Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-19 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1301 |
Wystartowało : | 1053 |
Nie ukończyło : | 22 |
Ukończyło : | 1031 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 26 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIEMIANOWSKA Magda | 948 | Kobiece Bieganie | WAWRZYNIEC | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
2 | PŁAŻALSKI Łukasz | 957 | M2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||||
3 | KOTYNIA Maciej | 969 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
4 | KRAMER Krzysztof | 970 | LUBUSKO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
5 | MOROZ Konrad | 1002 | TANOWO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
6 | SZYDLIK Łukasz | 1004 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
7 | PAPLICKA Katarzyna | 1005 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K2 30-39 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | ||
8 | GÓRSKA Agnieszka | 10 | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
9 | CHEŁMINIAK Sławomir | 13 | Biegam Sobie | CZARNA ŁĄKA | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
10 | JABLONKA Mariusz | 14 | Bravehearts Legionowo | MYSŁOWICE | M3 40-49 | Bravehearts Legionowo | 00:00:00 | ||
11 | KAMINSKI Rafal | 15 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
12 | DOMASIK Izabela | 16 | MUROWANA GOŚLINA | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
13 | SZCZEPANIAK Marcin | 17 | xRunners | KONIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
14 | KNOT Martyna | 30 | Piękni i Bestie | BORKOWO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
15 | ROGALA Magda | 31 | wkurw_team Nowogard | NOWOGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
16 | SZYMAŃSKA Katarzyna | 32 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
17 | ROSTRYGIN Katarzyna | 33 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
18 | PRENDECKA Sylwia | 34 | WAŁCZ | K2 30-39 | Aktywni Wałcz | Aktywni Wałcz | 00:00:00 | ||
19 | OBROCZI Maciej | 35 | bbb | NOWOGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
20 | WOLANO Anna | 36 | CF Prawy Brzeg | SZCZECIN | K2 30-39 | Cf prawy brzeg | 00:00:00 | ||
21 | POHLID-DODA Anna | 37 | MRA SUSZ | SUSZ | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
22 | GITNER Marcin | 38 | Piękni i Bestie | GDYNIA | M3 40-49 | Piękni i Bestie | Piękni i Bestie | 00:00:00 | |
23 | MŁODAWSKI Rafał | 39 | SUSZ | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
24 | KUPIŃSKA Marta | 50 | SŁUPSK | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
25 | KONOPKA Paweł | 51 | Daleko jeszcze | GDYNIA | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
26 | ŚLUSARZ Iwona | 52 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
27 | KRÓL Kamil | 53 | socios Silesia | MYSŁOWICE | M1 16-29 | socos Silesia | 00:00:00 | ||
28 | KUPCZYK Przemysław | 54 | Dzik Komando | KSAWERÓW | M2 30-39 | Dzik Komando | 00:00:00 | ||
29 | WOŹNIAK Beata | 55 | KOZIEGŁOWY | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
30 | KOPKA Magdalena | 56 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
31 | KACZMAREK Krzysztof | 70 | BIEGACZE PÓŁNOCY | GDAŃSK | M3 40-49 | Ubawieni po pachy IV | 00:00:00 | ||
32 | PTAK Daniel | 71 | Husaria Race Team | GOLCZEWO | M2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
33 | RYBARCZYK Ilona | 74 | HURAGAN - KOŁO BIEGA | KOŁO | K1 16-29 | Mud Goats | 00:00:00 | ||
34 | PRUSEK Mateusz | 75 | Aktywne Choszczno | WISŁA WIELKA | M1 16-29 | Aktywne Choszczno | 00:00:00 | ||
35 | HNAT Rafał | 76 | KP PSP Wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | KP PSP Wałcz | Aktywni Wałcz | 00:00:00 | |
36 | MATYSEK Ireneusz | 91 | SAMOTNY WILK | WAŁCZ | M5 60+ | 00:00:00 | |||
37 | SZUSTAK Robert | 92 | PITUPITU | GRYFINO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
38 | ZERZUT Jarosław | 93 | Puszczyk Bukowy | SZCZECIN | M4 50-59 | Puszczyk Bukowy | 00:00:00 | ||
39 | GAJEK Anna | 94 | MORZYCZYN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
40 | GAJEK Zofia | 95 | MORZYCZYN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
41 | KWIATKOWSKA Aleksandra | 96 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
42 | WOŹNIAK Wiktoria | 99 | Fifne Pyrki | KOZIEGŁOWY | K1 16-29 | Fifne Pyrki | 00:00:00 | ||
43 | WIELGUS-ULATOWSKA Joanna | 111 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
44 | BIAŁKOWSKA Katarzyna | 112 | wieczorne bieganie | SIADŁO DOLNE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
45 | ŚWIERCZ Dariusz | 115 | WAŁCZ | M4 50-59 | KP PSP Wałcz | Aktywni Wałcz | 00:00:00 | ||
46 | BOBROWICZ Jakub | 116 | t.Ch. Szczecin | WEŁTYŃ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
47 | KSYCKI Błażej | 132 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
48 | DUSZA Robert | 153 | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
49 | BĄCZYK Monika | 154 | 1978 | SZCZECIN | K3 40-49 | Monia Gym | 00:00:00 | ||
50 | BĄCZYK Adam | 156 | Monia Gym | SZCZECIN | M3 40-49 | Monia Gym | 00:00:00 | ||
51 | KĘCZKOWSKA Agnieszka | 158 | POZNAN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
52 | ELERT Mariusz | 161 | Paprykarze | SZCZECIN | M2 30-39 | Paprykarze | 00:00:00 | ||
53 | GÓRNIAK Przemysław | 172 | 12 Brygada Zmechanizowana | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
54 | PUPEK Małgorzata | 173 | ŁĘGI | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
55 | ŁEBKOWSKI Karol | 175 | GRYFINO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
56 | ŚWIETLIK Alicja | 177 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
57 | FELCENLOBEN Robert | 180 | RAJSPORT ACTIVE | ŁÓDŹ | M2 30-39 | RAJSPORT ACTIVE | 00:00:00 | ||
58 | ZGUTKA Tomasz | 192 | Husaria Race Team | SZCZECIN | M3 40-49 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
59 | PEDA Leszek | 194 | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | ||||
60 | SŁUGOCKA Justyna | 195 | MIESZKOWICE | K1 16-29 | ORKI Z MAJORKI | 00:00:00 | |||
61 | MICHALAK Tomasz | 198 | TKM | GORZÓW WLKP. | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
62 | KOWNACKA Aleksandra | 212 | AT-Trzebiatów | TRZEBIATÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
63 | KOWNACKI Bartosz | 213 | AT-Trzebiatów | TRZEBIATÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
64 | JASIK Agnieszka | 214 | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
65 | ANTOSIEWICZ Robert | 216 | LulaTeam | OTWOCK | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
66 | BRATKO Przemysław | 218 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
67 | BRUSIŁOWICZ Dagmara | 219 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
68 | SKRZYPIEC Andrzej | 233 | MKL Maraton Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M5 60+ | 00:00:00 | |||
69 | PELC Marek | 234 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
70 | GRYGORCEWICZ Władysław | 235 | KB DZIK | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | |||
71 | STEFAŃCZYK Małgorzata | 237 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
72 | STEFAŃCZYK Przemysław | 238 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
73 | HOŁYŃSKI Leszek | 239 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | PRZECŁAW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
74 | ANIOŁA Piotr | 240 | Siili | SZCZECIN | M3 40-49 | Siili | 00:00:00 | ||
75 | PRABUCKA Weronika | 252 | UKL Ósemka Police | POLICE | K1 16-29 | Dziki z Polic | 00:00:00 | ||
76 | JEZIOREK Agnieszka | 253 | BANIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
77 | MLECZEK Roman | 254 | BANIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
78 | WOJCIECHOWSKA Paulina | 255 | KONIN | K1 16-29 | Mud Goats | 00:00:00 | |||
79 | PIERŚCIŃSKA Marzena | 257 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
80 | MISTAK Paula | 258 | GORZÓW WLKP. | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
81 | BRZESKA Ewa | 259 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | STRZELCE KRAJEŃSKIE | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
82 | LUDWICZAK Jarosław | 260 | KOŚCIAN TEAM | KOSCIAN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
83 | NOWAK Marta | 273 | Stargardzki klub morsów MIEDIWANIE | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
84 | ZEMANKIEWICZ Łukasz | 274 | kanał 6am | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
85 | MIELCZAREK Krystian | 275 | Stargardzki Klub Morsów Miedwianie | DOLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
86 | KLEPACKI Bartek | 276 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
87 | WITORZĘĆ Dariusz | 277 | ŁĘGI | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
88 | MORGIEWICZ Piotr | 278 | RunGryf Gryfice | GRYFICE | M4 50-59 | Gryficka Siła Biegowa | 00:00:00 | ||
89 | ZAWLIK Tomasz | 279 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
90 | KACZMAREK Sylwia | 293 | GDAŃSK | K3 40-49 | Ubawieni po pachy IV | 00:00:00 | |||
91 | KRAWCZYK Paweł | 296 | SZCZECIN | M1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
92 | HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna | 297 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
93 | PAWŁASZEK Lech | 298 | BEZRZECZE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
94 | KĘDZIELEWSKI Łukasz | 299 | Zawadzkiego Szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
95 | STAŃCZYK Sławomir | 314 | Stargard. Ja się nie ścigam | STARGARD | M2 30-39 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | ||
96 | DZIEWIERSKI Marcin | 315 | DOBRA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
97 | RASZEWSKI Damian | 316 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
98 | MĄDRAWSKI Tomasz | 317 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
99 | DEC Dominik | 318 | Sokołów Team | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
100 | KIDA Rafał | 319 | Sokołów Team | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
101 | WALENT Marta | 334 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
102 | STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' | 335 | Sailing Team Ferajna | PIŁA | M3 40-49 | Sailing Team Ferajna | 00:00:00 | ||
103 | STRZELECKA Małgorzata | 337 | Sailing Team Ferajna | PIŁA | K3 40-49 | Sailing Team Ferajna | 00:00:00 | ||
104 | SZCZUKO Diana | 354 | SZCZECIN | K1 16-29 | Drużyna Pierścienia | 00:00:00 | |||
105 | KACIUPA Agnieszka | 355 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
106 | PAKULA Konrad | 357 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M2 30-39 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | ||
107 | SAWICKI Bartosz | 358 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M1 16-29 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | ||
108 | SĄDEL Krzysztof | 374 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
109 | NAREJKO Pawel | 378 | CHOJNA | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
110 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 382 | RAZ Szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | RAZ Szczecin | 00:00:00 | ||
111 | GAWLIK Wojciech | 394 | IWsp SZ | BYDGOSZCZ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
112 | OLEJNICZAK Konrad | 397 | Runner Szczecin Team | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
113 | BACIOR Tomasz | 398 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
114 | PIETRUSZKIEWICZ Henryk | 401 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
115 | DOŁGOPOŁ Waldemar | 402 | Runner Szczecin Team | SZCZECIN | M4 50-59 | Runner Szczecin Team | 00:00:00 | ||
116 | WOŁCZAK Iwona | 414 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
117 | JUCHA Jakub | 415 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
118 | SŁOWIK Jacek | 416 | ŚWIDWIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
119 | NOWAK Irena | 417 | GRYFICE | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
120 | MICERSKI Tomasz | 419 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
121 | BABICZ Wojtek | 420 | Bridgestone Stargard Runners | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
122 | SKOWYRA Wioletta | 421 | RunGryf Gryfice | BARKOWO | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
123 | SKOWYRA Arkadiusz | 422 | RunGryf Gryfice | BARKOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
124 | GŁADYSZ Jarosław | 435 | KOBYLANKA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
125 | KUŁAKOWSKI Dawid | 436 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
126 | SASAK Michał | 437 | 12BZ | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
127 | PTAK Patrycja | 440 | Husaria Race Team | GOLCZEWO | K2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
