IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
Start_All
1km
Start_All
1.4km
Start_All
1.8km
Start_All
2.2km
Start_All
2.6km
Start_All
3km
Start_All
3.4km
Start_All
3.8km
Start_All
4.2km
Start_All
4.6km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria1M 18200:00:4900:02:2800:04:0800:05:4600:07:2700:09:0500:10:4500:12:2400:14:0000:15:3800:17:1600:18:5300:20:23.13 4:0414.7
2KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria2M 21200:00:4100:02:1500:03:5400:05:3500:07:1600:08:5700:10:4000:12:2300:14:0300:15:4800:17:3400:19:1700:21:02.17+00:00:394:1214.3
3NIECKARZ Monika 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria3K 3200:00:4200:02:2100:03:5600:05:3600:07:1700:08:5800:10:4200:12:2500:14:0900:15:5600:17:4100:19:2800:21:05.53+00:00:424:1314.2
4WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria4M 22200:00:4100:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0000:12:4400:14:2800:16:1300:17:5600:19:3800:21:12.34+00:00:494:1414.2
5ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria5M 23200:00:4300:02:2300:04:0700:05:5000:07:3400:09:1800:11:0200:12:4800:14:3700:16:2200:18:0800:19:5300:21:28.79+00:01:054:1714
6WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria6M 25200:00:4200:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0100:12:4800:14:3700:16:2700:18:1400:20:0100:21:39.79+00:01:164:1913.9
7KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria7M 26200:00:5000:02:3400:04:1800:06:0500:07:5100:09:3800:11:2300:13:0900:14:5300:16:3700:18:2200:20:0700:21:42.24+00:01:194:2013.8
8MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria8M 27200:00:4800:02:2800:04:1700:06:0300:07:4900:09:3600:11:2200:13:0600:14:5100:16:3600:18:2100:20:0800:21:48.20+00:01:254:2113.8
9MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria9M 28200:00:5300:02:3900:04:2600:06:1400:07:5900:09:4300:11:2900:13:2000:15:0700:16:5300:18:4300:20:3100:22:08.95+00:01:454:2513.6
10PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria10M 29200:00:4400:02:2500:04:1000:05:5800:07:4700:09:3500:11:2700:13:2100:15:1600:17:0700:18:5900:20:5100:22:24.03+00:02:004:2813.4
11JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria11M 30200:00:4900:02:3600:04:2300:06:1200:08:0000:09:4900:11:3900:13:3100:15:2100:17:1100:19:0100:20:5200:22:24.46+00:02:014:2813.4
12PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria12M 31200:00:5000:02:3700:04:2400:06:1300:08:0100:09:5000:11:3700:13:2900:15:1800:17:0800:18:5600:20:4600:22:26.50+00:02:034:2913.4
13KACZMAREK Marta 10KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria13K 4200:00:4400:02:2600:04:1200:05:5900:07:4700:09:3700:11:2800:13:1900:15:1000:17:0600:18:5700:20:4600:22:28.17+00:02:054:2913.4
14TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria14M 32200:00:4900:02:3400:04:2300:06:1300:08:0400:09:5600:11:4700:13:3900:15:3400:17:2400:19:1500:21:0200:22:46.64+00:02:234:3313.2
15KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria15M 33200:00:5100:02:3800:04:2800:06:1900:08:1200:10:2700:11:5700:13:4900:15:3900:17:2900:19:1900:21:1000:22:48.88+00:02:254:3313.2
16TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria16M 34200:00:5000:02:3500:04:2400:06:1800:08:1600:10:1500:12:1500:14:1600:16:1000:17:5800:19:3800:21:2200:22:52.12+00:02:284:3413.1
17RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria17M 35200:00:5200:02:3800:04:2700:06:1700:08:1000:10:0300:11:5500:13:4600:15:3900:17:3300:19:2600:21:1900:22:58.50+00:02:354:3513.1
18SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria18M 37200:00:5700:02:4500:04:3600:06:2800:08:2300:10:1100:12:0400:14:0100:15:5800:17:5400:19:4600:21:4300:23:32.57+00:03:094:4212.7
19OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria19M 38200:00:5100:02:3900:04:2900:06:2300:08:1900:10:1500:12:1000:14:0700:16:0500:18:0300:20:0100:21:5800:23:47.83+00:03:244:4512.6
20CHABOWSKA Karolina 58KOŁOBRZEG2 Seria20K 5200:00:5200:02:4700:04:4600:06:4300:08:3900:10:3500:12:3100:14:2500:16:1900:18:1300:20:0700:22:0200:23:51.18+00:03:284:4612.6
21PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria21M 39200:00:4500:02:2700:04:1700:06:1100:08:0500:10:0700:12:0900:14:1100:16:1400:18:1800:20:1900:22:1700:24:04.12+00:03:404:4812.5
22SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria22M 41200:00:5300:02:4800:04:4900:06:4900:08:5000:10:4900:12:5000:14:5100:16:5200:18:5200:20:5200:22:5200:24:56.17+00:04:334:5912
23WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria23M 42200:00:5900:02:5000:04:5000:06:4600:08:4500:10:4100:13:2400:15:1900:17:1200:19:0900:21:0900:23:1200:25:05.97+00:04:425:0112
24KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria24M 43200:00:5500:02:5300:05:0100:07:0200:09:0300:11:0500:13:1200:15:1000:17:0900:19:0800:21:0700:23:0700:25:08.71+00:04:455:0111.9
25SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria25M 44200:00:4900:02:2400:04:0300:05:4600:07:3400:09:3400:11:3300:13:4400:15:5700:18:1700:20:5300:23:3100:25:52.92+00:05:295:1011.6
26KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria26M 45200:00:5100:02:4700:04:4900:06:5200:08:5900:11:0500:13:1200:15:2100:17:3100:19:4400:21:5700:24:1300:26:24.13+00:06:005:1611.4
27HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria27M 46200:01:0100:03:0900:05:2000:07:3300:09:5100:12:0700:14:2100:16:3800:18:5500:21:1400:23:3700:26:0100:28:19.92+00:07:565:3910.6
28KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria28M 47200:01:1200:03:3900:06:0300:08:4200:11:3800:14:2200:17:2900:20:2900:23:2500:26:0800:28:4700:31:3300:33:59.23+00:13:366:478.8
MARTKO Agnieszka 21REVOLTA TEAMKATOWICE2 Seria200:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)