IV PÓŁMARATON GLIWICKI
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1236
Wystartowało : 1097
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 1094
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
   
1IVERUK Mykhaylo 1246LKB RudnikM-4000:00:0000:16:44
2CIEPŁAK Marcin 1212Chemik RybnikRYBNIKM-2000:00:0000:17:21
3CZAPLA Kamil 1211Inżynieria Biegania TEAMRYBNIKM-2000:00:0000:17:21
4JAMIŃSKI Adam 1227TYCHYM-2000:00:0000:17:23
5BEZNER Kamil 1239Maestro BeznerBYTOMM-3000:00:0000:17:23
6BIELIŃSKI Piotr 1130Sokół KnurówKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:00:0000:17:24
7LABZIUK Oleksander 1234Achilles LesznoWINNICEM-3000:00:0000:17:24
8OWCZAREK Tomasz 964BEŁCHATÓWM-3000:00:0200:17:42
9ŻABA Marek 1037Magneti Marelli Triathlon X-teamSOSNOWIECM-3000:00:0100:18:14
10KOZIARZ Przemysław 612Runonline TeamJANKOWICEM-2000:00:0100:18:16
11MUSKIETORZ Piotr 162MIKOŁÓWM-2000:00:0100:18:34
12GROŃ Krystian 1024Oasis Sport TeamZABRZEM-2000:00:0200:18:37
13BARTNIK Sebastian 531GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:0200:18:40
14SZCZECIŃSKI Maciej 858Inżynieria BieganiaGLIWICEM-3000:00:0100:18:53
15ŚLIWIŃSKI Piotr 109Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0000:18:55
16NOWICKI Michał 760SAKWA AGH/KW GLIWICEGLIWICEM-2000:00:0200:18:55
17RYSZ Robert 619ZABRZEM-3000:00:0000:18:58
18MARSZAL Mariusz 822WARSZAWAM-3000:00:0100:18:58
19SOREMSKI Marek 967TheSorWBiegu.PLKATOWICEM-3000:00:0100:19:06
20BASA Przemysław 770KRS TKKF 'JASTRZĄB' RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0600:19:08
21NIESLON Marek 24AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0200:19:13
22DUŹNIAK Dominik 658STEP-DANCE RUN GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:19:19
23POTERIUK Vita 1247LKB RudnikK-3000:00:0100:19:22
24CHYBA Szymon 623KS Krotosz KrotoszynGLIWICEM-3000:00:0200:19:26
25KRZESIAK Marcin 716SOSNOWIECM-3000:00:0300:19:26
26GŁOWINKOWSKI Jarosław 675Ziemia CieszyńskaDROGOMYŚLM-4000:00:0200:19:29
27SZWAJA Mateusz 1179GLIWICEM-1800:00:0100:19:34
28KUCHARSKA Ewa 1240CA AktywniPSZCZYNAK-3000:00:0100:19:40
29SZECÓWKA Aneta 949BISKUPICEK-3000:00:0400:19:40
30RZEPKA Piotr 17parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:0800:19:40
31KUZYK Agnieszka 792WKB Meta LubliniecRACISZYNK-4000:00:0100:19:43
32POŚNIAK Tomasz 200ISTA BiegAmyZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:56
33KULKA Regina 909ROPAK-2000:00:0200:20:00
34PUCHAŁA Michał 419ZABRZEM-3000:00:0300:20:01
35ŻOŁĄDŹ Piotr 1147GLIWICEM-2000:00:0200:20:03
36STAWINOGA Janusz 581HirschvogelZABRZEM-4000:00:2000:20:05
37FAJGER Jarosław 562RACIBÓRZM-3000:00:0400:20:09
38BANDURA Szymon 1010BKT Advantage Bielsko-BiałaMIKOŁÓWM-1800:00:3100:20:09
39WIECHUŁA Marcin 624GLIWICEM-3000:00:0600:20:10
40NOSZCZYK Michał 590kb JózefinkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:0600:20:12
41KOŻDOŃ Jarek 928PacemakerŻORYM-3000:00:0300:20:13
42LASKOWSKI Tomasz 264GLIWICEM-3000:00:0400:20:13
43WYLEŻAŁEK Alina 57GLIWICEK-3000:00:0400:20:13
44PIEKARCZYK Sławomir 326Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0300:20:14
45KOWOLIK Maciej 554KATOWICEM-2000:00:0500:20:14
46MALINA Dawid 1089PacemakerRYBNIKM-2000:00:0200:20:15
47DWORNICZAK Łukasz 808KATOWICEM-3000:00:0200:20:16
48GRZYB Dariusz 855KLEPACZKAM-4000:00:0300:20:17
49PIEJKO Jakub 1066-GAJM-2000:00:1400:20:17
50CHROBOK Łukasz 315NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-3000:00:0600:20:27
51KUMOR Tomasz 1079Maciej Bodnar CoachingWARSZAWAM-3000:00:0400:20:28
52LEWICKI Tomasz 155AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0500:20:31
53NOWAK Mateusz 869przebiega.plOLKUSZM-2000:00:2600:20:31
54SZCZESZAK Tomasz 852EWSASZ TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0500:20:33
55LATOŃ Adam 482RYBNIKM-3000:00:0600:20:33
56ORZECH Michał 662GLIWICEM-3000:00:0500:20:44
57URBASEK Łukasz 987GLIWICEM-3000:00:0500:20:52
58BUJALSKI Michał 916GLIWICEM-3000:00:0800:20:52
59KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 1132Orkiestra Wojskowa w BytomiuBYTOMM-3000:00:3800:20:57
60MICHALSKI Jarosław 16Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0300:21:01
61KSIĄŻEK Dominik 128CHORZÓWM-3000:00:0400:21:03
62MOTYL Piotr 1023KATOWICEM-5000:00:0600:21:07
63BEHOUNEK Leszek 1106TV Sokół ZakopaneZAKOPANEM-5000:00:0400:21:09
64ARTER-KRZYŻEK Angelika 1032Krakowska Izba AdwokackaKRAKÓWK-3000:00:0300:21:10
65SCHAB Bartłomiej 14GLIWICEM-2000:00:1000:21:11
66WIERZBICKI Łukasz 776Vege RunnersRACIBÓRZM-3000:00:3100:21:16
67GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 1163Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEM-4000:00:1000:21:17
68PACZKA Michał 735runonline.pl TEAMGLIWICEM-5000:00:1600:21:18
69JÓSKOWSKI Rafał 1206krs jastrząb Ruda ŚląskaRUDA ŚLASKA M-4000:00:0600:21:24
70SKORUPKA Adam 306GLIWICEM-1800:00:3700:21:25
71KIELAK Leszek 1055Entre RunningSULEJÓWEKM-3000:00:1100:21:26
72CZEKAŁA Krzysztof 765Eko-Okna RunnersKROWIARKIM-3000:00:4500:21:26
73ZAGÓRNY Robert 1142Entre RunningHALINÓWM-4000:00:1000:21:27
74WALIGÓRSKI Robert 440Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0400:21:28
75KRAWCZYK Dawid 1128Biegaj z BananemWIESIÓŁKAM-2000:00:4700:21:28
76OKOŃ Łukasz 91KNURÓWM-3000:00:0800:21:29
77KLIMCZAK Piotr 673dont give up!BALINM-2000:00:0400:21:30
78KOWARA Piotrek 301Nogami do przoduZABRZEM-2000:00:1700:21:33
79TKACZ Paweł 584BBL GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM-3000:00:2000:21:33
80NAWRAT Piotr 578GLIWICEM-3000:02:0100:21:33
81BARAN Łukasz 1036LIBIĄŻM-3000:00:1400:21:34
82MYKAŁA Rafał 1205KATOWICEM-4000:00:1200:21:35
83NOGAJ Janusz 1167OchajoRun & friendsGLIWICEM-4000:00:1300:21:35
84MIKOS Marcin 823Night runnersBYTOMM-2000:00:1500:21:35
85SIKORA Rafał 677ZABRZEM-3000:00:0800:21:37
86SZYMURA Wojciech 766RYBNIKM-4000:00:0900:21:37
87PIELA Mateusz 671UJSOŁYM-2000:00:1000:21:37
88KASPRZAK Radosław 1216RYBNIKM-2000:00:0700:21:38
89OCHMAN Rafał 119Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:21:38
90NIEDZIELA Janusz 592GIERAŁTOWICEM-3000:00:1200:21:38
91KAŁAMARZ Mariusz 111Pryzmat Salon Optyczny Gliwice CH ArenaGLIWICEM-4000:00:1400:21:38
92WILK Dawid 1170PacemakerZABRZEM-2000:00:0700:21:39
93MADEJCZYK Tomasz 54MTM | IB TEAMGLIWICEM-3000:00:0800:21:39
94KRĘŻOŁEK Daniel 767GLIWICEM-3000:00:1000:21:39
95URBAN Wiktor 969Night Runners ZabrzuZABRZEM-2000:00:0600:21:40
96BROSZ Michał 722PANIÓWKIM-4000:00:0700:21:40
97KUKUCZKA Mateusz 606GLIWICEM-3000:00:0800:21:40
98SZEJA Paweł 985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:1200:21:40
99ANGRES Paweł 1059TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:0600:21:41
100CZOSNOWSKI Tomasz 495OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:00:0700:21:41
101MAJERANOWSKI Marek 259Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:0800:21:42
102KĘDZIOR Łukasz 894holbox runnersGLIWICEM-3000:00:0900:21:43
103PŁAWIAK Rafał 172IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:4000:21:45
104WANIEWSKI Michał 773GLIWICEM-3000:00:0400:21:46
105SZASTAK Damian 743Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:1000:21:47
106ZYCHOWICZ Artur 1123-POTĘPAM-5000:00:1600:21:48
107STASIAK Mirosław 203Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:21:51
108BEZUSZKO Tomasz 1934. Wojskowy Oddział GospodarczyGLIWICEM-4000:00:0500:21:51
109ŁYZIŃSKI Jan 781KUŹNIA NIEBOROWSKAM-5000:00:1200:21:52
110TROCHIMCZYK Marcin 681GLIWICEM-2000:00:2200:21:52
111SVENSRUD Erik 825OSLOM-3000:00:2200:21:52
112RYBIŃSKI Łukasz 258EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1400:21:53
113FURMANEK Łukasz 29Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:55
114SZYDŁO Grzesiu 981LUCKY LOSERSSADÓWM-2000:00:1200:21:55
115HALCZOK Janusz 1062Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:0900:21:56
116SADŁO Tomasz 569@SędziabiegaZABRZEM-3000:00:0500:21:59
117BRODEK Andrzej 173GLIWICEM-4000:00:0600:21:59
118SUTKOWSKI Marcin 749AKADEMIA BIEANIA SWIERKLANYŚWIERKLANYM-2000:00:1200:22:00
119WIECZOREK Dawid 541PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2400:22:00
120KROCZEK Andrzej 1159KNURÓWM-5000:00:1200:22:01
121PODGÓRSKI Tomasz 641GLIWICEM-3000:00:1500:22:02
122GOŁĘBIOWSKI Bartek 786KS GołębnikGLIWICEM-4000:00:1500:22:02
123BORSIAK Sebastian 107Tata dwóch synkówGLIWICEM-3000:00:1000:22:05
124KOCOŃ Mariusz 798Bolko OpoleOPOLEM-4000:00:1200:22:05
125PYZIK Tomasz 966Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:0400:22:06
126KANIA Michał 248RYBNIKM-4000:00:0700:22:07
127MALINA Krzysztof 1202Inżynieria Biegania TEAMRYBNIKM-5000:00:0900:22:10
128DZIDA Janusz 233EXME Berger GroupŻORYM-3000:00:0000:22:11
129NOGAJ Paweł 389KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:22:12
130STAWARCZYK Krystian 1034Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:1400:22:13
