IV ULTRAMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - ULTRA ŁOŚ

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
67 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
58
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.57km | 43.47km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
22.57km
Lap
43.47km
Czas
netto
66.69km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RYCHTER Karol 310THE RYCHTERSBYDGOSZCZM-401M 101:58:1403:45:4205:53:03.00 5:1711.3
2ŁĄCZNY Jarosław 127PB SLABYDGOSZCZM-402M 201:48:3503:44:3005:55:12.20+00:02:095:1911.3
3OBRĘBSKI Grzegorz 165BYDGOSZCZM-403M 301:49:2003:45:3006:01:05.25+00:08:025:2411.1
4HAUPA Maciej 64KS DEBIUTWIELEŃM-404M 401:56:5803:52:3806:09:47.90+00:16:445:3210.8
5SIUCHNIŃSKI Tomasz 204BYDGOSZCZM-405M 1001:58:2204:01:2906:28:24.80+00:35:215:4910.3
6SIP Wojciech 203FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-406M 1502:08:2504:21:4907:02:53.00+01:09:506:209.5
7WIŚNIEWSKI Wojciech 261BYDGOSZCZM-407M 1702:17:2204:31:0507:08:00.55+01:14:576:259.3
8MĄDRAWSKI Rafał 140FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-408M 2202:16:4104:38:4807:27:17.20+01:34:146:428.9
9ZATORSKI Dariusz 276FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-409M 2302:16:4104:34:4407:27:17.70+01:34:146:428.9
10MARĆ Robert 136BYDGOSZCZM-4010M 2402:11:4704:32:2007:28:51.10+01:35:486:438.9
11LISIECKI Jacek 123NIEMCZM-4011M 2702:10:2404:40:4307:52:47.85+01:59:447:058.5
12DAWISKIBA Artur 34FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4012M 3102:18:3304:59:3907:59:05.15+02:06:027:118.4
13BORDUNA Łukasz 11FSD RUN DERZDENKODREZDENKOM-4013M 3202:17:4604:52:5908:00:11.45+02:07:087:128.3
14GRUBICH Damian 61PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4014M 3302:28:1605:16:1908:03:54.40+02:10:517:158.3
15SŁODOWNIK Rafał 207BYDGOSZCZ FAN MARATONZIELONKAM-4015M 3502:27:1805:06:5108:08:53.10+02:15:507:198.2
16KOWALSKI Paweł 94KOWALE TEAMTORUŃM-4016M 3602:27:1705:06:4908:08:53.35+02:15:507:198.2
17ŁOŚ Piotr 128KRUSZYNM-4017M 3802:12:5104:56:4908:16:50.10+02:23:477:268.1
18SZTEJKA Damian 235BYDGOSZCZM-4018M 3902:33:0605:15:4308:18:13.35+02:25:107:288
19SOBCZAK Tomasz 211REBORN TEAM GNIEZNOGNIEZNOM-4019M 4002:16:2605:05:3208:25:32.80+02:32:297:347.9
20RACIBORSKI Grzegorz 187TASAK TEAMBYDGOSZCZM-4020M 4202:19:2005:15:4908:39:48.45+02:46:457:477.7
21GUŹDZIOŁ Jarek 62TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-4021M 4602:39:0205:39:5009:09:30.75+03:16:278:147.3
22SIEKIERSKI Tomasz 202PUSZCZALSCYSOLEC KUJAWSKIM-4022M 4902:37:2605:47:5309:36:17.10+03:43:148:386.9
Znaleziono 22 wynik(ów)