IV PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - LEKKA WYTYRKA

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
152
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1DUSZKA Łukasz 45POLONIABYDGOSZCZM30
2FRANKOWSKI Michał 51LODOŻERCY CHODZIEŻSZAMOCINM30
3BARSZCZEWSKI Sebastian 4BYDGOSZCZM40
4BORUCH Łukasz 15BYDGOSZCZM30
5KUJAWA Katarzyna 107KURCZAK I AGATKAGDYNIAK40
6WYRĘBSKI Jarosław 201BYDGOSZCZM40
7MAŁECKI Sebastian 134KLUB BIEGACZA T 2/4OSIEK N/WISŁĄM40
8ŻAK Paweł 279BROWERY TEAMGDAŃSKM30
9ZARECKI Piotr 251ŻNINM30
10ZALECH Zbigniew 275PŁOCKM40
11ŻAK Łukasz 280BROWERY TEAMKRUSZYNM20
12ADACH Magdalena 1ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK20
13BEDNAREK Adrian 5ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZM20
14BIAŁOWĄS Dariusz 6BYDGOSZCZM40
15BIEL Marek 71% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM40
16BOJAŁKOWSKA Krystyna 10BYDGOSZCZK40
17BORKOWSKI Michał 12LUBOSTROŃM20
18BOSSARDT Dorota 16WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30
19BRAC-WALCZYK Małgorzata 17AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK60+
20CEJKO Sławomir 22BYDGOSZCZM40
21CHYLIŃSKI Łukasz 27GRUDZIĄDZM30
22CZAJA Jarosław 28BYDGOSZCZM40
23CZERNIA Jerzy 29CZERNIA TEAMSTRASZYNM40
24CZERNIA Dorota 30CZERNIA TEAMSTRASZYNK40
25CZERNIA Michalina 31CZERNIA TEAMSTRASZYNK20
26FÓRMAN Daniel 50LODOŻERCY_CHODZIEŻCHODZIEŻM40
27GÓRSKI Krzysztof 58BYDGOSZCZM40
28HAN Agnieszka 63WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30
29HAUSMAN Magdalena 65PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK40
30JAKUBOWSKA Anna 71CCRPIASECZNOK30
31KALACZYŃSKI Miłosz 80PB SLABYDGOSZCZM20
32KAMIŃSKI Łukasz 81WKURW_TEAM/ WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZM30
33KARDACH Magdalena 82#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZK30
34KĘDZIERSKA Paulina 87LODOŻERCY CHODZIEŻCHODZIEŻK30
35KIERLIK Arek 88WATAHA BYDGOSZCZRADOMSKOM40
36KOCHOWICZ Anna 89WATAHA BYDGOSZCZZIELONKAK40
37KONIECZNY Dawid 91BYDGOSZCZM20
38KOWALSKI Jacek 96BYDGOSZCZM40
39KROPIDŁOWSKA Magdalena 99OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK30
40KRUEGER Waldemar 100FOREST GANGŁOCHOWICEM40
41KRZYŻANOWSKI Robert 102RUN PASJABYDGOSZCZM50
42KUBALSKA Dorota 103MŁAWAK30
43KUBIAK Sławomir 105BYDGOSZCZM50
44KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 106WKURW_TEAM / WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZK30
45KUNKE Magdalena 110WKURW_TEAMMIEŚCISKOK20
46LACH Paweł 113EURO KUJAWYBYDGOSZCZM30
47LEBIECKI Paweł 116BYDGOSZCZM30
48LEWANDOWSKI Marcin 118KEEEEPERSTĘSZEWKOM20
49LICHOCKI Marcin 120ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZM30
50LIPKOWSKI Piotrek 122BYDGOSZCZM20
51ŁUGOWSKA Agnieszka 129NIEMCZK40
52ŁUGOWSKI Rafał 130SKĘPEM40
53ŁUKASZEK Marek 132WATAHA BYDGOSZCZCZARNÓWCZYNM30
54MARTIN Paweł 138BYDGOSZCZM30
55MASŁYSZ Marcin 139WKURW_TEAMTORUŃM30
56MICHALAK Robert 141GORDON RUNBYDGOSZCZM30
57MICHALIK Joanna 142PBSLABYDGOSZCZK30
58MICHALSKA Daria 143BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK30
59MIKLER Aleksandra 145FOREST GANGBYDGOSZCZK20
60NALASKOWSKA Anna 154GRUDZIĄDZK40
61NIEDBALSKA Anna 156ŻNINK40
62NOWAK Natalia 160BYDGOSZCZK20
63NOWICKA Magdalena 164GDYNIAK30
64OLESZCZAK Piotr 166BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM40
65PALACZ Wioletta 170PB SLABYDGOSZCZK40
66PAWLAK Magdalena 173GRUDZIĄDZK30
67PAWLAK Jakub 174ZIELONKAM30
68PIASZCZYK Michał 175BYDGOSZCZM30
