IV PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - LEKKA WYTYRKA

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
152
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1KUJAWA Katarzyna 107KURCZAK I AGATKAGDYNIAK40
2ADACH Magdalena 1ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK20
3BOJAŁKOWSKA Krystyna 10BYDGOSZCZK40
4BOSSARDT Dorota 16WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30
5BRAC-WALCZYK Małgorzata 17AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK60+
6CZERNIA Dorota 30CZERNIA TEAMSTRASZYNK40
7CZERNIA Michalina 31CZERNIA TEAMSTRASZYNK20
8HAN Agnieszka 63WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30
9HAUSMAN Magdalena 65PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK40
10JAKUBOWSKA Anna 71CCRPIASECZNOK30
11KARDACH Magdalena 82#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZK30
12KĘDZIERSKA Paulina 87LODOŻERCY CHODZIEŻCHODZIEŻK30
13KOCHOWICZ Anna 89WATAHA BYDGOSZCZZIELONKAK40
14KROPIDŁOWSKA Magdalena 99OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK30
15KUBALSKA Dorota 103MŁAWAK30
16KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 106WKURW_TEAM / WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZK30
17KUNKE Magdalena 110WKURW_TEAMMIEŚCISKOK20
18ŁUGOWSKA Agnieszka 129NIEMCZK40
19MICHALIK Joanna 142PBSLABYDGOSZCZK30
20MICHALSKA Daria 143BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK30
21MIKLER Aleksandra 145FOREST GANGBYDGOSZCZK20
22NALASKOWSKA Anna 154GRUDZIĄDZK40
23NIEDBALSKA Anna 156ŻNINK40
24NOWAK Natalia 160BYDGOSZCZK20
25NOWICKA Magdalena 164GDYNIAK30
26PALACZ Wioletta 170PB SLABYDGOSZCZK40
27PAWLAK Magdalena 173GRUDZIĄDZK30
28RAKOWSKA Natalia 188FOREST GANGBYDGOSZCZK20
29REMUS Sandra 191BYDGOSZCZK20
30SZKUTA Sławka 216LEŚNE KUNYBYDGOSZCZK30
31STRĘCIWILK Justyna 223VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK40
32STRZYŻOWSKA Monika 224WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40
33SWICARZ Monika 227PŁOCKK40
34SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 230FOREST GANGBYDGOSZCZK50
35SZELIGA Karolina 231BYDGOSZCZK20
36SZOPA Angelina 232SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK30
37SZTEJKA Jolanta 234BYDGOSZCZK40
38TARCZYŃSKA Marta 244COOKIETEAMRUNERSBYDGOSZCZK30
39TYMCZEWSKA Alicja 253TYMOLE TEAMGNIEZNOK20
40TYNKIEWICZ Alicja 255GRUCZNOK50
41WAJER Marita 256ŁĄCZY NAS PUSZCZAŚLESINK20
42WALENTYN Danuta 257WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK50
43WEILAND Agnieszka 259NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK30
44WOJTANOWICZ Beata 265GRUDZIĄDZK50
45WOJTYSIAK Dorota 266BYDGOSZCZK30
46WOSZCZYK Agnieszka 267ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZK20
47ZAGOZDZON Wioleta 274SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK30
48SALAMON Marta 198WKURW_TEAMBYDGOSZCZK30
49STASZKIEWICZ Lucyna 219STASHKY TEAMBYDGOSZCZK50
50WITUCKA-GULSKA Barbara 263WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40
51WITKOWSKA Anna 262SKĘPSCY BIEGACZESKĘPEK40
52PAWLACZYK- MATELA Emila 301PSLABYDGOSZCZK-OPEN
53KOTOWSKA Joanna 302FOREST GANGBYDGOSZCZK40
54GACA Anna Maria 304AMGBYDGOSZCZK40
55CZECH Izabela 305FOREST GANGBYDGOSZCZK40
56TESSA Justyna 306BYDGOSZCZK40
57LEMAŃSKA- CHYLIŃSKA Marta 316GRUDZIĄDZK30
58WOLICKA Joanna 320WROCŁAWK40
59DRESLERSKA Agnieszka 309COOKIETEAMRUNNERSK30
60ROBACZEWSKA Kinga 193DOBRCZK30
Znaleziono 60 wynik(ów)