IV PÓŁMARATON GLIWICKI
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1236
Wystartowało : 1097
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 1094
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
10_km
10km
    
1IVERUK Mykhaylo 1246LKB RudnikM-4000:00:0000:16:4400:33:48
2CIEPŁAK Marcin 1212Chemik RybnikRYBNIKM-2000:00:0000:17:2100:34:04
3CZAPLA Kamil 1211Inżynieria Biegania TEAMRYBNIKM-2000:00:0000:17:2100:34:05
4JAMIŃSKI Adam 1227TYCHYM-2000:00:0000:17:2300:34:06
5LABZIUK Oleksander 1234Achilles LesznoWINNICEM-3000:00:0000:17:2400:34:12
6BEZNER Kamil 1239Maestro BeznerBYTOMM-3000:00:0000:17:2300:34:21
7BIELIŃSKI Piotr 1130Sokół KnurówKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:00:0000:17:2400:34:27
8OWCZAREK Tomasz 964BEŁCHATÓWM-3000:00:0200:17:4200:35:23
9ŻABA Marek 1037Magneti Marelli Triathlon X-teamSOSNOWIECM-3000:00:0100:18:1400:36:11
10KOZIARZ Przemysław 612Runonline TeamJANKOWICEM-2000:00:0100:18:1600:36:34
11MUSKIETORZ Piotr 162MIKOŁÓWM-2000:00:0100:18:3400:36:49
12BARTNIK Sebastian 531GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:0200:18:4000:37:10
13GROŃ Krystian 1024Oasis Sport TeamZABRZEM-2000:00:0200:18:3700:37:13
14SZCZECIŃSKI Maciej 858Inżynieria BieganiaGLIWICEM-3000:00:0100:18:5300:37:15
15NOWICKI Michał 760SAKWA AGH/KW GLIWICEGLIWICEM-2000:00:0200:18:5500:37:26
16ŚLIWIŃSKI Piotr 109Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0000:18:5500:37:28
17RYSZ Robert 619ZABRZEM-3000:00:0000:18:5800:37:42
18BASA Przemysław 770KRS TKKF 'JASTRZĄB' RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0600:19:0800:37:51
19MARSZAL Mariusz 822WARSZAWAM-3000:00:0100:18:5800:37:57
20SOREMSKI Marek 967TheSorWBiegu.PLKATOWICEM-3000:00:0100:19:0600:38:10
21CHYBA Szymon 623KS Krotosz KrotoszynGLIWICEM-3000:00:0200:19:2600:38:20
22KRZESIAK Marcin 716SOSNOWIECM-3000:00:0300:19:2600:38:21
23POTERIUK Vita 1247LKB RudnikK-3000:00:0100:19:2200:38:22
24NIESLON Marek 24AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0200:19:1300:38:35
25GŁOWINKOWSKI Jarosław 675Ziemia CieszyńskaDROGOMYŚLM-4000:00:0200:19:2900:38:46
26RZEPKA Piotr 17parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:0800:19:4000:38:47
27DUŹNIAK Dominik 658STEP-DANCE RUN GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:19:1900:38:49
28KUCHARSKA Ewa 1240CA AktywniPSZCZYNAK-3000:00:0100:19:4000:38:50
29KUZYK Agnieszka 792WKB Meta LubliniecRACISZYNK-4000:00:0100:19:4300:38:57
30SZECÓWKA Aneta 949BISKUPICEK-3000:00:0400:19:4000:39:15
31SZWAJA Mateusz 1179GLIWICEM-1800:00:0100:19:3400:39:26
32POŚNIAK Tomasz 200ISTA BiegAmyZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:5600:39:29
33STAWINOGA Janusz 581HirschvogelZABRZEM-4000:00:2000:20:0500:39:42
34BANDURA Szymon 1010BKT Advantage Bielsko-BiałaMIKOŁÓWM-1800:00:3100:20:0900:39:54
35LASKOWSKI Tomasz 264GLIWICEM-3000:00:0400:20:1300:39:55
36FAJGER Jarosław 562RACIBÓRZM-3000:00:0400:20:0900:39:56
37KOWOLIK Maciej 554KATOWICEM-2000:00:0500:20:1400:39:56
38DWORNICZAK Łukasz 808KATOWICEM-3000:00:0200:20:1600:39:57
39KOŻDOŃ Jarek 928PacemakerŻORYM-3000:00:0300:20:1300:39:57
40WYLEŻAŁEK Alina 57GLIWICEK-3000:00:0400:20:1300:39:57
41KULKA Regina 909ROPAK-2000:00:0200:20:0000:39:58
42ŻOŁĄDŹ Piotr 1147GLIWICEM-2000:00:0200:20:0300:39:58
43MALINA Dawid 1089PacemakerRYBNIKM-2000:00:0200:20:1500:39:59
44NOSZCZYK Michał 590kb JózefinkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:0600:20:1200:40:13
45KUMOR Tomasz 1079Maciej Bodnar CoachingWARSZAWAM-3000:00:0400:20:2800:40:20
46PUCHAŁA Michał 419ZABRZEM-3000:00:0300:20:0100:40:27
47CHROBOK Łukasz 315NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-3000:00:0600:20:2700:40:28
48URBASEK Łukasz 987GLIWICEM-3000:00:0500:20:5200:40:48
49LEWICKI Tomasz 155AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0500:20:3100:40:55
50BUJALSKI Michał 916GLIWICEM-3000:00:0800:20:5200:40:56
51WIECHUŁA Marcin 624GLIWICEM-3000:00:0600:20:1000:40:57
52PIEKARCZYK Sławomir 326Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0300:20:1400:40:59
53KSIĄŻEK Dominik 128CHORZÓWM-3000:00:0400:21:0300:41:17
54KIELAK Leszek 1055Entre RunningSULEJÓWEKM-3000:00:1100:21:2600:41:18
55LATOŃ Adam 482RYBNIKM-3000:00:0600:20:3300:41:21
56GRZYB Dariusz 855KLEPACZKAM-4000:00:0300:20:1700:41:30
57PIEJKO Jakub 1066-GAJM-2000:00:1400:20:1700:41:37
58KLIMCZAK Piotr 673dont give up!BALINM-2000:00:0400:21:3000:41:38
59MOTYL Piotr 1023KATOWICEM-5000:00:0600:21:0700:41:41
60NOWAK Mateusz 869przebiega.plOLKUSZM-2000:00:2600:20:3100:41:43
61BEHOUNEK Leszek 1106TV Sokół ZakopaneZAKOPANEM-5000:00:0400:21:0900:41:44
62ORZECH Michał 662GLIWICEM-3000:00:0500:20:4400:41:53
63ZAGÓRNY Robert 1142Entre RunningHALINÓWM-4000:00:1000:21:2700:41:53
64MICHALSKI Jarosław 16Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0300:21:0100:41:54
65GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 1163Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEM-4000:00:1000:21:1700:41:56
66PACZKA Michał 735runonline.pl TEAMGLIWICEM-5000:00:1600:21:1800:41:59
67SZCZESZAK Tomasz 852EWSASZ TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0500:20:3300:42:05
68WIERZBICKI Łukasz 776Vege RunnersRACIBÓRZM-3000:00:3100:21:1600:42:05
69SKORUPKA Adam 306GLIWICEM-1800:00:3700:21:2500:42:15
70MYKAŁA Rafał 1205KATOWICEM-4000:00:1200:21:3500:42:23
71CZEKAŁA Krzysztof 765Eko-Okna RunnersKROWIARKIM-3000:00:4500:21:2600:42:24
72OCHMAN Rafał 119Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:21:3800:42:27
73SVENSRUD Erik 825OSLOM-3000:00:2200:21:5200:42:29
74KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 1132Orkiestra Wojskowa w BytomiuBYTOMM-3000:00:3800:20:5700:42:30
75JÓSKOWSKI Rafał 1206krs jastrząb Ruda ŚląskaRUDA ŚLASKA M-4000:00:0600:21:2400:42:34
76BROSZ Michał 722PANIÓWKIM-4000:00:0700:21:4000:42:34
77MADEJCZYK Tomasz 54MTM | IB TEAMGLIWICEM-3000:00:0800:21:3900:42:34
78BARAN Łukasz 1036LIBIĄŻM-3000:00:1400:21:3400:42:34
79KASPRZAK Radosław 1216RYBNIKM-2000:00:0700:21:3800:42:35
80OKOŃ Łukasz 91KNURÓWM-3000:00:0800:21:2900:42:35
81MIKOS Marcin 823Night runnersBYTOMM-2000:00:1500:21:3500:42:35
82KOWARA Piotrek 301Nogami do przoduZABRZEM-2000:00:1700:21:3300:42:35
83CZOSNOWSKI Tomasz 495OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:00:0700:21:4100:42:36
84NOGAJ Janusz 1167OchajoRun & friendsGLIWICEM-4000:00:1300:21:3500:42:37
85SZEJA Paweł 985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:1200:21:4000:42:39
86KRĘŻOŁEK Daniel 767GLIWICEM-3000:00:1000:21:3900:42:40
87ANGRES Paweł 1059TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:0600:21:4100:42:41
88WILK Dawid 1170PacemakerZABRZEM-2000:00:0700:21:3900:42:41
89PIELA Mateusz 671UJSOŁYM-2000:00:1000:21:3700:42:41
90SZYMURA Wojciech 766RYBNIKM-4000:00:0900:21:3700:42:42
91SCHAB Bartłomiej 14GLIWICEM-2000:00:1000:21:1100:42:44
92WALIGÓRSKI Robert 440Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0400:21:2800:42:47
93FURMANEK Łukasz 29Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:5500:42:48
94KAŁAMARZ Mariusz 111Pryzmat Salon Optyczny Gliwice CH ArenaGLIWICEM-4000:00:1400:21:3800:42:48
95KUKUCZKA Mateusz 606GLIWICEM-3000:00:0800:21:4000:42:49
96ARTER-KRZYŻEK Angelika 1032Krakowska Izba AdwokackaKRAKÓWK-3000:00:0300:21:1000:42:50
97PODGÓRSKI Tomasz 641GLIWICEM-3000:00:1500:22:0200:42:51
98SIKORA Rafał 677ZABRZEM-3000:00:0800:21:3700:42:54
99KRAWCZYK Dawid 1128Biegaj z BananemWIESIÓŁKAM-2000:00:4700:21:2800:43:00
100DAMEC Olek 66OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:22:2200:43:01
101SZASTAK Damian 743Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:1000:21:4700:43:01
102TROCHIMCZYK Marcin 681GLIWICEM-2000:00:2200:21:5200:43:10
103NAWRAT Piotr 578GLIWICEM-3000:02:0100:21:3300:43:15
104KOCOŃ Mariusz 798Bolko OpoleOPOLEM-4000:00:1200:22:0500:43:27
105TKACZ Paweł 584BBL GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM-3000:00:2000:21:3300:43:28
106HALCZOK Janusz 1062Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:0900:21:5600:43:29
107ŁYZIŃSKI Jan 781KUŹNIA NIEBOROWSKAM-5000:00:1200:21:5200:43:30
108BEŚKA Sławomir 63OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:00:1300:22:2200:43:31
109GIGOŃ Dariusz 406KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-5000:00:3400:22:1600:43:32
110NOGAJ Paweł 389KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:22:1200:43:32
111PŁAWIAK Rafał 172IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:4000:21:4500:43:33
112NIEDZIELA Janusz 592GIERAŁTOWICEM-3000:00:1200:21:3800:43:34
113WIECZOREK Dawid 541PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2400:22:0000:43:39
114URBAN Wiktor 969Night Runners ZabrzuZABRZEM-2000:00:0600:21:4000:43:40
115STAWARCZYK Krystian 1034Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:1400:22:1300:43:40
116KROCZEK Andrzej 1159KNURÓWM-5000:00:1200:22:0100:43:41
117SZOLC Sebastian 151GLIWICEM-4000:00:2600:22:2400:43:43
118SADŁO Tomasz 569@SędziabiegaZABRZEM-3000:00:0500:21:5900:43:49
119KANIA Michał 248RYBNIKM-4000:00:0700:22:0700:43:53
120BEZUSZKO Tomasz 1934. Wojskowy Oddział GospodarczyGLIWICEM-4000:00:0500:21:5100:43:54
121KĘDZIOR Łukasz 894holbox runnersGLIWICEM-3000:00:0900:21:4300:43:55
122LASKOWSKA Katarzyna 265Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEK-4000:00:1200:22:1600:43:55
123MAJERANOWSKI Marek 259Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:0800:21:4200:43:57
124KOMANIECKI Łukasz 660Przyjaciół puchaczyRYBNIKM-3000:00:0900:22:1800:43:57
125GOŁĘBIOWSKI Bartek 786KS GołębnikGLIWICEM-4000:00:1500:22:0200:43:57
126SUTKOWSKI Marcin 749AKADEMIA BIEANIA SWIERKLANYŚWIERKLANYM-2000:00:1200:22:0000:44:02
127IMIOLEK Krzysztof 533GLIWICEM-3000:00:1500:22:2000:44:03
128ZYCHOWICZ Artur 1123-POTĘPAM-5000:00:1600:21:4800:44:08
129WIECZOREK Lucjan 669VEGE RUNNERSCHORZÓWM-3000:01:3600:22:4800:44:09
130BORSIAK Sebastian 107Tata dwóch synkówGLIWICEM-3000:00:1000:22:0500:44:11