131LASKOWSKA Katarzyna 265Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEK-4000:00:1200:22:16
132GIGOŃ Dariusz 406KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-5000:00:3400:22:16
133KOMANIECKI Łukasz 660Przyjaciół puchaczyRYBNIKM-3000:00:0900:22:18
134MACH Samuel 1065KRAKÓWM-3000:00:1900:22:18
135BAŃBUŁA Grzegorz 27GLIWICEM-3000:00:0900:22:20
136IMIOLEK Krzysztof 533GLIWICEM-3000:00:1500:22:20
137DAMEC Olek 66OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:22:22
138BEŚKA Sławomir 63OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:00:1300:22:22
139SZOLC Sebastian 151GLIWICEM-4000:00:2600:22:24
140JEREMICZ Krzysztof 1250Rafko SaRACIBÓRZM-4000:00:3200:22:26
141JACHYM Arkadiusz 239Socios GórnikGLIWICEM-3000:00:5500:22:27
142KĘDZIERSKI Alfred 1047GLIWICEM-5000:00:5400:22:28
143PIENIĄŻEK Krzysztof 33GLIWICEM-4000:00:2200:22:29
144BĄBSKI Szymon 309KS Halny Węgierska GórkaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:22:29
145BEHRENDT Jakub 124Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:1400:22:30
146KRÓL Dariusz 543Speleoklub Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1500:22:30
147MULARCZYK Marek 212Byle do przoduLIBIĄŻM-2000:00:4300:22:30
148WRĘCZYCKI Ireneusz 1110AugusteamCHORZÓWM-5000:00:1300:22:31
149SZEWCZYK Urszula 1148AugusTeamKATOWICEK-4000:00:1300:22:31
150BUCHTA Adam 1005KATOWICEM-3000:00:3400:22:31
151BRYKOWSKI Przemysław 442Run and FunKIELCZAM-4000:00:3100:22:32
152PIETRZAK Dariusz 1143GLIWICEM-3000:00:2100:22:33
153PIETRAS Sylwia 488Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:1700:22:34
154WAWRZAK Ryszard 729Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2300:22:34
155BORZĘCKI Damian 782JastefGLIWICEM-3000:01:0700:22:35
156KONIK Andrzej 1098AMATORDOBRODZIEŃM-3000:00:1400:22:36
157SZPILOWSKA Paulina 483KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0900:22:37
158KLIMALA Jacek 1008PYSKOWICEM-4000:00:1100:22:38
159PRYSZCZ Mirosław 22RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1100:22:39
160JASIŃSKI Leszek 983Lucky LosersSADÓWM-4000:00:1100:22:39
161ZWIERZYŃSKI Piotr 1115UnatcoRYBNIKM-4000:00:1600:22:41
162ZAWADA Sebastian 1145Endurance solidarni KnurowKNURÓWM-3000:00:0500:22:42
163JARECKA Monika 900Imperium Sportu TeamSIEMIANOWICE ŚL.K-3000:00:0600:22:43
164KAWECKI Damian 1117ITmanageMARIANÓWM-4000:00:2800:22:45
165OSETEK Paweł 1243PSZÓWM-2000:00:0700:22:46
166SBECZKA Rafał 942Easy Run RacibórzTWORKÓWM-2000:01:1200:22:46
167HORZELA Błażej 176Beta-TransRADZIONKÓWM-2000:00:2500:22:47
168CZAUDERNA Adrian 463OchajoRUN & FriendsGLIWICEM-4000:00:5000:22:47
169WIECZOREK Lucjan 669VEGE RUNNERSCHORZÓWM-3000:01:3600:22:48
170LASKOWSKI Sebastian 1186GLIWICEM-3000:00:0900:22:52
171BOGUS Rafał 963cycling juraCZESTOCHOWAM-4000:00:1200:22:52
172WILK Andrzej 915GLIWICEM-3000:00:1300:22:53
173STAŃCZAK Grzegorz 910GLIWICEM-3000:00:1100:22:54
174CHMURKO Michał 190STAMINA TeamŻERNICAM-3000:01:5800:22:54
175ŁOBKO Adam 421Ślęzak TeamPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0700:22:55
176DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 31Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:3500:22:59
177PRACKI Dariusz 305MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:00:2900:23:00
178ZIELIŃSKI Łukasz 1213ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0500:23:01
179NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 684KLESZCZÓWM-4000:00:2500:23:05
180WAWRZYNIAK Mariusz 945LESZCZYNYM-3000:00:2900:23:06
181FLEGERT Ewa 1144Chemik RybnikRYBNIKK-5000:00:0400:23:07
182LEWICKA Justyna 563AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:09
183SKRZYPCZYK Paweł 1053SZAŁSZAM-4000:00:1000:23:10
184RYŃSKI Robert 457GLIWICEM-3000:00:1200:23:11
185DZIAŁOSZYŃSKI Witold 992X-Bionic PolskaWARSZAWAM-3000:00:2200:23:11
186KARLIK Mateusz 883ProPointDABROWA GÓRNICZAM-2000:00:2300:23:11
187NOWAK Adam 956Tab2GLIWICEM-4000:00:3900:23:11
188MALEC Arkadiusz 472GLIWICEM-3000:00:5500:23:12
189PIFKO Bartłomiej 809KATOWICEM-2000:00:1200:23:13
190WALCZYSZYN Andrzej 1029BYTOMM-5000:00:1300:23:13
191GRESZTA Grzegorz 474Jah rastafarajGLIWICEM-3000:00:0300:23:18
192BARAN Ryszard 529RAFAKO S.A.RACIBÓRZM-5000:00:3200:23:18
193CZAJA Jarosław 256FP Running TeamBYTOMM-3000:00:2400:23:19
194MASZKA Marcin 708MK TEAMKATOWICEM-2000:00:2900:23:19
195STUDENT Arkadiusz 980Lucky LosersLUBLINIECM-3000:00:1000:23:21
196FILIPEK Hieronim 1196BYTOMM-3000:01:0800:23:21
197DATKA Robert 195Żyj Bez OgraniczeńKATOWICEM-3000:00:3000:23:22
198HADZIK Rafal 32GLIWICEM-3000:00:1000:23:24
199SUCHY Łukasz 859HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3200:23:24
200ZIELONKA Jacek 367ZABRZEM-3000:00:3700:23:25
201ZIELONKA Tomasz 169GLIWICEM-2000:00:3700:23:25
202MICHAŁOWSKI Bolesław 1207Night Running Team KrakówKRAKÓWM-4000:00:0300:23:26
203KORCZ Daniel 400KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3200:23:26
204MAREK Grzegorz 918KĘDZIERZYN - KOŹLEM-3000:00:3300:23:27
205SZCZEPAŃSKI Rafał 871Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:3500:23:27
206MASNY Michał 206RYDUŁTOWYM-2000:00:3400:23:28
207ROGALSKI Tomasz 738RACIBÓRZM-3000:00:5200:23:28
208BRYŁA Grzegorz 448KNURÓWM-4000:00:4900:23:29
209GRYSZYN Michał 1140OPOLEM-2000:00:1900:23:30
210BAGAN Grzegorz 283Goggle PAE TeamGLIWICEM-4000:00:3700:23:30
211GUZDEK Sławomir 1078BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:3700:23:31
212KOLKA Piotr 409KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:23:32
213RASZEWSKI Wojciech 1219AugusTeamGÓRA SIEWIERSKOM-4000:00:2900:23:33
214PANZ Krzysztof 672GLIWICEM-3000:00:5000:23:33
215FRANKIEWICZ Artur 687GLIWICEM-3000:00:5000:23:33
216MAZUR Krzysztof 637Nowa GliwiceGLIWICEM-4000:00:5100:23:33
217SOSNA Adrian 761RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2500:23:34
218CHOMIK Rafał 1026T2 Team / Way 2 ChampGLIWICEM-4000:00:2800:23:35
219NIESLER Michał 868GLIWICEM-3000:00:3700:23:37
220KOTAS Adam 224Future Processing Running TeamKATOWICEM-2000:00:3700:23:37
221FAMUŁA Tomasz 762Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon TeamKATOWICEM-3000:00:3700:23:37
222SITKO Mateusz 273GLIWICEM-3000:00:5800:23:37
223SKOWROŃSKI Michał 870AUGUSTÓWM-2000:00:3000:23:38
224RIMPLER Łukasz 494Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:3800:23:38
225PROŃ Adam 64IPRONMANKATOWICEM-4000:00:0400:23:39
226CZARNOZYNSKI Aleksander 628GTT INTERPROJEKTGLIWICEM-5000:00:0400:23:39
227GOLA Daniel 574do Góry nogamiZABRZEM-2000:00:2300:23:39
228CHRZANOWSKA Barbara 1231Zdzieraj KapcieBĘDZIENK-3000:00:2800:23:39
229KRAJEWSKI Michał 848GLIWICEM-3000:00:3300:23:39
230ŁĘCKI Piotr 158GLIWICEM-3000:00:4000:23:39
231WIKTORCZYK Przemysław 249GLIWICEM-3000:00:0200:23:40
232BANACH Magda 575do GÓRY nogamiZABRZEK-2000:00:2300:23:40
233CHROBOK Mateusz 318Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:3600:23:40
234JACHIMOWSKI Waldemar 382Vibovit KnurówKNURÓWM-4000:00:3800:23:40
235BIELA Rafał 355ŻORYM-3000:00:4400:23:40
236TLOŁKA Michał 490ŻORYM-3000:00:4400:23:40
237GIRYCKI Tomasz 892ZABRZEM-5000:00:2000:23:41
238SUTKOWSKI Jan 803Opinion Sp. z o.o.GLIWICEM-3000:00:4900:23:41
239POPIEL-KRUK Aleksandra 1150GLIWICEK-3000:00:3600:23:42
240HAMERLA Adam 381RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3800:23:42
241DANIŁOWSKI Tomasz 957parkrun KatowiceKATOWICEM-4000:00:3300:23:43
242JAWOREK Jacek 793Team JBCZABRZEM-3000:00:4600:23:43
243KUSEK Andrzej 1119GLIWICEM-4000:00:2300:23:44
244UJMA Michał 383GLIWICEM-3000:00:3200:23:45
245ZWOLAK Tomasz 295Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:3300:23:45
246BANAŚ Mateusz 1181KATOWICEM-3000:00:3900:23:45
247STEFAŃSKI Zbigniew 959hebel libiąż,LIBIĄŻM-4000:00:3000:23:46
248WENGLORZ Marcin 697ProPointCIESZYNM-2000:00:3300:23:46
249GIŻYŃSKI Damian 1082PacemakerJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:00:2800:23:47
250WASZKIEWICZ Tomasz 1085PacemakerDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:2800:23:47
251MOKRZYCKI Patryk 1091Saint-Gobain SQUADKNURÓWM-4000:00:2900:23:47
252BULA Daniel 1192RKG NocekŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:2900:23:47
253PACAN Tomasz 589BYTOMM-4000:00:2900:23:47
254KOCHUIEVSKYI Oleksandr 640GLIWICEM-2000:01:5000:23:47
255ZEMCZAK Kamil 599ZABRZEM-2000:01:5600:23:47
256LOSKA Tomasz 20ŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2800:23:48
257OSTROWSKI Rafał 199OPOLEM-4000:00:2900:23:48
258HORWAT Jan 993Rozbiegamy to Miasto - Czechowice - DziedziceBRONÓWM-5000:00:2900:23:48
259SALASOWICZ Jerzy 508HANUSEKM-5000:00:3700:23:48
260PTASZNIK Jacek 1131GLIWICEM-4000:00:4000:23:48
261BĘBENEK Mieczysław 523NiezrzeszonyJAWORZNOM-5000:00:4000:23:48
262STASZEWSKI Łukasz 510ORNONTOWICEM-4000:01:5700:23:48
263KACZOR Rafał 826PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:00:2600:23:49
264GRZESIKIEWICZ Mariusz 316GLIWICEM-3000:00:3300:23:49