128 | MATEJCZUK Robert | 456 | POŁAPANI TEAM | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
129 | PIOTROWSKI Karol | 457 | POŁAPANI TEAM | SZCZECIN | M1 16-29 | POŁAPANI TEAM | 00:00:00 | ||
130 | MARCHEWKA Łukasz | 460 | Połapani team | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
131 | JURECZKO Agnieszka | 461 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
132 | NIKONOWICZ Ewa | 464 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | KRUKLANKI | K2 30-39 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 00:00:00 | |
133 | DZIĘGIELEWSKI Grzegorz | 465 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
134 | BOGUSŁAWSKI Łukasz | 476 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
135 | WASTOWSKI Dawid | 478 | PIOTRKÓW KUJAWSKI | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
136 | WRÓBLEWSKI Michał | 479 | GRA Runners | GRYFICE | M2 30-39 | Gryficka Siła Biegowa | 00:00:00 | ||
137 | NARKUN Maciej | 480 | SŁUPSK | M2 30-39 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | |||
138 | MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka | 496 | BEZRZECZE | K2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | |||
139 | PAŁASZ Karolina | 497 | GDYNIA | K1 16-29 | Husaria Race Team | 00:00:00 | |||
140 | DYDEK Dorota | 498 | Cf prawy brzeg | SZCZECIN | K4 50-59 | Cf prawy brzeg | 00:00:00 | ||
141 | DYDEK Arkadiusz | 499 | Cf prawy brzeg | SZCZECIN | M1 16-29 | Cf prawy brzeg | 00:00:00 | ||
142 | ŁAWNICZAK Sebastian | 500 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
143 | KAROL Agnieszka | 501 | LOSZKI I WARCHLAKI | POLICE | K3 40-49 | LOSZKI I WARCHLAKI | 00:00:00 | ||
144 | MAZUR Marcin | 502 | Stargardzki Klub Morsów Miedwianie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
145 | TARNOWSKI Tomasz | 503 | Husaria Race Team | SZCZECIN | M2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
146 | ŁUCZAK Zbigniew | 504 | 1kpzmot/3bpzmot | STARGARD | M2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
147 | GŁOWACKI Adrian | 516 | Team Posejdona | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | Team Posejdona | 00:00:00 | ||
148 | STRZELCZYK Wojciech | 517 | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
149 | KRUBER Piotr | 519 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
150 | LIPSKI Łukasz | 520 | Biegohollica | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
151 | BUGAJNY Damian | 523 | SUPERMARATON KALISZ | KALISZ | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
152 | MALEC Kamil | 525 | PDC | SZCZECIN | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
153 | ŻAK Sebastian | 537 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
154 | KISIEL Łukasz | 538 | STARGARD | M2 30-39 | BK-127 | 00:00:00 | |||
155 | PIESYK Damian | 540 | POLICE | M1 16-29 | LOSZKI I WARCHLAKI | 00:00:00 | |||
156 | KAROL Monika | 541 | POLICE | K1 16-29 | LOSZKI I WARCHLAKI | 00:00:00 | |||
157 | HAJDUK Maciej | 542 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
158 | SAŃKA Paweł | 543 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
159 | CHOYNACKA-SAŃKA Alicja | 544 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
160 | LEWANDOWSKA Dorota | 556 | LOSZKI I WARCHLAKI | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
161 | BEJM Łukasz | 557 | SZCZECIN | M2 30-39 | Dzikusy | 00:00:00 | |||
162 | SAWULAK Wiktor | 558 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
163 | WIKLAK Natalia | 559 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
164 | CHROBOCIŃSKI Jan | 560 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
165 | PAPLEWSKA Anna | 578 | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
166 | PTASZYŃSKI Jarosław | 579 | OCR Team Włocławek | BRZEŚĆ KUJAWSKI | M3 40-49 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
167 | GUTOWSKI Paweł | 581 | eMKa Stargard | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
168 | FUDRO Edward | 583 | ZCH POLICE | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | |||
169 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | 584 | paRUNmedic | SZCZECIN | M2 30-39 | paRUNmedic | paRUNmedic | 00:00:00 | |
170 | ANYŻEWSKI Tomek | 585 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M2 30-39 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
171 | CAŁY Przemek | 597 | Kobiece Bieganie | WARZYMICE | M2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
172 | BARAŃSKI Radosław | 598 | OCR Team Włocławek | WLOCLAWEK | M1 16-29 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
173 | MALEC Edyta | 599 | SKM MIEDWIANIE | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
174 | PASEK Rafał | 600 | Dzikusek | MINSK MAZOWIECKI | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
175 | PAWŁOWSKI Kamil | 601 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | CHOCEŃ | M1 16-29 | JW 3605 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | |
176 | JIMENEZ Rebecca | 602 | OCR Team Wloclawek | GDANSK | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
177 | SKOCZYL Wojtek | 604 | Husaria race team | SZCZECNI | M1 16-29 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
178 | WITKOWSKI Emil | 606 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
179 | KUŹBIK Jakub | 617 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
180 | WILK Agnieszka | 618 | WIDUCHOWA | K1 16-29 | Wild Wolves | 00:00:00 | |||
181 | BEBŁO Patryk | 619 | WIDUCHOWA | M1 16-29 | Wild Wolves | 00:00:00 | |||
182 | MADEJ Krzysztof | 637 | KOBYLNICA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
183 | CZERWIŃSKA Agnieszka | 639 | SKARBIMIERZYCE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
184 | WIERZBA Ewa | 640 | Kobiece Bieganie | SIADŁO DOLNE | K2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
185 | WIERZBA Piotr | 641 | Kobiece Bieganie | SIADŁO DOLNE | M2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
186 | CHUDAŃSKI Hubert | 642 | SP PSP BYDGOSZCZ | MAKSYMILIANOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
187 | STAŃKO Agnieszka | 643 | Stargard ja się nie ścigam | GRZĘDZICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
188 | WOJSZCZYK Marlena | 645 | Tryton bike team | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
189 | ADAMCZEWSKA Agnieszka | 657 | LUBANIE | K3 40-49 | 3ATeam | 00:00:00 | |||
190 | ADAMCZEWSKA Anna | 658 | LUBANIE | K3 40-49 | 3ATeam | 00:00:00 | |||
191 | KRYCZKA Adam | 659 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
192 | ŻELISKO Łukasz | 660 | 12BZ / 1BPZMOT | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
193 | STROJNA-GRZYBOWSKA Marta | 678 | MAUPoland | SZCZECIN | K2 30-39 | KP PSP Police | 00:00:00 | ||
194 | JAROSŁAWSKA Sandra | 680 | GOLENIÓW | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
195 | JAROSŁAWSKA Jowita | 681 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
196 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 698 | STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M4 50-59 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | ||
197 | WOJCIECHOWSKA Wioletta | 699 | STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | K3 40-49 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | ||
198 | CZYNSZAK Krystian | 700 | Stargard. Ja Się Nie Ścigam | STARGARD | M2 30-39 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | ||
199 | MACHOLA Bartłomiej | 702 | 1981 | SZCZECINL | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
200 | SZWARC Ewa | 705 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
201 | BRYL Mirosław | 718 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | BARTOSZYCE | M3 40-49 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 00:00:00 | |
202 | BERLIŃSKI Wojciech | 720 | CHOCIWEL | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
203 | GRZYBOWSKI Przemysław | 725 | SZCZECIN | M2 30-39 | KP PSP Police | KP PSP Police | 00:00:00 | ||
204 | KACZMAREK Maciej | 739 | Bros Team | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
205 | PRZYBYSZ Adrian | 741 | SKB Dzik | POLICE | M1 16-29 | Dziki z Polic | 00:00:00 | ||
206 | SOBOCIŃSKA Ewelina | 745 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | ORZYSZ | K2 30-39 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 00:00:00 | |
207 | ZARĘBA Piotr | 746 | KP PSP Police | SZCZECIN | M2 30-39 | KP PSP Police | KP PSP Police | 00:00:00 | |
208 | BIRULA Michał | 759 | xRunners | SZCZECIN | M2 30-39 | xRunners | 00:00:00 | ||
209 | USTIANOWSKI Przemysław | 760 | 12 BZ | SZCZECIN | M3 40-49 | 12BZ Szczecin | 00:00:00 | ||
210 | CHUDYNKA Paulina | 761 | Kobiece Bieganie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
211 | SZTURO Marcin | 763 | GOLENIÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
211 | GRYCZ Piotr | 765 | PODAŃSKO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
213 | PRZEKOPOWICZ Bartosz | 782 | 102. Batalion Ochrony | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
214 | KACZMAREK Arleta | 833 | Kobiece Bieganie | PRZECŁAW | K2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
215 | TOKARCZYK Marta | 835 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
216 | ROSZAK Krystyna | 902 | Gryfus Szczecin | POLICE | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
217 | BALCERZAK Przemysław | 1012 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
218 | BALCERZAK Aleksandra | 1013 | UKL Ósemka Police | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
219 | KARBOWIAK Patryk | 1014 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
220 | MICHALAK Krzysztof | 1015 | Unbreakable | GORZÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
221 | ORECKA Anna | 1017 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
222 | ORECKI Radoslaw | 1018 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
223 | DZIAŁEK Czesław | 1032 | Dzikie Dziki Gorzów | STARE POLICHNO | M3 40-49 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | ||
224 | ANIOŁA Bartosz | 1033 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
225 | PIERŚCIŃSKI Sławomir | 1034 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
226 | SOBCZAK Wojtek | 1035 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
227 | PALICKI Rafał | 1036 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
228 | POCIECHA Artur | 1037 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
229 | KRÓL Rafał | 1040 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
230 | PALICKI Damian | 1041 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
231 | SŁUGOCKI Mariusz | 1053 | MIESZKOWICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
232 | GABERT Beata | 1055 | RAZ Szczecin | SZCZECIN | K3 40-49 | RAZ Szczecin | 00:00:00 | ||
233 | ŚWIATŁY Magdalena | 1057 | DZIKIE BATATY TEAM | SZCZECIN | K2 30-39 | DZIKIE BATATY TEAM | 00:00:00 | ||
234 | ZDZIEBŁOWSKI Wktor | 1079 | HQ MNC NE | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
235 | ZDZIEBŁOWSKI Bartosz | 1080 | HQ MNC NE | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
236 | GARBACIAK Grzegorz | 1094 | Ochotnicza Straż Pożarna w Policach | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
237 | PRAŻANOWSKI Grzegorz | 1096 | Deszczno Warriors | DESZCZNO | M2 30-39 | Deszczno Warriors | 00:00:00 | ||
238 | WOŁYNIEC Marek | 1114 | SZCZECIN | M1 16-29 | Ryby głębinowe | 00:00:00 | |||
239 | WILIŃSKA-ONYŚKO Agata | 1115 | PDC | SZCZECIN | K2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
240 | MASTELA Mariusz | 1116 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | PDC | 00:00:00 | ||
241 | KOPKIEWICZ Radoslaw | 1117 | PDC | SZCZECIN | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
242 | KABIL Aly | 1118 | PDC | SZCZECIN | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
243 | GRABOWSKI Jarosław | 1119 | PDC | SZCZECIN | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
244 | CIESZYŃSKA Emilia | 1121 | PDC | SZCZECIN | K2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
245 | PLISZKA Dariusz | 1133 | PDC | POLICE | M1 16-29 | PDC | 00:00:00 | ||
246 | GODEK Cezary | 1134 | Szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
247 | OLEJNIK Marzena | 1135 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
248 | OLEJNIK Przemek | 1136 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
249 | ZABŁOCKI Paweł | 1138 | Przebiegli | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
250 | ZABŁOCKI Rafał | 1139 | Przebiegli | GDAŃSK | M2 30-39 | Przebiegli | 00:00:00 | ||
251 | KEMPIŃSKI Tomasz | 1154 | SZCZECIN | M2 30-39 | Dzikusy | 00:00:00 | |||
252 | BACHORSKI Paweł | 1155 | 1981 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
253 | LOKOCZ Żaneta | 1158 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