131BORZĘCKI Damian 782JastefGLIWICEM-3000:01:0700:22:3500:44:11
132SZYDŁO Grzesiu 981LUCKY LOSERSSADÓWM-2000:00:1200:21:5500:44:14
133MACH Samuel 1065KRAKÓWM-3000:00:1900:22:1800:44:16
134CZAUDERNA Adrian 463OchajoRUN & FriendsGLIWICEM-4000:00:5000:22:4700:44:16
135MALINA Krzysztof 1202Inżynieria Biegania TEAMRYBNIKM-5000:00:0900:22:1000:44:18
136PIETRAS Sylwia 488Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:1700:22:3400:44:18
137PIENIĄŻEK Krzysztof 33GLIWICEM-4000:00:2200:22:2900:44:18
138BUCHTA Adam 1005KATOWICEM-3000:00:3400:22:3100:44:18
139BRODEK Andrzej 173GLIWICEM-4000:00:0600:21:5900:44:19
140RYBIŃSKI Łukasz 258EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1400:21:5300:44:22
141PRYSZCZ Mirosław 22RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1100:22:3900:44:23
142DZIDA Janusz 233EXME Berger GroupŻORYM-3000:00:0000:22:1100:44:24
143KRÓL Dariusz 543Speleoklub Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1500:22:3000:44:25
144STASIAK Mirosław 203Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:21:5100:44:26
145BRYKOWSKI Przemysław 442Run and FunKIELCZAM-4000:00:3100:22:3200:44:29
146JEREMICZ Krzysztof 1250Rafko SaRACIBÓRZM-4000:00:3200:22:2600:44:29
147BAŃBUŁA Grzegorz 27GLIWICEM-3000:00:0900:22:2000:44:30
148PYZIK Tomasz 966Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:0400:22:0600:44:33
149JACHYM Arkadiusz 239Socios GórnikGLIWICEM-3000:00:5500:22:2700:44:37
150SZPILOWSKA Paulina 483KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0900:22:3700:44:40
151JARECKA Monika 900Imperium Sportu TeamSIEMIANOWICE ŚL.K-3000:00:0600:22:4300:44:43
152BĄBSKI Szymon 309KS Halny Węgierska GórkaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:22:2900:44:43
153KONIK Andrzej 1098AMATORDOBRODZIEŃM-3000:00:1400:22:3600:44:46
154BEHRENDT Jakub 124Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:1400:22:3000:44:47
155SZEWCZYK Urszula 1148AugusTeamKATOWICEK-4000:00:1300:22:3100:44:49
156ZWIERZYŃSKI Piotr 1115UnatcoRYBNIKM-4000:00:1600:22:4100:44:53
157WAWRZAK Ryszard 729Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2300:22:3400:44:56
158MULARCZYK Marek 212Byle do przoduLIBIĄŻM-2000:00:4300:22:3000:45:00
159KĘDZIERSKI Alfred 1047GLIWICEM-5000:00:5400:22:2800:45:07
160FLEGERT Ewa 1144Chemik RybnikRYBNIKK-5000:00:0400:23:0700:45:08
161NOWAK Adam 956Tab2GLIWICEM-4000:00:3900:23:1100:45:10
162ŁOBKO Adam 421Ślęzak TeamPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0700:22:5500:45:11
163KAWECKI Damian 1117ITmanageMARIANÓWM-4000:00:2800:22:4500:45:12
164WRĘCZYCKI Ireneusz 1110AugusteamCHORZÓWM-5000:00:1300:22:3100:45:13
165PRACKI Dariusz 305MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:00:2900:23:0000:45:14
166PIETRZAK Dariusz 1143GLIWICEM-3000:00:2100:22:3300:45:15
167HORZELA Błażej 176Beta-TransRADZIONKÓWM-2000:00:2500:22:4700:45:15
168CZAJA Jarosław 256FP Running TeamBYTOMM-3000:00:2400:23:1900:45:18
169NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 684KLESZCZÓWM-4000:00:2500:23:0500:45:24
170STAŃCZAK Grzegorz 910GLIWICEM-3000:00:1100:22:5400:45:27
171FILIPEK Hieronim 1196BYTOMM-3000:01:0800:23:2100:45:31
172PIFKO Bartłomiej 809KATOWICEM-2000:00:1200:23:1300:45:32
173MASZKA Marcin 708MK TEAMKATOWICEM-2000:00:2900:23:1900:45:32
174CHMURKO Michał 190STAMINA TeamŻERNICAM-3000:01:5800:22:5400:45:33
175WAWRZYNIAK Mariusz 945LESZCZYNYM-3000:00:2900:23:0600:45:34
176JASIŃSKI Leszek 983Lucky LosersSADÓWM-4000:00:1100:22:3900:45:37
177BOGUS Rafał 963cycling juraCZESTOCHOWAM-4000:00:1200:22:5200:45:37
178ZIELIŃSKI Łukasz 1213ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0500:23:0100:45:39
179KLIMALA Jacek 1008PYSKOWICEM-4000:00:1100:22:3800:45:40
180KORCZ Daniel 400KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3200:23:2600:45:40
181RYŃSKI Robert 457GLIWICEM-3000:00:1200:23:1100:45:42
182LASKOWSKI Sebastian 1186GLIWICEM-3000:00:0900:22:5200:45:44
183DZIAŁOSZYŃSKI Witold 992X-Bionic PolskaWARSZAWAM-3000:00:2200:23:1100:45:47
184LEWICKA Justyna 563AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:0900:45:48
185KARLIK Mateusz 883ProPointDABROWA GÓRNICZAM-2000:00:2300:23:1100:45:48
186SITKO Mateusz 273GLIWICEM-3000:00:5800:23:3700:45:52
187DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 31Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:3500:22:5900:45:56
188SBECZKA Rafał 942Easy Run RacibórzTWORKÓWM-2000:01:1200:22:4600:45:56
189ZIELONKA Jacek 367ZABRZEM-3000:00:3700:23:2500:45:57
190DŁUGAJ Andrzej 1044MIKOŁÓWM-4000:00:2700:24:2400:45:59
191KRAJEWSKI Michał 848GLIWICEM-3000:00:3300:23:3900:45:59
192SZCZEPAŃSKI Rafał 871Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:3500:23:2700:45:59
193KUSEK Andrzej 1119GLIWICEM-4000:00:2300:23:4400:46:02
194BAGAN Grzegorz 283Goggle PAE TeamGLIWICEM-4000:00:3700:23:3000:46:08
195WALCZYSZYN Andrzej 1029BYTOMM-5000:00:1300:23:1300:46:11
196MAZUR Krzysztof 637Nowa GliwiceGLIWICEM-4000:00:5100:23:3300:46:11
197SOSNA Adrian 761RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2500:23:3400:46:13
198BARAN Ryszard 529RAFAKO S.A.RACIBÓRZM-5000:00:3200:23:1800:46:13
199MASNY Michał 206RYDUŁTOWYM-2000:00:3400:23:2800:46:13
200WALUKIEWICZ Dariusz 670Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3100:23:5000:46:17
201KOLKA Piotr 409KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:23:3200:46:18
202CHROBOK Mateusz 318Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:3600:23:4000:46:19
203NIESLER Michał 868GLIWICEM-3000:00:3700:23:3700:46:19
204FAMUŁA Tomasz 762Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon TeamKATOWICEM-3000:00:3700:23:3700:46:19
205ROGALSKI Tomasz 738RACIBÓRZM-3000:00:5200:23:2800:46:20
206KOTAS Adam 224Future Processing Running TeamKATOWICEM-2000:00:3700:23:3700:46:21
207GUZDEK Sławomir 1078BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:3700:23:3100:46:21
208CHRZANOWSKA Barbara 1231Zdzieraj KapcieBĘDZIENK-3000:00:2800:23:3900:46:22
209BRYŁA Grzegorz 448KNURÓWM-4000:00:4900:23:2900:46:22
210SUTKOWSKI Jan 803Opinion Sp. z o.o.GLIWICEM-3000:00:4900:23:4100:46:23
211SUCHARZEWSKI Eugeniusz 1200ZABRZEM-2000:01:4600:23:4900:46:23
212SKRZYPCZYK Paweł 1053SZAŁSZAM-4000:00:1000:23:1000:46:24
213PISINGAS Mariusz 774Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-3000:00:2400:23:5500:46:24
214ZIELONKA Tomasz 169GLIWICEM-2000:00:3700:23:2500:46:24
215SKOWROŃSKI Michał 870AUGUSTÓWM-2000:00:3000:23:3800:46:25
216MAREK Grzegorz 918KĘDZIERZYN - KOŹLEM-3000:00:3300:23:2700:46:26
217GIRYCKI Tomasz 892ZABRZEM-5000:00:2000:23:4100:46:27
218KRAWCZYK Jarosław 1111GLIWICEM-4000:01:2200:24:2800:46:28
219ZWOLAK Tomasz 295Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:3300:23:4500:46:30
220BIELA Rafał 355ŻORYM-3000:00:4400:23:4000:46:30
221TLOŁKA Michał 490ŻORYM-3000:00:4400:23:4000:46:30
222DATKA Robert 195Żyj Bez OgraniczeńKATOWICEM-3000:00:3000:23:2200:46:31
223HOŁYŃSKI Tomasz 551Sokół KnurówKNURÓWM-4000:00:4100:23:5300:46:31
224FRANKIEWICZ Artur 687GLIWICEM-3000:00:5000:23:3300:46:31
225SZYNWELSKI Michał 225Socios GórnikKATOWICEM-3000:00:4100:23:5300:46:32
226HADZIK Rafal 32GLIWICEM-3000:00:1000:23:2400:46:33
227SALASOWICZ Jerzy 508HANUSEKM-5000:00:3700:23:4800:46:33
228RIMPLER Łukasz 494Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:3800:23:3800:46:33
229RASZEWSKI Wojciech 1219AugusTeamGÓRA SIEWIERSKOM-4000:00:2900:23:3300:46:34
230HAMERLA Adam 381RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3800:23:4200:46:34
231BANAŚ Mateusz 1181KATOWICEM-3000:00:3900:23:4500:46:34
232MALEC Arkadiusz 472GLIWICEM-3000:00:5500:23:1200:46:34
233SUCHY Łukasz 859HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3200:23:2400:46:36
234JACHIMOWSKI Waldemar 382Vibovit KnurówKNURÓWM-4000:00:3800:23:4000:46:37
235CZARNOZYNSKI Aleksander 628GTT INTERPROJEKTGLIWICEM-5000:00:0400:23:3900:46:38
236LOSKA Tomasz 20ŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2800:23:4800:46:38
237DANIŁOWSKI Tomasz 957parkrun KatowiceKATOWICEM-4000:00:3300:23:4300:46:38
238LESZCZYŃSKI Mariusz 271GLIWICEM-4000:01:0700:23:5400:46:38
239UJMA Michał 383GLIWICEM-3000:00:3200:23:4500:46:39
240HORWAT Jan 993Rozbiegamy to Miasto - Czechowice - DziedziceBRONÓWM-5000:00:2900:23:4800:46:40
241GOLA Daniel 574do Góry nogamiZABRZEM-2000:00:2300:23:3900:46:41
242KACZOR Rafał 826PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:00:2600:23:4900:46:41
243WASZKIEWICZ Tomasz 1085PacemakerDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:2800:23:4700:46:41
244BULA Daniel 1192RKG NocekŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:2900:23:4700:46:41
245WENGLORZ Marcin 697ProPointCIESZYNM-2000:00:3300:23:4600:46:41
246BANACH Magda 575do GÓRY nogamiZABRZEK-2000:00:2300:23:4000:46:42
247JĘCZMIONKA Szymon 833PKM GliwiceROGÓWM-2000:00:2700:23:5000:46:42
248GIŻYŃSKI Damian 1082PacemakerJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:00:2800:23:4700:46:42
249STEFAŃSKI Zbigniew 959hebel libiąż,LIBIĄŻM-4000:00:3000:23:4600:46:42
250RUBIN Andrzej 83KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:24:0400:46:42
251OSETEK Paweł 1243PSZÓWM-2000:00:0700:22:4600:46:43
252OSTROWSKI Rafał 199OPOLEM-4000:00:2900:23:4800:46:43
253STASZEWSKI Łukasz 510ORNONTOWICEM-4000:01:5700:23:4800:46:43
254MOKRZYCKI Patryk 1091Saint-Gobain SQUADKNURÓWM-4000:00:2900:23:4700:46:44
255SKOWRON Marcin 313BYTOMM-4000:00:2900:23:5200:46:44
256GRZESIKIEWICZ Mariusz 316GLIWICEM-3000:00:3300:23:4900:46:44
257KOCHUIEVSKYI Oleksandr 640GLIWICEM-2000:01:5000:23:4700:46:44
258ZAWADA Sebastian 1145Endurance solidarni KnurowKNURÓWM-3000:00:0500:22:4200:46:45
259CZAJKA Roman 131GLIWICEM-4000:00:2500:23:5200:46:45
260MIECZNIKOWSKI Jacek 639KATOWICEM-4000:00:2800:23:5000:46:45
261PACAN Tomasz 589BYTOMM-4000:00:2900:23:4700:46:45
262KOWALEWSKI Artur 458NIETARNOWSKIE GORYM-3000:00:3100:23:5100:46:45
263MICHAŁOWSKI Bolesław 1207Night Running Team KrakówKRAKÓWM-4000:00:0300:23:2600:46:48
264WILK Andrzej 915GLIWICEM-3000:00:1300:22:5300:46:48
