IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-01-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 852
Wystartowało : 772
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 763
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 26.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
    
1GORCZYCA Bartosz 13Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:00:2801:43:43
2GRZĄDZIEL Dominik 15ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:2901:48:57
3KOCZWARA Tomasz 613RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:3301:49:07
4BABIS Piotr 797WAŁM2000:00:0000:00:2801:51:03
5CEBERAK Bartosz 249LUBARTÓWM3000:00:0000:00:5701:52:08
6FARON Robert 2SALCO GARMIN SPORTZALESIEM4000:00:0000:00:2801:54:13
7KOCZAJA Artur 497KRAKÓWM3000:00:0000:00:3101:57:11
8NOWAKOWSKI Tobiasz 291Race FighterSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:3301:58:57
9WIERNUSZ Krzysztof 538Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3101:59:34
10POLAŃSKI Tomasz 875B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:00:3801:59:44
11WAŻNY Stanisław 473Biegomania LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:00:4501:59:45
12PLOCH Jakub 6NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:02:01
13PAKUŁA Paweł 644MKS 'ŻAK' Biała PodlaskaWISZNICEM4000:00:0000:00:4302:02:38
14CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:3702:03:23
15PASIECZNY Robert 264FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:3202:04:51
16WĘGIEL Marcin 488JASŁOM3000:00:0000:00:3502:04:54
17MASNYK Iryna 645Agro-NaturaTARNOPOLK3000:00:0000:00:4302:06:43
18LEMAŃSKI Damian 561RĄBIEŃM2000:00:0000:00:4202:07:04
19BUŁANOW Leszek 788HIPOLITÓWM4000:00:0000:00:3502:07:04
20KOBIERSKI Piotr 181UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5102:07:17
21POMORSKI Marcin 738kukui monster -szwlaDALEWOM3000:00:0000:00:3902:07:19
22WYWŁOKA Paulina 5www.treningfizjoterapia.plJAROSŁAWK2000:00:0000:00:3702:07:39
23NIEMIEC Szczepan 772WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:00:4702:07:49
24KOKOCIŃSKI Dariusz 502GDAŃSKM4000:00:0000:01:1002:08:40
25ŚLĘCZKA Damian 204Biomedycyna Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:4402:08:54
26ŻUCHOWSKI Daniel 100Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4202:10:54
27WASYLÓW Jacek 806ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0602:11:05
28GAWRON Janusz 443Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:01:1302:11:59
29ŻORNIAK Mateusz 317Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0000:01:1302:12:20
30POŁATYŃSKI Daniel 389SPARTANIE DZIECIOMDĄBIEM2000:00:0000:01:3902:12:23
31URBASEK Łukasz 182GLIWICEM3000:00:0000:00:4402:12:46
32ŻUREK Pawel 31Runteam PawłowiceHULLM3000:00:0000:01:0002:12:51
33DYDIO Piotr 742Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:01:0002:13:05
34DOMISZEWSKA Maria 8USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:4102:13:08
35BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:0602:13:12
36LESZCZYŃSKI Andrzej 213Body ClubMŁAWAM5000:00:0000:00:4502:13:17
37KORPALSKI Tomasz 650Biegaj z GłowąGDAŃSKM3000:00:0000:01:1402:13:21
38MIERZLIKIN Natalia 674WARSZAWAK2000:00:0000:00:5302:14:23
39BORYS Andrzej 823RADYMNOM4000:00:0000:00:4202:14:24
40SUŁKOWSKI Maciej 220JAROSŁAWM4000:00:0000:01:0802:14:37
41AUGUSTYŃSKI Sylwester 161Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4902:14:39
42BĘTKOWSKI Wojciech 365STRÓŻEM5000:00:0000:00:3702:15:02
43GOTFRYD Adam 859JASŁOM4000:00:0000:00:4102:15:14
44JANDZIŚ Wiesław 637Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:00:5902:16:05
45KUDŁAK Paweł 759Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:01:0102:16:09
46KRZEMIŃSKI Marcin 439SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:00:3802:16:14
47DYREK Michał 575MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:4702:16:14
48SZAŁKOWSKI Dawid 519EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:0702:16:19
49CEKOWSKA Katarzyna 842SIEDLISKA SŁAWĘCIŃSKIEK4000:00:0000:00:3602:16:26
50BROCKI Krzysztof 5671973KUTNOM4000:00:0000:01:0002:17:12
51SKIBINSKI Mikolaj 833adidas Runners WarsawPOZNAŃM3000:00:0000:00:3402:17:13
52BARANOWSKI Jacek 849Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:0702:17:27
53DACYL Michał 641Nowy Styl Group Running TeamKROSNOM4000:00:0000:01:0002:17:36
54WIĘCH Piotr 406WOŁOMINM3000:00:0000:01:0702:17:39
55MICHALAK Artur 474PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:00:3702:17:43