254 | SOLIS Mariusz | 1159 | HQ MNC NE | SZCZECIN | M3 40-49 | OŻW Szczecin | OŻW Szczecin | 00:00:00 | |
255 | TOKARCZYK Grzegorz | 1160 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
256 | PANASZEK Rafał | 1173 | Aktywne Prawobrzeże Szczecin | SZCZECIN | M1 16-29 | Aktywne Prawobrzeże Szczecin | 00:00:00 | ||
257 | ŁABECKI Paweł | 1175 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
258 | KOWAL Tomasz | 1176 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
259 | PELCZAR Marta | 1177 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
260 | IGNASZEWSKI Marcin | 1179 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
261 | KWIATKOWSKA Agnieszka | 1197 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
262 | LECHOWICZ Tomek | 1199 | Off Season Szczecin | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
263 | LIPSKI Łukasz | 1200 | PIŁA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
264 | LEPA Anna | 1201 | Kobiece Bieganie | PRZECŁAW | K2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
265 | FOJCIK Sebastian | 1204 | RYBNIK | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
266 | LIPIŃSKA Małgorzata | 1216 | Husaria Race Team | GRYFICE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
267 | REDLARSKA Anna | 1217 | Kobiece bieganie | PRZECŁAW | K2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
268 | BUCZEK Joanna | 1218 | SZCZECIN | K2 30-39 | Agat | 00:00:00 | |||
269 | LESZCZYŃSKA Ania | 1238 | ŁOŻNICA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
270 | DUBICKA Marta | 1240 | KFS | MYŚLIBÓRZ | K3 40-49 | KFS | 00:00:00 | ||
271 | OLEJARZ Damian | 1241 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
272 | ZYGOŃ Artur | 1243 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
273 | BAGIEŃSKI Mateusz | 1245 | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
274 | ADAMSKA Barbara | 1260 | Adams Team | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
275 | PURCHALAK Monika | 1278 | Colossus | GRZĘDZICE | K2 30-39 | Colossus | 00:00:00 | ||
276 | ADAMSKA Karolina | 1279 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
277 | WŁODARCZYK Agata | 1280 | Colossus | GRZĘDZICE | K2 30-39 | Colossus | 00:00:00 | ||
278 | MIZGAŁA Mateusz | 1281 | 12BZ | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
279 | JASIŃSKI Krystian | 1305 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
280 | GAJDA Hanna | 1307 | HQ MNC NE | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
281 | BUCZEK Krzysztof | 1328 | SZCZECIN | M2 30-39 | Agat | 00:00:00 | |||
282 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 19 | WAŁCZ | M3 40-49 | Aktywni Wałcz | Aktywni Wałcz | 00:00:00 | ||
283 | BEDNARZ Katarzyna | 24 | KOŁOBRZEG | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
284 | BERNACKA-SZYDLIK Karolina | 45 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
285 | KNIOŁA Agnieszka | 46 | PIŁA TEAM | PIŁA | K2 30-39 | PIŁA TEAM | 00:00:00 | ||
286 | KWIATKOWSKI Kajetan | 47 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | M2 30-39 | Małe Lwy | 00:00:00 | ||
287 | GORYŃSKA Daria | 48 | Piękni i Bestie | GDYNIA | K1 16-29 | Piękni i Bestie | 00:00:00 | ||
288 | KWIATKOWSKA Alicja | 49 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | K2 30-39 | Małe Lwy | 00:00:00 | ||
289 | PYREK Iwona | 81 | WAŁCZ | K2 30-39 | Aktywni Wałcz | Aktywni Wałcz | 00:00:00 | ||
290 | KAROL Wojciech | 82 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
291 | KAROL Anna | 85 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
292 | SZCZEPANIAK Paweł | 86 | Mud Goats | KONIN | M1 16-29 | Mud Goats | 00:00:00 | ||
293 | CZAJKOWSKA Diana | 107 | Zespół Niespokojnych Nóg | SZCZECIN | K2 30-39 | Zespół Niespokojnych Nóg | 00:00:00 | ||
294 | ULATOWSKI Tomasz | 109 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
295 | LIPIŃSKA Sylwia | 110 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
296 | MISIAK Dorota | 120 | BYLEBY DO PRZODU | PRZEJĘSŁAW 18A/12 | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
297 | CZYLKOWSKI Patryk | 121 | BANIE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
298 | BOROWSKA Karolina | 146 | Puszczyk Bukowy | PUCICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
299 | ZAGÓRSKI Grzegorz | 148 | HAMBURG | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
300 | CZARNECKA Barbara | 149 | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
301 | CZARNECKI Daniel | 150 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
302 | HAWRYLAK Marcin | 151 | SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach | SZCZECIN | M3 40-49 | Dzikie Krokodyle | 00:00:00 | ||
303 | BĘGOWSKA Anna | 186 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
304 | GOLEC Aneta | 191 | Zespół Niespokojnych Nóg | SZCZECIN | K3 40-49 | Zespół Niespokojnych Nóg | 00:00:00 | ||
305 | JAGIEŁŁO Joanna | 1022 | POLICE | K1 16-29 | Jagielaki | 00:00:00 | |||
306 | JAGIEŁŁO Paweł | 1023 | POLICE | M1 16-29 | Jagielaki | 00:00:00 | |||
307 | JAGIEŁŁO Jacek | 1024 | POLICE | M4 50-59 | Jagielaki | 00:00:00 | |||
308 | NOWAK Bartłomiej | 201 | Sailing Team Ferajna | PIŁA | M3 40-49 | Sailing Team Ferajna | 00:00:00 | ||
309 | HYBIAK Lukasz | 202 | ORKI Z MAJORKI | SZCZECIN | M2 30-39 | ORKI Z MAJORKI | 00:00:00 | ||
310 | SŁODZIŃSKI Gabriel | 205 | Łosoś T.E.A.M | JEZIERZYCE | M1 16-29 | Łosoś T.E.A.M | 00:00:00 | ||
311 | BARTOSIŃSKI Piotr | 206 | Raz Szczecin | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
312 | ŁONIEWSKI Bartek | 1029 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
313 | WÓJCIK Krzysztof | 208 | BANIE | M2 30-39 | Dzikie Krokodyle | 00:00:00 | |||
314 | PAWLUŚ Tomasz | 209 | SSPS Chemik POLICE | TANOWO | M2 30-39 | Dzikie Krokodyle | 00:00:00 | ||
315 | NAJMARK Małgorzata | 210 | Nordic Police | POLICE | K3 40-49 | Nordic Police | 00:00:00 | ||
316 | BIADACZ-LISOWSKA Katarzyna | 211 | ŚWINOUJŚCE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
317 | STRĄK Izabela | 221 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
318 | WAHN Przemysław | 222 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
319 | ROMANOWICZ Marek | 223 | AROM | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
320 | CHARĘZA Marcin | 247 | Zawadzkiego Szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
321 | KUCHARCZYK Robert | 248 | RunGryf Gryfice | GRYFICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
322 | TRUKAWKA Andrzej | 249 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
323 | STOLAREK Sebastian | 250 | POZNAŃ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
324 | GRUNT Małgorzata | 283 | Dzikie Dziki Gorzow Wlkp | BERLIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
325 | ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta | 1042 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
326 | BĄK Sebastian | 305 | Łosoś T.E.A.M | JEZIERZYCE OSIEDLE | M2 30-39 | Łosoś T.E.A.M | 00:00:00 | ||
327 | KLEPACZ Noemi | 306 | ZAKOPANE | K1 16-29 | Bravehearts Legionowo | 00:00:00 | |||
328 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 309 | Zgubiłem sponsora | JANIKOWO | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
329 | SZKAŁUBA Aleksandra | 312 | SZCZECIN | K1 16-29 | ORKI Z MAJORKI | 00:00:00 | |||
330 | JAROSIEWICZ Radosław | 325 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
331 | DUDA-RELIGA Ewelina | 326 | OZKB | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
332 | PAWLAK Bartosz | 327 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
333 | KOPYŚĆ Bartlomiej | 1061 | Calibra Tim | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
334 | BURZYŃSKI Zbigniew | 331 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | POLICE | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | 00:00:00 | |
335 | HERMANOWICZ Miłosz | 341 | ZS Zwyrole | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
336 | KLĘCZAR Igor | 342 | Bike Team Chojna | PRZYJEZIERZE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
337 | BUREK Justyna | 343 | MORYŃ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
338 | GUMOWSKA Karolina | 344 | POLICE | K2 30-39 | 2 of 4 | 00:00:00 | |||
339 | BOROWSKI Tomek | 345 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
340 | GŁUSZYK Małgorzata | 364 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
341 | CHMUROWICZ Marcin | 1069 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
342 | SZYMKIEWICZ Łukasz | 1070 | MECHANICY | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
343 | SZCZĘSNY Gracjan | 1084 | CHOSZCZNO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
344 | KOMOSA Agnieszka | 386 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
345 | ZELEK Dariusz | 388 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
346 | NOWAK Zbigniew | 389 | KBDZIK | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | |||
347 | KULCZYK Kamil | 1085 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
348 | ŁOBODZIŃSKA Wanda | 1087 | RAZ Szczecin | SZCZECIN | K5 60+ | RAZ Szczecin | 00:00:00 | ||
349 | PIETRUSZKIEWICZ Joanna | 1089 | Józefina | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
350 | RUDZKA Katarzyna | 404 | Runner Szczecin Team | SZCZECIN | K3 40-49 | Runner Szczecin Team | 00:00:00 | ||
351 | HRYMAJŁO Marcin | 405 | Runner Szczecin Team | SZCZECIN | M3 40-49 | Runner Szczecin Team | 00:00:00 | ||
352 | WOZNA Edyta | 1090 | HQ MNC NE | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
353 | WOZNY Mateusz | 1091 | HQ MNC NE | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
354 | PIETKIEWICZ Paweł | 408 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
355 | KOZAK Mirosław | 409 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
356 | KOLEJ Monika | 410 | Dzikie Dziki | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
357 | RYBACKI Roman | 411 | WAR-chlaczki | NOWA SÓL | M2 30-39 | WAR-chlaczki | 00:00:00 | ||
358 | GAJEK Łukasz | 412 | WAR-chlaczki | ZIELONA GÓRA | M2 30-39 | WAR-chlaczki | 00:00:00 | ||
359 | BIEŃKOWSKI Michał | 413 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
360 | LENER Sławomir | 1092 | Ekspedycja Nordic Team | SZCZECIN | M5 60+ | RAZ Szczecin | 00:00:00 | ||
361 | OPIELA Arkadiusz | 423 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
362 | WITKOWSKA Kamila | 424 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
363 | KOTWICKI Mariusz | 426 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
364 | NAGOT Sandra | 428 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
365 | GŁOWACKI Mariusz | 429 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
366 | SMOGÓR Andrzej | 430 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
367 | KAPUSTA Marcin | 432 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
368 | LINKE Rafał | 447 | SKB Dzik | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
369 | KRZYSZTOFOWICZ Karol | 451 | SOBOLÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
370 | ZAKRZEWSKA Sylwia | 452 | FSD RUN DREZDENKO | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
371 | SOLECKA Anna | 470 | SOBOLÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
372 | ŻUROWSKA Agnieszka | 486 | SZCZECIN | K3 40-49 | żurki | 00:00:00 | |||
373 | ŻUROWSKI Jarosław | 487 | SZCZECIN | M3 40-49 | żurki | 00:00:00 | |||
374 | WROŃSKA Sandra | 488 | Stargard. Ja się nie ścigam | STARGARD | K1 16-29 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | ||
375 | ŻUROWSKI Leszek | 489 | żurki | SZCZECIN | M2 30-39 | żurki | 00:00:00 | ||
376 | DOBACZEWSKA Ewa | 490 | Ewa Dobaczewska-Wąsek | BEZRZECZE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
377 | KACZOR Mariusz | 491 | WAR-chlaczki | ZIELONA GÓRA | M2 30-39 | Jost Polska | 00:00:00 | ||
378 | WACHOWICZ Tomasz | 492 | Bushikan Runners | SZCZECIN | M1 16-29 | Bushikan Runners | 00:00:00 | ||
379 | CHUDZIK Wojciech | 511 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
380 | MATUSZAK Anita | 512 | Mango Gatki Team | SZCZECIN | K3 40-49 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | ||
381 | MATUSZAK Kamila | 513 | Mango Gatki Team | SZCZECIN | K1 16-29 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | ||
382 | MATUSZAK Mateusz | 514 | Mango Gatki Team | SZCZECIN | M1 16-29 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | ||
383 | GARBACIAK Marta | 1109 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
384 | SZYSZKA Marcin | 1110 | Marcin Szyszka | SZCZECIN | M2 30-39 | ORKI Z MAJORKI | 00:00:00 | ||
385 | SAMPLAWSKI Adam | 1111 | SZCZECIN | M2 30-39 | ORKI Z MAJORKI | 00:00:00 | |||
386 | CHOMIŃSKI Aleksander | 1123 | PDC | SZCZECIN | M1 16-29 | PDC | 00:00:00 | ||
387 | KOTWAS Pawel | 1124 | PDC | SZCZECIN | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
