IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
     
1PIETRUCZUK Christopher 54KOŁOBRZEG1 Seria100:00:3400:01:51
2GAWRON Piotr 6ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALIN1 Seria100:00:3400:01:53
3KĘPKA Adrian 62TAGER SPORTWIEKOWO1 Seria100:00:3600:01:54
4MAJKOWICZ Rafał 18KOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:56
5HUBERT Łukasz 55TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:3500:01:56
6SIADAK Arkadiusz 38KOSZALIN1 Seria100:00:3600:01:57
7CENTKA Jakub 3ZŁOTÓW1 Seria100:00:3700:02:00
8TRĘBSKI Krzysztof 43#ZABIEGANINOCĄOKONEK1 Seria100:00:3800:02:05
9RYKIEL Michał 35DĄBROWSKI TEAMBONIN1 Seria100:00:3800:02:06
10PRZEWŁOCKI Michał 30TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:07
11ZUKAL Piotr 50KOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:08
12JABŁOŃSKI Tomasz 9KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria100:00:3900:02:08
13WOJCIECHOWICZ Jacek 46WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALIN1 Seria100:00:4000:02:08
14SITOWSKI Marcin 39FC RYSIEKKOSZALIN1 Seria100:00:4100:02:09
15PICK Tomasz 29SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN1 Seria100:00:4200:02:10
16ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWO1 Seria100:00:4200:02:12
17WALEŃSKI Michał 53SKIBIENKO1 Seria100:00:4300:02:12
18SIKORSKI Adam 64SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4200:02:13
19KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:15
20BIEŃKOWSKI Tomasz 2IQ CONSULTINGNIEKŁONICE1 Seria100:00:4300:02:15
21WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria200:00:4200:02:20
22WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria200:00:4100:02:20
23ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria200:00:4300:02:23
24SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria200:00:4900:02:24
25ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN1 Seria100:00:4400:02:24
26PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria200:00:4400:02:25
27PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria200:00:4500:02:27
28PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria200:00:4900:02:28
29NOWICKI Michał 57KOŁOBRZEG1 Seria100:00:4600:02:28
30MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:4800:02:28
31PAWLINA Jakub 65SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria100:00:4800:02:31
32TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria200:00:4900:02:34
33KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:34
34TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria200:00:5000:02:35
35JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria200:00:4900:02:36
36PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria200:00:5000:02:37
37RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria200:00:5200:02:38
38KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:38
39MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria200:00:5300:02:39
40OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:39
41SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5700:02:45
42KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5100:02:47
43SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria200:00:5300:02:48
44WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:00:5900:02:50
45KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria200:00:5500:02:53
46HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria200:01:0100:03:09
47KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria200:01:1200:03:39
Znaleziono 47 wynik(ów)