56SZAWAN Paweł 611Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM4000:00:0000:00:5202:17:44
57ŁUKASZCZYK Henryk 583HRUBIESZÓWM5000:00:0000:00:3802:18:06
58BRENDZOWSKI Adam 279SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:00:4902:18:16
59GOZDALSKI Jarosław 780Witkowo biegaGNIEZNOM4000:00:0000:01:0402:18:58
60ANDRES Kamil 448KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4702:19:55
61LAMPARSKI Łukasz 391GÓRKI WIELKIEM3000:00:0000:01:0702:20:03
62MORAWA Mateusz 250Lacho TeamRADZISZÓWM3000:00:0000:00:5402:20:13
63CHOJECKI Dariusz 501Kereza SquadLUBLINM4000:00:0000:01:1502:20:15
64GARCZYŃSKI Darek 47KATOWICEM4000:00:0000:01:0502:20:28
65JASTRZĄB Piotr 425Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:3902:20:29
66BREŚ Arkadiusz 872RZESZÓWM3000:00:0000:00:3202:20:31
67CZAJKA Karol 384Inkubator Przedsiębiorczości w LublinieKRĘPIECM3000:00:0000:00:5802:20:35
68SZAPORÓW Łukasz 290SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0000:00:5302:20:59
69PACHO Sylwester 459INFINITY runners team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:3602:21:09
70KMAK Sławek 476PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3702:21:09
71JACHYMEK Bartłomiej 605JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:0702:21:29
72BERGAŃSKI Michał 381Brygada BeskidówGRYBÓWM3000:00:0000:01:1502:21:43
73KASPRZYK Krzysztof 843TARNÓWM4000:00:0000:01:0902:21:51
74ŁĘPICKI Artur 441Markowi BiegaczeMARKIM4000:00:0000:01:0802:21:51
75IŁOWIECKI Dominik 305NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:00:3802:22:05
76MAZUREK Robert 65Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:5802:22:12
77GLEISNER Tomasz 108TarnówTARNÓWM4000:00:0000:00:5602:22:29
78ŚCIUBA Aneta 579Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:0702:22:31
79KRENZEL Regina 225JAROSŁAWK3000:00:0000:00:5802:22:32
80GALICZ Karol 765BKS Wataha WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:00:3102:23:03
81ZIAJKA Karol 819RYMANÓWM2000:00:0000:02:1202:23:22
82ŁUKASIK Michał 757VELOBIKEBUSKO-ZDRÓJM3000:00:0000:01:0402:23:26
83SIKOŃCZYK Miłosz 35KRAKÓWM2000:00:0000:00:4302:23:32
84DUCKI Piotr 865OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:0000:01:1302:23:34
85NOWICKI Michael 900norafsportKRAKÓWM4000:00:0000:00:5302:23:51
86MIKOŁAJCZYK Marcin 526HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:00:4102:24:02
87WOJNO Arkadiusz 109Husaria Race TeamŁÓDŹM3000:00:0000:00:4002:24:03
88KRÓTKI Alicja 799TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:01:0302:24:07
89WIŚNIEWSKI Michał 587Rodzinny RelaxWARSZAWAM4000:00:0000:01:0902:24:23
90WŁODARCZYK Piotr 478Kraków Nowa HutaKRAKÓWM3000:00:0000:00:5502:25:03
91WIŚNIEWSKI Janusz 600WARSZAWAM4000:00:0000:01:1002:25:04
92KAPUSTA Dawid 106Wkurw_teamHUTA JÓZEFÓWM2000:00:0000:01:5602:25:15
93WĘGLARZ Czesław 393NIEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:0602:25:17
94FLĄDRO Daniel 121WOKOWICEM4000:00:0000:01:0402:25:29
95BRZOZOWSKI Łukasz 717FartlekGO I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:1402:26:01
96PIECUCH Marcin 258Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:1202:26:05
97NIERADA Marcin 358KATOWICEM3000:00:0000:01:1502:26:27
98STANIEC Piotr 480Ślęzak teamKIELCEM4000:00:0000:01:5302:26:32
99PASTUŁA Łukasz 16KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:0102:26:35
100WOLSKI Piotr 515ŁubudubuGRUDZIĄDZM3000:00:0000:01:0902:26:41
101MACHUCKI Adrian 92RZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:27:05
102DOMIN Łukasz 671Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:0602:27:16
103SOKALSKI Grzegorz 7KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:01:2702:27:17
104BORUCKI Jakub 187#kaszanienamoka / Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:00:3902:27:18
105SUJAK Mirosław 163MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:00:4202:27:35
106EPA Karolina 419PZU Sport TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1002:27:50
107JANIK Paweł 136TARNÓWM4000:00:0000:01:1102:27:57
Niesklasyfikowani
GIŻA Grzegorz 8241981RADOMYŚL WIELKIM30DNF00:00:38 DNF02:28:04 DNF
109WOLSKI Marcin 530Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:2102:28:16
110WOLSKI Michał 677Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:01:2302:28:17
111GRZELAK Adrian 798Chata Biegacza K34 ZakopaneTUREKM3000:00:0000:01:0002:28:22
112NORBERT Michał 392ŚWIDNICAM3000:00:0000:02:2302:28:29
