IV PÓŁMARATON GLIWICKI
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1236
Wystartowało : 1097
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 1094
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 15km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
10_km
10km
15_km
15km
     
1IVERUK Mykhaylo 1246LKB RudnikM-4000:00:0000:16:4400:33:4800:50:47
2JAMIŃSKI Adam 1227TYCHYM-2000:00:0000:17:2300:34:0600:51:19
3CIEPŁAK Marcin 1212Chemik RybnikRYBNIKM-2000:00:0000:17:2100:34:0400:51:19
4CZAPLA Kamil 1211Inżynieria Biegania TEAMRYBNIKM-2000:00:0000:17:2100:34:0500:51:56
5LABZIUK Oleksander 1234Achilles LesznoWINNICEM-3000:00:0000:17:2400:34:1200:52:22
6BEZNER Kamil 1239Maestro BeznerBYTOMM-3000:00:0000:17:2300:34:2100:52:29
7BIELIŃSKI Piotr 1130Sokół KnurówKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:00:0000:17:2400:34:2700:52:55
8OWCZAREK Tomasz 964BEŁCHATÓWM-3000:00:0200:17:4200:35:2300:53:56
9ŻABA Marek 1037Magneti Marelli Triathlon X-teamSOSNOWIECM-3000:00:0100:18:1400:36:1100:55:19
10KOZIARZ Przemysław 612Runonline TeamJANKOWICEM-2000:00:0100:18:1600:36:3400:55:48
11MUSKIETORZ Piotr 162MIKOŁÓWM-2000:00:0100:18:3400:36:4900:56:06
12SZCZECIŃSKI Maciej 858Inżynieria BieganiaGLIWICEM-3000:00:0100:18:5300:37:1500:56:14
13NOWICKI Michał 760SAKWA AGH/KW GLIWICEGLIWICEM-2000:00:0200:18:5500:37:2600:56:49
14GROŃ Krystian 1024Oasis Sport TeamZABRZEM-2000:00:0200:18:3700:37:1300:56:50
15ŚLIWIŃSKI Piotr 109Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0000:18:5500:37:2800:56:51
16BARTNIK Sebastian 531GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:0200:18:4000:37:1000:56:54
17RYSZ Robert 619ZABRZEM-3000:00:0000:18:5800:37:4200:57:41
18BASA Przemysław 770KRS TKKF 'JASTRZĄB' RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0600:19:0800:37:5100:57:48
19MARSZAL Mariusz 822WARSZAWAM-3000:00:0100:18:5800:37:5700:57:53
20CHYBA Szymon 623KS Krotosz KrotoszynGLIWICEM-3000:00:0200:19:2600:38:2000:58:14
21KRZESIAK Marcin 716SOSNOWIECM-3000:00:0300:19:2600:38:2100:58:14
22POTERIUK Vita 1247LKB RudnikK-3000:00:0100:19:2200:38:2200:58:15
23SOREMSKI Marek 967TheSorWBiegu.PLKATOWICEM-3000:00:0100:19:0600:38:1000:58:21
24RZEPKA Piotr 17parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:0800:19:4000:38:4700:58:47
25NIESLON Marek 24AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0200:19:1300:38:3500:58:51
26KUCHARSKA Ewa 1240CA AktywniPSZCZYNAK-3000:00:0100:19:4000:38:5000:58:59
27GŁOWINKOWSKI Jarosław 675Ziemia CieszyńskaDROGOMYŚLM-4000:00:0200:19:2900:38:4600:59:07
28DUŹNIAK Dominik 658STEP-DANCE RUN GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:19:1900:38:4900:59:32
29KUZYK Agnieszka 792WKB Meta LubliniecRACISZYNK-4000:00:0100:19:4300:38:5700:59:34
30POŚNIAK Tomasz 200ISTA BiegAmyZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:5600:39:2900:59:49
31STAWINOGA Janusz 581HirschvogelZABRZEM-4000:00:2000:20:0500:39:4201:00:09
32SZECÓWKA Aneta 949BISKUPICEK-3000:00:0400:19:4000:39:1501:00:14
33DWORNICZAK Łukasz 808KATOWICEM-3000:00:0200:20:1600:39:5701:00:20
34SZWAJA Mateusz 1179GLIWICEM-1800:00:0100:19:3400:39:2601:00:25
35KOŻDOŃ Jarek 928PacemakerŻORYM-3000:00:0300:20:1300:39:5701:00:26
36KOWOLIK Maciej 554KATOWICEM-2000:00:0500:20:1400:39:5601:00:26
37FAJGER Jarosław 562RACIBÓRZM-3000:00:0400:20:0900:39:5601:00:36
38BANDURA Szymon 1010BKT Advantage Bielsko-BiałaMIKOŁÓWM-1800:00:3100:20:0900:39:5401:00:45
39KULKA Regina 909ROPAK-2000:00:0200:20:0000:39:5801:00:55
40ŻOŁĄDŹ Piotr 1147GLIWICEM-2000:00:0200:20:0300:39:5801:00:55
41WYLEŻAŁEK Alina 57GLIWICEK-3000:00:0400:20:1300:39:5701:00:57
42MALINA Dawid 1089PacemakerRYBNIKM-2000:00:0200:20:1500:39:5901:00:58
43KUMOR Tomasz 1079Maciej Bodnar CoachingWARSZAWAM-3000:00:0400:20:2800:40:2001:01:11
44LASKOWSKI Tomasz 264GLIWICEM-3000:00:0400:20:1300:39:5501:01:22
45URBASEK Łukasz 987GLIWICEM-3000:00:0500:20:5200:40:4801:01:29
46NOSZCZYK Michał 590kb JózefinkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:0600:20:1200:40:1301:01:45
47CHROBOK Łukasz 315NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-3000:00:0600:20:2700:40:2801:01:51
48KIELAK Leszek 1055Entre RunningSULEJÓWEKM-3000:00:1100:21:2600:41:1801:01:55
49BUJALSKI Michał 916GLIWICEM-3000:00:0800:20:5200:40:5601:02:17
50KLIMCZAK Piotr 673dont give up!BALINM-2000:00:0400:21:3000:41:3801:02:32
51LEWICKI Tomasz 155AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0500:20:3100:40:5501:02:32
52KSIĄŻEK Dominik 128CHORZÓWM-3000:00:0400:21:0300:41:1701:02:39
53WIECHUŁA Marcin 624GLIWICEM-3000:00:0600:20:1000:40:5701:02:51
54MOTYL Piotr 1023KATOWICEM-5000:00:0600:21:0700:41:4101:03:12
55LATOŃ Adam 482RYBNIKM-3000:00:0600:20:3300:41:2101:03:13
56BEHOUNEK Leszek 1106TV Sokół ZakopaneZAKOPANEM-5000:00:0400:21:0900:41:4401:03:15
57PIEKARCZYK Sławomir 326Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0300:20:1400:40:5901:03:19
58ZAGÓRNY Robert 1142Entre RunningHALINÓWM-4000:00:1000:21:2700:41:5301:03:22
59PUCHAŁA Michał 419ZABRZEM-3000:00:0300:20:0100:40:2701:03:33
60GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 1163Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEM-4000:00:1000:21:1700:41:5601:03:39
61CZEKAŁA Krzysztof 765Eko-Okna RunnersKROWIARKIM-3000:00:4500:21:2600:42:2401:03:48
62MYKAŁA Rafał 1205KATOWICEM-4000:00:1200:21:3500:42:2301:03:52
63GRZYB Dariusz 855KLEPACZKAM-4000:00:0300:20:1700:41:3001:03:53
64SVENSRUD Erik 825OSLOM-3000:00:2200:21:5200:42:2901:03:53
65OCHMAN Rafał 119Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:21:3800:42:2701:03:56
66DAMEC Olek 66OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:22:2200:43:0101:04:10
67WIERZBICKI Łukasz 776Vege RunnersRACIBÓRZM-3000:00:3100:21:1600:42:0501:04:17
68ORZECH Michał 662GLIWICEM-3000:00:0500:20:4400:41:5301:04:19
69MICHALSKI Jarosław 16Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0300:21:0100:41:5401:04:20
69PODGÓRSKI Tomasz 641GLIWICEM-3000:00:1500:22:0200:42:5101:04:20
71FURMANEK Łukasz 29Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:5500:42:4801:04:25
72PACZKA Michał 735runonline.pl TEAMGLIWICEM-5000:00:1600:21:1800:41:5901:04:31
73NOGAJ Janusz 1167OchajoRun & friendsGLIWICEM-4000:00:1300:21:3500:42:3701:04:41
74PIEJKO Jakub 1066-GAJM-2000:00:1400:20:1700:41:3701:04:41
75BARAN Łukasz 1036LIBIĄŻM-3000:00:1400:21:3400:42:3401:04:41
76KOWARA Piotrek 301Nogami do przoduZABRZEM-2000:00:1700:21:3300:42:3501:04:41
77SZEJA Paweł 985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:1200:21:4000:42:3901:04:42
78KASPRZAK Radosław 1216RYBNIKM-2000:00:0700:21:3800:42:3501:04:44
79MIKOS Marcin 823Night runnersBYTOMM-2000:00:1500:21:3500:42:3501:04:44
80BROSZ Michał 722PANIÓWKIM-4000:00:0700:21:4000:42:3401:04:45
81MADEJCZYK Tomasz 54MTM | IB TEAMGLIWICEM-3000:00:0800:21:3900:42:3401:04:45
82PIELA Mateusz 671UJSOŁYM-2000:00:1000:21:3700:42:4101:04:45
83CZOSNOWSKI Tomasz 495OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:00:0700:21:4100:42:3601:04:46
84SZYMURA Wojciech 766RYBNIKM-4000:00:0900:21:3700:42:4201:04:46
85ANGRES Paweł 1059TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:0600:21:4100:42:4101:04:47
86WILK Dawid 1170PacemakerZABRZEM-2000:00:0700:21:3900:42:4101:04:47
87KRĘŻOŁEK Daniel 767GLIWICEM-3000:00:1000:21:3900:42:4001:04:47
88NOWAK Mateusz 869przebiega.plOLKUSZM-2000:00:2600:20:3100:41:4301:04:48
89OKOŃ Łukasz 91KNURÓWM-3000:00:0800:21:2900:42:3501:04:49
90JÓSKOWSKI Rafał 1206krs jastrząb Ruda ŚląskaRUDA ŚLASKA M-4000:00:0600:21:2400:42:3401:04:52
91SZCZESZAK Tomasz 852EWSASZ TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0500:20:3300:42:0501:05:17
92KRAWCZYK Dawid 1128Biegaj z BananemWIESIÓŁKAM-2000:00:4700:21:2800:43:0001:05:24
93SZASTAK Damian 743Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:1000:21:4700:43:0101:05:25
94SKORUPKA Adam 306GLIWICEM-1800:00:3700:21:2500:42:1501:05:29
95GIGOŃ Dariusz 406KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-5000:00:3400:22:1600:43:3201:05:44
96NOGAJ Paweł 389KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:22:1200:43:3201:05:44
97KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 1132Orkiestra Wojskowa w BytomiuBYTOMM-3000:00:3800:20:5700:42:3001:05:44
98WALIGÓRSKI Robert 440Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0400:21:2800:42:4701:05:45
99BEŚKA Sławomir 63OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:00:1300:22:2200:43:3101:05:48
100KAŁAMARZ Mariusz 111Pryzmat Salon Optyczny Gliwice CH ArenaGLIWICEM-4000:00:1400:21:3800:42:4801:05:48
101SZOLC Sebastian 151GLIWICEM-4000:00:2600:22:2400:43:4301:05:53
102TROCHIMCZYK Marcin 681GLIWICEM-2000:00:2200:21:5200:43:1001:05:55
103SCHAB Bartłomiej 14GLIWICEM-2000:00:1000:21:1100:42:4401:05:59
104KOCOŃ Mariusz 798Bolko OpoleOPOLEM-4000:00:1200:22:0500:43:2701:06:03
105ARTER-KRZYŻEK Angelika 1032Krakowska Izba AdwokackaKRAKÓWK-3000:00:0300:21:1000:42:5001:06:06
106NAWRAT Piotr 578GLIWICEM-3000:02:0100:21:3300:43:1501:06:06
107KUKUCZKA Mateusz 606GLIWICEM-3000:00:0800:21:4000:42:4901:06:08
108SIKORA Rafał 677ZABRZEM-3000:00:0800:21:3700:42:5401:06:10
109HALCZOK Janusz 1062Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:0900:21:5600:43:2901:06:10
110STAWARCZYK Krystian 1034Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:1400:22:1300:43:4001:06:21
111GOŁĘBIOWSKI Bartek 786KS GołębnikGLIWICEM-4000:00:1500:22:0200:43:5701:06:28
112KOMANIECKI Łukasz 660Przyjaciół puchaczyRYBNIKM-3000:00:0900:22:1800:43:5701:06:30
113LASKOWSKA Katarzyna 265Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEK-4000:00:1200:22:1600:43:5501:06:30
114ŁYZIŃSKI Jan 781KUŹNIA NIEBOROWSKAM-5000:00:1200:21:5200:43:3001:06:31
115SADŁO Tomasz 569@SędziabiegaZABRZEM-3000:00:0500:21:5900:43:4901:06:39
116TKACZ Paweł 584BBL GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM-3000:00:2000:21:3300:43:2801:06:40
117BORZĘCKI Damian 782JastefGLIWICEM-3000:01:0700:22:3500:44:1101:06:40
118WIECZOREK Lucjan 669VEGE RUNNERSCHORZÓWM-3000:01:3600:22:4800:44:0901:06:41
119PŁAWIAK Rafał 172IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:4000:21:4500:43:3301:06:42
120KANIA Michał 248RYBNIKM-4000:00:0700:22:0700:43:5301:06:44
121KROCZEK Andrzej 1159KNURÓWM-5000:00:1200:22:0100:43:4101:06:47
122WIECZOREK Dawid 541PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2400:22:0000:43:3901:06:54
123PIENIĄŻEK Krzysztof 33GLIWICEM-4000:00:2200:22:2900:44:1801:06:55
124WANIEWSKI Michał 773GLIWICEM-3000:00:0400:21:4601:06:58
125IMIOLEK Krzysztof 533GLIWICEM-3000:00:1500:22:2000:44:0301:07:01
126PIETRAS Sylwia 488Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:1700:22:3400:44:1801:07:06
127MACH Samuel 1065KRAKÓWM-3000:00:1900:22:1800:44:1601:07:06
128CZAUDERNA Adrian 463OchajoRUN & FriendsGLIWICEM-4000:00:5000:22:4700:44:1601:07:06
129BEZUSZKO Tomasz 1934. Wojskowy Oddział GospodarczyGLIWICEM-4000:00:0500:21:5100:43:5401:07:11
130PRYSZCZ Mirosław 22RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1100:22:3900:44:2301:07:12
131KONIK Andrzej 1098AMATORDOBRODZIEŃM-3000:00:1400:22:3600:44:4601:07:16
