IV ULTRAMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - ULTRA ŁOŚ

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
67 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
58
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.57km | 43.47km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
22.57km
Lap
43.47km
Czas
netto
66.69km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LEWANDOWSKI Filip 117BYDGOSZCZM-301M 502:00:1803:58:5406:16:36.30 5:3810.6
2SZRULL Zenon 233GRĄŻAWYM-302M 901:52:0303:52:5006:28:02.65+00:11:265:4910.3
3RUDNICKI Michał 194PUSZCZALSCYNOWA WIEŚ WIELKAM-303M 1101:58:2204:03:5706:36:56.00+00:20:195:5710.1
4KUREK Jarosław 111ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM-304M 1302:01:0004:20:2206:54:06.95+00:37:306:129.7
5KOPACZ Adrian 92BYSŁAWM-305M 1401:53:1504:03:5806:54:11.20+00:37:346:129.7
6DĄBKOWSKI Wojciech 35SOLEC KUJAWSKIM-306M 1602:10:2304:27:2807:04:04.65+00:47:286:219.4
7DROCIAK Michał 43OSOWA GÓRA TEAMBYDGOSZCZM-307M 1802:09:0204:30:3407:10:29.00+00:53:526:279.3
8LATOS Paweł 115BRACIA LATOSBYDGOSZCZM-308M 2002:03:2904:23:2207:14:22.75+00:57:466:309.2
9NOWAK Przemysław 163KABEL TEAM BYDGOSZCZNOWA WIEŚ WIELKAM-309M 2102:17:1004:39:4807:20:18.50+01:03:426:369.1
10LUTOWSKI Wojciech 125TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3010M 2502:05:0904:27:3107:28:58.10+01:12:216:438.9
11SOBAŃSKI Michał 210CNNBYDGOSZCZM-3011M 2602:30:1705:00:5407:46:21.65+01:29:456:598.6
12FRYDRYCH Tomasz 52ZAGNANSK BIEGATUMLINM-3012M 2802:20:5004:52:4407:54:51.75+01:38:157:078.4
13HIRT Tomasz 67CB163BYDGOSZCZM-3013M 2902:17:4605:03:2507:55:08.90+01:38:327:078.4
14DĘBICKI Darek 37WŁOCŁAWEKM-3014M 3002:19:5004:55:3407:56:06.85+01:39:307:088.4
15ZIENKIEWICZ Rafał 278BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM-3015M 3402:08:2904:47:0308:05:52.95+01:49:167:178.2
16LEWIŃSKI Jacek 119BYDGOSZCZM-3016M 3702:24:2305:08:0908:11:44.95+01:55:087:228.1
17TEKLIŃSKI Dawid 246WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-3017M 4102:10:5404:49:3408:31:18.55+02:14:427:407.8
18WEILAND Adrian 258NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-3018M 4302:18:0605:16:3608:47:06.00+02:30:297:547.6
19SZWARC Paweł 239AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3019M 4402:39:0605:39:4608:49:30.45+02:32:547:567.6
20WAWRZYNIAK Dawid 307FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3020M 4702:55:2206:04:1709:10:51.45+02:54:158:157.3
Znaleziono 20 wynik(ów)