388 | TURBACZEWSKI Konrad | 1129 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | PDC | 00:00:00 | ||
389 | JAKUBOWSKA Aneta | 528 | Dzikuś | MINSK MAZOWIECKI | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
390 | SZELĄG Tomasz | 529 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | M3 40-49 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 00:00:00 | |
391 | JAKUBOWSKA Dorota | 530 | 23.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | MINSK MAZOWIECKI | K2 30-39 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 00:00:00 | |
392 | ZABROCKI Karol | 551 | Team Posejdona | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | Team Posejdona | 00:00:00 | ||
393 | SKORSKI Lukasz | 552 | MYSLIBORZ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
394 | PRZYBYSZ Rafał | 555 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | M2 30-39 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 00:00:00 | |
395 | DZIĘGIELEWSKA Izabela | 1145 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
396 | MASAL Emilia | 571 | PRZECŁAW | K2 30-39 | Dzikusy | 00:00:00 | |||
397 | SMĘTEK Michał | 572 | SOPOT | M1 16-29 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | |||
398 | GABERT-JAWORSKA Klaudia | 574 | SZCZECIN | K1 16-29 | RAZ Szczecin | 00:00:00 | |||
399 | DZIEDZIC Paweł | 575 | KIEŁPINO | M1 16-29 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | |||
400 | JAWORSKI Adrian | 576 | SZCZECIN | M1 16-29 | RAZ Szczecin | 00:00:00 | |||
401 | WYCIECHOWSKI Norbert | 586 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M2 30-39 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
402 | SADOWSKI Mariusz | 588 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | FABIANKI | M3 40-49 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
403 | SZMUDANOWSKI Kamil | 589 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M1 16-29 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
404 | LOKOCZ Rafał | 590 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
405 | WASYLÓW Katarzyna | 1162 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
406 | RUTKOWSKI Konrad | 591 | SZCZECIN | M2 30-39 | Rangarok Szczecin | 00:00:00 | |||
406 | HRYCIÓW Daniel | 592 | Ragnarok Szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | Rangarok Szczecin | 00:00:00 | ||
408 | BULIŃSKI Jacek | 1163 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
409 | BLICHARSKA Marta | 594 | SZCZECIN | K2 30-39 | Fit Inaczej | 00:00:00 | |||
410 | LIPERTOWICZ Sebastian | 595 | LoveLasy | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
411 | MICHALIK-CAŁY Kasia | 596 | Kobiece Bieganie | WARZYMICE | K2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
412 | KIES Marcin | 1168 | KOBYLANKA | M3 40-49 | Trzy Dziki | 00:00:00 | |||
413 | KIES Grzegorz | 1169 | KOBYLANKA | M1 16-29 | Trzy Dziki | 00:00:00 | |||
414 | BALCERAK Kuba | 1170 | SZCZECIN | M1 16-29 | Trzy Dziki | 00:00:00 | |||
415 | PANASZEK Elżbieta | 1172 | Aktywne Prawobrzeże Szczecin | SZCZECIN | K4 50-59 | Aktywne Prawobrzeże Szczecin | 00:00:00 | ||
416 | CHENON Guillaume | 607 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | MAYET | M2 30-39 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 00:00:00 | ||
417 | ŚLUFIŃSKI Franek | 608 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M1 16-29 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
418 | KRĘŻEL Agata | 609 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
419 | SLUFIŃSKI Dariusz | 610 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M4 50-59 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
420 | LANGE Damian | 611 | Team Posejdona | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | Team Posejdona | Team Posejdona | 00:00:00 | |
421 | JAMRÓZ Monika | 626 | ZIELONA GÓRA | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
422 | JAMRÓZ Wojciech | 627 | ZIELONA GÓRA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
423 | WÓJCIK Tomasz | 1184 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
424 | GĘBICKA Agata | 628 | Stargard Ja się nie ścigam ! | STARGARD | K1 16-29 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | ||
425 | MAJ Patryk | 629 | Bar DancerZ | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
426 | DROZD Michał | 630 | Bar DancerZ | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
427 | RAWLUK Adrian | 1185 | STARGARD | M1 16-29 | Koloniści | 00:00:00 | |||
428 | GRUDOWSKI Konrad | 631 | Aktywne Prawobrzeże | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
429 | KRYWAN Piotr | 1186 | SZCZECIN | M2 30-39 | Team Calypso | 00:00:00 | |||
430 | ARLUKIEWICZ Grzegorz | 1187 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
431 | GIERS-ROMEK Monika | 1188 | Puszczyk Bukowy | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
432 | ROMEK Wojciech | 1189 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
433 | MICHNIACKI Michał | 633 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
434 | RAWA Donata | 634 | MGT | DOBRA | K3 40-49 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | ||
435 | JOŃCA Marcin | 1191 | DALESZEWO | M2 30-39 | Nanogiwaciaki | 00:00:00 | |||
436 | JOŃCA Magdalena | 1192 | DALESZEWO | K2 30-39 | Nanogiwaciaki | 00:00:00 | |||
437 | HAJDUK Emilian | 1194 | GRYFINO | M2 30-39 | Nanogiwaciaki | 00:00:00 | |||
438 | JANKOWSKA Justyna | 636 | Mróweczki | SŁUPSK | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
439 | WIŚNIEWSKA Monika | 646 | Stargardzki Klub Morsów Miedwianie | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
440 | LACHOWICZ Bartosz | 1206 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
441 | MATUSZEWSKA-LINKOWSKA Anita | 647 | Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
442 | SIELICKA Małgorzata | 649 | SZCZECIN | K3 40-49 | LOSZKI I WARCHLAKI | 00:00:00 | |||
443 | SIELICKI Patryk | 650 | SZCZECIN | M1 16-29 | LOSZKI I WARCHLAKI | 00:00:00 | |||
444 | MOŻDŻEŃ Anna | 672 | KOSZALIN | K2 30-39 | Małe Lwy | 00:00:00 | |||
445 | SAWA Piotr | 673 | IRON TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M2 30-39 | Na Pięterko | 00:00:00 | ||
446 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 1210 | Algraf Race Team | MIĘDZYRZECZ | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
447 | RŻANY Aleksandra | 1211 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
448 | MIELCARZ Aneta | 1233 | Kobiece bieganie | WARZYMICE | K2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
449 | BANASZAK Marcin | 1234 | BEZRZECZE | M2 30-39 | Agat | 00:00:00 | |||
450 | BANASZAK Magdalena | 1235 | BEZRZECZE | K2 30-39 | Agat | 00:00:00 | |||
451 | GORCZYCA Mateusz | 1236 | SŁAWNO | M2 30-39 | Sławno bushcraft | 00:00:00 | |||
452 | UZDOWSKA Marta | 692 | OCR Team Włocławek | WŁOCŁAWEK | K2 30-39 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
453 | MICHALAK Michał | 693 | OSŻW Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
454 | TAMBORSKA Agata | 694 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | K2 30-39 | Dzik Komando | 00:00:00 | ||
455 | ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna | 695 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
456 | MULARCZYK Krzysztof | 707 | CHYNÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
457 | BROCZKOWSKA Żaneta | 708 | CHYNÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
458 | SPÓLNIK Paweł | 709 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
459 | ŚLIŻEWSKI Marcin | 712 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
460 | CHODZICKI Janusz | 714 | #967 | SZCZECIN, POLSKA | M1 16-29 | ZS Zwyrole | 00:00:00 | ||
461 | KRZACZKOWSKA Iwona | 715 | Dziki Wrocław | WROCŁAW | K2 30-39 | Dziki Wrocław | 00:00:00 | ||
462 | SAMOLCZYK Karolina | 1248 | ŁAGÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
463 | KOŁODZIŃSKI Paweł | 747 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M2 30-39 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | ||
464 | PETRUSIEWICZ Paweł | 748 | GOLENIÓW | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
465 | JAROSZ Krzysztof | 1287 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
466 | ŻUKOWSKA Natalia | 770 | JW 3605 | KĘTRZYN | K2 30-39 | JW 3605 | xRunners | 00:00:00 | |
467 | SCHERFENBERG Katarzyna | 772 | SZCZECIN | K2 30-39 | Koszykówkarze | 00:00:00 | |||
468 | KURTYKA Kamil | 1288 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
469 | TROJANOWSKI Marcin | 1289 | BEZRZECZE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
470 | GÓRKA Anna | 1290 | BEZRZECZE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
471 | PELO Artur | 798 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSK | SLUPSK | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
472 | JASIŃSKA Alicja | 1308 | SZCZECIN | K2 30-39 | Fani północnej Norwegii | 00:00:00 | |||
473 | HORODECKA Monika | 1313 | DESZCZNO WARRIORS | DESZCZNO | K1 16-29 | Deszczno Warriors | 00:00:00 | ||
474 | KOZAKIEWICZ Andrzej | 1333 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
475 | MASIUKIEWICZ Jacek | 1338 | Deszczno Warriors | SKWIERZYNA | M2 30-39 | Deszczno Warriors | 00:00:00 | ||
476 | MIKULSKI Marcin | 1342 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
477 | MODELSKA Justyna | 1345 | KOBIECE BIEGANIE | PRZECŁAW | K3 40-49 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
478 | WASEK Aleksander | 920 | Mango Gatki Team | BEZRZECZE | M1 16-29 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | ||
479 | WIĘCKO Jacek | 922 | 15gbz | TALUSY | M3 40-49 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 00:00:00 | |
480 | LEWANDOWSKI Piotr | 923 | SKB Dzik | POLICE | M2 30-39 | SKB Dzik | 00:00:00 | ||
481 | PŁAŻALSKA Monika | 1271 | BROJCE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
482 | PACH Karolina | 954 | K2 30-39 | 00:00:00 | |||||
483 | LEWANDOWSKI Mirosław | 1020 | Goleniow | GOLENIÓW | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
484 | BĘGOWSKI Tomasz | 185 | SZCZECIN | M2 30-39 | 12BZ Szczecin | B | 00:00:00 | ||
485 | KIERSZ Dawid | 1028 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
486 | ROSZAK Zbigniew | 207 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
487 | BAGIEŃSKI Andrzej | 1227 | STARGARD | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
488 | HAJDUKIEWICZ Katarzyna | 1314 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
489 | SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina | 811 | MGT | MIERZYN | K3 40-49 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | ||
490 | FIGOŁUSZKA Katarzyna | 1008 | 12 Brygada Zmechanizowana | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
491 | KOŁOMAŃSKI Hubert | 434 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
492 | SIEDLER Martin | 302 | SV Donsbruggen | WIJCHEN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
493 | JASTRZĘBSKI Daniel | 321 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
494 | TOMICZAK Krzysztof | 323 | WARSZAWA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
495 | LEONOWICZ Martyna | 359 | SZCZECIN | K1 16-29 | Oponki | 00:00:00 | |||
496 | WASZAK Krzysztof | 361 | WŁOCŁAWEK | M1 16-29 | 12BZ Szczecin | Brothers Team | 00:00:00 | ||
497 | KOŁODZIEJSKI Piotr | 937 | ŁÓDŹ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
498 | HANDKE Justyna | 785 | xRunners | SZCZECIN | K2 30-39 | xRunners | 00:00:00 | ||
499 | DROZD Dariusz | 1045 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
500 | MAREK Anna | 1046 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
501 | PORZYCH Zbigniew | 346 | Calibra Tim | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
502 | SCHERFENBERG Łukasz | 348 | SZCZECIN | M2 30-39 | ZS Zwyrole | 00:00:00 | |||
503 | W Patryk | 964 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
504 | DĄBROWSKA Iza | 1 | MUD GOATS | POZNAŃ | K3 40-49 | Mud Goats | 00:00:00 | ||
505 | NASKRĘT Darek | 2 | MUROWANA GOSLINA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
506 | KUŹMIŃSKA Weronika | 3 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
507 | GRALEWICZ Robert | 4 | morsy Murowana Goślina | MUROWANA GOŚLINA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
508 | JUCHA Michał | 5 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
509 | GRALEWICZ Magdalena | 7 | Murowane Morsy | MUROWANA GOŚLINA | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
510 | WOJSZCZYK Michał | 58 | Bridgestone Stargard Runners | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
511 | CHACHURSKA Daria | 137 | DZIK KOMANDO | ŁÓDŹ | K2 30-39 | Dzik Komando | 00:00:00 | ||
512 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 138 | BRIDGESTONE RUNNER CLUB | STARE CZARNOWO | M3 40-49 | Bridgestone Runner Club | 00:00:00 | ||