69PISKORSKI Piotr 177FARBEN LEHREGOLUB-DOBRZYŃM40
70POPIELARZ Robert 180WKURW_TEAMRYNARZEWOM50
71POSS Marcin 182CCRWARSZAWAM40
72RAKOWSKA Natalia 188FOREST GANGBYDGOSZCZK20
73RATAJ Krzysztof 190KS POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM30
74REMUS Sandra 191BYDGOSZCZK20
75RUTKOWSKI Adam 196OLENDERWIELKA NIESZAWKAM20
76RYBAK Remigiusz 197BIKE U UPBIAŁE BŁOTAM40
77SIUDA Sebastian 205BYDGOSZCZM40
78SMYK Rafał 209GDYNIAM40
79SOŁOŃ Rafał 215#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZM20
80SZKUTA Sławka 216LEŚNE KUNYBYDGOSZCZK30
81STASZAK Szymon 218OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM30
82STĘPIEŃ Tomasz 220:-)JARUŻYNM40
83STRĘCIWILK Tomasz 222WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM30
84STRĘCIWILK Justyna 223VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK40
85STRZYŻOWSKA Monika 224WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40
86SWICARZ Monika 227PŁOCKK40
87SZAFKOWSKI Arkadiusz 228SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM40
88SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 230FOREST GANGBYDGOSZCZK50
89SZELIGA Karolina 231BYDGOSZCZK20
90SZOPA Angelina 232SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK30
91SZTEJKA Jolanta 234BYDGOSZCZK40
92SZULC Patryk 237ŁOCHOWOM20
93TARCZYŃSKA Marta 244COOKIETEAMRUNERSBYDGOSZCZK30
94TUŁAZA Jan 252KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM50
95TYMCZEWSKA Alicja 253TYMOLE TEAMGNIEZNOK20
96TYMCZEWSKI Maciej 254TYMOLE TEAMGNIEZNOM40
97TYNKIEWICZ Alicja 255GRUCZNOK50
98WAJER Marita 256ŁĄCZY NAS PUSZCZAŚLESINK20
99WALENTYN Danuta 257WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK50
100WEILAND Agnieszka 259NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK30
101WOJTANOWICZ Beata 265GRUDZIĄDZK50
102WOJTYSIAK Dorota 266BYDGOSZCZK30
103WOSZCZYK Agnieszka 267ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZK20
104ZAGOZDZON Wioleta 274SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK30
105ŻUBKOWSKI Jakub 281BYDGOSZCZM20
106BORKOWSKI Michał 13CB163BYDGOSZCZM30
107DRAIM Jacek 41BYDGOSZCZM50
108JABŁOŃSKI Michał 69PKO BPBYDGOSZCZM30
109JESKE Marek 97RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM40
110NAGORZYSKI Arkadiusz 152BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM30
111SALAMON Marta 198WKURW_TEAMBYDGOSZCZK30
112STASZKIEWICZ Lucyna 219STASHKY TEAMBYDGOSZCZK50
113TEJZA Daniel 245RUNFORFUNWROCŁAWM40
114WITUCKA-GULSKA Barbara 263WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40
115WITKOWSKA Anna 262SKĘPSCY BIEGACZESKĘPEK40
116SZŁYK Maciej 285SPORT 4 LIFEINOWROCŁAWM40
117TARKOWSKI Mariusz 284M40
118PAWLACZYK- MATELA Emila 301PSLABYDGOSZCZK-OPEN
119HEJNA Kamil 303OLOCHODZIWBIEGUBYDGOSZCZM-OPEN
120KOTOWSKA Joanna 302FOREST GANGBYDGOSZCZK40
121GACA Anna Maria 304AMGBYDGOSZCZK40
122CZECH Izabela 305FOREST GANGBYDGOSZCZK40
123TESSA Justyna 306BYDGOSZCZK40
124MELKOWSKI Dawid 3148 K-PBOTCIECHOCINEKM20
125LEMAŃSKA- CHYLIŃSKA Marta 316GRUDZIĄDZK30
126ZALEWSKI Przemysław 3178 K-PBOTNOWA WIEŚ WIELKAM40
127WELCHOWSKI Rafał 315DZIKI Z BALCZEWAM30
128WOLICKA Joanna 320WROCŁAWK40
129WARSZAWSKI Przemysław 319BYDGOSZCZM30
130KOLMAJER Rafał 90BYDGOSZCZM30
131DRESLERSKA Agnieszka 309COOKIETEAMRUNNERSK30
132SZKUTA- KRÓL Jarosław 311100%WITAMINY CM30
133TOMASZEWSKI Marcin 308BYDGOSZCZM40
134ROBACZEWSKA Kinga 193DOBRCZK30
135MIŁKOŚ Mateusz 84JANIKOWOM40
Znaleziono 135 wynik(ów)