265RENKE Piotr 631Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:3600:23:49
266SUCHARZEWSKI Eugeniusz 1200ZABRZEM-2000:01:4600:23:49
267OSETEK Wiesław 1102Osetek teamWODZISŁAW ŚLĄSKIM-2000:00:0700:23:50
268JĘCZMIONKA Szymon 833PKM GliwiceROGÓWM-2000:00:2700:23:50
269MIECZNIKOWSKI Jacek 639KATOWICEM-4000:00:2800:23:50
270STANEK Rafał 481Zabierzów biegaKARNIOWICEM-5000:00:3000:23:50
271WALUKIEWICZ Dariusz 670Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3100:23:50
272PIETRYSIAK Stefan 759s.a.s zabrzeZABRZEM-5000:00:2900:23:51
273KOWALEWSKI Artur 458NIETARNOWSKIE GORYM-3000:00:3100:23:51
274CZAJKA Roman 131GLIWICEM-4000:00:2500:23:52
275SKOWRON Marcin 313BYTOMM-4000:00:2900:23:52
276KOSTORZ Konrad 707RYBNIKM-2000:00:2500:23:53
277HOŁYŃSKI Tomasz 551Sokół KnurówKNURÓWM-4000:00:4100:23:53
278SZYNWELSKI Michał 225Socios GórnikKATOWICEM-3000:00:4100:23:53
279JANECZEK Marek 532GLIWICEM-4000:00:4100:23:53
280BATKO Janusz 1080GLIWICEM-4000:00:5600:23:54
281LESZCZYŃSKI Mariusz 271GLIWICEM-4000:01:0700:23:54
282NITARSKI Patryk 1108GLIWICEM-3000:00:1100:23:55
283PISINGAS Mariusz 774Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-3000:00:2400:23:55
284KURCZEK Tomasz 1203GLIWICEM-4000:00:4000:23:55
Niesklasyfikowani
GIESE Michał 1113TACISZÓWM-30DNF00:23:55 DNF
286CIEŚLIK Paweł 545POZNAŃM-4000:00:3400:23:56
287KLAPUCH Michał 1165GLIWICEM-3000:00:3800:23:56
288MARCOLA Łukasz 796BYTOMM-4000:00:3700:23:57
289KOTOWICZ Tomasz 487Pro-Run WrocławWROCŁAWM-4000:00:4700:23:57
290MAZUREK Piotr 401KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3200:23:58
291DOBOSZ Daniel 1042GLIWICEM-4000:01:0100:23:58
292UZDOWSKI Jarosław 665KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:00
293TUREK Maciej 251GLIWICEM-4000:00:1300:24:01
294PRENZENA Paweł 47ZABRZEM-2000:00:2900:24:04
295RUBIN Andrzej 83KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:24:04
296KUCHARSKI Rafał 393KBMCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3500:24:04
297JAJUGA Tomasz 255SOSNOWIECM-4000:00:3600:24:04
298KIEŁBASA Artur 944LESZCZYNYM-3000:00:3000:24:05
299BRZOZOWSKI Piotr 398KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM-4000:00:3300:24:05
300NOWAK Sebastian 780Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:1600:24:06
301NOWAKOWSKI Dominik 1178GLIWICEMieszkańcy Gliwic00:00:3600:24:07
302JODEŁŁO Piotr 348GLIWICEM-3000:00:1900:24:08
303SZOJDA Marcin 668KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:08
304KUBICA Gerard 1104GLIWICEM-4000:00:2600:24:08
305TYCZYŃSKI Ryszard 361Fight Club Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:3000:24:08
306ADAMEK Hubert 845IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:3900:24:08
307TKOCZ Rafał 366GLIWICEM-3000:00:1600:24:09
308WISZNIOWSKI Krzysztof 177PRZYSZOWICEM-3000:01:4500:24:09
309GRONDECKI Grzegorz 153BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:2400:24:10
310NOWAK Mariusz 530HirschvogelGLIWICEM-4000:00:4700:24:10
311PATYNEK Sebastian 484JAŚKOWICEM-3000:00:5500:24:10
312CHAŁADYN Sławek 478SBRT GliwiceTRĘBACZEWM-3000:00:5500:24:10
313WRÓBEL Piotr 1120ITMBW KrakówKRAKÓWM-3000:00:5200:24:11
314WALTER Marcin 999WIESZOWAM-4000:00:5600:24:11
315KREMPA Sławomir 1041BYTOMM-3000:00:3000:24:12
316RAWŁUSZAEWICZ Maksymilian 379ZABRZEM-2000:00:0900:24:14
317RAWŁUSZEWICZ Waldemar 378ZABRZEM-5000:00:0800:24:15
318JEZUSEK Piotr 321GLIWICEM-3000:00:2300:24:16
319GALIŃSKI Rafał 1018Stowarzyszenie Power WalkPARKOSZOWICEM-4000:00:3400:24:16
320WALISKO Bartłomiej 603PYSKOWICEM-2000:00:4800:24:16
321NAWROCKI Szymon 903MIASTOM-4000:00:5400:24:16
322GIERADA Grzegorz 1068GLIWICEM-2000:00:4100:24:17
323SKOTNICKI Paweł 13GLIWICEM-2000:00:4600:24:17
324TRACZUK Marek 438ZABRZEM-4000:00:4800:24:17
325DAMIAN MARCZEWSKI Damian 1126KATOWICEM-2000:00:5700:24:17
326PACUŁA Piotr 126Opel Active TeamGLIWICEM-5000:00:0100:24:18
327KOWALECZKO Dariusz 514ZABRZEM-3000:00:4600:24:18
328KRÓTKI Alicja 1096PacemakerTARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:4400:24:19
329MACHURA Arkadiusz 863WOLA JEDLIŃSKAM-4000:00:4700:24:19
330GRABOWSKA Joanna 1070GLIWICEK-4000:00:4900:24:19
331MAREK Franciszek 1064Energoprojekt KatowiceKATOWICEM-3000:00:3800:24:20
332BOGACKA Sabina 1084PacemakerNAKŁO ŚLĄSKIEK-2000:00:4400:24:20
333ZYMELA Dawid 764TOSZEKM-3000:00:4800:24:21
334FOJCIK Rafal 582Opel Active TeamZABRZEM-3000:00:4300:24:22
335ŁUSIAK Mariusz 970Wataha TeamGLIWICEM-3000:00:4300:24:22
336SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1007Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:4400:24:22
337BARTOSIEWICZ Dariusz 156SKARŻYSKO-KAMIENNAM-5000:00:4500:24:22
338MOSIO Mariusz 842MYSŁOWICEM-3000:00:4500:24:22
339WÓJCIK Rafał 1040PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1500:24:23
340SKRZYPIEC Konrad 818Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4200:24:23
341GAWELKO Janusz 693GLIWICEM-5000:00:4300:24:23
342CICHOSZ Arkadiusz 524WROCŁAWM-4000:00:4500:24:23
343DŁUGAJ Andrzej 1044MIKOŁÓWM-4000:00:2700:24:24
344GANSZCZYK Rafał 130Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:24
345FLIS Dariusz 633Olimp ZabrzeZABRZEM-5000:00:4300:24:24
346ŁOWICKA Magdalena 243WROCŁAWK-3000:00:4700:24:25
347RUTKOWSKI Bartłomiej 134GLIWICEM-3000:00:0700:24:26
348RUTKOWSKI Michał 40GLIWICEM-3000:00:0700:24:26
349JELEŃ Michał 384CHEŁM ŚLĄSKIM-4000:00:2400:24:26
350NOWICKI Jakub 849WOJKOWICEM-3000:00:4600:24:26
351PIETRZAK Marcin 93GLIWICEM-4000:00:4600:24:26
352KOŹMIENKO Beata 390KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-3000:00:3100:24:27
353BOREK Dariusz 1164MYSZKÓWM-4000:00:0800:24:28
354KRAWCZYK Jarosław 1111GLIWICEM-4000:01:2200:24:28
355DZIAŁKOWSKI Adam 3774active TeamORNONTOWICEM-4000:00:3500:24:29
356DZIEDZIC Andrzej 573BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-5000:00:3800:24:29
357BOŚ Przemysław 404KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:24:32
358LUBICKI Wojciech 15TRIumfZABRZEM-5000:00:2700:24:33
359SOŚNIAK Tomasz 441Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:24:34
360DROZD Grzegorz 163GLIWICEM-2000:00:4200:24:34
361SOWA Andrzej 695GLIWICEM-3000:01:1300:24:34
362ĆWIKŁA Kamil 78HarpaganyGLIWICEM-3000:00:1500:24:35
363GŁÓWKA Rafał 663doliniarze.comKATOWICEM-4000:00:5300:24:35
364GÓRKA Szymon 60GLIWICEM-3000:00:5500:24:37
365KOŹLIK Paweł 857MYSŁOWICEM-2000:01:1100:24:38
366STACHOWIAK Adam 654ZABRZEM-4000:01:3300:24:38
367LIS Monika 87ŻORYK-3000:00:5400:24:39
368HEINRICH Mariusz 1076ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:1100:24:39
369KWAŚNIEWSKI Dominik 466GLIWICEM-3000:01:2200:24:39
370SZENDZIELORZ Adam 89ŻORYM-5000:00:5300:24:40
371KWIATKOWSKI Grzegorz 1141GLIWICEM-4000:01:1600:24:40
372IMIOŁEK Arkadiusz 230ED-CERT RUNPILCHOWICEM-4000:00:1200:24:41
373ADAMSKI Daniel 1224JW3940ZABRZEM-3000:01:1300:24:42
374HETMAŃCZYK Jakub 1225HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:24:42
375MASARCZYK Wojciech 279RACHOWICEM-2000:00:2300:24:43
376MACIASZEK Maciek 415AmatorCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1700:24:44
377BUCZYŃSKI Radosław 1149Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0700:24:44
378PARUZEL Ireneusz 876MIKOŁÓWM-4000:01:0700:24:44
379NARUSZEWICZ Arkadiusz 1011Veolia - PWiK Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:45
380JANY Kamil 473TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:45
381ULIASZ Krzysztof 604Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:45
382WIORA Łukasz 594GLIWICEM-3000:00:4300:24:45
383POPIELA Mirosław 1188FitbullGLIWICEM-4000:00:0700:24:46
384SZOŁTYSEK Adrian 812PANIÓWKIM-3000:00:1000:24:47
385DIDYK Grzegorz 802www.miasto-nieruchomosci.plBYTOMM-3000:00:2000:24:48
386ŁAZOWSKI Maciej 899Pure Fire TeamBYTOMM-2000:00:2000:24:48
387FIGIEL Ewa 363GLIWICEK-4000:00:4700:24:49
388MUSIOŁ Janusz 266FIS-SST TEAMBIERAWAM-3000:00:5700:24:49
389KASZUBSKI Andrzej 974ZABRZEM-3000:02:2200:24:49
390PALEWICZ Wojciech 897DentystazGliwic.plGLIWICEM-3000:00:4700:24:50
391JABŁOŃSKI Łukasz 303UNISONO / FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:00:5600:24:50
392KUCH Paweł 906SZAŁSZAM-5000:00:1000:24:51
393KLIKS Andrzej 86FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:00:5500:24:51
394GRAJNY Piotr 840Mocni PomocniLACHOWICEM-4000:00:4700:24:52
395ŻOŁNOWSKI Piotr 304GLIWICEM-3000:00:5500:24:52
396BIERNAT Wojciech 152Opel Active TeamZABRZEM-4000:01:3600:24:52
397ORLIK Jerzy 385GLIWICEM-5000:00:2500:24:53
398FRĄCZEK Łukasz 520KNURÓWM-2000:02:0200:24:53
399KRZESIAK Michał 372KATOWICEM-4000:00:4000:24:54
400KULCZYK Anna 725Muzeum w GliwicachZABRZEK-3000:00:5100:24:54
401SMALIRA Beata 866Pro-run WrocławGŁUCHOŁAZYK-2000:00:4700:24:56
402NIKODON Paweł 718Biegaj z treneramiGLIWICEM-3000:01:2600:24:57
403HERZ Krzysztof 77ANEMIKITYCHYM-2000:00:4800:24:58
404GARYGA Łukasz 167RUNHOGSGLIWICEM-3000:00:4800:24:58
