Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-19 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1301 |
Wystartowało : | 1053 |
Nie ukończyło : | 22 |
Ukończyło : | 1031 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 26 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMSKI Janusz | 1253 | Doulife Team | SZCZECIN | M3 40-49 | 5 | M 16 | Duolife team | 00:00:00 | 00:54:18.55 | 00:54:18.55 | 7:14 | 8,3 (100%) | |||
2 | WRÓBLEWSKI Michał | 479 | GRA Runners | GRYFICE | M2 30-39 | 15 | M 25 | Gryficka Siła Biegowa | 00:00:00 | 00:56:31.25 | 00:56:31.25 | +00:02:12 (3.9%) | 7:32 | 8 (100%) | ||
3 | KOŁODZIŃSKI Paweł | 747 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M2 30-39 | 18 | M 29 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | 00:57:27.30 | 00:57:27.30 | +00:03:08 (5.5%) | 7:39 | 7,8 (87.5%) | ||
4 | KOWALCZYK Artur | 1044 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | KŁODAWA | M3 40-49 | 12 | M 39 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | 01:00:58.30 | 01:00:58.30 | +00:06:39 (10.9%) | 8:07 | 7,4 (87.5%) | ||
5 | CZARNECKA Barbara | 149 | STARGARD | K2 30-39 | 2 | K 2 | 00:00:00 | 01:02:09.10 | 01:02:09.10 | +00:07:50 (12.6%) | 8:17 | 7,2 (87.5%) | ||||
6 | CZARNECKI Daniel | 150 | STARGARD | M2 30-39 | 38 | M 72 | 00:00:00 | 01:06:58.65 | 01:06:58.65 | +00:12:40 (18.9%) | 8:55 | 6,7 (75.0%) | ||||
7 | DEC Dominik | 318 | Sokołów Team | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | M1 16-29 | 21 | M 85 | 00:00:00 | 01:09:23.85 | 01:09:23.85 | +00:15:05 (21.7%) | 9:15 | 6,5 (75.0%) | |||
8 | DZIAŁEK Czesław | 1032 | Dzikie Dziki Gorzów | STARE POLICHNO | M3 40-49 | 23 | M 90 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | 01:10:07.55 | 01:10:07.55 | +00:15:49 (22.6%) | 9:20 | 6,4 (75.0%) | ||
9 | CHUDY Kamil | 1067 | SZCZECIN | M2 30-39 | 57 | M 120 | 00:00:00 | 01:13:06.60 | 01:13:06.60 | +00:18:48 (25.7%) | 9:44 | 6,2 (75.0%) | ||||
10 | CHMUROWICZ Marcin | 1069 | SZCZECIN | M2 30-39 | 58 | M 121 | 00:00:00 | 01:13:21.15 | 01:13:21.15 | +00:19:02 (26.0%) | 9:46 | 6,1 (75.0%) | ||||
11 | CZYLKOWSKI Patryk | 121 | BANIE | M2 30-39 | 65 | M 128 | 00:00:00 | 01:14:05.75 | 01:14:05.75 | +00:19:47 (26.7%) | 9:52 | 6,1 (75.0%) | ||||
12 | DĄBROWSKI Sławek | 168 | DOBRA | M3 40-49 | 31 | M 141 | 00:00:00 | 01:15:31.80 | 01:15:31.80 | +00:21:13 (28.1%) | 10:04 | 6 (75.0%) | ||||
13 | KRAMER Krzysztof | 970 | LUBUSKO | M2 30-39 | 84 | M 168 | 00:00:00 | 01:18:46.20 | 01:18:46.20 | +00:24:27 (31.1%) | 10:30 | 5,7 (62.5%) | ||||
14 | SOKOŁOWSKI Michał | 160 | MUD GOATS | POZNAN | M2 30-39 | 86 | M 173 | Mud Goats | 00:00:00 | 01:19:11.65 | 01:19:11.65 | +00:24:53 (31.4%) | 10:33 | 5.7 (71.3%) | ||