132KRÓL Dariusz 543Speleoklub Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1500:22:3000:44:2501:07:20
133JEREMICZ Krzysztof 1250Rafko SaRACIBÓRZM-4000:00:3200:22:2600:44:2901:07:22
134BRYKOWSKI Przemysław 442Run and FunKIELCZAM-4000:00:3100:22:3200:44:2901:07:23
135MALINA Krzysztof 1202Inżynieria Biegania TEAMRYBNIKM-5000:00:0900:22:1000:44:1801:07:30
136SZYDŁO Grzesiu 981LUCKY LOSERSSADÓWM-2000:00:1200:21:5500:44:1401:07:38
137SUTKOWSKI Marcin 749AKADEMIA BIEANIA SWIERKLANYŚWIERKLANYM-2000:00:1200:22:0000:44:0201:07:40
138BUCHTA Adam 1005KATOWICEM-3000:00:3400:22:3100:44:1801:07:41
139NIEDZIELA Janusz 592GIERAŁTOWICEM-3000:00:1200:21:3800:43:3401:07:44
140URBAN Wiktor 969Night Runners ZabrzuZABRZEM-2000:00:0600:21:4000:43:4001:07:46
141JACHYM Arkadiusz 239Socios GórnikGLIWICEM-3000:00:5500:22:2700:44:3701:07:50
142BORSIAK Sebastian 107Tata dwóch synkówGLIWICEM-3000:00:1000:22:0500:44:1101:07:51
143SZPILOWSKA Paulina 483KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0900:22:3700:44:4001:07:52
144DŁUGAJ Andrzej 1044MIKOŁÓWM-4000:00:2700:24:2400:45:5901:07:54
145ZYCHOWICZ Artur 1123-POTĘPAM-5000:00:1600:21:4800:44:0801:07:56
146BAŃBUŁA Grzegorz 27GLIWICEM-3000:00:0900:22:2000:44:3001:08:00
147JARECKA Monika 900Imperium Sportu TeamSIEMIANOWICE ŚL.K-3000:00:0600:22:4300:44:4301:08:02
148STASIAK Mirosław 203Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:21:5100:44:2601:08:05
149KĘDZIOR Łukasz 894holbox runnersGLIWICEM-3000:00:0900:21:4300:43:5501:08:06
150FLEGERT Ewa 1144Chemik RybnikRYBNIKK-5000:00:0400:23:0700:45:0801:08:07
151BĄBSKI Szymon 309KS Halny Węgierska GórkaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:22:2900:44:4301:08:09
152BEHRENDT Jakub 124Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:1400:22:3000:44:4701:08:13
153BRODEK Andrzej 173GLIWICEM-4000:00:0600:21:5900:44:1901:08:14
154DZIDA Janusz 233EXME Berger GroupŻORYM-3000:00:0000:22:1100:44:2401:08:16
155PYZIK Tomasz 966Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:0400:22:0600:44:3301:08:17
156MAJERANOWSKI Marek 259Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:0800:21:4200:43:5701:08:17
157PRACKI Dariusz 305MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:00:2900:23:0000:45:1401:08:21
158RYBIŃSKI Łukasz 258EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1400:21:5300:44:2201:08:23
159ZWIERZYŃSKI Piotr 1115UnatcoRYBNIKM-4000:00:1600:22:4100:44:5301:08:23
160WAWRZAK Ryszard 729Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2300:22:3400:44:5601:08:29
161SZEWCZYK Urszula 1148AugusTeamKATOWICEK-4000:00:1300:22:3100:44:4901:08:32
162KORCZ Daniel 400KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3200:23:2600:45:4001:08:42
163ZWOLAK Tomasz 295Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:3300:23:4500:46:3001:08:42
164MULARCZYK Marek 212Byle do przoduLIBIĄŻM-2000:00:4300:22:3000:45:0001:08:43
165ŁOBKO Adam 421Ślęzak TeamPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0700:22:5500:45:1101:08:45
166BAGAN Grzegorz 283Goggle PAE TeamGLIWICEM-4000:00:3700:23:3000:46:0801:08:45
167KRAJEWSKI Michał 848GLIWICEM-3000:00:3300:23:3900:45:5901:08:48
168MASZKA Marcin 708MK TEAMKATOWICEM-2000:00:2900:23:1900:45:3201:08:50
169NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 684KLESZCZÓWM-4000:00:2500:23:0500:45:2401:08:55
170KAWECKI Damian 1117ITmanageMARIANÓWM-4000:00:2800:22:4500:45:1201:08:55
171HORZELA Błażej 176Beta-TransRADZIONKÓWM-2000:00:2500:22:4700:45:1501:08:57
172NOWAK Adam 956Tab2GLIWICEM-4000:00:3900:23:1100:45:1001:08:59
173CZAJA Jarosław 256FP Running TeamBYTOMM-3000:00:2400:23:1900:45:1801:09:00
174STAŃCZAK Grzegorz 910GLIWICEM-3000:00:1100:22:5400:45:2701:09:02
175FILIPEK Hieronim 1196BYTOMM-3000:01:0800:23:2100:45:3101:09:02
176KARLIK Mateusz 883ProPointDABROWA GÓRNICZAM-2000:00:2300:23:1100:45:4801:09:08
177KRAWCZYK Jarosław 1111GLIWICEM-4000:01:2200:24:2800:46:2801:09:13
178CHMURKO Michał 190STAMINA TeamŻERNICAM-3000:01:5800:22:5400:45:3301:09:15
179KUSEK Andrzej 1119GLIWICEM-4000:00:2300:23:4400:46:0201:09:18
180KĘDZIERSKI Alfred 1047GLIWICEM-5000:00:5400:22:2800:45:0701:09:20
181SITKO Mateusz 273GLIWICEM-3000:00:5800:23:3700:45:5201:09:23
182WALUKIEWICZ Dariusz 670Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3100:23:5000:46:1701:09:24
183SBECZKA Rafał 942Easy Run RacibórzTWORKÓWM-2000:01:1200:22:4600:45:5601:09:24
184ZIELONKA Jacek 367ZABRZEM-3000:00:3700:23:2500:45:5701:09:25
185DZIAŁOSZYŃSKI Witold 992X-Bionic PolskaWARSZAWAM-3000:00:2200:23:1100:45:4701:09:27
186ZIELIŃSKI Łukasz 1213ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0500:23:0100:45:3901:09:31
187WAWRZYNIAK Mariusz 945LESZCZYNYM-3000:00:2900:23:0600:45:3401:09:35
188WRĘCZYCKI Ireneusz 1110AugusteamCHORZÓWM-5000:00:1300:22:3100:45:1301:09:42
189SZCZEPAŃSKI Rafał 871Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:3500:23:2700:45:5901:09:43
190RYŃSKI Robert 457GLIWICEM-3000:00:1200:23:1100:45:4201:09:44
191KOLKA Piotr 409KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:23:3200:46:1801:09:45
192BOGUS Rafał 963cycling juraCZESTOCHOWAM-4000:00:1200:22:5200:45:3701:09:47
193PISINGAS Mariusz 774Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-3000:00:2400:23:5500:46:2401:09:47
194PIFKO Bartłomiej 809KATOWICEM-2000:00:1200:23:1300:45:3201:09:48
195KOTAS Adam 224Future Processing Running TeamKATOWICEM-2000:00:3700:23:3700:46:2101:09:49
196NIESLER Michał 868GLIWICEM-3000:00:3700:23:3700:46:1901:09:51
197CHROBOK Mateusz 318Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:3600:23:4000:46:1901:09:52
198SUCHARZEWSKI Eugeniusz 1200ZABRZEM-2000:01:4600:23:4900:46:2301:09:55
199PIETRZAK Dariusz 1143GLIWICEM-3000:00:2100:22:3300:45:1501:09:56
200MASNY Michał 206RYDUŁTOWYM-2000:00:3400:23:2800:46:1301:09:57
201DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 31Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:3500:22:5900:45:5601:09:59
202JASIŃSKI Leszek 983Lucky LosersSADÓWM-4000:00:1100:22:3900:45:3701:10:01
203SOSNA Adrian 761RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2500:23:3400:46:1301:10:01
204LEWICKA Justyna 563AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:0900:45:4801:10:02
205KACZOR Rafał 826PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:00:2600:23:4900:46:4101:10:03
206HOŁYŃSKI Tomasz 551Sokół KnurówKNURÓWM-4000:00:4100:23:5300:46:3101:10:07
207BANAŚ Mateusz 1181KATOWICEM-3000:00:3900:23:4500:46:3401:10:11
208WALTER Marcin 999WIESZOWAM-4000:00:5600:24:1100:46:5501:10:15
209HADZIK Rafal 32GLIWICEM-3000:00:1000:23:2400:46:3301:10:19
210BARAN Ryszard 529RAFAKO S.A.RACIBÓRZM-5000:00:3200:23:1800:46:1301:10:19
211CHRZANOWSKA Barbara 1231Zdzieraj KapcieBĘDZIENK-3000:00:2800:23:3900:46:2201:10:21
212GOLA Daniel 574do Góry nogamiZABRZEM-2000:00:2300:23:3900:46:4101:10:22
213FAMUŁA Tomasz 762Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon TeamKATOWICEM-3000:00:3700:23:3700:46:1901:10:27
214GOLDA Piotr 739GLIWICEM-4000:01:5800:25:2600:47:4801:10:28
215MAZUR Krzysztof 637Nowa GliwiceGLIWICEM-4000:00:5100:23:3300:46:1101:10:29
216ROGALSKI Tomasz 738RACIBÓRZM-3000:00:5200:23:2800:46:2001:10:29
217MAREK Grzegorz 918KĘDZIERZYN - KOŹLEM-3000:00:3300:23:2700:46:2601:10:32
218LESZCZYŃSKI Mariusz 271GLIWICEM-4000:01:0700:23:5400:46:3801:10:32
219GIRYCKI Tomasz 892ZABRZEM-5000:00:2000:23:4100:46:2701:10:33
220BRYŁA Grzegorz 448KNURÓWM-4000:00:4900:23:2900:46:2201:10:33
221WALCZYSZYN Andrzej 1029BYTOMM-5000:00:1300:23:1300:46:1101:10:35
222GUZDEK Sławomir 1078BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:3700:23:3100:46:2101:10:35
223SZYNWELSKI Michał 225Socios GórnikKATOWICEM-3000:00:4100:23:5300:46:3201:10:37
224LOSKA Tomasz 20ŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2800:23:4800:46:3801:10:38
225SUTKOWSKI Jan 803Opinion Sp. z o.o.GLIWICEM-3000:00:4900:23:4100:46:2301:10:38
226SKRZYPCZYK Paweł 1053SZAŁSZAM-4000:00:1000:23:1000:46:2401:10:39
227CZARNOZYNSKI Aleksander 628GTT INTERPROJEKTGLIWICEM-5000:00:0400:23:3900:46:3801:10:40
228BANACH Magda 575do GÓRY nogamiZABRZEK-2000:00:2300:23:4000:46:4201:10:40
229HORWAT Jan 993Rozbiegamy to Miasto - Czechowice - DziedziceBRONÓWM-5000:00:2900:23:4800:46:4001:10:40
230SKOWROŃSKI Michał 870AUGUSTÓWM-2000:00:3000:23:3800:46:2501:10:40
231JĘCZMIONKA Szymon 833PKM GliwiceROGÓWM-2000:00:2700:23:5000:46:4201:10:42
232RASZEWSKI Wojciech 1219AugusTeamGÓRA SIEWIERSKOM-4000:00:2900:23:3300:46:3401:10:42
233KOTOWICZ Tomasz 487Pro-Run WrocławWROCŁAWM-4000:00:4700:23:5700:47:0001:10:42
234FRANKIEWICZ Artur 687GLIWICEM-3000:00:5000:23:3300:46:3101:10:43
235BIELA Rafał 355ŻORYM-3000:00:4400:23:4000:46:3001:10:47
236TLOŁKA Michał 490ŻORYM-3000:00:4400:23:4000:46:3001:10:47
237KLIMALA Jacek 1008PYSKOWICEM-4000:00:1100:22:3800:45:4001:10:51
238SALASOWICZ Jerzy 508HANUSEKM-5000:00:3700:23:4800:46:3301:10:51
239RIMPLER Łukasz 494Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:3800:23:3800:46:3301:10:51
240JAWOREK Jacek 793Team JBCZABRZEM-3000:00:4600:23:4300:46:5201:10:51
241DATKA Robert 195Żyj Bez OgraniczeńKATOWICEM-3000:00:3000:23:2200:46:3101:10:54
242HAMERLA Adam 381RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3800:23:4200:46:3401:10:54
243KIEŁBASA Artur 944LESZCZYNYM-3000:00:3000:24:0500:47:0101:10:55
244RUBIN Andrzej 83KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:24:0400:46:4201:10:55
245JACHIMOWSKI Waldemar 382Vibovit KnurówKNURÓWM-4000:00:3800:23:4000:46:3701:10:55
246STASZEWSKI Łukasz 510ORNONTOWICEM-4000:01:5700:23:4800:46:4301:10:57
247GRZESIKIEWICZ Mariusz 316GLIWICEM-3000:00:3300:23:4900:46:4401:10:58
248WENGLORZ Marcin 697ProPointCIESZYNM-2000:00:3300:23:4600:46:4101:10:58
249UJMA Michał 383GLIWICEM-3000:00:3200:23:4500:46:3901:10:59
250DANIŁOWSKI Tomasz 957parkrun KatowiceKATOWICEM-4000:00:3300:23:4300:46:3801:10:59
251GIŻYŃSKI Damian 1082PacemakerJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:00:2800:23:4700:46:4201:11:00
252WASZKIEWICZ Tomasz 1085PacemakerDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:2800:23:4700:46:4101:11:00
253BULA Daniel 1192RKG NocekŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:2900:23:4700:46:4101:11:00
254STEFAŃSKI Zbigniew 959hebel libiąż,LIBIĄŻM-4000:00:3000:23:4600:46:4201:11:00
255KOCHUIEVSKYI Oleksandr 640GLIWICEM-2000:01:5000:23:4700:46:4401:11:00
256CZAJKA Roman 131GLIWICEM-4000:00:2500:23:5200:46:4501:11:01
257OSTROWSKI Rafał 199OPOLEM-4000:00:2900:23:4800:46:4301:11:01
258SKOWRON Marcin 313BYTOMM-4000:00:2900:23:5200:46:4401:11:01
259JEZUSEK Piotr 321GLIWICEM-3000:00:2300:24:1600:46:5501:11:02
260MIECZNIKOWSKI Jacek 639KATOWICEM-4000:00:2800:23:5000:46:4501:11:02
261LASKOWSKI Sebastian 1186GLIWICEM-3000:00:0900:22:5200:45:4401:11:03
262BĘBENEK Mieczysław 523NiezrzeszonyJAWORZNOM-5000:00:4000:23:4800:46:5401:11:04
263JODEŁŁO Piotr 348GLIWICEM-3000:00:1900:24:0800:46:5701:11:05
264MARCOLA Łukasz 796BYTOMM-4000:00:3700:23:5700:46:5101:11:05
265NAWROCKI Szymon 903MIASTOM-4000:00:5400:24:1600:47:3501:11:06