265KUCHARSKI Rafał 393KBMCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3500:24:0400:46:49
266MARCOLA Łukasz 796BYTOMM-4000:00:3700:23:5700:46:51
267JAWOREK Jacek 793Team JBCZABRZEM-3000:00:4600:23:4300:46:52
268BĘBENEK Mieczysław 523NiezrzeszonyJAWORZNOM-5000:00:4000:23:4800:46:54
269JEZUSEK Piotr 321GLIWICEM-3000:00:2300:24:1600:46:55
270WALTER Marcin 999WIESZOWAM-4000:00:5600:24:1100:46:55
271CIEŚLIK Paweł 545POZNAŃM-4000:00:3400:23:5600:46:56
272JODEŁŁO Piotr 348GLIWICEM-3000:00:1900:24:0800:46:57
273PIETRYSIAK Stefan 759s.a.s zabrzeZABRZEM-5000:00:2900:23:5100:47:00
274KOTOWICZ Tomasz 487Pro-Run WrocławWROCŁAWM-4000:00:4700:23:5700:47:00
275KIEŁBASA Artur 944LESZCZYNYM-3000:00:3000:24:0500:47:01
276MAZUREK Piotr 401KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3200:23:5800:47:04
277JANECZEK Marek 532GLIWICEM-4000:00:4100:23:5300:47:07
278ZEMCZAK Kamil 599ZABRZEM-2000:01:5600:23:4700:47:08
279NITARSKI Patryk 1108GLIWICEM-3000:00:1100:23:5500:47:09
280CHOMIK Rafał 1026T2 Team / Way 2 ChampGLIWICEM-4000:00:2800:23:3500:47:09
281KURCZEK Tomasz 1203GLIWICEM-4000:00:4000:23:5500:47:10
282UZDOWSKI Jarosław 665KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:0000:47:11
283ŁĘCKI Piotr 158GLIWICEM-3000:00:4000:23:3900:47:12
284PTASZNIK Jacek 1131GLIWICEM-4000:00:4000:23:4800:47:13
285GRYSZYN Michał 1140OPOLEM-2000:00:1900:23:3000:47:14
286PANZ Krzysztof 672GLIWICEM-3000:00:5000:23:3300:47:14
287STUDENT Arkadiusz 980Lucky LosersLUBLINIECM-3000:00:1000:23:2100:47:15
288POPIEL-KRUK Aleksandra 1150GLIWICEK-3000:00:3600:23:4200:47:16
289KOSTORZ Konrad 707RYBNIKM-2000:00:2500:23:5300:47:18
290KLAPUCH Michał 1165GLIWICEM-3000:00:3800:23:5600:47:18
291BATKO Janusz 1080GLIWICEM-4000:00:5600:23:5400:47:20
292SZOJDA Marcin 668KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:0800:47:21
293TYCZYŃSKI Ryszard 361Fight Club Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:3000:24:0800:47:26
294NOWAK Mariusz 530HirschvogelGLIWICEM-4000:00:4700:24:1000:47:26
295ŁOWICKA Magdalena 243WROCŁAWK-3000:00:4700:24:2500:47:27
296KWAŚNIEWSKI Dominik 466GLIWICEM-3000:01:2200:24:3900:47:32
297PROŃ Adam 64IPRONMANKATOWICEM-4000:00:0400:23:3900:47:33
298GRONDECKI Grzegorz 153BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:2400:24:1000:47:33
299JAJUGA Tomasz 255SOSNOWIECM-4000:00:3600:24:0400:47:34
300NAWROCKI Szymon 903MIASTOM-4000:00:5400:24:1600:47:35
301PATYNEK Sebastian 484JAŚKOWICEM-3000:00:5500:24:1000:47:35
302CHAŁADYN Sławek 478SBRT GliwiceTRĘBACZEWM-3000:00:5500:24:1000:47:35
303GALIŃSKI Rafał 1018Stowarzyszenie Power WalkPARKOSZOWICEM-4000:00:3400:24:1600:47:37
304STANEK Rafał 481Zabierzów biegaKARNIOWICEM-5000:00:3000:23:5000:47:38
305BRZOZOWSKI Piotr 398KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM-4000:00:3300:24:0500:47:39
306ADAMSKI Daniel 1224JW3940ZABRZEM-3000:01:1300:24:4200:47:39
307MOSIO Mariusz 842MYSŁOWICEM-3000:00:4500:24:2200:47:40
308WALISKO Bartłomiej 603PYSKOWICEM-2000:00:4800:24:1600:47:40
309GŁÓWKA Rafał 663doliniarze.comKATOWICEM-4000:00:5300:24:3500:47:40
310ADAMEK Hubert 845IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:3900:24:0800:47:42
311KOWALECZKO Dariusz 514ZABRZEM-3000:00:4600:24:1800:47:43
312TRACZUK Marek 438ZABRZEM-4000:00:4800:24:1700:47:43
313BOGACKA Sabina 1084PacemakerNAKŁO ŚLĄSKIEK-2000:00:4400:24:2000:47:44
314KRÓTKI Alicja 1096PacemakerTARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:4400:24:1900:47:44
315MACHURA Arkadiusz 863WOLA JEDLIŃSKAM-4000:00:4700:24:1900:47:46
316FLIS Dariusz 633Olimp ZabrzeZABRZEM-5000:00:4300:24:2400:47:48
317GOLDA Piotr 739GLIWICEM-4000:01:5800:25:2600:47:48
318WIKTORCZYK Przemysław 249GLIWICEM-3000:00:0200:23:4000:47:50
319MAREK Franciszek 1064Energoprojekt KatowiceKATOWICEM-3000:00:3800:24:2000:47:50
320GIERADA Grzegorz 1068GLIWICEM-2000:00:4100:24:1700:47:51
321GAWELKO Janusz 693GLIWICEM-5000:00:4300:24:2300:47:51
322NOWAK Sebastian 780Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:1600:24:0600:47:52
323ŁUSIAK Mariusz 970Wataha TeamGLIWICEM-3000:00:4300:24:2200:47:52
324SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1007Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:4400:24:2200:47:52
325RAWŁUSZEWICZ Waldemar 378ZABRZEM-5000:00:0800:24:1500:47:53
326RAWŁUSZAEWICZ Maksymilian 379ZABRZEM-2000:00:0900:24:1400:47:53
327DAMIAN MARCZEWSKI Damian 1126KATOWICEM-2000:00:5700:24:1700:47:56
328WRÓBEL Piotr 1120ITMBW KrakówKRAKÓWM-3000:00:5200:24:1100:47:57
329KOŹMIENKO Beata 390KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-3000:00:3100:24:2700:47:58
330BOŚ Przemysław 404KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:24:3200:47:59
331KWIATKOWSKI Grzegorz 1141GLIWICEM-4000:01:1600:24:4000:47:59
332MACIASZEK Maciek 415AmatorCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1700:24:4400:48:00
333FOJCIK Rafal 582Opel Active TeamZABRZEM-3000:00:4300:24:2200:48:01
334WISZNIOWSKI Krzysztof 177PRZYSZOWICEM-3000:01:4500:24:0900:48:02
335GANSZCZYK Rafał 130Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:2400:48:03
336WÓJCIK Rafał 1040PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1500:24:2300:48:05
337KOŹLIK Paweł 857MYSŁOWICEM-2000:01:1100:24:3800:48:06
338DOBOSZ Daniel 1042GLIWICEM-4000:01:0100:23:5800:48:10
339BARTOSIEWICZ Dariusz 156SKARŻYSKO-KAMIENNAM-5000:00:4500:24:2200:48:12
340MASARCZYK Wojciech 279RACHOWICEM-2000:00:2300:24:4300:48:13
341RENKE Piotr 631Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:3600:23:4900:48:13
342SKRZYPIEC Konrad 818Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4200:24:2300:48:14
343PARUZEL Ireneusz 876MIKOŁÓWM-4000:01:0700:24:4400:48:15
344DZIAŁKOWSKI Adam 3774active TeamORNONTOWICEM-4000:00:3500:24:2900:48:16
345CICHOSZ Arkadiusz 524WROCŁAWM-4000:00:4500:24:2300:48:16
346STACHOWIAK Adam 654ZABRZEM-4000:01:3300:24:3800:48:16
347SZOŁTYSEK Adrian 812PANIÓWKIM-3000:00:1000:24:4700:48:17
348KUCH Paweł 906SZAŁSZAM-5000:00:1000:24:5100:48:19
349TUREK Maciej 251GLIWICEM-4000:00:1300:24:0100:48:19
350GÓRKA Szymon 60GLIWICEM-3000:00:5500:24:3700:48:20
351BOREK Dariusz 1164MYSZKÓWM-4000:00:0800:24:2800:48:24
352SOWA Andrzej 695GLIWICEM-3000:01:1300:24:3400:48:24
353SOŚNIAK Tomasz 441Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:24:3400:48:25
354GRESZTA Grzegorz 474Jah rastafarajGLIWICEM-3000:00:0300:23:1800:48:28
355BUCZYŃSKI Radosław 1149Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0700:24:4400:48:29
356TKOCZ Rafał 366GLIWICEM-3000:00:1600:24:0900:48:32
Niesklasyfikowani
GIESE Michał 1113TACISZÓWM-30DNF00:23:55 DNF00:48:33 DNF
358KREMPA Sławomir 1041BYTOMM-3000:00:3000:24:1200:48:34
359NARUSZEWICZ Arkadiusz 1011Veolia - PWiK Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:4500:48:36
360JELEŃ Michał 384CHEŁM ŚLĄSKIM-4000:00:2400:24:2600:48:36
361JANY Kamil 473TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:4500:48:37
362ULIASZ Krzysztof 604Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:4500:48:38
363MUSIOŁ Janusz 266FIS-SST TEAMBIERAWAM-3000:00:5700:24:4900:48:38
364BIERNAT Wojciech 152Opel Active TeamZABRZEM-4000:01:3600:24:5200:48:39
365RUTKOWSKI Bartłomiej 134GLIWICEM-3000:00:0700:24:2600:48:40
366RUTKOWSKI Michał 40GLIWICEM-3000:00:0700:24:2600:48:40
367GRAJNY Piotr 840Mocni PomocniLACHOWICEM-4000:00:4700:24:5200:48:41
368SZENDZIELORZ Adam 89ŻORYM-5000:00:5300:24:4000:48:41
369LIS Monika 87ŻORYK-3000:00:5400:24:3900:48:41
370NOWICKI Jakub 849WOJKOWICEM-3000:00:4600:24:2600:48:42
371PIETRZAK Marcin 93GLIWICEM-4000:00:4600:24:2600:48:42
372GRABOWSKA Joanna 1070GLIWICEK-4000:00:4900:24:1900:48:42
373PACUŁA Piotr 126Opel Active TeamGLIWICEM-5000:00:0100:24:1800:48:43
374DIDYK Grzegorz 802www.miasto-nieruchomosci.plBYTOMM-3000:00:2000:24:4800:48:43
375ŁAZOWSKI Maciej 899Pure Fire TeamBYTOMM-2000:00:2000:24:4800:48:43
376SKOTNICKI Paweł 13GLIWICEM-2000:00:4600:24:1700:48:43
377JABŁOŃSKI Łukasz 303UNISONO / FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:00:5600:24:5000:48:44
378ZYMELA Dawid 764TOSZEKM-3000:00:4800:24:2100:48:45
379KLIKS Andrzej 86FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:00:5500:24:5100:48:45
380NIKODON Paweł 718Biegaj z treneramiGLIWICEM-3000:01:2600:24:5700:48:46
381NOWAKOWSKI Dominik 1178GLIWICEMieszkańcy Gliwic00:00:3600:24:0700:48:49
382GAWROŃSKI Zbigniew 1222BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:1900:25:0900:48:50
383HEINRICH Mariusz 1076ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:1100:24:3900:48:52
384DROZD Grzegorz 163GLIWICEM-2000:00:4200:24:3400:48:55
385KACZKIEWICZ Damian 411Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5900:25:0200:48:55
386SWOBODA Jarosław 71Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:00:5900:25:0200:48:55
387KUBICA Gerard 1104GLIWICEM-4000:00:2600:24:0800:48:56
388IMIOŁEK Arkadiusz 230ED-CERT RUNPILCHOWICEM-4000:00:1200:24:4100:48:58
389FRĄCZEK Łukasz 520KNURÓWM-2000:02:0200:24:5300:48:59
390ŻOŁNOWSKI Piotr 304GLIWICEM-3000:00:5500:24:5200:49:00
391PALEWICZ Wojciech 897DentystazGliwic.plGLIWICEM-3000:00:4700:24:5000:49:02
392FIGIEL Ewa 363GLIWICEK-4000:00:4700:24:4900:49:02
393SMALIRA Beata 866Pro-run WrocławGŁUCHOŁAZYK-2000:00:4700:24:5600:49:03
394PRENZENA Paweł 47ZABRZEM-2000:00:2900:24:0400:49:05
395DZIEDZIC Andrzej 573BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-5000:00:3800:24:2900:49:08
396STOLARCZYK Robert 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:0100:49:08
397HETMAŃCZYK Jakub 1225HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:24:4200:49:08
398WASKI Łukasz 715GLIWICEM-3000:01:1300:25:3000:49:10
399ĆWIKŁA Kamil 78HarpaganyGLIWICEM-3000:00:1500:24:3500:49:15
400KRZESIAK Michał 372KATOWICEM-4000:00:4000:24:5400:49:15
401NOWAKOWSKI Jarek 806Tri Division For GosiaGLIWICEM-4000:00:2500:25:1300:49:16
402STAŚKO Marcin 375GLIWICEM-3000:00:1800:25:0300:49:17
403JAROSZ Maciej 1201GLIWICEM-4000:00:5700:25:0400:49:19