15 | HAWRYLAK Marcin | 151 | SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach | SZCZECIN | M3 40-49 | 48 | M 214 | Dzikie Krokodyle | 00:00:00 | 01:24:05.90 | 01:24:05.90 | +00:29:47 (35.4%) | 11:12 | 5,4 (62.5%) | ||
16 | FIGOŁUSZKA Katarzyna | 1008 | 12 Brygada Zmechanizowana | SZCZECIN | K1 16-29 | 8 | K 35 | 00:00:00 | 01:24:38.80 | 01:24:38.80 | +00:30:20 (35.8%) | 11:17 | 5,3 (62.5%) | |||
17 | CHEŁMINIAK Sławomir | 13 | Biegam Sobie | CZARNA ŁĄKA | M2 30-39 | 111 | M 221 | 00:00:00 | 01:24:48.15 | 01:24:48.15 | +00:30:29 (36.0%) | 11:18 | 5,3 (62.5%) | |||
18 | DĄBROWSKA Iza | 1 | MUD GOATS | POZNAŃ | K3 40-49 | 6 | K 40 | Mud Goats | 00:00:00 | 01:26:30.95 | 01:26:30.95 | +00:32:12 (37.2%) | 11:32 | 5,2 (62.5%) | ||
19 | CIEMCIOCH Pawel | 41 | UXBRIDGE | M2 30-39 | 131 | M 257 | 00:00:00 | 01:29:40.95 | 01:29:40.95 | +00:35:22 (39.4%) | 11:57 | 5 (62.5%) | ||||
20 | DUDA-RELIGA Ewelina | 326 | OZKB | SZCZECIN | K3 40-49 | 12 | K 72 | 00:00:00 | 01:33:21.45 | 01:33:21.45 | +00:39:02 (41.8%) | 12:26 | 4,8 (50.0%) | |||
21 | DUTKIEWICZ Urszula | 6 | Wataha | BYDGOSZCZ | K2 30-39 | 42 | K 82 | Wataha | 00:00:00 | 01:35:22.25 | 01:35:22.25 | +00:41:03 (43.1%) | 12:42 | 4.7 (58.8%) | ||
22 | PRABUCKA Weronika | 252 | UKL Ósemka Police | POLICE | K1 16-29 | 27 | K 95 | Dziki z Polic | 00:00:00 | 01:37:55.35 | 01:37:55.35 | +00:43:36 (44.5%) | 13:03 | 4,6 (50.0%) | ||
23 | PRABUCKI Jarek | 251 | UKL Ósemka Police | POLICE | M3 40-49 | 63 | M 334 | Dziki z Polic | 00:00:00 | 01:38:06.50 | 01:38:06.50 | +00:43:47 (44.6%) | 13:04 | 4,6 (50.0%) | ||
24 | DZIEWIERSKI Marcin | 315 | DOBRA | M3 40-49 | 64 | M 335 | 00:00:00 | 01:38:14.95 | 01:38:14.95 | +00:43:56 (44.7%) | 13:05 | 4,6 (50.0%) | ||||
25 | ELERT Mariusz | 161 | Paprykarze | SZCZECIN | M2 30-39 | 177 | M 360 | Paprykarze | 00:00:00 | 01:40:50.45 | 01:40:50.45 | +00:46:31 (46.1%) | 13:26 | 4,5 (50.0%) | ||
26 | KNIAŹ Edyta | 965 | DĘBNO | K3 40-49 | 24 | K 146 | 00:00:00 | 01:45:31.40 | 01:45:31.40 | +00:51:12 (48.5%) | 14:04 | 4.3 (53.8%) | ||||
27 | KNIAŹ Jarosław | 328 | FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZ | SZCZECIN | M3 40-49 | 82 | M 409 | 00:00:00 | 01:45:38.95 | 01:45:38.95 | +00:51:20 (48.6%) | 14:05 | 4.3 (53.8%) | |||
28 | CHROBOCIŃSKA Elżbieta | 141 | SZCZECIN | K4 50-59 | 6 | K 176 | 00:00:00 | 01:50:03.00 | 01:50:03.00 | +00:55:44 (50.7%) | 14:40 | 4,1 (50.0%) | ||||
29 | PAWLUŚ Tomasz | 209 | SSPS Chemik POLICE | TANOWO | M2 30-39 | 216 | M 446 | Dzikie Krokodyle | 00:00:00 | 01:51:21.60 | 01:51:21.60 | +00:57:03 (51.2%) | 14:50 | 4 (50.0%) | ||
30 | CHOYNACKA-SAŃKA Alicja | 544 | SZCZECIN | K2 30-39 | 98 | K 189 | 00:00:00 | 01:51:21.85 | 01:51:21.85 | +00:57:03 (51.2%) | 14:50 | 4 (50.0%) | ||||