266SUCHY Łukasz 859HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3200:23:2400:46:3601:11:09
267MOKRZYCKI Patryk 1091Saint-Gobain SQUADKNURÓWM-4000:00:2900:23:4700:46:4401:11:12
268CIEŚLIK Paweł 545POZNAŃM-4000:00:3400:23:5600:46:5601:11:12
269KOWALEWSKI Artur 458NIETARNOWSKIE GORYM-3000:00:3100:23:5100:46:4501:11:15
270KWAŚNIEWSKI Dominik 466GLIWICEM-3000:01:2200:24:3900:47:3201:11:16
271KUCHARSKI Rafał 393KBMCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3500:24:0400:46:4901:11:19
272NITARSKI Patryk 1108GLIWICEM-3000:00:1100:23:5500:47:0901:11:23
273KURCZEK Tomasz 1203GLIWICEM-4000:00:4000:23:5500:47:1001:11:25
274ZEMCZAK Kamil 599ZABRZEM-2000:01:5600:23:4700:47:0801:11:31
275ŁOWICKA Magdalena 243WROCŁAWK-3000:00:4700:24:2500:47:2701:11:35
276UZDOWSKI Jarosław 665KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:0000:47:1101:11:36
277MICHAŁOWSKI Bolesław 1207Night Running Team KrakówKRAKÓWM-4000:00:0300:23:2600:46:4801:11:37
278GALIŃSKI Rafał 1018Stowarzyszenie Power WalkPARKOSZOWICEM-4000:00:3400:24:1600:47:3701:11:40
279ADAMSKI Daniel 1224JW3940ZABRZEM-3000:01:1300:24:4200:47:3901:11:41
280MALEC Arkadiusz 472GLIWICEM-3000:00:5500:23:1200:46:3401:11:47
281NOWAK Mariusz 530HirschvogelGLIWICEM-4000:00:4700:24:1000:47:2601:11:50
282ZIELONKA Tomasz 169GLIWICEM-2000:00:3700:23:2500:46:2401:11:53
283JANECZEK Marek 532GLIWICEM-4000:00:4100:23:5300:47:0701:11:55
284MOSIO Mariusz 842MYSŁOWICEM-3000:00:4500:24:2200:47:4001:11:55
285PATYNEK Sebastian 484JAŚKOWICEM-3000:00:5500:24:1000:47:3501:11:55
286CHAŁADYN Sławek 478SBRT GliwiceTRĘBACZEWM-3000:00:5500:24:1000:47:3501:11:56
287KLAPUCH Michał 1165GLIWICEM-3000:00:3800:23:5600:47:1801:11:58
288GŁÓWKA Rafał 663doliniarze.comKATOWICEM-4000:00:5300:24:3500:47:4001:11:58
289MACIASZEK Maciek 415AmatorCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1700:24:4400:48:0001:12:00
290WALISKO Bartłomiej 603PYSKOWICEM-2000:00:4800:24:1600:47:4001:12:01
291MACHURA Arkadiusz 863WOLA JEDLIŃSKAM-4000:00:4700:24:1900:47:4601:12:02
292KOSTORZ Konrad 707RYBNIKM-2000:00:2500:23:5300:47:1801:12:03
293TRACZUK Marek 438ZABRZEM-4000:00:4800:24:1700:47:4301:12:03
294KOWALECZKO Dariusz 514ZABRZEM-3000:00:4600:24:1800:47:4301:12:04
295BATKO Janusz 1080GLIWICEM-4000:00:5600:23:5400:47:2001:12:04
296BOGACKA Sabina 1084PacemakerNAKŁO ŚLĄSKIEK-2000:00:4400:24:2000:47:4401:12:05
297KRÓTKI Alicja 1096PacemakerTARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:4400:24:1900:47:4401:12:05
298KOŹMIENKO Beata 390KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-3000:00:3100:24:2700:47:5801:12:06
299MAZUREK Piotr 401KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3200:23:5800:47:0401:12:07
300ŁĘCKI Piotr 158GLIWICEM-3000:00:4000:23:3900:47:1201:12:08
301FLIS Dariusz 633Olimp ZabrzeZABRZEM-5000:00:4300:24:2400:47:4801:12:09
302GAWELKO Janusz 693GLIWICEM-5000:00:4300:24:2300:47:5101:12:09
303JAJUGA Tomasz 255SOSNOWIECM-4000:00:3600:24:0400:47:3401:12:11
304GIERADA Grzegorz 1068GLIWICEM-2000:00:4100:24:1700:47:5101:12:11
305CHOMIK Rafał 1026T2 Team / Way 2 ChampGLIWICEM-4000:00:2800:23:3500:47:0901:12:12
306ADAMEK Hubert 845IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:3900:24:0800:47:4201:12:14
307MASARCZYK Wojciech 279RACHOWICEM-2000:00:2300:24:4300:48:1301:12:17
308BOŚ Przemysław 404KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:24:3200:47:5901:12:18
309ZAWADA Sebastian 1145Endurance solidarni KnurowKNURÓWM-3000:00:0500:22:4200:46:4501:12:19
310PIETRYSIAK Stefan 759s.a.s zabrzeZABRZEM-5000:00:2900:23:5100:47:0001:12:21
311POPIEL-KRUK Aleksandra 1150GLIWICEK-3000:00:3600:23:4200:47:1601:12:21
312TYCZYŃSKI Ryszard 361Fight Club Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:3000:24:0800:47:2601:12:23
313PTASZNIK Jacek 1131GLIWICEM-4000:00:4000:23:4800:47:1301:12:24
314GRONDECKI Grzegorz 153BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:2400:24:1000:47:3301:12:27
315NOWAK Sebastian 780Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:1600:24:0600:47:5201:12:28
316PACAN Tomasz 589BYTOMM-4000:00:2900:23:4700:46:4501:12:28
317DAMIAN MARCZEWSKI Damian 1126KATOWICEM-2000:00:5700:24:1700:47:5601:12:34
318PANZ Krzysztof 672GLIWICEM-3000:00:5000:23:3300:47:1401:12:35
319PROŃ Adam 64IPRONMANKATOWICEM-4000:00:0400:23:3900:47:3301:12:36
320WILK Andrzej 915GLIWICEM-3000:00:1300:22:5300:46:4801:12:36
321MAREK Franciszek 1064Energoprojekt KatowiceKATOWICEM-3000:00:3800:24:2000:47:5001:12:40
322SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1007Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:4400:24:2200:47:5201:12:44
323PARUZEL Ireneusz 876MIKOŁÓWM-4000:01:0700:24:4400:48:1501:12:44
324SZOŁTYSEK Adrian 812PANIÓWKIM-3000:00:1000:24:4700:48:1701:12:47
325GANSZCZYK Rafał 130Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:2400:48:0301:12:48
326SZOJDA Marcin 668KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:0800:47:2101:12:58
327RAWŁUSZAEWICZ Maksymilian 379ZABRZEM-2000:00:0900:24:1400:47:5301:12:59
328RAWŁUSZEWICZ Waldemar 378ZABRZEM-5000:00:0800:24:1500:47:5301:13:00
329WÓJCIK Rafał 1040PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1500:24:2300:48:0501:13:06
330BRZOZOWSKI Piotr 398KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM-4000:00:3300:24:0500:47:3901:13:08
331STACHOWIAK Adam 654ZABRZEM-4000:01:3300:24:3800:48:1601:13:17
332SOWA Andrzej 695GLIWICEM-3000:01:1300:24:3400:48:2401:13:22
333KOŹLIK Paweł 857MYSŁOWICEM-2000:01:1100:24:3800:48:0601:13:23
334WASKI Łukasz 715GLIWICEM-3000:01:1300:25:3000:49:1001:13:23
335BIERNAT Wojciech 152Opel Active TeamZABRZEM-4000:01:3600:24:5200:48:3901:13:24
336CICHOSZ Arkadiusz 524WROCŁAWM-4000:00:4500:24:2300:48:1601:13:25
337BUCZYŃSKI Radosław 1149Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0700:24:4400:48:2901:13:29
338MUSIOŁ Janusz 266FIS-SST TEAMBIERAWAM-3000:00:5700:24:4900:48:3801:13:31
339GRAJNY Piotr 840Mocni PomocniLACHOWICEM-4000:00:4700:24:5200:48:4101:13:32
340JABŁOŃSKI Łukasz 303UNISONO / FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:00:5600:24:5000:48:4401:13:32
341KLIKS Andrzej 86FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:00:5500:24:5100:48:4501:13:33
342ŁUSIAK Mariusz 970Wataha TeamGLIWICEM-3000:00:4300:24:2200:47:5201:13:34
343WIKTORCZYK Przemysław 249GLIWICEM-3000:00:0200:23:4000:47:5001:13:35
344SKRZYPIEC Konrad 818Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4200:24:2300:48:1401:13:35
345RUTKOWSKI Bartłomiej 134GLIWICEM-3000:00:0700:24:2600:48:4001:13:38
346RUTKOWSKI Michał 40GLIWICEM-3000:00:0700:24:2600:48:4001:13:38
347SOŚNIAK Tomasz 441Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:24:3400:48:2501:13:38
348KWIATKOWSKI Grzegorz 1141GLIWICEM-4000:01:1600:24:4000:47:5901:13:38
349SZENDZIELORZ Adam 89ŻORYM-5000:00:5300:24:4000:48:4101:13:41
350LIS Monika 87ŻORYK-3000:00:5400:24:3900:48:4101:13:41
351KUCH Paweł 906SZAŁSZAM-5000:00:1000:24:5100:48:1901:13:45
352GÓRKA Szymon 60GLIWICEM-3000:00:5500:24:3700:48:2001:13:45
353FOJCIK Rafal 582Opel Active TeamZABRZEM-3000:00:4300:24:2200:48:0101:13:46
354GAWROŃSKI Zbigniew 1222BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:1900:25:0900:48:5001:13:46
355SWOBODA Jarosław 71Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:00:5900:25:0200:48:5501:13:50
356STUDENT Arkadiusz 980Lucky LosersLUBLINIECM-3000:00:1000:23:2100:47:1501:13:54
357KACZKIEWICZ Damian 411Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5900:25:0200:48:5501:13:56
358WRÓBEL Piotr 1120ITMBW KrakówKRAKÓWM-3000:00:5200:24:1100:47:5701:13:57
359NARUSZEWICZ Arkadiusz 1011Veolia - PWiK Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:4500:48:3601:14:00
360BARTOSIEWICZ Dariusz 156SKARŻYSKO-KAMIENNAM-5000:00:4500:24:2200:48:1201:14:01
361FRĄCZEK Łukasz 520KNURÓWM-2000:02:0200:24:5300:48:5901:14:02
362STOLARCZYK Robert 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:0100:49:0801:14:04
363DIDYK Grzegorz 802www.miasto-nieruchomosci.plBYTOMM-3000:00:2000:24:4800:48:4301:14:05
364ŁAZOWSKI Maciej 899Pure Fire TeamBYTOMM-2000:00:2000:24:4800:48:4301:14:06
365SZUŚCIK Piotr 147Opel Active TeamGLIWICEM-5000:01:3900:25:4400:49:3501:14:10
366IMIOŁEK Arkadiusz 230ED-CERT RUNPILCHOWICEM-4000:00:1200:24:4100:48:5801:14:11
367JELEŃ Michał 384CHEŁM ŚLĄSKIM-4000:00:2400:24:2600:48:3601:14:11
368WISZNIOWSKI Krzysztof 177PRZYSZOWICEM-3000:01:4500:24:0900:48:0201:14:11
369ZDANIEWICZ Radosław 625PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:01:0400:25:2200:49:1901:14:12
370JANY Kamil 473TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:4500:48:3701:14:15
371SITEK Grzegorz 141Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3000:25:1700:49:2101:14:15
372NIKODON Paweł 718Biegaj z treneramiGLIWICEM-3000:01:2600:24:5700:48:4601:14:17
373TUREK Maciej 251GLIWICEM-4000:00:1300:24:0100:48:1901:14:18
374NOWICKI Jakub 849WOJKOWICEM-3000:00:4600:24:2600:48:4201:14:18
375PIETRZAK Marcin 93GLIWICEM-4000:00:4600:24:2600:48:4201:14:19
376HEINRICH Mariusz 1076ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:1100:24:3900:48:5201:14:21
377ŻOŁNOWSKI Piotr 304GLIWICEM-3000:00:5500:24:5200:49:0001:14:22
378PACUŁA Piotr 126Opel Active TeamGLIWICEM-5000:00:0100:24:1800:48:4301:14:23
379OSETEK Paweł 1243PSZÓWM-2000:00:0700:22:4600:46:4301:14:25
380STAŚKO Marcin 375GLIWICEM-3000:00:1800:25:0300:49:1701:14:25
381BOREK Dariusz 1164MYSZKÓWM-4000:00:0800:24:2800:48:2401:14:27
382ZYMELA Dawid 764TOSZEKM-3000:00:4800:24:2100:48:4501:14:27
383STANEK Rafał 481Zabierzów biegaKARNIOWICEM-5000:00:3000:23:5000:47:3801:14:28
384SMALIRA Beata 866Pro-run WrocławGŁUCHOŁAZYK-2000:00:4700:24:5600:49:0301:14:28
385OSTASZEWSKI Grzegorz 211TYCHYM-3000:01:0600:25:1900:49:3201:14:28
386TKOCZ Rafał 366GLIWICEM-3000:00:1600:24:0900:48:3201:14:31
387ULIASZ Krzysztof 604Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:4500:48:3801:14:32
388KROCZYK Lesław 1105sztafeta WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:1100:49:1901:14:32
389NOWAKOWSKI Dominik 1178GLIWICEMieszkańcy Gliwic00:00:3600:24:0700:48:4901:14:34
390PALEWICZ Wojciech 897DentystazGliwic.plGLIWICEM-3000:00:4700:24:5000:49:0201:14:34
391FIGIEL Ewa 363GLIWICEK-4000:00:4700:24:4900:49:0201:14:34
392KUBICA Gerard 1104GLIWICEM-4000:00:2600:24:0800:48:5601:14:41
393SKOTNICKI Paweł 13GLIWICEM-2000:00:4600:24:1700:48:4301:14:44
394DROZD Grzegorz 163GLIWICEM-2000:00:4200:24:3400:48:5501:14:49
395JAROSZ Maciej 1201GLIWICEM-4000:00:5700:25:0400:49:1901:14:49
396SZCZEPAŃSKI Tomasz 839GLIWICEM-3000:01:1700:25:5300:50:1801:14:50
397NOWAKOWSKI Jarek 806Tri Division For GosiaGLIWICEM-4000:00:2500:25:1300:49:1601:14:51
398BŁASZCZYSZYN Łukasz 222SOSNOWIECM-3000:01:1200:25:0700:49:2401:14:53
399ŚWIĘTEK Marcin 896RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1900:25:0100:49:2901:14:59
400CHWALISZEWSKI Jarosław 59Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0800:25:3000:49:3801:15:03
401ŚWIDEREK Andrzej 332Miechowicka Grupa BiegowaZABRZE-HELENKAM-5000:01:0800:25:0300:49:2501:15:05
402SZWAJNOCH Piotr 1193WIELOWIEŚM-3000:01:0000:24:5900:49:3701:15:06