405SZWAJNOCH Piotr 1193WIELOWIEŚM-3000:01:0000:24:59
406GRACH Aleksandra 125RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:4500:25:00
407STOLARCZYK Robert 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:01
408ŚWIĘTEK Marcin 896RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1900:25:01
409KACZKIEWICZ Damian 411Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5900:25:02
410SWOBODA Jarosław 71Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:00:5900:25:02
411STAŚKO Marcin 375GLIWICEM-3000:00:1800:25:03
412ŚWIDEREK Andrzej 332Miechowicka Grupa BiegowaZABRZE-HELENKAM-5000:01:0800:25:03
413JAROSZ Maciej 1201GLIWICEM-4000:00:5700:25:04
414ORZECH Michał 784KNURÓWM-3000:00:4700:25:05
415GOŁKOWSKI Radosław 622ZINZAWIERCIEM-3000:00:1000:25:06
416JĘDRYKA Piotr 1157Tenneco Automotive Eastern EuropeBYTOM/MIECHOWICEM-4000:00:2700:25:06
417KOŹLIK Robert 914RYBNIKM-3000:00:4900:25:07
418BŁASZCZYSZYN Łukasz 222SOSNOWIECM-3000:01:1200:25:07
419MUSIALIK Rafal 1160LUBLINIECM-3000:00:2400:25:08
420GRUSZCZYŃSKI Bogusław 634GLIWICEM-6000:00:4600:25:08
421MICHALSKI Bartosz 694ABMGLIWICEM-4000:01:2800:25:08
422KLEPACKA-GANCARZ Barbara 486Mustangi GliwiceGLIWICEK-4000:00:1100:25:09
423GAWROŃSKI Zbigniew 1222BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:1900:25:09
424ŁUKASZKIEWICZ Michał 274Pożeracze kilosówTYCHYM-3000:00:1400:25:11
425BELZYT Edmund 598Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-6000:00:2500:25:11
426DĄBROWSKA Halina 1242Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK-3000:01:0600:25:11
427KROCZYK Lesław 1105sztafeta WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:11
428HASA Adam 1129Sztafeta na WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:11
429RYZIŃSKA Aneta 25GLIWICEK-4000:00:1000:25:12
430NOWAKOWSKI Jarek 806Tri Division For GosiaGLIWICEM-4000:00:2500:25:13
431DĄBROWSKI Piotr 1241Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM-3000:01:0400:25:13
432BOCHEŃSKA Agnieszka 1249MomoGLIWICEK-3000:00:2300:25:15
433KWAPIEŃ Paweł 1183GLIWICEM-4000:00:0800:25:17
434SITEK Grzegorz 141Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3000:25:17
435PRZYBYLSKI Mariusz 146PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:4800:25:18
436OSTASZEWSKI Grzegorz 211TYCHYM-3000:01:0600:25:19
437GÓRECKI Janusz 175GLIWICEM-5000:00:1600:25:21
438BODUCH Marcin 636GLIWICEM-2000:00:1900:25:21
439JAMRÓZ Wojciech 1174KW GliwiceGLIWICEM-4000:00:3900:25:21
440WYSOCKI Tomasz 322OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:01:1000:25:21
441KWAPIEŃ Aleksander 1184GLIWICEM-3000:00:0900:25:22
442ZYCH Wiktor 779SWORNEGACIEM-3000:00:2100:25:22
443PRYMAS Krystian 39GLIWICEM-3000:00:5100:25:22
444ZDANIEWICZ Radosław 625PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:01:0400:25:22
445CZAUDERNA Klaudia 462OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-4000:01:1000:25:22
446KOPLIN Kasia 45FRAZOCHYGLIWICEK-3000:01:2500:25:22
447GLISZCZYŃSKI Paweł 1155Orzeł Biały S.A.ZABRZEM-3000:01:1500:25:24
448KOWACZEK Marek 1135RYBNIKM-3000:00:5000:25:26
449SZKUDLAREK Michał 144run-log.comBRZEGM-3000:01:2800:25:26
450GOLDA Piotr 739GLIWICEM-4000:01:5800:25:26
451MICHALAK Grzegorz 666TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1200:25:27
452WOJDA Maksymilian 396Maksymilian WojdaOŚWIĘCIMM-3000:00:4200:25:27
453ZIOBER Grzegorz 1107Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:27
454WIECHOWSKI Artur 1077Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:27
455MARYNIAK Piotr 730MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM-4000:01:4800:25:27
456WOLAŃCZYK Kamila 703GLIWICEK-3000:00:0300:25:28
457PODLEWSKI Piotr 1012KATOWICEM-3000:01:0200:25:29
458KUCZMA Jarosław 432GLIWICEM-4000:01:0200:25:30
459CHWALISZEWSKI Jarosław 59Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0800:25:30
460WASKI Łukasz 715GLIWICEM-3000:01:1300:25:30
461KRZYWICKI Jan 674GLIWICEM-6000:00:5600:25:31
462BAJOREK Dawid 854KATOWICEM-2000:01:0700:25:32
463GULBA Stanisław 873JEMIELNICAM-5000:01:0800:25:32
464DADAŚ Janusz 11GLIWICEM-4000:00:4100:25:34
465BAJ Tomasz 145GLIWICEM-2000:00:4600:25:34
466WEGNER Tomasz 1156Orzeł Biały S.A.BRZEZINY ŚLĄSKIEM-3000:01:1000:25:34
467FILUS Michał 1237POZNAŃM-3000:01:0900:25:37
468WIETRZYCKI Zenon 290Biegaj z TreneramiGLIWICEM-5000:00:4400:25:38
469CHMIELARZ Grzesiek 758PATO KATO RUNNING TEAMKATOWICEM-2000:01:1000:25:38
470BEŁKOT Akradiusz 1214ŚWIETOCHŁOWICEM-4000:01:1100:25:38
471WIETRZYCKI Mariusz 289Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:4300:25:39
472MAY-MAJEWSKI Michał 3454 MGLIWICEM-3000:01:0000:25:39
472DREWUSZEWSKI Maciej 3424MPŁAWNIOWICEM-3000:01:0000:25:39
474STRASZAK Marek 732KGBGLIWICEM-4000:01:2300:25:39
475UCHNAST Sebastian 679Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3300:25:40
476DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 380PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK-4000:01:1900:25:40
477TURNIAK Miłosz 860HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:25:40
478CIASTO Sebastian 800PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3200:25:41
479GRUSZKA Michal 374Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3200:25:41
480STEC Marcin 287KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:5900:25:41
481CZEKA Rudolf 1046MYSŁOWICEM-5000:01:1300:25:42
482SROCZYŃSKI Dariusz 810GLIWICEM-3000:01:0100:25:43
483GAŁUSZKA Michał 180GLIWICEM-1800:01:0500:25:43
484POPIEL Artur 51GLIWICEM-4000:01:0700:25:43
485SZTECHMILER Grzegorz 864ArnoldsRUDYM-3000:01:1100:25:43
486FERDYNANDZKI Dominik 930ZBROSŁAWICEM-3000:01:2500:25:43
487SZUŚCIK Piotr 147Opel Active TeamGLIWICEM-5000:01:3900:25:44
488RAŚ Natalia 241BrakGLIWICEK-2000:01:0300:25:45
489KAWKA Maciej 1039EticodCHORZOWM-3000:00:1400:25:46
490PATRZYK Jacek 1114ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:0300:25:46
491DYMNICKI Andrzej 75OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:01:1300:25:46
492MIERZWA Adam 261ZABRZEM-4000:00:3500:25:47
493BORC Jacek 73GLIWICEM-4000:01:1000:25:47
494DAWIEC Michał 96Arkadia Fit ZabrzeZABRZEM-3000:00:1600:25:48
495BUCHAL Grzegorz 1099ZERNICAM-4000:00:1800:25:48
496NOWARA Andzej 1229RZECZYCEM-5000:00:1800:25:48
497KĄCKA - CICHY Ewa 667parkun ChrzanówCHRZANÓWK-3000:00:4800:25:48
498ROSADA Zdzisław 513GLIWICEM-5000:01:0000:25:48
499ZAWIS Marek 285PYSKOWICEM-5000:00:5900:25:49
500GRAMATYKA Paweł 585KRAKÓWM-4000:01:1800:25:49
501PILCH-NANOWSKA Agnieszka 434GLIWICEK-4000:00:5700:25:50
502SZADKOWSKI Paweł 1009PacemakerGLIWICEM-3000:00:5700:25:50
503BORSUK Mirosław 330PacemakerKNURÓWM-4000:00:5800:25:50
504ZAMOJSKI Bartek 829Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:01:3900:25:50
505NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 683KLESZCZÓWK-3000:01:1600:25:51
506GOLEC Przemysław 1139GLIWICEM-4000:01:5800:25:51
507STEINHOFF-TRACZEWSKI Marek 704GLIWICEM-2000:00:2000:25:52
508ADAMSKI Dawid 161KNURÓWM-3000:00:5200:25:52
509BIEŃKOWSKI Piotr 352PROMURGLIWICEM-2000:00:5700:25:52
510WIERZBICA Adrian 356KNURÓWM-3000:00:5900:25:52
511BUDZIŃSKI Krzysztof 1006SCUBA DIVEOPOLEM-4000:01:5600:25:52
512SZCZEPAŃSKI Tomasz 839GLIWICEM-3000:01:1700:25:53
513WIECZORKE Marcin 553PRZYSZOWICEM-4000:00:3700:25:54
514WOJAKOWSKI Krzysztof 325K&K RUNZABRZEM-4000:01:0400:25:54
515RATAJCZAK Krystian 1050ZABRZEM-3000:01:1000:25:54
516KRAKOWCZYK Adam 120SBRTGLIWICEM-4000:01:0300:25:55
517WOJAKOWSKA Katarzyna 324K&K RUNZABRZEK-3000:01:0400:25:55
518KONIECKO Łukasz 610Wkurw_teamJAŚKOWICEM-3000:01:1400:25:55
519RYZIŃSKI Dariusz 19san escobarGLIWICEM-5000:00:1000:25:56
520PAPROTNY Witold 284KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:01:2100:25:56
521KOŁAKOWSKI Bartosz 982BYTOMM-3000:02:0800:25:56
522WIEKIERA Adam 118GLIWICEM-3000:00:3500:25:57
523KOWALSKI Zbyszek 615MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5700:25:57
524KLYTA Wojciech 1185GLIWICEM-4000:01:5300:25:57
525DĄBROWSKI Marcin 154GLIWICEM-3000:00:1400:25:58
526WILSZ Adam 92FIS-SST TEAMPANIÓWKIM-4000:00:5500:25:58
527KOZŁOWSKI Zbigniew 314Ofiary KamieńcaKAMIENIECM-4000:00:5600:25:58
528WALEWSKI Kamil 888PropointGLIWICEM-3000:00:0900:26:00
529LEWANDOWSKI Henry 728GLIWICEM-4000:01:0200:26:00
530MAZUR Sylwia 410iniemaslabych.plŻORYK-4000:01:0600:26:00
531AUGUŚCIK Paweł 746EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM-3000:01:1100:26:00
532MICHNA Wojciech 1177GLIWICEM-2000:01:1200:26:00
533KOWALCZYK Józef 1198M-4000:00:5500:26:01
534GAŁECZKA Michał 247GLIWICEM-2000:01:1200:26:01
535KOPCIK Tomasz 229COMBAT56GLIWICEM-3000:01:1600:26:01
536KOŁAK Szymon 480PYSKOWICEM-2000:00:3000:26:02
537CZARNIK-PECIAK Aleksandra 184BrakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:3100:26:03
538MULARCZYK Agnieszka 1033ZAWIERCIEK-3000:00:5100:26:03
539MAJEWSKI Grzegorz 185bez klubuKNURÓWM-3000:00:5500:26:05