113GIERULA Robert 569UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:00:5802:28:39
114SIKORA Jacek 771Water TeamCZUDECM4000:00:0000:01:2602:28:43
115GWIZDAK Justyna 599Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:2602:28:44
116WILK Bartosz 151Wilki na szlakuKRAKÓWM3000:00:0000:01:0102:28:52
117NIŻNIK Marcin 702Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:01:0102:28:57
118MAZUR Sławomir 507Cyklopedia.ccRZESZÓWM4000:00:0000:01:0702:28:58
119KUCIEL Paweł 368Kopalnia Wapienia CzatkowiceTENCZYNEKM2000:00:0000:01:1202:29:02
120SZOSTEK Michał 300BeFit24TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:2302:29:10
120WYROBA Waldemar 301BeFit24TeamKRAKÓWM4000:00:0000:01:2302:29:10
122KOŚCIAK Jan 712Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:3102:29:12
123GŁODOWSKA Kamila 9Muay Running TeamIWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:5902:29:14
124MAKOWSKA Olga 11JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4602:29:25
125DYNIA Krystian 793RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:1002:29:43
126ŚCIEBURA Paweł 329LEWIN BRZESKIM4000:00:0000:01:1402:29:44
127KANIA Przemysław 785WARSZAWAM3000:00:0000:01:4202:29:53
128STAŃKO Paweł 444LUTOWISKAM4000:00:0000:02:1602:30:12
129WILK Jacek 666WARSZAWAM4000:00:0000:00:5602:30:18
130ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 201KRAKÓWM2000:00:0000:01:3702:30:41
131PLIŚ Mateusz 769RZESZÓWM3000:00:0000:01:1502:30:50
132LANDA Maciej 450Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4802:31:12
133JURCZAK Roman 310RZESZÓWM6000:00:0000:00:3102:31:25
134KOCOŃ Mariusz 83010 Opolska Brygada LogistycznaOPOLEM5000:00:0000:01:2002:31:49
135WALASEK Grzegorz 289biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:0502:31:50
136JARUZEL Ewa 715SZWLA StargardSTARGARDK4000:00:0000:00:4502:32:06
137JARUZEL Robert 716SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:0000:00:4502:32:08
138NIEWIECZERZAŁ Tomasz 359BEŁCHATÓWM2000:00:0000:01:0802:32:29
139MIARA Fabian 610Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM3000:00:0000:00:5402:32:31
140BARTOSZEK Krzysztof 525Mrówka JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:2802:32:35
141PYRKOSZ Damian 252G.B.U.R.RZESZÓWM4000:00:0000:01:0202:32:41
142ZAJĄC Katarzyna 7004K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:3002:33:06
143KRUPA Grzegorz 866KB SOBOTKAM4000:00:0000:01:1302:33:06
144GESSLER Łukasz 332POL-DACH Łukasz GesslerGOŚCICINOM3000:00:0000:01:1102:33:32
145ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 55Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:02:1002:33:59
146JANKOWSKI Janusz 855NYSAM3000:00:0000:01:3002:34:03
147PRÜFER Paweł 696KOSIECZYNM4000:00:0000:01:0902:34:05
148REJ Mirosław 482M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5602:34:15
149LONC Tomasz 481M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:5702:34:17
150TKACZEWSKI Piotr 112MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:3502:34:20
151SANNER Marcin 581GDYNIAM3000:00:0000:01:0202:34:28
152SIPIERA Tomasz 276Lacho TeamGIEBUŁTÓWM4000:00:0000:00:5702:34:49
153RUSZNICA Tomasz 832RZESZÓWM3000:00:0000:00:4202:35:10
154PILARCZYK Marcin 615Above2000PIŁAM3000:00:0000:01:1902:35:14
155WŁOCH Sławomir 437KROSNOM4000:00:0000:00:5902:35:21
156MYŚLIWIEC Robert 774Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:2602:35:32
157MIĘKUS Hubert 539WARSZAWAM4000:00:0000:00:5102:35:37
158POTERA Maciej 660Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:0902:35:51
159FALKOWSKI Piotr 69KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:2702:35:57
160POTONIEC Grzegorz 251WARSZAWAM3000:00:0000:02:2702:36:05
161KARPIŃSKI Tomasz 124RZESZÓWM4000:00:0000:00:5902:36:14
162MAKAREWICZ Wiktor 233WARSZAWAM3000:00:0000:01:0102:36:14
163BEDNARZ Krzysztof 7074K TEAM TARNÓWTARNÓWM5000:00:0000:01:3002:36:19
164WICHA Małgorzata 572WKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓWK2000:00:0000:00:5002:36:24
165BAJOREK Jan 851OLSZYNYM4000:00:0000:01:0302:36:48
166GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 175ZIELONKIK4000:00:0000:01:2902:36:51
167TERLECKI Krzysztof 840Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:5102:36:52
168KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1102:37:02
169MELNYK Ivan 729KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:5002:37:05
170JASNOWSKI Michał 847WARSZAWAM3000:00:0000:02:0402:37:09
171KLAMUT Ryszard 464HACZÓWM6000:00:0000:00:5302:37:11
