IV ULTRAMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - ULTRA ŁOŚ

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
67 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
58
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 22.57km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.57km | 43.47km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap
22.57km
  
1ŁĄCZNY Jarosław 127PB SLABYDGOSZCZM-4001:48:35
2PIETRYSZYN Emil 176PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-2001:49:16
3OBRĘBSKI Grzegorz 165BYDGOSZCZM-4001:49:20
4SZRULL Zenon 233GRĄŻAWYM-3001:52:03
5KOPACZ Adrian 92BYSŁAWM-3001:53:15
6MUCHA Robert 149FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-5001:56:57
7HAUPA Maciej 64KS DEBIUTWIELEŃM-4001:56:58
8RYCHTER Karol 310THE RYCHTERSBYDGOSZCZM-4001:58:14
9RUDNICKI Michał 194PUSZCZALSCYNOWA WIEŚ WIELKAM-3001:58:22
10SIUCHNIŃSKI Tomasz 204BYDGOSZCZM-4001:58:22
11KAWIECKI Paweł 86AKADEMIAMUZYCZNABIEGANIDZICAM-2002:00:17
12LEWANDOWSKI Filip 117BYDGOSZCZM-3002:00:18
13KUREK Jarosław 111ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM-3002:01:00
14ZDANOWSKI Dawid 277WKURW_TEAMPOZNAŃM-2002:01:00
15LATOS Paweł 115BRACIA LATOSBYDGOSZCZM-3002:03:29
16LUTOWSKI Wojciech 125TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3002:05:09
17GAŁUSZKA Dorota 55WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK-4002:08:13
18SIP Wojciech 203FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:08:25
19ZIENKIEWICZ Rafał 278BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM-3002:08:29
20DROCIAK Michał 43OSOWA GÓRA TEAMBYDGOSZCZM-3002:09:02
21DĄBKOWSKI Wojciech 35SOLEC KUJAWSKIM-3002:10:23
22LISIECKI Jacek 123NIEMCZM-4002:10:24
23TEKLIŃSKI Dawid 246WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-3002:10:54
24MARĆ Robert 136BYDGOSZCZM-4002:11:47
25ŁOŚ Piotr 128KRUSZYNM-4002:12:51
26SOBCZAK Tomasz 211REBORN TEAM GNIEZNOGNIEZNOM-4002:16:26
27MĄDRAWSKI Rafał 140FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:16:41
28ZATORSKI Dariusz 276FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:16:41
29NOWAK Przemysław 163KABEL TEAM BYDGOSZCZNOWA WIEŚ WIELKAM-3002:17:10
30WIŚNIEWSKI Wojciech 261BYDGOSZCZM-4002:17:22
31BORDUNA Łukasz 11FSD RUN DERZDENKODREZDENKOM-4002:17:46
32HIRT Tomasz 67CB163BYDGOSZCZM-3002:17:46
33WEILAND Adrian 258NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-3002:18:06
34FICNER Iwona 47FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOK-4002:18:32
35DAWISKIBA Artur 34FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4002:18:33
36RACIBORSKI Grzegorz 187TASAK TEAMBYDGOSZCZM-4002:19:20
37DĘBICKI Darek 37WŁOCŁAWEKM-3002:19:50
38FRYDRYCH Tomasz 52ZAGNANSK BIEGATUMLINM-3002:20:50
39MAKOWSKI Sławomir 133RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5002:21:08
40DEJNECKA Ewa 36WOODRUNNERSTORUŃK-3002:22:42
41FILIPEK Małgorzata 48FOREST GANGBYDGOSZCZK-3002:22:43
42JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 77STACHOWSCYZŁOTÓWK-4002:23:58
43SZWEDA Marek 240ZŁOTÓWM-60+02:23:58
44LEWIŃSKI Jacek 119BYDGOSZCZM-3002:24:23
45BUCHALSKI Rafał 19REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIAM-2002:25:22
46KOWALSKI Paweł 94KOWALE TEAMTORUŃM-4002:27:17
47SŁODOWNIK Rafał 207BYDGOSZCZ FAN MARATONZIELONKAM-4002:27:18
48GRUBICH Damian 61PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4002:28:16
49SOBAŃSKI Michał 210CNNBYDGOSZCZM-3002:30:17
50SZTEJKA Damian 235BYDGOSZCZM-4002:33:06
51GRABOWSKA-LESISZ Aneta 60KOSZALINK-4002:36:21
52SIEKIERSKI Tomasz 202PUSZCZALSCYSOLEC KUJAWSKIM-4002:37:26
53KOZŁOWSKA Karolina 98BYDGOSZCZK-4002:39:01
54GUŹDZIOŁ Jarek 62TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-4002:39:02
55SZWARC Paweł 239AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3002:39:06
56NIEMCZEWSKA Angelika 158LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAK-4002:51:01
57ŻUKOWSKA Joanna 282POBIEGANILUBIEWOK-3002:51:03
58WAWRZYNIAK Dawid 307FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3002:55:22
Znaleziono 58 wynik(ów)