IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-01-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 852
Wystartowało : 772
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 763
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1FARON Robert 2SALCO GARMIN SPORTZALESIEM4000:00:0000:00:28
2BABIS Piotr 797WAŁM2000:00:0000:00:28
3GORCZYCA Bartosz 13Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:00:28
4GRZĄDZIEL Dominik 15ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:29
5PLOCH Jakub 6NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:30
6JURCZAK Roman 310RZESZÓWM6000:00:0000:00:31
7KOCZAJA Artur 497KRAKÓWM3000:00:0000:00:31
8WIERNUSZ Krzysztof 538Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:31
9GALICZ Karol 765BKS Wataha WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:00:31
10PASIECZNY Robert 264FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:32
11BREŚ Arkadiusz 872RZESZÓWM3000:00:0000:00:32
12NOWAKOWSKI Tobiasz 291Race FighterSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:33
13KOCZWARA Tomasz 613RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:33
14SKIBINSKI Mikolaj 833adidas Runners WarsawPOZNAŃM3000:00:0000:00:34
15WĘGIEL Marcin 488JASŁOM3000:00:0000:00:35
16BUŁANOW Leszek 788HIPOLITÓWM4000:00:0000:00:35
Niesklasyfikowani
CZUBA Jarek 691Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM20DNF00:00:35 DNF
MAJER Ewa 3Solgar PolskaDOBCZYCEK30DNF00:00:35 DNF
19PACHO Sylwester 459INFINITY runners team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:36
20CEKOWSKA Katarzyna 842SIEDLISKA SŁAWĘCIŃSKIEK4000:00:0000:00:36
21WYWŁOKA Paulina 5www.treningfizjoterapia.plJAROSŁAWK2000:00:0000:00:37
22BĘTKOWSKI Wojciech 365STRÓŻEM5000:00:0000:00:37
23KMAK Sławek 476PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:37
24MICHALAK Artur 474PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:00:37
25CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:37
26IŁOWIECKI Dominik 305NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:00:38
27KRZEMIŃSKI Marcin 439SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:00:38
28ŁUKASZCZYK Henryk 583HRUBIESZÓWM5000:00:0000:00:38
29POLAŃSKI Tomasz 875B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:00:38
GIŻA Grzegorz 8241981RADOMYŚL WIELKIM30DNF00:00:38 DNF
31BORUCKI Jakub 187#kaszanienamoka / Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:00:39
32JASTRZĄB Piotr 425Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:39
33POMORSKI Marcin 738kukui monster -szwlaDALEWOM3000:00:0000:00:39
34WOJNO Arkadiusz 109Husaria Race TeamŁÓDŹM3000:00:0000:00:40
35WICZUK Michał 283MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:40
36MIĄSKO Piotrek 453STANISŁAWÓWM2000:00:0000:00:40
37KŁOSIŃSKI Rafał 148Race FighterDĘBE WIELKIEM4000:00:0000:00:41
38SEKUŁA Mirek 293Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:41
39MIKOŁAJCZYK Marcin 526HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:00:41
40WOJTANOWSKA Karolina 633DREMCHASER TEAMWETLINAK2000:00:0000:00:41
41DOMISZEWSKA Maria 8USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:41
42GOTFRYD Adam 859JASŁOM4000:00:0000:00:41
43ŻUCHOWSKI Daniel 100Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:42
44SUJAK Mirosław 163MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:00:42
45LEMAŃSKI Damian 561RĄBIEŃM2000:00:0000:00:42
46BORYS Andrzej 823RADYMNOM4000:00:0000:00:42
47RUSZNICA Tomasz 832RZESZÓWM3000:00:0000:00:42
48SIKOŃCZYK Miłosz 35KRAKÓWM2000:00:0000:00:43
49MASNYK Iryna 645Agro-NaturaTARNOPOLK3000:00:0000:00:43
50PAKUŁA Paweł 644MKS 'ŻAK' Biała PodlaskaWISZNICEM4000:00:0000:00:43
51URBASEK Łukasz 182GLIWICEM3000:00:0000:00:44
52ŚLĘCZKA Damian 204Biomedycyna Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:44
53LESZCZYŃSKI Andrzej 213Body ClubMŁAWAM5000:00:0000:00:45
54PASTERZ Piotr 396biegające urzędasyRZESZÓWM3000:00:0000:00:45
55WAŻNY Stanisław 473Biegomania LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:00:45
56JARUZEL Ewa 715SZWLA StargardSTARGARDK4000:00:0000:00:45
57JARUZEL Robert 716SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:0000:00:45
58MAKOWSKA Olga 11JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:46
59MIKOŁAJCZYK Agnieszka 527HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3000:00:0000:00:47
60DYREK Michał 575MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:47
61NIEMIEC Szczepan 772WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:00:47
62MAŁECKI Tomasz 555Małe cyckiBYTOMM4000:00:0000:00:48
63AUGUSTYŃSKI Sylwester 161Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:49
64BRENDZOWSKI Adam 279SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:00:49
65MAŁECKA Anna 554Małe cyckiBYTOMK4000:00:0000:00:49
66WICHA Małgorzata 572WKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓWK2000:00:0000:00:50
67MELNYK Ivan 729KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:50
68KUSTROŃ Adam 753KROSNOM5000:00:0000:00:50
69FISHCHUK Oleh 831WROCLAWM2000:00:0000:00:50
70KOBIERSKI Piotr 181UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:51
71MIĘKUS Hubert 539WARSZAWAM4000:00:0000:00:51
72DUDEK Dominik 778MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:00:51
73SZYMAŁA Marcin 362KLUCZBORKM4000:00:0000:00:52
74SZAWAN Paweł 611Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM4000:00:0000:00:52
75MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 622AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPYSKOWICEK3000:00:0000:00:52
76TREGUB Igor 743KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:52
77SZAPORÓW Łukasz 290SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0000:00:53
78NOWICKI Michael 900norafsportKRAKÓWM4000:00:0000:00:53
79TOMIK Małgorzata 385www.berserk-sklep.plKRAKÓWK2000:00:0000:00:53
80KLAMUT Ryszard 464HACZÓWM6000:00:0000:00:53
81MIERZLIKIN Natalia 674WARSZAWAK2000:00:0000:00:53
82CZAPLA Arkadiusz 190BYTOMM4000:00:0000:00:54
83MARCELA Marcin 188Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:00:54
84MORAWA Mateusz 250Lacho TeamRADZISZÓWM3000:00:0000:00:54
85JURCZAK Daniel 609MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:00:54
86MIARA Fabian 610Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM3000:00:0000:00:54
87SURDACKI Mateusz 837NAŁĘCZÓWM3000:00:0000:00:55
88CZUBA Michał 361LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:00:55
89WŁODARCZYK Piotr 478Kraków Nowa HutaKRAKÓWM3000:00:0000:00:55
90WÓJCIK Julian 709SZWLA STARGARDSTARGARDM6000:00:0000:00:55
91GLEISNER Tomasz 108TarnówTARNÓWM4000:00:0000:00:56
92REJ Mirosław 482M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:56