404ZDANIEWICZ Radosław 625PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:01:0400:25:2200:49:19
405KROCZYK Lesław 1105sztafeta WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:1100:49:19
406KULCZYK Anna 725Muzeum w GliwicachZABRZEK-3000:00:5100:24:5400:49:20
407KASZUBSKI Andrzej 974ZABRZEM-3000:02:2200:24:4900:49:20
408SITEK Grzegorz 141Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3000:25:1700:49:21
409HASA Adam 1129Sztafeta na WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:1100:49:22
410LUBICKI Wojciech 15TRIumfZABRZEM-5000:00:2700:24:3300:49:23
411WIORA Łukasz 594GLIWICEM-3000:00:4300:24:4500:49:23
412KAWKA Maciej 1039EticodCHORZOWM-3000:00:1400:25:4600:49:24
413BŁASZCZYSZYN Łukasz 222SOSNOWIECM-3000:01:1200:25:0700:49:24
414ŚWIDEREK Andrzej 332Miechowicka Grupa BiegowaZABRZE-HELENKAM-5000:01:0800:25:0300:49:25
415ŚWIĘTEK Marcin 896RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1900:25:0100:49:29
416OSTASZEWSKI Grzegorz 211TYCHYM-3000:01:0600:25:1900:49:32
417ORLIK Jerzy 385GLIWICEM-5000:00:2500:24:5300:49:33
418SZUŚCIK Piotr 147Opel Active TeamGLIWICEM-5000:01:3900:25:4400:49:35
419CZAUDERNA Klaudia 462OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-4000:01:1000:25:2200:49:36
420SZWAJNOCH Piotr 1193WIELOWIEŚM-3000:01:0000:24:5900:49:37
421PODLEWSKI Piotr 1012KATOWICEM-3000:01:0200:25:2900:49:37
422FAŁEK Krzysztof 804ŁamignatyMIKOŁÓWM-4000:01:1500:26:0900:49:37
423GOŁKOWSKI Radosław 622ZINZAWIERCIEM-3000:00:1000:25:0600:49:38
424BOCHEŃSKA Agnieszka 1249MomoGLIWICEK-3000:00:2300:25:1500:49:38
425ORZECH Michał 784KNURÓWM-3000:00:4700:25:0500:49:38
426CHWALISZEWSKI Jarosław 59Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0800:25:3000:49:38
427WYSOCKI Tomasz 322OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:01:1000:25:2100:49:38
428RYZIŃSKA Aneta 25GLIWICEK-4000:00:1000:25:1200:49:39
429GULBA Stanisław 873JEMIELNICAM-5000:01:0800:25:3200:49:40
430BAJOREK Dawid 854KATOWICEM-2000:01:0700:25:3200:49:41
431PRYMAS Krystian 39GLIWICEM-3000:00:5100:25:2200:49:42
432GRACH Aleksandra 125RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:4500:25:0000:49:44
433WOJAKOWSKI Krzysztof 325K&K RUNZABRZEM-4000:01:0400:25:5400:49:45
434PRZYBYLSKI Mariusz 146PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:4800:25:1800:49:46
435ŁUKASZKIEWICZ Michał 274Pożeracze kilosówTYCHYM-3000:00:1400:25:1100:49:52
436KUCZMA Jarosław 432GLIWICEM-4000:01:0200:25:3000:49:52
437HERZ Krzysztof 77ANEMIKITYCHYM-2000:00:4800:24:5800:49:54
438GARYGA Łukasz 167RUNHOGSGLIWICEM-3000:00:4800:24:5800:49:54
439BELZYT Edmund 598Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-6000:00:2500:25:1100:49:58
440GRUSZCZYŃSKI Bogusław 634GLIWICEM-6000:00:4600:25:0800:49:59
441GOLEC Przemysław 1139GLIWICEM-4000:01:5800:25:5100:49:59
442FILUS Michał 1237POZNAŃM-3000:01:0900:25:3700:50:01
443GLISZCZYŃSKI Paweł 1155Orzeł Biały S.A.ZABRZEM-3000:01:1500:25:2400:50:02
444MARYNIAK Piotr 730MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM-4000:01:4800:25:2700:50:02
445KONIECKO Łukasz 610Wkurw_teamJAŚKOWICEM-3000:01:1400:25:5500:50:03
446JAMRÓZ Wojciech 1174KW GliwiceGLIWICEM-4000:00:3900:25:2100:50:04
447TOMCZAK Mariusz 179GwardziściGLIWICEM-3000:00:5000:26:0900:50:04
448MICHALSKI Bartosz 694ABMGLIWICEM-4000:01:2800:25:0800:50:04
449WEGNER Tomasz 1156Orzeł Biały S.A.BRZEZINY ŚLĄSKIEM-3000:01:1000:25:3400:50:06
450KOPLIN Kasia 45FRAZOCHYGLIWICEK-3000:01:2500:25:2200:50:06
451WOJDA Maksymilian 396Maksymilian WojdaOŚWIĘCIMM-3000:00:4200:25:2700:50:11
452SROCZYŃSKI Dariusz 810GLIWICEM-3000:01:0100:25:4300:50:14
453WIETRZYCKI Mariusz 289Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:4300:25:3900:50:16
454SZCZEPAŃSKI Tomasz 839GLIWICEM-3000:01:1700:25:5300:50:18
455KWAPIEŃ Paweł 1183GLIWICEM-4000:00:0800:25:1700:50:19
456WIETRZYCKI Zenon 290Biegaj z TreneramiGLIWICEM-5000:00:4400:25:3800:50:19
457KOWACZEK Marek 1135RYBNIKM-3000:00:5000:25:2600:50:19
458KRZYWICKI Jan 674GLIWICEM-6000:00:5600:25:3100:50:20
459MUSIALIK Rafal 1160LUBLINIECM-3000:00:2400:25:0800:50:21
460BAJ Tomasz 145GLIWICEM-2000:00:4600:25:3400:50:22
461PAPROTNY Witold 284KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:01:2100:25:5600:50:24
462KLEPACKA-GANCARZ Barbara 486Mustangi GliwiceGLIWICEK-4000:00:1100:25:0900:50:27
463FERDYNANDZKI Dominik 930ZBROSŁAWICEM-3000:01:2500:25:4300:50:31
464MIELNIK Krzysiek 550GLIWICEM-3000:00:4100:26:1700:50:32
465DAWIEC Michał 96Arkadia Fit ZabrzeZABRZEM-3000:00:1600:25:4800:50:33
466DĄBROWSKI Piotr 1241Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM-3000:01:0400:25:1300:50:33
467DĄBROWSKA Halina 1242Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK-3000:01:0600:25:1100:50:33
468DREWUSZEWSKI Maciej 3424MPŁAWNIOWICEM-3000:01:0000:25:3900:50:34
469ZIOBER Grzegorz 1107Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:2700:50:34
470WIECHOWSKI Artur 1077Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:2700:50:34
471MAY-MAJEWSKI Michał 3454 MGLIWICEM-3000:01:0000:25:3900:50:35
472BORC Jacek 73GLIWICEM-4000:01:1000:25:4700:50:35
473POPIELA Mirosław 1188FitbullGLIWICEM-4000:00:0700:24:4600:50:37
474TURNIAK Miłosz 860HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:25:4000:50:37
475BUDZIŃSKI Krzysztof 1006SCUBA DIVEOPOLEM-4000:01:5600:25:5200:50:39
476CZEKA Rudolf 1046MYSŁOWICEM-5000:01:1300:25:4200:50:40
477GRAMATYKA Paweł 585KRAKÓWM-4000:01:1800:25:4900:50:40
478OSETEK Wiesław 1102Osetek teamWODZISŁAW ŚLĄSKIM-2000:00:0700:23:5000:50:41
479CHMIELARZ Grzesiek 758PATO KATO RUNNING TEAMKATOWICEM-2000:01:1000:25:3800:50:41
480KOZŁOWSKI Zbigniew 314Ofiary KamieńcaKAMIENIECM-4000:00:5600:25:5800:50:43
481STEC Marcin 287KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:5900:25:4100:50:43
482BEŁKOT Akradiusz 1214ŚWIETOCHŁOWICEM-4000:01:1100:25:3800:50:43
483MIERZWA Adam 261ZABRZEM-4000:00:3500:25:4700:50:44
484AUGUŚCIK Paweł 746EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM-3000:01:1100:26:0000:50:44
485KOŹLIK Robert 914RYBNIKM-3000:00:4900:25:0700:50:45
486ADAMSKI Dawid 161KNURÓWM-3000:00:5200:25:5200:50:45
487STRASZAK Marek 732KGBGLIWICEM-4000:01:2300:25:3900:50:45
488SZTECHMILER Grzegorz 864ArnoldsRUDYM-3000:01:1100:25:4300:50:46
489BODUCH Marcin 636GLIWICEM-2000:00:1900:25:2100:50:47
490GAŁUSZKA Michał 180GLIWICEM-1800:01:0500:25:4300:50:47
491PATRZYK Jacek 1114ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:0300:25:4600:50:48
492POPIEL Artur 51GLIWICEM-4000:01:0700:25:4300:50:48
493RATAJCZAK Krystian 1050ZABRZEM-3000:01:1000:25:5400:50:49
494RAŚ Natalia 241BrakGLIWICEK-2000:01:0300:25:4500:50:50
495ROSADA Zdzisław 513GLIWICEM-5000:01:0000:25:4800:50:51
496BORSUK Mirosław 330PacemakerKNURÓWM-4000:00:5800:25:5000:50:52
497ZAWIS Marek 285PYSKOWICEM-5000:00:5900:25:4900:50:52
498SZADKOWSKI Paweł 1009PacemakerGLIWICEM-3000:00:5700:25:5000:50:53
499MICHALAK Grzegorz 666TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1200:25:2700:50:54
500PILCH-NANOWSKA Agnieszka 434GLIWICEK-4000:00:5700:25:5000:50:54
501WILSZ Adam 92FIS-SST TEAMPANIÓWKIM-4000:00:5500:25:5800:50:55
502FAJGER Sebastian 744RACIBÓRZM-3000:01:1100:26:0600:50:55
503LEWANDOWSKI Henry 728GLIWICEM-4000:01:0200:26:0000:50:56
504DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 380PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK-4000:01:1900:25:4000:50:57
505BIEŃKOWSKI Piotr 352PROMURGLIWICEM-2000:00:5700:25:5200:50:58
506ZDZIEBKO Artur 44GLIWICEM-4000:00:5800:26:0600:50:58
507WIERZBICA Adrian 356KNURÓWM-3000:00:5900:25:5200:50:58
508DADAŚ Janusz 11GLIWICEM-4000:00:4100:25:3400:51:00
509WÓJCIK Katarzyna 1233GLIWICEK-4000:00:5900:26:1100:51:00
510KUMOR Dagmara 734WARSZAWAK-3000:00:5800:26:1400:51:01
511GAWINEK Adam 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4100:26:2700:51:02
512POPŁAWSKA-WAL Agata 1103Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:5900:26:1000:51:02
513MOCEK Roman 613CHUDÓWM-5000:01:5500:26:0800:51:02
514WOJAKOWSKA Katarzyna 324K&K RUNZABRZEK-3000:01:0400:25:5500:51:03
515TOCZYDŁOWSKI Łukasz 819MIKOLÓWM-3000:01:5500:26:0800:51:03
516JĘDRYKA Piotr 1157Tenneco Automotive Eastern EuropeBYTOM/MIECHOWICEM-4000:00:2700:25:0600:51:06
517MAREK Sławomir 2525ZABRZEM-5000:00:5200:26:1200:51:06
518KRAKOWCZYK Adam 120SBRTGLIWICEM-4000:01:0300:25:5500:51:06
519DYMNICKI Andrzej 75OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:01:1300:25:4600:51:06
520TRAM Tomasz 1217M-3000:01:4400:26:0700:51:06
521KĄCKA - CICHY Ewa 667parkun ChrzanówCHRZANÓWK-3000:00:4800:25:4800:51:08
522CIASTO Sebastian 800PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3200:25:4100:51:09
523KOPCIK Tomasz 229COMBAT56GLIWICEM-3000:01:1600:26:0100:51:09
524ZYCH Wiktor 779SWORNEGACIEM-3000:00:2100:25:2200:51:10
525KWAPIEŃ Aleksander 1184GLIWICEM-3000:00:0900:25:2200:51:11
526WIEKIERA Adam 118GLIWICEM-3000:00:3500:25:5700:51:11
527BRZOZOWSKA Teresa 399KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOK-4000:00:4000:26:1300:51:12
528WOJTAS Magdalena 1226GLIWICEK-3000:00:3500:26:1300:51:13
529HOMA Dorota 280GLIWICEK-2000:00:4900:26:1300:51:13
530MELICH Tomek 853Socios górnikŁANYM-2000:00:5700:26:1600:51:13
531KOWALSKI Zbyszek 615MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5700:25:5700:51:14
532NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 683KLESZCZÓWK-3000:01:1600:25:5100:51:14
533MORDARSKI Artur 924GLIWICEM-4000:00:5200:26:2000:51:15
534WIKIERSKI Michał 48GLIWICEM-3000:01:0300:26:1300:51:16
535ZAPOTOCZNY Przemek 358GLIWICEM-4000:01:3200:26:1800:51:18
536WELM Grzegorz 506Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:01:4000:26:1000:51:18
537SZKUDLAREK Michał 144run-log.comBRZEGM-3000:01:2800:25:2600:51:19
538TRESKA Piotr 1228RUNHOGS TYCHYM-3000:00:4700:26:2900:51:21
539TOMASZEWSKA Olga 872TYCHYK-3000:00:4700:26:2900:51:21
540GÓRECKI Janusz 175GLIWICEM-5000:00:1600:25:2100:51:22
541SZOŁTYSEK Piotr 308PYSKOWICEM-4000:01:0100:26:2500:51:23