540PRUCHNIK Andrzej 88Opel Active TeamGLIWICEM-5000:00:1500:26:06
541BIOLIK Piotr 527GLIWICEM-5000:00:2000:26:06
542ZDZIEBKO Artur 44GLIWICEM-4000:00:5800:26:06
543FAJGER Sebastian 744RACIBÓRZM-3000:01:1100:26:06
544TRAM Tomasz 1217M-3000:01:4400:26:07
545MOCEK Roman 613CHUDÓWM-5000:01:5500:26:08
546TOCZYDŁOWSKI Łukasz 819MIKOLÓWM-3000:01:5500:26:08
547TOMCZAK Mariusz 179GwardziściGLIWICEM-3000:00:5000:26:09
548FAŁEK Krzysztof 804ŁamignatyMIKOŁÓWM-4000:01:1500:26:09
549POPŁAWSKA-WAL Agata 1103Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:5900:26:10
550DOROS Adam 254ZABRZEM-4000:00:5900:26:10
551WELM Grzegorz 506Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:01:4000:26:10
552WÓJCIK Katarzyna 1233GLIWICEK-4000:00:5900:26:11
553WOZNIAK Marek 938Cisco Running TeamZABRZEM-3000:01:0500:26:11
554SMUDA Grzegorz 1093KATOWICEM-3000:01:2800:26:11
555MAREK Sławomir 2525ZABRZEM-5000:00:5200:26:12
556LAMPA Alicja 307GLIWICEK-2000:01:0500:26:12
557WOJTAS Magdalena 1226GLIWICEK-3000:00:3500:26:13
558BRZOZOWSKA Teresa 399KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOK-4000:00:4000:26:13
559HOMA Dorota 280GLIWICEK-2000:00:4900:26:13
560WIKIERSKI Michał 48GLIWICEM-3000:01:0300:26:13
561SIKORA Marek 865W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5000:26:14
562KUMOR Dagmara 734WARSZAWAK-3000:00:5800:26:14
563GAWEŁ Krzysztof 216MIKOŁÓWM-5000:00:2600:26:15
564IZDEBSKI Adrian 344RYBNIKM-3000:00:4200:26:16
565MELICH Tomek 853Socios górnikŁANYM-2000:00:5700:26:16
566KALITA Artur 535ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:26:17
567MIELNIK Krzysiek 550GLIWICEM-3000:00:4100:26:17
568ZELMANOWICZ Jacek 932AntonteamDŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:0600:26:18
569ZAPOTOCZNY Przemek 358GLIWICEM-4000:01:3200:26:18
570FIT Olga 861HireRight Running TeamKATOWICEK-3000:01:3200:26:18
571JEGLA Sebastian 4394T Sp. z o.o.RUDA SLASKAM-4000:00:5300:26:19
572GIERAS Mirosław 1019GLIWICEM-4000:00:1000:26:20
573MORDARSKI Artur 924GLIWICEM-4000:00:5200:26:20
574PAWIŃSKI Wojciech 165BOROWIANYM-4000:01:0100:26:20
575STACHERA Agnieszka 1087CHEŁMEKK-4000:01:0500:26:20
576PACAN Krzysztof 721BYTOMM-3000:00:2700:26:22
577SCHWARZ Jarosław 1189GLIWICEM-3000:00:0900:26:23
578MADZIARSKA Monika 364Marzenia górskiePIASECZNOK-3000:01:1000:26:23
579KOWALSKA Barbara 936STRZELCE OPOLSKIEK-3000:01:5700:26:23
580BOJANEK Tomasz 1191GLIWICEM-3000:00:2300:26:24
581SKÓRA Aneta 783Night runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:4400:26:24
582KUROWSKI Michał 789Night Runner's GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4400:26:24
583GROCHOWSKA Anna 493GLIWICEK-3000:01:4400:26:24
584CZORNIK Jarosław 979Lucky LosersLISÓWM-3000:00:1000:26:25
585LASICZ Aleksandra 753GLIWICEK-4000:00:5900:26:25
586SZOŁTYSEK Piotr 308PYSKOWICEM-4000:01:0100:26:25
587SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 317Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:01:0100:26:25
588NIEMCZYK Rafał 405KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3900:26:26
589STACHOWSKI Wojciech 142GLIWICEM-4000:00:1400:26:27
590GAWINEK Adam 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4100:26:27
591PĘDOWSKA Bożena 726indywidualnieGLIWICEK-5000:02:4700:26:28
592TRESKA Piotr 1228RUNHOGS TYCHYM-3000:00:4700:26:29
593TOMASZEWSKA Olga 872TYCHYK-3000:00:4700:26:29
594ZELIK Bronisław 844Tsunami BytkówSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-6000:01:0000:26:29
595WALCZAK Bartłomiej 882GLIWICEM-3000:01:0900:26:29
595WALCZAK Dorota 881GLIWICEK-3000:01:0900:26:29
597ŁATAK - SKRABUT Barbara 349MustangiGLIWICEK-3000:01:2800:26:29
598SULIN Marek 1015SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEM-4000:00:4400:26:30
599RYGIEL Sebastian 702GLIWICEM-3000:00:5100:26:30
600ZAWADZKI Robert 1002CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:5400:26:30
601SPANDEL-PIWOWAR Izabela 843EASY RUNRACIBÓRZK-4000:01:1200:26:30
602DEWOR Marek 418Opel Active TeamOSSYM-4000:01:1800:26:30
603DYMAREK Łukasz 351KM PSP GliwiceTOSZEKM-3000:01:0700:26:31
604PIWOWAR Grzegorz 841EASY RUNRACIBÓRZM-4000:01:1100:26:32
605KALATA Grzegorz 564GLIWICEM-2000:01:5700:26:32
606OSIŃSKI Paweł 140Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:02:0000:26:32
607ROGÓŹIK Szymon 1232GLIWICEM-3000:01:1300:26:33
608KOWALCZYK Grzegorz 159Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:0700:26:34
609BRZEZINA Arkadiusz 139TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4500:26:35
610PRUSKO Adrian 685ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:2200:26:35
611ODOSZEWSKI Roman 454Oasis Sport TeamGLIWICEM-4000:01:2700:26:35
612BORUCKI Witold 977TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3700:26:35
613GRABSKI Paweł 790TARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:1800:26:37
614RZESZOWSKI Arkadiusz 1101EKOOKNA RUNNERSRACIBÓRZM-4000:00:4500:26:38
615KOCIELSKA Anna 661AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:01:0800:26:38
616SZYMIK Michał 1051RYBNIKM-3000:01:4800:26:38
617GAWRYŚ Bartek 2409SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5900:26:39
618KRZYSZKOWSKA Agnieszka 65GLIWICEK-3000:00:4600:26:40
619KLESZCZ Marcin 901GLIWICEM-3000:01:1400:26:40
620ŁOSIK Konrad 2405RUDA ŚLĄSKAM-4000:01:5900:26:40
621NASIENIAK-CZECH Anna 990GLIWICEK-4000:00:2100:26:41
622JAWORECKI Paweł 1112ZABRZEM-5000:01:0000:26:41
623FLORECKI Andrzej 82AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:01:0800:26:41
624SKURZYŃSKA Kaja 751CHORZÓWK-2000:01:1700:26:41
625HANO Jan 1061GLIWICEM-7000:00:4000:26:42
626SZOTA Magdalena 1116MIKOŁÓWK-4000:00:5400:26:42
627ROZWADOWSKI Dariusz 1060GLIWICEM-4000:01:1400:26:42
628ŚWIĘS Robert 975TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3800:26:43
629PLOCH Tomasz 5momo teamGLIWICEM-3000:00:4400:26:47
630SALA Nela 691GLIWICEK-3000:00:4500:26:47
631SIUDYGA Tomasz 1022BYTOMM-4000:00:0500:26:48
632CYRAN Adam 1048PFRADLINM-4000:00:2800:26:48
633PINKAWA Olgierd 1073KATOWICEM-4000:00:2700:26:49
634SARKOWICZ Adam 1081niezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:5600:26:52
635BIELECKI Adam 576Château ChalinBIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0100:26:56
636DRZEWIECKA Julita 733KGBGLIWICEK-4000:01:2400:26:56
637CZAPLA Arkadiusz 498BYTOMM-4000:02:0900:26:58
638BROM Tomasz 629ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:27:00
639MILER Ireneusz 369ŚWIĘTOSZOWICEM-4000:01:4400:27:00
640KUREK Jacek 205ZABRZEM-3000:00:1900:27:01
641PODOLAK Alfred 501LAKS FRETPOLPYSKOWICEM-5000:01:5700:27:01
642MORITZ-PIĄTEK Kasia 67KATOWICEK-4000:01:0500:27:04
643STAWSKA Joanna 35biegaj z treneramiGLIWICEK-5000:00:4900:27:05
644ŻYNDA Łukasz 648GLIWICEM-2000:00:1400:27:06
645LINEK Mariusz 1180GLIWICEM-4000:00:2900:27:07
646CIMAŁA Rafał 652ista biegAmyTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:27:07
647SZYMCZYSZYN Jerzy 1004Scuba DiveOPOLEM-4000:01:5600:27:07
648WĄSOWSKI Marek 939MAXIMUSMIKOŁÓWM-4000:01:1200:27:08
649BOJDA Dawid 477GLIWICEM-2000:00:3100:27:10
650NANCKA Brygida 204ZABRZEK-4000:00:5000:27:11
651LUDWIG Marcin 3384MPŁAWNIOWICEM-3000:00:5800:27:11
652KOWALCZYK Robert 664Ista BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:01:3500:27:11
653SZCZYRA Jan 552KATOWICEM-3000:01:3500:27:11
654JEZIOR Bartosz 1153Tenneco Automotive Eastern EuropeZABORZEM-3000:02:4000:27:11
655PĘDOWSKI Wojciech 727Ok! SportGLIWICEM-5000:02:1100:27:12
656PROKOP Elżbieta 100BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK-5000:00:3400:27:13
657MOJ Adam 1003CHORZÓWM-3000:01:4700:27:13
658CZEMPIEL Łukasz 655PILCHOWICEM-3000:02:1200:27:13
659SMUDA Andrzej 157AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2500:27:14
660MIZERA Robert 81GLIWICEM-4000:01:3100:27:14
661WOJNAROWSKA Sylwia 489GLIWICEK-2000:01:3300:27:15
662KWIATKOWSKA Kinga 682KŁOBUCKK-2000:01:3300:27:15
663KORCZAK Krzysztoff 1088PABIANICEM-4000:01:4700:27:15
664BOGUSZ Damian 49ZABRZEM-3000:01:2600:27:16
665SIERADZKI Dariusz 293Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:3100:27:16
666GŁÓWKA Alfred 965karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM-5000:00:4000:27:18
667SZULC Michał 3364MKOTULINM-4000:01:0100:27:18
668PAŁYGA Agnieszka 194Future Processing Running TeamSOSNOWIECK-3000:01:1600:27:18
669PENKALA Artur 137GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0100:27:19
670DOBOSZ Mariusz 138GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0200:27:19
671RUSIECKI Dawid 1097GLIWICEM-3000:01:0600:27:19
672KLIMAS Jarosław 360JAVAPPAGLIWICEM-3000:00:5100:27:20
673JAKUBIK Witold 692PRZEZCHLEBIEM-6000:00:1500:27:25
674GRABOWSKI Maciej 922BYTOMM-3000:01:2200:27:25
675MARKIEWICZ Rafał 1134WARSZAWAM-4000:00:1800:27:26
676ĆWIOK Marek 426TUV RheinlandPANIÓWKIM-4000:00:5500:27:26
677NAWROT Agnieszka 1133SULEJÓWEKK-4000:00:1700:27:27
678SUSEŁ Alek 1245M-2000:00:0100:27:28