93WILK Jacek 666WARSZAWAM4000:00:0000:00:56
94NIEDZIELA Marcin 189BYTOMM4000:00:0000:00:57
95CEBERAK Bartosz 249LUBARTÓWM3000:00:0000:00:57
96SIPIERA Tomasz 276Lacho TeamGIEBUŁTÓWM4000:00:0000:00:57
97TRYNIECKI Krzysztof 469LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:57
98OBROŚLAK Grzegorz 470TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:57
99LONC Tomasz 481M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:57
100MAZUREK Robert 65Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:58
101BAŁCHAN Krzysztof 64CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:00:58
102KRENZEL Regina 225JAROSŁAWK3000:00:0000:00:58
103CZAJKA Karol 384Inkubator Przedsiębiorczości w LublinieKRĘPIECM3000:00:0000:00:58
104GIERULA Robert 569UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:00:58
105LEŚNIAK Dariusz 38SZCZECINM5000:00:0000:00:59
106KARPIŃSKI Tomasz 124RZESZÓWM4000:00:0000:00:59
107PANTOŁ Mirosław 123RZESZÓWM4000:00:0000:00:59
108FUS Maciej 209RZESZÓWM3000:00:0000:00:59
109WŁOCH Sławomir 437KROSNOM4000:00:0000:00:59
110JANDZIŚ Wiesław 637Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:00:59
111CIECHOMSKI Bartłomiej 730WARSZAWAM3000:00:0000:00:59
112GŁODOWSKA Kamila 9Muay Running TeamIWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:59
113ŻUREK Pawel 31Runteam PawłowiceHULLM3000:00:0000:01:00
114NAZIMEK Lilianna 543Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:00
115BROCKI Krzysztof 5671973KUTNOM4000:00:0000:01:00
116DACYL Michał 641Nowy Styl Group Running TeamKROSNOM4000:00:0000:01:00
117DYDIO Piotr 742Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:01:00
118GRZELAK Adrian 798Chata Biegacza K34 ZakopaneTUREKM3000:00:0000:01:00
119PASTUŁA Łukasz 16KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:01
120WILK Bartosz 151Wilki na szlakuKRAKÓWM3000:00:0000:01:01
121MAKAREWICZ Wiktor 233WARSZAWAM3000:00:0000:01:01
122KAMIŃSKI Krzysztof 311Zabierzów BiegaBOLECHOWICEM3000:00:0000:01:01
123NIŻNIK Marcin 702Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:01:01
124KUDŁAK Paweł 759Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:01:01
125PYRKOSZ Damian 252G.B.U.R.RZESZÓWM4000:00:0000:01:02
126OCHYRA Konrad 327LESKOM2000:00:0000:01:02
127SANNER Marcin 581GDYNIAM3000:00:0000:01:02
128KUSION Anna 61TARNÓWK5000:00:0000:01:03
129ZIĘBA Marcin 418Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:01:03
130KRÓTKI Alicja 799TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:01:03
131WIERZCHOWIAK Jarosław 815WARSZAWAM2000:00:0000:01:03
132BAJOREK Jan 851OLSZYNYM4000:00:0000:01:03
133FLĄDRO Daniel 121WOKOWICEM4000:00:0000:01:04
134LEWANDOWSKI Paweł 260CZARNAM4000:00:0000:01:04
135PORĘBSKI Zbigniew 413QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:0000:01:04
136ŁUKASIK Michał 757VELOBIKEBUSKO-ZDRÓJM3000:00:0000:01:04
137GOZDALSKI Jarosław 780Witkowo biegaGNIEZNOM4000:00:0000:01:04
138GARCZYŃSKI Darek 47KATOWICEM4000:00:0000:01:05
139KRAWCZAK Paulina 248Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:05
140WALASEK Grzegorz 289biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:05
141WĘGIEL Bogdan 621BOLECHOWICEM4000:00:0000:01:05
142WĘGLARZ Czesław 393NIEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:06
143ŚLUSARSKI Włodzimierz 495WARSZAWAM5000:00:0000:01:06
144BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:06
145DOMIN Łukasz 671Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:06
146MAŁECKI Michał 714EDC RunnersOŻARÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:06
147BURANT Agnieszka 801POZNAŃK3000:00:0000:01:06
148WASYLÓW Jacek 806ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:06
149LAMPARSKI Łukasz 391GÓRKI WIELKIEM3000:00:0000:01:07
150WIĘCH Piotr 406WOŁOMINM3000:00:0000:01:07
151MAZUR Sławomir 507Cyklopedia.ccRZESZÓWM4000:00:0000:01:07
152SZAŁKOWSKI Dawid 519EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:07
153KOŁODZIEJ Mateusz 541KATOWICEM3000:00:0000:01:07
154STACHURSKI Paweł 571ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:07
155ŚCIUBA Aneta 579Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:07
156JACHYMEK Bartłomiej 605JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:07
157WOŹNIAK Michał 719Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:07
158BARANOWSKI Jacek 849Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:07
159SUŁKOWSKI Maciej 220JAROSŁAWM4000:00:0000:01:08
160NIEWIECZERZAŁ Tomasz 359BEŁCHATÓWM2000:00:0000:01:08
161BILSKI Marek 397WARSZAWAM4000:00:0000:01:08
162PARYS Michał 428WOŁOMINM3000:00:0000:01:08
163ŁĘPICKI Artur 441Markowi BiegaczeMARKIM4000:00:0000:01:08
164KĘPA Justyna 4911 bspRZESZÓWK3000:00:0000:01:08
165IWANEK Sebastian 728Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:01:08
166KOSMĘDA Piotr Michał 107WARSZAWAM4000:00:0000:01:09
167TOMAS Dariusz 212JAROSŁAWM4000:00:0000:01:09
168KASPRZYK Krzysztof 843TARNÓWM4000:00:0000:01:09
169WOLSKI Piotr 515ŁubudubuGRUDZIĄDZM3000:00:0000:01:09
170WIŚNIEWSKI Michał 587Rodzinny RelaxWARSZAWAM4000:00:0000:01:09
171POTERA Maciej 660Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:09
172PRÜFER Paweł 696KOSIECZYNM4000:00:0000:01:09
173KUSZ Tomasz 340JASŁOM4000:00:0000:01:10
174EPA Karolina 419PZU Sport TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:10
175KOKOCIŃSKI Dariusz 502GDAŃSKM4000:00:0000:01:10
176NOWICKI Artur 564KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2000:00:0000:01:10
177WIŚNIEWSKI Janusz 600WARSZAWAM4000:00:0000:01:10
178SOBEL Adrian 795Biegiem przez góry - Runteam PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:10
179DYNIA Krystian 793RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:10
180TESZNER Adrian 804Run Team PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:01:10
181KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:11
182JANIK Paweł 136TARNÓWM4000:00:0000:01:11
183BARAŃSKI Michał 193WARSZAWAM4000:00:0000:01:11
184KALTENBERG Janusz 211JAROSŁAWM5000:00:0000:01:11
185PILCH Daniel 292WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM4000:00:0000:01:11
186GESSLER Łukasz 332POL-DACH Łukasz GesslerGOŚCICINOM3000:00:0000:01:11
187LIK Marek 458Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:11
188KOZIOŁ Weronika 585KROSNOK2000:00:0000:01:11
189PIECUCH Marcin 258Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:12
190PIECUCH Karolina 257Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK3000:00:0000:01:12
191WALASZKOWSKA Dominika 330BIESYGOŚCICINOK3000:00:0000:01:12
192KUCIEL Paweł 368Kopalnia Wapienia CzatkowiceTENCZYNEKM2000:00:0000:01:12
193LASKO Łukasz 388BIESYGDYNIAM3000:00:0000:01:12
194KOZERA Waldemar 724KRAKOWM3000:00:0000:01:12
