IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
Start_All
1km
Start_All
1.4km
Start_All
1.8km
Start_All
2.2km
Start_All
2.6km
Start_All
3km
Start_All
3.4km
Start_All
3.8km
Start_All
4.2km
              
1GAWRON Piotr 6ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALIN1 Seria100:00:3400:01:5300:03:1400:04:3600:06:0000:07:2300:08:4500:10:0500:11:2800:12:4900:14:07
2PIETRUCZUK Christopher 54KOŁOBRZEG1 Seria100:00:3400:01:5100:03:1000:04:3000:05:5100:07:1600:08:4000:10:0500:11:2800:12:4900:14:09
3KĘPKA Adrian 62TAGER SPORTWIEKOWO1 Seria100:00:3600:01:5400:03:1400:04:3700:06:0100:07:2400:08:4600:10:0700:11:2900:12:5000:14:10
4SIADAK Arkadiusz 38KOSZALIN1 Seria100:00:3600:01:5700:03:1900:04:4200:06:0400:07:2700:08:5000:10:1300:11:3600:12:5900:14:20
5HUBERT Łukasz 55TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:5600:03:2000:04:4400:06:0800:07:3300:08:5900:10:2400:11:5000:13:1800:14:48
6MAJKOWICZ Rafał 18KOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:5600:03:2100:04:4400:06:1000:07:3700:09:0500:10:3200:12:0000:13:2800:14:58
7CENTKA Jakub 3ZŁOTÓW1 Seria100:00:3700:02:0000:03:2300:04:4500:06:0700:07:3300:09:0100:10:3000:12:0300:13:3700:15:16
8RYKIEL Michał 35DĄBROWSKI TEAMBONIN1 Seria100:00:3800:02:0600:03:3500:05:0200:06:3100:08:0200:09:3300:11:0400:12:3400:14:0500:15:34
9ZUKAL Piotr 50KOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:0800:03:3700:05:0600:06:3600:08:0600:09:3600:11:0700:12:3600:14:0700:15:37
10WOJCIECHOWICZ Jacek 46WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:0800:03:3900:05:0900:06:3800:08:0900:09:3900:11:0800:12:3700:14:0700:15:40
11PRZEWŁOCKI Michał 30TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:0700:03:3800:05:0700:06:3700:08:0900:09:4000:11:1300:12:4400:14:1600:15:51
12SITOWSKI Marcin 39FC RYSIEKKOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:0900:03:3900:05:0900:06:4100:08:1600:09:5100:11:2500:12:5800:14:3100:16:03
13TRĘBSKI Krzysztof 43#ZABIEGANINOCĄOKONEK1 Seria100:00:3800:02:0500:03:3700:05:0600:06:3600:08:0800:09:3900:11:1200:12:4500:14:2300:16:03
14PICK Tomasz 29SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN1 Seria100:00:4200:02:1000:03:4100:05:1200:06:4500:08:1900:09:5400:11:2800:13:0100:14:3400:16:05
15JABŁOŃSKI Tomasz 9KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria100:00:3900:02:0800:03:4000:05:1100:06:4400:08:1700:09:5300:11:2800:13:0400:14:3900:16:16
16ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWO1 Seria100:00:4200:02:1200:03:4500:05:1900:06:5400:08:3000:10:0400:11:3800:13:1200:14:4600:16:20
17WALEŃSKI Michał 53SKIBIENKO1 Seria100:00:4300:02:1200:03:4600:05:1900:06:5400:08:3000:10:0400:11:3800:13:1200:14:4700:16:20
18KONKEL Agnieszka 14KOSZALIN1 Seria100:00:4300:02:1400:03:4800:05:2400:07:0200:08:3900:10:1600:11:5500:13:3400:15:1300:16:50
19CHORĄŻY Karolina 4LEO-TEAMKOSZALIN1 Seria100:00:4400:02:1500:03:5000:05:2500:07:0300:08:4000:10:1700:11:5500:13:3400:15:1400:16:51
20BIEŃKOWSKI Tomasz 2IQ CONSULTINGNIEKŁONICE1 Seria100:00:4300:02:1500:03:4900:05:2400:07:0200:08:3900:10:1700:11:5700:13:4200:15:2800:17:14
21PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria200:00:4900:02:2800:04:0800:05:4600:07:2700:09:0500:10:4500:12:2400:14:0000:15:3800:17:16
22SIKORSKI Adam 64SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4200:02:1300:03:4800:05:2500:07:0300:08:4100:10:2000:12:0400:13:4800:15:3400:17:19
23KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:1500:03:5400:05:3500:07:1600:08:5700:10:4000:12:2300:14:0300:15:4800:17:34
24NIECKARZ Monika 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4200:02:2100:03:5600:05:3600:07:1700:08:5800:10:4200:12:2500:14:0900:15:5600:17:41
25WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0000:12:4400:14:2800:16:1300:17:56
26ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria200:00:4300:02:2300:04:0700:05:5000:07:3400:09:1800:11:0200:12:4800:14:3700:16:2200:18:08