679KAPIAS Krystian 166GLIWICEM-4000:00:5300:27:28
680NAWRAT Joanna 1017GLIWICEK-4000:02:0100:27:29
681LACH Grzegorz 917Blood MantraKIETRZM-3000:02:2400:27:29
682KUBIAK Grzegorz 650GLIWICEM-3000:00:2000:27:30
683OCHMAN Ireneusz 70Opel Active TeamGLIWICEM-5000:01:1800:27:30
684ADAMCZYK Jan 106John Jan AdamczykRADONIAM-3000:00:1500:27:33
685KUCZMA Joanna 433GLIWICEK-4000:01:0000:27:33
686SELIGA Paweł 291Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:1700:27:34
687CZAJA Łukasz 1204ŁANY WIELKIEM-3000:01:1800:27:34
688LEWANDERSKI Dariusz 547HirschvogelBYTOMM-3000:01:3000:27:36
689WOŹNICZKO Robert 312Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:1700:27:37
690MUSZYŃSKA Ewa 559FizjoFunkRYBNIKK-3000:00:4500:27:37
691WOŹNIAK Przemysław 867JASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:01:2200:27:37
692PAWLIK Rafał 591PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:5600:27:37
693OLESIŃSKI Tomasz 299KNURÓWM-4000:00:1100:27:38
694OLESIŃSKA Joanna 298KNURÓWK-4000:00:1200:27:38
695JACEK Alina 1175ŁANYK-3000:00:1700:27:38
696MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 226SZAŁSZAK-4000:00:3600:27:39
697ZIĘBA Michał 889GLIWICEM-2000:01:4100:27:39
698KONOPKA Agnieszka 235GLIWICEK-3000:00:5600:27:40
699POKRYSZKA Wojciech 242Kombo KurczakiŻERNICAM-2000:01:2000:27:40
700POLEWSKI Piotr 1090GLIWICEM-5000:01:4600:27:40
701BATEJKO Beata 164BeeTeamCHORZÓWK-4000:00:5000:27:41
702BAUMERT Rafał 577ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:3500:27:41
703KANIA Dominik 1075R.R. Martin pisz już te książkiKATOWICEM-3000:01:1500:27:42
704KUCZERA Łukasz 540RYBNIKM-3000:01:4000:27:42
705SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1124GLIWICEM-3000:01:4300:27:42
706BUKOWSKI Adam 234GLIWICEM-2000:00:4400:27:43
707CYBA Marek 129GLIWICEM-4000:01:4200:27:43
708SIKORA Grzegorz 420ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:4700:27:43
709KANIOWSKI Andrzej 431BYTOMM-3000:00:2900:27:45
710KONOPKA Marek 228SZAŁSZAM-4000:00:3500:27:45
711KOZIOŁ Ryszard 595GLIWICEM-5000:00:3000:27:46
712KORDECKI Bartosz 778Ballena MoradaGLIWICEM-3000:01:1900:27:46
713POPIEL Adriana 50GLIWICEK-3000:01:0500:27:47
714ZAWADA Agnineszka 525GLIWICEK-4000:01:2700:27:47
715PIERZCHALSKI Krystian 1056CHORZÓWM-3000:01:3600:27:47
716ZAMOJSKA Iwona 828Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:01:3900:27:47
717URBAŃSKI Marek 1021WORK4ZABRZEM-4000:01:1200:27:48
718PERZANOWSKI Piotr 414GLIWICEM-2000:01:4100:27:48
719BIAŁECKI Jan 347RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:3400:27:52
720HAMANN Slawomir 294Night RunnersKATOWICEM-3000:01:3800:27:52
721SYGUŁA Katarzyna 132KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:00:4100:27:53
722PAWLIK Michał 245GLIWICEM-3000:01:0600:27:53
723BUDZIŃSKA Ania 319ZABRZEK-3000:00:1300:27:55
724ZEMŁA Piotr 267GLIWICEM-4000:00:5600:27:55
725OSTROMĘCKI Andrzej 424Pędząca KrewetkaGLIWICEM-3000:01:3200:27:56
726KOWALCZYK Tomasz 713life coachGLIWICEM-3000:01:2400:27:57
727PŁONKA Krzysztof 621JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:01:2900:27:57
728KALBARCZYK Arkadiusz 954Easy Run RacibórzRACIBÓRZM-3000:01:1800:27:58
729ROŻEK Michał 276GLIWICEM-5000:01:2000:27:58
730ROŻEK Agata 277GLIWICEK-1800:01:2000:27:58
731KACZMARSKI Jacek 502BYTOMM-3000:01:4500:27:58
732KOLODZIEJ Jacek 890Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0900:28:00
733KOZACZKA Włodzimierz 192BB El-Projekt TeamGLIWICEM-4000:01:2200:28:00
734BLASZKE Waldemar 328NR GliwiceGLIWICEM-5000:01:3700:28:00
735WIECZOREK Tomasz 807BOBROWNIKIM-4000:01:3800:28:00
736WOLIŃSKI Józef 36GLIWICEM-5000:01:4000:28:00
737KWIATKOWSKA Katarzyna 72ŻERNICAK-4000:00:4600:28:01
738ŚLIWIŃSKA Alicja 102Night Runner GliwiceGLIWICEK-3000:01:0900:28:01
739SOROKA Krzysztof 1083RACIBÓRZM-3000:01:5100:28:01
740ZIMNY Marcin 737GLIWICEM-3000:01:1900:28:02
741ZAPOTOCZNA Renata 359GLIWICEK-4000:01:3200:28:02
742DWORNICZAK Paweł 880SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5300:28:02
743SZCZECH Krzysztof 742GLIWICEM-4000:01:1400:28:03
744POKRYSZKA Bartosz 30GLIWICEM-3000:01:2000:28:03
745PIŁAT Jarosław 74KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:2100:28:04
746CHODAWSKA Dorota 731Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:2100:28:04
747SOBEL Łukasz 801Opel Active TeamUJAZDM-3000:01:2100:28:04
748UNIEJEWSKI Tomasz 961KATOWICEM-3000:01:2500:28:04
749POLAK Krzysztof 133Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:0600:28:06
750GĘBCZYŃSKI Paweł 143GLIWICEM-3000:01:4300:28:06
751MUSIAŁ Bożena 921ZABRZEK-3000:00:5000:28:07
752GRABSKI Michał 548Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:01:1600:28:07
753STALICA Wojciech 984IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:01:1600:28:07
754MANISTA Paweł 651GLIWICEM-2000:01:2000:28:07
755MRÓZ Adrian 647TS Iron Man GogolinGOGOLINM-4000:01:2000:28:07
756PATRYARCHA Piotr 851SOSNOWIECM-4000:01:5400:28:07
757MAŁKOWSKI Tomasz 557Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1100:28:08
758BŁACH Piotr Buła 968PacemakerGLIWICEM-5000:01:1600:28:08
759WOŹNIAK Marek 337GLIWICEM-4000:01:1700:28:08
760PUCHAŁA Ewelina 1086PacemakerKATOWICEK-3000:01:1700:28:08
761MACHNOWSKI Wojciech 207Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2000:28:08
762CZERNIK Andrzej 884ZABRZEM-6000:02:5500:28:08
763KNEBEL Patrycja 919ZABRZEK-3000:00:4800:28:09
764WÓJCIK Anna 935GLIWICEK-3000:00:4900:28:09
765LESISZ Katarzyna 920ZABRZEK-4000:00:4900:28:09
766GORUS Anna 403night runners zabrzeZABRZEK-3000:01:1000:28:09
767PASSIA Robert 445KATOWICEM-3000:01:1700:28:09
768STYCZEŃ Justyna 805ZABRZEK-3000:01:2400:28:09
769KROCZEK Liliana 452Knight Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1500:28:10
770TYLMAN-MADEJCZYK Marta 53MTM | IB TEAMGLIWICEK-3000:01:1800:28:10
771MAŚLANKA Ireneusz 464Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:1800:28:10
772JAKUBIAK Arkadiusz 12Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1900:28:10
773ŚLIWKA Janusz 630OPOLEM-3000:01:2400:28:10
774JANICKA Dagna 632DREAM TEAMOPOLEK-3000:01:2400:28:10
775CZERNEK Marek 549Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:4200:28:10
776GDULA Teodozja 269GLIWICEK-6000:01:4500:28:10
777KLEJNOWSKA Katarzyna 453GLIWICEK-2000:00:5800:28:11
778KLEJNOWSKI Mateusz 461GLIWICEM-2000:00:5800:28:11
779KRAKOWSKI Jacek 1121IPA II KatowiceGLIWICEM-4000:01:4500:28:11
780MALSKA-WYROZUMSKA Małgorzata 178GLIWICEK-3000:01:4400:28:12
781MASIAREK Mariusz 327Drużyna MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM-4000:01:1100:28:13
782FAŁEK Dorota 832NiezrzeszonaKNURÓWK-5000:01:4600:28:13
783SZAFRUGA Michał 499W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:4900:28:13
784RYMASZEWSKI Wojtek 1054ZABRZEM-3000:01:0400:28:14
785BARTAS Agnieszka 500ISTA bieg A myGLIWICEK-3000:01:4800:28:14
786HANZEL Anna 99AKMB PędziwiatrGLIWICEK-5000:01:0400:28:15
787STANISZEWSKI Krzysiek 706Zarazić pasjąGLIWICEM-2000:01:0700:28:15
788GOLEC Katarzyna 811ŻYWIECK-2000:01:2600:28:15
789DYNIA Krystian 1218JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3000:02:0300:28:15
790MICHALAK Patryk 509ZABRZEM-2000:01:0900:28:16
791KOPPEL Bartłomiej 68Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2700:28:16
792PIELA Monika 238BYTOMK-2000:02:0100:28:16
793PIETRUCHA-WALCZYSZYN Anna 1030BYTOMK-4000:00:1700:28:17
794MAKOSZ Barbara 105Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:02:0100:28:17
795KRUSZYŃSKI Marcin 388Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:1800:28:18
796KRAJEWSKI Radosław 320GLIWICEM-3000:00:4000:28:19
797PRZESTALSKI Marian 1169WROCŁAWM-2000:01:5200:28:19
798PRZESTALSKI Kornel 1168WROCŁAWM-2000:01:5200:28:19
799RADUCKI Andrzej 1001Wieluń BiegaWIDORADZM-4000:00:5000:28:20
800KOSAKOWSKA Elżbieta 323Sparta Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:1700:28:20
801ORŁOWSKI Daniel 838BestWhiskyMarket.comDEBRZNOM-4000:01:2500:28:20
802GRADOŃ Włodzimierz 850RYBNIKM-5000:01:1000:28:22
803URBANEK Martin 618ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:3800:28:22
804JANCZAŁA Sabina 642SBRTGLIWICEK-2000:01:1400:28:23
805SERAFIN Patryk 847GLIWICEM-2000:01:2300:28:23
806CZERNIAK Żaneta 846GLIWICEK-4000:01:2300:28:23
807KOWALCZYK Kamila 1016GLIWICEK-3000:00:2800:28:24
808JEZUSEK Piotr 210RebeliaRACIBÓRZM-3000:01:4100:28:24
809GRABOWSKI Zbigniew 923BYTOMM-6000:01:2400:28:25
810BARWICKA-KISIEL Sabina 1028ZABRZEK-3000:01:2900:28:26
811BRZEŹNIAK Krzysztof 1152Tenneco Automotive Eastern EuropeRUDA ŚLASKAM-4000:02:3200:28:26
812NOGA Łukasz 788Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:4500:28:28
813KURIATA Janek 1000Gryf KietrzKIETRZM-4000:02:2100:28:28
814BOROWICZ Roksana 362Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:01:0200:28:29
815OZYP Mariusz 232ODriveGLIWICEM-2000:00:0100:28:30
816HEJNE Agnieszka 56POZNAŃ, DĄBRÓWKAK-3000:01:0500:28:30