195ZYGMUNT Marcin 786ZygabiegaGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:12
196POWALISZ Dariusz 787BYDGOSZCZM4000:00:0000:01:12
197GOLEC Tomasz 180BIT teamGDAŃSKM3000:00:0000:01:13
198CHOMICZ Martyna 269KRAKÓWK2000:00:0000:01:13
199NIEGOWSKI Tomasz 270KRAKÓWM2000:00:0000:01:13
200WRÓBLEWSKA Katarzyna 296CHORZÓWK3000:00:0000:01:13
201ŻORNIAK Mateusz 317Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0000:01:13
202GAWRON Janusz 443Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:01:13
203DZIUBAŁA Karolina 812Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:13
204LICHA Paulina 810ZABORZEK2000:00:0000:01:13
205KRUPA Grzegorz 866KB SOBOTKAM4000:00:0000:01:13
206DUCKI Piotr 865OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:0000:01:13
207OCZOŚ Hubert 1136PRZEMYŚLM3000:00:0000:01:14
208SIKORA Michał 17PUŁAWYM4000:00:0000:01:14
209KOCHAJ Wojciech 113LUBLINM4000:00:0000:01:14
210ŚCIEBURA Paweł 329LEWIN BRZESKIM4000:00:0000:01:14
211NIENADOWSKA Beata 380ELAKTYWNIELBLĄGK5000:00:0000:01:14
212JEŻOWSKI Jacek 436WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:14
213SERAFIN Paulina 508Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:14
214KORPALSKI Tomasz 650Biegaj z GłowąGDAŃSKM3000:00:0000:01:14
215BRZOZOWSKI Łukasz 717FartlekGO I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:14
ZMYSŁOWSKI Igor 589lepszy żbikLUBLINM20DNF00:01:14 DNF
217WIELECHOWSKA Natalia 312Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:15
218NIERADA Marcin 358KATOWICEM3000:00:0000:01:15
219BERGAŃSKI Michał 381Brygada BeskidówGRYBÓWM3000:00:0000:01:15
220CHOJECKI Dariusz 501Kereza SquadLUBLINM4000:00:0000:01:15
221MOTYKA Artur 673TARNÓWM4000:00:0000:01:15
222PLIŚ Mateusz 769RZESZÓWM3000:00:0000:01:15
223PIASNY Paweł 802GLIWICEM4000:00:0000:01:15
224FOGEL Ewa 102PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWK4000:00:0000:01:16
225DUKATA Grzegorz 240MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:16
226DYLEWSKI Paweł 623Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:16
227SZPULARZ Adam 776KĄTY WROCŁAWSKIEM3000:00:0000:01:16
228GAWRON Tomasz 375LUBSKOM3000:00:0000:01:17
229DOMIN Bartosz 512Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:01:17
230KOŁODZIEJCZYK Maciej 618Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:17
231STACHYRA Andrzej 619LSBLUBLINM5000:00:0000:01:17
232KAJA Gracjan 871BydgościeNOWY BUCZEKM3000:00:0000:01:17
233GÓRSKI Emil 267Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:01:18
234TUROSZ Zbigniew 346LEŻAJSKM5000:00:0000:01:18
235ŻYNDA Jan 620Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIM4000:00:0000:01:18
236KACZMARCZYK Piotr 643KAMARAK GlobeRunnersKRAKÓWM3000:00:0000:01:18
237GĘBKA Małgorzata 777KĄTY WROCŁAWSKIEK3000:00:0000:01:18
238SOKOŁOWSKI Artur 46Wędrujące SokołySUWAŁKIM5000:00:0000:01:19
239SZOTA Robert 256SMT SzczecinSZCZECINM3000:00:0000:01:19
240PILARCZYK Marcin 615Above2000PIŁAM3000:00:0000:01:19
241ZIEBURA Jacek 639towarowe.plKRAKÓWM4000:00:0000:01:19
242OSTROWSKI Łukasz 683MIELECM3000:00:0000:01:19
243WĘGRZYŃSKI Paweł 263ITMBWKRAKÓWM3000:00:0000:01:20
244WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 580RunsofunGDYNIAM4000:00:0000:01:20
245KOCOŃ Mariusz 83010 Opolska Brygada LogistycznaOPOLEM5000:00:0000:01:20
246BOGDANOWICZ Beata 202Biegowy ŚwiatGDAŃSKK4000:00:0000:01:21
247KOPYŚĆ Jarosław 323Pszczółkowski TeamOLSZTYNM4000:00:0000:01:21
248BOGUSZ Bartosz 387KRAKÓWM4000:00:0000:01:21
249GAJDA Jacek 378LUBSKOM3000:00:0000:01:21
250WOLSKI Marcin 530Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:21
251GÓRSKI Mateusz 773Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3000:00:0000:01:21
252POROWSKI Łukasz 273ŁAPYM3000:00:0000:01:22
253MATYSEK Ireneusz 792Samotny WilkWALCZM6000:00:0000:01:22
254SZOSTEK Michał 300BeFit24TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:23
254WYROBA Waldemar 301BeFit24TeamKRAKÓWM4000:00:0000:01:23
256BIJOŚ Mirosław 431GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:23
257DZIERŻEŃSKA Monika 551GDAŃSKK4000:00:0000:01:23
258WOLSKI Michał 677Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:01:23
259GROCHOWSKI Paweł 130Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM4000:00:0000:01:24
260GUTKOWSKI Wojciech 594SZCZECINEKM5000:00:0000:01:24
261GWIZDAK Bartosz 821Water TeamBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:24
262WYROBA Wojciech 822KRAKÓWM3000:00:0000:01:24
263KOSNO Dorota 466WARSZAWAK4000:00:0000:01:25
264FOGT-KLOCKOWSKA Monika 529Klocki GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:25
265WYRZYKOWSKI Andrzej 537biegowyswiat.plGDAŃSKM5000:00:0000:01:25
266ĆWIĄKAŁA Halina 563Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:25
267KRAWCZYK Łukasz 214Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:0000:01:26
268DORSZ Beata 226SOPOTK4000:00:0000:01:26
269PAROL Paweł 570SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:26
270GWIZDAK Justyna 599Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:26
271GALUS Jacek 704TARNÓWM4000:00:0000:01:26
272SIKORA Jacek 771Water TeamCZUDECM4000:00:0000:01:26
273PELA Dariusz 369TMT Toruń Sky-TransŁUBIANKAM3000:00:0000:01:27
274ZAJDEL Sławomir 489Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:27
275KONDZIOŁA Krzysztof 498Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:27
276SOKALSKI Grzegorz 7KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:01:27
277FALKOWSKI Piotr 69KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:27
278ŻELAZNY Judyta 490Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:28
279BARTOSZEK Krzysztof 525Mrówka JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:28
280WASYLISZYN Bernadetta 533Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:01:28
281GONTARZ Aleksandra 566BIŁGORAJK3000:00:0000:01:28
282BOCHENEK Paweł 727Wkurw_TeamWARSZAWSAM3000:00:0000:01:28
283GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 175ZIELONKIK4000:00:0000:01:29
284NASTAROWICZ Tomasz 345duchpostepu 2018SZADEKM2000:00:0000:01:29
285BLACHA Agata 445BiłgorajBIŁGORAJK3000:00:0000:01:29
286STOJANOWSKI Dawid 556RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:01:29
287SMOLUCH Ryszard 625ZAMOŚĆM4000:00:0000:01:29
288PIĄTEK Rafał 816Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:29
289HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 874Nowy Styl Group Running TeamPOTOKK3000:00:0000:01:29
290SZYPUŁA Michał 191Olza CieszynCIESZYNM3000:00:0000:01:30
291PAWLUS Paweł 298ŻYWIECM3000:00:0000:01:30
292PRZYBYLSKI Łukasz 344Duchy postepuSZADEKM2000:00:0000:01:30
293ZAJĄC Katarzyna 7004K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:30
