99 wynik(ów)