172KUSTROŃ Adam 753KROSNOM5000:00:0000:00:5002:37:27
173TWARDOWSKI Tomasz 465STRAŻÓWM3000:00:0000:02:2402:37:37
174KĘPA Justyna 4911 bspRZESZÓWK3000:00:0000:01:0802:37:39
175POROWSKI Łukasz 273ŁAPYM3000:00:0000:01:2202:37:44
176KOCHAJ Wojciech 113LUBLINM4000:00:0000:01:1402:37:46
177PELA Dariusz 369TMT Toruń Sky-TransŁUBIANKAM3000:00:0000:01:2702:37:46
178FUS Maciej 209RZESZÓWM3000:00:0000:00:5902:37:57
179MACIAK Rafał 370Ekipa Z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:01:4702:38:02
180KALTENBERG Janusz 211JAROSŁAWM5000:00:0000:01:1102:38:04
181OSTROWSKI Łukasz 683MIELECM3000:00:0000:01:1902:38:07
182DĘBSKA Joanna 513Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:2602:38:10
183ZYGMUNT Marcin 786ZygabiegaGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:1202:38:16
184KULA Robert 152Ekipa z TarnowaTARNÓWM4000:00:0000:01:4402:38:18
185WOJNAROWICZ Tomasz 259spartaniediecią/obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0000:02:0902:38:20
186STACHURSKI Paweł 571ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:0702:38:20
187WYROBA Wojciech 822KRAKÓWM3000:00:0000:01:2402:38:20
188PRYSZCZ Mirosław 295RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:1502:38:22
189CHRUŚCIEL Michał 304Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:02:3302:38:27
190BARSZCZEWSKI Tadeusz 560DWOTMRĄGOWOM4000:00:0000:02:4302:38:27
191BAŁCHAN Krzysztof 64CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:00:5802:38:30
192PISINGAS Mariusz 430Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM4000:00:0000:02:2202:38:30
193POWALISZ Dariusz 787BYDGOSZCZM4000:00:0000:01:1202:38:33
194KAMIŃSKI Krzysztof 311Zabierzów BiegaBOLECHOWICEM3000:00:0000:01:0102:38:36
195KOŁODZIEJ Mateusz 541KATOWICEM3000:00:0000:01:0702:38:36
196FOGEL Ewa 102PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWK4000:00:0000:01:1602:38:43
197KAŃDUŁA Grzegorz 597nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5002:38:47
198PANTOŁ Mirosław 123RZESZÓWM4000:00:0000:00:5902:38:53
199WIERNEK Tomek 758Endurance TeamKATOWICEM4000:00:0000:01:4902:38:58
200KRAWCZAK Paulina 248Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:0502:39:00
201ZIĘBA Marcin 418Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:01:0302:39:00
202TOMAS Dariusz 212JAROSŁAWM4000:00:0000:01:0902:39:31
203KAJA Gracjan 871BydgościeNOWY BUCZEKM3000:00:0000:01:1702:39:31
204LASKO Łukasz 388BIESYGDYNIAM3000:00:0000:01:1202:39:38
205SIKORSKI Radosław 174ZĄBKIM4000:00:0000:02:2102:39:39
206KOŁACKA Martyna 355Aptiv Running TeamWODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:0000:01:5002:40:11
207SERZYSKO Bartosz 414Aptiv Running TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5002:40:11
208KOT Łukasz 545Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:3402:40:26
209PASTERZ Piotr 396biegające urzędasyRZESZÓWM3000:00:0000:00:4502:40:40
210MAJEWICZ Grzegorz 557MIECHÓWM4000:00:0000:01:3602:40:45
211WYBRANIEC Wojciech 754Ofiary Jedzenia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:02:1402:40:46
212PORĘBA Eugeniusz 624MiechówMIECHÓWM5000:00:0000:01:3402:40:54
213WOJTANOWSKA Karolina 633DREMCHASER TEAMWETLINAK2000:00:0000:00:4102:41:48
214SEKUŁA Mirek 293Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:4102:41:57
215WOŹNIAK Michał 719Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:0702:42:12
216ALBIŃSKI Tomasz 593WARSZAWAM4000:00:0000:02:1502:42:27
217ŚLIWIŃSKI Andrzej 324MIECHÓWM6000:00:0000:01:3302:42:33
218PYRZAK Jacek 429RZESZÓWM3000:00:0000:02:3702:42:53
219WICZUK Michał 283MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:4002:42:56
220POTRZESZCZ Tomasz 878M4000:00:0000:02:5702:42:57
221CZERWIENKO Mateusz 760WARSZAWAM2000:00:0000:01:5202:42:58
POTRZESZCZ Grzegorz 825MIRZECM40DNF DNF02:42:58 DNF
223SMOROŃSKI Jacek 117MĘCINAM2000:00:0000:02:3302:43:05
224TROJNAR Damian 446Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:4702:43:14
225KŁOSIŃSKI Rafał 148Race FighterDĘBE WIELKIEM4000:00:0000:00:4102:43:16
226MIĄSKO Piotrek 453STANISŁAWÓWM2000:00:0000:00:4002:43:16
227SKOTNICKA Anna 75TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAK3000:00:0000:01:5602:43:17
228SKOTNICKI Dariusz 74TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAM3000:00:0000:01:5602:43:17
229SZYMAŁA Marcin 362KLUCZBORKM4000:00:0000:00:5202:43:29
230GĄSECKI Daniel 808Wkurw_teamDYNÓWM4000:00:0000:02:4002:43:29
231WALASZKOWSKA Dominika 330BIESYGOŚCICINOK3000:00:0000:01:1202:43:36
