IV NORDIC WALKING IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
IV Bieg przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego
IV Bieg przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego
Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2019-09-07 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 49 |
Wystartowało : | 47 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRUSKA Agnieszka | 171 | DWA KIJE | WIDZINO | K-Open | |
2 | RODZIEWICZ Wioletta | 172 | USTKA | K-Open | ||
3 | SZYCKO Oliwia | 183 | KOBYLNICA | K-Open | ||
4 | WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina | 186 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
5 | SZAFRANIEC-JĘCEK Iwona | 173 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | ||
6 | MARCJAN Małgorzata | 168 | DWA KIJE | SŁUPSK | K-Open | |
7 | SZUDOBAJ Hanna | 179 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
8 | PIEKARSKA Aneta | 170 | KWAKOWO | K-Open | ||
9 | SZNIGIREWICZ Beata | 176 | SŁUPSK | K-Open | ||
10 | JAREMCZAK Renata | 159 | SŁUPSK | K-Open | ||
11 | KOCOŃ Sylwia | 165 | SIEMIANICE | K-Open | ||
12 | GRABARCZYK Gabriela | 191 | SŁUPSK | K-Open | ||
13 | MODLISZEWSKA Iwona | 142 | SŁUPSK | K-Open | ||
14 | KOCH Katarzyna | 164 | - | SŁUPSK | K-Open | |
15 | KOWALCZYK Justyna | 167 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-Open | |
16 | NAGURSKA Dorota | 194 | SŁUPSK | K-Open | ||
17 | SZMIGIERO Agnieszka | 175 | W. P. K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | K-Open | |
18 | ANTOSIK Julia | 154 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | K-Open | |
19 | CZERNICHOWSKA Teresa | 192 | SŁUPSK | K-Open | ||
20 | ANTOSIK Grażyna | 151 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | K-Open | |
21 | ANTOSIK Barbara | 153 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | K-Open | |
22 | CHUDY Janina | 157 | K S OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | K-Open | |
23 | DUDA Agnieszka | 158 | SŁUPSK | K-Open | ||
24 | JAZOWNIK Monika | 160 | SŁUPSK | K-Open | ||
25 | BARAN Daria | 190 | SŁUPSK | K-Open | ||
26 | SZYBUT Roma | 180 | POTĘGOWO | K-Open | ||
27 | SZYBUT Weronika | 181 | POTĘGOWO | K-Open | ||
28 | UKLEJA Justyna | 184 | NOWA DĄBROWA | K-Open | ||
29 | WORONOWICZ Kamila | 188 | NATRASIETEAM | SIEMIANICE | K-Open |
Znaleziono 29 wynik(ów)