403KAWKA Maciej 1039EticodCHORZOWM-3000:00:1400:25:4600:49:2401:15:07
404GULBA Stanisław 873JEMIELNICAM-5000:01:0800:25:3200:49:4001:15:08
405KASZUBSKI Andrzej 974ZABRZEM-3000:02:2200:24:4900:49:2001:15:08
406WOJAKOWSKI Krzysztof 325K&K RUNZABRZEM-4000:01:0400:25:5400:49:4501:15:09
407BAJOREK Dawid 854KATOWICEM-2000:01:0700:25:3200:49:4101:15:10
408GRYSZYN Michał 1140OPOLEM-2000:00:1900:23:3000:47:1401:15:11
409KULCZYK Anna 725Muzeum w GliwicachZABRZEK-3000:00:5100:24:5400:49:2001:15:11
410KUCZMA Jarosław 432GLIWICEM-4000:01:0200:25:3000:49:5201:15:13
411KRZESIAK Michał 372KATOWICEM-4000:00:4000:24:5400:49:1501:15:17
412WIORA Łukasz 594GLIWICEM-3000:00:4300:24:4500:49:2301:15:17
413FAŁEK Krzysztof 804ŁamignatyMIKOŁÓWM-4000:01:1500:26:0900:49:3701:15:17
414ĆWIKŁA Kamil 78HarpaganyGLIWICEM-3000:00:1500:24:3500:49:1501:15:21
415RENKE Piotr 631Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:3600:23:4900:48:1301:15:21
416HETMAŃCZYK Jakub 1225HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:24:4200:49:0801:15:21
417FILUS Michał 1237POZNAŃM-3000:01:0900:25:3700:50:0101:15:22
418GOŁKOWSKI Radosław 622ZINZAWIERCIEM-3000:00:1000:25:0600:49:3801:15:23
419PRZYBYLSKI Mariusz 146PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:4800:25:1800:49:4601:15:25
420GRABOWSKA Joanna 1070GLIWICEK-4000:00:4900:24:1900:48:4201:15:27
421TOMCZAK Mariusz 179GwardziściGLIWICEM-3000:00:5000:26:0900:50:0401:15:28
422CZAUDERNA Klaudia 462OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-4000:01:1000:25:2200:49:3601:15:30
423WYSOCKI Tomasz 322OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:01:1000:25:2100:49:3801:15:30
424MARYNIAK Piotr 730MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM-4000:01:4800:25:2700:50:0201:15:32
425SROCZYŃSKI Dariusz 810GLIWICEM-3000:01:0100:25:4300:50:1401:15:33
426FAJGER Sebastian 744RACIBÓRZM-3000:01:1100:26:0600:50:5501:15:33
427ORZECH Michał 784KNURÓWM-3000:00:4700:25:0500:49:3801:15:34
428RYZIŃSKA Aneta 25GLIWICEK-4000:00:1000:25:1200:49:3901:15:35
429MICHALSKI Bartosz 694ABMGLIWICEM-4000:01:2800:25:0800:50:0401:15:35
430PODLEWSKI Piotr 1012KATOWICEM-3000:01:0200:25:2900:49:3701:15:37
431PRYMAS Krystian 39GLIWICEM-3000:00:5100:25:2200:49:4201:15:39
432DZIEDZIC Andrzej 573BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-5000:00:3800:24:2900:49:0801:15:40
433DOBOSZ Daniel 1042GLIWICEM-4000:01:0100:23:5800:48:1001:15:40
434BOCHEŃSKA Agnieszka 1249MomoGLIWICEK-3000:00:2300:25:1500:49:3801:15:41
435ORLIK Jerzy 385GLIWICEM-5000:00:2500:24:5300:49:3301:15:46
436ŁUKASZKIEWICZ Michał 274Pożeracze kilosówTYCHYM-3000:00:1400:25:1100:49:5201:15:49
437GLISZCZYŃSKI Paweł 1155Orzeł Biały S.A.ZABRZEM-3000:01:1500:25:2400:50:0201:15:51
438KONIECKO Łukasz 610Wkurw_teamJAŚKOWICEM-3000:01:1400:25:5500:50:0301:15:54
439WEGNER Tomasz 1156Orzeł Biały S.A.BRZEZINY ŚLĄSKIEM-3000:01:1000:25:3400:50:0601:15:58
440DZIAŁKOWSKI Adam 3774active TeamORNONTOWICEM-4000:00:3500:24:2900:48:1601:15:59
441PAPROTNY Witold 284KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:01:2100:25:5600:50:2401:16:02
442BELZYT Edmund 598Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-6000:00:2500:25:1100:49:5801:16:06
443KOWACZEK Marek 1135RYBNIKM-3000:00:5000:25:2600:50:1901:16:06
444GRESZTA Grzegorz 474Jah rastafarajGLIWICEM-3000:00:0300:23:1800:48:2801:16:08
445HASA Adam 1129Sztafeta na WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:1100:49:2201:16:13
446BUDZIŃSKI Krzysztof 1006SCUBA DIVEOPOLEM-4000:01:5600:25:5200:50:3901:16:14
447WOJDA Maksymilian 396Maksymilian WojdaOŚWIĘCIMM-3000:00:4200:25:2700:50:1101:16:17
448GOLEC Przemysław 1139GLIWICEM-4000:01:5800:25:5100:49:5901:16:18
449KREMPA Sławomir 1041BYTOMM-3000:00:3000:24:1200:48:3401:16:20
450JAMRÓZ Wojciech 1174KW GliwiceGLIWICEM-4000:00:3900:25:2100:50:0401:16:24
451MIELNIK Krzysiek 550GLIWICEM-3000:00:4100:26:1700:50:3201:16:24
452GAWINEK Adam 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4100:26:2700:51:0201:16:29
453HERZ Krzysztof 77ANEMIKITYCHYM-2000:00:4800:24:5800:49:5401:16:29
454GARYGA Łukasz 167RUNHOGSGLIWICEM-3000:00:4800:24:5800:49:5401:16:29
455GRACH Aleksandra 125RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:4500:25:0000:49:4401:16:30
456GRUSZCZYŃSKI Bogusław 634GLIWICEM-6000:00:4600:25:0800:49:5901:16:30
457ADAMSKI Dawid 161KNURÓWM-3000:00:5200:25:5200:50:4501:16:33
458DAWIEC Michał 96Arkadia Fit ZabrzeZABRZEM-3000:00:1600:25:4800:50:3301:16:34
459TRESKA Piotr 1228RUNHOGS TYCHYM-3000:00:4700:26:2900:51:2101:16:34
460TOMASZEWSKA Olga 872TYCHYK-3000:00:4700:26:2900:51:2101:16:34
461KUMOR Dagmara 734WARSZAWAK-3000:00:5800:26:1400:51:0101:16:44
462LUBICKI Wojciech 15TRIumfZABRZEM-5000:00:2700:24:3300:49:2301:16:45
463MAY-MAJEWSKI Michał 3454 MGLIWICEM-3000:01:0000:25:3900:50:3501:16:45
464KWAPIEŃ Paweł 1183GLIWICEM-4000:00:0800:25:1700:50:1901:16:46
465DREWUSZEWSKI Maciej 3424MPŁAWNIOWICEM-3000:01:0000:25:3900:50:3401:16:46
466ZIOBER Grzegorz 1107Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:2700:50:3401:16:48
467KOPLIN Kasia 45FRAZOCHYGLIWICEK-3000:01:2500:25:2200:50:0601:16:48
468WILSZ Adam 92FIS-SST TEAMPANIÓWKIM-4000:00:5500:25:5800:50:5501:16:49
469WIECHOWSKI Artur 1077Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:2700:50:3401:16:49
470PRENZENA Paweł 47ZABRZEM-2000:00:2900:24:0400:49:0501:16:51
471ZDZIEBKO Artur 44GLIWICEM-4000:00:5800:26:0600:50:5801:16:51
472TURNIAK Miłosz 860HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:25:4000:50:3701:16:51
473PATRZYK Jacek 1114ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:0300:25:4600:50:4801:16:52
474AUGUŚCIK Paweł 746EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM-3000:01:1100:26:0000:50:4401:16:52
475KALITA Artur 535ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:26:1700:51:5501:16:55
476BORC Jacek 73GLIWICEM-4000:01:1000:25:4700:50:3501:16:57
477GRAMATYKA Paweł 585KRAKÓWM-4000:01:1800:25:4900:50:4001:17:00
478WELM Grzegorz 506Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:01:4000:26:1000:51:1801:17:00
479BAJ Tomasz 145GLIWICEM-2000:00:4600:25:3400:50:2201:17:01
480DYMNICKI Andrzej 75OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:01:1300:25:4600:51:0601:17:02
481MOCEK Roman 613CHUDÓWM-5000:01:5500:26:0800:51:0201:17:02
482KOPCIK Tomasz 229COMBAT56GLIWICEM-3000:01:1600:26:0100:51:0901:17:03
483TOCZYDŁOWSKI Łukasz 819MIKOLÓWM-3000:01:5500:26:0800:51:0301:17:03
484BEŁKOT Akradiusz 1214ŚWIETOCHŁOWICEM-4000:01:1100:25:3800:50:4301:17:04
485SZTECHMILER Grzegorz 864ArnoldsRUDYM-3000:01:1100:25:4300:50:4601:17:04
486CZEKA Rudolf 1046MYSŁOWICEM-5000:01:1300:25:4200:50:4001:17:04
487CHMIELARZ Grzesiek 758PATO KATO RUNNING TEAMKATOWICEM-2000:01:1000:25:3800:50:4101:17:05
488RATAJCZAK Krystian 1050ZABRZEM-3000:01:1000:25:5400:50:4901:17:06
489POPIEL Artur 51GLIWICEM-4000:01:0700:25:4300:50:4801:17:08
490ZAWIS Marek 285PYSKOWICEM-5000:00:5900:25:4900:50:5201:17:10
491NIEMCZYK Rafał 405KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3900:26:2600:51:2801:17:11
492GAŁUSZKA Michał 180GLIWICEM-1800:01:0500:25:4300:50:4701:17:11
493RAŚ Natalia 241BrakGLIWICEK-2000:01:0300:25:4500:50:5001:17:12
494WOŹNIAK Przemysław 867JASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:01:2200:27:3700:52:3201:17:12
495KOŹLIK Robert 914RYBNIKM-3000:00:4900:25:0700:50:4501:17:13
496MELICH Tomek 853Socios górnikŁANYM-2000:00:5700:26:1600:51:1301:17:13
497ROSADA Zdzisław 513GLIWICEM-5000:01:0000:25:4800:50:5101:17:14
498WÓJCIK Katarzyna 1233GLIWICEK-4000:00:5900:26:1100:51:0001:17:15
499PILCH-NANOWSKA Agnieszka 434GLIWICEK-4000:00:5700:25:5000:50:5401:17:16
500BORSUK Mirosław 330PacemakerKNURÓWM-4000:00:5800:25:5000:50:5201:17:16
501LEWANDOWSKI Henry 728GLIWICEM-4000:01:0200:26:0000:50:5601:17:16
502SZADKOWSKI Paweł 1009PacemakerGLIWICEM-3000:00:5700:25:5000:50:5301:17:17
503WIERZBICA Adrian 356KNURÓWM-3000:00:5900:25:5200:50:5801:17:17
504PAWIŃSKI Wojciech 165BOROWIANYM-4000:01:0100:26:2000:51:2401:17:17
505STEC Marcin 287KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:5900:25:4100:50:4301:17:20
506MIERZWA Adam 261ZABRZEM-4000:00:3500:25:4700:50:4401:17:21
507KOZŁOWSKI Zbigniew 314Ofiary KamieńcaKAMIENIECM-4000:00:5600:25:5800:50:4301:17:24
508DEWOR Marek 418Opel Active TeamOSSYM-4000:01:1800:26:3000:51:2901:17:24
509BIEŃKOWSKI Piotr 352PROMURGLIWICEM-2000:00:5700:25:5200:50:5801:17:26
510WIETRZYCKI Mariusz 289Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:4300:25:3900:50:1601:17:28
511WIETRZYCKI Zenon 290Biegaj z TreneramiGLIWICEM-5000:00:4400:25:3800:50:1901:17:28
512MAREK Sławomir 2525ZABRZEM-5000:00:5200:26:1200:51:0601:17:28
513ZAPOTOCZNY Przemek 358GLIWICEM-4000:01:3200:26:1800:51:1801:17:28
514KLEPACKA-GANCARZ Barbara 486Mustangi GliwiceGLIWICEK-4000:00:1100:25:0900:50:2701:17:29
515DĄBROWSKA Halina 1242Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAK-3000:01:0600:25:1100:50:3301:17:30
516KRZYWICKI Jan 674GLIWICEM-6000:00:5600:25:3100:50:2001:17:31
517DĄBROWSKI Piotr 1241Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM-3000:01:0400:25:1300:50:3301:17:31
518POPŁAWSKA-WAL Agata 1103Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:5900:26:1000:51:0201:17:33
519BRZOZOWSKA Teresa 399KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOK-4000:00:4000:26:1300:51:1201:17:37
520LASICZ Aleksandra 753GLIWICEK-4000:00:5900:26:2500:51:3501:17:38
521DADAŚ Janusz 11GLIWICEM-4000:00:4100:25:3400:51:0001:17:39
522WIEKIERA Adam 118GLIWICEM-3000:00:3500:25:5700:51:1101:17:41
523BORUCKI Witold 977TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3700:26:3500:51:4501:17:41
524WIKIERSKI Michał 48GLIWICEM-3000:01:0300:26:1300:51:1601:17:43
525STRASZAK Marek 732KGBGLIWICEM-4000:01:2300:25:3900:50:4501:17:43
526FERDYNANDZKI Dominik 930ZBROSŁAWICEM-3000:01:2500:25:4300:50:3101:17:44
527HOMA Dorota 280GLIWICEK-2000:00:4900:26:1300:51:1301:17:46
528PACAN Krzysztof 721BYTOMM-3000:00:2700:26:2200:51:2501:17:47
529WOJNAROWSKA Sylwia 489GLIWICEK-2000:01:3300:27:1500:52:0101:17:47
530MORDARSKI Artur 924GLIWICEM-4000:00:5200:26:2000:51:1501:17:48
531IZDEBSKI Adrian 344RYBNIKM-3000:00:4200:26:1600:51:3901:17:54
532TRAM Tomasz 1217M-3000:01:4400:26:0700:51:0601:17:59
533WALCZAK Bartłomiej 882GLIWICEM-3000:01:0900:26:2900:51:3501:18:01
533WALCZAK Dorota 881GLIWICEK-3000:01:0900:26:2900:51:3401:18:01
535WOJTAS Magdalena 1226GLIWICEK-3000:00:3500:26:1300:51:1301:18:02
536SZOŁTYSEK Piotr 308PYSKOWICEM-4000:01:0100:26:2500:51:2301:18:02
537SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 317Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:01:0100:26:2500:51:2601:18:03
538DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 380PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK-4000:01:1900:25:4000:50:5701:18:04
539MICHALAK Grzegorz 666TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1200:25:2700:50:5401:18:05
540NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 683KLESZCZÓWK-3000:01:1600:25:5100:51:1401:18:08
541MAJEWSKI Grzegorz 185bez klubuKNURÓWM-3000:00:5500:26:0500:51:2401:18:09