232OCHYRA Konrad 327LESKOM2000:00:0000:01:0202:43:44
GŁUSZKO Przemysław 734SOLINA TEAMBEREZKAM30DNF00:02:02 DNF02:43:44 DNF
234DZIUBAŁA Karolina 812Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1302:43:45
235WIERZCHOWIAK Jarosław 815WARSZAWAM2000:00:0000:01:0302:43:47
236GURGUL Sebastian 149AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:01:3502:43:51
237GURGUL Mateusz 158Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:01:3602:43:51
238TRYNIECKI Krzysztof 469LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:5702:44:01
239OBROŚLAK Grzegorz 470TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:5702:44:01
240TUCHOŁKA Marta 858POCO LOCOKROBIAK3000:00:0000:01:4502:44:28
241SZCZUR Wiesław 126NOWA DĘBAM4000:00:0000:02:0402:44:53
242MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 622AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPYSKOWICEK3000:00:0000:00:5202:45:29
243BOCHENEK Paweł 727Wkurw_TeamWARSZAWSAM3000:00:0000:01:2802:45:29
244KOZERA Waldemar 724KRAKOWM3000:00:0000:01:1202:45:32
245LIK Marek 458Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:1102:45:33
246STANIEK Anna 598Pierdzące zająceRACIBÓRZ/CISNAK3000:00:0000:02:4002:45:40
247DONIEC Marek 493Wkurw_teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1302:45:41
248GÓRSKI Mateusz 773Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3000:00:0000:01:2102:45:58
249PAWŁOWSKI Piotr 416WŁOCŁAWEKM4000:00:0000:02:4102:46:11
250KOSMĘDA Piotr Michał 107WARSZAWAM4000:00:0000:01:0902:46:16
251NAZIMEK Maciej 657KRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:46:17
252BUCZYŃSKI Radosław 731Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:1102:46:22
253GOLEC Tomasz 180BIT teamGDAŃSKM3000:00:0000:01:1302:46:32
254PRZEWŁOCKI Przemysław 732BOBROWICEM4000:00:0000:02:5602:46:45
255BOGDANOWICZ Beata 202Biegowy ŚwiatGDAŃSKK4000:00:0000:01:2102:46:49
256CHOMICZ Martyna 269KRAKÓWK2000:00:0000:01:1302:46:54
257MARCELA Marcin 188Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:00:5402:46:55
258CZAPLA Arkadiusz 190BYTOMM4000:00:0000:00:5402:46:56
259LEWANDOWSKI Paweł 260CZARNAM4000:00:0000:01:0402:47:06
260WĘGRZYN Krzysztof 438Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:02:1902:47:06
261PIECUCH Karolina 257Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK3000:00:0000:01:1202:47:11
262WIERNASZ Grzegorz 426Karcher Krosno Centrum SuchodułKROSNOM4000:00:0000:02:3502:47:19
263SKRZYPEK Sylwia 744KRAKÓWK3000:00:0000:02:2202:47:32
264FILIPIAK Hieronim 421MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM4000:00:0000:01:5202:47:56
265PAŃTAK Sławomir 6621daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:02:0802:48:08
266KARUŚ Waldemar 38214das JaroslawORŁYM4000:00:0000:02:0802:48:08
267LEŚNIAK Dariusz 38SZCZECINM5000:00:0000:00:5902:48:09
268NOWACKI Dawid 697KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0302:48:11
269WAWRZAK Ryszard 238Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:4702:48:12
270GAWRON Tomasz 375LUBSKOM3000:00:0000:01:1702:48:30
271STĘPIEŃ Wojciech 506GLIWICEM4000:00:0000:02:2002:48:58
272OCZOŚ Hubert 1136PRZEMYŚLM3000:00:0000:01:1402:49:06
273CHARKOT Sławomir 485BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:4102:49:20
274STRZELECKI Dawid 603Team spiritTORUŃM3000:00:0000:01:3502:49:29
275WOJCIECHOWSKI Tomasz 146WARSZAWAM3000:00:0000:02:1902:49:30
276LICHA Paulina 810ZABORZEK2000:00:0000:01:1302:49:35
277ASŁANOWICZ Marcin 93WARSZAWAM4000:00:0000:01:3802:49:40
278GRABOŚ Nina 357WARSZAWAK4000:00:0000:01:3902:49:40
279ORLEWSKA Danuta 652Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWK4000:00:0000:02:2002:49:48
280LANGNER Maurycy 781DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:5202:49:49
281BUJALSKI Szymon 133Kuznia triathlonuPOZNANM4000:00:0000:01:3202:49:51
282MASZEWSKA Agata 134Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK3000:00:0000:01:3502:49:52
283WĘGIEL Bogdan 621BOLECHOWICEM4000:00:0000:01:0502:49:59
284PILICHOWSKI Wojciech 739Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:3102:50:15
285JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 195WARSZAWAM3000:00:0000:02:0202:50:20
286TUTKA Maksymilian 447Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4702:50:24
287KOŁODZIEJCZYK Maciej 618Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:1702:50:27
288CIUBA Paweł 333Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:02:2402:50:29
