IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
Start_All
1km
Start_All
1.4km
Start_All
1.8km
Start_All
2.2km
         
1PIETRUCZUK Christopher 54KOŁOBRZEG1 Seria100:00:3400:01:5100:03:1000:04:3000:05:5100:07:16
2GAWRON Piotr 6ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALIN1 Seria100:00:3400:01:5300:03:1400:04:3600:06:0000:07:23
3KĘPKA Adrian 62TAGER SPORTWIEKOWO1 Seria100:00:3600:01:5400:03:1400:04:3700:06:0100:07:24
4SIADAK Arkadiusz 38KOSZALIN1 Seria100:00:3600:01:5700:03:1900:04:4200:06:0400:07:27
5HUBERT Łukasz 55TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:5600:03:2000:04:4400:06:0800:07:33
6CENTKA Jakub 3ZŁOTÓW1 Seria100:00:3700:02:0000:03:2300:04:4500:06:0700:07:33
7MAJKOWICZ Rafał 18KOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:5600:03:2100:04:4400:06:1000:07:37
8RYKIEL Michał 35DĄBROWSKI TEAMBONIN1 Seria100:00:3800:02:0600:03:3500:05:0200:06:3100:08:02
9ZUKAL Piotr 50KOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:0800:03:3700:05:0600:06:3600:08:06
10TRĘBSKI Krzysztof 43#ZABIEGANINOCĄOKONEK1 Seria100:00:3800:02:0500:03:3700:05:0600:06:3600:08:08
11PRZEWŁOCKI Michał 30TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:0700:03:3800:05:0700:06:3700:08:09
12WOJCIECHOWICZ Jacek 46WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:0800:03:3900:05:0900:06:3800:08:09
13SITOWSKI Marcin 39FC RYSIEKKOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:0900:03:3900:05:0900:06:4100:08:16
14JABŁOŃSKI Tomasz 9KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria100:00:3900:02:0800:03:4000:05:1100:06:4400:08:17
15PICK Tomasz 29SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN1 Seria100:00:4200:02:1000:03:4100:05:1200:06:4500:08:19
16ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWO1 Seria100:00:4200:02:1200:03:4500:05:1900:06:5400:08:30
17WALEŃSKI Michał 53SKIBIENKO1 Seria100:00:4300:02:1200:03:4600:05:1900:06:5400:08:30
18KONKEL Agnieszka 14KOSZALIN1 Seria100:00:4300:02:1400:03:4800:05:2400:07:0200:08:39
19BIEŃKOWSKI Tomasz 2IQ CONSULTINGNIEKŁONICE1 Seria100:00:4300:02:1500:03:4900:05:2400:07:0200:08:39
20CHORĄŻY Karolina 4LEO-TEAMKOSZALIN1 Seria100:00:4400:02:1500:03:5000:05:2500:07:0300:08:40
21SIKORSKI Adam 64SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4200:02:1300:03:4800:05:2500:07:0300:08:41
22KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:1500:03:5400:05:3500:07:1600:08:57
23NIECKARZ Monika 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4200:02:2100:03:5600:05:3600:07:1700:08:58
24PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria200:00:4900:02:2800:04:0800:05:4600:07:2700:09:05
25WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria200:00:4200:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:16
26WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:16
27ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria200:00:4300:02:2300:04:0700:05:5000:07:3400:09:18
28NOWICKI Michał 57KOŁOBRZEG1 Seria100:00:4600:02:2800:04:0900:05:5200:07:3800:09:22
29SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria200:00:4900:02:2400:04:0300:05:4600:07:3400:09:34
30PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria200:00:4400:02:2500:04:1000:05:5800:07:4700:09:35
31MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:4800:02:2800:04:1700:06:0300:07:4900:09:36
32KACZMAREK Marta 10KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria200:00:4400:02:2600:04:1200:05:5900:07:4700:09:37
33KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3400:04:1800:06:0500:07:5100:09:38
34MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria200:00:5300:02:3900:04:2600:06:1400:07:5900:09:43
35ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN1 Seria100:00:4400:02:2400:04:1300:06:0200:07:5100:09:43
36JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria200:00:4900:02:3600:04:2300:06:1200:08:0000:09:49
37PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria200:00:5000:02:3700:04:2400:06:1300:08:0100:09:50
38TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria200:00:4900:02:3400:04:2300:06:1300:08:0400:09:56
39RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria200:00:5200:02:3800:04:2700:06:1700:08:1000:10:03
40PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria200:00:4500:02:2700:04:1700:06:1100:08:0500:10:07
41PAWLINA Jakub 65SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4800:02:3100:04:1700:06:1000:08:0800:10:09
42SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5700:02:4500:04:3600:06:2800:08:2300:10:11
43TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:3500:04:2400:06:1800:08:1600:10:15
44OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3900:04:2900:06:2300:08:1900:10:15
45KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:3800:04:2800:06:1900:08:1200:10:27
46CHABOWSKA Karolina 58KOŁOBRZEG2 Seria200:00:5200:02:4700:04:4600:06:4300:08:3900:10:35
47WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5900:02:5000:04:5000:06:4600:08:4500:10:41
48SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria200:00:5300:02:4800:04:4900:06:4900:08:5000:10:49
49KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:4700:04:4900:06:5200:08:5900:11:05
50KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5500:02:5300:05:0100:07:0200:09:0300:11:05
51HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:01:0100:03:0900:05:2000:07:3300:09:5100:12:07
52KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria200:01:1200:03:3900:06:0300:08:4200:11:3800:14:22
MARTKO Agnieszka 21REVOLTA TEAMKATOWICE2 Seria200:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)