Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FLORIANCZYK Damian | 64 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO Sp. z o.o. w Grudziądzu | 00:00:03 | 00:43:02 | |
2 | JASIŃSKI Arkadiusz | 324 | SZCZECIN | M-40 | zwik szczecin | 00:00:03 | 00:44:42 | ||
3 | KMITTA Leszek | 398 | INOWROCŁAW | M-30 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:03 | 00:39:48 | ||
4 | JUNIK Łukasz | 217 | POZNAŃ | M-30 | RUREX | 00:00:03 | 00:41:54 | ||
5 | RACZYŃSKI Krzysztof | 102 | Biegający Filozof Team | BYDGOSZCZ | M-50 | OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:42:30 | |
6 | MODRZYŃSKI Jacek | 24 | KROTOSZYN | M-30 | NTs Daria Poczta | 00:00:04 | 00:44:49 | ||
7 | WTOREK Tomasz | 110 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. w Grudziądzu | 00:00:04 | 00:45:03 | |
8 | REDLARSKI Michał | 141 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ | 00:00:04 | 00:46:03 | |
9 | KLIMEK Łukasz | 74 | H2O Team MWiO Grudziądz | BLIZNO | M-30 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:04 | 00:42:04 | |
10 | SZYGOWSKI Mariusz | 104 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-50 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:04 | 00:58:03 | |
11 | NAGORZYSKI Arkadiusz | 17 | Biegam Wspieram Motywuję | BYDGOSZCZ | M-30 | Instalacje wod-kan i c.o Grzegorz Gryszówka | 00:00:05 | 00:43:04 | |
12 | GRAJZER Mirosław | 222 | POZNAŃ | M-60+ | Warsztat Instalacyjny Wod.Kan.Gaz.i C.O. | 00:00:05 | 00:48:57 | ||
13 | NOWAK Józef | 283 | SKÓRZEWO | M-60+ | HYDROWODKAN | 00:00:12 | 00:53:16 | ||
14 | CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof | 397 | INOWROCŁAW | M-40 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:13 | 00:48:17 | ||
15 | HALAMA Marcin | 410 | INOWROCŁAW | M-30 | PWiK Sp. z o.o. Inowrocław | 00:00:16 | 01:11:33 | ||
16 | BOHDZIEWICZ Paweł | 296 | ŁOMIANKI | M-30 | Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne 'Eko-Babice' Sp. z o.o. | 00:00:18 | 00:56:50 | ||
17 | KOWALCZYK Tomasz | 172 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-40 | ZP SERWIS | 00:00:19 | 00:49:51 | |
18 | GAWLIK Jacek | 191 | ŁĘCZYCA | M-30 | Projekt Complex | 00:00:19 | 01:02:08 | ||
19 | MATUSZEWSKI Jarosław | 88 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-50 | ZWiK Chełmno | 00:00:23 | 00:51:09 | |
20 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 151 | PRZYŁĘKI | M-30 | GFI | 00:00:29 | 00:49:18 | ||
21 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 155 | SZTUM | M-40 | PWiK Sp. z o.o. w Sztumie | 00:00:35 | 00:50:45 | ||
22 | NOWACKI Leszek | 171 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-60+ | ZP SERWIS | 00:00:40 | 01:14:47 | |
23 | PISANKO Marcin | 166 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-30 | ZP SERWIS | 00:00:41 | 01:03:46 | |
24 | SYLDATK Marcin | 284 | BYDGOSZCZ | M-30 | Polimex Opole | 00:00:49 | 01:02:58 |
Znaleziono 24 wynik(ów)