817HERUD Magdalena 996EKO-OKNA RUNNERSPIETROWICE WIELKIEK-3000:01:2300:28:30
818JEZIORNY Ryszard 451Wieluń BiegaWIELUŃM-5000:00:2100:28:31
819WIDURSKA Magdalena 941PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:5200:28:31
820KOŻUCH Agnieszka 940Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:5200:28:31
821CIEŚLA Anna 937Lecymy durśPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:5200:28:32
822GUJA Bogusław 197KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-6000:00:4100:28:33
823SZCZYPKA Marianna 885PSTRĄŻNAK-4000:01:0500:28:34
824WÓJCIK Rafał 824GLIWICEM-4000:01:1900:28:34
825LEWANDOWSKI Grzegorz 1025ZABRZEM-3000:01:2300:28:35
826BOGDAŁ Michał 768GLIWICEM-3000:01:0300:28:36
827WEBER Tomasz 23Husaria Race TeamGLIWICEM-2000:01:2200:28:36
828WYSZYŃSKA Karina 895Dar-bud teamKIETRZK-3000:01:2300:28:36
829ZIĘBA Anna 1013DAR BUD-TEAMKIETRZK-3000:01:2400:28:37
830IBROM-JASIŃSKA Justyna 904Angel Art StudioTARNOWSKIE GÓRYK-3000:01:2600:28:37
831BOBKOWSKI Maciej 46pyskowickie krokusyPYSKOWICEM-4000:00:1900:28:38
832DZIOBEK Jacek 816BYTOMM-4000:00:1300:28:39
833MIERNICKI Mariusz 1881959DZIERŻONIÓWM-5000:02:0000:28:40
834DRAMSKA-KUŹMA Julia 395GLIWICEK-2000:00:4300:28:41
834KUŹMA Jakub 407GLIWICEM-3000:00:4300:28:41
836MĄCZKO Jan 1045ZABRZEM-5000:00:5100:28:41
837LEDWOŃ Aneta 340Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1100:28:41
838LACH Iwona 772NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-3000:02:0700:28:41
839KWAŚNIOK Rafał 150Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:02:0700:28:41
840MISIURA Artur 1057GLIWICEM-2000:00:4500:28:42
841WŁOSZCZYŃSKA Ewa 103IB TEAMGLIWICEK-3000:01:1700:28:42
842HAJNRICH Maciej 1058KATOWICEM-3000:00:3500:28:43
843KULESZA Łukasz 1094MIKOŁÓWM-3000:00:3400:28:44
844CIEŚLAK Sylwia 397Mustangi GliwiceGLIWICEK-3000:01:1700:28:44
845SANOCKA Dorota 286ZABRZEK-4000:01:2300:28:45
846MAZUR Sławek 408iniemaslabych.plŻORYM-4000:01:1900:28:46
847BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 208ZABRZEK-4000:01:2200:28:46
848KOWALCZYK Anna 567HirschvogelZABRZEK-4000:01:2800:28:46
849BĄK-CESARZ Damian 596GLIWICEM-4000:01:1300:28:47
850CESARZ Alicja 597GLIWICEK-3000:01:1300:28:48
851BIAŁAS Krzysztof 797ŁamignatyORNONTOWICEM-4000:01:1500:28:51
852GAJDA Małgorzata 690TARNOWSKIE GÓRYK-4000:01:3400:28:53
853KUNA Krzysztof 815BYTOMM-3000:00:1300:28:54
854GUŁA Błażej 635GLIWICEM-3000:01:2500:28:54
855GAJDA Marek 689TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3400:28:54
856DEMBOWSKA Bożena 771BOGUCHWAŁOWICEK-3000:01:5100:28:54
857BŁASZCZYK Paulina 237GLIWICEK-3000:01:5100:28:54
858PUKAS-STĘCLIK Karolina 428RYBNIKK-3000:01:0900:28:55
859BUFNAL Krzysztof 219GLIWICEM-4000:01:1700:28:55
860TOMANEK Paweł 948KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:2000:28:55
PRZEWOŹNY Daniel 1190GLIWICEM-20DNF00:28:55 DNF
862KOPER Tomasz 365GLIWICEM-3000:00:1300:28:56
863LATUSEK Krzysztof 373Pierdzący KalafiorTYCHYM-3000:00:1300:28:56
864BARNAS Ilona 821prettyfittyteamWARSZAWAK-3000:00:4300:28:57
865GRADZIŃSKA Agnieszka 1069KUŹNIA RACIBORSKAK-2000:01:2900:28:57
866CZERNIK Rafał 333Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0800:28:57
867HONISZ Andrzej 1063ZABRZEM-3000:01:4200:28:58
868JANKOWSKA Anna 795ZABRZEK-3000:01:4600:28:58
869ŁUBKOWSKI Robert 1100WĘGRZCE WIELKIEM-4000:01:4900:28:58
870OSIŃSKI Robert 310Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0700:28:58
871HAJOK Magda 831GLIWICEK-3000:01:3900:28:59
872ZGÓRSKI Grzegorz 830SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:3900:28:59
873TETLAK TEACZ Barbara 913GLIWICEK-3000:01:4500:28:59
874SEROCKI Michał 907GLIWICEM-3000:00:4700:29:02
875KUCHNO Marcin 978TAKENAKAGLIWICEM-4000:01:3800:29:03
876STYGIENKO Małgorzata 814RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:4400:29:03
877KLAWENDER Ryszard 186Biegamy Z Sercem.plGLIWICEM-5000:01:3000:29:06
878KOTARSKA Angelika 986TAKEKAKAGLIWICEK-2000:01:3800:29:06
879JANAS Piotr 700Night runnersGLIWICEM-4000:00:2900:29:07
880ŻAK Sonia 354KNURÓWK-2000:01:0300:29:07
881WYPCHOŁ Piotr 646BARGŁÓWKAM-5000:01:2100:29:07
882KASZUBA-ŚMIEJA Małgorzata 698GLIWICEK-4000:01:3200:29:07
883DYGOŃ Małgorzata 288run&funGLIWICEK-4000:01:3200:29:07
884PIETRAS Marcin 931KRAKÓWM-4000:01:3300:29:07
885JURASZCZYK Katarzyna 1071ŻORYK-4000:01:4300:29:07
886MAZUR Ewelina 101RUN&FUNGLIWICEK-4000:01:3100:29:08
887SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 443Run and FunKIELCZAK-3000:01:3100:29:08
888DZIEDZIC Dominik 26PincetPlusGLIWICEM-3000:01:3300:29:08
889GÓRNY Magdalena 927PacemakerLĘDZINYK-3000:01:3000:29:09
890ŁAGOSZ Katarzyna 926PacemakerTYCHYK-3000:01:3000:29:09
891JAROSZEK Artur 491GLIWICEM-3000:01:4000:29:09
892ZIMOCH Beata 231GLIWICEK-3000:01:4600:29:09
893ZIMOCH Grzegorz 240GLIWICEM-3000:01:4600:29:09
894POPIELUCH Daniel 492TOSZEKM-3000:01:3900:29:10
895BĄCZEK Grzegorz 973GLIWICEM-3000:02:5600:29:10
896LATOS Marek 436Zabrzańskie Towarzystwo TraithlonoweGLIWICEM-3000:02:2900:29:11
897OLSZEWSKI Bartosz 1244CHODZIEŻM-2000:01:2600:29:12
898RATAJCZYK Beata 750SAS ZABRZEZABRZEK-3000:01:3000:29:13
899NOWORYTA Bogusław 1074FLUOR SAPIOTROWICEM-3000:02:1900:29:13
900CHROBAK Kamila 246GLIWICEK-3000:01:2300:29:14
901HERLICZKA Tomasz 714GLIWICEM-4000:01:3100:29:15
902KMIEĆ Zbigniew 754CERTUMGLIWICEM-3000:01:4000:29:15
903GADAWSKI Bartłomiej 189SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:1400:29:17
904DAWIDKO Paweł 717GLIWICEM-2000:01:1400:29:17
905PAWLIK Sebastian 507PYSKOWICEM-3000:01:4300:29:18
906BIZUGA Łukasz 946EWSASZSOSNOWIECM-3000:00:2200:29:19
907TKACZYK Agata 275GLIWICEK-2000:01:3100:29:20
908PADOŁ Zbigniew 278GLIWICEM-5000:00:1200:29:22
909SPODZIEJA Aleksandra 339RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:3100:29:22
910KAMECKI Maciej 875Good Time Maciej KameckiGILOWICEM-3000:01:4200:29:22
911OPALIŃSKI Tomasz 874BetaniaGLIWICEM-3000:01:4300:29:22
912NIEDŹWIECKI Paweł 958Ochotnicza Straż Pożara w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:1200:29:23
913JURETKO Agata 1230CHORZÓWK-1800:01:2400:29:23
914GRZELA Jacek 1199KATOWICEM-3000:00:4200:29:25
915MAŁYSA Łukasz 620ORZESZEM-3000:01:1400:29:25
916PIEKARA Piotr 653GLIWICEM-2000:00:4600:29:29
917ZEGARTOWSKI Grzegorz 649EZUNIVERSEGLIWICEM-4000:02:1300:29:30
918BLACH Damian 791EZUNIVERSEGLIWICEM-2000:02:1300:29:30
919SZUBERT Barbara 465PIASKIK-4000:00:2000:29:34
920GĄSZCZAK Tadeusz 593GLIWICEM-7000:00:2100:29:34
921LEŚNIAK Ewa 331GLIWICEK-4000:01:4600:29:35
922BROŻEK Anna 1043GLIWICEK-3000:00:4900:29:36
923KORLAGA Barbara 1067GLIWICEK-2000:00:0400:29:37
924JĘDRZEJEWSKI Piotr 187KATOWICEM-5000:01:3500:29:37
925KRAWCZYK Franciszek 113GLIWICEM-1800:01:2300:29:38
926PUDEŁKO Dariusz 343Opel Activ TeamKOZŁÓWM-5000:01:3600:29:40
927WTORKOWSKI Eryk 1158Judo CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:01:1500:29:41
928PIETRZYK Agnieszka 1223Husaria Race TeamPYSKOLICEK-3000:01:5900:29:41
929BZOWSKA Aleksandra 41Night RunnersGLIWICEK-3000:01:2500:29:42
930KOŁODZIEJCZYK Karolina 386Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK-3000:01:2800:29:42
931STOJAK Paweł 740CHORZÓWM-3000:01:5700:29:42
932KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 741CHORZÓWK-3000:01:5700:29:42
933PEREK Justyna 422GLIWICEK-3000:01:5900:29:42
934CZERNIEWICZ Anna 423KNURÓWK-4000:01:5900:29:42
935FIEDOR Anna 799GLIWCEK-3000:02:0000:29:42
936SIERADZKA Weronika 546RUDA ŚLĄSKAK-2000:02:0100:29:42
937HANKE Klaudia 834ZABRZEK-4000:00:5000:29:43
938RECZKO Mariusz 608MALINOWICEM-5000:00:3300:29:44
939BARAŃSKI Grzegorz 416GLIWICEM-3000:01:5100:29:46
940STEMPNIAK Izabela 539ZABRZEK-4000:01:2700:29:47
941KAMIŃSKA Aleksandra 688GLIWICEK-2000:00:4300:29:49
942SMOŁA Mieczysław 446AKMB PĘDZIWIATR GliwiceGLIWICEM-6000:01:0500:29:49
943OPANOWSKA Anna 536GLIWICEK-4000:01:4100:29:50
944KMIECIK Marciin 370ZABRZEM-3000:02:0800:29:51
945MACIASZEK Grzegorz 736Crossfit Częstochowa BastionCZĘSTOCHOWAM-2000:00:2400:29:52
946BIEŃKOWSKI Paweł 609RYBNIKM-3000:01:3400:29:52
947WRÓBLEWSKA Ewa 1209GLIWICEK-4000:02:0400:29:54
948MATUSZNY Barbara 1208GLIWICEK-4000:02:0400:29:54
949BIENIEK Adam 444Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3800:29:57
950ROLIŃSKI Tymoteusz 1118ZABRZEM-2000:01:3700:29:59
951JARASZ Aleksander 449Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3700:29:59
952GRZEGORCZYK Monika 183Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:3700:29:59
953SAMOL Aleksandra 270GLIWICEK-2000:01:4400:29:59
954CHOJOWSKI Oskar 470DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:1800:30:00
955STEMBALSKI Remigiusz 427Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3600:30:00
956SZELUGA Jerzy 555ZABRZEM-4000:01:3700:30:00
957FILIPEK Beata 1197KB CentrumBYTOMK-4000:02:1000:30:00
958MASTALSKA Marzena 950Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:3500:30:01