542MAZUR Sylwia 410iniemaslabych.plŻORYK-4000:01:0600:26:0000:51:2501:18:10
543ZELIK Bronisław 844Tsunami BytkówSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-6000:01:0000:26:2900:51:5401:18:11
544NASIENIAK-CZECH Anna 990GLIWICEK-4000:00:2100:26:4100:51:5901:18:12
545KWAPIEŃ Aleksander 1184GLIWICEM-3000:00:0900:25:2200:51:1101:18:13
546KOWALSKI Zbyszek 615MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5700:25:5700:51:1401:18:13
547KWIATKOWSKA Kinga 682KŁOBUCKK-2000:01:3300:27:1500:52:0601:18:14
548KRAKOWCZYK Adam 120SBRTGLIWICEM-4000:01:0300:25:5500:51:0601:18:18
549WOJAKOWSKA Katarzyna 324K&K RUNZABRZEK-3000:01:0400:25:5500:51:0301:18:18
550PĘDOWSKI Wojciech 727Ok! SportGLIWICEM-5000:02:1100:27:1200:52:2501:18:18
551BODUCH Marcin 636GLIWICEM-2000:00:1900:25:2100:50:4701:18:22
552MUSIALIK Rafal 1160LUBLINIECM-3000:00:2400:25:0800:50:2101:18:22
553SIKORA Marek 865W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5000:26:1400:51:5301:18:22
554GRUSZKA Michal 374Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3200:25:4100:51:3401:18:23
555UCHNAST Sebastian 679Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3300:25:4000:51:3201:18:23
556DOROS Adam 254ZABRZEM-4000:00:5900:26:1000:51:4201:18:24
557LAMPA Alicja 307GLIWICEK-2000:01:0500:26:1200:51:3701:18:27
558ZYCH Wiktor 779SWORNEGACIEM-3000:00:2100:25:2200:51:1001:18:30
559ZAMOJSKI Bartek 829Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:01:3900:25:5000:51:2901:18:31
560KLYTA Wojciech 1185GLIWICEM-4000:01:5300:25:5700:51:4201:18:36
561SMUDA Grzegorz 1093KATOWICEM-3000:01:2800:26:1100:51:4601:18:41
562NOWARA Andzej 1229RZECZYCEM-5000:00:1800:25:4800:51:2601:18:45
563BUCHAL Grzegorz 1099ZERNICAM-4000:00:1800:25:4800:51:2601:18:46
564SULIN Marek 1015SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEM-4000:00:4400:26:3000:51:5201:18:46
565PĘDOWSKA Bożena 726indywidualnieGLIWICEK-5000:02:4700:26:2800:51:5901:18:46
566KĄCKA - CICHY Ewa 667parkun ChrzanówCHRZANÓWK-3000:00:4800:25:4800:51:0801:18:48
567MADZIARSKA Monika 364Marzenia górskiePIASECZNOK-3000:01:1000:26:2300:51:4801:18:49
568LUDWIG Marcin 3384MPŁAWNIOWICEM-3000:00:5800:27:1100:52:2601:18:51
569SPANDEL-PIWOWAR Izabela 843EASY RUNRACIBÓRZK-4000:01:1200:26:3000:51:5001:18:53
570BROM Tomasz 629ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:27:0000:52:3501:18:55
571GROCHOWSKA Anna 493GLIWICEK-3000:01:4400:26:2400:52:1001:18:56
572KOWALSKA Barbara 936STRZELCE OPOLSKIEK-3000:01:5700:26:2300:52:0001:18:56
573ZELMANOWICZ Jacek 932AntonteamDŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:0600:26:1800:52:0301:18:59
574GRABSKI Paweł 790TARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:1800:26:3700:52:2101:18:59
575STACHERA Agnieszka 1087CHEŁMEKK-4000:01:0500:26:2000:51:5601:19:07
576BRZEZINA Arkadiusz 139TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4500:26:3500:52:1701:19:10
577PRUSKO Adrian 685ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:2200:26:3500:52:2201:19:13
578CZARNIK-PECIAK Aleksandra 184BrakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:3100:26:0300:51:4401:19:17
579PAŁYGA Agnieszka 194Future Processing Running TeamSOSNOWIECK-3000:01:1600:27:1800:53:1001:19:17
580POPIELA Mirosław 1188FitbullGLIWICEM-4000:00:0700:24:4600:50:3701:19:18
581ODOSZEWSKI Roman 454Oasis Sport TeamGLIWICEM-4000:01:2700:26:3500:52:2001:19:19
582RZESZOWSKI Arkadiusz 1101EKOOKNA RUNNERSRACIBÓRZM-4000:00:4500:26:3800:52:2401:19:20
583GIERAS Mirosław 1019GLIWICEM-4000:00:1000:26:2000:52:1501:19:23
584PIWOWAR Grzegorz 841EASY RUNRACIBÓRZM-4000:01:1100:26:3200:52:2101:19:24
585SKÓRA Aneta 783Night runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:4400:26:2400:52:1001:19:24
586KUROWSKI Michał 789Night Runner's GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4400:26:2400:52:1101:19:24
587SZKUDLAREK Michał 144run-log.comBRZEGM-3000:01:2800:25:2600:51:1901:19:25
588SARKOWICZ Adam 1081niezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:5600:26:5200:52:4101:19:27
589GÓRECKI Janusz 175GLIWICEM-5000:00:1600:25:2100:51:2201:19:31
590WOLAŃCZYK Kamila 703GLIWICEK-3000:00:0300:25:2800:51:2501:19:37
591KOWALCZYK Józef 1198M-4000:00:5500:26:0100:51:5201:19:38
592CZAPLA Arkadiusz 498BYTOMM-4000:02:0900:26:5800:51:4301:19:38
593SIERADZKI Dariusz 293Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:3100:27:1600:52:5601:19:41
594CIASTO Sebastian 800PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3200:25:4100:51:0901:19:44
595CYRAN Adam 1048PFRADLINM-4000:00:2800:26:4800:52:5001:19:47
596JĘDRYKA Piotr 1157Tenneco Automotive Eastern EuropeBYTOM/MIECHOWICEM-4000:00:2700:25:0600:51:0601:19:49
597KOŁAKOWSKI Bartosz 982BYTOMM-3000:02:0800:25:5600:52:0501:19:50
598CZAJA Łukasz 1204ŁANY WIELKIEM-3000:01:1800:27:3400:53:0401:19:51
599SELIGA Paweł 291Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:1700:27:3400:53:0601:19:52
600ŁATAK - SKRABUT Barbara 349MustangiGLIWICEK-3000:01:2800:26:2900:52:1001:19:54
601SIUDYGA Tomasz 1022BYTOMM-4000:00:0500:26:4800:52:5001:19:56
602KRAJEWSKI Radosław 320GLIWICEM-3000:00:4000:28:1900:53:3601:19:56
603ZAWADZKI Robert 1002CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:5400:26:3000:52:3901:19:58
604MIZERA Robert 81GLIWICEM-4000:01:3100:27:1400:53:0301:19:58
605KOŁAK Szymon 480PYSKOWICEM-2000:00:3000:26:0200:52:2501:20:01
606ŚWIĘS Robert 975TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3800:26:4300:52:2101:20:06
607SZYMIK Michał 1051RYBNIKM-3000:01:4800:26:3800:52:4801:20:06
608SZYMCZYSZYN Jerzy 1004Scuba DiveOPOLEM-4000:01:5600:27:0700:53:2101:20:07
609DĄBROWSKI Marcin 154GLIWICEM-3000:00:1400:25:5800:52:3701:20:08
610MILER Ireneusz 369ŚWIĘTOSZOWICEM-4000:01:4400:27:0000:52:4501:20:08
611OSETEK Wiesław 1102Osetek teamWODZISŁAW ŚLĄSKIM-2000:00:0700:23:5000:50:4101:20:12
612CIMAŁA Rafał 652ista biegAmyTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:27:0700:53:1401:20:12
613STACHOWSKI Wojciech 142GLIWICEM-4000:00:1400:26:2700:52:4101:20:13
614GAŁECZKA Michał 247GLIWICEM-2000:01:1200:26:0100:52:1901:20:13
615ROZWADOWSKI Dariusz 1060GLIWICEM-4000:01:1400:26:4200:53:0101:20:14
616SZCZYRA Jan 552KATOWICEM-3000:01:3500:27:1100:53:1901:20:16
617JEGLA Sebastian 4394T Sp. z o.o.RUDA SLASKAM-4000:00:5300:26:1900:52:3801:20:25
618MULARCZYK Agnieszka 1033ZAWIERCIEK-3000:00:5100:26:0300:52:0601:20:26
619BAUMERT Rafał 577ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:3500:27:4100:53:2001:20:27
620KORCZAK Krzysztoff 1088PABIANICEM-4000:01:4700:27:1500:53:2801:20:29
621PINKAWA Olgierd 1073KATOWICEM-4000:00:2700:26:4900:52:5101:20:31
622KLESZCZ Marcin 901GLIWICEM-3000:01:1400:26:4000:52:5801:20:34
623PLOCH Tomasz 5momo teamGLIWICEM-3000:00:4400:26:4700:52:5701:20:37
624SALA Nela 691GLIWICEK-3000:00:4500:26:4700:52:5801:20:38
625FIT Olga 861HireRight Running TeamKATOWICEK-3000:01:3200:26:1800:52:2501:20:39
626CZORNIK Jarosław 979Lucky LosersLISÓWM-3000:00:1000:26:2500:52:5001:20:41
627OCHMAN Ireneusz 70Opel Active TeamGLIWICEM-5000:01:1800:27:3000:53:5501:20:41
628HANO Jan 1061GLIWICEM-7000:00:4000:26:4200:53:0501:20:45
629KOWALCZYK Grzegorz 159Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:0700:26:3400:52:4401:20:48
630KOCIELSKA Anna 661AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:01:0800:26:3800:52:4201:20:48
631SKURZYŃSKA Kaja 751CHORZÓWK-2000:01:1700:26:4100:52:4101:20:49
632WOZNIAK Marek 938Cisco Running TeamZABRZEM-3000:01:0500:26:1100:52:1901:20:51
633MICHNA Wojciech 1177GLIWICEM-2000:01:1200:26:0000:52:3901:20:51
634ŻYNDA Łukasz 648GLIWICEM-2000:00:1400:27:0600:53:3801:20:56
635WĄSOWSKI Marek 939MAXIMUSMIKOŁÓWM-4000:01:1200:27:0800:53:2101:20:57
636STAWSKA Joanna 35biegaj z treneramiGLIWICEK-5000:00:4900:27:0500:53:2201:21:01
637DOBOSZ Mariusz 138GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0200:27:1900:53:3001:21:05
638RYGIEL Sebastian 702GLIWICEM-3000:00:5100:26:3000:52:4301:21:06
639PENKALA Artur 137GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0100:27:1900:53:3101:21:06
640LEWANDERSKI Dariusz 547HirschvogelBYTOMM-3000:01:3000:27:3600:53:5301:21:06
641CZEMPIEL Łukasz 655PILCHOWICEM-3000:02:1200:27:1300:53:1601:21:08
642GAWEŁ Krzysztof 216MIKOŁÓWM-5000:00:2600:26:1500:52:3601:21:10
643PIERZCHALSKI Krystian 1056CHORZÓWM-3000:01:3600:27:4700:53:4501:21:12
644GRABOWSKI Maciej 922BYTOMM-3000:01:2200:27:2500:53:4201:21:14
645SZULC Michał 3364MKOTULINM-4000:01:0100:27:1800:53:5001:21:16
646PROKOP Elżbieta 100BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK-5000:00:3400:27:1300:53:3001:21:17
647JEZIOR Bartosz 1153Tenneco Automotive Eastern EuropeZABORZEM-3000:02:4000:27:1100:53:1601:21:17
648JEZIORNY Ryszard 451Wieluń BiegaWIELUŃM-5000:00:2100:28:3100:54:4201:21:23
649KANIA Dominik 1075R.R. Martin pisz już te książkiKATOWICEM-3000:01:1500:27:4200:54:0801:21:24
650OSIŃSKI Paweł 140Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:02:0000:26:3200:52:3901:21:32
651POLAK Krzysztof 133Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:0600:28:0600:54:4201:21:36
652WIECZORKE Marcin 553PRZYSZOWICEM-4000:00:3700:25:5400:52:1901:21:37
653SIKORA Grzegorz 420ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:4700:27:4300:53:0901:21:37
654ROGÓŹIK Szymon 1232GLIWICEM-3000:01:1300:26:3300:53:0701:21:41
655NANCKA Brygida 204ZABRZEK-4000:00:5000:27:1100:53:4101:21:45
656MORITZ-PIĄTEK Kasia 67KATOWICEK-4000:01:0500:27:0400:53:2301:21:46
657KUCZERA Łukasz 540RYBNIKM-3000:01:4000:27:4200:54:1001:21:50
658OLESIŃSKI Tomasz 299KNURÓWM-4000:00:1100:27:3800:54:0401:21:51
659OLESIŃSKA Joanna 298KNURÓWK-4000:00:1200:27:3800:54:0401:21:51
660RYZIŃSKI Dariusz 19san escobarGLIWICEM-5000:00:1000:25:5600:52:4801:21:52
661SMUDA Andrzej 157AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2500:27:1400:53:4501:21:52
662MUSZYŃSKA Ewa 559FizjoFunkRYBNIKK-3000:00:4500:27:3700:54:1601:21:56
663KRZYSZKOWSKA Agnieszka 65GLIWICEK-3000:00:4600:26:4000:53:3501:21:56
664RADUCKI Andrzej 1001Wieluń BiegaWIDORADZM-4000:00:5000:28:2000:54:5101:21:58
665LINEK Mariusz 1180GLIWICEM-4000:00:2900:27:0700:53:4801:21:59
666BIELECKI Adam 576Château ChalinBIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0100:26:5600:53:4901:22:03
667KOWALCZYK Robert 664Ista BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:01:3500:27:1100:53:2001:22:06
668ŁOSIK Konrad 2405RUDA ŚLĄSKAM-4000:01:5900:26:4000:53:1801:22:14
669PAWLIK Rafał 591PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:5600:27:3700:53:3401:22:17
670KALATA Grzegorz 564GLIWICEM-2000:01:5700:26:3200:53:0701:22:18
671SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1124GLIWICEM-3000:01:4300:27:4200:53:5201:22:19
672PRUCHNIK Andrzej 88Opel Active TeamGLIWICEM-5000:00:1500:26:0600:52:3601:22:20
673BOGDAŁ Michał 768GLIWICEM-3000:01:0300:28:3600:55:1101:22:22
674DYMAREK Łukasz 351KM PSP GliwiceTOSZEKM-3000:01:0700:26:3100:53:0701:22:22
675KUCZMA Joanna 433GLIWICEK-4000:01:0000:27:3300:54:2601:22:30
676PIŁAT Jarosław 74KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:2100:28:0400:55:3401:22:30
