IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
Start_All
1km
Start_All
1.4km
Start_All
1.8km
Start_All
2.2km
Start_All
2.6km
Start_All
3km
Start_All
3.4km
Start_All
3.8km
Start_All
4.2km
Start_All
4.6km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1GAWRON Piotr 6ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALIN1 Seria1M 1100:00:3400:01:5300:03:1400:04:3600:06:0000:07:2300:08:4500:10:0500:11:2800:12:4900:14:0700:15:2400:16:35.99 3:1918.1
2KĘPKA Adrian 62TAGER SPORTWIEKOWO1 Seria2M 2100:00:3600:01:5400:03:1400:04:3700:06:0100:07:2400:08:4600:10:0700:11:2900:12:5000:14:1000:15:2900:16:42.92+00:00:063:2018
3PIETRUCZUK Christopher 54KOŁOBRZEG1 Seria3M 3100:00:3400:01:5100:03:1000:04:3000:05:5100:07:1600:08:4000:10:0500:11:2800:12:4900:14:0900:15:2900:16:46.08+00:00:103:2117.9
4SIADAK Arkadiusz 38KOSZALIN1 Seria4M 4100:00:3600:01:5700:03:1900:04:4200:06:0400:07:2700:08:5000:10:1300:11:3600:12:5900:14:2000:15:4100:16:56.69+00:00:203:2317.7
5HUBERT Łukasz 55TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria5M 5100:00:3500:01:5600:03:2000:04:4400:06:0800:07:3300:08:5900:10:2400:11:5000:13:1800:14:4800:16:1200:17:30.24+00:00:543:3017.1
6MAJKOWICZ Rafał 18KOSZALIN1 Seria6M 6100:00:3500:01:5600:03:2100:04:4400:06:1000:07:3700:09:0500:10:3200:12:0000:13:2800:14:5800:16:2800:17:51.01+00:01:153:3416.8
7CENTKA Jakub 3ZŁOTÓW1 Seria7M 7100:00:3700:02:0000:03:2300:04:4500:06:0700:07:3300:09:0100:10:3000:12:0300:13:3700:15:1600:16:5400:18:17.57+00:01:413:3916.4
8RYKIEL Michał 35DĄBROWSKI TEAMBONIN1 Seria8M 8100:00:3800:02:0600:03:3500:05:0200:06:3100:08:0200:09:3300:11:0400:12:3400:14:0500:15:3400:17:0200:18:18.57+00:01:423:3916.4
9ZUKAL Piotr 50KOSZALIN1 Seria9M 9100:00:4100:02:0800:03:3700:05:0600:06:3600:08:0600:09:3600:11:0700:12:3600:14:0700:15:3700:17:0700:18:32.07+00:01:563:4216.2
10WOJCIECHOWICZ Jacek 46WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALIN1 Seria10M 10100:00:4000:02:0800:03:3900:05:0900:06:3800:08:0900:09:3900:11:0800:12:3700:14:0700:15:4000:17:1800:18:51.69+00:02:153:4615.9
11PRZEWŁOCKI Michał 30TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria11M 11100:00:4000:02:0700:03:3800:05:0700:06:3700:08:0900:09:4000:11:1300:12:4400:14:1600:15:5100:17:2600:18:54.26+00:02:183:4615.9
12SITOWSKI Marcin 39FC RYSIEKKOSZALIN1 Seria12M 12100:00:4100:02:0900:03:3900:05:0900:06:4100:08:1600:09:5100:11:2500:12:5800:14:3100:16:0300:17:3300:18:58.44+00:02:223:4715.8
13TRĘBSKI Krzysztof 43#ZABIEGANINOCĄOKONEK1 Seria13M 13100:00:3800:02:0500:03:3700:05:0600:06:3600:08:0800:09:3900:11:1200:12:4500:14:2300:16:0300:17:3700:19:04.09+00:02:283:4815.7
14PICK Tomasz 29SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN1 Seria14M 14100:00:4200:02:1000:03:4100:05:1200:06:4500:08:1900:09:5400:11:2800:13:0100:14:3400:16:0500:17:2700:19:09.84+00:02:333:4915.7
15ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWO1 Seria15M 15100:00:4200:02:1200:03:4500:05:1900:06:5400:08:3000:10:0400:11:3800:13:1200:14:4600:16:2000:17:4700:19:15.93+00:02:393:5115.6
16JABŁOŃSKI Tomasz 9KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria16M 16100:00:3900:02:0800:03:4000:05:1100:06:4400:08:1700:09:5300:11:2800:13:0400:14:3900:16:1600:17:5100:19:16.81+00:02:403:5115.6
17WALEŃSKI Michał 53SKIBIENKO1 Seria17M 17100:00:4300:02:1200:03:4600:05:1900:06:5400:08:3000:10:0400:11:3800:13:1200:14:4700:16:2000:17:4700:19:28.54+00:02:523:5315.4
18KONKEL Agnieszka 14KOSZALIN1 Seria18K 1100:00:4300:02:1400:03:4800:05:2400:07:0200:08:3900:10:1600:11:5500:13:3400:15:1300:16:5000:18:2700:19:59.10+00:03:233:5915
19CHORĄŻY Karolina 4LEO-TEAMKOSZALIN1 Seria19K 2100:00:4400:02:1500:03:5000:05:2500:07:0300:08:4000:10:1700:11:5500:13:3400:15:1400:16:5100:18:2800:20:03.00+00:03:274:0015
20BIEŃKOWSKI Tomasz 2IQ CONSULTINGNIEKŁONICE1 Seria20M 19100:00:4300:02:1500:03:4900:05:2400:07:0200:08:3900:10:1700:11:5700:13:4200:15:2800:17:1400:19:0000:20:35.85+00:03:594:0714.6
21SIKORSKI Adam 64SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria21M 20100:00:4200:02:1300:03:4800:05:2500:07:0300:08:4100:10:2000:12:0400:13:4800:15:3400:17:1900:19:0000:20:37.24+00:04:014:0714.6
22NOWICKI Michał 57KOŁOBRZEG1 Seria22M 24100:00:4600:02:2800:04:0900:05:5200:07:3800:09:2200:11:0600:12:5200:14:3700:16:2400:18:1100:19:5500:21:33.45+00:04:574:1813.9
23ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN1 Seria23M 36100:00:4400:02:2400:04:1300:06:0200:07:5100:09:4300:11:3400:13:2600:15:1900:17:1400:19:0900:21:0600:23:03.65+00:06:274:3613
24PAWLINA Jakub 65SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria24M 40100:00:4800:02:3100:04:1700:06:1000:08:0800:10:0900:12:1200:14:1600:16:2000:18:2300:20:2300:22:1500:24:18.08+00:07:424:5112.3
Znaleziono 24 wynik(ów)