959STARONIEWICZ Janusz 1127KJB Rabka-SłoneRABKAM-6000:00:5200:30:02
960DELEWSKA Dorota 268Nigcht runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:3400:30:02
961CZAJKA Edward 122Night Runners ZabrzeTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3500:30:02
962POLEWKA Tomasz 988UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:30:03
963POLEWKA Beata 989UKS KometaGLIWICEK-4000:00:0300:30:03
964JASIŃSKI Sebastian 817MIKOŁÓWM-1800:01:0900:30:06
965KAŁUŻNA Anna 182GLIWICE-ŁABĘDYK-5000:00:1700:30:07
966KOWALCZYK Owidiusz 104Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:1800:30:07
967SUFLETA Aneta 253GLIWICEK-4000:00:1800:30:07
968DUDEK Marzena 250GLIWICEK-4000:00:1800:30:07
969PIKULSKA Beata 43Night RunnersGLIWICEK-3000:01:0400:30:09
970MAREK Robert 447Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:30:09
971RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 79Night RunnersGLIWICEK-4000:01:0400:30:10
972BŁASZCZYSZYN Michał 392GLIWICEM-2000:02:2700:30:10
973ROSA Anna 1166-KATOWICEK-5000:00:2200:30:11
974MACKIEWICZ Katarzyna 227GLIWICEK-5000:01:3300:30:13
975WILSZ Ewa 90FIS-SST TEAMPANIÓWKIK-4000:01:5400:30:13
976ĆWIOK Barbara 94FIS-SST TEAMPANIÓWKIK-4000:01:5300:30:15
977POLOK Adrian 21Opel Active TeamGLIWICEM-3000:01:4000:30:18
978GREGONIS Katarzyna 747ZABRZEK-2000:00:1300:30:19
979NOWAK Michał 1136ORNONTOWICEM-3000:01:3500:30:24
980MULEWSKI Bogdan 181ZABRZEM-4000:01:1100:30:25
981STYGIENKO Daniel 813RUDA ŚLASKAM-4000:01:4500:30:27
982PŁOTEK Tomasz 1236DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:2000:30:29
983POGORZELSKA-KLIKS Agata 98FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4000:02:1200:30:29
984FLOREK Wojciech 769EZUNIVERSETYCHYM-2000:02:1900:30:29
985GOŁOFIT Aneta 260LUBLINK-3000:00:3500:30:31
986ŚWIDEREK Michał 600GLIWICEM-3000:01:2700:30:31
987CIEŚLAK Michał 526KRAKÓWM-3000:01:4800:30:31
988HERLICZKA Renata 837GLIWICEK-3000:01:3000:30:32
989GROSS Teresa 215UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMK-4000:02:1200:30:32
990CODOGNI Adam 601BNI SilesiaZABRZEM-3000:01:2500:30:33
991KAPICKI Jan 862MYSŁOWICEM-6000:00:1100:30:34
992ŚWIĄTKO Aleksandra 878KRAKÓWK-2000:01:2600:30:36
993MARUMO Keishi 976TAKENAKAGLIWICEM-5000:00:1600:30:37
994LIS Iwona 334GLIWICEK-3000:01:2300:30:40
995MIRKA Arkadiusz 544KLUCZBORKM-3000:02:0500:30:40
996STAŃCZYK Paulina 311Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:5500:30:41
997BUK Marcin 244GLIWICEM-2000:02:0500:30:42
998SAMULEWICZ Marcin 201GLIWICEM-4000:01:5400:30:43
999GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 368KRASOCINK-5000:01:2500:30:44
1000MONRZYCKI Dawid 1248M-3000:01:0300:30:54
1001MOTYL Adrian 170ZABRZEM-3000:02:4000:30:54
1002DUSCHA Damian 1220M-3000:00:4700:30:59
1003ZIĘTEK Anna 1154Tenneco Automotive Eastern EuropeGLIWICEK-2000:01:0700:31:00
1004STELMACH Michał 429ZABRZEM-2000:01:5600:31:03
1005PORĘBA Gabriela 468KNURÓWK-4000:01:5500:31:12
1006KAMPA Iza 586ISTA biegAmyCHRÓŚCICEK-3000:02:0700:31:17
1007DYLONG Natalia 785GLIWICEK-2000:01:2300:31:18
1008STEINHOFF Adam 213WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:5600:31:19
1009JANIA Alina 479Biegam Bo PonieważZABRZEK-3000:02:0900:31:19
1010GRUCHALSKI Jakub 572BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:4000:31:23
1011KAWECKI Dariusz 1072ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM-4000:01:2300:31:26
1012OBEIDAT Gabriela 891SŁOMNIKIK-3000:01:5800:31:28
1013ESTKO Anna 607WIĘKSZYCEK-3000:00:4900:31:29
1014GAWLIK-RYBIŃSKA Kasia 257EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:4800:31:30
1015BEDNARCZYK Łukasz 719brakJAWORZNOM-2000:01:4800:31:31
1016CISEK Stanisław 570GLIWICEM-3000:02:0700:31:39
1017KUJDA Katarzyna 638KATOWICEK-2000:02:0400:31:40
1018CISEK Agnieszka 571GLIWICEK-3000:02:0600:31:40
1019NOWAK-BODUCH Joanna 605Night Runners GliwiceGLIWICEK-5000:02:2200:31:40
1020SZWARCZYŃSKI Jakub 1215JAZZYGLIWICEM-3000:01:0000:31:41
1021KIEŁTYKA Justyna 300GLIWICEK-3000:02:2000:31:42
1021MIŚKIEWICZ Magdalena 296AKT WatraGLIWICEK-3000:02:1900:31:43
1023MENDEL Justyna 1049Wieluń BiegaPIASKIK-3000:00:2000:31:48
1024GÓRSKA Agnieszka 522Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3200:31:48
1025WŁODARSKA Magdalena 521TARNÓWK-4000:00:3100:31:49
1026KUBIAK Celina 558GLIWICEK-4000:00:4100:31:49
1027MACHACZKA Mariusz 1038WSOPŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:4500:31:51
1028SKURA Adam 1052FLUOR SAKNURÓWM-2000:01:5300:31:51
1029KASPEREK Ireneusz 136FIS-SSTZABRZEM-4000:02:1000:31:51
1030KASPEREK Magdalena 135FIS - SSTZABRZEK-4000:02:0900:31:52
1031URBAŃCZYK Olga 214BRUDZOWICEK-2000:02:0700:31:55
1032ONAK Iza 58OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:01:5700:31:57
1033URBAŃCZYK Agnieszka 292BRUDZOWICEK-4000:02:0500:31:57
1034DOMAŃSKI Marcin 52GLIWICEM-4000:01:4400:31:58
1035PIETRZAK Agnieszka 148WARSZAWAK-4000:01:4500:31:58
1036PIETRZAK Maciej 149WARSZAWAM-4000:01:4500:31:58
1037THIESEN Monika 108Lauf Team ThiesenKÖLNK-4000:01:4300:31:59
1038ADAMSKI Michał 955Gallup Arteria Management Sp z o.o. S.K.A.RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0600:32:00
1039ŻABICKI Mariusz 566Klub Synka AdasiaGLIWICEM-3000:01:5700:32:04
1040MOCHEL Kinga 879Night RunnersKRAKÓWK-4000:01:5900:32:06
1041ZDEB Barbara 80Night runners ZabrzeZABRZEK-3000:02:0600:32:08
1042MIKOŁAJCZYK Michał 209ZABRZEM-2000:00:3800:32:16
1043WIEDERMANN Krzysztof 925PedraforcaKOBYLANYM-4000:03:0400:32:16
1044KASZTELAN-HUNIA Ewa 602wkurw_teamBYTOMK-4000:02:0900:32:17
1045BUREK Jadwiga 1235KS KoziołekKĘDZIERZYN KOŹLEK-3000:01:4100:32:19
1046WOŁOWSKI Michał 413Slam Drinkers BiłgorajBIŁGORAJM-2000:01:4100:32:19
1047PALICZUK Aleksandra 709ZABRZEK-3000:01:0800:32:25
1048NOWAK-KASPRZAK Anna 643WROCŁAWK-3000:02:0700:32:28
1049WĄSIK Rafał 886#KronikiBiegoweKRAKÓWM-3000:01:5800:32:32
1050CZAPEK Anna 568Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:02:3700:32:35
1051CZAPEK Marek 467night runners gliwiceGLIWICEM-4000:02:3600:32:37
1052WĘGIEL Kacper 775Fundacja,,Biegamy z Sercem'MIKOŁÓW-BOROWA WIEŚM-2000:02:3400:32:39
1053SOWULA Mateusz 485ZABRZEM-3000:01:4800:32:40
1054NOWAKOWSKI Radosław 560www.ra-no.plZABRZEM-3000:01:4800:32:40
1055REKUS Jolanta 475GLIWICEK-3000:02:0700:32:42
1056STEFAŃSKA Beata 912GLIWICEK-4000:02:2900:32:54
1057TUROWSKA Anna 911GLIWICEK-4000:02:2800:32:55
1058MATUSEK Roksana 1173LUBLINIECK-2000:01:5700:33:01
1059BOMASTYK Beata 1146GLIWICEK-4000:02:0300:33:01
1060STRASSBERGER Katarzyna 542SPORT-RELAKSGLIWICEK-4000:02:0300:33:01
1061KOCYAN Małgorzata 456Biegaj z TreneramiGLIWICEK-5000:01:4800:33:07
1062KACZMARSKA Małgorzata 503ZABRZEK-4000:01:4500:33:09
1063FLOREK Anna 281GLIWICEK-3000:02:0600:33:12
1064GRABALSKI Kamil 171KATOWICEM-2000:01:4300:33:14
1065MARUT Katarzyna 515Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:02:0800:33:15
1066ADAMOWSKI Jacek 745Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:02:0300:33:16
1067MALCZYK Adela 934WISŁAK-4000:00:0000:33:17
1068PAUL Violetta 469PacemakerGLIWICEK-4000:02:0200:33:17
1069BOGDANOWICZ Maja 329GLIWICEK-3000:02:0200:33:17
1070MIGDAŁ Grzegorz 116GLIWICEM-4000:02:2100:33:18
1071PANENKA Małgorzata 117FIS-SST TEAMNIEBOROWICEK-4000:02:0400:33:19
1072MIGDAŁ Iwona 115GLIWICEK-4000:02:2000:33:19
1073WAJMAN Katarzyna 18GLIWICEK-3000:02:0100:33:20
MALCZYK Janusz 933Gopr BeskidyWISŁAM-40DNF00:33:20 DNF
1075FRĄC Dariusz 34PacemakerGLIWICEM-4000:02:0200:33:21
1076KOWALCZYK Arkadiusz 614GLIWICEM-2000:02:3700:33:27
1077ŚLIWA-WROCŁAWSKA Hanna 11611980SIEWIERZK-3000:02:3500:33:31
1078WOŹNIAK Barbara 110KS Limanowa ForrestZAGÓRZEK-6000:01:2100:33:52
1079ZIMNY Michał 168GLIWICEM-3000:02:3800:34:31
1080BARON Katarzyna 1221GLIWCEK-3000:02:2700:34:37
1081MOKRZYCKA Justyna 112Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:02:3400:34:47
1082MŁOCEK Ewelina 1031SAMBOROWICEK-3000:02:3400:34:48
1083RZEPKA Magdalena 38PacemakerGLIWICEK-3000:02:3200:34:49
1084KURKOWSKA Aldona 1092'Pacemaker'CHORZÓWK-5000:02:3300:34:49
1085ZAWISZA Joanna 1014GLIWICEK-2000:02:3300:34:50
1086MAJSNEROWSKA Ewelina 376ZIEMIĘCICEK-3000:02:3200:34:51
1087ZAKLIŃSKA Katarzyna 272GLIWICEK-4000:01:5200:34:56
1088REITER Hanna 341Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:02:3300:35:09
1089STEBEL Damian 394GLIWICEM-2000:02:2500:35:11
1090HANKE Jerzy 835GLIWICEM-5000:01:0200:35:15
1091JAKUBOWSKA Jolanta 450Wieluń BiegaWIELUŃK-5000:01:1200:35:39
1092LATOS Barbara 435Zabrząnskie Towarzystwo TratlonoweZABRZEK-6000:02:2600:36:20
1093MATUSZEWSKA Monika 537Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1000:38:05
1094CYBULSKI Krzysztof 1210GLIWICEM-5000:00:0600:42:24
1095WALKOWIAK Artur 951Mafia Team LubliniecZAWADZKIEM-4000:00:00
1096KUŹNICKI Tomasz 820JAWORZNOM-3000:00:00
1097PALICZKA Tomasz 676MIKOŁÓWM-4000:00:00
Znaleziono 1097 wynik(ów)