513 | PEDZIWIATR Marek | 139 | Mr | GREENFORD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
514 | SASINOWSKI Amadeusz | 140 | WAŁCZ | M1 16-29 | Aktywni Wałcz | Aktywni Wałcz | 00:00:00 | ||
515 | ZYDEK Katarzyna | 936 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | K1 16-29 | Dzik Komando | 00:00:00 | ||
516 | CZYPICKA Marta | 665 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
517 | ROGOWSKA Agnieszka | 730 | PIĘKNI I BESTIE | GDYNIA | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
518 | PIOTROWSKA Ilona | 1099 | POŁAPANI TEAM | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
519 | MICHAŁ Małecki | 1100 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
520 | CHYBIŃSKA Anna | 1101 | SZCZECIN | K1 16-29 | Połapani | 00:00:00 | |||
521 | RUŚKIEWICZ Wojciech | 1205 | Deloitte Adventure Team | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
522 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 25 | GŁOGÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
523 | SITEK Alfred | 26 | SKB Dzik | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
524 | PODSADA Edyta | 27 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
525 | HENDZEL Miłosz | 28 | Puszczyk Bukowy | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
526 | LIPIŃSKA Agnieszka | 29 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
527 | MŁYNARCZYK Tatiana | 61 | Husaria Race Team | POLICE | K2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
528 | JABŁONKA Radosław | 62 | WYSZKÓW | M3 40-49 | Bravehearts Legionowo | 00:00:00 | |||
529 | BASZURO Magdalena | 64 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
530 | CHROBOCIŃSKA Elżbieta | 141 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
531 | MOLENDA Sabina | 351 | POLICE | K2 30-39 | 2 of 4 | 00:00:00 | |||
532 | LEWANDOWSKI Michał | 1103 | colossus | GRZĘDZICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
533 | KOTYNIA Dawid | 1104 | colossus | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
534 | WIERBIL Dominik | 1105 | RUSINOWO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
535 | PĘDZIK Marek | 1106 | GRYFICE | M1 16-29 | Husaria Race Team | 00:00:00 | |||
536 | MURAWSKA Wioletta | 505 | KB DZIK POLICE | POLICE | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
537 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 1125 | PDC | SZCZECIN | M1 16-29 | PDC | 00:00:00 | ||
538 | RÓZGA Zbigniew | 566 | viking 88 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
539 | LEWANDOWSKI Janusz | 567 | Wieczorne Bieganie Szczecin | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
540 | ADRIAN-CZABORYK Monika | 568 | Mango Gatki Team | BEZRZECZE | K3 40-49 | Mango Gatki Team | 00:00:00 | ||
541 | KAMIŃSKI Kamil | 653 | 17 WBZ | LUBIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
542 | CZYŻ Anna | 656 | 3A Team | SZCZECIN | K3 40-49 | 3ATeam | 00:00:00 | ||
543 | POKRZYWIŃSKI Zbigniew | 667 | BBL POLICE | POLICE | M2 30-39 | 12BZ Szczecin | xRunners | 00:00:00 | |
544 | LEWANDOWSKI Karol | 668 | OŻW Szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | OŻW Szczecin | OŻW SZCZECIN | 00:00:00 | |
545 | PŁAŻALSKA Sylwia | 1252 | BROJCE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
546 | MORAWSKA Agnieszka | 562 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
547 | RÓZGA Jerzy | 563 | Viking88 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
548 | MOŻEJKO Dawid | 683 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M2 30-39 | Dzik Komando | 00:00:00 | ||
549 | KOCZKODAJ Kamil | 685 | SZCZECICN | M1 16-29 | OŻW Szczecin | OŻW Szczecin | 00:00:00 | ||
550 | DRESLER Bartosz | 687 | 12bz/1bpzmot | SŁUPSK | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
551 | OWCZARZ Krystyna | 790 | BARLINEK | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
552 | KOWALCZYK Artur | 1044 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | KŁODAWA | M3 40-49 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | ||
553 | SKONECZNY Przemysław | 286 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
554 | SZESZKOWSKI Tomasz | 287 | GDAŃSK | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
555 | JANUS Grzegorz | 288 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
556 | LIŚKIEWICZ Kasia | 289 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
557 | MAZUR Mirosława | 290 | POLICE | K5 60+ | 00:00:00 | ||||
558 | LEWIKOWSKA Patrycja | 291 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
559 | LAL Monika | 292 | rungryf | GRYFICE | K4 50-59 | Gryficka Siła Biegowa | 00:00:00 | ||
560 | MILEJSKI Paweł | 349 | ZIELONA GÓRA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
561 | GOŁASZ Robert | 1146 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
562 | GOŁASZ Renata | 1147 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
563 | PŁOŃSKI Jakub | 1148 | STARGARD | M2 30-39 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | |||
564 | HAJDUKIEWICZ Anna | 674 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
565 | LIPIŃSKI Paweł | 1215 | Husaria Race Team | GRYFICE | M2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
566 | WROŃSKI Przemysław | 675 | STAGARD | M1 16-29 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | |||
567 | ŁYDZIŃSKI Michał | 733 | 1973 | SZCZECIN | M1 16-29 | Straż Pożarna | KP PSP Police | 00:00:00 | |
568 | MAŁYSA Marta | 888 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
569 | MILCZAREK Paweł | 931 | GOLENIÓW | M1 16-29 | KP PSP Police | KP PSP Police | 00:00:00 | ||
570 | BIAZIK Piotr | 443 | WAR-chlaczki | NOWA SÓL | M2 30-39 | WAR-chlaczki | 00:00:00 | ||
571 | JANUSZEWSKI Bartosz | 444 | Jost Polska | NOWA SÓL | M1 16-29 | Jost Polska | 00:00:00 | ||
572 | PAŁAC Piotr | 622 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
573 | WROŃSKI Julian | 625 | Stargard Ja się nie ścigam | STARGARD | M2 30-39 | Pędzące Imadła Stargard | 00:00:00 | ||
574 | SKOCZYLAS Patryk | 666 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
575 | JASIK Mariusz | 807 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
576 | ULASS Robert | 103 | MIERZYN | M3 40-49 | Ubawieni po pachy IV | 00:00:00 | |||
577 | PODEDWORNY Artur | 105 | BECHCICE WIEŚ 35 | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
578 | BOGACKA Małgorzata | 106 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
579 | PASŁAWSKA Magda | 127 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
580 | MORAWSKI Artur | 129 | SIECHNICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
581 | MICHALCZYK Katarzyna | 130 | FERTISTAV PL | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
582 | NOWAK Maciej | 131 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
583 | CHROBOCINSKI Daniel | 142 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
584 | PAŃCZYK Tomasz | 167 | 12 Brygada Zmechanizowana | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
585 | DĄBROWSKI Sławek | 168 | DOBRA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
586 | CUPRYJAK Sebastian | 262 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
587 | ROSTRYGIN Maciej | 263 | Wkurw_Team | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
588 | DZIECIOL Alina | 264 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
589 | STACH Sara | 266 | Kościan Team | KOŚCIAN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
590 | UMIASTOWSKA Joanna | 1048 | POLCE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
591 | WARCHAŁOWSKI Arkadiusz | 304 | DOBRA SZCZECIŃSKA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
592 | GRZELIŃSKA Dorota | 350 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | K1 16-29 | Dzik Komando | 00:00:00 | ||
593 | GUMOWSKI Daniel | 352 | POLICE | M2 30-39 | 2 of 4 | 00:00:00 | |||
594 | NIECHWIADOWICZ Łukasz | 353 | SZCZECIN | M1 16-29 | Drużyna Pierścienia | 00:00:00 | |||
595 | WIERZYCKA Kinga | 370 | Bbl | SZCZECIN | K3 40-49 | Kinga | 00:00:00 | ||
596 | PAGEL Kasia | 372 | SZCZECIN | K2 30-39 | Stargardzki Klub Morsów Miedwianie | 00:00:00 | |||
597 | JACHIRA Klaudia | 373 | Trener24h.com.pl | LUBOMYŚL | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
598 | POCIERZNICKI Rafał | 384 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | SZCZECIN | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot | 00:00:00 | ||
599 | KRÓL Roksana | 1082 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
600 | KRZYSZTOFOWICZ Sławek | 433 | Krzysztofki Team | WOLBROM | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
601 | SZAL Marzena | 474 | Izerska Grupa Biegowa | OSIECZNICA | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
602 | WEŁNA Rafał | 495 | Husaria Race Team | DRAWSKO POMORSKIE | M1 16-29 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
603 | SAMPŁAWSKA Joanna | 1102 | SZCZECIN | K2 30-39 | ORKI Z MAJORKI | 00:00:00 | |||
604 | ŚWIĄTEK Sebastian | 1127 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | PDC | 00:00:00 | ||
605 | KORDYS Michał | 531 | 23.Baza Lotnictwa Taktycznego | WIŚNIEW | M1 16-29 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 00:00:00 | |
606 | ANTKOWIAK Łukasz | 532 | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
607 | OSTROWSKI Piotr | 534 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | BARCZĄCA | M3 40-49 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 00:00:00 | |
608 | ADAMSKI Janusz | 1253 | Doulife Team | SZCZECIN | M3 40-49 | Duolife team | 00:00:00 | ||
609 | BRZEZICKI Michał | 757 | SZCZECIN | M1 16-29 | PDC | 00:00:00 | |||
610 | BŁAŻEJEWICZ Łukasz | 816 | ZŁOCIENIEC | M2 30-39 | JW 4509 | 00:00:00 | |||
611 | NIKLAS Małgorzata | 752 | KSF Nowogródek Pomorski | MYŚLIBÓRZ | K2 30-39 | KSF | 00:00:00 | ||
612 | WOŁK Marcin | 753 | MYŚLIBÓRZ | M2 30-39 | KSF | 00:00:00 | |||
613 | MOSZYŃSKI Patryk | 1183 | xRunners | SZCZECIN | M1 16-29 | xRunners | 00:00:00 | ||
614 | HEPPNER Paweł | 1231 | SZCZECIN | M1 16-29 | Agat | 00:00:00 | |||
615 | SZACHNOWSKA Iwona | 952 | GRYFINO | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
616 | MAŁECKA Karolina | 1164 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
617 | GOŁĘBIOWSKI Gabriel | 1165 | SZCZECIN | M1 16-29 | Rangarok Szczecin | 00:00:00 | |||
618 | ŁUKOMSKI Piotr | 593 | GOLENIÓW | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
619 | ZATOŃ Łukasz | 200 | Byle do Mety | SZAMOTUŁY | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
620 | MIKICIUK Natalia | 228 | Husaria Race Team | SZCZECIN | K1 16-29 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
621 | MASZCZYK Marta | 229 | Monia Gym | GRYFINO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
622 | PRABUCKI Jarek | 251 | UKL Ósemka Police | POLICE | M3 40-49 | Dziki z Polic | 00:00:00 | ||
623 | NARLOCH Monika | 383 | RUMIA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
624 | SOKOŁOWSKI Konrad | 959 | Husaria race team | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
625 | MISIAK Artur | 119 | BYLEBY DO PRZODU | PRZEJĘSŁAW 18A/12 | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
626 | SOWISZ Danuta | 300 | sowisz team | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
626 | SOWISZ Cezary | 301 | sowisz team | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
628 | ISKRA Angelika | 484 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
629 | HAŁAS Renata | 485 | szybciej nie moge | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
630 | DEPTUŁA Tobiasz | 935 | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
631 | OBROCKI Adrian | 893 | LÖCKNITZ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
632 | RUDZIŃSKI Jacek | 171 | KW PSP SZCZECIN | GRYFINO | M3 40-49 | PSP SZCZECIN | PSP Szczecin | 00:00:00 | |
633 | SAJKOWSKI Kamil | 181 | Zespół Niespokojnych Nóg | SZCZECIN | M1 16-29 | Zespół Niespokojnych Nóg | 00:00:00 | ||
634 | WIERZCHOWSKI Arkadiusz | 182 | Bridgestone Stargard Runners | STARGARD | M3 40-49 | Bridgestone Stargard Runners | 00:00:00 | ||
635 | PAPLICKI Michał | 1031 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WLKP | M2 30-39 | Dzikie Dziki Gorzów | 00:00:00 | ||
636 | WOJCIECHOWSKA Maja | 267 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
637 | MOSKWA Grzegorz | 268 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
638 | SIDORCZUK Tomasz | 270 | Klub Biegajacych Leśników | TRZEBIEŻ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
639 | PROKOCKA Asia | 271 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
640 | CHEŁSTOWSKI Adrian | 1193 | DALESZEWO | M2 30-39 | Nanogiwaciaki | 00:00:00 | |||
641 | BAGIEŃSKI Adrian | 1226 | STC STARGARD | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
642 | SZYMAŃSKA Jolanta | 199 | MOSTY | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