294BEDNARZ Krzysztof 7074K TEAM TARNÓWTARNÓWM5000:00:0000:01:30
295JANKOWSKI Janusz 855NYSAM3000:00:0000:01:30
296SZUPUŁA Wojciech 846Rysianka Team RaceWARSZAWAM4000:00:0000:01:30
297KALBARCZYK Wojciech 262ADIDAS RUNNERS WARSZAWAWARSZAWAM3000:00:0000:01:31
297MODRZEJEWSKI Adam 266Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:31
299LEDWOLORZ Anna 309KS Kanałek / Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:0000:01:31
300PIĄTEK Beata 651ŁAŃCUTK3000:00:0000:01:31
301KOŚCIAK Jan 712Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:31
302BUJALSKI Szymon 133Kuznia triathlonuPOZNANM4000:00:0000:01:32
303GIBAŁA Marcin 200FundacjaAuxilium BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:01:32
304GADAMSKA-KABATA Paulina 243GDAŃSKK3000:00:0000:01:32
305MOSTOWSKA Joanna 740WARSZAWAK3000:00:0000:01:32
306ŚLIWIŃSKI Andrzej 324MIECHÓWM6000:00:0000:01:33
307ARENTEWICZ Grzegorz 373Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:33
308WIĄCEK Krzysztof 791Drukarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:0000:01:33
309SAKOWSKA Aneta 827WkurwteamWARSZAWAK4000:00:0000:01:33
310RAKOCZY Dorota 184MILANÓWEKK4000:00:0000:01:34
311RAKOCZY Paweł 183MILANÓWEKM4000:00:0000:01:34
312WOJCIECHOWSKI Krzysztof 463ŁAŃCUTM4000:00:0000:01:34
313KOPEĆ Karol 505WARSZAWAM4000:00:0000:01:34
314KOŻUCH Anna 534brakPRZEWORSKK3000:00:0000:01:34
315KOT Łukasz 545Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:34
316PORĘBA Eugeniusz 624MiechówMIECHÓWM5000:00:0000:01:34
317MACHUCKI Adrian 92RZESZÓWM3000:00:0000:01:35
318TKACZEWSKI Piotr 112MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:35
319MASZEWSKA Agata 134Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK3000:00:0000:01:35
320GURGUL Sebastian 149AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:01:35
321CHUDECKI Andrzej 417WARSZAWAM3000:00:0000:01:35
322STRZELECKI Dawid 603Team spiritTORUŃM3000:00:0000:01:35
323GURGUL Mateusz 158Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:01:36
324PUZIO Waldemaar 500KB Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:00:0000:01:36
325MAJEWICZ Grzegorz 557MIECHÓWM4000:00:0000:01:36
326ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 201KRAKÓWM2000:00:0000:01:37
327SZYMAŃSKA Agnieszka 559PKO Bank PolskiWYSZKÓWK4000:00:0000:01:37
328SZYMAŃSKI Adam 558PKO Bank PolskiWYSZKÓWM4000:00:0000:01:37
329ORŁOWSKI Jakub 870WROCŁAWM3000:00:0000:01:37
330JEDLIŃSKI Bartosz 67Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:38
331ASŁANOWICZ Marcin 93WARSZAWAM4000:00:0000:01:38
332HOŁODY Grzegorz 658WARSZAWAM3000:00:0000:01:38
333BOROWSKI Tomasz 818Hamer MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:38
334MORAWSKA Anna 185WARSZAWAK6000:00:0000:01:39
335CYBUŁKA Mariusz 207STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM3000:00:0000:01:39
336GRABOŚ Nina 357WARSZAWAK4000:00:0000:01:39
337POŁATYŃSKI Daniel 389SPARTANIE DZIECIOMDĄBIEM2000:00:0000:01:39
338KUŚPIT Przemek 722WARSZAWAM3000:00:0000:01:39
339KŁOS Paweł 725LUBLINM4000:00:0000:01:39
SZCZEPANIAK Karol 726Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM40DNF00:01:40 DNF
341PAUL Viola 21Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:01:42
342GĄSZCZYK Grzegorz 56NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:42
343DULĘBA Tomasz 664RZESZÓWM4000:00:0000:01:42
344KANIA Przemysław 785WARSZAWAM3000:00:0000:01:42
345BOGDAŁ Sebastian 32NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:43
346KRÓLIKOWSKI Andrzej 483LUBLINM4000:00:0000:01:43
347KROK Jacek 504LUBARTÓWM4000:00:0000:01:43
348RUBIN Andrzej 42KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:01:44
349STOLARZ Paweł 60Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:01:44
350SYGUŁA Katarzyna 62KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK4000:00:0000:01:44
351KULA Robert 152Ekipa z TarnowaTARNÓWM4000:00:0000:01:44
352BARTOSZEWICZ Marta 472OLSZTYNK3000:00:0000:01:44
353KMITA Gabriela 492Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:01:44
354BUCZKOWSKA Sylwia 838-K2000:00:0000:01:45
355TUCHOŁKA Marta 858POCO LOCOKROBIAK3000:00:0000:01:45
356HYZIAK Jakub 261jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:01:46
357HYZIAK Joanna 516jj.runnersSĘKOWAK4000:00:0000:01:46
358DZWONKOWSKI Andrzej 532WĄBRZEŹNOM3000:00:0000:01:46
359DONIEC Sebastian 91www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:01:47
360FOGEL Janusz 103PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:47
361WAWRZAK Ryszard 238Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:47
362KĘPKA Andrzej 363Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:01:47
363MACIAK Rafał 370Ekipa Z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:01:47
364TROJNAR Damian 446Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:47
365ANDRES Kamil 448KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:47
366TUTKA Maksymilian 447Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:47
367NIZIOŁ Marian 720PIASECZNOM6000:00:0000:01:47
368KŁOSOWSKI Karol 63Los Trepos CompanierosKRAKÓWM3000:00:0000:01:48
369KUNKEL Anna 246PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:48
370KAWALEC Małgorzata 420Dream TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:48
371LANDA Maciej 450Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:48
372FLIŚNIK Mirek 456PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:48
373SARKOWICZ Adam 708GLIWICEM5000:00:0000:01:48
374ŻURAWSKI Sławomir 284PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:49
375WIERNEK Tomek 758Endurance TeamKATOWICEM4000:00:0000:01:49
376KUCHARZAK Norbert 820JazzanovaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:49
377CORREIA Andre 857KRAKÓWM3000:00:0000:01:49
378KOŁACKA Martyna 355Aptiv Running TeamWODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:0000:01:50
379SERZYSKO Bartosz 414Aptiv Running TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:50
380PIGAN Anna 542BBL JAROSŁAWSZÓWSKOK3000:00:0000:01:50
381GŁÓWKA Alfred 741karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:50
382SADY Sebastian 222OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:01:51
383CZAJKOWSKI Rafał 288EkoBiegi/BBL Warszawa PolonezWARSZAWAM4000:00:0000:01:51
384CISZYŃSKI Marek 405START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:01:51
385DUBANIK Piotr 412Jarosławska Grupa Biegowa SokółMUNINAM5000:00:0000:01:51
386ZAKRZEWSKI Marek 471AleDobre.plWARSZAWAM4000:00:0000:01:51
387KOPROWICZ Ewelina 612Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:01:51
388TERLECKI Krzysztof 840Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:51