27NOWICKI Michał 57KOŁOBRZEG1 Seria100:00:4600:02:2800:04:0900:05:5200:07:3800:09:2200:11:0600:12:5200:14:3700:16:2400:18:11
28WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria200:00:4200:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0100:12:4800:14:3700:16:2700:18:14
29MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:4800:02:2800:04:1700:06:0300:07:4900:09:3600:11:2200:13:0600:14:5100:16:3600:18:21
30KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3400:04:1800:06:0500:07:5100:09:3800:11:2300:13:0900:14:5300:16:3700:18:22
31MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria200:00:5300:02:3900:04:2600:06:1400:07:5900:09:4300:11:2900:13:2000:15:0700:16:5300:18:43
32PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria200:00:5000:02:3700:04:2400:06:1300:08:0100:09:5000:11:3700:13:2900:15:1800:17:0800:18:56
33KACZMAREK Marta 10KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4400:02:2600:04:1200:05:5900:07:4700:09:3700:11:2800:13:1900:15:1000:17:0600:18:57
34PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria200:00:4400:02:2500:04:1000:05:5800:07:4700:09:3500:11:2700:13:2100:15:1600:17:0700:18:59
35JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria200:00:4900:02:3600:04:2300:06:1200:08:0000:09:4900:11:3900:13:3100:15:2100:17:1100:19:01
36ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN1 Seria100:00:4400:02:2400:04:1300:06:0200:07:5100:09:4300:11:3400:13:2600:15:1900:17:1400:19:09
37TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria200:00:4900:02:3400:04:2300:06:1300:08:0400:09:5600:11:4700:13:3900:15:3400:17:2400:19:15
38KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3800:04:2800:06:1900:08:1200:10:2700:11:5700:13:4900:15:3900:17:2900:19:19
39RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria200:00:5200:02:3800:04:2700:06:1700:08:1000:10:0300:11:5500:13:4600:15:3900:17:3300:19:26
40TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3500:04:2400:06:1800:08:1600:10:1500:12:1500:14:1600:16:1000:17:5800:19:38
41SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5700:02:4500:04:3600:06:2800:08:2300:10:1100:12:0400:14:0100:15:5800:17:5400:19:46
42OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3900:04:2900:06:2300:08:1900:10:1500:12:1000:14:0700:16:0500:18:0300:20:01
43CHABOWSKA Karolina 58KOŁOBRZEG2 Seria200:00:5200:02:4700:04:4600:06:4300:08:3900:10:3500:12:3100:14:2500:16:1900:18:1300:20:07
44PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria200:00:4500:02:2700:04:1700:06:1100:08:0500:10:0700:12:0900:14:1100:16:1400:18:1800:20:19
45PAWLINA Jakub 65SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4800:02:3100:04:1700:06:1000:08:0800:10:0900:12:1200:14:1600:16:2000:18:2300:20:23
46SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria200:00:5300:02:4800:04:4900:06:4900:08:5000:10:4900:12:5000:14:5100:16:5200:18:5200:20:52
47SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria200:00:4900:02:2400:04:0300:05:4600:07:3400:09:3400:11:3300:13:4400:15:5700:18:1700:20:53
48KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5500:02:5300:05:0100:07:0200:09:0300:11:0500:13:1200:15:1000:17:0900:19:0800:21:07
49WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5900:02:5000:04:5000:06:4600:08:4500:10:4100:13:2400:15:1900:17:1200:19:0900:21:09
50KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:4700:04:4900:06:5200:08:5900:11:0500:13:1200:15:2100:17:3100:19:4400:21:57
51HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:01:0100:03:0900:05:2000:07:3300:09:5100:12:0700:14:2100:16:3800:18:5500:21:1400:23:37
52KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria200:01:1200:03:3900:06:0300:08:4200:11:3800:14:2200:17:2900:20:2900:23:2500:26:0800:28:47
MARTKO Agnieszka 21REVOLTA TEAMKATOWICE2 Seria200:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)