643 | KAKOWSKI Dawid | 939 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
644 | TWARDOWSKI Michał | 942 | xRunners | ŚREM | M2 30-39 | JW 3605 | xRunners | 00:00:00 | |
645 | NOWOTNIK Wojciech | 944 | ZBĄSZYŃ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
646 | STYMA Sławomir | 958 | Husaria race team | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
647 | CZAPLIŃSKA Magdalena | 241 | WARSZAWA | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
648 | PILARCZYK Katarzyna | 1273 | Klub Sportowy Fitness | NOWOGRÓDEK POMORSKI | K2 30-39 | KSF | 00:00:00 | ||
649 | HAJDUKIEWICZ Marek | 1274 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
650 | KRYWALD Rafal | 1275 | dobra | DOBRA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
651 | LEWANDOWSKA Anita | 1277 | Colossus | GRZĘDZICE | K2 30-39 | Colossus | 00:00:00 | ||
652 | KOZAJDA Tomasz | 1292 | Deszczno Warriors | DESZCZNO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
653 | KERL Kamil | 1293 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
654 | MADOŃ Magdalena | 927 | ZIELONA GÓRA | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
655 | JUCHNIEWICZ Jędrzej | 914 | LO13 Szczecin | STARROGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
656 | JÓZEFOWICZ Anna | 87 | GDYNIA | K2 30-39 | Piękni i Bestie | 00:00:00 | |||
657 | BIAŁASIK Maria | 88 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
658 | KLIMEK Krzysztof | 122 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
659 | JASIŃSKI Michał | 123 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
660 | JUSINSKA Anna | 124 | SLAWOBORZE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
661 | JANCZAREK Rafał | 126 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
662 | ZUROWSKI Adam | 1030 | NOWE WARPNO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
663 | BOBROWSKI Marek | 1043 | WARSZAWA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
664 | ZUBKIEWICZ Michał | 1065 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
665 | CHUDY Kamil | 1067 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
666 | LINKOWSKI Sławomir | 1072 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
667 | WOSZCZYK Renata | 367 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
668 | JÓŹWICKA Aneta | 368 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
669 | BOGDAŃSKI Bartosz | 369 | Dzik komando | LODZ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
670 | SZULC Darek | 1297 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
671 | KOWALSKI Tomasz | 1298 | Zmeczony Sezonem | DEBNO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
672 | PLOCH Piotr | 616 | BEZRZECZE | M2 30-39 | Dzikusy | 00:00:00 | |||
673 | KIELER Aleksandra | 652 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | K1 16-29 | Dzik Komando | 00:00:00 | ||
674 | KRUBER Katarzyna | 1283 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
675 | LEBIEDZIEWSKA Natalia | 1284 | Kobiece Bieganie | PRZECŁAW | K2 30-39 | Kobiece Bieganie | 00:00:00 | ||
676 | POLONIS Aneta | 1286 | kb dzik | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
677 | GŁOWACKI Grzegorz | 1007 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
678 | GRABOWSKA Joanna | 65 | Spc | TORUN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
679 | PEDA Kamila | 66 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
680 | NĘDZUSIAK Dariusz | 67 | KP PSP Aleksandrów Kujawski | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
681 | MALEC Mariusz | 69 | Stargardzki Klub Morsów Miedwianie | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
682 | AGATA Pa | 1009 | 1983 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
683 | GLINKOWSKI Filip | 100 | Fifne Pyrki | POZNAŃ | M1 16-29 | Fifne Pyrki | 00:00:00 | ||
684 | ULASS Agnieszka | 101 | MIERZYN | K3 40-49 | Ubawieni po pachy IV | 00:00:00 | |||
685 | DACH Eryk | 102 | Fifne Pyrki | POZNAŃ | M1 16-29 | Fifne Pyrki | 00:00:00 | ||
686 | DOBRYCKI Piotr | 403 | Bridgestone Stargard Runners | SZCZECIN | M3 40-49 | Bridgestone Stargard Runners | 00:00:00 | ||
687 | KRZYSZTOFOWICZ Krzysztof | 934 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
688 | SZYNTOR Mateusz | 482 | GRA Runners | GRYFICE | M1 16-29 | Gryficka Siła Biegowa | 00:00:00 | ||
689 | CZACHOWSKI Jaroslaw | 815 | 102. bochr | SZCZECIN | M3 40-49 | JW 4509 | 00:00:00 | ||
690 | WINKEL Arkadiusz | 569 | GRYFINO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
691 | DURAJ Kacper | 1152 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
692 | ALABRUDZIŃSKA Agnieszka | 855 | SZWLA Stargard | STARGARD | K2 30-39 | Koloniści | 00:00:00 | ||
693 | WÓJCIK Rafał | 170 | skb dzik Police | SZCZECIN | M3 40-49 | 12BZ Szczecin | SKB Dzik | 00:00:00 | |
694 | WOSIAK Paweł | 453 | FSD RUN DREZDENKO | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
695 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 454 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDENKO | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
696 | ŚWIĆ Miłosz | 455 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
697 | SZCZUKO Marta | 466 | Drużyna pierścienia | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
698 | SOLIWODA Jacek | 467 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | KĘTRZYN | M3 40-49 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 00:00:00 | |
699 | KĘDRA Małgorzata | 468 | SOBOLÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
700 | SOLECKI Sylwester | 469 | SOBOLÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
701 | CICHARSKI Rafał | 471 | Jost Polska | NOWA SÓL | M1 16-29 | WAR-chlaczki | 00:00:00 | ||
702 | ORLON Barbara | 472 | Calypso Runners Team | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
703 | CICHOCKI Kamil | 1132 | PDC | SZCZECIN-ZAŁOM | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
704 | KAJKOWSKI Rafał | 545 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych Koszalin | KOSZALIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
705 | WOŁOSZYN Wojciech | 546 | STARGARD | M2 30-39 | BK-127 | 00:00:00 | |||
706 | IWANIEC Dariusz | 548 | Biegolas Koszalin | SIERAKOWO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
707 | DIKTA Ania | 549 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | K1 16-29 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | 00:00:00 | |
708 | JAWORSKI Piotr | 1208 | AlisiaINatalka | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
709 | ODRZYWOLSKI Michał | 669 | Żandarmeria Wojskowa | SZCZECIN | M2 30-39 | OŻW Szczecin | OŻW Szczecin | 00:00:00 | |
710 | LEWICKI Kamil | 670 | Połapani team | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
711 | GARBACIAK Przemysław | 676 | MAUPoland | STARGARD | M2 30-39 | MAUPoland | 00:00:00 | ||
712 | PODBRZESKI Jakub | 1306 | Fani północnej Norwegii | SZCZECIN | M2 30-39 | Fani północnej Norwegii | 00:00:00 | ||
713 | JASTAK Paweł | 40 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
714 | CIEMCIOCH Pawel | 41 | UXBRIDGE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
715 | ŚWIST Joanna | 42 | Running Queen | GARDNO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
716 | BIENIAS Konrad | 43 | PŁOCK | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
717 | KNIOŁA Łukasz | 44 | PIŁA TEAM | PIŁA | M2 30-39 | PIŁA TEAM | 00:00:00 | ||
718 | ŚLUSARZ Marcin | 1006 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
719 | BARTWICKA Beata | 227 | Husaria Race Team | SZCZECIN | K2 30-39 | Husaria Race Team | 00:00:00 | ||
720 | PRUSEK Mateusz | 75 | Aktywne Choszczno | WISŁA WIELKA | M1 16-29 | Aktywne Choszczno | 00:00:00 | ||
721 | SZCZĘCH Elżbieta | 1157 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
722 | PIETKIEWICZ Anna | 635 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
723 | TOMASZEWSKA Beata | 1174 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
724 | NOWAK Jakub | 806 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
725 | MAJ Joanna | 1329 | ZS Crossfit Szczecin | SZCZECIN | K2 30-39 | Maciejkowe Żelki | 00:00:00 | ||
726 | JANKE Łukasz | 1332 | ZS Crossfit Szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | Maciejkowe Żelki | 00:00:00 | ||
727 | CHUDZIŃSKI Filip | 1207 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
728 | KONDELA Mikołaj | 1202 | CHOSZCZNO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
728 | KONDELA Paweł | 196 | CHOSZCZNO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
728 | CHUDZIŃSKI Bartosz | 190 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
731 | KONIECKA Barbara | 1095 | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
732 | NASIADEK Arkadiusz | 272 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
732 | CHUDZIŃSKA Dorota | 1021 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
734 | KONIECKA Barbara | 966 | STAROGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
735 | KRZACZKOWSKI Łukasz | 716 | WROCŁAW | M2 30-39 | Dziki Wrocław | 00:00:00 | |||
736 | QUESADO Paulo | 717 | Dziki Wrocław | WROCŁAW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
737 | KUSAK Bartłomiej | 704 | Dziki Wrocław | WROCŁAW | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
738 | SIECZYK Jędrzej | 1107 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
739 | KRAWCZYK Lukasz | 1214 | TWK | GRYFINO | M2 30-39 | TWK | 00:00:00 | ||
740 | PĘKALSKI Tomasz | 1209 | TWK | GRYFINO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
741 | SZYMCZAK Marcin | 506 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
742 | MASZKIEWICZ Mariusz | 890 | Dziki Wrocław | WROCŁAW | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
743 | GOWORSKI Jerzy | 147 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
744 | GRACZYK Grzegorz | 769 | 3blog | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
745 | PŁUCIENIK Jakub | 921 | PRZECŁAW | M1 16-29 | Maciejkowe Żelki | 00:00:00 | |||
746 | ŁEMPICKI Maciej | 493 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
747 | ŁEMPICKA Karolina | 494 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
748 | ZIELIŃSKI Michał | 473 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
749 | SAMBORSKI Radosław | 393 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
750 | ŚLIWIŃSKA Justyna | 547 | GOLENIÓW | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
751 | SIWIELA Katarzyna | 726 | POLICE | K2 30-39 | KP PSP Police | KP PSP Police | 00:00:00 | ||
752 | MICHALSKI Marek | 1063 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
753 | ŻAK Dominika | 332 | Puszczyk Bukowy | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
753 | RUTKOWSKI Tomasz | 340 | Puszczyk Bukowy | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
755 | KOPACZ Łukasz | 339 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
756 | ZDUNEK Piotr | 682 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
757 | BUDNA Anna | 913 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
758 | ADAMCZYK Paweł | 823 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
759 | SZEWCZYK Dariusz | 1244 | Dzikusy z Gryfina | GRYFINO | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
760 | GAŁUSZKA Daniel | 387 | Puszczyk Bukowy | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
761 | FALARCZYK Maciej | 1122 | PDC | SZCZECIN – ZAŁOM | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
762 | SPORNY Grzegorz | 1059 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
763 | STRAŻNIKIEWICZ Joanna | 1291 | DZIK I DZIKI | WAŁCZ | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
764 | ŚWITAŁA Piotr | 1203 | DZIK I DZIKI | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
765 | SOWA Krzysztof | 701 | Zwiedzanie przez bieganie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
766 | WINIARZ Grzegorz | 906 | SKB Dzik | POLICE | M3 40-49 | SKB Dzik | 00:00:00 | ||
767 | LISIECKA Barbara | 165 | KŁODZINO 59/1 | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
768 | MYŚLICKI Rafał | 623 | JATKI | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
769 | GRZELAK Ryszard | 644 | Kb Hermes Gryfino | BARTKOWO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
770 | POSZUMSKA Gabriela | 535 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
771 | KRUSZEWSKI Piotr | 751 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
772 | ABRAMOWICZ Tomasz | 731 | Biegohollica | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
773 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 767 | PYRZYCE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
774 | EKIERT Martyna | 1282 | DRAWSKO POMORSKIE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
