IV MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
IV Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
IV Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”;Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2019-12-07 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 196 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 176 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DADACZ Malwina | 28 | WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | K-OPEN | |
2 | DAWIDOWICZ Żaneta | 32 | BEST BEASTS | PRZEWŁOKA GMINA USTKA | K-OPEN | |
3 | JANKOWSKA Magdalena | 62 | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SLUPSKU | JEZIERZYCE | K-OPEN | |
4 | KRYWUĆ Małgorzata | 103 | JEZIERZYCE | K-OPEN | ||
5 | RACZYŃSKA Anna | 238 | BALTIC SEALS | K-OPEN | ||
6 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 17 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
7 | NADARZYŃSKA Kamila | 242 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
8 | PŁODZIEŃ Karolina | 142 | KARZCINO | K-OPEN | ||
9 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 112 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
10 | KONKEL Agnieszka | 84 | KOSZALIN | K-OPEN | ||
11 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | 201 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
12 | KSIĄŻEK Małgorzata | 104 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
13 | DUDA Róża | 35 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | K-OPEN | |
14 | MICHALAK-MAŁECKA Anna | 120 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | K-OPEN | |
15 | LEWICZ Ewa | 216 | K-OPEN | |||
16 | KAŁUZIŃSKA Katarzyna | 236 | K-OPEN | |||
17 | KRASUCKA Izabela | 98 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
18 | SYCHLA Monika | 174 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | K-OPEN | |
19 | HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa | 58 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
20 | STRĄK Kinga | 172 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
21 | KASPRZYCKA Natalia | 79 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
22 | FRUBA Karina | 39 | STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECIN | REDZIKOWO | K-OPEN | |
23 | RYNG Kamila | 159 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
24 | SIKORSKA Karolina | 227 | K-OPEN | |||
25 | HINDER Daria | 226 | K-OPEN | |||
26 | ADAMCZYK Ewa | 1 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
27 | KAJA Justyna | 73 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
28 | MARCZAK Małgorzata | 117 | ŻELKOWO | K-OPEN | ||
29 | KALINOWSKA Wioletta | 38 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
30 | URBAN Ewelina | 197 | GMINA SŁUPSK | DĘBNICA KASZUBSKA | K-OPEN | |
31 | NIZIOŁ Małgorzata | 130 | BEST BEASTS | KOBYLNICA | K-OPEN | |
32 | MACHTYL Lucyna | 113 | BEST BEASTS | BIERKOWO | K-OPEN | |
33 | LABUDA Monika | 34 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
34 | SMOLIŃSKA Edyta | 166 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | K-OPEN | |
35 | NIEZGODA Małgorzata | 218 | K-OPEN | |||
36 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 66 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
37 | GRACHEL Justyna | 49 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | K-OPEN | |
38 | KWIATKOWSKA Kamila | 109 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | K-OPEN | |
39 | KONKEL Joanna | 86 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
40 | GRABOWSKA Kinga | 46 | ORANGE POLSKA | SŁUPSK | K-OPEN | |
41 | ISKRA Iwanna | 230 | K-OPEN | |||
42 | PĘPKO Joanna | 138 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
43 | ZIELIŃSKA Marzena | 243 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
44 | BORODZIUK Aneta | 15 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
45 | GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata | 55 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
46 | TOMASZEWSKA Aleksandra | 183 | SMOŁDZINO | K-OPEN | ||
47 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 122 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
48 | GRAJCZAK Dagmara | 50 | PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKU | SŁUPSK | K-OPEN | |
49 | SIWAK Iga | 246 | K-OPEN | |||
50 | KANIUK Maja | 74 | RUMIA | K-OPEN | ||
51 | WEILAND Agnieszka | 198 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
52 | GLINIECKA-WOŚ Anna | 45 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
53 | DAMPS Julita | 29 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
54 | MROZIK Joanna | 123 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
55 | SZUMSKA Monika | 186 | SUB VENTUM TEAM | SŁUPSK | K-OPEN | |
56 | KOŚLA Justyna | 89 | SVT | SŁUPSK | K-OPEN | |
57 | TRUSIAK Agnieszka | 194 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | K-OPEN | |
58 | UKLEJA Justyna | 250 | K-OPEN |
Znaleziono 58 wynik(ów)