IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-01-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 266
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 266
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK301K 100:00:0000:00:3800:29:3900:44:39.0000:44:39.00 4:2713,4
2RZEMIENIEWSKA Marta 1261Adidas Runners WarsawWARSZAWAK201K 200:00:0000:01:0500:33:4900:50:07.1500:50:07.15+00:05:285:0012,0
3SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK302K 300:00:0000:00:5900:33:5100:50:34.4000:50:34.40+00:05:555:0311,9
4KALBARCZYK Adriana 1070Adidas Runners WarsawWARSZAWAK202K 400:00:0000:01:0500:34:4400:50:55.5000:50:55.50+00:06:165:0511,8
5WARĘCKA Kasia 1135LESKOK203K 500:00:0000:00:4200:34:1000:52:15.0000:52:15.00+00:07:365:1311,5
6POSZYTEK Jagoda 1042REDAK204K 600:00:0000:01:0800:36:2400:53:32.2000:53:32.20+00:08:535:2111,2
7ŻELAZNY Agnieszka 1260Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK401K 700:00:0000:01:0100:35:3000:53:34.7000:53:34.70+00:08:555:2111,2
8TRZASKOWSKA Joanna 1109Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK303K 800:00:0000:01:0200:36:1800:53:52.0000:53:52.00+00:09:135:2311,1
9KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK205K 900:00:0000:00:5600:35:5300:54:01.9000:54:01.90+00:09:225:2411,1
10RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK402K 1000:00:0000:00:5600:36:0000:54:19.0000:54:19.00+00:09:405:2511,0
11POJNAR Katarzyna 1225BESKOK206K 1100:00:0000:01:0100:36:1000:55:07.2500:55:07.25+00:10:285:3010,9
12IGNOR Edyta 1211Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWK207K 1200:00:0000:01:1200:36:3800:55:27.1000:55:27.10+00:10:485:3210,8
13SZYBIAK Joanna 1216Agona W&MKRZYWCZAK403K 1300:00:0000:02:2700:37:1100:55:50.1000:55:50.10+00:11:115:3510,7
14SASAL Monika 1107KRAKÓWK304K 1400:00:0000:01:1500:37:5300:57:14.3500:57:14.35+00:12:355:4310,5
15MAZUREK Katarzyna 1188Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK404K 1500:00:0000:01:5000:38:5700:57:30.9000:57:30.90+00:12:515:4510,4
16JENDRICHOVSKA Danuta 1308K501K 1600:00:0000:01:4900:40:0700:58:39.1500:58:39.15+00:14:005:5110,2
17MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK208K 1700:00:0000:02:5200:39:3600:59:14.7500:59:14.75+00:14:355:5510,1
18WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK305K 1800:00:0000:00:5600:38:2900:59:25.7000:59:25.70+00:14:465:5610,1
19GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK405K 1900:00:0000:01:0500:40:1200:59:29.9000:59:29.90+00:14:505:5610,1
20WYDRO Agata 1132Fun&RunSTRZYŻÓWK406K 2000:00:0000:00:5200:41:2100:59:31.5000:59:31.50+00:14:525:5710,1
21MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK306K 2100:00:0000:01:1800:40:1600:59:50.0500:59:50.05+00:15:115:5910,0
22DZIERŻAK Elżbieta 1039Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK407K 2200:00:0000:01:2300:40:4000:59:57.5000:59:57.50+00:15:185:5910,0
23KĘDRA Agnieszka 1024Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK209K 2300:00:0000:02:0400:39:5001:00:08.1001:00:08.10+00:15:296:0010,0
24FILIPIAK Beata 1080Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK408K 2400:00:0000:01:5500:40:0401:00:38.1501:00:38.15+00:15:596:039,9
25GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK409K 2500:00:0000:01:2400:40:4001:01:21.7501:01:21.75+00:16:426:089,8
26MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK307K 2600:00:0000:01:3400:40:5501:01:26.3501:01:26.35+00:16:476:089,8
27BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KrosnoWOJASZÓWKAK308K 2700:00:0000:02:3000:41:1501:02:09.6001:02:09.60+00:17:306:129,7
28STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4010K 2800:00:0000:01:1000:41:0901:02:13.5501:02:13.55+00:17:346:139,6
29RÓŻYCKA Dorota 1177Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK309K 2900:00:0000:02:1100:41:4601:02:14.0501:02:14.05+00:17:356:139,6
30SAMBORSKA Weronika 1178Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3010K 3000:00:0000:02:1000:42:1101:02:15.9501:02:15.95+00:17:366:139,6
31ŻARNICKA Anna 1035Stay Insane/CrossFit Z16TURKAK3011K 3100:00:0000:02:2600:42:4601:02:38.5001:02:38.50+00:17:596:159,6
32LUZAR Monika 1076MiABIELAWAK4011K 3200:00:0000:01:1100:41:3801:02:40.8001:02:40.80+00:18:016:169,6
33GUZEK Ewa 140Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3012K 3300:00:0000:01:5000:42:1901:02:42.9001:02:42.90+00:18:036:169,6
34BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3013K 3400:00:0000:01:0200:40:5401:02:45.7001:02:45.70+00:18:066:169,6
35RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2010K 3500:00:0000:02:0900:42:0101:03:09.2001:03:09.20+00:18:306:189,5
36SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK502K 3600:00:0000:01:2900:42:2901:03:18.1001:03:18.10+00:18:396:199,5
37SADOWIŃSKA Adriana 1016Nowa Huta TeamKRAKÓWK4012K 3700:00:0000:01:4300:43:0201:03:41.4501:03:41.45+00:19:026:229,4
38TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3014K 3800:00:0000:02:4800:43:3001:03:57.8001:03:57.80+00:19:186:239,4
39PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3015K 3900:00:0000:01:1800:42:3501:04:21.1001:04:21.10+00:19:426:269,3
40KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3016K 4000:00:0000:02:2200:42:5201:04:28.2501:04:28.25+00:19:496:269,3
41WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159Solina TeamPOLAŃCZYKK3017K 4100:00:0000:00:5500:42:2401:04:39.7001:04:39.70+00:20:006:279,3
42WOJTYNA Agata 1089#kaszanienamokaGDAŃSKK2011K 4200:00:0000:03:0600:43:2001:04:42.9501:04:42.95+00:20:036:289,3
43MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4013K 4300:00:0000:02:4600:43:2801:04:48.1001:04:48.10+00:20:096:289,3
44KASPROWICZ Justyna 1147Fun&RunCZUDECK3018K 4400:00:0000:00:5800:43:0101:04:51.0001:04:51.00+00:20:126:299,3
45RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4014K 4500:00:0000:01:2800:42:4301:04:53.6501:04:53.65+00:20:146:299,2
46BIEDRZYCKA Marta 1079Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3019K 4600:00:0000:01:5400:44:4301:05:55.3501:05:55.35+00:21:166:359,1
47JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3020K 4700:00:0000:02:1200:44:0101:06:15.4001:06:15.40+00:21:366:379,1
48BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK601K 4800:00:0000:01:5500:43:4401:06:40.0001:06:40.00+00:22:016:409,0
49PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3021K 4900:00:0000:02:0500:44:2201:06:58.9501:06:58.95+00:22:196:419,0
50KOLIBAROVA Martina 1309Maras TeamPRESOVK3022K 5000:00:0000:01:5400:45:2101:07:02.8001:07:02.80+00:22:236:429,0
51SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4015K 5100:00:0000:01:5000:45:2701:07:13.6501:07:13.65+00:22:346:438,9
52GNIECIAK Monika 1126BieszczadyRunGÓRA PUŁAWSKAK3023K 5200:00:0000:02:0000:44:5601:07:28.0001:07:28.00+00:22:496:448,9
53KOCEMBA Danuta 1114brakPORĄBKAK3024K 5300:00:0000:01:3800:44:5101:07:29.6001:07:29.60+00:22:506:448,9
54KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3025K 5400:00:0000:02:2000:45:5801:07:34.8001:07:34.80+00:22:556:458,9
55KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2012K 5500:00:0000:01:5600:45:3801:07:50.8001:07:50.80+00:23:116:478,8
56WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4016K 5600:00:0000:02:2100:43:5401:07:57.3501:07:57.35+00:23:186:478,8
57OKLEJ Agata 1300Korniłow TeamWARSZAWAK3026K 5700:00:0000:02:5600:46:4701:08:20.2001:08:20.20+00:23:416:508,8
58WOLSKA Marta 1155Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK2013K 5800:00:0000:01:3800:44:2001:08:27.0001:08:27.00+00:23:486:508,8
59NOWAK Wioletta 1229Dzikie MustangiDĘBICAK3027K 5900:00:0000:01:4200:43:2601:08:39.6001:08:39.60+00:24:006:518,7
60JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2014K 6000:00:0000:01:5100:46:3401:08:40.8001:08:40.80+00:24:016:528,7
61ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3028K 6100:00:0000:01:4200:46:5601:09:09.6001:09:09.60+00:24:306:548,7
62OWOCKA Ewa 1289Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3029K 6200:00:0000:01:5400:46:4301:09:26.8501:09:26.85+00:24:476:568,6
63JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3030K 6300:00:0000:02:3300:48:4401:09:28.8001:09:28.80+00:24:496:568,6
64BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3031K 6400:00:0000:02:4200:47:2301:10:19.9001:10:19.90+00:25:407:018,5
65LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS Halicz, Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK3032K 6500:00:0000:01:0600:46:5501:10:45.3001:10:45.30+00:26:067:048,5
66TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3033K 6600:00:0000:02:1700:47:1501:10:49.4001:10:49.40+00:26:107:048,5
67SARNA Agata 1040TYCZYNK3034K 6700:00:0000:01:2400:47:0901:11:01.9001:11:01.90+00:26:227:068,4
68GAJDA Beata 1240#YoloteamkrkKRAKÓWK4017K 6800:00:0000:02:0800:47:0401:11:05.2001:11:05.20+00:26:267:068,4
69KOKOT Katarzyna 672Aktywny DynówDYNÓWK3035K 6900:00:0000:02:4700:49:3201:11:09.8501:11:09.85+00:26:307:068,4
70GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3036K 7000:00:0000:02:0200:47:1701:11:20.7501:11:20.75+00:26:417:088,4
71SULEJA Joanna 1173Szwla stargardSTARGARDK503K 7100:00:0000:02:4900:48:1401:11:40.6501:11:40.65+00:27:017:108,4
72WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3037K 7200:00:0000:02:4400:48:1501:11:42.1501:11:42.15+00:27:037:108,4
73WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4018K 7300:00:0000:02:3800:48:2301:11:42.8001:11:42.80+00:27:037:108,4
74GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK504K 7400:00:0000:02:0900:48:0601:11:43.3001:11:43.30+00:27:047:108,4
75GADECKA Magdalena 1057RaptowniLISIA GORAK3038K 7500:00:0000:02:2300:50:0501:11:45.9501:11:45.95+00:27:067:108,4
76DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3039K 7600:00:0000:01:1700:47:4001:12:10.7001:12:10.70+00:27:317:138,3
77KLĘCZAR Ewa 1232brakKĘTYK3040K 7700:00:0000:01:3800:48:0001:12:27.2501:12:27.25+00:27:487:148,3
78HADAM Ewa 1031Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK505K 7800:00:0000:02:5000:49:0801:12:34.8001:12:34.80+00:27:557:158,3
79LIS Maria 1127RZESZOWK2015K 7900:00:0000:02:2500:48:3301:12:42.0501:12:42.05+00:28:037:168,3
80ŻYNDA Marta 1141Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIK4019K 8000:00:0000:01:1800:47:1501:12:50.1001:12:50.10+00:28:117:178,2
81PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4020K 8100:00:0000:02:1000:48:1601:12:53.0501:12:53.05+00:28:147:178,2