389MĄCZKA Krystyna 888OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:01:51
390BRZOZOWSKA Anna 394PKS Galopująca Soczewica / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK4000:00:0000:01:52
390BRZOZOWSKI Armand 395PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM4000:00:0000:01:52
392FILIPIAK Hieronim 421MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM4000:00:0000:01:52
393CZERWIENKO Mateusz 760WARSZAWAM2000:00:0000:01:52
394LANGNER Maurycy 781DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:52
395BILSKI Mateusz 782WARSZAWAM2000:00:0000:01:52
396KŁOŚ Artur 27PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:0000:01:53
397MICHALSKA Klementyna 135SZCZECINK3000:00:0000:01:53
398DROZD Arkadiusz 217SZCZECINM3000:00:0000:01:53
399BĄK Piotr 316Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:53
400APANOWICZ Angelika 318WARSZAWAK4000:00:0000:01:53
401KIELISIAK Małgorzata 386Husaria Race TeamBRAŃSZCZYKK2000:00:0000:01:53
402STANIEC Piotr 480Ślęzak teamKIELCEM4000:00:0000:01:53
403LENART-KŁOŚ Katarzyna 26LUBLINK3000:00:0000:01:54
404SAWICKI Radek 142DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3000:00:0000:01:54
405GĄTARCZYK Mariusz 144DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:54
406NIEDŹWIECKA Kasia 360EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:54
407SZANIECKI Piotr 494NIESTACHÓWM4000:00:0000:01:54
408ROBAK Jarosław 540NIESTACHOWM4000:00:0000:01:54
409WASĄŻNIK Marcin 143Dzikie Grubasy SzatanaJÓZEFÓW/OTWOCKAM4000:00:0000:01:55
410SAMUŚ Dariusz 354SPARTAN RACE TRAINING GROUPRZESZÓWM3000:00:0000:01:55
411SOBICZEWSKA Iza 374ekobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:55
412SIKORSKA Agnieszka 70WARSZAWAK4000:00:0000:01:56
413SKOTNICKA Anna 75TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAK3000:00:0000:01:56
414ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 76Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:01:56
415SKOTNICKI Dariusz 74TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAM3000:00:0000:01:56
416KAPUSTA Dawid 106Wkurw_teamHUTA JÓZEFÓWM2000:00:0000:01:56
417GRODZKI Arkadiusz 682CZUDECM2000:00:0000:01:56
418WIECZOREK Beata 876DZIKIE GRUBASY SZATANAKRAKÓWK3000:00:0000:01:56
419GAWRON Marcin 155IdeoNOWY BOREKM3000:00:0000:01:57
420KANDEFER Marcin 245IdeoRZESZÓWM3000:00:0000:01:57
421KAWALEC Grzegorz 514TYCZYNM3000:00:0000:01:57
422STANIEC Katarzyna 746BIEGNE DLA MILI I MARIKIKIELCEK3000:00:0000:01:57
423KOWALIK Anna 25UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:01:58
424KORZENIOWSKA Joanna 24UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:01:58
425KISIAŁA Filip 162Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:58
426WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 210Największa Armia Świata/Feel the FreedomLUBLINK3000:00:0000:01:58
427SOBOŃ Ewelina 230KORCZYNAK3000:00:0000:01:58
427KANDEFER Urszula 232Ideo.plRZESZÓWK3000:00:0000:01:58
429SEREDA Joanna 434ŁOMIANKIK2000:00:0000:01:58
430MACHLARZ Mateusz 736SRTG RzeszówRZESZÓWM2000:00:0000:01:58
431LITWINEK Marek 18WW TEAMLUBARTÓWM3000:00:0000:01:59
432PIECUCH Małgorzata 278Lacho TeamPRZEWORSKK5000:00:0000:01:59
433KORS Justyna 442WARSZAWAK3000:00:0000:01:59
434KLISZ Agnieszka 576Husaria Race TeamLUBLINK3000:00:0000:01:59
435ZAJĄC Wojciech 590BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEM2000:00:0000:01:59
436SARAT Ewa 862GSBTARNÓWK4000:00:0000:01:59
437MAZUREK Monika 28Nowa Huta TeamKRAKOWK4000:00:0000:02:00
438WISZNIEWSKA Katarzyna 73GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWK4000:00:0000:02:00
439PORĘBSKA Dorota 94Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:00
440WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 105NH TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:00
441ŚLEDZIOWSKI Andrzej 242Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:00
442PAWLIKOWSKI Bogusław 531brakKATOWICEM5000:00:0000:02:00
443PRZECH-FUS Agnieszka 22WW TeamLUBLINK5000:00:0000:02:01
444BARTOSIEWICZ Daria 165Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:01
445SZCZERBIŃSKI Marcin 755DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM4000:00:0000:02:01
446TYLKA Przemysław 789ISKRZYNIAM4000:00:0000:02:01
447WÓJTOWICZ Paweł 30LublinBiegaLUBLINM4000:00:0000:02:02
448NOWAK Katarzyna 141Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:02
449JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 195WARSZAWAM3000:00:0000:02:02
450DRWIĘGA Beata 307Pozytywanie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:02
GŁUSZKO Przemysław 734SOLINA TEAMBEREZKAM30DNF00:02:02 DNF
452WAJCOWICZ Witold 45Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:03
453FIREK Rafał 167Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:03
454NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 231PozytywnieZabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:03
455DROBOT Piotr 348Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:03
456MAZURKIEWICZ Bartłomiej 461Maraton Zaporowy TEAMSANOKM2000:00:0000:02:03
457MĄKINIA Wawrzyniec 510Move Your Azz!!POZNAŃM4000:00:0000:02:03
458SKROBISZ Anna 521WARSZAWAK2000:00:0000:02:03
459KOSOŃ Marcin 749Lacho TeamKRAKÓWM5000:00:0000:02:03
460TOMASZEK-KOSOŃ Bernadeta 750AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4000:00:0000:02:03
461LEŚNIAK-POPIEL Marta 97Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:04
462SZCZUR Wiesław 126NOWA DĘBAM4000:00:0000:02:04
463MAKOWSKA Maja 244Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAK2000:00:0000:02:04
464MALEC Basia 565LUBLINK5000:00:0000:02:04
465URBANOWICZ Andrzej 723MS ConsultingZABIERZÓWM4000:00:0000:02:04
466JASNOWSKI Michał 847WARSZAWAM3000:00:0000:02:04
467GAWORECKI Tomasz 36Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:02:05
468GLINIANY Adam 235Zabiegana rodzinkaWYRYM4000:00:0000:02:05
469GLINIANY Małgorzata 236Zabiegana rodzinkaqWYRYK4000:00:0000:02:05
470RUDZKI Tomasz 253KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:05
471KOCOT Sebastians 364SOSNOWIECM3000:00:0000:02:05
472GAWLEWICZ Krystyna 281SANOKK3000:00:0000:02:06
473GAWLEWICZ Tomasz 282SANOKM4000:00:0000:02:06
474WYŻYKOWSKA Agnieszka 120Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:07
475GRANDA Paweł 42721 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:02:07
476PAŃTAK Sławomir 6621daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:02:08
477MACKIEWICZ Roman 197Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:08
478KARUŚ Waldemar 38214das JaroslawORŁYM4000:00:0000:02:08
479MAZAN Eliza 688SZCZECINK3000:00:0000:02:08
DRWIĘGA Maciej 247Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM40DNF00:02:08 DNF
