IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 1.8km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
Start_All
1km
Start_All
1.4km
Start_All
1.8km
        
1PIETRUCZUK Christopher 54KOŁOBRZEG1 Seria100:00:3400:01:5100:03:1000:04:3000:05:51
2GAWRON Piotr 6ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALIN1 Seria100:00:3400:01:5300:03:1400:04:3600:06:00
3KĘPKA Adrian 62TAGER SPORTWIEKOWO1 Seria100:00:3600:01:5400:03:1400:04:3700:06:01
4SIADAK Arkadiusz 38KOSZALIN1 Seria100:00:3600:01:5700:03:1900:04:4200:06:04
5CENTKA Jakub 3ZŁOTÓW1 Seria100:00:3700:02:0000:03:2300:04:4500:06:07
6HUBERT Łukasz 55TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:5600:03:2000:04:4400:06:08
7MAJKOWICZ Rafał 18KOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:5600:03:2100:04:4400:06:10
8RYKIEL Michał 35DĄBROWSKI TEAMBONIN1 Seria100:00:3800:02:0600:03:3500:05:0200:06:31
9ZUKAL Piotr 50KOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:0800:03:3700:05:0600:06:36
10TRĘBSKI Krzysztof 43#ZABIEGANINOCĄOKONEK1 Seria100:00:3800:02:0500:03:3700:05:0600:06:36
11PRZEWŁOCKI Michał 30TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:0700:03:3800:05:0700:06:37
12WOJCIECHOWICZ Jacek 46WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:0800:03:3900:05:0900:06:38
13SITOWSKI Marcin 39FC RYSIEKKOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:0900:03:3900:05:0900:06:41
14JABŁOŃSKI Tomasz 9KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria100:00:3900:02:0800:03:4000:05:1100:06:44
15PICK Tomasz 29SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN1 Seria100:00:4200:02:1000:03:4100:05:1200:06:45
16ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWO1 Seria100:00:4200:02:1200:03:4500:05:1900:06:54
17WALEŃSKI Michał 53SKIBIENKO1 Seria100:00:4300:02:1200:03:4600:05:1900:06:54
18KONKEL Agnieszka 14KOSZALIN1 Seria100:00:4300:02:1400:03:4800:05:2400:07:02
19BIEŃKOWSKI Tomasz 2IQ CONSULTINGNIEKŁONICE1 Seria100:00:4300:02:1500:03:4900:05:2400:07:02
20CHORĄŻY Karolina 4LEO-TEAMKOSZALIN1 Seria100:00:4400:02:1500:03:5000:05:2500:07:03
21SIKORSKI Adam 64SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4200:02:1300:03:4800:05:2500:07:03
22KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:1500:03:5400:05:3500:07:16
23NIECKARZ Monika 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4200:02:2100:03:5600:05:3600:07:17
24PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria200:00:4900:02:2800:04:0800:05:4600:07:27
25WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria200:00:4200:02:2000:04:0500:05:4900:07:31
26WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:2000:04:0500:05:4900:07:31
27SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria200:00:4900:02:2400:04:0300:05:4600:07:34
28ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria200:00:4300:02:2300:04:0700:05:5000:07:34
29NOWICKI Michał 57KOŁOBRZEG1 Seria100:00:4600:02:2800:04:0900:05:5200:07:38
30PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria200:00:4400:02:2500:04:1000:05:5800:07:47
31KACZMAREK Marta 10KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4400:02:2600:04:1200:05:5900:07:47
32MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:4800:02:2800:04:1700:06:0300:07:49
33KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3400:04:1800:06:0500:07:51
34ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN1 Seria100:00:4400:02:2400:04:1300:06:0200:07:51
35MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria200:00:5300:02:3900:04:2600:06:1400:07:59
36JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria200:00:4900:02:3600:04:2300:06:1200:08:00
37PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria200:00:5000:02:3700:04:2400:06:1300:08:01
38TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria200:00:4900:02:3400:04:2300:06:1300:08:04
39PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria200:00:4500:02:2700:04:1700:06:1100:08:05
40PAWLINA Jakub 65SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4800:02:3100:04:1700:06:1000:08:08
41RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria200:00:5200:02:3800:04:2700:06:1700:08:10
42KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3800:04:2800:06:1900:08:12
43TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3500:04:2400:06:1800:08:16
44OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3900:04:2900:06:2300:08:19
45SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5700:02:4500:04:3600:06:2800:08:23
46CHABOWSKA Karolina 58KOŁOBRZEG2 Seria200:00:5200:02:4700:04:4600:06:4300:08:39
47WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5900:02:5000:04:5000:06:4600:08:45
48SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria200:00:5300:02:4800:04:4900:06:4900:08:50
49KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:4700:04:4900:06:5200:08:59
50KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5500:02:5300:05:0100:07:0200:09:03
51HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:01:0100:03:0900:05:2000:07:3300:09:51
52KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria200:01:1200:03:3900:06:0300:08:4200:11:38
MARTKO Agnieszka 21REVOLTA TEAMKATOWICE2 Seria200:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)