IV PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - LEKKA WYTYRKA

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
152
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
22.57km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MICHALIK Joanna 142PBSLABYDGOSZCZK301K 101:54:43.60 5:0411,8
2SZOPA Angelina 232SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK302K 201:58:59.10+00:04:155:1611,4
3PALACZ Wioletta 170PB SLABYDGOSZCZK401K 301:59:56.30+00:05:125:1811,3
4MICHALSKA Daria 143BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK303K 402:07:33.35+00:12:495:3910,6
5WITKOWSKA Anna 262SKĘPSCY BIEGACZESKĘPEK402K 502:11:36.90+00:16:535:4910,3
6TYMCZEWSKA Alicja 253TYMOLE TEAMGNIEZNOK201K 602:12:52.85+00:18:095:5310,2
7STASZKIEWICZ Lucyna 219STASHKY TEAMBYDGOSZCZK501K 702:14:38.85+00:19:555:5710,1
8TARCZYŃSKA Marta 244COOKIETEAMRUNERSBYDGOSZCZK304K 802:15:16.10+00:20:325:5910,0
9RAKOWSKA Natalia 188FOREST GANGBYDGOSZCZK202K 902:21:18.15+00:26:346:159,6
10HAN Agnieszka 63WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK305K 1002:21:18.25+00:26:346:159,6
11SZELIGA Karolina 231BYDGOSZCZK203K 1102:21:19.25+00:26:356:159,6
12WOSZCZYK Agnieszka 267ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZK204K 1202:21:58.50+00:27:146:179,5
13BOJAŁKOWSKA Krystyna 10BYDGOSZCZK403K 1302:25:18.25+00:30:346:269,3
14ŁUGOWSKA Agnieszka 129NIEMCZK404K 1402:27:10.10+00:32:266:319,2
15TYNKIEWICZ Alicja 255GRUCZNOK502K 1502:28:55.10+00:34:116:359,1
16SWICARZ Monika 227PŁOCKK405K 1602:29:05.25+00:34:216:369,1
17ROBACZEWSKA Kinga 193DOBRCZK306K 1702:29:05.70+00:34:226:369,1
18SZKUTA Sławka 216LEŚNE KUNYBYDGOSZCZK307K 1802:30:04.55+00:35:206:389,0
19WALENTYN Danuta 257WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK503K 1902:30:43.30+00:35:596:409,0
20NIEDBALSKA Anna 156ŻNINK406K 2002:31:03.75+00:36:206:419,0
21TESSA Justyna 306BYDGOSZCZK407K 2102:33:17.25+00:38:336:478,8
22PAWLACZYK- MATELA Emila 301PSLABYDGOSZCZK-OPEN1K 2202:33:21.45+00:38:376:478,8
23WAJER Marita 256ŁĄCZY NAS PUSZCZAŚLESINK205K 2302:36:18.10+00:41:346:558,7
24GACA Anna Maria 304AMGBYDGOSZCZK408K 2402:37:56.70+00:43:136:598,6
25WEILAND Agnieszka 259NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK308K 2502:41:10.60+00:46:277:088,4
26KUBALSKA Dorota 103MŁAWAK309K 2602:42:55.50+00:48:117:138,3
27NALASKOWSKA Anna 154GRUDZIĄDZK409K 2702:43:27.25+00:48:437:148,3
28HAUSMAN Magdalena 65PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4010K 2802:43:27.60+00:48:447:148,3
29NOWAK Natalia 160BYDGOSZCZK206K 2902:44:00.00+00:49:167:158,3
30KROPIDŁOWSKA Magdalena 99OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK3010K 3002:45:09.55+00:50:257:198,2
31WOJTYSIAK Dorota 266BYDGOSZCZK3011K 3102:46:00.95+00:51:177:218,2
32KĘDZIERSKA Paulina 87LODOŻERCY CHODZIEŻCHODZIEŻK3012K 3202:47:11.70+00:52:287:248,1
33SZTEJKA Jolanta 234BYDGOSZCZK4011K 3302:49:38.40+00:54:547:308,0
34BRAC-WALCZYK Małgorzata 17AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK60+1K 3402:50:05.90+00:55:227:328,0
35ZAGOZDZON Wioleta 274SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK3013K 3502:50:23.95+00:55:407:327,9
36NOWICKA Magdalena 164GDYNIAK3014K 3602:50:25.10+00:55:417:337,9
37JAKUBOWSKA Anna 71CCRPIASECZNOK3015K 3702:50:56.60+00:56:137:347,9
38KOTOWSKA Joanna 302FOREST GANGBYDGOSZCZK4012K 3802:51:28.50+00:56:447:357,9
39KARDACH Magdalena 82#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZK3016K 3902:51:37.45+00:56:537:367,9
40REMUS Sandra 191BYDGOSZCZK207K 4002:52:45.15+00:58:017:397,8
41SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 230FOREST GANGBYDGOSZCZK504K 4102:53:31.30+00:58:477:417,8
42ADACH Magdalena 1ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK208K 4202:55:38.75+01:00:557:467,7
43SALAMON Marta 198WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3017K 4302:56:48.00+01:02:047:507,7
44PAWLAK Magdalena 173GRUDZIĄDZK3018K 4402:57:33.90+01:02:507:517,6
44STRĘCIWILK Justyna 223VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK4013K 4402:57:33.90+01:02:507:517,6
46KUNKE Magdalena 110WKURW_TEAMMIEŚCISKOK209K 4602:58:39.10+01:03:557:547,6
47DRESLERSKA Agnieszka 309COOKIETEAMRUNNERSK3019K 4703:03:03.75+01:08:208:067,4
48KUJAWA Katarzyna 107KURCZAK I AGATKAGDYNIAK4014K 4803:04:43.10+01:09:598:117,3
49CZECH Izabela 305FOREST GANGBYDGOSZCZK4015K 4903:16:43.25+01:21:598:426,9
50MIKLER Aleksandra 145FOREST GANGBYDGOSZCZK2010K 5003:16:43.55+01:21:598:426,9
51LEMAŃSKA- CHYLIŃSKA Marta 316GRUDZIĄDZK3020K 5103:16:51.75+01:22:088:436,9
52WOLICKA Joanna 320WROCŁAWK4016K 5203:37:03.65+01:42:209:376,2
53KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 106WKURW_TEAM / WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZK3021K 5303:39:52.10+01:45:089:446,2
54KOCHOWICZ Anna 89WATAHA BYDGOSZCZZIELONKAK4017K 5404:13:14.80+02:18:3111:135,3
55WITUCKA-GULSKA Barbara 263WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4018K 5504:13:15.85+02:18:3211:135,3
56BOSSARDT Dorota 16WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3022K 5604:25:27.10+02:30:4311:455,1
57STRZYŻOWSKA Monika 224WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4019K 5704:25:28.45+02:30:4411:455,1
58CZERNIA Dorota 30CZERNIA TEAMSTRASZYNK4020K 5804:28:14.00+02:33:3011:535,0
59CZERNIA Michalina 31CZERNIA TEAMSTRASZYNK2011K 5904:28:15.00+02:33:3111:535,0
60WOJTANOWICZ Beata 265GRUDZIĄDZK505K 6004:35:08.60+02:40:2512:114,9
Znaleziono 60 wynik(ów)