677POLEWSKI Piotr 1090GLIWICEM-5000:01:4600:27:4000:54:1701:22:30
678STEINHOFF-TRACZEWSKI Marek 704GLIWICEM-2000:00:2000:25:5200:52:1401:22:32
679CYBA Marek 129GLIWICEM-4000:01:4200:27:4300:54:1701:22:34
680GAWRYŚ Bartek 2409SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5900:26:3900:53:1701:22:34
681POKRYSZKA Bartosz 30GLIWICEM-3000:01:2000:28:0300:54:2601:22:35
682STALICA Wojciech 984IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:01:1600:28:0700:54:3001:22:39
683KORDECKI Bartosz 778Ballena MoradaGLIWICEM-3000:01:1900:27:4600:54:3401:22:40
684DRZEWIECKA Julita 733KGBGLIWICEK-4000:01:2400:26:5600:54:0101:22:53
685NAWROT Agnieszka 1133SULEJÓWEKK-4000:00:1700:27:2700:54:0701:22:56
686MARKIEWICZ Rafał 1134WARSZAWAM-4000:00:1800:27:2600:54:0601:22:56
687BIOLIK Piotr 527GLIWICEM-5000:00:2000:26:0600:53:0501:22:56
688POPIEL Adriana 50GLIWICEK-3000:01:0500:27:4700:54:3901:22:57
689GŁÓWKA Alfred 965karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM-5000:00:4000:27:1800:54:3001:22:58
690KONOPKA Agnieszka 235GLIWICEK-3000:00:5600:27:4000:54:2401:22:58
691TYLMAN-MADEJCZYK Marta 53MTM | IB TEAMGLIWICEK-3000:01:1800:28:1000:54:4401:22:59
692FLORECKI Andrzej 82AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:01:0800:26:4100:53:2901:23:01
693PERZANOWSKI Piotr 414GLIWICEM-2000:01:4100:27:4800:54:3901:23:01
694LACH Grzegorz 917Blood MantraKIETRZM-3000:02:2400:27:2900:54:2001:23:01
695BOJDA Dawid 477GLIWICEM-2000:00:3100:27:1000:54:3701:23:06
696PRZESTALSKI Marian 1169WROCŁAWM-2000:01:5200:28:1900:55:0301:23:08
697PRZESTALSKI Kornel 1168WROCŁAWM-2000:01:5200:28:1900:55:0701:23:08
698DWORNICZAK Paweł 880SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5300:28:0200:55:1301:23:08
699WOLIŃSKI Józef 36GLIWICEM-5000:01:4000:28:0000:54:4801:23:11
700WALEWSKI Kamil 888PropointGLIWICEM-3000:00:0900:26:0000:54:0801:23:13
701SERAFIN Patryk 847GLIWICEM-2000:01:2300:28:2300:55:0801:23:13
702MAŁKOWSKI Tomasz 557Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1100:28:0800:54:5301:23:14
703PASSIA Robert 445KATOWICEM-3000:01:1700:28:0900:55:3901:23:15
704SCHWARZ Jarosław 1189GLIWICEM-3000:00:0900:26:2300:53:2001:23:17
705ŚLIWIŃSKA Alicja 102Night Runner GliwiceGLIWICEK-3000:01:0900:28:0100:54:5801:23:18
706KOLODZIEJ Jacek 890Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0900:28:0000:55:0101:23:19
707BIAŁECKI Jan 347RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:3400:27:5200:54:3501:23:19
708JAKUBIK Witold 692PRZEZCHLEBIEM-6000:00:1500:27:2500:54:2801:23:24
709MANISTA Paweł 651GLIWICEM-2000:01:2000:28:0700:55:0701:23:24
710PŁONKA Krzysztof 621JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:01:2900:27:5700:55:0501:23:25
711ROŻEK Michał 276GLIWICEM-5000:01:2000:27:5800:54:5801:23:27
712ROŻEK Agata 277GLIWICEK-1800:01:2000:27:5800:54:5701:23:27
713BOGUSZ Damian 49ZABRZEM-3000:01:2600:27:1600:54:1601:23:27
714PATRYARCHA Piotr 851SOSNOWIECM-4000:01:5400:28:0700:55:0501:23:27
715BLASZKE Waldemar 328NR GliwiceGLIWICEM-5000:01:3700:28:0000:54:5401:23:29
716CZERNEK Marek 549Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:4200:28:1000:55:2301:23:29
717KOWALCZYK Tomasz 713life coachGLIWICEM-3000:01:2400:27:5700:55:0101:23:31
718ĆWIOK Marek 426TUV RheinlandPANIÓWKIM-4000:00:5500:27:2600:55:0001:23:36
719OSTROMĘCKI Andrzej 424Pędząca KrewetkaGLIWICEM-3000:01:3200:27:5600:55:2501:23:38
720WOŹNIAK Marek 337GLIWICEM-4000:01:1700:28:0800:55:1201:23:41
721CHODAWSKA Dorota 731Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:2100:28:0400:55:2301:23:42
722SOBEL Łukasz 801Opel Active TeamUJAZDM-3000:01:2100:28:0400:55:2301:23:43
723KOZACZKA Włodzimierz 192BB El-Projekt TeamGLIWICEM-4000:01:2200:28:0000:55:1801:23:43
724MOJ Adam 1003CHORZÓWM-3000:01:4700:27:1300:54:1401:23:44
725WEBER Tomasz 23Husaria Race TeamGLIWICEM-2000:01:2200:28:3600:55:3601:23:48
726PUCHAŁA Ewelina 1086PacemakerKATOWICEK-3000:01:1700:28:0800:55:4601:23:52
727SOROKA Krzysztof 1083RACIBÓRZM-3000:01:5100:28:0100:55:1301:23:52
728BŁACH Piotr Buła 968PacemakerGLIWICEM-5000:01:1600:28:0800:55:3801:23:53
729KALBARCZYK Arkadiusz 954Easy Run RacibórzRACIBÓRZM-3000:01:1800:27:5800:55:1701:23:53
730KROCZEK Liliana 452Knight Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1500:28:1000:55:4501:23:56
731MICHALAK Patryk 509ZABRZEM-2000:01:0900:28:1600:55:4701:24:01
732WÓJCIK Anna 935GLIWICEK-3000:00:4900:28:0900:55:4301:24:04
733LESISZ Katarzyna 920ZABRZEK-4000:00:4900:28:0900:55:4301:24:04
734MĄCZKO Jan 1045ZABRZEM-5000:00:5100:28:4100:55:5401:24:04
735RYMASZEWSKI Wojtek 1054ZABRZEM-3000:01:0400:28:1400:55:5301:24:05
736BIAŁAS Krzysztof 797ŁamignatyORNONTOWICEM-4000:01:1500:28:5100:56:2201:24:07
737HERUD Magdalena 996EKO-OKNA RUNNERSPIETROWICE WIELKIEK-3000:01:2300:28:3000:55:4201:24:10
738KOPPEL Bartłomiej 68Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2700:28:1600:55:3701:24:10
739DYNIA Krystian 1218JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3000:02:0300:28:1500:55:0601:24:12
740URBAŃSKI Marek 1021WORK4ZABRZEM-4000:01:1200:27:4800:55:2501:24:15
741WIDURSKA Magdalena 941PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:5200:28:3100:55:5101:24:15
742KOŻUCH Agnieszka 940Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:5200:28:3100:55:5101:24:15
743MAKOSZ Barbara 105Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:02:0100:28:1700:55:1101:24:15
744GDULA Teodozja 269GLIWICEK-6000:01:4500:28:1000:55:1501:24:19
745PAWLIK Michał 245GLIWICEM-3000:01:0600:27:5300:55:2801:24:22
746KANIOWSKI Andrzej 431BYTOMM-3000:00:2900:27:4500:55:1201:24:23
747BATEJKO Beata 164BeeTeamCHORZÓWK-4000:00:5000:27:4100:55:2301:24:23
748MAŚLANKA Ireneusz 464Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:1800:28:1000:55:3201:24:23
749ZEMŁA Piotr 267GLIWICEM-4000:00:5600:27:5500:55:5201:24:26
750KOPER Tomasz 365GLIWICEM-3000:00:1300:28:5600:56:2001:24:28
751LATUSEK Krzysztof 373Pierdzący KalafiorTYCHYM-3000:00:1300:28:5600:56:1901:24:28
752SZCZECH Krzysztof 742GLIWICEM-4000:01:1400:28:0300:55:2401:24:28
753BUKOWSKI Adam 234GLIWICEM-2000:00:4400:27:4300:55:5201:24:29
754MASIAREK Mariusz 327Drużyna MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM-4000:01:1100:28:1300:55:4501:24:30
755OZYP Mariusz 232ODriveGLIWICEM-2000:00:0100:28:3000:56:2301:24:35
756ZIMOCH Grzegorz 240GLIWICEM-3000:01:4600:29:0900:56:2501:24:35
757MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 226SZAŁSZAK-4000:00:3600:27:3900:54:4801:24:36
758SZCZYPKA Marianna 885PSTRĄŻNAK-4000:01:0500:28:3400:56:1001:24:37
759WŁOSZCZYŃSKA Ewa 103IB TEAMGLIWICEK-3000:01:1700:28:4200:55:4601:24:40
760KUREK Jacek 205ZABRZEM-3000:00:1900:27:0100:54:5101:24:42
761ZIMNY Marcin 737GLIWICEM-3000:01:1900:28:0200:55:2601:24:43
762KOWALCZYK Anna 567HirschvogelZABRZEK-4000:01:2800:28:4600:56:1001:24:44
763GRADOŃ Włodzimierz 850RYBNIKM-5000:01:1000:28:2200:55:3801:24:47
764GRABSKI Michał 548Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:01:1600:28:0700:55:3301:24:49
765ŚLIWKA Janusz 630OPOLEM-3000:01:2400:28:1000:55:3501:24:49
766JANICKA Dagna 632DREAM TEAMOPOLEK-3000:01:2400:28:1000:55:3501:24:50
767KLEJNOWSKI Mateusz 461GLIWICEM-2000:00:5800:28:1100:55:4801:24:51
768PUKAS-STĘCLIK Karolina 428RYBNIKK-3000:01:0900:28:5500:56:3701:24:52
769PIELA Monika 238BYTOMK-2000:02:0100:28:1600:55:4701:24:52
770KLEJNOWSKA Katarzyna 453GLIWICEK-2000:00:5800:28:1100:55:5101:24:53
771JAWORECKI Paweł 1112ZABRZEM-5000:01:0000:26:4100:54:3701:24:55
772JAKUBIAK Arkadiusz 12Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1900:28:1000:55:4301:24:55
773KRAKOWSKI Jacek 1121IPA II KatowiceGLIWICEM-4000:01:4500:28:1100:55:5301:24:55
774ORŁOWSKI Daniel 838BestWhiskyMarket.comDEBRZNOM-4000:01:2500:28:2000:55:5901:24:59
775KLIMAS Jarosław 360JAVAPPAGLIWICEM-3000:00:5100:27:2000:55:0001:25:02
776MUSIAŁ Bożena 921ZABRZEK-3000:00:5000:28:0700:55:4301:25:08
777SZAFRUGA Michał 499W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:4900:28:1300:55:2901:25:08
778BARTAS Agnieszka 500ISTA bieg A myGLIWICEK-3000:01:4800:28:1400:55:2601:25:09
779KNEBEL Patrycja 919ZABRZEK-3000:00:4800:28:0900:55:4501:25:10
780GĘBCZYŃSKI Paweł 143GLIWICEM-3000:01:4300:28:0600:55:5801:25:10
781MISIURA Artur 1057GLIWICEM-2000:00:4500:28:4200:56:2401:25:15
782JANCZAŁA Sabina 642SBRTGLIWICEK-2000:01:1400:28:2300:55:5601:25:16
783ŁUBKOWSKI Robert 1100WĘGRZCE WIELKIEM-4000:01:4900:28:5800:56:3101:25:16
784KONOPKA Marek 228SZAŁSZAM-4000:00:3500:27:4500:55:2201:25:17
785ZAPOTOCZNA Renata 359GLIWICEK-4000:01:3200:28:0200:55:3001:25:18
786KWIATKOWSKA Katarzyna 72ŻERNICAK-4000:00:4600:28:0100:55:4401:25:19
787ZAMOJSKA Iwona 828Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:01:3900:27:4700:55:0801:25:19
788WYPCHOŁ Piotr 646BARGŁÓWKAM-5000:01:2100:29:0700:56:1501:25:27
789CZERNIAK Żaneta 846GLIWICEK-4000:01:2300:28:2300:55:3901:25:27
790MACHNOWSKI Wojciech 207Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2000:28:0800:55:4501:25:29
791BRZEŹNIAK Krzysztof 1152Tenneco Automotive Eastern EuropeRUDA ŚLASKAM-4000:02:3200:28:2600:56:1801:25:29
792LEWANDOWSKI Grzegorz 1025ZABRZEM-3000:01:2300:28:3500:56:2401:25:30
793UNIEJEWSKI Tomasz 961KATOWICEM-3000:01:2500:28:0400:55:4001:25:30
794SYGUŁA Katarzyna 132KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:00:4100:27:5300:55:5901:25:31
795PADOŁ Zbigniew 278GLIWICEM-5000:00:1200:29:2200:56:5901:25:32
796BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 208ZABRZEK-4000:01:2200:28:4600:56:2701:25:32
797SANOCKA Dorota 286ZABRZEK-4000:01:2300:28:4500:56:2501:25:32
798PIEKARA Piotr 653GLIWICEM-2000:00:4600:29:2900:57:0401:25:34
799HAMANN Slawomir 294Night RunnersKATOWICEM-3000:01:3800:27:5200:56:1801:25:34
800JAROSZEK Artur 491GLIWICEM-3000:01:4000:29:0900:56:3901:25:34
801POPIELUCH Daniel 492TOSZEKM-3000:01:3900:29:1000:56:3801:25:35
802MRÓZ Adrian 647TS Iron Man GogolinGOGOLINM-4000:01:2000:28:0700:55:4101:25:37
803NIEDŹWIECKI Paweł 958Ochotnicza Straż Pożara w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:1200:29:2300:57:0801:25:39
804BĄK-CESARZ Damian 596GLIWICEM-4000:01:1300:28:4700:56:3601:25:39
805WIECZOREK Tomasz 807BOBROWNIKIM-4000:01:3800:28:0000:55:4601:25:39
806CESARZ Alicja 597GLIWICEK-3000:01:1300:28:4800:56:3501:25:40
807KUCHNO Marcin 978TAKENAKAGLIWICEM-4000:01:3800:29:0300:57:1701:25:41
808ZAWADA Agnineszka 525GLIWICEK-4000:01:2700:27:4700:55:1801:25:43
809KAMECKI Maciej 875Good Time Maciej KameckiGILOWICEM-3000:01:4200:29:2200:57:1101:25:44
810MAZUR Sławek 408iniemaslabych.plŻORYM-4000:01:1900:28:4600:56:3801:25:45
811BZOWSKA Aleksandra 41Night RunnersGLIWICEK-3000:01:2500:29:4200:56:3401:25:46
812KUBIAK Grzegorz 650GLIWICEM-3000:00:2000:27:3000:55:2101:25:51
813STYGIENKO Małgorzata 814RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:4400:29:0300:56:2901:25:51
814GUŁA Błażej 635GLIWICEM-3000:01:2500:28:5400:56:4901:25:54
815SEROCKI Michał 907GLIWICEM-3000:00:4700:29:0200:56:2701:25:55
816POKRYSZKA Wojciech 242Kombo KurczakiŻERNICAM-2000:01:2000:27:4000:55:4601:25:56