775 | ANDRUCH Andrzej | 1343 | Hell's Heaven Szczecin | BEZRZECZE | M2 30-39 | Hell's Heaven CrossFit Szczecin | 00:00:00 | ||
776 | WIECZOREK Mariusz | 68 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
777 | GŁAZEK Julia | 1232 | SZCZECIN | K1 16-29 | Agat | 00:00:00 | |||
778 | MIZIŃSKI Kuba | 1230 | SZCZECIN | M1 16-29 | Agat | 00:00:00 | |||
779 | AMBROZIAK Adam | 1120 | PDC | SZCZECIN | M2 30-39 | PDC | 00:00:00 | ||
780 | GRYGORCEWICZ Jan | 232 | SKB DZIK | POLICE | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
781 | CZYZ Andrzej | 1222 | BEZRZECZE | M2 30-39 | Agat | 00:00:00 | |||
782 | CZYZ Agata | 1223 | BEZRZECZE | K2 30-39 | Agat | 00:00:00 | |||
783 | STERNA Maciej | 1195 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
784 | MURAWSKA Monika | 245 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
785 | PAWLAK Milena | 565 | PRZECŁAW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
786 | NOWAK Sandra | 379 | SZAMOTUŁY | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
787 | NOWAK Monika | 380 | SZAMOTUŁY | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
788 | ŻERKO Marcin | 564 | OBORNIKI | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
789 | WĘGLEWSKI Bartosz | 792 | Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe | SZAMOTUŁY | M1 16-29 | xRunners | 00:00:00 | ||
790 | GOSTOMSKI Miłosz | 381 | CZEMPIŃ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
791 | OKIENCZUK Radek | 749 | DOBRA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
792 | KOZAK Przemysław | 1302 | TRZCIŃSKO ZDRÓJ | M3 40-49 | CrossFit Run& have Fun | 00:00:00 | |||
793 | ŻAK Karolina | 1304 | CrossFit Run& have Fun | SZCZECIN | K2 30-39 | CrossFit Run& have Fun | 00:00:00 | ||
794 | STANDOWICZ Marcin | 1303 | SZCZECIN | M3 40-49 | CrossFit Run& have Fun | 00:00:00 | |||
795 | SIENKIEWICZ Klaudia | 1312 | SZCZECIN | K1 16-29 | CrossFit Run& have Fun | 00:00:00 | |||
796 | SZACHNOWSKA Daria | 953 | GRYFINO | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
797 | MĄCZYŃSKA Edyta | 955 | CrossFit Run& have Fun | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
798 | BIEŃKO Oskar | 1321 | SZCZECIN | M1 16-29 | CrossFit Run& have Fun | 00:00:00 | |||
799 | LASEK Jakub | 750 | Chicks&Sport Team | OPOLE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
800 | BILIŃSKI Zbigniew | 805 | kdow - 1bpzmot | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
801 | ROMAN Ewelina | 791 | MoniaGym | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
802 | KORABIUSZ Maciej | 1180 | Ósemkowa petarda. | POLICE | M2 30-39 | Ósemkowa petarda | 00:00:00 | ||
803 | POLECHOŃSKA Marta | 1182 | POLICE | K2 30-39 | Ósemkowa petarda | 00:00:00 | |||
804 | SZATANEK Ewa | 891 | DOBRA | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
805 | LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia | 269 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
806 | KERAJ Jarosław | 1268 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
807 | JAKSINA Sylwester | 1181 | Ósemkowa petarda | POLICE | M2 30-39 | Ósemkowa petarda | 00:00:00 | ||
808 | MATUSIAK Rafał | 1262 | Biegiem na służbę | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
809 | SYCHEL Magdalena | 779 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
810 | GIZICKI Tomasz | 729 | KP PSP Police | JEDLIŃSK | M1 16-29 | KP PSP Police | KP PSP Police | 00:00:00 | |
811 | MARZEC Karolina | 441 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | DESZCZNO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
812 | MICHALAK Piotr | 1341 | OŻW Szczecin | USTKA | M1 16-29 | OŻW Szczecin | OŻW Szczecin | 00:00:00 | |
813 | WASILEWSKI Andrzej | 371 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
814 | MOSKWA Martyna | 768 | Go Sport | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
815 | WILCZOPOLSKI Kamil | 463 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
816 | PASZKIEWICZ Anna | 333 | Dzik z Puszczy | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
817 | EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław | 1335 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
818 | JENDRZEJCZYK Małgorzata | 1093 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
819 | KWAŚNIEWSKI Wojciech | 1213 | KS Polanie Pierzchnica | KIELCE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
820 | OSTOJSKI Ireneusz | 824 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
821 | SZULC Helena | 764 | SMT Szczecin | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
822 | PASIEKA Agnieszka | 203 | K.B.Sprint Świdwin / 21.BLT | ŚWIDWIN | K2 30-39 | 21.BLT | 00:00:00 | ||
823 | PASIKOWSKI Kamil | 356 | Spontan Szczecin team | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
824 | CHLASTA Jacek | 803 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
825 | WEGLINSKI Radosław | 819 | OŻW SZCZECIN | MASZEWO | M2 30-39 | OŻW Szczecin | OŻW SZCZECIN | 00:00:00 | |
826 | KAROL Sławek | 550 | LOSZKI I WARCHLAKI | POLICE | M4 50-59 | LOSZKI I WARCHLAKI | 00:00:00 | ||
827 | SOIŃSKI Kamil | 1081 | BEZRZECZE | M3 40-49 | Siili | 00:00:00 | |||
828 | TOMASZEWSKI Michał | 1212 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
829 | JURKIEWICZ Małgorzata | 1224 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
830 | ROJEK Krzysztof | 1239 | ŁOŻNICA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
831 | PUFF Agata | 775 | Panda i Banda | POLICE | K2 30-39 | Panda i Banda | 00:00:00 | ||
832 | SZULC Anna | 612 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
833 | GAWRYSIAK Ewa | 1112 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
834 | OLEJNICKI Mikołaj | 679 | MUD GOATS | SZAMOTUŁY | M1 16-29 | Mud Goats | 00:00:00 | ||
835 | SZULC Marcin | 613 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
836 | RUTKIEWICZ Marek | 561 | Miedwianie | NIEDŻWIEDŻ | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
837 | JEŻ Maja | 1137 | OLSZTYN | K1 16-29 | Ryby głębinowe | 00:00:00 | |||
838 | MIKLEWICZ Agata | 1128 | SZCZECIN | K1 16-29 | Ryby głębinowe | 00:00:00 | |||
839 | KIELISZEK Anna | 539 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
840 | SZCZEPEK Marta | 1113 | SZCZECIN | K1 16-29 | Ryby głębinowe | 00:00:00 | |||
841 | RZEMYK Marta | 1228 | SZCZECIN | K2 30-39 | Agat | 00:00:00 | |||
842 | RZEMYK Mariusz | 1229 | SZCZECIN | M1 16-29 | Agat | 00:00:00 | |||
843 | BRANDEBURA Cezary | 794 | SZZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
844 | WOROCH Tomasz | 1131 | Top-Plant Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Woroch | SZCZECIN | M1 16-29 | Ryby głębinowe | 00:00:00 | ||
845 | ORNATEK Pawe | 1295 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
846 | HARNER Jacek | 244 | Panda i Banda | POLICE | M2 30-39 | Panda i Banda | 00:00:00 | ||
847 | KOSAKOWSKI Paweł | 1296 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
848 | BODURKA Łukasz | 1334 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
849 | ADAMSKA Anna | 1259 | Dziki Ryś Widziany Nocą | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
850 | MACIEJEWSKI Michal | 1126 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | PDC | 00:00:00 | ||
851 | NIEMIERKO Magdalena | 164 | SKB DZIK | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
852 | CIEPIELA Przemysław | 577 | BEZRZECZE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
853 | WIELGOSZEWSKA Olga | 458 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
854 | ŻYWICKA Barbara | 8 | WOŁCZKOWO | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
855 | DĘBCZYŃSKI Michał | 152 | Wild Horse Zürich | SZCECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
856 | BOBROWSKA Maja | 1027 | WIELICZKI | K1 16-29 | SKB Dzik | 00:00:00 | |||
857 | KNIAŹ Edyta | 965 | DĘBNO | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
858 | OCZKOWSKI Maciej | 1285 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
859 | KNIAŹ Jarosław | 328 | FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZ | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
860 | TOPOREK Przemysław | 713 | DLL PARTNERS | SZCZECIN | M2 30-39 | DLL Partners | 00:00:00 | ||
861 | KOBUS Natalia | 587 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | FABIANKI | K2 30-39 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | 00:00:00 | ||
862 | WIATRAK Dominika | 445 | GRYFINO | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
863 | TUBACKI Dawid | 1309 | SZMERF BOT TEAM | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
864 | JAWORSKI Krystian | 1196 | Szmerf Bot Team | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
865 | DRÓŻDŻ Mariusz | 915 | SZCZECIN | M3 40-49 | Grupa Berno Motors | 00:00:00 | |||
866 | LESZKIEWICZ Roman | 281 | SZCZECIN | M2 30-39 | KMS | 00:00:00 | |||
867 | WÓJCIGA Weronika | 1242 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
868 | POLIS Paweł | 1219 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
869 | CICHY Łukasz | 79 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
870 | KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena | 1108 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
871 | KUCHTO Arkadiusz | 83 | HRlink | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
872 | KŁODA Damian | 1336 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
873 | ZAGROCKA Mirosława | 310 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
874 | MOSKWA Arkadiusz | 1220 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
875 | CZYŻEWSKI Mateusz | 311 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
876 | GUZOWSKA Iwona | 136 | KS Uznam Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
877 | TURCZYŃSKI Marcin | 930 | BYDGOSZCZ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
878 | ZIENIUK Aneta | 1264 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
879 | JASAK Michał | 783 | x | GRYFINO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
880 | MIKITÓW Aleksandra | 1257 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
881 | PILUŚ Piotr | 1256 | GOLENIÓW | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
882 | MICHALSKI Roman | 1068 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
883 | BORODYN Andrzej | 338 | Grupa Dochodzeniowa Save The Beat | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
884 | WARKOCZYŃSKI Marcin | 330 | DlaEluni | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
885 | MAŁOCHA Adam | 114 | Parkrun Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
886 | ZGRAJA Katarzyna | 189 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
887 | LEBIEDZIŃSKI Radek | 78 | Norda Active Team | REDA | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
888 | LEBIEDZIŃSKA Angelika | 77 | Norda Active Team | REDA | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
889 | MAŁOCHA Klaudyna | 113 | GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
890 | MAŁOCHA Mariusz | 108 | GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
890 | DRZEWIECKA Agnieszka | 57 | Biegacze Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | Biegacze Świnoujście | 00:00:00 | ||
892 | MACZULSKI Grzegorz | 1246 | Dzieci Kapitana Żbika | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
893 | OSOWSKA Izabela | 1261 | Dzieci Kapitana Żbika | SZCZECIN | K3 40-49 | Dzieci Kapitana Żbika | Dzieci Kapitana Żbika | 00:00:00 | |
894 | KUSIO Marzena | 1294 | SZCZECIN | K3 40-49 | Dzieci Kapitana Żbika | Dzieci Kapitana Żbika | 00:00:00 | ||
895 | SMYKA Jarosław | 738 | PRZELEWICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
895 | MIZERSKI Jakub | 1250 | Dzieci Kapitana Żbika | NOWOGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
897 | GNOIŃSKA Joanna | 1255 | Dzieci Kapitana Żbika | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
898 | KAŁUN Mariusz | 1272 | KOŁBASKOWO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
898 | GRABAN Żaneta | 1254 | Dzieci Kapitana Żbika | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
900 | KAMIONKA Andrzej | 723 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
901 | PASTUCH Jarosław | 1247 | Dzieci Kapitana Żbika | TANOWO | M2 30-39 | Dzieci Kapitana Żbika | 00:00:00 | ||
902 | BONTER Jakub | 1249 | Dzieci Kapitana Żbika | SZCZECIN | M1 16-29 | Dzieci Kapitana Żbika | 00:00:00 | ||
903 | LESZCZYŃSKI Marcin | 554 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
904 | SZCZUKO Karol | 347 | DOBRA | M2 30-39 | szczupaki | 00:00:00 | |||
905 | KOSMALSKI Jarosław | 524 | SKS Husaria | SZCZECIN | M2 30-39 | SKS Husaria | 00:00:00 | ||
906 | STEMPNIAK Zbigniew | 72 | REBELS LEGION TEAM | HEL | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
907 | KOSTRZEWSKI Krystian | 903 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
