IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
Start_All
1km
Start_All
1.4km
Start_All
1.8km
Start_All
2.2km
Start_All
2.6km
Start_All
3km
Start_All
3.4km
Start_All
3.8km
Start_All
4.2km
              
1PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria200:00:4900:02:2800:04:0800:05:4600:07:2700:09:0500:10:4500:12:2400:14:0000:15:3800:17:16
2KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:1500:03:5400:05:3500:07:1600:08:5700:10:4000:12:2300:14:0300:15:4800:17:34
3NIECKARZ Monika 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4200:02:2100:03:5600:05:3600:07:1700:08:5800:10:4200:12:2500:14:0900:15:5600:17:41
4WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0000:12:4400:14:2800:16:1300:17:56
5ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria200:00:4300:02:2300:04:0700:05:5000:07:3400:09:1800:11:0200:12:4800:14:3700:16:2200:18:08
6WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria200:00:4200:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0100:12:4800:14:3700:16:2700:18:14
7MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:4800:02:2800:04:1700:06:0300:07:4900:09:3600:11:2200:13:0600:14:5100:16:3600:18:21
8KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3400:04:1800:06:0500:07:5100:09:3800:11:2300:13:0900:14:5300:16:3700:18:22
9MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria200:00:5300:02:3900:04:2600:06:1400:07:5900:09:4300:11:2900:13:2000:15:0700:16:5300:18:43
10PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria200:00:5000:02:3700:04:2400:06:1300:08:0100:09:5000:11:3700:13:2900:15:1800:17:0800:18:56
11KACZMAREK Marta 10KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4400:02:2600:04:1200:05:5900:07:4700:09:3700:11:2800:13:1900:15:1000:17:0600:18:57
12PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria200:00:4400:02:2500:04:1000:05:5800:07:4700:09:3500:11:2700:13:2100:15:1600:17:0700:18:59
13JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria200:00:4900:02:3600:04:2300:06:1200:08:0000:09:4900:11:3900:13:3100:15:2100:17:1100:19:01
14TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria200:00:4900:02:3400:04:2300:06:1300:08:0400:09:5600:11:4700:13:3900:15:3400:17:2400:19:15
15KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3800:04:2800:06:1900:08:1200:10:2700:11:5700:13:4900:15:3900:17:2900:19:19
16RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria200:00:5200:02:3800:04:2700:06:1700:08:1000:10:0300:11:5500:13:4600:15:3900:17:3300:19:26
17TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3500:04:2400:06:1800:08:1600:10:1500:12:1500:14:1600:16:1000:17:5800:19:38
18SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5700:02:4500:04:3600:06:2800:08:2300:10:1100:12:0400:14:0100:15:5800:17:5400:19:46
19OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3900:04:2900:06:2300:08:1900:10:1500:12:1000:14:0700:16:0500:18:0300:20:01
20CHABOWSKA Karolina 58KOŁOBRZEG2 Seria200:00:5200:02:4700:04:4600:06:4300:08:3900:10:3500:12:3100:14:2500:16:1900:18:1300:20:07
21PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria200:00:4500:02:2700:04:1700:06:1100:08:0500:10:0700:12:0900:14:1100:16:1400:18:1800:20:19
22SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria200:00:5300:02:4800:04:4900:06:4900:08:5000:10:4900:12:5000:14:5100:16:5200:18:5200:20:52
23SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria200:00:4900:02:2400:04:0300:05:4600:07:3400:09:3400:11:3300:13:4400:15:5700:18:1700:20:53
24KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5500:02:5300:05:0100:07:0200:09:0300:11:0500:13:1200:15:1000:17:0900:19:0800:21:07
25WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5900:02:5000:04:5000:06:4600:08:4500:10:4100:13:2400:15:1900:17:1200:19:0900:21:09
26KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:4700:04:4900:06:5200:08:5900:11:0500:13:1200:15:2100:17:3100:19:4400:21:57
27HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:01:0100:03:0900:05:2000:07:3300:09:5100:12:0700:14:2100:16:3800:18:5500:21:1400:23:37
28KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria200:01:1200:03:3900:06:0300:08:4200:11:3800:14:2200:17:2900:20:2900:23:2500:26:0800:28:47
MARTKO Agnieszka 21REVOLTA TEAMKATOWICE2 Seria200:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 29 wynik(ów)