817DEMBOWSKA Bożena 771BOGUCHWAŁOWICEK-3000:01:5100:28:5400:57:1701:25:56
818DRAMSKA-KUŹMA Julia 395GLIWICEK-2000:00:4300:28:4100:56:2901:25:58
818KUŹMA Jakub 407GLIWICEM-3000:00:4300:28:4100:56:2901:25:58
820WÓJCIK Rafał 824GLIWICEM-4000:01:1900:28:3400:56:4601:25:59
821BOJANEK Tomasz 1191GLIWICEM-3000:00:2300:26:2400:53:1101:26:01
822ZEGARTOWSKI Grzegorz 649EZUNIVERSEGLIWICEM-4000:02:1300:29:3000:57:1801:26:01
823BLACH Damian 791EZUNIVERSEGLIWICEM-2000:02:1300:29:3000:57:1701:26:02
824NOGA Łukasz 788Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:4500:28:2800:56:0601:26:05
825ZIĘBA Michał 889GLIWICEM-2000:01:4100:27:3900:55:4901:26:05
826GRABOWSKI Zbigniew 923BYTOMM-6000:01:2400:28:2500:56:1601:26:14
827MALSKA-WYROZUMSKA Małgorzata 178GLIWICEK-3000:01:4400:28:1200:55:5801:26:14
828BĄCZEK Grzegorz 973GLIWICEM-3000:02:5600:29:1000:57:0201:26:15
829WYSZYŃSKA Karina 895Dar-bud teamKIETRZK-3000:01:2300:28:3600:56:1101:26:16
830ZIĘBA Anna 1013DAR BUD-TEAMKIETRZK-3000:01:2400:28:3700:56:1701:26:16
831STYCZEŃ Justyna 805ZABRZEK-3000:01:2400:28:0900:55:3601:26:17
832TETLAK TEACZ Barbara 913GLIWICEK-3000:01:4500:28:5900:56:5801:26:19
833OLSZEWSKI Bartosz 1244CHODZIEŻM-2000:01:2600:29:1200:57:1601:26:28
834CIEŚLA Anna 937Lecymy durśPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:5200:28:3200:55:5101:26:29
835BARWICKA-KISIEL Sabina 1028ZABRZEK-3000:01:2900:28:2600:56:4001:26:32
836KACZMARSKI Jacek 502BYTOMM-3000:01:4500:27:5800:56:4001:26:32
837CZERNIK Andrzej 884ZABRZEM-6000:02:5500:28:0800:56:2301:26:38
838LEDWOŃ Aneta 340Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1100:28:4100:56:4701:26:39
839JEZUSEK Piotr 210RebeliaRACIBÓRZM-3000:01:4100:28:2400:56:1201:26:46
840BOROWICZ Roksana 362Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:01:0200:28:2900:56:3101:26:50
841LACH Iwona 772NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-3000:02:0700:28:4100:57:0701:26:57
842GUJA Bogusław 197KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-6000:00:4100:28:3300:56:5301:26:58
843KWAŚNIOK Rafał 150Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:02:0700:28:4100:57:0701:26:58
844SPODZIEJA Aleksandra 339RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:3100:29:2200:57:2701:27:00
845HAJNRICH Maciej 1058KATOWICEM-3000:00:3500:28:4300:56:5101:27:02
846HANZEL Anna 99AKMB PędziwiatrGLIWICEK-5000:01:0400:28:1500:56:4701:27:02
847KULESZA Łukasz 1094MIKOŁÓWM-3000:00:3400:28:4400:56:5201:27:03
848STANISZEWSKI Krzysiek 706Zarazić pasjąGLIWICEM-2000:01:0700:28:1500:55:3301:27:03
849KOŁODZIEJCZYK Karolina 386Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK-3000:01:2800:29:4200:58:1601:27:04
850PIETRUCHA-WALCZYSZYN Anna 1030BYTOMK-4000:00:1700:28:1700:56:2501:27:12
851RUSIECKI Dawid 1097GLIWICEM-3000:01:0600:27:1900:55:2201:27:17
852KOTARSKA Angelika 986TAKEKAKAGLIWICEK-2000:01:3800:29:0600:57:3301:27:17
853NOWORYTA Bogusław 1074FLUOR SAPIOTROWICEM-3000:02:1900:29:1300:57:3301:27:17
854SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 443Run and FunKIELCZAK-3000:01:3100:29:0800:57:2401:27:18
855ZIMOCH Beata 231GLIWICEK-3000:01:4600:29:0900:56:2601:27:18
856BARAŃSKI Grzegorz 416GLIWICEM-3000:01:5100:29:4600:57:4101:27:23
857WOŹNICZKO Robert 312Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:1700:27:3700:56:0801:27:26
858JACEK Alina 1175ŁANYK-3000:00:1700:27:3800:56:0901:27:26
859JANKOWSKA Anna 795ZABRZEK-3000:01:4600:28:5800:56:5801:27:27
860BUK Marcin 244GLIWICEM-2000:02:0500:30:4200:58:5901:27:36
861CZERNIK Rafał 333Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0800:28:5700:57:1201:27:36
862KOSAKOWSKA Elżbieta 323Sparta Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:1700:28:2000:57:0701:27:37
863OSIŃSKI Robert 310Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0700:28:5800:57:1201:27:37
864GAJDA Marek 689TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3400:28:5400:57:2401:27:41
865GAJDA Małgorzata 690TARNOWSKIE GÓRYK-4000:01:3400:28:5300:57:2401:27:41
866LEŚNIAK Ewa 331GLIWICEK-4000:01:4600:29:3500:57:5301:27:41
867SZOTA Magdalena 1116MIKOŁÓWK-4000:00:5400:26:4200:54:5801:27:45
868GRADZIŃSKA Agnieszka 1069KUŹNIA RACIBORSKAK-2000:01:2900:28:5700:57:3101:27:46
869PAWLIK Sebastian 507PYSKOWICEM-3000:01:4300:29:1800:57:5901:27:46
870MACIASZEK Grzegorz 736Crossfit Częstochowa BastionCZĘSTOCHOWAM-2000:00:2400:29:5200:58:5701:27:49
871KAPIAS Krystian 166GLIWICEM-4000:00:5300:27:2800:55:3401:27:51
872TOMANEK Paweł 948KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:2000:28:5500:57:3601:27:53
873BŁASZCZYK Paulina 237GLIWICEK-3000:01:5100:28:5400:57:1901:27:55
874KLAWENDER Ryszard 186Biegamy Z Sercem.plGLIWICEM-5000:01:3000:29:0600:57:3801:28:02
875SUSEŁ Alek 1245M-2000:00:0100:27:2800:53:4701:28:04
876DZIOBEK Jacek 816BYTOMM-4000:00:1300:28:3900:56:1801:28:07
877URBANEK Martin 618ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:3800:28:2200:57:3701:28:08
878HERLICZKA Tomasz 714GLIWICEM-4000:01:3100:29:1500:57:5401:28:10
879CHROBAK Kamila 246GLIWICEK-3000:01:2300:29:1400:57:3101:28:17
880KRAWCZYK Franciszek 113GLIWICEM-1800:01:2300:29:3800:57:2401:28:17
881GOLEC Katarzyna 811ŻYWIECK-2000:01:2600:28:1500:56:5301:28:17
882JURASZCZYK Katarzyna 1071ŻORYK-4000:01:4300:29:0700:57:4801:28:19
883BOBKOWSKI Maciej 46pyskowickie krokusyPYSKOWICEM-4000:00:1900:28:3800:57:3601:28:20
884MIERNICKI Mariusz 1881959DZIERŻONIÓWM-5000:02:0000:28:4000:57:3101:28:20
885PODOLAK Alfred 501LAKS FRETPOLPYSKOWICEM-5000:01:5700:27:0100:55:2101:28:32
886OPALIŃSKI Tomasz 874BetaniaGLIWICEM-3000:01:4300:29:2200:58:3601:28:33
887HONISZ Andrzej 1063ZABRZEM-3000:01:4200:28:5800:57:5101:28:37
888KAMIŃSKA Aleksandra 688GLIWICEK-2000:00:4300:29:4900:58:3601:28:38
889KMIEĆ Zbigniew 754CERTUMGLIWICEM-3000:01:4000:29:1500:58:0901:28:40
890IBROM-JASIŃSKA Justyna 904Angel Art StudioTARNOWSKIE GÓRYK-3000:01:2600:28:3700:57:1001:28:41
891DZIEDZIC Dominik 26PincetPlusGLIWICEM-3000:01:3300:29:0800:58:0101:28:42
892PUDEŁKO Dariusz 343Opel Activ TeamKOZŁÓWM-5000:01:3600:29:4000:58:4301:28:44
893MOTYL Adrian 170ZABRZEM-3000:02:4000:30:5400:59:0901:28:45
894KASZUBA-ŚMIEJA Małgorzata 698GLIWICEK-4000:01:3200:29:0700:57:5601:28:46
895DYGOŃ Małgorzata 288run&funGLIWICEK-4000:01:3200:29:0700:57:5801:28:46
896FAŁEK Dorota 832NiezrzeszonaKNURÓWK-5000:01:4600:28:1300:56:5301:28:46
897GÓRNY Magdalena 927PacemakerLĘDZINYK-3000:01:3000:29:0900:58:0001:28:47
898MAZUR Ewelina 101RUN&FUNGLIWICEK-4000:01:3100:29:0800:57:5901:28:47
899ŁAGOSZ Katarzyna 926PacemakerTYCHYK-3000:01:3000:29:0900:58:0001:28:48
900RATAJCZYK Beata 750SAS ZABRZEZABRZEK-3000:01:3000:29:1300:58:0301:28:52
901TKACZYK Agata 275GLIWICEK-2000:01:3100:29:2000:58:0701:28:54
902ZGÓRSKI Grzegorz 830SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:3900:28:5900:57:5401:28:57
903HAJOK Magda 831GLIWICEK-3000:01:3900:28:5900:57:5501:28:58
904ŻAK Sonia 354KNURÓWK-2000:01:0300:29:0700:58:2001:29:05
905MAŁYSA Łukasz 620ORZESZEM-3000:01:1400:29:2500:58:1801:29:05
906GRZELA Jacek 1199KATOWICEM-3000:00:4200:29:2500:58:0201:29:11
907GĄSZCZAK Tadeusz 593GLIWICEM-7000:00:2100:29:3400:58:1701:29:13
908ADAMCZYK Jan 106John Jan AdamczykRADONIAM-3000:00:1500:27:3300:57:0001:29:21
909BUDZIŃSKA Ania 319ZABRZEK-3000:00:1300:27:5500:56:5401:29:24
910JĘDRZEJEWSKI Piotr 187KATOWICEM-5000:01:3500:29:3700:57:5901:29:26
911KOWALCZYK Kamila 1016GLIWICEK-3000:00:2800:28:2400:57:3401:29:27
912HEJNE Agnieszka 56POZNAŃ, DĄBRÓWKAK-3000:01:0500:28:3000:57:3501:29:27
913POGORZELSKA-KLIKS Agata 98FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4000:02:1200:30:2900:58:5401:29:32
914PIETRAS Marcin 931KRAKÓWM-4000:01:3300:29:0700:58:1501:29:37
915KOZIOŁ Ryszard 595GLIWICEM-5000:00:3000:27:4600:56:5301:29:38
916CZERNIEWICZ Anna 423KNURÓWK-4000:01:5900:29:4200:58:4401:29:41
917FIEDOR Anna 799GLIWCEK-3000:02:0000:29:4200:58:4401:29:41
918BIEŃKOWSKI Paweł 609RYBNIKM-3000:01:3400:29:5200:59:0901:29:42
919WRÓBLEWSKA Ewa 1209GLIWICEK-4000:02:0400:29:5400:58:5201:29:42
920MATUSZNY Barbara 1208GLIWICEK-4000:02:0400:29:5400:58:5101:29:42
921PEREK Justyna 422GLIWICEK-3000:01:5900:29:4200:58:4301:29:43
922GADAWSKI Bartłomiej 189SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:1400:29:1700:58:1001:29:49
923DAWIDKO Paweł 717GLIWICEM-2000:01:1400:29:1700:58:1001:29:49
924BARNAS Ilona 821prettyfittyteamWARSZAWAK-3000:00:4300:28:5700:57:5701:29:50
925SIERADZKA Weronika 546RUDA ŚLĄSKAK-2000:02:0100:29:4200:58:4501:29:51
926JANAS Piotr 700Night runnersGLIWICEM-4000:00:2900:29:0700:58:1301:29:52
927STEMBALSKI Remigiusz 427Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3600:30:0000:59:0301:29:54
928JARASZ Aleksander 449Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3700:29:5900:59:0001:29:54
929GRZEGORCZYK Monika 183Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:3700:29:5900:59:0201:29:54
930BIENIEK Adam 444Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3800:29:5700:59:0101:29:54
931STOJAK Paweł 740CHORZÓWM-3000:01:5700:29:4200:58:3701:29:54
932KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 741CHORZÓWK-3000:01:5700:29:4200:58:3901:29:54
933DELEWSKA Dorota 268Nigcht runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:3400:30:0200:59:0201:29:55
934MASTALSKA Marzena 950Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:3500:30:0100:59:0301:29:55
935SZELUGA Jerzy 555ZABRZEM-4000:01:3700:30:0000:59:0501:29:55
936ROLIŃSKI Tymoteusz 1118ZABRZEM-2000:01:3700:29:5900:59:0001:29:55
937CZAJKA Edward 122Night Runners ZabrzeTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3500:30:0200:59:0401:29:56
938ROSA Anna 1166-KATOWICEK-5000:00:2200:30:1100:59:0901:29:57
939BIZUGA Łukasz 946EWSASZSOSNOWIECM-3000:00:2200:29:1900:57:4401:29:59
940KOWALCZYK Owidiusz 104Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:1800:30:0700:59:1701:30:01
941FILIPEK Beata 1197KB CentrumBYTOMK-4000:02:1000:30:0000:59:1301:30:01
942SUFLETA Aneta 253GLIWICEK-4000:00:1800:30:0700:59:1701:30:02
943DUDEK Marzena 250GLIWICEK-4000:00:1800:30:0700:59:1701:30:02
944PIETRZYK Agnieszka 1223Husaria Race TeamPYSKOLICEK-3000:01:5900:29:4100:58:5701:30:05
945WTORKOWSKI Eryk 1158Judo CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:01:1500:29:4100:58:3901:30:07
946SAMOL Aleksandra 270GLIWICEK-2000:01:4400:29:5900:59:0101:30:08
947STARONIEWICZ Janusz 1127KJB Rabka-SłoneRABKAM-6000:00:5200:30:0200:59:1801:30:12
948BŁASZCZYSZYN Michał 392GLIWICEM-2000:02:2700:30:1000:59:1901:30:14
949MULEWSKI Bogdan 181ZABRZEM-4000:01:1100:30:2500:59:2701:30:19
950GORUS Anna 403night runners zabrzeZABRZEK-3000:01:1000:28:0900:59:2501:30:21
951KURIATA Janek 1000Gryf KietrzKIETRZM-4000:02:2100:28:2800:58:0801:30:34
952WILSZ Ewa 90FIS-SST TEAMPANIÓWKIK-4000:01:5400:30:1300:59:4701:30:39
953BROŻEK Anna 1043GLIWICEK-3000:00:4900:29:3600:59:0801:30:46
954BUFNAL Krzysztof 219GLIWICEM-4000:01:1700:28:5500:59:1301:30:47
955PŁOTEK Tomasz 1236DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:2000:30:2900:59:5701:30:47
956CIEŚLAK Sylwia 397Mustangi GliwiceGLIWICEK-3000:01:1700:28:4400:58:2801:30:48