542MAJEWSKI Grzegorz 185bez klubuKNURÓWM-3000:00:5500:26:0500:51:24
543PAWIŃSKI Wojciech 165BOROWIANYM-4000:01:0100:26:2000:51:24
544WOLAŃCZYK Kamila 703GLIWICEK-3000:00:0300:25:2800:51:25
545PACAN Krzysztof 721BYTOMM-3000:00:2700:26:2200:51:25
546MAZUR Sylwia 410iniemaslabych.plŻORYK-4000:01:0600:26:0000:51:25
547BUCHAL Grzegorz 1099ZERNICAM-4000:00:1800:25:4800:51:26
548NOWARA Andzej 1229RZECZYCEM-5000:00:1800:25:4800:51:26
549SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 317Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:01:0100:26:2500:51:26
550NIEMCZYK Rafał 405KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3900:26:2600:51:28
551DEWOR Marek 418Opel Active TeamOSSYM-4000:01:1800:26:3000:51:29
552ZAMOJSKI Bartek 829Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:01:3900:25:5000:51:29
553UCHNAST Sebastian 679Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3300:25:4000:51:32
554GRUSZKA Michal 374Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3200:25:4100:51:34
555WALCZAK Dorota 881GLIWICEK-3000:01:0900:26:2900:51:34
556LASICZ Aleksandra 753GLIWICEK-4000:00:5900:26:2500:51:35
557WALCZAK Bartłomiej 882GLIWICEM-3000:01:0900:26:2900:51:35
558LAMPA Alicja 307GLIWICEK-2000:01:0500:26:1200:51:37
559IZDEBSKI Adrian 344RYBNIKM-3000:00:4200:26:1600:51:39
560DOROS Adam 254ZABRZEM-4000:00:5900:26:1000:51:42
561KLYTA Wojciech 1185GLIWICEM-4000:01:5300:25:5700:51:42
562CZAPLA Arkadiusz 498BYTOMM-4000:02:0900:26:5800:51:43
563CZARNIK-PECIAK Aleksandra 184BrakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:3100:26:0300:51:44
564BORUCKI Witold 977TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3700:26:3500:51:45
565SMUDA Grzegorz 1093KATOWICEM-3000:01:2800:26:1100:51:46
566MADZIARSKA Monika 364Marzenia górskiePIASECZNOK-3000:01:1000:26:2300:51:48
567SPANDEL-PIWOWAR Izabela 843EASY RUNRACIBÓRZK-4000:01:1200:26:3000:51:50
568SULIN Marek 1015SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEM-4000:00:4400:26:3000:51:52
569KOWALCZYK Józef 1198M-4000:00:5500:26:0100:51:52
570SIKORA Marek 865W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5000:26:1400:51:53
571ZELIK Bronisław 844Tsunami BytkówSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-6000:01:0000:26:2900:51:54
572KALITA Artur 535ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:26:1700:51:55
573STACHERA Agnieszka 1087CHEŁMEKK-4000:01:0500:26:2000:51:56
574NASIENIAK-CZECH Anna 990GLIWICEK-4000:00:2100:26:4100:51:59
575PĘDOWSKA Bożena 726indywidualnieGLIWICEK-5000:02:4700:26:2800:51:59
576KOWALSKA Barbara 936STRZELCE OPOLSKIEK-3000:01:5700:26:2300:52:00
577WOJNAROWSKA Sylwia 489GLIWICEK-2000:01:3300:27:1500:52:01
578ZELMANOWICZ Jacek 932AntonteamDŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:0600:26:1800:52:03
579KOŁAKOWSKI Bartosz 982BYTOMM-3000:02:0800:25:5600:52:05
580MULARCZYK Agnieszka 1033ZAWIERCIEK-3000:00:5100:26:0300:52:06
581KWIATKOWSKA Kinga 682KŁOBUCKK-2000:01:3300:27:1500:52:06
582ŁATAK - SKRABUT Barbara 349MustangiGLIWICEK-3000:01:2800:26:2900:52:10
583SKÓRA Aneta 783Night runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:4400:26:2400:52:10
584GROCHOWSKA Anna 493GLIWICEK-3000:01:4400:26:2400:52:10
585KUROWSKI Michał 789Night Runner's GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4400:26:2400:52:11
586STEINHOFF-TRACZEWSKI Marek 704GLIWICEM-2000:00:2000:25:5200:52:14
587GIERAS Mirosław 1019GLIWICEM-4000:00:1000:26:2000:52:15
588BRZEZINA Arkadiusz 139TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4500:26:3500:52:17
589WIECZORKE Marcin 553PRZYSZOWICEM-4000:00:3700:25:5400:52:19
590WOZNIAK Marek 938Cisco Running TeamZABRZEM-3000:01:0500:26:1100:52:19
591GAŁECZKA Michał 247GLIWICEM-2000:01:1200:26:0100:52:19
592ODOSZEWSKI Roman 454Oasis Sport TeamGLIWICEM-4000:01:2700:26:3500:52:20
593PIWOWAR Grzegorz 841EASY RUNRACIBÓRZM-4000:01:1100:26:3200:52:21
594GRABSKI Paweł 790TARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:1800:26:3700:52:21
595ŚWIĘS Robert 975TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3800:26:4300:52:21
596PRUSKO Adrian 685ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:2200:26:3500:52:22
597RZESZOWSKI Arkadiusz 1101EKOOKNA RUNNERSRACIBÓRZM-4000:00:4500:26:3800:52:24
598KOŁAK Szymon 480PYSKOWICEM-2000:00:3000:26:0200:52:25
599FIT Olga 861HireRight Running TeamKATOWICEK-3000:01:3200:26:1800:52:25
600PĘDOWSKI Wojciech 727Ok! SportGLIWICEM-5000:02:1100:27:1200:52:25
601LUDWIG Marcin 3384MPŁAWNIOWICEM-3000:00:5800:27:1100:52:26
602WOŹNIAK Przemysław 867JASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:01:2200:27:3700:52:32
603BROM Tomasz 629ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:27:0000:52:35
604PRUCHNIK Andrzej 88Opel Active TeamGLIWICEM-5000:00:1500:26:0600:52:36
605GAWEŁ Krzysztof 216MIKOŁÓWM-5000:00:2600:26:1500:52:36
606DĄBROWSKI Marcin 154GLIWICEM-3000:00:1400:25:5800:52:37
607JEGLA Sebastian 4394T Sp. z o.o.RUDA SLASKAM-4000:00:5300:26:1900:52:38
608ZAWADZKI Robert 1002CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:5400:26:3000:52:39
609MICHNA Wojciech 1177GLIWICEM-2000:01:1200:26:0000:52:39
610OSIŃSKI Paweł 140Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:02:0000:26:3200:52:39
611STACHOWSKI Wojciech 142GLIWICEM-4000:00:1400:26:2700:52:41
612SARKOWICZ Adam 1081niezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:5600:26:5200:52:41
613SKURZYŃSKA Kaja 751CHORZÓWK-2000:01:1700:26:4100:52:41
614KOCIELSKA Anna 661AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:01:0800:26:3800:52:42
615RYGIEL Sebastian 702GLIWICEM-3000:00:5100:26:3000:52:43
616KOWALCZYK Grzegorz 159Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:0700:26:3400:52:44
617MILER Ireneusz 369ŚWIĘTOSZOWICEM-4000:01:4400:27:0000:52:45
618RYZIŃSKI Dariusz 19san escobarGLIWICEM-5000:00:1000:25:5600:52:48
619SZYMIK Michał 1051RYBNIKM-3000:01:4800:26:3800:52:48
620SIUDYGA Tomasz 1022BYTOMM-4000:00:0500:26:4800:52:50
621CZORNIK Jarosław 979Lucky LosersLISÓWM-3000:00:1000:26:2500:52:50
622CYRAN Adam 1048PFRADLINM-4000:00:2800:26:4800:52:50
623PINKAWA Olgierd 1073KATOWICEM-4000:00:2700:26:4900:52:51
624SIERADZKI Dariusz 293Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:3100:27:1600:52:56
625PLOCH Tomasz 5momo teamGLIWICEM-3000:00:4400:26:4700:52:57
626SALA Nela 691GLIWICEK-3000:00:4500:26:4700:52:58
627KLESZCZ Marcin 901GLIWICEM-3000:01:1400:26:4000:52:58
628ROZWADOWSKI Dariusz 1060GLIWICEM-4000:01:1400:26:4200:53:01
629MIZERA Robert 81GLIWICEM-4000:01:3100:27:1400:53:03
630CZAJA Łukasz 1204ŁANY WIELKIEM-3000:01:1800:27:3400:53:04
631BIOLIK Piotr 527GLIWICEM-5000:00:2000:26:0600:53:05
632HANO Jan 1061GLIWICEM-7000:00:4000:26:4200:53:05
633SELIGA Paweł 291Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:1700:27:3400:53:06
634DYMAREK Łukasz 351KM PSP GliwiceTOSZEKM-3000:01:0700:26:3100:53:07
635ROGÓŹIK Szymon 1232GLIWICEM-3000:01:1300:26:3300:53:07
636KALATA Grzegorz 564GLIWICEM-2000:01:5700:26:3200:53:07
637SIKORA Grzegorz 420ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:4700:27:4300:53:09
638PAŁYGA Agnieszka 194Future Processing Running TeamSOSNOWIECK-3000:01:1600:27:1800:53:10
639BOJANEK Tomasz 1191GLIWICEM-3000:00:2300:26:2400:53:11
640CIMAŁA Rafał 652ista biegAmyTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:27:0700:53:14
641CZEMPIEL Łukasz 655PILCHOWICEM-3000:02:1200:27:1300:53:16
642JEZIOR Bartosz 1153Tenneco Automotive Eastern EuropeZABORZEM-3000:02:4000:27:1100:53:16
643GAWRYŚ Bartek 2409SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5900:26:3900:53:17
644ŁOSIK Konrad 2405RUDA ŚLĄSKAM-4000:01:5900:26:4000:53:18
645SZCZYRA Jan 552KATOWICEM-3000:01:3500:27:1100:53:19
646SCHWARZ Jarosław 1189GLIWICEM-3000:00:0900:26:2300:53:20
647KOWALCZYK Robert 664Ista BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:01:3500:27:1100:53:20
648BAUMERT Rafał 577ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:3500:27:4100:53:20
649WĄSOWSKI Marek 939MAXIMUSMIKOŁÓWM-4000:01:1200:27:0800:53:21
650SZYMCZYSZYN Jerzy 1004Scuba DiveOPOLEM-4000:01:5600:27:0700:53:21
651STAWSKA Joanna 35biegaj z treneramiGLIWICEK-5000:00:4900:27:0500:53:22
652MORITZ-PIĄTEK Kasia 67KATOWICEK-4000:01:0500:27:0400:53:23
653KORCZAK Krzysztoff 1088PABIANICEM-4000:01:4700:27:1500:53:28
654FLORECKI Andrzej 82AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:01:0800:26:4100:53:29
655PROKOP Elżbieta 100BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK-5000:00:3400:27:1300:53:30
656DOBOSZ Mariusz 138GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0200:27:1900:53:30
657PENKALA Artur 137GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0100:27:1900:53:31
658PAWLIK Rafał 591PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:5600:27:3700:53:34
659KRZYSZKOWSKA Agnieszka 65GLIWICEK-3000:00:4600:26:4000:53:35
660KRAJEWSKI Radosław 320GLIWICEM-3000:00:4000:28:1900:53:36
661ŻYNDA Łukasz 648GLIWICEM-2000:00:1400:27:0600:53:38
662NANCKA Brygida 204ZABRZEK-4000:00:5000:27:1100:53:41
663GRABOWSKI Maciej 922BYTOMM-3000:01:2200:27:2500:53:42
664SMUDA Andrzej 157AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2500:27:1400:53:45
665PIERZCHALSKI Krystian 1056CHORZÓWM-3000:01:3600:27:4700:53:45
666SUSEŁ Alek 1245M-2000:00:0100:27:2800:53:47
667LINEK Mariusz 1180GLIWICEM-4000:00:2900:27:0700:53:48
668BIELECKI Adam 576Château ChalinBIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0100:26:5600:53:49
669SZULC Michał 3364MKOTULINM-4000:01:0100:27:1800:53:50
670SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1124GLIWICEM-3000:01:4300:27:4200:53:52
671LEWANDERSKI Dariusz 547HirschvogelBYTOMM-3000:01:3000:27:3600:53:53
672OCHMAN Ireneusz 70Opel Active TeamGLIWICEM-5000:01:1800:27:3000:53:55
673DRZEWIECKA Julita 733KGBGLIWICEK-4000:01:2400:26:5600:54:01
674OLESIŃSKI Tomasz 299KNURÓWM-4000:00:1100:27:3800:54:04
675OLESIŃSKA Joanna 298KNURÓWK-4000:00:1200:27:3800:54:04
