IV MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
IV Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
IV Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”;Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2019-12-07 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 196 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 176 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PACHOLCZYK Krzysztof | 136 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
2 | KUBICKI Igor | 106 | POZNAŃ | M-OPEN | ||
3 | JĘCEK Krzysztof | 69 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-OPEN | |
4 | PANEK Ireneusz | 137 | ŻORUCHOWO | M-OPEN | ||
5 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 4 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M-OPEN | |
6 | DAWIDOWICZ Łukasz | 30 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M-OPEN | |
7 | KOWALSKI Bartosz | 92 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | M-OPEN | |
8 | KRYWUĆ Tomasz | 102 | JEZIERZYCE | M-OPEN | ||
9 | SOBCZYK Mariusz | 169 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
10 | SZMIGIERO Arkadiusz | 181 | W. P. K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
11 | TURCZYN Grzegorz | 196 | NIGHT RUNNERS | SŁUPSK | M-OPEN | |
12 | HORBACZ Grzegorz | 59 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
13 | GZIK Radoslaw | 56 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
14 | RUTKOWSKI Krzysztof | 157 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SŁUPSK | M-OPEN | |
15 | WRÓBLEWSKI Leszek | 228 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | M-OPEN | ||
16 | CHODOROWSKI Tomasz | 249 | M-OPEN | |||
17 | GZIK Seweryn | 237 | M-OPEN | |||
18 | PIOTRASCHKE Paweł | 223 | M-OPEN | |||
19 | PELO Artur | 215 | 7 BOW | SŁUPSK | M-OPEN | |
20 | CZERNIEWSKI Marcin | 224 | M-OPEN | |||
21 | ŚRODA Maciej | 221 | M-OPEN | |||
22 | MASŁOWSKI Mateusz | 119 | TEAMROGELLI | SŁUPSK | M-OPEN | |
23 | MUSIAŁ Łukasz | 127 | RUNNERS SŁOŃSK | SŁOŃSK | M-OPEN | |
24 | CHOLEWIŃSKI Artur | 20 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M-OPEN | |
25 | DUDA Grzegorz | 36 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M-OPEN | |
26 | PRZYBOREK Szymon | 145 | ZSMIL-'MECHANIK' | KULESZEWO | M-OPEN | |
27 | PIOTRKOWSKI Tomasz | 141 | STOPA SŁUPSK / DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
28 | KULAK Rafał | 231 | BALTIC SEALS | M-OPEN | ||
29 | TOMCZAK Sebastian | 240 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
30 | ŁATUSZYŃSKI Piotr | 225 | M-OPEN | |||
31 | ŻYLICZ Paweł | 212 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
32 | OLESZEK Jerzy | 133 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M-OPEN | |
33 | TOMCZAK Dominik | 192 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
34 | ZIELONKA Mateusz | 206 | BIEGAJĄCE GASTRO DZIKI | USTKA | M-OPEN | |
35 | NOWAK Paweł | 131 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M-OPEN | |
36 | PIETRZAK Michał | 140 | OKONEK | M-OPEN | ||
37 | BOWNIK Wojciech | 239 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M-OPEN | |
38 | PICK Tomasz | 139 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M-OPEN | |
39 | GRACHEL Przemek | 48 | ŚWIECICHOWO | M-OPEN | ||
40 | KARGUL Jacek | 76 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
41 | DREWNIAK Tomasz | 33 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
42 | GAWEŁ Zbigniew | 43 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
43 | PRZEWROCKI Andrzej | 144 | WYTOWNO | M-OPEN | ||
44 | KSIĄŻEK Waldemar | 105 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
45 | DAWIDOWICZ Dawid | 31 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M-OPEN | |
46 | MAŁECKI Tomasz | 222 | M-OPEN | |||
47 | KRZACZKOWSKI Lech | 235 | M-OPEN | |||
48 | ROLBIECKI Łukasz | 154 | APATOR TELEMETRIA | SLUPSK | M-OPEN | |
49 | NIZIOŁ Patryk | 129 | BEST BEASTS | KOBYLNICA | M-OPEN | |
50 | KONKEL Łukasz | 85 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
51 | KUBÓW Paweł | 220 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
52 | HABAS Jacek | 57 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
53 | OSIŃSKI Wojciech | 135 | TEAMZABIEGANEDNI | SŁUPSK | M-OPEN | |
54 | SEWERYN Tomasz | 161 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M-OPEN | |
55 | STACHNICZEK Kamil | 171 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
56 | TÓRZ Andrzej | 193 | USTKA | USTKA | M-OPEN | |
57 | SURMA Tomasz | 173 | APATOR TELEMETRIA | SLUPSK | M-OPEN | |
58 | LEWICZ Jan | 217 | M-OPEN | |||