289ZAJĄC Józef 856Jarosławska Grupa Biegowa SokółROKIETNICAM4000:00:0000:02:2402:50:31
290KISIAŁA Filip 162Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:5802:50:32
291CZAJKOWSKI Rafał 288EkoBiegi/BBL Warszawa PolonezWARSZAWAM4000:00:0000:01:5102:50:37
292ORŁOWSKI Jakub 870WROCŁAWM3000:00:0000:01:3702:50:50
293KONDZIOŁA Krzysztof 498Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:2702:50:55
294BOGUSZ Bartosz 387KRAKÓWM4000:00:0000:01:2102:51:11
295ĆWIĄKAŁA Halina 563Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:2502:51:22
296TUROSZ Zbigniew 346LEŻAJSKM5000:00:0000:01:1802:51:23
297GUZIK Łukasz 518Aptiv Running TeamŁYSOKANIEM3000:00:0000:02:3802:51:29
298SERAFIN Paulina 508Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:1402:51:42
299IWANEK Sebastian 728Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:01:0802:51:43
300SARKOWICZ Adam 708GLIWICEM5000:00:0000:01:4802:51:49
301MODRZEJEWSKI Adam 266Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:3102:51:58
301KALBARCZYK Wojciech 262ADIDAS RUNNERS WARSZAWAWARSZAWAM3000:00:0000:01:3102:51:59
303URBANOWICZ Andrzej 723MS ConsultingZABIERZÓWM4000:00:0000:02:0402:52:05
304FOGT-KLOCKOWSKA Monika 529Klocki GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:2502:52:07
305WYRZYKOWSKI Andrzej 537biegowyswiat.plGDAŃSKM5000:00:0000:01:2502:52:07
306MALIK Grzegorz 390PrzemyślPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3102:52:15
307BIESZCZAD Mateusz 223KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:2802:52:20
308RUTA Mikołaj 695KRAKÓWM4000:00:0000:02:1002:52:20
309SURDACKI Mateusz 837NAŁĘCZÓWM3000:00:0000:00:5502:52:23
310MAŁECKI Michał 714EDC RunnersOŻARÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0602:52:32
311CHWALISZEWSKI Jarosław 839Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2102:52:40
312ZAWADZKI Dariusz 835Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:02:2602:52:54
313ZAWADZKI Karol 68Radlinioki w bieguRADLINM2000:00:0000:02:2702:52:55
314NOWOMIEJSKI Marcin 343MINSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:02:5102:53:07
315KŁOS Paweł 725LUBLINM4000:00:0000:01:3902:53:12
316KOZIOŁ Weronika 585KROSNOK2000:00:0000:01:1102:53:23
317PREISNER Remigiusz 351PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:4702:53:29
318SOBEL Adrian 795Biegiem przez góry - Runteam PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:1002:53:57
319TESZNER Adrian 804Run Team PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:01:1002:53:57
320WIĄCEK Krzysztof 791Drukarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:0000:01:3302:54:01
321JANICKI Tomasz 13821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:0000:02:0902:54:03
322DOMIN Bartosz 512Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:01:1702:54:05
323BABIJ Jakub 861Spokojna GłowaWROCŁAWM3000:00:0000:02:4002:54:09
324ZIEBURA Jacek 639towarowe.plKRAKÓWM4000:00:0000:01:1902:54:15
325TOMIK Małgorzata 385www.berserk-sklep.plKRAKÓWK2000:00:0000:00:5302:54:20
326SIKORA Michał 17PUŁAWYM4000:00:0000:01:1402:54:23
327DONIEC Sebastian 91www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:01:4702:54:50
328NIEDZIELA Marcin 189BYTOMM4000:00:0000:00:5702:54:50
329PIĄTEK Beata 651ŁAŃCUTK3000:00:0000:01:3102:54:57
330DULĘBA Tomasz 664RZESZÓWM4000:00:0000:01:4202:54:57
331ABRAHAMOWICZ Jakub 681RYBNIKM3000:00:0000:02:4502:54:59
332SAMUŚ Dariusz 354SPARTAN RACE TRAINING GROUPRZESZÓWM3000:00:0000:01:5502:55:00
333MACHLARZ Mateusz 736SRTG RzeszówRZESZÓWM2000:00:0000:01:5802:55:00
334RAKOCZY Paweł 183MILANÓWEKM4000:00:0000:01:3402:55:06
335KANDEFER Marcin 245IdeoRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:55:13
336GAWRON Marcin 155IdeoNOWY BOREKM3000:00:0000:01:5702:55:14
337KAWALEC Grzegorz 514TYCZYNM3000:00:0000:01:5702:55:14
338DORSZ Beata 226SOPOTK4000:00:0000:01:2602:55:19
339SADY Sebastian 222OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:01:5102:55:31
340BANASZAK Maciej 648WARSZAWAM3000:00:0000:02:2002:55:34
341PŁOMIŃSKI Marcin 718Wkurw Team/Łódź Running TeamSKOTNIKIM4000:00:0000:02:0902:55:35
342JEDLIŃSKI Bartosz 67Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:3802:55:36
343MACKIEWICZ Roman 197Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:0802:55:36
344KURZAJ Aleksandra 306WGD RUNŁÓDŹK3000:00:0000:02:0902:55:36
345WAJCOWICZ Witold 45Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:0302:55:40