676MARKIEWICZ Rafał 1134WARSZAWAM-4000:00:1800:27:2600:54:06
677NAWROT Agnieszka 1133SULEJÓWEKK-4000:00:1700:27:2700:54:07
678WALEWSKI Kamil 888PropointGLIWICEM-3000:00:0900:26:0000:54:08
679KANIA Dominik 1075R.R. Martin pisz już te książkiKATOWICEM-3000:01:1500:27:4200:54:08
680KUCZERA Łukasz 540RYBNIKM-3000:01:4000:27:4200:54:10
681MOJ Adam 1003CHORZÓWM-3000:01:4700:27:1300:54:14
682MUSZYŃSKA Ewa 559FizjoFunkRYBNIKK-3000:00:4500:27:3700:54:16
683BOGUSZ Damian 49ZABRZEM-3000:01:2600:27:1600:54:16
684CYBA Marek 129GLIWICEM-4000:01:4200:27:4300:54:17
685POLEWSKI Piotr 1090GLIWICEM-5000:01:4600:27:4000:54:17
686LACH Grzegorz 917Blood MantraKIETRZM-3000:02:2400:27:2900:54:20
687KONOPKA Agnieszka 235GLIWICEK-3000:00:5600:27:4000:54:24
688KUCZMA Joanna 433GLIWICEK-4000:01:0000:27:3300:54:26
689POKRYSZKA Bartosz 30GLIWICEM-3000:01:2000:28:0300:54:26
690JAKUBIK Witold 692PRZEZCHLEBIEM-6000:00:1500:27:2500:54:28
691GŁÓWKA Alfred 965karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM-5000:00:4000:27:1800:54:30
692STALICA Wojciech 984IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:01:1600:28:0700:54:30
693KORDECKI Bartosz 778Ballena MoradaGLIWICEM-3000:01:1900:27:4600:54:34
694BIAŁECKI Jan 347RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:3400:27:5200:54:35
695BOJDA Dawid 477GLIWICEM-2000:00:3100:27:1000:54:37
696JAWORECKI Paweł 1112ZABRZEM-5000:01:0000:26:4100:54:37
697POPIEL Adriana 50GLIWICEK-3000:01:0500:27:4700:54:39
698PERZANOWSKI Piotr 414GLIWICEM-2000:01:4100:27:4800:54:39
699JEZIORNY Ryszard 451Wieluń BiegaWIELUŃM-5000:00:2100:28:3100:54:42
700POLAK Krzysztof 133Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:0600:28:0600:54:42
701TYLMAN-MADEJCZYK Marta 53MTM | IB TEAMGLIWICEK-3000:01:1800:28:1000:54:44
702MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 226SZAŁSZAK-4000:00:3600:27:3900:54:48
703WOLIŃSKI Józef 36GLIWICEM-5000:01:4000:28:0000:54:48
704KUREK Jacek 205ZABRZEM-3000:00:1900:27:0100:54:51
705RADUCKI Andrzej 1001Wieluń BiegaWIDORADZM-4000:00:5000:28:2000:54:51
706MAŁKOWSKI Tomasz 557Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1100:28:0800:54:53
707BLASZKE Waldemar 328NR GliwiceGLIWICEM-5000:01:3700:28:0000:54:54
708ROŻEK Agata 277GLIWICEK-1800:01:2000:27:5800:54:57
709SZOTA Magdalena 1116MIKOŁÓWK-4000:00:5400:26:4200:54:58
710ŚLIWIŃSKA Alicja 102Night Runner GliwiceGLIWICEK-3000:01:0900:28:0100:54:58
711ROŻEK Michał 276GLIWICEM-5000:01:2000:27:5800:54:58
712KLIMAS Jarosław 360JAVAPPAGLIWICEM-3000:00:5100:27:2000:55:00
713ĆWIOK Marek 426TUV RheinlandPANIÓWKIM-4000:00:5500:27:2600:55:00
714KOLODZIEJ Jacek 890Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0900:28:0000:55:01
715KOWALCZYK Tomasz 713life coachGLIWICEM-3000:01:2400:27:5700:55:01
716PRZESTALSKI Marian 1169WROCŁAWM-2000:01:5200:28:1900:55:03
717PŁONKA Krzysztof 621JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:01:2900:27:5700:55:05
718PATRYARCHA Piotr 851SOSNOWIECM-4000:01:5400:28:0700:55:05
719DYNIA Krystian 1218JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3000:02:0300:28:1500:55:06
720MANISTA Paweł 651GLIWICEM-2000:01:2000:28:0700:55:07
721PRZESTALSKI Kornel 1168WROCŁAWM-2000:01:5200:28:1900:55:07
722SERAFIN Patryk 847GLIWICEM-2000:01:2300:28:2300:55:08
723ZAMOJSKA Iwona 828Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:01:3900:27:4700:55:08
724BOGDAŁ Michał 768GLIWICEM-3000:01:0300:28:3600:55:11
725MAKOSZ Barbara 105Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:02:0100:28:1700:55:11
726KANIOWSKI Andrzej 431BYTOMM-3000:00:2900:27:4500:55:12
727WOŹNIAK Marek 337GLIWICEM-4000:01:1700:28:0800:55:12
728SOROKA Krzysztof 1083RACIBÓRZM-3000:01:5100:28:0100:55:13
729DWORNICZAK Paweł 880SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5300:28:0200:55:13
730GDULA Teodozja 269GLIWICEK-6000:01:4500:28:1000:55:15
731KALBARCZYK Arkadiusz 954Easy Run RacibórzRACIBÓRZM-3000:01:1800:27:5800:55:17
732KOZACZKA Włodzimierz 192BB El-Projekt TeamGLIWICEM-4000:01:2200:28:0000:55:18
733ZAWADA Agnineszka 525GLIWICEK-4000:01:2700:27:4700:55:18
734KUBIAK Grzegorz 650GLIWICEM-3000:00:2000:27:3000:55:21
735PODOLAK Alfred 501LAKS FRETPOLPYSKOWICEM-5000:01:5700:27:0100:55:21
736KONOPKA Marek 228SZAŁSZAM-4000:00:3500:27:4500:55:22
737RUSIECKI Dawid 1097GLIWICEM-3000:01:0600:27:1900:55:22
738BATEJKO Beata 164BeeTeamCHORZÓWK-4000:00:5000:27:4100:55:23
739CHODAWSKA Dorota 731Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:2100:28:0400:55:23
740SOBEL Łukasz 801Opel Active TeamUJAZDM-3000:01:2100:28:0400:55:23
741CZERNEK Marek 549Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:4200:28:1000:55:23
742SZCZECH Krzysztof 742GLIWICEM-4000:01:1400:28:0300:55:24
743URBAŃSKI Marek 1021WORK4ZABRZEM-4000:01:1200:27:4800:55:25
744OSTROMĘCKI Andrzej 424Pędząca KrewetkaGLIWICEM-3000:01:3200:27:5600:55:25
745ZIMNY Marcin 737GLIWICEM-3000:01:1900:28:0200:55:26
746BARTAS Agnieszka 500ISTA bieg A myGLIWICEK-3000:01:4800:28:1400:55:26
747PAWLIK Michał 245GLIWICEM-3000:01:0600:27:5300:55:28
748SZAFRUGA Michał 499W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:4900:28:1300:55:29
749ZAPOTOCZNA Renata 359GLIWICEK-4000:01:3200:28:0200:55:30
750MAŚLANKA Ireneusz 464Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:1800:28:1000:55:32
751STANISZEWSKI Krzysiek 706Zarazić pasjąGLIWICEM-2000:01:0700:28:1500:55:33
752GRABSKI Michał 548Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:01:1600:28:0700:55:33
753KAPIAS Krystian 166GLIWICEM-4000:00:5300:27:2800:55:34
754PIŁAT Jarosław 74KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:2100:28:0400:55:34
755ŚLIWKA Janusz 630OPOLEM-3000:01:2400:28:1000:55:35
756JANICKA Dagna 632DREAM TEAMOPOLEK-3000:01:2400:28:1000:55:35
757WEBER Tomasz 23Husaria Race TeamGLIWICEM-2000:01:2200:28:3600:55:36
758STYCZEŃ Justyna 805ZABRZEK-3000:01:2400:28:0900:55:36
759KOPPEL Bartłomiej 68Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2700:28:1600:55:37
760GRADOŃ Włodzimierz 850RYBNIKM-5000:01:1000:28:2200:55:38
761BŁACH Piotr Buła 968PacemakerGLIWICEM-5000:01:1600:28:0800:55:38
762PASSIA Robert 445KATOWICEM-3000:01:1700:28:0900:55:39
763CZERNIAK Żaneta 846GLIWICEK-4000:01:2300:28:2300:55:39
764UNIEJEWSKI Tomasz 961KATOWICEM-3000:01:2500:28:0400:55:40
765MRÓZ Adrian 647TS Iron Man GogolinGOGOLINM-4000:01:2000:28:0700:55:41
766HERUD Magdalena 996EKO-OKNA RUNNERSPIETROWICE WIELKIEK-3000:01:2300:28:3000:55:42
767WÓJCIK Anna 935GLIWICEK-3000:00:4900:28:0900:55:43
768LESISZ Katarzyna 920ZABRZEK-4000:00:4900:28:0900:55:43
769MUSIAŁ Bożena 921ZABRZEK-3000:00:5000:28:0700:55:43
770JAKUBIAK Arkadiusz 12Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1900:28:1000:55:43
771KWIATKOWSKA Katarzyna 72ŻERNICAK-4000:00:4600:28:0100:55:44
772KNEBEL Patrycja 919ZABRZEK-3000:00:4800:28:0900:55:45
773MASIAREK Mariusz 327Drużyna MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM-4000:01:1100:28:1300:55:45
774KROCZEK Liliana 452Knight Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1500:28:1000:55:45
775MACHNOWSKI Wojciech 207Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2000:28:0800:55:45
776PUCHAŁA Ewelina 1086PacemakerKATOWICEK-3000:01:1700:28:0800:55:46
777WŁOSZCZYŃSKA Ewa 103IB TEAMGLIWICEK-3000:01:1700:28:4200:55:46
778POKRYSZKA Wojciech 242Kombo KurczakiŻERNICAM-2000:01:2000:27:4000:55:46
779WIECZOREK Tomasz 807BOBROWNIKIM-4000:01:3800:28:0000:55:46
780MICHALAK Patryk 509ZABRZEM-2000:01:0900:28:1600:55:47
781PIELA Monika 238BYTOMK-2000:02:0100:28:1600:55:47
782KLEJNOWSKI Mateusz 461GLIWICEM-2000:00:5800:28:1100:55:48
783ZIĘBA Michał 889GLIWICEM-2000:01:4100:27:3900:55:49
784KLEJNOWSKA Katarzyna 453GLIWICEK-2000:00:5800:28:1100:55:51
785WIDURSKA Magdalena 941PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:5200:28:3100:55:51
786CIEŚLA Anna 937Lecymy durśPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:5200:28:3200:55:51
787KOŻUCH Agnieszka 940Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:5200:28:3100:55:51
788BUKOWSKI Adam 234GLIWICEM-2000:00:4400:27:4300:55:52
789ZEMŁA Piotr 267GLIWICEM-4000:00:5600:27:5500:55:52
790RYMASZEWSKI Wojtek 1054ZABRZEM-3000:01:0400:28:1400:55:53
791KRAKOWSKI Jacek 1121IPA II KatowiceGLIWICEM-4000:01:4500:28:1100:55:53
792MĄCZKO Jan 1045ZABRZEM-5000:00:5100:28:4100:55:54
793JANCZAŁA Sabina 642SBRTGLIWICEK-2000:01:1400:28:2300:55:56
794GĘBCZYŃSKI Paweł 143GLIWICEM-3000:01:4300:28:0600:55:58
795MALSKA-WYROZUMSKA Małgorzata 178GLIWICEK-3000:01:4400:28:1200:55:58
796SYGUŁA Katarzyna 132KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:00:4100:27:5300:55:59
797ORŁOWSKI Daniel 838BestWhiskyMarket.comDEBRZNOM-4000:01:2500:28:2000:55:59
798NOGA Łukasz 788Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:4500:28:2800:56:06
799WOŹNICZKO Robert 312Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:1700:27:3700:56:08
800JACEK Alina 1175ŁANYK-3000:00:1700:27:3800:56:09
801SZCZYPKA Marianna 885PSTRĄŻNAK-4000:01:0500:28:3400:56:10
802KOWALCZYK Anna 567HirschvogelZABRZEK-4000:01:2800:28:4600:56:10
803WYSZYŃSKA Karina 895Dar-bud teamKIETRZK-3000:01:2300:28:3600:56:11
804JEZUSEK Piotr 210RebeliaRACIBÓRZM-3000:01:4100:28:2400:56:12
805WYPCHOŁ Piotr 646BARGŁÓWKAM-5000:01:2100:29:0700:56:15
806GRABOWSKI Zbigniew 923BYTOMM-6000:01:2400:28:2500:56:16
807ZIĘBA Anna 1013DAR BUD-TEAMKIETRZK-3000:01:2400:28:3700:56:17
808DZIOBEK Jacek 816BYTOMM-4000:00:1300:28:3900:56:18
809HAMANN Slawomir 294Night RunnersKATOWICEM-3000:01:3800:27:5200:56:18
810BRZEŹNIAK Krzysztof 1152Tenneco Automotive Eastern EuropeRUDA ŚLASKAM-4000:02:3200:28:2600:56:18
811LATUSEK Krzysztof 373Pierdzący KalafiorTYCHYM-3000:00:1300:28:5600:56:19
812KOPER Tomasz 365GLIWICEM-3000:00:1300:28:5600:56:20
813BIAŁAS Krzysztof 797ŁamignatyORNONTOWICEM-4000:01:1500:28:5100:56:22
814OZYP Mariusz 232ODriveGLIWICEM-2000:00:0100:28:3000:56:23
815CZERNIK Andrzej 884ZABRZEM-6000:02:5500:28:0800:56:23
816MISIURA Artur 1057GLIWICEM-2000:00:4500:28:4200:56:24