908 | STEMPNIAK Katarzyna | 73 | REBELS LEGION TEAM | HEL | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
909 | GRZEJSZAK Mikołaj | 972 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
910 | MAĆKIEWICZ Aleksandra | 1269 | BEZRZECZE | K1 16-29 | Kubula | 00:00:00 | |||
911 | MAĆKIEWICZ Mateusz | 1270 | BEZRZECZE | M1 16-29 | Kubula | 00:00:00 | |||
912 | JAGODZIŃSKI Hubert | 963 | ŁÓDŹ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
913 | ZAWADZKI Maciej | 780 | SZCZECIN | M1 16-29 | Ekipa Kryzys | 00:00:00 | |||
914 | MYTYCH Ilona | 781 | SZCZECIN | K1 16-29 | Ekipa Kryzys | 00:00:00 | |||
915 | KRZEMIŃSKI Paweł | 778 | SZCZECIN | M1 16-29 | Ekipa Kryzys | 00:00:00 | |||
916 | SZALEWICZ Małgorzata | 176 | SZYBCIEJ NIE MOGĘ | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
917 | JAKUBIAK Anna | 910 | Raz | SZCZECIN | K3 40-49 | RAZ | 00:00:00 | ||
918 | ZIEMIĘCKI Waldemar | 671 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
919 | PAWLICKI Bartosz | 104 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
920 | SUCHECKI Paweł | 459 | ŻÓRAWIE1K | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
921 | BAGIŃSKA Laura | 366 | ŚWIEBODZIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
922 | JANKE Ewa | 1331 | ZS Crossfit Szczecin | SZCZECIN | K2 30-39 | Maciejkowe Żelki | 00:00:00 | ||
923 | SAGAN Dawid | 1153 | SZCZCIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
924 | WILCZYŃSKI Grzegorz | 406 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
925 | JENDRZEJCZYK Mariusz | 438 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
926 | DUDKA Robert | 536 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
927 | POST Marcin | 1324 | KURÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
928 | WOJTKOWIAK Rafał | 899 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
929 | POST Mariola | 1325 | KURÓW | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
930 | ZYGIEL- SZAKOŁA Aneta | 1319 | MIERZYN | K2 30-39 | DoktoŻy | 00:00:00 | |||
931 | SZAKOŁA Paweł | 1317 | MIERZYN | M2 30-39 | DoktoŻy | 00:00:00 | |||
932 | KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna | 1263 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
933 | BZDAWKA Joanna | 226 | ŚWINOUJSCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
934 | KOTARSKI Wiesław | 905 | Grupa Azoty Police | POLICE | M5 60+ | Grupa Azoty Police | 00:00:00 | ||
935 | BZDAWKA Rafał | 225 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
936 | ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika | 280 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
937 | BARSZCZEWSKA Małgorzata | 231 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
938 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 230 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
939 | KOZŁOWSKI Artur | 956 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
940 | DRZEWIECKI Arkadiusz | 63 | Biegacze Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M4 50-59 | Biegacze Świnoujście | 00:00:00 | ||
941 | DZIETCZYK Kamil | 813 | 102. bochr | SZCZECIN | M2 30-39 | JW 4509 | 102 Bochr. | 00:00:00 | |
942 | MAKOWSKA Joanna | 1088 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
943 | NOWAK Natalia | 962 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
944 | JUROWSKI Karol | 932 | CZERNIK | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
945 | BURAKOWSKI Grzegorz | 365 | Spoceni Świnoujście :) | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
946 | MACIEJCZYK Piotr | 727 | POLICE | M2 30-39 | KP PSP Police | 00:00:00 | |||
947 | BUBLIIENKO Jana | 743 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
948 | DŁUGOŁĘCKI Michał | 742 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
949 | KUCABA Paweł | 1225 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
950 | BICHTA Katarzyna | 776 | STARE CZARNOWO | K2 30-39 | Monia Gym | 00:00:00 | |||
951 | JACHIRA Krzysztof | 722 | Gryf Team | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
952 | NIEMIRO Dominika | 690 | Jagodowo-Kalinowy TEAM | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
953 | MAJCHER Agata | 135 | PIŁA TEAM | PIŁA | K1 16-29 | PIŁA TEAM | 00:00:00 | ||
954 | GADOWSKA Paulina | 827 | MIERZYN | K2 30-39 | Gadowscy | 00:00:00 | |||
955 | RYWACKI Karol | 947 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
956 | MAJCHER Piotr | 133 | PIŁĄ TEAM | PIŁA | M3 40-49 | PIŁA TEAM | 00:00:00 | ||
957 | BIEGAŃSKI Tomasz | 908 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
958 | PYREK Krzysztof | 80 | 1 RBLog | WAŁCZ | M2 30-39 | Aktywni Wałcz | Aktywni Wałcz | 00:00:00 | |
959 | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 23 | Daleko jeszcze | GDYNIA | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
960 | SZCZETYŃSKA Karolina | 224 | ZDRun EXTREME | DRAWSKO POMORSKIE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
961 | ZIARKIEWICZ Aneta | 265 | TRZEBIEŻ | K1 16-29 | BEZIMIENNI | 00:00:00 | |||
962 | LECH Wojciech | 907 | PRZEMYŚL | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
963 | JAKUBOWSKA Anna | 808 | SZCZECIN | K2 30-39 | ROKO TEAM | 00:00:00 | |||
964 | ZAMOŻNY Anna | 801 | SZCZECIN | K2 30-39 | ROKO TEAM | 00:00:00 | |||
965 | BOŻEK Łukasz | 184 | Mud Goats | GOWARZEWO | M2 30-39 | Mud Goats | 00:00:00 | ||
966 | CIMOSZ Paula | 1316 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
967 | WRÓBEL Emilia | 1315 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
968 | JELEŃSKI Grzegorz | 166 | Dzikie Jelenie | TRZEBIEŻ | M1 16-29 | BEZIMIENNI | 00:00:00 | ||
969 | JAKUBOWSKA Angelika | 1339 | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
970 | SOKOŁOWSKI Michał | 160 | MUD GOATS | POZNAN | M2 30-39 | Mud Goats | 00:00:00 | ||
971 | KARPIS Mirosław | 1167 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
972 | KARPIS Joanna | 1166 | ŚWINOUJŚCIE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
973 | GADOWSKI Wojciech | 826 | MIERZYN | M2 30-39 | Gadowscy | 00:00:00 | |||
974 | MAJCHER Małgorzata | 134 | PIŁA TEAM | PIŁA | K3 40-49 | PIŁA TEAM | 00:00:00 | ||
975 | WYPYCH Paulina | 1326 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
976 | ZAREMBA Marcin | 1327 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
977 | BAGIŃSKI Marcin | 1340 | KOBYLANKA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
978 | DZIEDZINA Roksana | 1221 | KFS | NOWOGRÓDEK POMORSKI | K1 16-29 | KFS | 00:00:00 | ||
979 | BŁACHOWIAK Małgorzata | 11 | MUROWANA GOSLINA | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
980 | CZERKASOW Piotr | 1323 | PRZECŁAW | M2 30-39 | Nienormalnie Normalni | 00:00:00 | |||
981 | KOSTYK Agnieszka | 307 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
982 | SŁOTWIŃSKI Bogusław | 1322 | POLICE | M3 40-49 | Dziwnie Normalni | 00:00:00 | |||
983 | ADAM Kamila | 706 | 1983 | POLICE | K2 30-39 | DLL Partners | 00:00:00 | ||
984 | ŁEMPKOWSKA Beata | 703 | DLL Partners | POLICE | K3 40-49 | DLL Partners | 00:00:00 | ||
985 | ŁEMPKOWSKI Janusz | 689 | BBL Police | POLICE | M3 40-49 | BBL Police | 00:00:00 | ||
986 | KAMIŃSKA Adriana | 684 | BBL POLICE | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
987 | ZAWODNIAK Mirosław | 810 | BBL Police | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
988 | KUKUROWSKA Sylwia | 754 | DLL Partners | POLICE | K3 40-49 | DLL Partners | 00:00:00 | ||
989 | ŁOZIŃSKI Miłosław | 1301 | SZCZECIN | M1 16-29 | Jazz Club | 00:00:00 | |||
990 | CYNOWSKI Patryk | 1299 | SZCZECIN | M2 30-39 | Jazz Club | 00:00:00 | |||
991 | STĘPNIAK Paulina | 1300 | SZCZECIN | K2 30-39 | Jazz Club | 00:00:00 | |||
992 | MORISSON Kornelia | 1320 | SZCZECIN | K1 16-29 | DoktoŻy | 00:00:00 | |||
993 | POST Michał | 1337 | SZCZECIN | M2 30-39 | DoktoŻy | 00:00:00 | |||
994 | STASIUK Robert | 1318 | SZCZECIN | M2 30-39 | DoktoŻy | 00:00:00 | |||
995 | NOWACKI Tomasz | 661 | OPTIMA | SZCZECIN | M3 40-49 | Panda i Banda | 00:00:00 | ||
996 | KOŁCZ Monika | 662 | OPTIMA | SZCZECIN | K3 40-49 | Panda i Banda | 00:00:00 | ||
997 | PARYPA Hann | 967 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
998 | CACKOWSKA Magdalena | 1265 | SZCZECIN | K1 16-29 | HARDROCKY | 00:00:00 | |||
999 | OSTOLSKA Ewelina | 968 | MYŚLBÓRZ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
1000 | ZIENIUK Beata | 1267 | SZCZECIN | K2 30-39 | HARDROCKY | 00:00:00 | |||
1001 | BOREK Joanna | 1266 | POLICE | K1 16-29 | HARDROCKY | 00:00:00 | |||
1002 | DĘBROWSKA . | 961 | 6 Fala | 00:00:00 | |||||
1003 | KONEFAŁ Piotr | 521 | POLICE | M1 16-29 | HARDROCKY | 00:00:00 | |||
1004 | CHODUBSKI Filip | 973 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
1005 | HAWRYLUK Marta | 399 | POLICE | K2 30-39 | BEZIMIENNI | 00:00:00 | |||
1006 | MAŻUL Dominika | 400 | POLICE | K1 16-29 | BEZIMIENNI | 00:00:00 | |||
1007 | ZBLEWSKI Radosław | 1098 | GRABNO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
1008 | BURDKA Piotr | 800 | KW PSP ŁÓDŹ | BRZEZINY | M3 40-49 | KW PSP ŁÓDŹ | 00:00:00 | ||
1009 | MACIASZEK Grzegorz | 797 | KW PSP ŁÓDŹ | ZDUŃSKA WOLA | M3 40-49 | KW PSP ŁÓDŹ | 00:00:00 | ||
1010 | POGOCKI Seweryn | 795 | KW PSP ŁÓDŹ | ZELÓW | M2 30-39 | KW PSP ŁÓDŹ | 00:00:00 | ||
1011 | RUDZIŃSKI Jakub | 570 | KW PSP Szczecin | GRYFINO | M1 16-29 | KW PSP Szczecin | 00:00:00 | ||
1012 | SOWAŁA Wojciech | 796 | KW PSP ŁÓDŹ | PABIANICE | M2 30-39 | KW PSP ŁÓDŹ | 00:00:00 | ||
1013 | PLESNER Krzysztof | 856 | KMPSP Szczecin | STARGARD | M2 30-39 | PSP SZCZECIN | PSP Szczecin | 00:00:00 | |
1014 | GREGULA Wojt | 777 | Straż Pożarna | CHOJNA | M2 30-39 | PSP SZCZECIN | Straż Pożarna Szczecin | 00:00:00 | |
1015 | DUTKIEWICZ Urszula | 6 | Wataha | BYDGOSZCZ | K2 30-39 | Wataha | 00:00:00 | ||
1016 | ROZICKI Krzysztof | 425 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | SZCZECIN | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | 00:00:00 | |
1017 | PAWLIŃSKI Piotr | 904 | Grupa Azoty Police | POLICE | M2 30-39 | Grupa Azoty Police | 00:00:00 | ||
1018 | SZARZEC Przemysław | 375 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | NOWE WARPNO | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | 3kpzmot/1bpzmot/12BZ | 00:00:00 | |
1019 | ZABOROWSKA Małgorzata | 817 | GRARUNNERS / OSP Płoty | GRYFICE | K2 30-39 | Gryficka Siła Biegowa | 00:00:00 | ||
1020 | KAMIŃSKA Ewelina | 117 | MUD GOATS | POZNAŃ | K2 30-39 | Mud Goats | 00:00:00 | ||
1020 | DYDEK Edyta | 943 | CF Prawy Brzeg | SZCZECIN | K1 16-29 | Cf prawy brzeg | 00:00:00 | ||
1022 | DUBIŃSKI Szymon | 960 | MYŚLIBÓRZ | M1 16-29 | 00:02:12 | ||||
1023 | KOPERTOWSKI Rafał | 971 | POLICE | M1 16-29 | 00:04:53 | ||||
1024 | JĘDRZEJAK Maciej | 128 | Biegacze Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:11:07 | |||
1025 | GAJEK Patrycja | 118 | GRYFINO | K2 30-39 | 00:17:27 | ||||
1026 | 975 | 02:19:46 | |||||||
1027 | PETERSBURSKI Robert | 919 | BBL Police | MIERZYN | M3 40-49 | HARDROCKY | 02:19:50 | ||
1028 | CHAŁUPKA Łukasz | 843 | SZCZECIN | M2 30-39 | 02:41:43 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
BARAN Piotr | 909 | PRZEMYŚL | M2 30-39 | DNF | |||||
KOCZOCIK Natalia | 818 | Izerska Grupa Biegowa | PRZEJĘSŁAW | K2 30-39 | DNF | ||||
SMYKA Kamila | 242 | KOSIN | K2 30-39 | DNF | |||||
GĄSIOR Paweł | 838 | Rozbiegany Susz | SUSZ | M2 30-39 | DNF | ||||
WAWSZCZAK Jakub | 1330 | ŚWIDNIK | M2 30-39 | Maciejkowe Żelki | DNF | ||||
CYBULSKA Anna | 448 | Panda i Banda | POLICE | K1 16-29 | Panda i Banda | DNF | |||
LISOWSKI Kamil | 1346 | SZCZECIN | M2 30-39 | Hell's Heaven Szczecin | DNF | ||||
WISZNIEWSKA Amelia | 508 | CF Prawy Brzeg | SZCZECIN | K2 30-39 | DNF | ||||
OLCZYK Norbert | 1171 | SZCZECIN | M1 16-29 | DNF | |||||
KWIATKOWSKA Sonia | 183 | Mud Goats | ŚWINOUJŚCIE | K1 16-29 | Mud Goats | DNF | |||
ŁUKASZEWSKI Michał | 951 | POLICE | M2 30-39 | DNF | |||||
KURPIEWSKI Piotr | 638 | SKARBIMIERZYCE | M1 16-29 | DNF | |||||
CYBULSKI Michał | 663 | Panda i Banda | POLICE | M2 30-39 | Panda i Banda | DNF | |||
RADZISZEWSKI Tomasz | 1276 | GRZĘDZICE | M2 30-39 | Colossus | DNF | ||||
KMICIEWICZ Miłosz | 1050 | SZCZECIN | M2 30-39 | DNF | |||||
SOSKA Jacek | 427 | BIEDRUSKO | M2 30-39 | DNF | |||||
LEWANDOWSKI Mirosław | 1047 | Rasch Polska Goleniów | GOLENIÓW | M4 50-59 | DNF | ||||
NICEWICZ Beata | 313 | Żaden | DOBRA | K3 40-49 | DNF | ||||
SKWIERAWSKA Beata | 624 | GDANSK | K3 40-49 | DNF | |||||
CHUDY Krzysztof | 1016 | ŚWINOUJŚCIE | M4 50-59 | DNF | |||||
WIECZOREK Andrzej | 621 | STARGARD | M4 50-59 | DNF | |||||
LINIEWICZ Alona | 1130 | PDC | SZCZECIN | K1 16-29 | PDC | DNF | |||
PŁOSKOŃ Błażej | 1058 | SZCZECIN | M2 30-39 | DNF | |||||
WIECZOREK Małgorzata | 620 | STARGARD | K4 50-59 | DNF | |||||
WRÓBEL Grzegorz | 1051 | SZCZECIN | M2 30-39 | DNF |
Znaleziono 1053 wynik(ów)