957STYGIENKO Daniel 813RUDA ŚLASKAM-4000:01:4500:30:2700:59:5701:30:48
958POLEWKA Tomasz 988UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:30:0300:59:3901:31:00
959POLEWKA Beata 989UKS KometaGLIWICEK-4000:00:0300:30:0300:59:3901:31:01
960NAWRAT Joanna 1017GLIWICEK-4000:02:0100:27:2900:57:3601:31:01
961CODOGNI Adam 601BNI SilesiaZABRZEM-3000:01:2500:30:3301:00:2701:31:09
962KRUSZYŃSKI Marcin 388Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:1800:28:1800:57:2201:31:11
963ŚWIDEREK Michał 600GLIWICEM-3000:01:2700:30:3101:00:3001:31:19
964DYLONG Natalia 785GLIWICEK-2000:01:2300:31:1801:01:0701:31:32
965ĆWIOK Barbara 94FIS-SST TEAMPANIÓWKIK-4000:01:5300:30:1500:59:4801:31:43
966STEMPNIAK Izabela 539ZABRZEK-4000:01:2700:29:4700:59:3801:31:56
967ŚWIĄTKO Aleksandra 878KRAKÓWK-2000:01:2600:30:3601:00:4001:32:00
968CHOJOWSKI Oskar 470DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:1800:30:0000:59:5101:32:01
969SMOŁA Mieczysław 446AKMB PĘDZIWIATR GliwiceGLIWICEM-6000:01:0500:29:4900:59:0901:32:13
970RECZKO Mariusz 608MALINOWICEM-5000:00:3300:29:4401:00:1401:32:16
971MIRKA Arkadiusz 544KLUCZBORKM-3000:02:0500:30:4001:00:5501:32:18
972KMIECIK Marciin 370ZABRZEM-3000:02:0800:29:5100:59:0201:32:25
973HERLICZKA Renata 837GLIWICEK-3000:01:3000:30:3201:00:3401:32:30
974JURETKO Agata 1230CHORZÓWK-1800:01:2400:29:2300:58:5401:32:33
975KUNA Krzysztof 815BYTOMM-3000:00:1300:28:5400:59:2401:32:39
976DUSCHA Damian 1220M-3000:00:4700:30:5901:01:2401:32:44
977MAREK Robert 447Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:30:0901:00:3701:32:47
978OPANOWSKA Anna 536GLIWICEK-4000:01:4100:29:5000:59:4801:32:47
979KAMPA Iza 586ISTA biegAmyCHRÓŚCICEK-3000:02:0700:31:1701:01:5301:32:54
980SZUBERT Barbara 465PIASKIK-4000:00:2000:29:3400:58:4601:33:05
981JASIŃSKI Sebastian 817MIKOŁÓWM-1800:01:0900:30:0601:00:1201:33:07
982HANKE Klaudia 834ZABRZEK-4000:00:5000:29:4301:00:0501:33:24
983MONRZYCKI Dawid 1248M-3000:01:0300:30:5401:00:3701:33:46
984CISEK Stanisław 570GLIWICEM-3000:02:0700:31:3901:01:0501:33:55
985CISEK Agnieszka 571GLIWICEK-3000:02:0600:31:4001:01:1501:33:57
986MACKIEWICZ Katarzyna 227GLIWICEK-5000:01:3300:30:1301:00:2901:34:09
987CIEŚLAK Michał 526KRAKÓWM-3000:01:4800:30:3101:01:1101:34:11
988GOŁOFIT Aneta 260LUBLINK-3000:00:3500:30:3101:00:1301:34:15
989LATOS Marek 436Zabrzańskie Towarzystwo TraithlonoweGLIWICEM-3000:02:2900:29:1101:09:3101:34:21
990MARUMO Keishi 976TAKENAKAGLIWICEM-5000:00:1600:30:3701:01:0401:34:37
991KAŁUŻNA Anna 182GLIWICE-ŁABĘDYK-5000:00:1700:30:0701:00:3301:34:38
992KORLAGA Barbara 1067GLIWICEK-2000:00:0400:29:3701:00:5101:34:40
993KAWECKI Dariusz 1072ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM-4000:01:2300:31:2601:02:3601:34:55
994SKURA Adam 1052FLUOR SAKNURÓWM-2000:01:5300:31:5101:02:4301:35:00
995GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 368KRASOCINK-5000:01:2500:30:4401:01:1701:35:05
996ESTKO Anna 607WIĘKSZYCEK-3000:00:4900:31:2901:02:3201:35:12
997MACHACZKA Mariusz 1038WSOPŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:4500:31:5101:02:5301:35:16
998PORĘBA Gabriela 468KNURÓWK-4000:01:5500:31:1201:02:1101:35:19
999NOWAK Michał 1136ORNONTOWICEM-3000:01:3500:30:2401:01:4701:35:24
1000GRUCHALSKI Jakub 572BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:4000:31:2301:03:2201:35:52
1001MIKOŁAJCZYK Michał 209ZABRZEM-2000:00:3800:32:1601:03:4601:35:53
1002URBAŃCZYK Olga 214BRUDZOWICEK-2000:02:0700:31:5501:02:5901:35:53
1003URBAŃCZYK Agnieszka 292BRUDZOWICEK-4000:02:0500:31:5701:03:0201:35:55
1004LIS Iwona 334GLIWICEK-3000:01:2300:30:4001:01:5401:36:12
1005KASPEREK Ireneusz 136FIS-SSTZABRZEM-4000:02:1000:31:5101:03:1001:36:17
1006KASPEREK Magdalena 135FIS - SSTZABRZEK-4000:02:0900:31:5201:03:0901:36:18
1007PIKULSKA Beata 43Night RunnersGLIWICEK-3000:01:0400:30:0901:01:4501:36:25
1008ONAK Iza 58OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:01:5700:31:5701:04:2301:36:28
1009STELMACH Michał 429ZABRZEM-2000:01:5600:31:0301:02:4101:36:33
1010RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 79Night RunnersGLIWICEK-4000:01:0400:30:1001:01:4801:36:34
1011ADAMSKI Michał 955Gallup Arteria Management Sp z o.o. S.K.A.RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0600:32:0001:03:5401:36:37
1012ZDEB Barbara 80Night runners ZabrzeZABRZEK-3000:02:0600:32:0801:03:5401:36:37
1013OBEIDAT Gabriela 891SŁOMNIKIK-3000:01:5800:31:2801:03:0701:36:40
1014ŻABICKI Mariusz 566Klub Synka AdasiaGLIWICEM-3000:01:5700:32:0401:03:3601:36:45
1015GREGONIS Katarzyna 747ZABRZEK-2000:00:1300:30:1901:02:3601:37:04
1016BOMASTYK Beata 1146GLIWICEK-4000:02:0300:33:0101:04:5801:37:48
1017STRASSBERGER Katarzyna 542SPORT-RELAKSGLIWICEK-4000:02:0300:33:0101:04:5901:37:49
1018KUJDA Katarzyna 638KATOWICEK-2000:02:0400:31:4001:02:3201:37:52
1019STEINHOFF Adam 213WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:5600:31:1901:02:2501:37:54
1020STAŃCZYK Paulina 311Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:5500:30:4101:02:1701:37:57
1021SAMULEWICZ Marcin 201GLIWICEM-4000:01:5400:30:4301:02:1801:37:58
1022MATUSEK Roksana 1173LUBLINIECK-2000:01:5700:33:0101:04:5001:38:01
1023JANIA Alina 479Biegam Bo PonieważZABRZEK-3000:02:0900:31:1901:03:1501:38:10
1024MIŚKIEWICZ Magdalena 296AKT WatraGLIWICEK-3000:02:1900:31:4301:03:5601:38:12
1024KIEŁTYKA Justyna 300GLIWICEK-3000:02:2000:31:4201:03:5001:38:13
1026GRABALSKI Kamil 171KATOWICEM-2000:01:4300:33:1401:05:0301:38:15
1027FLOREK Anna 281GLIWICEK-3000:02:0600:33:1201:04:3401:38:24
1028POLOK Adrian 21Opel Active TeamGLIWICEM-3000:01:4000:30:1801:02:5601:38:30
1029GROSS Teresa 215UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMK-4000:02:1200:30:3201:03:1401:38:32
1030KASZTELAN-HUNIA Ewa 602wkurw_teamBYTOMK-4000:02:0900:32:1701:04:3101:38:44
1031BUREK Jadwiga 1235KS KoziołekKĘDZIERZYN KOŹLEK-3000:01:4100:32:1901:04:3301:38:48
1032WOŁOWSKI Michał 413Slam Drinkers BiłgorajBIŁGORAJM-2000:01:4100:32:1901:04:3201:38:48
1033FLOREK Wojciech 769EZUNIVERSETYCHYM-2000:02:1900:30:2901:02:5301:38:52
1034WIEDERMANN Krzysztof 925PedraforcaKOBYLANYM-4000:03:0400:32:1601:04:3401:38:54
1035BEDNARCZYK Łukasz 719brakJAWORZNOM-2000:01:4800:31:3101:02:2601:38:59
1036GAWLIK-RYBIŃSKA Kasia 257EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:4800:31:3001:02:2601:38:59
Niesklasyfikowani
MALCZYK Janusz 933Gopr BeskidyWISŁAM-40DNF00:33:20 DNF01:04:45 DNF01:39:04 DNF
1038MALCZYK Adela 934WISŁAK-4000:00:0000:33:1701:04:4701:39:07
1039KUBIAK Celina 558GLIWICEK-4000:00:4100:31:4901:03:3901:39:17
1040WĄSIK Rafał 886#KronikiBiegoweKRAKÓWM-3000:01:5800:32:3201:04:0401:39:20
1041CZAPEK Anna 568Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:02:3700:32:3501:04:3101:39:23
1042CZAPEK Marek 467night runners gliwiceGLIWICEM-4000:02:3600:32:3701:04:3201:39:24
1043TUROWSKA Anna 911GLIWICEK-4000:02:2800:32:5501:05:1601:39:28
1044STEFAŃSKA Beata 912GLIWICEK-4000:02:2900:32:5401:05:1701:39:28
1045PALICZUK Aleksandra 709ZABRZEK-3000:01:0800:32:2501:04:4701:39:31
1046NOWAK-BODUCH Joanna 605Night Runners GliwiceGLIWICEK-5000:02:2200:31:4001:03:3801:39:35
1047SOWULA Mateusz 485ZABRZEM-3000:01:4800:32:4001:05:1201:39:41
1048NOWAKOWSKI Radosław 560www.ra-no.plZABRZEM-3000:01:4800:32:4001:05:1201:39:41
1049ZIMNY Michał 168GLIWICEM-3000:02:3800:34:3101:05:1301:39:43
1050REKUS Jolanta 475GLIWICEK-3000:02:0700:32:4201:05:3201:39:50
1051PANENKA Małgorzata 117FIS-SST TEAMNIEBOROWICEK-4000:02:0400:33:1901:05:4201:39:51
1052MARUT Katarzyna 515Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:02:0800:33:1501:05:3401:39:51
1053ADAMOWSKI Jacek 745Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:02:0300:33:1601:05:4401:39:53
1054PAUL Violetta 469PacemakerGLIWICEK-4000:02:0200:33:1701:05:4501:39:54
1055BOGDANOWICZ Maja 329GLIWICEK-3000:02:0200:33:1701:05:4601:39:55
1056MENDEL Justyna 1049Wieluń BiegaPIASKIK-3000:00:2000:31:4801:04:2101:39:56
1057MOCHEL Kinga 879Night RunnersKRAKÓWK-4000:01:5900:32:0601:04:4401:39:57
1058FRĄC Dariusz 34PacemakerGLIWICEM-4000:02:0200:33:2101:05:4701:39:57
1059KAPICKI Jan 862MYSŁOWICEM-6000:00:1100:30:3401:03:2801:39:59
1060WAJMAN Katarzyna 18GLIWICEK-3000:02:0100:33:2001:05:4601:39:59
1061KOWALCZYK Arkadiusz 614GLIWICEM-2000:02:3700:33:2701:05:4601:40:16
1062ZIĘTEK Anna 1154Tenneco Automotive Eastern EuropeGLIWICEK-2000:01:0700:31:0001:02:3401:40:34
1063SZWARCZYŃSKI Jakub 1215JAZZYGLIWICEM-3000:01:0000:31:4101:05:4001:40:48
1064NOWAK-KASPRZAK Anna 643WROCŁAWK-3000:02:0700:32:2801:05:0301:41:01
1065KACZMARSKA Małgorzata 503ZABRZEK-4000:01:4500:33:0901:05:4901:41:23
1066PIETRZAK Agnieszka 148WARSZAWAK-4000:01:4500:31:5801:04:5701:41:24
1067PIETRZAK Maciej 149WARSZAWAM-4000:01:4500:31:5801:04:5701:41:25
1068THIESEN Monika 108Lauf Team ThiesenKÖLNK-4000:01:4300:31:5901:04:5801:41:26
1069DOMAŃSKI Marcin 52GLIWICEM-4000:01:4400:31:5801:04:5701:41:26
1070GÓRSKA Agnieszka 522Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3200:31:4801:06:1401:41:32
1071WŁODARSKA Magdalena 521TARNÓWK-4000:00:3100:31:4901:06:1401:41:33
1072MIGDAŁ Grzegorz 116GLIWICEM-4000:02:2100:33:1801:06:4801:41:50
1072MIGDAŁ Iwona 115GLIWICEK-4000:02:2000:33:1901:06:4901:41:51
1074WOŹNIAK Barbara 110KS Limanowa ForrestZAGÓRZEK-6000:01:2100:33:5201:07:0601:43:22
1075ŚLIWA-WROCŁAWSKA Hanna 11611980SIEWIERZK-3000:02:3500:33:3101:06:5701:43:52
1076KURKOWSKA Aldona 1092'Pacemaker'CHORZÓWK-5000:02:3300:34:4901:09:0301:46:01
1077MŁOCEK Ewelina 1031SAMBOROWICEK-3000:02:3400:34:4801:09:0201:46:01
1078MOKRZYCKA Justyna 112Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:02:3400:34:4701:09:0201:46:01
1079ZAWISZA Joanna 1014GLIWICEK-2000:02:3300:34:5001:09:0501:46:02
1080RZEPKA Magdalena 38PacemakerGLIWICEK-3000:02:3200:34:4901:09:0301:46:03
1081MAJSNEROWSKA Ewelina 376ZIEMIĘCICEK-3000:02:3200:34:5101:09:0601:46:04
1082REITER Hanna 341Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:02:3300:35:0901:09:2601:46:13
1083STEBEL Damian 394GLIWICEM-2000:02:2500:35:1101:09:0101:46:19
1084BARON Katarzyna 1221GLIWCEK-3000:02:2700:34:3701:09:0801:46:19
1085HANKE Jerzy 835GLIWICEM-5000:01:0200:35:1501:10:3201:48:59
1086KOCYAN Małgorzata 456Biegaj z TreneramiGLIWICEK-5000:01:4800:33:0701:08:0901:49:02
1087WĘGIEL Kacper 775Fundacja,,Biegamy z Sercem'MIKOŁÓW-BOROWA WIEŚM-2000:02:3400:32:3901:04:3401:51:18
1088LATOS Barbara 435Zabrząnskie Towarzystwo TratlonoweZABRZEK-6000:02:2600:36:2001:13:2701:53:36
1089ZAKLIŃSKA Katarzyna 272GLIWICEK-4000:01:5200:34:5601:12:5301:55:15
1090JAKUBOWSKA Jolanta 450Wieluń BiegaWIELUŃK-5000:01:1200:35:3901:13:3301:55:54
1091MATUSZEWSKA Monika 537Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1000:38:0501:16:3401:59:21
1092CYBULSKI Krzysztof 1210GLIWICEM-5000:00:0600:42:2401:26:4502:20:30
1093WALKOWIAK Artur 951Mafia Team LubliniecZAWADZKIEM-4000:00:00
1094KUŹNICKI Tomasz 820JAWORZNOM-3000:00:00
1095PALICZKA Tomasz 676MIKOŁÓWM-4000:00:00
GIESE Michał 1113TACISZÓWM-30DNF00:23:55 DNF00:48:33 DNF DNF
PRZEWOŹNY Daniel 1190GLIWICEM-20DNF00:28:55 DNF00:57:41 DNF DNF
Znaleziono 1097 wynik(ów)