82STAWSKA Natalia 1047Lacho TeamKRAKÓWK3041K 8200:00:0000:02:5800:49:1401:12:53.3501:12:53.35+00:28:147:178,2
83PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3042K 8300:00:0000:03:0100:49:5201:13:01.9001:13:01.90+00:28:227:188,2
84ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4021K 8400:00:0000:01:5700:49:1101:13:18.5001:13:18.50+00:28:397:198,2
85KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4022K 8500:00:0000:01:5800:49:1101:13:23.0001:13:23.00+00:28:447:208,2
86WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3043K 8600:00:0000:01:3700:50:2601:14:24.2501:14:24.25+00:29:457:268,1
87PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3044K 8700:00:0000:01:3800:50:2601:14:24.3001:14:24.30+00:29:457:268,1
88CZOCHARA Marta 1122amatorOPOLEK4023K 8800:00:0000:02:4700:49:3901:14:32.2001:14:32.20+00:29:537:278,1
89AUGUSTYNIAK Kinga 1306Lacho TeamKRAKÓWK4024K 8900:00:0000:02:0700:49:3901:15:10.3001:15:10.30+00:30:317:318,0
90MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2016K 9000:00:0000:02:1600:50:5501:15:40.3501:15:40.35+00:31:017:347,9
91KAŹMIERCZAK Malwina 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3045K 9100:00:0000:01:5500:50:3501:16:15.7501:16:15.75+00:31:367:377,9
92SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2017K 9200:00:0000:02:4400:50:5601:16:30.8501:16:30.85+00:31:517:397,8
93KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK506K 9300:00:0000:01:1000:49:5601:17:23.3001:17:23.30+00:32:447:447,8
94GŁOWACKA Aleksandra 1143Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOK4025K 9400:00:0000:01:3300:49:2401:17:40.7501:17:40.75+00:33:017:467,7
95MARUT Kaśka 1263Night Runners GliwiceGLIWICEK4026K 9500:00:0000:02:2800:52:2701:20:28.4001:20:28.40+00:35:498:027,5
96GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NightrunnersGLIWICEK4027K 9600:00:0000:02:2700:52:2801:20:30.2501:20:30.25+00:35:518:037,5
97GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK507K 9700:00:0000:02:0501:20:34.4001:20:34.40+00:35:558:037,4
98BARCZAK Sylwia 1301Perfect Runner /Stay InsaneLUBLINK3046K 9800:00:0000:01:4100:55:0801:20:54.9001:20:54.90+00:36:158:057,4
99CZUBA Jadwiga 1287K3047K 9900:00:0000:02:4400:55:3401:21:20.3001:21:20.30+00:36:418:087,4
100SŁOBODA Magdalena 1119RunSłobodanKRAKOWK3048K 10000:00:0000:02:3500:57:1601:23:32.0501:23:32.05+00:38:538:217,2
101FRĄC Elżbieta 1012Night Runners GliwiceGLIWICEK4028K 10100:00:0000:02:4300:56:0801:24:42.8001:24:42.80+00:40:038:287,1
102CIESZYŃSKA Jolanta 1157Sekcja Biegowa FamilaGLIWICEK508K 10200:00:0000:02:2300:59:1301:26:33.8001:26:33.80+00:41:548:396,9
103GREGORCZYK Jadwiga 1013Zabiegani MielecKROSNOK2018K 10300:00:0000:03:0200:57:4701:28:05.0501:28:05.05+00:43:268:486,8
104BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3049K 10400:00:0000:02:0200:58:0301:28:09.4001:28:09.40+00:43:308:486,8
105ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3050K 10500:00:0000:01:4101:00:2401:29:07.1001:29:07.10+00:44:288:546,7
106OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4029K 10600:00:0000:02:3100:59:3601:30:01.8501:30:01.85+00:45:229:006,7
107OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4030K 10700:00:0000:02:3100:59:3601:30:02.3001:30:02.30+00:45:239:006,7
108BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4031K 10800:00:0000:01:4401:02:0101:33:55.1001:33:55.10+00:49:169:236,4
Znaleziono 108 wynik(ów)