IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Start_All
0.2km
    
1PIETRUCZUK Christopher 54KOŁOBRZEG1 Seria100:00:34
2GAWRON Piotr 6ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALIN1 Seria100:00:34
3MAJKOWICZ Rafał 18KOSZALIN1 Seria100:00:35
4HUBERT Łukasz 55TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:35
5KĘPKA Adrian 62TAGER SPORTWIEKOWO1 Seria100:00:36
6SIADAK Arkadiusz 38KOSZALIN1 Seria100:00:36
7CENTKA Jakub 3ZŁOTÓW1 Seria100:00:37
8RYKIEL Michał 35DĄBROWSKI TEAMBONIN1 Seria100:00:38
9TRĘBSKI Krzysztof 43#ZABIEGANINOCĄOKONEK1 Seria100:00:38
10JABŁOŃSKI Tomasz 9KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria100:00:39
11PRZEWŁOCKI Michał 30TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:40
12WOJCIECHOWICZ Jacek 46WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALIN1 Seria100:00:40
13ZUKAL Piotr 50KOSZALIN1 Seria100:00:41
14KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria200:00:41
15SITOWSKI Marcin 39FC RYSIEKKOSZALIN1 Seria100:00:41
16WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria200:00:41
17WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria200:00:42
18ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWO1 Seria100:00:42
19NIECKARZ Monika 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:42
20PICK Tomasz 29SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN1 Seria100:00:42
21SIKORSKI Adam 64SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:42
22ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria200:00:43
23WALEŃSKI Michał 53SKIBIENKO1 Seria100:00:43
24KONKEL Agnieszka 14KOSZALIN1 Seria100:00:43
25BIEŃKOWSKI Tomasz 2IQ CONSULTINGNIEKŁONICE1 Seria100:00:43
26PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria200:00:44
27ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN1 Seria100:00:44
28KACZMAREK Marta 10KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:44
29CHORĄŻY Karolina 4LEO-TEAMKOSZALIN1 Seria100:00:44
30PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria200:00:45
31NOWICKI Michał 57KOŁOBRZEG1 Seria100:00:46
32PAWLINA Jakub 65SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:48
33MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:48
34SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria200:00:49
35TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria200:00:49
36PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria200:00:49
37JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria200:00:49
38TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria200:00:50
39KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria200:00:50
40PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria200:00:50
41KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:51
42KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria200:00:51
43OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria200:00:51
44RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria200:00:52
45CHABOWSKA Karolina 58KOŁOBRZEG2 Seria200:00:52
46SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria200:00:53
47MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria200:00:53
48KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:55
MARTKO Agnieszka 21REVOLTA TEAMKATOWICE2 Seria200:00:55 DNF
50SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:57
51WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:59
52HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:01:01
53KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria200:01:12
Znaleziono 53 wynik(ów)