817LEWANDOWSKI Grzegorz 1025ZABRZEM-3000:01:2300:28:3500:56:24
818PIETRUCHA-WALCZYSZYN Anna 1030BYTOMK-4000:00:1700:28:1700:56:25
819SANOCKA Dorota 286ZABRZEK-4000:01:2300:28:4500:56:25
820ZIMOCH Grzegorz 240GLIWICEM-3000:01:4600:29:0900:56:25
821ZIMOCH Beata 231GLIWICEK-3000:01:4600:29:0900:56:26
822SEROCKI Michał 907GLIWICEM-3000:00:4700:29:0200:56:27
823BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 208ZABRZEK-4000:01:2200:28:4600:56:27
824DRAMSKA-KUŹMA Julia 395GLIWICEK-2000:00:4300:28:4100:56:29
824KUŹMA Jakub 407GLIWICEM-3000:00:4300:28:4100:56:29
826STYGIENKO Małgorzata 814RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:4400:29:0300:56:29
827BOROWICZ Roksana 362Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:01:0200:28:2900:56:31
828ŁUBKOWSKI Robert 1100WĘGRZCE WIELKIEM-4000:01:4900:28:5800:56:31
829BZOWSKA Aleksandra 41Night RunnersGLIWICEK-3000:01:2500:29:4200:56:34
830CESARZ Alicja 597GLIWICEK-3000:01:1300:28:4800:56:35
831BĄK-CESARZ Damian 596GLIWICEM-4000:01:1300:28:4700:56:36
832PUKAS-STĘCLIK Karolina 428RYBNIKK-3000:01:0900:28:5500:56:37
833MAZUR Sławek 408iniemaslabych.plŻORYM-4000:01:1900:28:4600:56:38
834POPIELUCH Daniel 492TOSZEKM-3000:01:3900:29:1000:56:38
835JAROSZEK Artur 491GLIWICEM-3000:01:4000:29:0900:56:39
836BARWICKA-KISIEL Sabina 1028ZABRZEK-3000:01:2900:28:2600:56:40
837KACZMARSKI Jacek 502BYTOMM-3000:01:4500:27:5800:56:40
838WÓJCIK Rafał 824GLIWICEM-4000:01:1900:28:3400:56:46
839HANZEL Anna 99AKMB PędziwiatrGLIWICEK-5000:01:0400:28:1500:56:47
840LEDWOŃ Aneta 340Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1100:28:4100:56:47
841GUŁA Błażej 635GLIWICEM-3000:01:2500:28:5400:56:49
842HAJNRICH Maciej 1058KATOWICEM-3000:00:3500:28:4300:56:51
843KULESZA Łukasz 1094MIKOŁÓWM-3000:00:3400:28:4400:56:52
844KOZIOŁ Ryszard 595GLIWICEM-5000:00:3000:27:4600:56:53
845GUJA Bogusław 197KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-6000:00:4100:28:3300:56:53
846GOLEC Katarzyna 811ŻYWIECK-2000:01:2600:28:1500:56:53
847FAŁEK Dorota 832NiezrzeszonaKNURÓWK-5000:01:4600:28:1300:56:53
848BUDZIŃSKA Ania 319ZABRZEK-3000:00:1300:27:5500:56:54
849TETLAK TEACZ Barbara 913GLIWICEK-3000:01:4500:28:5900:56:58
850JANKOWSKA Anna 795ZABRZEK-3000:01:4600:28:5800:56:58
851PADOŁ Zbigniew 278GLIWICEM-5000:00:1200:29:2200:56:59
852ADAMCZYK Jan 106John Jan AdamczykRADONIAM-3000:00:1500:27:3300:57:00
853BĄCZEK Grzegorz 973GLIWICEM-3000:02:5600:29:1000:57:02
854PIEKARA Piotr 653GLIWICEM-2000:00:4600:29:2900:57:04
855KOSAKOWSKA Elżbieta 323Sparta Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:1700:28:2000:57:07
856LACH Iwona 772NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-3000:02:0700:28:4100:57:07
857KWAŚNIOK Rafał 150Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:02:0700:28:4100:57:07
858NIEDŹWIECKI Paweł 958Ochotnicza Straż Pożara w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:1200:29:2300:57:08
859IBROM-JASIŃSKA Justyna 904Angel Art StudioTARNOWSKIE GÓRYK-3000:01:2600:28:3700:57:10
860KAMECKI Maciej 875Good Time Maciej KameckiGILOWICEM-3000:01:4200:29:2200:57:11
861OSIŃSKI Robert 310Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0700:28:5800:57:12
862CZERNIK Rafał 333Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0800:28:5700:57:12
863OLSZEWSKI Bartosz 1244CHODZIEŻM-2000:01:2600:29:1200:57:16
864KUCHNO Marcin 978TAKENAKAGLIWICEM-4000:01:3800:29:0300:57:17
865DEMBOWSKA Bożena 771BOGUCHWAŁOWICEK-3000:01:5100:28:5400:57:17
866BLACH Damian 791EZUNIVERSEGLIWICEM-2000:02:1300:29:3000:57:17
867ZEGARTOWSKI Grzegorz 649EZUNIVERSEGLIWICEM-4000:02:1300:29:3000:57:18
868BŁASZCZYK Paulina 237GLIWICEK-3000:01:5100:28:5400:57:19
869KRUSZYŃSKI Marcin 388Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:1800:28:1800:57:22
870KRAWCZYK Franciszek 113GLIWICEM-1800:01:2300:29:3800:57:24
871SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 443Run and FunKIELCZAK-3000:01:3100:29:0800:57:24
872GAJDA Marek 689TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3400:28:5400:57:24
873GAJDA Małgorzata 690TARNOWSKIE GÓRYK-4000:01:3400:28:5300:57:24
874SPODZIEJA Aleksandra 339RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:3100:29:2200:57:27
875CHROBAK Kamila 246GLIWICEK-3000:01:2300:29:1400:57:31
876GRADZIŃSKA Agnieszka 1069KUŹNIA RACIBORSKAK-2000:01:2900:28:5700:57:31
877MIERNICKI Mariusz 1881959DZIERŻONIÓWM-5000:02:0000:28:4000:57:31
878KOTARSKA Angelika 986TAKEKAKAGLIWICEK-2000:01:3800:29:0600:57:33
879NOWORYTA Bogusław 1074FLUOR SAPIOTROWICEM-3000:02:1900:29:1300:57:33
880KOWALCZYK Kamila 1016GLIWICEK-3000:00:2800:28:2400:57:34
881HEJNE Agnieszka 56POZNAŃ, DĄBRÓWKAK-3000:01:0500:28:3000:57:35
882BOBKOWSKI Maciej 46pyskowickie krokusyPYSKOWICEM-4000:00:1900:28:3800:57:36
883TOMANEK Paweł 948KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:2000:28:5500:57:36
884NAWRAT Joanna 1017GLIWICEK-4000:02:0100:27:2900:57:36
885URBANEK Martin 618ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:3800:28:2200:57:37
886KLAWENDER Ryszard 186Biegamy Z Sercem.plGLIWICEM-5000:01:3000:29:0600:57:38
887BARAŃSKI Grzegorz 416GLIWICEM-3000:01:5100:29:4600:57:41
PRZEWOŹNY Daniel 1190GLIWICEM-20DNF00:28:55 DNF00:57:41 DNF
889BIZUGA Łukasz 946EWSASZSOSNOWIECM-3000:00:2200:29:1900:57:44
890JURASZCZYK Katarzyna 1071ŻORYK-4000:01:4300:29:0700:57:48
891HONISZ Andrzej 1063ZABRZEM-3000:01:4200:28:5800:57:51
892LEŚNIAK Ewa 331GLIWICEK-4000:01:4600:29:3500:57:53
893HERLICZKA Tomasz 714GLIWICEM-4000:01:3100:29:1500:57:54
894ZGÓRSKI Grzegorz 830SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:3900:28:5900:57:54
895HAJOK Magda 831GLIWICEK-3000:01:3900:28:5900:57:55
896KASZUBA-ŚMIEJA Małgorzata 698GLIWICEK-4000:01:3200:29:0700:57:56
897BARNAS Ilona 821prettyfittyteamWARSZAWAK-3000:00:4300:28:5700:57:57
898DYGOŃ Małgorzata 288run&funGLIWICEK-4000:01:3200:29:0700:57:58
899MAZUR Ewelina 101RUN&FUNGLIWICEK-4000:01:3100:29:0800:57:59
900JĘDRZEJEWSKI Piotr 187KATOWICEM-5000:01:3500:29:3700:57:59
901PAWLIK Sebastian 507PYSKOWICEM-3000:01:4300:29:1800:57:59
902GÓRNY Magdalena 927PacemakerLĘDZINYK-3000:01:3000:29:0900:58:00
903ŁAGOSZ Katarzyna 926PacemakerTYCHYK-3000:01:3000:29:0900:58:00
904DZIEDZIC Dominik 26PincetPlusGLIWICEM-3000:01:3300:29:0800:58:01
905GRZELA Jacek 1199KATOWICEM-3000:00:4200:29:2500:58:02
906RATAJCZYK Beata 750SAS ZABRZEZABRZEK-3000:01:3000:29:1300:58:03
907TKACZYK Agata 275GLIWICEK-2000:01:3100:29:2000:58:07
908KURIATA Janek 1000Gryf KietrzKIETRZM-4000:02:2100:28:2800:58:08
909KMIEĆ Zbigniew 754CERTUMGLIWICEM-3000:01:4000:29:1500:58:09
910GADAWSKI Bartłomiej 189SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:1400:29:1700:58:10
911DAWIDKO Paweł 717GLIWICEM-2000:01:1400:29:1700:58:10
912JANAS Piotr 700Night runnersGLIWICEM-4000:00:2900:29:0700:58:13
913PIETRAS Marcin 931KRAKÓWM-4000:01:3300:29:0700:58:15
914KOŁODZIEJCZYK Karolina 386Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK-3000:01:2800:29:4200:58:16
915GĄSZCZAK Tadeusz 593GLIWICEM-7000:00:2100:29:3400:58:17
916MAŁYSA Łukasz 620ORZESZEM-3000:01:1400:29:2500:58:18
917ŻAK Sonia 354KNURÓWK-2000:01:0300:29:0700:58:20
918CIEŚLAK Sylwia 397Mustangi GliwiceGLIWICEK-3000:01:1700:28:4400:58:28
919KAMIŃSKA Aleksandra 688GLIWICEK-2000:00:4300:29:4900:58:36
920OPALIŃSKI Tomasz 874BetaniaGLIWICEM-3000:01:4300:29:2200:58:36
921STOJAK Paweł 740CHORZÓWM-3000:01:5700:29:4200:58:37
922WTORKOWSKI Eryk 1158Judo CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:01:1500:29:4100:58:39
923KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 741CHORZÓWK-3000:01:5700:29:4200:58:39
924PUDEŁKO Dariusz 343Opel Activ TeamKOZŁÓWM-5000:01:3600:29:4000:58:43
925PEREK Justyna 422GLIWICEK-3000:01:5900:29:4200:58:43
926CZERNIEWICZ Anna 423KNURÓWK-4000:01:5900:29:4200:58:44
927FIEDOR Anna 799GLIWCEK-3000:02:0000:29:4200:58:44
928SIERADZKA Weronika 546RUDA ŚLĄSKAK-2000:02:0100:29:4200:58:45
929SZUBERT Barbara 465PIASKIK-4000:00:2000:29:3400:58:46
930MATUSZNY Barbara 1208GLIWICEK-4000:02:0400:29:5400:58:51
931WRÓBLEWSKA Ewa 1209GLIWICEK-4000:02:0400:29:5400:58:52
932JURETKO Agata 1230CHORZÓWK-1800:01:2400:29:2300:58:54
933POGORZELSKA-KLIKS Agata 98FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4000:02:1200:30:2900:58:54
934MACIASZEK Grzegorz 736Crossfit Częstochowa BastionCZĘSTOCHOWAM-2000:00:2400:29:5200:58:57
935PIETRZYK Agnieszka 1223Husaria Race TeamPYSKOLICEK-3000:01:5900:29:4100:58:57
936BUK Marcin 244GLIWICEM-2000:02:0500:30:4200:58:59
937ROLIŃSKI Tymoteusz 1118ZABRZEM-2000:01:3700:29:5900:59:00
938JARASZ Aleksander 449Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3700:29:5900:59:00
939BIENIEK Adam 444Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3800:29:5700:59:01
940SAMOL Aleksandra 270GLIWICEK-2000:01:4400:29:5900:59:01
941DELEWSKA Dorota 268Nigcht runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:3400:30:0200:59:02
942GRZEGORCZYK Monika 183Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:3700:29:5900:59:02
943KMIECIK Marciin 370ZABRZEM-3000:02:0800:29:5100:59:02
944MASTALSKA Marzena 950Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:3500:30:0100:59:03
945STEMBALSKI Remigiusz 427Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3600:30:0000:59:03
946CZAJKA Edward 122Night Runners ZabrzeTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3500:30:0200:59:04
947SZELUGA Jerzy 555ZABRZEM-4000:01:3700:30:0000:59:05
948BROŻEK Anna 1043GLIWICEK-3000:00:4900:29:3600:59:08
949ROSA Anna 1166-KATOWICEK-5000:00:2200:30:1100:59:09
950SMOŁA Mieczysław 446AKMB PĘDZIWIATR GliwiceGLIWICEM-6000:01:0500:29:4900:59:09
951BIEŃKOWSKI Paweł 609RYBNIKM-3000:01:3400:29:5200:59:09
952MOTYL Adrian 170ZABRZEM-3000:02:4000:30:5400:59:09
953BUFNAL Krzysztof 219GLIWICEM-4000:01:1700:28:5500:59:13
954FILIPEK Beata 1197KB CentrumBYTOMK-4000:02:1000:30:0000:59:13
955KOWALCZYK Owidiusz 104Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:1800:30:0700:59:17
956SUFLETA Aneta 253GLIWICEK-4000:00:1800:30:0700:59:17
