Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF 9.8km : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUCZEK Piotr | 359 | KS Zryw Radziejów | RADZIEJÓW | M-40 | Instalacje Grzewcze i Sanitarne Piotr Kuczek | 00:00:03 | 00:37:36 | |
2 | MRUK Tomasz | 368 | Czarne Stopy.SM | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:01 | 00:37:46 | ||
3 | KASPRZYK Piotr | 22 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-40 | 00:00:01 | 00:39:08 | ||
4 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 99 | MOGILNO | M-40 | ASZ-TOM | 00:00:02 | 00:40:30 | ||
5 | PIEKARSKI Marek | 395 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | 00:41:06 | |||
6 | PIWOŃSKI Zbigniew | 307 | WŁOCŁAWEK | M-40 | 00:00:07 | 00:42:16 | |||
7 | KOWALSKI Jacek | 308 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:04 | 00:42:20 | |||
8 | MUSS Aleksander | 400 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:03 | 00:42:38 | |||
9 | MADERA Andrzej | 384 | WROCŁAW | M-40 | WIGMORS | 00:00:04 | 00:42:45 | ||
10 | NOWAKOWSKI Jerzy | 251 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-40 | 00:00:05 | 00:43:05 | ||
11 | HELSZTAJN Robert | 322 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M-40 | 00:00:06 | 00:44:11 | ||
12 | MAKOWSKI Sławomir | 69 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | 00:44:19 | ||
13 | JASIŃSKI Arkadiusz | 324 | SZCZECIN | M-40 | zwik szczecin | 00:00:03 | 00:44:42 | ||
14 | GRZYWIŃSKI Grzegorz | 65 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:09 | 00:44:54 | ||
15 | BARTKOWIAK Rafał | 117 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:03 | 00:45:02 | |||
16 | WTOREK Tomasz | 110 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. w Grudziądzu | 00:00:04 | 00:45:03 | |
17 | KUTOWSKI Przemysław | 177 | PRUSZCZ | M-40 | 00:00:07 | 00:45:31 | |||
18 | WIŚNIEWSKI Wojciech | 77 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | 00:47:12 | |||
19 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 105 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-40 | 00:00:17 | 00:47:19 | |||
20 | TYCZYŃSKI Sławomir | 249 | Filgrosoil | LESZNO | M-40 | 00:00:10 | 00:47:23 | ||
21 | CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof | 397 | INOWROCŁAW | M-40 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:13 | 00:48:17 | ||
22 | CHOJNACKI Andrzej | 195 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 00:48:43 | |
23 | BRZEZINSKI Maciej | 364 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | 00:48:51 | |||
24 | CHMARA Rafał | 374 | AMBAR | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:20 | 00:48:54 | ||
25 | MARKIEWICZ Mirek | 337 | TORUŃ | M-40 | 00:00:28 | 00:49:11 | |||
26 | WESOŁOWSKI Dariusz | 82 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:10 | 00:49:34 | |||
27 | PACZKOWSKI Mirosław | 305 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:15 | 00:49:35 | |||
28 | KOWALIK Waldemar | 363 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | 00:49:39 | |||
29 | KOWALCZYK Tomasz | 172 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-40 | ZP SERWIS | 00:00:19 | 00:49:51 | |
30 | KOWAL Michał | 310 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:12 | 00:50:16 | |||
31 | DRZEWIECKI Rafał | 342 | NIEMCZ | M-40 | 00:00:27 | 00:50:17 | |||
32 | NOWICKI Adam | 116 | pentel team | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | 00:50:18 | ||
33 | BIEL Marek | 233 | 1% Dla Darii Biel | MAŁE RUDY | M-40 | 00:00:21 | 00:50:22 | ||
34 | KUZERA Przemysław | 382 | JANKOWO | M-40 | Celt | 00:00:11 | 00:50:26 | ||
35 | TYMCZEWSKI Maciej | 162 | TYMGAZ GNIEZNO | GNIEZNO | M-40 | TYMGAZ Maciej Tymczewski | 00:00:13 | 00:50:29 | |
36 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 155 | SZTUM | M-40 | PWiK Sp. z o.o. w Sztumie | 00:00:35 | 00:50:45 | ||
37 | KRASIŃSKI Piotr | 257 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:28 | 00:50:46 | |||
