IV PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - LEKKA WYTYRKA

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
152
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
22.57km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOWALSKI Jacek 96BYDGOSZCZM401M 401:49:56.55 4:5212.3
2GÓRSKI Krzysztof 58BYDGOSZCZM402M 601:50:21.15+00:00:244:5312.3
3KRUEGER Waldemar 100FOREST GANGŁOCHOWICEM403M 801:52:17.50+00:02:204:5812.1
4OLESZCZAK Piotr 166BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM404M 1101:57:38.60+00:07:425:1211.5
5KIERLIK Arek 88WATAHA BYDGOSZCZRADOMSKOM405M 2102:07:33.05+00:17:365:3910.6
6PISKORSKI Piotr 177FARBEN LEHREGOLUB-DOBRZYŃM406M 2202:08:00.85+00:18:045:4010.6
7STĘPIEŃ Tomasz 220:-)JARUŻYNM407M 2402:09:46.85+00:19:505:4410.4
8TARKOWSKI Mariusz 284M408M 2902:11:11.80+00:21:155:4810.3
9WYRĘBSKI Jarosław 201BYDGOSZCZM409M 3002:11:19.70+00:21:235:4910.3
10BIAŁOWĄS Dariusz 6BYDGOSZCZM4010M 3102:11:23.70+00:21:275:4910.3
11BIEL Marek 71% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM4011M 3202:11:27.60+00:21:315:4910.3
12MAŁECKI Sebastian 134KLUB BIEGACZA T 2/4OSIEK N/WISŁĄM4012M 3302:11:33.55+00:21:375:4910.3
13TYMCZEWSKI Maciej 254TYMOLE TEAMGNIEZNOM4013M 3402:12:52.25+00:22:555:5310.2
14ZALEWSKI Przemysław 3178 K-PBOTNOWA WIEŚ WIELKAM4014M 3602:14:43.30+00:24:465:5810.1
15ŁUGOWSKI Rafał 130SKĘPEM4015M 3902:15:47.15+00:25:506:0010
16FÓRMAN Daniel 50LODOŻERCY_CHODZIEŻCHODZIEŻM4016M 4202:17:54.60+00:27:586:069.8
17CZAJA Jarosław 28BYDGOSZCZM4017M 4502:18:58.80+00:29:026:099.7
18TOMASZEWSKI Marcin 308BYDGOSZCZM4018M 4602:20:51.05+00:30:546:149.6
19BARSZCZEWSKI Sebastian 4BYDGOSZCZM4019M 4802:21:37.65+00:31:416:169.6
20MIŁKOŚ Mateusz 84JANIKOWOM4020M 5002:22:20.00+00:32:236:189.5
21SIUDA Sebastian 205BYDGOSZCZM4021M 5202:27:00.95+00:37:046:309.2
22RYBAK Remigiusz 197BIKE U UPBIAŁE BŁOTAM4022M 5302:28:05.75+00:38:096:339.1
23TEJZA Daniel 245RUNFORFUNWROCŁAWM4023M 5602:29:43.00+00:39:466:389
24JESKE Marek 97RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM4024M 5802:30:21.55+00:40:256:399
25SZŁYK Maciej 285SPORT 4 LIFEINOWROCŁAWM4025M 5902:31:11.70+00:41:156:419
26CZERNIA Jerzy 29CZERNIA TEAMSTRASZYNM4026M 6102:35:18.75+00:45:226:528.7
27ZALECH Zbigniew 275PŁOCKM4027M 6502:42:54.50+00:52:577:138.3
28SZAFKOWSKI Arkadiusz 228SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4028M 6802:50:12.55+01:00:167:328
29SMYK Rafał 209GDYNIAM4029M 6902:50:33.40+01:00:367:337.9
30POSS Marcin 182CCRWARSZAWAM4030M 7002:50:56.35+01:00:597:347.9
31CEJKO Sławomir 22BYDGOSZCZM4031M 7202:53:22.10+01:03:257:407.8
Znaleziono 31 wynik(ów)