Organiser : | HVACR.pl |
Date : | 2018-06-03 |
Place : | Bydgoszcz |
Distance : | 10 km |
Registered : | 412 |
Started : | 351 |
Not finished : | 1 |
Finished : | 350 |
On the track : | 1 |
PDF results : | |
List of winners : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Classifications acc. to categories:
All | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Classification by
net time.
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Firma | Start time | Announcer 9.8km | Net time 10km | Clock time 10km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAWLIK Stanisław | 209 | OSIELSKO | M-50 | 1 | M 19 | 00:00:04 | 00:41:20 | 00:42:09.05 | 00:42:13.30 | 4:12 | 14.2 (100%) | ||||
2 | RACZYŃSKI Krzysztof | 102 | Biegający Filozof Team | BYDGOSZCZ | M-50 | 2 | M 25 | OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:42:30 | 00:43:20.55 | 00:43:24.00 | +00:01:11 (2.7%) | 4:20 | 13.8 (97.2%) | |
3 | PALIGA Antoni | 55 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-50 | 3 | M 42 | 00:00:35 | 00:45:00 | 00:45:48.15 | 00:46:23.20 | +00:03:39 (8.0%) | 4:34 | 13.1 (92.3%) | ||
4 | JUREK Piotr | 135 | SZUBIN | M-50 | 4 | M 51 | 00:00:13 | 00:45:56 | 00:46:54.75 | 00:47:08.70 | +00:04:45 (10.2%) | 4:41 | 12.8 (90.1%) | |||
5 | WŁOCH Sylwester | 101 | BYDGOSZCZ | M-50 | 5 | M 60 | 00:00:04 | 00:47:09 | 00:48:08.15 | 00:48:13.10 | +00:05:59 (12.4%) | 4:48 | 12.5 (88.0%) | |||
6 | KOCHAŃSKI Dariusz | 369 | BUKOWIEC | M-50 | 6 | M 64 | 00:00:06 | 00:47:22 | 00:48:22.90 | 00:48:29.75 | +00:06:13 (12.9%) | 4:50 | 12.4 (87.3%) | |||
7 | CZARNECKI Mirosław | 376 | ZŁOTÓW | M-50 | 7 | M 66 | 00:00:09 | 00:47:40 | 00:48:40.60 | 00:48:50.50 | +00:06:31 (13.4%) | 4:52 | 12.3 (86.6%) | |||
8 | MATUSZEWSKI Jarosław | 88 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-50 | 8 | M 112 | ZWiK Chełmno | 00:00:23 | 00:51:09 | 00:52:12.30 | 00:52:35.60 | +00:10:03 (19.3%) | 5:13 | 11.5 (81.0%) | |
9 | BRYJA Robert | 367 | BYDGOSZCZ | M-50 | 9 | M 121 | 00:00:06 | 00:52:13 | 00:53:19.45 | 00:53:26.00 | +00:11:10 (21.0%) | 5:20 | 11.3 (79.6%) | |||
10 | WESOŁEK Piotr | 87 | PAKOŚĆ | M-50 | 10 | M 138 | celt | 00:00:31 | 00:53:53 | 00:54:53.75 | 00:55:24.85 | +00:12:44 (23.2%) | 5:29 | 10.9 (76.8%) | ||
11 | SKOCZYŃSKI Eugeniusz | 153 | GESAL | INOWROCŁAW | M-50 | 11 | M 143 | 00:00:17 | 00:54:10 | 00:55:18.50 | 00:55:35.55 | +00:13:09 (23.8%) | 5:31 | 10.8 (76.1%) | ||
12 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 389 | TORUŃ | M-50 | 12 | M 146 | 00:00:36 | 00:54:19 | 00:55:23.30 | 00:55:59.75 | +00:13:14 (23.9%) | 5:32 | 10.8 (76.1%) | |||
13 | ŁOŃSKI Jerzy | 270 | PRZYMUSZEWO | M-50 | 13 | M 151 | 00:00:39 | 00:55:13 | 00:56:19.50 | 00:56:59.25 | +00:14:10 (25.2%) | 5:38 | 10.7 (75.4%) | |||
14 | BRZOZOWSKI Jarosław | 39 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-50 | 14 | M 170 | 00:00:43 | 00:57:06 | 00:58:15.60 | 00:58:59.55 | +00:16:06 (27.7%) | 5:49 | 10.3 (72.5%) | ||
15 | KULIKOWSKI Robert | 227 | SKAWINA | M-50 | 15 | M 173 | 00:00:37 | 00:57:22 | 00:58:28.65 | 00:59:06.35 | +00:16:19 (27.9%) | 5:50 | 10.3 (72.5%) | |||
16 | KOLANOWSKI Wojciech | 158 | BYDGOSZCZ | M-50 | 16 | M 179 | 00:00:35 | 00:57:50 | 00:58:59.35 | 00:59:34.85 | +00:16:50 (28.5%) | 5:53 | 10.2 (71.8%) | |||
17 | SZYGOWSKI Mariusz | 104 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-50 | 17 | M 183 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:04 | 00:58:03 | 00:59:12.95 | 00:59:17.40 | +00:17:03 (28.8%) | 5:55 | 10.1 (71.1%) | |
18 | SIERANT Marian | 210 | BYDGOSZCZ | M-50 | 18 | M 192 | 00:00:18 | 00:59:02 | 01:00:13.80 | 01:00:32.60 | +00:18:04 (30.0%) | 6:01 | 10 (70.4%) | |||
19 | JAWORSKI Janusz | 3 | TOPORZYSKO | M-50 | 19 | M 195 | 00:00:29 | 00:59:14 | 01:00:28.15 | 01:00:57.25 | +00:18:19 (30.3%) | 6:02 | 9.9 (69.7%) | |||
20 | PRZYBYLSKI Mariusz | 118 | BYDGOSZCZ | M-50 | 20 | M 198 | 00:00:28 | 01:00:14 | 01:01:21.85 | 01:01:50.65 | +00:19:12 (31.3%) | 6:08 | 9.8 (69.0%) | |||
21 | WYPORKIEWICZ Jerzy | 362 | WILCZE/OSIELSKO | M-50 | 21 | M 203 | 00:00:40 | 01:01:01 | 01:02:13.75 | 01:02:53.80 | +00:20:04 (32.3%) | 6:13 | 9.6 (67.6%) | |||
22 | BRAHIM Laurent | 314 | MONTROUGE | M-50 | 22 | M 227 | 00:00:39 | 01:06:05 | 01:07:32.75 | 01:08:12.15 | +00:25:23 (37.6%) | 6:45 | 8.9 (62.7%) | |||
23 | DEJEWSKI Zbigniew | 204 | ALFACO RUNNING TEAM | LUBLIN | M-50 | 23 | M 233 | ALFACO | 00:00:45 | 01:09:03 | 01:10:13.35 | 01:10:58.45 | +00:28:04 (40.0%) | 7:01 | 8.5 (59.9%) |
Total 23 results.