38 | KLINIKOWSKI Jacek | 112 | KOCHAM ŻYCIE I... | ŚWIEKATOWO | M-40 | 00:00:20 | 00:50:57 | ||
39 | BUCZKOWSKI Wojciech | 197 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:19 | 00:51:04 | ||
40 | MARCYJANIAK Krzysztof | 391 | KS Zryw Radziejów | RADZIEJÓW | M-40 | 00:00:36 | 00:51:56 | ||
41 | RUDOL Seba | 98 | PRĄDOCIN | M-40 | 00:00:23 | 00:52:17 | |||
42 | MYŻYŃSKI Maciej | 60 | TORUŃ | M-40 | 00:00:24 | 00:52:18 | |||
43 | STAWCZYK Dariusz | 333 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:26 | 00:52:28 | |||
44 | KOPICKI Mariusz | 21 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:11 | 00:53:19 | |||
45 | FERENS Paweł | 281 | INOWROCŁAW | M-40 | 00:00:16 | 00:53:35 | |||
46 | PRĄTNICKI Mariusz | 301 | INOWROCŁAW | M-40 | 00:00:17 | 00:54:00 | |||
47 | RAUCHFLEISZ Andrzej | 45 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M-40 | 00:00:23 | 00:54:09 | |||
48 | ZYGMUNT Robert | 256 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | 00:54:23 | |||
49 | CZAJA Jarosław | 34 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:42 | 00:54:26 | |||
50 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 406 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | 00:54:47 | |||
51 | MODRZEJEWSKI Wojciech | 152 | JW.3775 CHOJNICE | CHOJNICE | M-40 | 00:00:32 | 00:55:19 | ||
52 | TOMASZEWSKI Marcin | 196 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:19 | 00:55:41 | |||
53 | CZAJKOWSKI Maciej | 193 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 00:55:48 | |
54 | SZULAKOWSKI Tomasz | 70 | KURCZE JAK DALEKO | ZIELONKA | M-40 | 00:00:38 | 00:56:03 | ||
55 | LIPIŃSKI Marek | 92 | TORUŃ | M-40 | 00:00:18 | 00:56:39 | |||
56 | ZGÓRSKI Maciej | 185 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:31 | 00:56:50 | |||
57 | CIESIELSKI Damian | 49 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:33 | 00:57:13 | |||
58 | KRAŚNY Arkadiusz | 13 | PIECHCIN | M-40 | 00:00:31 | 00:57:23 | |||
59 | RUTKOWSKI Rafał | 239 | KLIMOR TEAM | REDA | M-40 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:12 | 00:57:46 | |
60 | CZAJKOWSKI Maciej | 212 | ALFACO RUNNING TEAM | KATOWICE | M-40 | ALFACO | 00:00:45 | 00:58:15 | |
61 | CZERWIAKOWSKI Sebastian | 225 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:31 | 00:58:25 | |||
62 | GABRYSIAK Dawid | 94 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | Kompleks Instal | 00:00:23 | 00:58:41 | ||
63 | SZEIB Robert | 320 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:24 | 00:58:47 | |||
64 | CZECH Arnold | 245 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | KLIMA-THERM SP. Z O.O. | 00:00:53 | 00:59:07 | |
64 | SCHULZ Maciej | 43 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | M-40 | 00:00:37 | 00:59:12 | ||
66 | ŁOBODA Robert | 392 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:50 | 01:03:35 | |||
67 | IWANIAK Dariusz | 295 | UJŚCIE | M-40 | 00:00:43 | 01:03:55 | |||
68 | GRACZYKOWSKI Andrzej | 71 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:53 | 01:05:16 | |||
69 | KUCHTA Jacek | 347 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | KLIMAT SOLEC | 00:00:26 | 01:05:47 | |
70 | GUMIENNY Maciej | 139 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | 01:06:19 | |||
71 | SOBOWIEC Szymon | 115 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:42 | 01:06:47 | |||
72 | DEC Jarosław | 203 | ALFACO RUNNING TEAM | SOSNOWIEC | M-40 | ALFACO | 00:00:46 | 01:07:13 | |
73 | KOZERA Marcin | 360 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:50 | 01:08:10 | |||
74 | KAŁUSKI Jacek | 289 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-40 | MechVent Team | 00:00:36 | 01:09:50 | |
75 | DANIELEK Adam | 14 | Biegam, żeby się nie spocić! | BYDGOSZCZ 11 | M-40 | 00:00:48 | 01:16:07 | ||
76 | ŚLĘZAK Rafał | 123 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:51 | 01:20:55 |
Znaleziono 76 wynik(ów)