481JANICKI Tomasz 13821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:0000:02:09
482MICHNO Anna 170Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:09
483MICHNO Tomasz 224Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:09
484WOJNAROWICZ Tomasz 259spartaniediecią/obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0000:02:09
485KURZAJ Aleksandra 306WGD RUNŁÓDŹK3000:00:0000:02:09
486PŁOMIŃSKI Marcin 718Wkurw Team/Łódź Running TeamSKOTNIKIM4000:00:0000:02:09
487ZARĘBA Anna 863DĄBROWA CHERUBINYK2000:00:0000:02:09
488ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 55Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:02:10
489KOZICKI Marcin 95SOSNOWICAM3000:00:0000:02:10
490RUTA Mikołaj 695KRAKÓWM4000:00:0000:02:10
491PAWLAK Monika 807GROTNIKIK5000:00:0000:02:10
492CZARNIK Stanisław 853MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEM3000:00:0000:02:10
493PYZEL Agnieszka 303KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK5000:00:0000:02:11
494STEFANOWICZ Paweł 679OTWOCKM2000:00:0000:02:11
495SKOCZEK Jakub 680OTWOCKM2000:00:0000:02:11
496BUCZYŃSKI Radosław 731Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:11
497MAZUR Jacek 735RZESZÓWM3000:00:0000:02:11
498ZIEŃKOWSKA Izabela 29WW TEAMLUBLINK3000:00:0000:02:12
499LATO Karolina 156LUBLIN BIEGALUBLINK3000:00:0000:02:12
500ZIAJKA Karol 819RYMANÓWM2000:00:0000:02:12
501MATUŁA Przemysław 39UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:13
502ROMANOWSKA Ewa 159ŁYSOMICEK3000:00:0000:02:13
503AMBICKI Miłosz 398wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:13
504DONIEC Marek 493Wkurw_teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:13
505HORBACZEWSKI Marek 145CHEŁMM5000:00:0000:02:14
506TURZAŃSKA Iwona 350Night Runners Wrocław/ParaFiTWROCŁAWK3000:00:0000:02:14
507SKORUPSKA Julia 607WARSZAWAK4000:00:0000:02:14
508WYBRANIEC Wojciech 754Ofiary Jedzenia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:02:14
509BŁAŻOWSKI Wojciech 814Majster Sport TeamTYCZYNM4000:00:0000:02:14
510SZCZUR Iwona 125NOWA DĘBAK4000:00:0000:02:15
511KOWALEWSKA Izabela 199Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:15
512PRYSZCZ Mirosław 295RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:15
513GÓRA Grzegorz 349Night Runners Wrocław/ ParaFiTWROCŁAWM3000:00:0000:02:15
514ADAMOWSKI Jacek 477Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:15
515ALBIŃSKI Tomasz 593WARSZAWAM4000:00:0000:02:15
516DOMARADZKA Ewa 627Night Runners PyskowicePYSKOWICEK4000:00:0000:02:15
517SZCZEPAŃSKI Grzegorz 813Majster Sport TeamPOLANDM4000:00:0000:02:15
518ŻAK Oliwia 198Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:16
519ZIENKIEWICZ Agata 241Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:0000:02:16
520ALEKSANDROWICZ Łukasz 383Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:16
521STAŃKO Paweł 444LUTOWISKAM4000:00:0000:02:16
522ŁUKOWSKA Lidia 285PKB EndorfinaBĘDKÓWK5000:00:0000:02:17
523SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 454Południowa Polska TeamPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:17
524LEŚNIEWSKI Michał 562SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4000:00:0000:02:17
525WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 873Południowa Polska BiegaRZESZÓWK2000:00:0000:02:17
526ORLEWSKI Piotr 647Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM5000:00:0000:02:18
527PIETRULIŃSKI Mateusz 705Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:18
528PÓŁTORAK Nicole 828WARSZAWAK2000:00:0000:02:18
529WIŚNIEWSKI Radosław 829ŁÓDŹM4000:00:0000:02:18
530WOJCIECHOWSKI Tomasz 146WARSZAWAM3000:00:0000:02:19
531CHMIEL Michał 221Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:19
532MIĄDZEL Katarzyna 338Zagnańsk BiegaZAGNAŃSKK3000:00:0000:02:19
533TOBIASZ Kamil 337Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / wkurwteamOPATÓWM3000:00:0000:02:19
534WĘGRZYN Krzysztof 438Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:02:19
535MARCINEK Wojciech 649AmatorTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:02:19
536SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 706Spartanie DzieciomWARSZAWAK3000:00:0000:02:19
537STĘPIEŃ Wojciech 506GLIWICEM4000:00:0000:02:20
538BANASZAK Maciej 648WARSZAWAM3000:00:0000:02:20
539ORLEWSKA Danuta 652Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWK4000:00:0000:02:20
540NAZIMEK Maciej 657KRAKÓWM3000:00:0000:02:20
541PTAK Patryk 689WKURW_TEAMKIELCEM3000:00:0000:02:20
542SIKORSKI Radosław 174ZĄBKIM4000:00:0000:02:21
543RENKIEL Tomasz 173GLIWICEM4000:00:0000:02:21
544CHWALISZEWSKI Jarosław 839Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:21
545JASIKOWSKI Łukasz 407KoniuchyGLIWICEM2000:00:0000:02:21
546JANIK Janusz 423Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:21
547STEFANSKI Pawel 638BRUSSELSM3000:00:0000:02:21
548LUDWICZAK Stanisław 656ŚMIGIELM4000:00:0000:02:21
549NIEDZIELA Paweł 836Tim Tirim TeamLUBLINM3000:00:0000:02:22
550OPALIŃSKI Tomasz 274OSTRÓDAM5000:00:0000:02:22
551PISINGAS Mariusz 430Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM4000:00:0000:02:22
552KĘDZIOR Michał 524Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:22
553GĘBCZYŃSKI Paweł 628GLIWICEM3000:00:0000:02:22
554SKRZYPEK Sylwia 744KRAKÓWK3000:00:0000:02:22
555WOLF Weronika 234Tkkf i Rozbiegany KoszalinSIANÓWK4000:00:0000:02:23
556RĘKAS Michał 277RaptowniKRAKÓWM3000:00:0000:02:23
557NORBERT Michał 392ŚWIDNICAM3000:00:0000:02:23
558SENDEROWSKI Jakub 653FC RekinJAWORZNOM3000:00:0000:02:23
559POTERA Krystyna 661Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:23
560KRZEWIŃSKA Małgorzata 667TKKF KOSZALINKOSZALINK5000:00:0000:02:23
561ZIELONKA Mariusz 150Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:24
562KOŁODZIEJ Jacek 154Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:24
563FIECEK Paweł 268Świnki trzyKRAKÓWM3000:00:0000:02:24
564BZOWSKA Aleksandra 319Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:24
565CIUBA Paweł 333Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:02:24
566TWARDOWSKI Tomasz 465STRAŻÓWM3000:00:0000:02:24
567ZAJĄC Józef 856Jarosławska Grupa Biegowa SokółROKIETNICAM4000:00:0000:02:24
568SWOBODA Jarosław 20Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:25
569ŚWIĄTEK Piotr 553ZACZERNIEM3000:00:0000:02:25
570SROKA Grzegorz 662ZACZERNIEM4000:00:0000:02:25
571HANULAK Paweł 693WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:25
572WILECZEK Antoni 711JUROWCEM2000:00:0000:02:25
573MURAWICZ Grzegorz 768PodlesiePODLESIEM5000:00:0000:02:25
574ZAWADZKI Dariusz 835Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:02:26
