IV ULTRAMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - ULTRA ŁOŚ

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
67 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
58
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.57km | 43.47km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap
22.57km
Lap
43.47km
   
1KOWALSKI Paweł 94KOWALE TEAMTORUŃM-4002:27:1705:06:49
2SIEKIERSKI Tomasz 202PUSZCZALSCYSOLEC KUJAWSKIM-4002:37:2605:47:53
3BORDUNA Łukasz 11FSD RUN DERZDENKODREZDENKOM-4002:17:4604:52:59
4BUCHALSKI Rafał 19REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIAM-2002:25:2205:27:03
5DAWISKIBA Artur 34FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:18:3304:59:39
6DĄBKOWSKI Wojciech 35SOLEC KUJAWSKIM-3002:10:2304:27:28
7DEJNECKA Ewa 36WOODRUNNERSTORUŃK-3002:22:4205:16:58
8DĘBICKI Darek 37WŁOCŁAWEKM-3002:19:5004:55:34
9DROCIAK Michał 43OSOWA GÓRA TEAMBYDGOSZCZM-3002:09:0204:30:34
10FICNER Iwona 47FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOK-4002:18:3204:59:40
11FILIPEK Małgorzata 48FOREST GANGBYDGOSZCZK-3002:22:4305:06:55
12FRYDRYCH Tomasz 52ZAGNANSK BIEGATUMLINM-3002:20:5004:52:44
13GAŁUSZKA Dorota 55WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK-4002:08:1304:29:17
14GRABOWSKA-LESISZ Aneta 60KOSZALINK-4002:36:2105:39:07
15GRUBICH Damian 61PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4002:28:1605:16:19
16GUŹDZIOŁ Jarek 62TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-4002:39:0205:39:50
17HAUPA Maciej 64KS DEBIUTWIELEŃM-4001:56:5803:52:38
18HIRT Tomasz 67CB163BYDGOSZCZM-3002:17:4605:03:25
19JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 77STACHOWSCYZŁOTÓWK-4002:23:5805:14:05
20KAWIECKI Paweł 86AKADEMIAMUZYCZNABIEGANIDZICAM-2002:00:1703:58:54
21KOPACZ Adrian 92BYSŁAWM-3001:53:1504:03:58
22KOZŁOWSKA Karolina 98BYDGOSZCZK-4002:39:0105:39:50
23KUREK Jarosław 111ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM-3002:01:0004:20:22
24LATOS Paweł 115BRACIA LATOSBYDGOSZCZM-3002:03:2904:23:22
25LEWANDOWSKI Filip 117BYDGOSZCZM-3002:00:1803:58:54
26LEWIŃSKI Jacek 119BYDGOSZCZM-3002:24:2305:08:09
27LISIECKI Jacek 123NIEMCZM-4002:10:2404:40:43
28LUTOWSKI Wojciech 125TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3002:05:0904:27:31
29ŁĄCZNY Jarosław 127PB SLABYDGOSZCZM-4001:48:3503:44:30
30ŁOŚ Piotr 128KRUSZYNM-4002:12:5104:56:49
31MAKOWSKI Sławomir 133RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5002:21:0804:36:29
32MARĆ Robert 136BYDGOSZCZM-4002:11:4704:32:20
33MĄDRAWSKI Rafał 140FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:16:4104:38:48
34NIEMCZEWSKA Angelika 158LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAK-4002:51:0106:07:44
35NOWAK Przemysław 163KABEL TEAM BYDGOSZCZNOWA WIEŚ WIELKAM-3002:17:1004:39:48
36OBRĘBSKI Grzegorz 165BYDGOSZCZM-4001:49:2003:45:30
37PIETRYSZYN Emil 176PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-2001:49:1603:47:17
38RACIBORSKI Grzegorz 187TASAK TEAMBYDGOSZCZM-4002:19:2005:15:49
39RUDNICKI Michał 194PUSZCZALSCYNOWA WIEŚ WIELKAM-3001:58:2204:03:57
40SIP Wojciech 203FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:08:2504:21:49
41SIUCHNIŃSKI Tomasz 204BYDGOSZCZM-4001:58:2204:01:29
42SŁODOWNIK Rafał 207BYDGOSZCZ FAN MARATONZIELONKAM-4002:27:1805:06:51
43SOBAŃSKI Michał 210CNNBYDGOSZCZM-3002:30:1705:00:54
44SOBCZAK Tomasz 211REBORN TEAM GNIEZNOGNIEZNOM-4002:16:2605:05:32
45SZRULL Zenon 233GRĄŻAWYM-3001:52:0303:52:50
46SZTEJKA Damian 235BYDGOSZCZM-4002:33:0605:15:43
47SZWARC Paweł 239AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3002:39:0605:39:46
48SZWEDA Marek 240ZŁOTÓWM-60+02:23:5805:14:05
49TEKLIŃSKI Dawid 246WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-3002:10:5404:49:34
50WEILAND Adrian 258NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-3002:18:0605:16:36
51WIŚNIEWSKI Wojciech 261BYDGOSZCZM-4002:17:2204:31:05
52ZDANOWSKI Dawid 277WKURW_TEAMPOZNAŃM-2002:01:0004:20:39
53ZIENKIEWICZ Rafał 278BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM-3002:08:2904:47:03
54ŻUKOWSKA Joanna 282POBIEGANILUBIEWOK-3002:51:0306:07:46
55WAWRZYNIAK Dawid 307FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3002:55:2206:04:17
56RYCHTER Karol 310THE RYCHTERSBYDGOSZCZM-4001:58:1403:45:42
57MUCHA Robert 149FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-5001:56:5703:52:54
58ZATORSKI Dariusz 276FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:16:4104:34:44
Znaleziono 58 wynik(ów)