346LEŚNIAK-POPIEL Marta 97Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0402:55:40
347GAWLEWICZ Krystyna 281SANOKK3000:00:0000:02:0602:55:41
348GAWLEWICZ Tomasz 282SANOKM4000:00:0000:02:0602:55:44
349NOWICKI Artur 564KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2000:00:0000:01:1002:55:44
350PAWLIKOWSKI Bogusław 531brakKATOWICEM5000:00:0000:02:0002:55:45
351GAWORECKI Tomasz 36Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:02:0502:55:46
352CHMURKO Michał 479ŻERNICAM3000:00:0000:02:4602:55:46
353KOCOT Sebastians 364SOSNOWIECM3000:00:0000:02:0502:55:48
354BZDYRA Michał 342POTOK GÓRNYM3000:00:0000:02:5602:55:54
355JANIK Paweł 784CHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0302:55:54
356SMOLUCH Ryszard 625ZAMOŚĆM4000:00:0000:01:2902:55:55
357DYLEWSKI Paweł 623Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:1602:55:57
358SENDEROWSKI Jakub 653FC RekinJAWORZNOM3000:00:0000:02:2302:56:01
359SEKUŁA Piotr 335MILANÓWEKM3000:00:0000:02:5502:56:03
360MAŁECKA Anna 554Małe cyckiBYTOMK4000:00:0000:00:4902:56:09
361MAŁECKI Tomasz 555Małe cyckiBYTOMM4000:00:0000:00:4802:56:10
362HOŁODY Grzegorz 658WARSZAWAM3000:00:0000:01:3802:56:30
363ZAJDEL Sławomir 489Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:2702:56:32
364STEFANSKI Pawel 638BRUSSELSM3000:00:0000:02:2102:56:34
365WOJCIECHOWSKI Krzysztof 463ŁAŃCUTM4000:00:0000:01:3402:56:39
366BRZOZOWSKA Anna 394PKS Galopująca Soczewica / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK4000:00:0000:01:5202:56:50
366BRZOZOWSKI Armand 395PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM4000:00:0000:01:5202:56:50
368SZANIECKI Piotr 494NIESTACHÓWM4000:00:0000:01:5402:56:51
369ROBAK Jarosław 540NIESTACHOWM4000:00:0000:01:5402:56:52
370WÓJCIK Julian 709SZWLA STARGARDSTARGARDM6000:00:0000:00:5502:56:54
371KĘDZIOR Michał 524Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2202:56:55
372HOWIL Waldemar 176www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:0000:02:3102:57:33
373ŻURAWSKI Sławomir 284PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:57:34
374KUSION Anna 61TARNÓWK5000:00:0000:01:0302:57:40
375KRAWCZYK Łukasz 214Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:0000:01:2602:57:56
376SZOTA Robert 256SMT SzczecinSZCZECINM3000:00:0000:01:1902:58:45
377GĘBKA Małgorzata 777KĄTY WROCŁAWSKIEK3000:00:0000:01:1802:58:51
378PROCHERA Damian 6167LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3902:59:01
379NIENADOWSKA Beata 380ELAKTYWNIELBLĄGK5000:00:0000:01:1402:59:03
380KRÓLIKOWSKI Andrzej 483LUBLINM4000:00:0000:01:4302:59:04
381WOŁOSZYN Ryszard 845PIZUNY ROZTOCZEWSCHODNIEM5000:00:0000:02:4402:59:04
382JEŻOWSKI Jacek 436WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:1402:59:09
383URBANEK Małgorzata 844Wapienicki TeamBIELSKO BIAŁAK4000:00:0000:02:4402:59:10
384SZPULARZ Adam 776KĄTY WROCŁAWSKIEM3000:00:0000:01:1602:59:19
385BUCIOR Łukasz 752Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM2000:00:0002:59:20
386NIEGOWSKI Tomasz 270KRAKÓWM2000:00:0000:01:1302:59:25
387KACZMARCZYK Piotr 643KAMARAK GlobeRunnersKRAKÓWM3000:00:0000:01:1802:59:34
388BLACHA Agata 445BiłgorajBIŁGORAJK3000:00:0000:01:2902:59:51
389GONTARZ Aleksandra 566BIŁGORAJK3000:00:0000:01:2802:59:51
390PIETRZAK Mariusz 325WARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:00:06
391ZAKRZEWSKI Marek 471AleDobre.plWARSZAWAM4000:00:0000:01:5103:00:06
392KALANDYK Wojciech 654Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:02:5503:00:34
393FIREK Rafał 167Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0303:00:42
394SROKA Zbigniew 552SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:5703:01:10
395WĘGRZYŃSKI Paweł 263ITMBWKRAKÓWM3000:00:0000:01:2003:01:14
396FLIŚNIK Mirek 456PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:4803:01:15
397BARAŃSKI Michał 193WARSZAWAM4000:00:0000:01:1103:01:22
398ZARĘBA Anna 863DĄBROWA CHERUBINYK2000:00:0000:02:0903:01:28
399MĄKINIA Wawrzyniec 510Move Your Azz!!POZNAŃM4000:00:0000:02:0303:01:43
400KRAWCZAK Kamil 669biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:3903:01:48
401MACIĄG Michał 372biegusiem.plDĘBLINM4000:00:0000:02:4103:01:49
402PORĘBSKI Zbigniew 413QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:0000:01:0403:01:50
403HAJDO Robert 297BKB VictoriaBRZESKOM4000:00:0000:02:4103:01:56
404STASIEWICZ Jacek 178Wschodnia SiłaBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:3803:02:05