575DĘBSKA Joanna 513Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:26
576WESTER Mieczyslaw 601Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:26
577CHUTKIEWICZ Jerzy 630RADOMSKOM6000:00:0000:02:26
578MYŚLIWIEC Robert 774Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:26
579HANULAK Jakub 751WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:26
580ŚLIWIŃSKI Paweł 40BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM3000:00:0000:02:27
581WIĘCZKOWSKI Wojciech 57Od_Cieniasa_Do_UltrasaWARSZAWAM4000:00:0000:02:27
582ZAWADZKI Karol 68Radlinioki w bieguRADLINM2000:00:0000:02:27
583SOLICH Patryk 83Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:27
584POTONIEC Grzegorz 251WARSZAWAM3000:00:0000:02:27
585FRĄC Dariusz 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:28
586WILIMSKI Tomasz 84Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:02:28
587TOMANEK Renata 87STARACHOWICEK4000:00:0000:02:28
588BIESZCZAD Mateusz 223KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:28
589FUNKA Andrzej 640NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:00:0000:02:28
590ŚLIWIŃSKA Alicja 852Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:28
591ZATORSKI Andrzej 90STARACHOWICEM5000:00:0000:02:29
592BATOR Marek 208WARSZAWAM4000:00:0000:02:29
593KACZKIEWICZ Damian 299Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:29
594JAKUBOWSKI Leszek 629NKB Chyży Nowy TomyślPAPROĆM4000:00:0000:02:29
595KONIECZNY Piotr 665NKB Chyźy Nowy tomyślNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:02:29
596WOJTOWICZ Daniel 699Wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:02:29
597BAHIR Said 721PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:29
598SMOTER Wojciech 51SBRT GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:02:30
599MORCINEK Marcin 89BluszczaKATOWICEM4000:00:0000:02:30
600GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 110ŻURAWICAK4000:00:0000:02:30
601KOTELNICKA Renata 880PRZEMYŚLK4000:00:0000:02:30
602BACZA Piotr 111ŻURAWICAM4000:00:0000:02:31
603MAZUR Magdalena 114ŻURAWICAK3000:00:0000:02:31
604HOWIL Waldemar 176www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:0000:02:31
605MALIK Grzegorz 390PrzemyślPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:31
606SŁOWIKOWSKI Damian 574GLIWICEM2000:00:0000:02:31
607PILICHOWSKI Wojciech 739Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:31
608BERNAŚ Dariusz 841BSCZADYM3000:00:0000:02:31
609ZABURKO Mateusz 119TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:02:32
610MAZUR Marek 115ŻURAWICAM4000:00:0000:02:32
611ŁYDA Piotr 153HUTA RÓŻANIECKAM3000:00:0000:02:32
612ADAMSKI Bartłomiej 451Ronche QcykiMODLNICAM4000:00:0000:02:32
613MISZCZYK Marcin 767KRAKÓWM4000:00:0000:02:32
614KWAŚNIEWSKI Andrzej 803Ronche QceKRAKÓWM4000:00:0000:02:32
615SOKOŁOWSKA Agnieszka 86STARACHOWICEK3000:00:0000:02:33
616SMOROŃSKI Jacek 117MĘCINAM2000:00:0000:02:33
617KLUZA-HOWIL Lila 177www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:00:0000:02:33
618CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night RunnersPOZNAŃM4000:00:0000:02:33
619CHRUŚCIEL Michał 304Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:02:33
620WRÓBEL Dominik 314AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:33
621SZCZEPOCKI Andrzej 826Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:00:0000:02:33
622KULIK Katarzyna 82Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:02:34
623KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka 265Night RunnersPOTASZEK4000:00:0000:02:34
624ŚLĄCZKA Arkadiusz 356Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:02:34
625KOWALCZYK Jarek 475wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0000:02:34
626KOSNO Weronika 137Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:02:35
627CHRUŚCIŃSKA Justyna 229night runners poznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:35
628KORBUT Radosław 334KoniuchySIEDLCEM3000:00:0000:02:35
629GŁUSZCZAK Jerzy 336ŁÓDŹM6000:00:0000:02:35
630SŁOBODA Elżbieta 422RunSłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:02:35
631WIERNASZ Grzegorz 426Karcher Krosno Centrum SuchodułKROSNOM4000:00:0000:02:35
632POSTÓŁ Karolina 424Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:35
633HANDERMANDER Agnieszka 544USTJANOWA GORNAK3000:00:0000:02:35
634BRZEZIŃSKA Teresa 692Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:35
635ADAMCZEWSKI Jakub 139Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:36
636DĄBROWSKA Katarzyna 227Hutnik WarszawaPIASECZNOK3000:00:0000:02:36
637HORBACZ Hanna 218POZNAŃK3000:00:0000:02:37
638ROSA Aleksander 219POZNAŃM3000:00:0000:02:37
639PYRZAK Jacek 429RZESZÓWM3000:00:0000:02:37
640SNARSKA Katarzyna 449Pfizer PolskaWARSZAWAK3000:00:0000:02:37
641MIKOŁAJCZYK Jarosław 614ŁÓDŹM3000:00:0000:02:37
642FLIS Piotr 168Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:38
643STASIEWICZ Jacek 178Wschodnia SiłaBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:38
644LITWINOWICZ Karolina 433PARA-NIE-DO-PARYBĘDZINK3000:00:0000:02:38
645JURKOWSKI Michał 484OLSZTYNM4000:00:0000:02:38
646GUZIK Łukasz 518Aptiv Running TeamŁYSOKANIEM3000:00:0000:02:38
647GRECH-BARAN Marta 77ROGATE TORPEDYWARSZAWAK3000:00:0000:02:39
648BARAN Jakub 78ROGATE TORPEDYWARSZAWAM3000:00:0000:02:39
649SOSZYŃSKA Gosia 271człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:02:39
650KUŁAKOWSKI Piotr 272człapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:39
651STEC Iwona 487WILKOWICEK2000:00:0000:02:39
652PROCHERA Damian 6167LEŻAJSKM3000:00:0000:02:39
653KRAWCZAK Kamil 669biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:39
654HANGIEL Urszula 745WARSZAWAK3000:00:0000:02:39
655BURY Marek 127SOSNOWIECM4000:00:0000:02:40
656WENECKA-FLIS Anna 169Daniel's TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:40
657PIETRZAK Mariusz 325WARSZAWAM4000:00:0000:02:40
658BABIJ Jakub 861Spokojna GłowaWROCŁAWM3000:00:0000:02:40
659STANIEK Anna 598Pierdzące zająceRACIBÓRZ/CISNAK3000:00:0000:02:40
660KOMAŃSKI Rafał 703Drużyna SzpikuZARSZYNM4000:00:0000:02:40
661ROCHOWIAK Janusz 783POBIEDZISKAM5000:00:0000:02:40
662GĄSECKI Daniel 808Wkurw_teamDYNÓWM4000:00:0000:02:40
663STARCZEWSKA Sylwia 860Spokojna GłowaŁOMIANKIK4000:00:0000:02:40
664HAJDO Robert 297BKB VictoriaBRZESKOM4000:00:0000:02:41
665MACIĄG Michał 372biegusiem.plDĘBLINM4000:00:0000:02:41
666PAWŁOWSKI Piotr 416WŁOCŁAWEKM4000:00:0000:02:41
667PORTACHA Katarzyna 415WARSZAWAK4000:00:0000:02:41
668CHARKOT Sławomir 485BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:41
669DRABIK Jacek 602KRAKOWM5000:00:0000:02:41
670DZIAMSKI Ryszard 462CHORZÓWM4000:00:0000:02:42
