IV PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - LEKKA WYTYRKA

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
152
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
22.57km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOLMAJER Rafał 90BYDGOSZCZM301M 201:41:28.30 4:2913.3
2WARSZAWSKI Przemysław 319BYDGOSZCZM302M 301:49:14.90+00:07:464:5012.4
3NAGORZYSKI Arkadiusz 152BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM303M 901:52:35.75+00:11:074:5912
4DUSZKA Łukasz 45POLONIABYDGOSZCZM304M 1001:53:35.60+00:12:075:0111.9
5BORUCH Łukasz 15BYDGOSZCZM305M 1201:58:26.20+00:16:575:1411.4
6KAMIŃSKI Łukasz 81WKURW_TEAM/ WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZM306M 1301:58:32.00+00:17:035:1511.4
7ŻAK Paweł 279BROWERY TEAMGDAŃSKM307M 1702:02:02.85+00:20:345:2411.1
8LICHOCKI Marcin 120ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZM308M 1802:03:39.15+00:22:105:2811
9STRĘCIWILK Tomasz 222WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM309M 2002:06:13.75+00:24:455:3510.7
10WELCHOWSKI Rafał 315DZIKI Z BALCZEWAM3010M 2502:09:53.40+00:28:255:4510.4
11MARTIN Paweł 138BYDGOSZCZM3011M 2602:10:02.05+00:28:335:4510.4
12MICHALAK Robert 141GORDON RUNBYDGOSZCZM3012M 2702:10:02.45+00:28:345:4510.4
13RATAJ Krzysztof 190KS POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM3013M 3502:14:26.50+00:32:585:5710.1
14JABŁOŃSKI Michał 69PKO BPBYDGOSZCZM3014M 3802:15:20.10+00:33:515:5910
15LEBIECKI Paweł 116BYDGOSZCZM3015M 4002:16:35.05+00:35:066:039.9
16ZARECKI Piotr 251ŻNINM3016M 4402:18:34.05+00:37:056:089.8
17FRANKOWSKI Michał 51LODOŻERCY CHODZIEŻSZAMOCINM3017M 4702:21:07.10+00:39:386:159.6
18LACH Paweł 113EURO KUJAWYBYDGOSZCZM3018M 5102:24:47.10+00:43:186:249.4
19PIASZCZYK Michał 175BYDGOSZCZM3019M 5502:29:38.25+00:48:096:379.1
20SZKUTA- KRÓL Jarosław 311100%WITAMINY CM3020M 5702:29:52.80+00:48:246:389
21BORKOWSKI Michał 13CB163BYDGOSZCZM3021M 6002:32:15.85+00:50:476:448.9
22ŁUKASZEK Marek 132WATAHA BYDGOSZCZCZARNÓWCZYNM3022M 6202:37:07.55+00:55:396:578.6
23PAWLAK Jakub 174ZIELONKAM3023M 6402:41:07.85+00:59:397:088.4
24STASZAK Szymon 218OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM3024M 6602:45:09.25+01:03:407:198.2
25MASŁYSZ Marcin 139WKURW_TEAMTORUŃM3025M 6702:48:13.35+01:06:457:278.1
26CHYLIŃSKI Łukasz 27GRUDZIĄDZM3026M 7503:16:51.15+01:35:228:436.9
Znaleziono 26 wynik(ów)