IV PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - LEKKA WYTYRKA

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
152
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1DUSZKA Łukasz 45POLONIABYDGOSZCZM30
2FRANKOWSKI Michał 51LODOŻERCY CHODZIEŻSZAMOCINM30
3BARSZCZEWSKI Sebastian 4BYDGOSZCZM40
4BORUCH Łukasz 15BYDGOSZCZM30
5WYRĘBSKI Jarosław 201BYDGOSZCZM40
6MAŁECKI Sebastian 134KLUB BIEGACZA T 2/4OSIEK N/WISŁĄM40
7ŻAK Paweł 279BROWERY TEAMGDAŃSKM30
8ZARECKI Piotr 251ŻNINM30
9ZALECH Zbigniew 275PŁOCKM40
10ŻAK Łukasz 280BROWERY TEAMKRUSZYNM20
11BEDNAREK Adrian 5ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZM20
12BIAŁOWĄS Dariusz 6BYDGOSZCZM40
13BIEL Marek 71% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM40
14BORKOWSKI Michał 12LUBOSTROŃM20
15CEJKO Sławomir 22BYDGOSZCZM40
16CHYLIŃSKI Łukasz 27GRUDZIĄDZM30
17CZAJA Jarosław 28BYDGOSZCZM40
18CZERNIA Jerzy 29CZERNIA TEAMSTRASZYNM40
19FÓRMAN Daniel 50LODOŻERCY_CHODZIEŻCHODZIEŻM40
20GÓRSKI Krzysztof 58BYDGOSZCZM40
21KALACZYŃSKI Miłosz 80PB SLABYDGOSZCZM20
22KAMIŃSKI Łukasz 81WKURW_TEAM/ WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZM30
23KIERLIK Arek 88WATAHA BYDGOSZCZRADOMSKOM40
24KONIECZNY Dawid 91BYDGOSZCZM20
25KOWALSKI Jacek 96BYDGOSZCZM40
26KRUEGER Waldemar 100FOREST GANGŁOCHOWICEM40
27KRZYŻANOWSKI Robert 102RUN PASJABYDGOSZCZM50
28KUBIAK Sławomir 105BYDGOSZCZM50
29LACH Paweł 113EURO KUJAWYBYDGOSZCZM30
30LEBIECKI Paweł 116BYDGOSZCZM30
31LEWANDOWSKI Marcin 118KEEEEPERSTĘSZEWKOM20
32LICHOCKI Marcin 120ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZM30
33LIPKOWSKI Piotrek 122BYDGOSZCZM20
34ŁUGOWSKI Rafał 130SKĘPEM40
35ŁUKASZEK Marek 132WATAHA BYDGOSZCZCZARNÓWCZYNM30
36MARTIN Paweł 138BYDGOSZCZM30
37MASŁYSZ Marcin 139WKURW_TEAMTORUŃM30
38MICHALAK Robert 141GORDON RUNBYDGOSZCZM30
39OLESZCZAK Piotr 166BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM40
40PAWLAK Jakub 174ZIELONKAM30
41PIASZCZYK Michał 175BYDGOSZCZM30
42PISKORSKI Piotr 177FARBEN LEHREGOLUB-DOBRZYŃM40
43POPIELARZ Robert 180WKURW_TEAMRYNARZEWOM50
44POSS Marcin 182CCRWARSZAWAM40
45RATAJ Krzysztof 190KS POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM30
46RUTKOWSKI Adam 196OLENDERWIELKA NIESZAWKAM20
47RYBAK Remigiusz 197BIKE U UPBIAŁE BŁOTAM40
48SIUDA Sebastian 205BYDGOSZCZM40
49SMYK Rafał 209GDYNIAM40
50SOŁOŃ Rafał 215#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZM20
51STASZAK Szymon 218OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM30
52STĘPIEŃ Tomasz 220:-)JARUŻYNM40
53STRĘCIWILK Tomasz 222WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM30
54SZAFKOWSKI Arkadiusz 228SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM40
55SZULC Patryk 237ŁOCHOWOM20
56TUŁAZA Jan 252KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM50
57TYMCZEWSKI Maciej 254TYMOLE TEAMGNIEZNOM40
58ŻUBKOWSKI Jakub 281BYDGOSZCZM20
59BORKOWSKI Michał 13CB163BYDGOSZCZM30
60DRAIM Jacek 41BYDGOSZCZM50
61JABŁOŃSKI Michał 69PKO BPBYDGOSZCZM30
62JESKE Marek 97RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM40
63NAGORZYSKI Arkadiusz 152BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM30
64TEJZA Daniel 245RUNFORFUNWROCŁAWM40
65SZŁYK Maciej 285SPORT 4 LIFEINOWROCŁAWM40
66TARKOWSKI Mariusz 284M40
67HEJNA Kamil 303OLOCHODZIWBIEGUBYDGOSZCZM-OPEN
68MELKOWSKI Dawid 3148 K-PBOTCIECHOCINEKM20
69ZALEWSKI Przemysław 3178 K-PBOTNOWA WIEŚ WIELKAM40
70WELCHOWSKI Rafał 315DZIKI Z BALCZEWAM30
71WARSZAWSKI Przemysław 319BYDGOSZCZM30
72KOLMAJER Rafał 90BYDGOSZCZM30
73SZKUTA- KRÓL Jarosław 311100%WITAMINY CM30
74TOMASZEWSKI Marcin 308BYDGOSZCZM40
75MIŁKOŚ Mateusz 84JANIKOWOM40
Znaleziono 75 wynik(ów)