671WILKOS Marcin 582UCHANIEM4000:00:0000:02:42
672TWORZYDŁO Michał 646WKURW_TEAMDYNÓWM2000:00:0000:02:42
673BARAŃSKI Piotr 794Baranski Marathon TeamRADOMM3000:00:0000:02:42
674KOFIN GREEN OFFICE Maciej 353TKKF Uklejna MyśleniceOCHOJNOM4000:00:0000:02:43
675BARSZCZEWSKI Tadeusz 560DWOTMRĄGOWOM4000:00:0000:02:43
676LOSKA Michał 171Baran Trail RaceKATOWICEM3000:00:0000:02:44
677CHUDZICKI Łukasz 320ŁOMIANKIM3000:00:0000:02:44
678PESZEK Bogdan 520WKURW_TEAMDYNÓWM4000:00:0000:02:44
679JAKUBOWSKI Daniel 546Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:44
680MANTYCKI Rafał 737Husaria Race TeamLUBLINM2000:00:0000:02:44
681ŁUSZCZYC Anna 764WKURW_TEAMRZESZÓWK3000:00:0000:02:44
682WOŁOSZYN Ryszard 845PIZUNY ROZTOCZEWSCHODNIEM5000:00:0000:02:44
683URBANEK Małgorzata 844Wapienicki TeamBIELSKO BIAŁAK4000:00:0000:02:44
684WĘCŁAWSKI Łukasz 331LUWEWARSZAWAM3000:00:0000:02:45
685MAKOWSKI Marek 403WTPPRUSZKÓWM3000:00:0000:02:45
686DZIEKAN Krzysztof 401Akademia Biegania GrudziądzPRUSZKÓWM4000:00:0000:02:45
687GŁOWACKI Andrzej 631Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:02:45
688ABRAHAMOWICZ Jakub 681RYBNIKM3000:00:0000:02:45
689CHUDIO Marcin 698WARSZAWAM2000:00:0000:02:45
690GOGÓŁ IŻOWSKA Edyta 713SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3000:00:0000:02:45
691WARZYCHA Dawid 54PKP InterCityBYTOMM2000:00:0000:02:46
692PEŁDIAK Bogdan 402LUTOWISKAM5000:00:0000:02:46
693CHMURKO Michał 479ŻERNICAM3000:00:0000:02:46
694KOKOT Roman 701MB Aerospace / Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:02:46
695PREISNER Remigiusz 351PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:47
696MAREK Magdalena 747Celuj w ZdrowieKRAKÓWK4000:00:0000:02:47
697MAREK Wojciech 748Celuj w ZdrowieKRAKÓWM4000:00:0000:02:47
698PUZIO Hubert 766ZAGÓRZM3000:00:0000:02:47
699WARZYCHA Krzysztof 37BYTOMM5000:00:0000:02:48
700GARCZYŃSKA Ania 48KATOWICEK4000:00:0000:02:48
701GŁOWACKI Mateusz 632Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOM2000:00:0000:02:48
702KĘPKA Robert 668biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:48
703LORENC Maciej 684Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:48
704KOZAK Marcin 53Saint-Gobain SquadLUBARTÓWM3000:00:0000:02:49
705DUDEK Michał 58Biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:49
706MYŚLIŃSKI Tomasz 81Biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:49
707SUWAŁA Anna 80Biegusiem.plRADOMK3000:00:0000:02:49
708BEDNARCZYK Jakub 239LUBARTÓWM3000:00:0000:02:49
709SZURMAN Jan 522USTROŃM3000:00:0000:02:49
710POPIOŁEK Jacek 308LOST in SPORT\biegusiem.plGĄSIORYM3000:00:0000:02:50
711KAŃDUŁA Klaudia 596POZNAŃK3000:00:0000:02:50
712KAŃDUŁA Grzegorz 597nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:50
713HABA Konrad 868KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:50
714MAŃKOWSKI Leszek 867KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:50
715NOWOMIEJSKI Marcin 343MINSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:02:51
716WĄSIK Kornelia 371Biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:02:51
717OKARMA Wojtek 634www.virtutimilitari.plWARZYCEM3000:00:0000:02:51
718BOBOLA Maciej 848KRAKÓWM4000:00:0000:02:51
719OBARSKI Norbert 99KIELCEM5000:00:0000:02:52
720CYRAN Grzegorz 104AilleronKRACZKOWAM4000:00:0000:02:53
721POJNAR Karol 517DĘBLINM2000:00:0000:02:53
722ŻACZEK Anna 663biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:02:53
723ANDRZEJEWSKI Piotr 694FND RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:02:53
724KOSTYRA Krzysztof 800biegusiem.pl / SGGW RunnersWARSZAWAM5000:00:0000:02:53
725WRONA Tomek 33KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:02:54
726MADZIARSKA Monika 578KS PEGAZPIASECZNOK4000:00:0000:02:54
727GOEBEL Adam 659KRK-krowodrzaKRAKÓWM5000:00:0000:02:54
728POŁEĆ Irenuesz 686Polska MarkaLUBLINM3000:00:0000:02:54
729WĄSOWSKA Jagoda 96PiasecznoPIASECZNOK5000:00:0000:02:54
730SZYMANOWSKI Tomek 44GLIWICEM3000:00:0000:02:55
731BIELECKI Filip 43GLIWICEM3000:00:0000:02:55
732SEKUŁA Piotr 335MILANÓWEKM3000:00:0000:02:55
733WITRYK Lesław 509TYCHYM3000:00:0000:02:55
734KALANDYK Wojciech 654Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:02:55
735SIÓDMIAK Cezary 294Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:56
736BZDYRA Michał 342POTOK GÓRNYM3000:00:0000:02:56
737SEKUŁA Tomasz 511KRASICZYNM4000:00:0000:02:56
738PRZEWŁOCKI Przemysław 732BOBROWICEM4000:00:0000:02:56
739GORZKOWSKI Bartłomiej 196KRAKÓWM3000:00:0000:02:57
740PAWELCZYK Anita 352Spartanie DzieciomPIASECZNOK3000:00:0000:02:57
741SROKA Zbigniew 552SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:57
742KWIECIEŃ Krzysztof 8054K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:57
743POTRZESZCZ Tomasz 878M4000:00:0000:02:57
744ŚWIĘCICKA Dagmara 399wkurw_teamKIELCEK2000:00:0000:02:58
745DĄBEK Paweł 588RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:02:58
746WZOREK Ewa 404Wkurw_teamWILKÓWK2000:00:0000:02:59
747CZARNY Łukasz 690WKURW_TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:03:00
748MYGA Anna 255HeartlessKATOWICEK3000:00:0000:03:01
749MYGA Michał 254HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:03:01
750DRAPAŁA Jan 549Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:02
751HEJMAN Maciej 366wkurw_teamKIELCEM4000:00:0000:03:03
752ORZECH Artur 547Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:03
753NOWACKI Dawid 697KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:03
754JANIK Paweł 784CHORKÓWKAM3000:00:0000:03:03
755CHODOROWSKI Arkadiusz 129ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:04
756ŻERULIK Jarosław 626źródlanaKRAKÓWM3000:00:0000:03:04
757BANASIK Karolina 367wkurw_teamKIELCEK3000:00:0000:03:05
758KALIŃSKA Dorota Lidia 676NieMaNieWARSZAWAK3000:00:0000:03:05
759LIS Marek 88CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:06
760ORŁOWSKI Radosław 160#kaszanienamoka biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:03:11
761POLAŃSKI Paweł 573#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:12
762WITKOWSKA Beata 186GDAŃSKK3000:00:0000:03:13
MIKUŚKIEWICZ Piotr 205Run Team ChmielnikCIECIERZEM30DNF00:07:15 DNF
764SZELER Joanna 122Biegająca z psamiWARSZAWAK4000:00:00
765LEWANDOWSKI Marcin 216Happy Tri FriendsKRAKÓWM4000:00:00
766GÓRCZYŃSKI Przemysław 440dream teamRZESZÓWM4000:00:00
767MYŚLIŃSKA Anna 503Biegam bo lubię PolonezWARSZAWAK4000:00:00
768KOWALCZYK Bartłomiej 592WARSAWM2000:00:00
769BUCIOR Łukasz 752Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM2000:00:00
770GUMIELA Michał 809WKURW_TEAMRZESZÓWM3000:00:00
SZYMAŃSKI Andrzej 408WKOLANIEMISTRZYKAKIELCEM30DNF DNF
POTRZESZCZ Grzegorz 825MIRZECM40DNF DNF
Znaleziono 772 wynik(ów)