59 | WILUSZ Krzysztof | 204 | SUB VENTUM TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
60 | JAŻDŻYK Łukasz | 67 | USTKA | M-OPEN | ||
61 | WEILAND Cyprian | 199 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
62 | KOWALSKI Konrad | 93 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | M-OPEN | |
63 | ORŁOWSKI Edward | 134 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
64 | ZANIEWSKI Grzegorz | 208 | KOBYLNICA | M-OPEN | ||
65 | MURAWSKI Rafał | 126 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
66 | SOBCZYK Patryk | 168 | APATOR TELEMETRIA | BIERKOWO | M-OPEN | |
67 | BIKUN Łukasz | 13 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
68 | BONDARENKO Jan | 14 | BIEGAJŁO | SŁUPSK | M-OPEN | |
69 | KRAWIEC Dariusz | 99 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
70 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 132 | TUPOT USTKA | SLUPSK | M-OPEN | |
71 | WENCŁAWSKI Michał | 200 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M-OPEN | |
72 | JEŻYNA Igor | 68 | KARLINO | M-OPEN | ||
73 | KARWASZ Kacper | 78 | PIŁA | M-OPEN | ||
74 | KARWASZ Krzysztof | 77 | KWAKOWO | M-OPEN | ||
75 | ZASADZKI Alan | 209 | NIDZICA | M-OPEN | ||
76 | SOBOŃ Wojciech | 170 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
77 | KUBIŃSKI Rafał | 107 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
78 | DADACZ Rafał | 27 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | USTKA | M-OPEN | |
79 | SZOSTAKIEWICZ Adrian | 52 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
80 | KOWALCZYK Mateusz | 91 | ŁÓDŹ | M-OPEN | ||
81 | BARTOSIAK Bartłomiej | 10 | GMINA SŁUPSK | WŁYNKÓWKO | M-OPEN | |
82 | MYSZKOWSKI Maciej | 128 | NIGHT RUNNERS | SŁUPSK | M-OPEN | |
83 | ŚWIĄTEK Mateusz | 190 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
84 | WINIARSKI Grzegorz | 205 | GMINA SŁUPSK | REDĘCIN | M-OPEN | |
85 | ROCŁAWSKI Grzegorz | 150 | BIEGAJĄCE GASTRO DZIKI | KOBYLNICA | M-OPEN | |
86 | OLECHNOWICZ Sławomir | 234 | STOPA SŁUPSK | M-OPEN | ||
87 | ROGALA Łukasz | 152 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
88 | GIERCZAK Dariusz | 44 | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKU | USTKA | M-OPEN | |
89 | FIGURSKI Andrzej | 37 | USTKA | M-OPEN | ||
90 | SZAPIEL Piotr | 176 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
91 | KRÓL Krzysztof | 100 | KĘPICE | M-OPEN | ||
92 | SIDOR Mariusz | 163 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
93 | GUBERNAT Mirosław | 53 | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKU | SŁUPSK | M-OPEN | |
94 | RACZYŃSKI Roman | 148 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
95 | ROBAK Grzegorz | 149 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
96 | TOMASZEWSKI Marek | 191 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
97 | ADAMIEC Marek | 3 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
98 | ZDUNEK Krzysztof | 210 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
99 | TRUSIAK Miłosz | 195 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
100 | BANCEWICZ Radek | 9 | DECATHLON POWER | BUKÓWKA | M-OPEN | |
101 | KRYGIER Ireneusz | 101 | W.P.K.SLON TEAM | USTKA | M-OPEN | |
102 | KOWALSKI Krzysztof | 241 | STOPA SŁUPSK | M-OPEN | ||
103 | ROKUSZEWSKI Piotr | 153 | NIEWIEROWO | M-OPEN | ||
104 | SIWAK Marcin | 245 | M-OPEN | |||
105 | SKIBIŃSKI Rafał | 164 | AJ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
106 | JANONIS Marek | 63 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
107 | BURDA Sebastian | 18 | WPK SLON TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
108 | BOŚ Grzegorz | 16 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
109 | SKIERKA Grzegorz | 165 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | KWASOWO | M-OPEN | |
110 | WIATRZYK Krzysztof | 202 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-OPEN | |
111 | GAŃSKI Olgierd | 42 | ROZBIEGANA ZAGÓRZYCA | KARŻNICZKA | M-OPEN | |
112 | ROMPSKI Filip | 155 | ROZBIEGANA ZAGORZYCA | KARŻNICZKA | M-OPEN | |
113 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 167 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M-OPEN | |
114 | MRUGALSKI Stanisław | 124 | MIASTKO | M-OPEN | ||
115 | SZLACHETKA Piotr | 178 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
116 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 47 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
Niesklasyfikowani | ||||||
DQ | FURMAN Tomasz | 41 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN |
Znaleziono 117 wynik(ów)