31 | WÓJCIK Krzysztof | 208 | BANIE | M2 30-39 | 217 | M 447 | Dzikie Krokodyle | 00:00:00 | 01:51:21.90 | 01:51:21.90 | +00:57:03 (51.2%) | 14:50 | 4 (50.0%) | |||
32 | SAŃKA Paweł | 543 | SZCZECIN | M3 40-49 | 91 | M 450 | 00:00:00 | 01:51:22.05 | 01:51:22.05 | +00:57:03 (51.2%) | 14:50 | 4 (50.0%) | ||||
33 | BŁACHOWIAK Małgorzata | 11 | MUROWANA GOSLINA | K4 50-59 | 8 | K 219 | 00:00:00 | 01:54:49.80 | 01:54:49.80 | +01:00:31 (52.7%) | 15:18 | 3.9 (48.8%) | ||||
34 | STEMPNIAK Katarzyna | 73 | REBELS LEGION TEAM | HEL | K2 30-39 | 117 | K 220 | 00:00:00 | 01:54:50.30 | 01:54:50.30 | +01:00:31 (52.7%) | 15:18 | 3.9 (48.8%) | |||
35 | NASKRĘT Darek | 2 | MUROWANA GOSLINA | M2 30-39 | 235 | M 488 | 00:00:00 | 01:54:50.45 | 01:54:50.45 | +01:00:31 (52.7%) | 15:18 | 3,9 (37.5%) | ||||
36 | GRALEWICZ Robert | 4 | morsy Murowana Goślina | MUROWANA GOŚLINA | M3 40-49 | 101 | M 489 | 00:00:00 | 01:54:50.60 | 01:54:50.60 | +01:00:32 (52.7%) | 15:18 | 3,9 (37.5%) | |||
37 | WOŹNIAK Beata | 55 | KOZIEGŁOWY | K3 40-49 | 39 | K 221 | 00:00:00 | 01:54:50.80 | 01:54:50.80 | +01:00:32 (52.7%) | 15:18 | 3,9 (37.5%) | ||||
37 | STEMPNIAK Zbigniew | 72 | REBELS LEGION TEAM | HEL | M3 40-49 | 102 | M 490 | 00:00:00 | 01:54:50.80 | 01:54:50.80 | +01:00:32 (52.7%) | 15:18 | 3.9 (48.8%) | |||
39 | GRALEWICZ Magdalena | 7 | Murowane Morsy | MUROWANA GOŚLINA | K3 40-49 | 40 | K 222 | 00:00:00 | 01:54:50.95 | 01:54:50.95 | +01:00:32 (52.7%) | 15:18 | 3,9 (37.5%) | |||
40 | DOMASIK Izabela | 16 | MUROWANA GOŚLINA | K3 40-49 | 41 | K 223 | 00:00:00 | 01:54:51.05 | 01:54:51.05 | +01:00:32 (52.7%) | 15:18 | 3,9 (37.5%) | ||||
41 | GAJEK Zofia | 95 | MORZYCZYN | K1 16-29 | 57 | K 227 | 00:00:00 | 01:55:10.50 | 01:55:10.50 | +01:00:51 (52.8%) | 15:21 | 3,9 (37.5%) | ||||
42 | GAJEK Anna | 94 | MORZYCZYN | K2 30-39 | 119 | K 228 | 00:00:00 | 01:55:10.55 | 01:55:10.55 | +01:00:52 (52.8%) | 15:21 | 3,9 (37.5%) | ||||
43 | KLIMEK Krzysztof | 122 | SZCZECIN | M2 30-39 | 236 | M 491 | 00:00:00 | 01:55:10.60 | 01:55:10.60 | +01:00:52 (52.8%) | 15:21 | 3,9 (37.5%) | ||||
44 | CHROBOCINSKI Daniel | 142 | SZCZECIN | M1 16-29 | 140 | M 537 | 00:00:00 | 01:59:30.45 | 01:59:30.45 | +01:05:11 (54.6%) | 15:56 | 3,8 (37.5%) | ||||
45 | GUMOWSKI Daniel | 352 | POLICE | M2 30-39 | 266 | M 538 | 2 of 4 | 00:00:00 | 01:59:51.40 | 01:59:51.40 | +01:05:32 (54.7%) | 15:58 | 3,8 (37.5%) | |||
46 | GUMOWSKA Karolina | 344 | POLICE | K2 30-39 | 143 | K 274 | 2 of 4 | 00:00:00 | 02:00:34.25 | 02:00:34.25 | +01:06:15 (55.0%) | 16:04 | 3,7 (37.5%) | |||
47 | MOLENDA Sabina | 351 | POLICE | K2 30-39 | 144 | K 275 | 2 of 4 | 00:00:00 | 02:00:34.35 | 02:00:34.35 | +01:06:15 (55.0%) | 16:04 | 3,7 (37.5%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
SMYKA Kamila | 242 | KOSIN | K2 30-39 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 48 wynik(ów)