957DUDEK Marzena 250GLIWICEK-4000:00:1800:30:0700:59:17
958STARONIEWICZ Janusz 1127KJB Rabka-SłoneRABKAM-6000:00:5200:30:0200:59:18
959BŁASZCZYSZYN Michał 392GLIWICEM-2000:02:2700:30:1000:59:19
960KUNA Krzysztof 815BYTOMM-3000:00:1300:28:5400:59:24
961GORUS Anna 403night runners zabrzeZABRZEK-3000:01:1000:28:0900:59:25
962MULEWSKI Bogdan 181ZABRZEM-4000:01:1100:30:2500:59:27
963STEMPNIAK Izabela 539ZABRZEK-4000:01:2700:29:4700:59:38
964POLEWKA Tomasz 988UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:30:0300:59:39
965POLEWKA Beata 989UKS KometaGLIWICEK-4000:00:0300:30:0300:59:39
966WILSZ Ewa 90FIS-SST TEAMPANIÓWKIK-4000:01:5400:30:1300:59:47
967OPANOWSKA Anna 536GLIWICEK-4000:01:4100:29:5000:59:48
968ĆWIOK Barbara 94FIS-SST TEAMPANIÓWKIK-4000:01:5300:30:1500:59:48
969CHOJOWSKI Oskar 470DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:1800:30:0000:59:51
970PŁOTEK Tomasz 1236DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:2000:30:2900:59:57
971STYGIENKO Daniel 813RUDA ŚLASKAM-4000:01:4500:30:2700:59:57
972HANKE Klaudia 834ZABRZEK-4000:00:5000:29:4301:00:05
973JASIŃSKI Sebastian 817MIKOŁÓWM-1800:01:0900:30:0601:00:12
974GOŁOFIT Aneta 260LUBLINK-3000:00:3500:30:3101:00:13
975RECZKO Mariusz 608MALINOWICEM-5000:00:3300:29:4401:00:14
976CODOGNI Adam 601BNI SilesiaZABRZEM-3000:01:2500:30:3301:00:27
977MACKIEWICZ Katarzyna 227GLIWICEK-5000:01:3300:30:1301:00:29
978ŚWIDEREK Michał 600GLIWICEM-3000:01:2700:30:3101:00:30
979KAŁUŻNA Anna 182GLIWICE-ŁABĘDYK-5000:00:1700:30:0701:00:33
980HERLICZKA Renata 837GLIWICEK-3000:01:3000:30:3201:00:34
981MONRZYCKI Dawid 1248M-3000:01:0300:30:5401:00:37
982MAREK Robert 447Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:30:0901:00:37
983ŚWIĄTKO Aleksandra 878KRAKÓWK-2000:01:2600:30:3601:00:40
984KORLAGA Barbara 1067GLIWICEK-2000:00:0400:29:3701:00:51
985MIRKA Arkadiusz 544KLUCZBORKM-3000:02:0500:30:4001:00:55
986MARUMO Keishi 976TAKENAKAGLIWICEM-5000:00:1600:30:3701:01:04
987CISEK Stanisław 570GLIWICEM-3000:02:0700:31:3901:01:05
988DYLONG Natalia 785GLIWICEK-2000:01:2300:31:1801:01:07
989CIEŚLAK Michał 526KRAKÓWM-3000:01:4800:30:3101:01:11
990CISEK Agnieszka 571GLIWICEK-3000:02:0600:31:4001:01:15
991GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 368KRASOCINK-5000:01:2500:30:4401:01:17
992DUSCHA Damian 1220M-3000:00:4700:30:5901:01:24
993PIKULSKA Beata 43Night RunnersGLIWICEK-3000:01:0400:30:0901:01:45
994NOWAK Michał 1136ORNONTOWICEM-3000:01:3500:30:2401:01:47
995RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 79Night RunnersGLIWICEK-4000:01:0400:30:1001:01:48
996KAMPA Iza 586ISTA biegAmyCHRÓŚCICEK-3000:02:0700:31:1701:01:53
997LIS Iwona 334GLIWICEK-3000:01:2300:30:4001:01:54
998PORĘBA Gabriela 468KNURÓWK-4000:01:5500:31:1201:02:11
999STAŃCZYK Paulina 311Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:5500:30:4101:02:17
1000SAMULEWICZ Marcin 201GLIWICEM-4000:01:5400:30:4301:02:18
1001STEINHOFF Adam 213WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:5600:31:1901:02:25
1002BEDNARCZYK Łukasz 719brakJAWORZNOM-2000:01:4800:31:3101:02:26
1003GAWLIK-RYBIŃSKA Kasia 257EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:4800:31:3001:02:26
1004ESTKO Anna 607WIĘKSZYCEK-3000:00:4900:31:2901:02:32
1005KUJDA Katarzyna 638KATOWICEK-2000:02:0400:31:4001:02:32
1006ZIĘTEK Anna 1154Tenneco Automotive Eastern EuropeGLIWICEK-2000:01:0700:31:0001:02:34
1007GREGONIS Katarzyna 747ZABRZEK-2000:00:1300:30:1901:02:36
1008KAWECKI Dariusz 1072ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM-4000:01:2300:31:2601:02:36
1009STELMACH Michał 429ZABRZEM-2000:01:5600:31:0301:02:41
1010SKURA Adam 1052FLUOR SAKNURÓWM-2000:01:5300:31:5101:02:43
1011MACHACZKA Mariusz 1038WSOPŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:4500:31:5101:02:53
1012FLOREK Wojciech 769EZUNIVERSETYCHYM-2000:02:1900:30:2901:02:53
1013POLOK Adrian 21Opel Active TeamGLIWICEM-3000:01:4000:30:1801:02:56
1014URBAŃCZYK Olga 214BRUDZOWICEK-2000:02:0700:31:5501:02:59
1015URBAŃCZYK Agnieszka 292BRUDZOWICEK-4000:02:0500:31:5701:03:02
1016OBEIDAT Gabriela 891SŁOMNIKIK-3000:01:5800:31:2801:03:07
1017KASPEREK Magdalena 135FIS - SSTZABRZEK-4000:02:0900:31:5201:03:09
1018KASPEREK Ireneusz 136FIS-SSTZABRZEM-4000:02:1000:31:5101:03:10
1019GROSS Teresa 215UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMK-4000:02:1200:30:3201:03:14
1020JANIA Alina 479Biegam Bo PonieważZABRZEK-3000:02:0900:31:1901:03:15
1021GRUCHALSKI Jakub 572BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:4000:31:2301:03:22
1022KAPICKI Jan 862MYSŁOWICEM-6000:00:1100:30:3401:03:28
1023ŻABICKI Mariusz 566Klub Synka AdasiaGLIWICEM-3000:01:5700:32:0401:03:36
1024NOWAK-BODUCH Joanna 605Night Runners GliwiceGLIWICEK-5000:02:2200:31:4001:03:38
1025KUBIAK Celina 558GLIWICEK-4000:00:4100:31:4901:03:39
1026MIKOŁAJCZYK Michał 209ZABRZEM-2000:00:3800:32:1601:03:46
1027KIEŁTYKA Justyna 300GLIWICEK-3000:02:2000:31:4201:03:50
1028ADAMSKI Michał 955Gallup Arteria Management Sp z o.o. S.K.A.RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0600:32:0001:03:54
1029ZDEB Barbara 80Night runners ZabrzeZABRZEK-3000:02:0600:32:0801:03:54
1030MIŚKIEWICZ Magdalena 296AKT WatraGLIWICEK-3000:02:1900:31:4301:03:56
1031WĄSIK Rafał 886#KronikiBiegoweKRAKÓWM-3000:01:5800:32:3201:04:04
1032MENDEL Justyna 1049Wieluń BiegaPIASKIK-3000:00:2000:31:4801:04:21
1033ONAK Iza 58OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:01:5700:31:5701:04:23
1034KASZTELAN-HUNIA Ewa 602wkurw_teamBYTOMK-4000:02:0900:32:1701:04:31
1035CZAPEK Anna 568Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:02:3700:32:3501:04:31
1036WOŁOWSKI Michał 413Slam Drinkers BiłgorajBIŁGORAJM-2000:01:4100:32:1901:04:32
1037CZAPEK Marek 467night runners gliwiceGLIWICEM-4000:02:3600:32:3701:04:32
1038BUREK Jadwiga 1235KS KoziołekKĘDZIERZYN KOŹLEK-3000:01:4100:32:1901:04:33
1039FLOREK Anna 281GLIWICEK-3000:02:0600:33:1201:04:34
1040WĘGIEL Kacper 775Fundacja,,Biegamy z Sercem'MIKOŁÓW-BOROWA WIEŚM-2000:02:3400:32:3901:04:34
1041WIEDERMANN Krzysztof 925PedraforcaKOBYLANYM-4000:03:0400:32:1601:04:34
1042MOCHEL Kinga 879Night RunnersKRAKÓWK-4000:01:5900:32:0601:04:44
MALCZYK Janusz 933Gopr BeskidyWISŁAM-40DNF00:33:20 DNF01:04:45 DNF
1044MALCZYK Adela 934WISŁAK-4000:00:0000:33:1701:04:47
1045PALICZUK Aleksandra 709ZABRZEK-3000:01:0800:32:2501:04:47
1046MATUSEK Roksana 1173LUBLINIECK-2000:01:5700:33:0101:04:50
1047DOMAŃSKI Marcin 52GLIWICEM-4000:01:4400:31:5801:04:57
1048PIETRZAK Agnieszka 148WARSZAWAK-4000:01:4500:31:5801:04:57
1049PIETRZAK Maciej 149WARSZAWAM-4000:01:4500:31:5801:04:57
1050THIESEN Monika 108Lauf Team ThiesenKÖLNK-4000:01:4300:31:5901:04:58
1051BOMASTYK Beata 1146GLIWICEK-4000:02:0300:33:0101:04:58
1052STRASSBERGER Katarzyna 542SPORT-RELAKSGLIWICEK-4000:02:0300:33:0101:04:59
1053GRABALSKI Kamil 171KATOWICEM-2000:01:4300:33:1401:05:03
1054NOWAK-KASPRZAK Anna 643WROCŁAWK-3000:02:0700:32:2801:05:03
1055SOWULA Mateusz 485ZABRZEM-3000:01:4800:32:4001:05:12
1056NOWAKOWSKI Radosław 560www.ra-no.plZABRZEM-3000:01:4800:32:4001:05:12
1057ZIMNY Michał 168GLIWICEM-3000:02:3800:34:3101:05:13
1058TUROWSKA Anna 911GLIWICEK-4000:02:2800:32:5501:05:16
1059STEFAŃSKA Beata 912GLIWICEK-4000:02:2900:32:5401:05:17
1060REKUS Jolanta 475GLIWICEK-3000:02:0700:32:4201:05:32
1061MARUT Katarzyna 515Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:02:0800:33:1501:05:34
1062SZWARCZYŃSKI Jakub 1215JAZZYGLIWICEM-3000:01:0000:31:4101:05:40
1063PANENKA Małgorzata 117FIS-SST TEAMNIEBOROWICEK-4000:02:0400:33:1901:05:42
1064ADAMOWSKI Jacek 745Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:02:0300:33:1601:05:44
1065PAUL Violetta 469PacemakerGLIWICEK-4000:02:0200:33:1701:05:45
1066WAJMAN Katarzyna 18GLIWICEK-3000:02:0100:33:2001:05:46
1067BOGDANOWICZ Maja 329GLIWICEK-3000:02:0200:33:1701:05:46
1068KOWALCZYK Arkadiusz 614GLIWICEM-2000:02:3700:33:2701:05:46
1069FRĄC Dariusz 34PacemakerGLIWICEM-4000:02:0200:33:2101:05:47
1070KACZMARSKA Małgorzata 503ZABRZEK-4000:01:4500:33:0901:05:49
1071WŁODARSKA Magdalena 521TARNÓWK-4000:00:3100:31:4901:06:14
1072GÓRSKA Agnieszka 522Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3200:31:4801:06:14
1073MIGDAŁ Grzegorz 116GLIWICEM-4000:02:2100:33:1801:06:48
1073MIGDAŁ Iwona 115GLIWICEK-4000:02:2000:33:1901:06:49
1075ŚLIWA-WROCŁAWSKA Hanna 11611980SIEWIERZK-3000:02:3500:33:3101:06:57
1076WOŹNIAK Barbara 110KS Limanowa ForrestZAGÓRZEK-6000:01:2100:33:5201:07:06
1077KOCYAN Małgorzata 456Biegaj z TreneramiGLIWICEK-5000:01:4800:33:0701:08:09
1078STEBEL Damian 394GLIWICEM-2000:02:2500:35:1101:09:01
1079MŁOCEK Ewelina 1031SAMBOROWICEK-3000:02:3400:34:4801:09:02
1080MOKRZYCKA Justyna 112Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:02:3400:34:4701:09:02
1081RZEPKA Magdalena 38PacemakerGLIWICEK-3000:02:3200:34:4901:09:03
1082KURKOWSKA Aldona 1092'Pacemaker'CHORZÓWK-5000:02:3300:34:4901:09:03
1083ZAWISZA Joanna 1014GLIWICEK-2000:02:3300:34:5001:09:05
1084MAJSNEROWSKA Ewelina 376ZIEMIĘCICEK-3000:02:3200:34:5101:09:06
1085BARON Katarzyna 1221GLIWCEK-3000:02:2700:34:3701:09:08
1086REITER Hanna 341Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:02:3300:35:0901:09:26
1087LATOS Marek 436Zabrzańskie Towarzystwo TraithlonoweGLIWICEM-3000:02:2900:29:1101:09:31
1088HANKE Jerzy 835GLIWICEM-5000:01:0200:35:1501:10:32
1089ZAKLIŃSKA Katarzyna 272GLIWICEK-4000:01:5200:34:5601:12:53
1090LATOS Barbara 435Zabrząnskie Towarzystwo TratlonoweZABRZEK-6000:02:2600:36:2001:13:27
1091JAKUBOWSKA Jolanta 450Wieluń BiegaWIELUŃK-5000:01:1200:35:3901:13:33
1092MATUSZEWSKA Monika 537Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1000:38:0501:16:34
1093CYBULSKI Krzysztof 1210GLIWICEM-5000:00:0600:42:2401:26:45
1094WALKOWIAK Artur 951Mafia Team LubliniecZAWADZKIEM-4000:00:00
1095KUŹNICKI Tomasz 820JAWORZNOM-3000:00:00
1096PALICZKA Tomasz 676MIKOŁÓWM-4000:00:00
1097WANIEWSKI Michał 773GLIWICEM-3000:00:0400:21:46
Znaleziono 1097 wynik(ów)