405LEDWOLORZ Anna 309KS Kanałek / Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:0000:01:3103:02:15
406HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 874Nowy Styl Group Running TeamPOTOKK3000:00:0000:01:2903:02:20
407FOGEL Janusz 103PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:4703:02:21
408ŚLĄCZKA Arkadiusz 356Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:02:3403:02:23
409BUCZKOWSKA Sylwia 838-K2000:00:0000:01:4503:02:24
410MAREK Wojciech 748Celuj w ZdrowieKRAKÓWM4000:00:0000:02:4703:02:26
411GRODZKI Arkadiusz 682CZUDECM2000:00:0000:01:5603:02:28
412ORLEWSKI Piotr 647Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM5000:00:0000:02:1803:02:56
413LUDWICZAK Stanisław 656ŚMIGIELM4000:00:0000:02:2103:03:10
414STACHYRA Andrzej 619LSBLUBLINM5000:00:0000:01:1703:03:12
415ZATORSKI Andrzej 90STARACHOWICEM5000:00:0000:02:2903:03:21
416JAKUBOWSKI Leszek 629NKB Chyży Nowy TomyślPAPROĆM4000:00:0000:02:2903:03:35
417DĄBROWSKA Katarzyna 227Hutnik WarszawaPIASECZNOK3000:00:0000:02:3603:03:37
418KORBUT Radosław 334KoniuchySIEDLCEM3000:00:0000:02:3503:03:39
419ŚLEDZIOWSKI Andrzej 242Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0003:03:41
420WARZYCHA Dawid 54PKP InterCityBYTOMM2000:00:0000:02:4603:03:43
421CYRAN Grzegorz 104AilleronKRACZKOWAM4000:00:0000:02:5303:03:45
422GĘBCZYŃSKI Paweł 628GLIWICEM3000:00:0000:02:2203:03:49
423SZYMAŃSKI Adam 558PKO Bank PolskiWYSZKÓWM4000:00:0000:01:3703:03:55
424SZYMAŃSKA Agnieszka 559PKO Bank PolskiWYSZKÓWK4000:00:0000:01:3703:03:56
425STOJANOWSKI Dawid 556RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:01:2903:03:56
426KOSOŃ Marcin 749Lacho TeamKRAKÓWM5000:00:0000:02:0303:04:07
427MANTYCKI Rafał 737Husaria Race TeamLUBLINM2000:00:0000:02:4403:04:14
428GWIZDAK Bartosz 821Water TeamBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:2403:04:15
429WILKOS Marcin 582UCHANIEM4000:00:0000:02:4203:04:18
430GŁOWACKI Andrzej 631Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:02:4503:04:19
431MAZURKIEWICZ Bartłomiej 461Maraton Zaporowy TEAMSANOKM2000:00:0000:02:0303:04:26
432CISZYŃSKI Marek 405START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:01:5103:04:27
433DRWIĘGA Beata 307Pozytywanie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0203:04:28
434BIJOŚ Mirosław 431GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:2303:04:37
435WIĘCZKOWSKI Wojciech 57Od_Cieniasa_Do_UltrasaWARSZAWAM4000:00:0000:02:2703:04:40
436PAROL Paweł 570SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:2603:04:47
437KOWALCZYK Bartłomiej 592WARSAWM2000:00:0003:05:03
438JURCZAK Daniel 609MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:00:5403:05:11
439STEC Iwona 487WILKOWICEK2000:00:0000:02:3903:05:14
440ŻELAZNY Judyta 490Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:2803:05:15
441PAWLUS Paweł 298ŻYWIECM3000:00:0000:01:3003:05:39
442LIS Marek 88CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:0603:05:47
443SZCZUR Iwona 125NOWA DĘBAK4000:00:0000:02:1503:05:47
444SZYPUŁA Michał 191Olza CieszynCIESZYNM3000:00:0000:01:3003:05:48
445SZUPUŁA Wojciech 846Rysianka Team RaceWARSZAWAM4000:00:0000:01:3003:05:49
446MOTYKA Artur 673TARNÓWM4000:00:0000:01:1503:05:51
447ANDRZEJEWSKI Piotr 694FND RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:02:5303:05:52
448ADAMCZEWSKI Jakub 139Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:3603:05:57
449CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night RunnersPOZNAŃM4000:00:0000:02:3303:05:57
450JURKOWSKI Michał 484OLSZTYNM4000:00:0000:02:3803:05:59
451HABA Konrad 868KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:5003:05:59
452KWIECIEŃ Krzysztof 8054K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5703:06:04
453GŁÓWKA Alfred 741karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:5003:06:24
454BAHIR Said 721PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:2903:06:29
455WASĄŻNIK Marcin 143Dzikie Grubasy SzatanaJÓZEFÓW/OTWOCKAM4000:00:0000:01:5503:07:40
456WESTER Mieczyslaw 601Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2603:07:40
457DZWONKOWSKI Andrzej 532WĄBRZEŹNOM3000:00:0000:01:4603:07:43
458BARAŃSKI Piotr 794Baranski Marathon TeamRADOMM3000:00:0000:02:4203:07:50
459GAJDA Jacek 378LUBSKOM3000:00:0000:01:2103:07:52
460CHUDZICKI Łukasz 320ŁOMIANKIM3000:00:0000:02:4403:07:54
461MORCINEK Marcin 89BluszczaKATOWICEM4000:00:0000:02:3003:08:01
462APANOWICZ Angelika 318WARSZAWAK4000:00:0000:01:5303:08:01
463KUSZ Tomasz 340JASŁOM4000:00:0000:01:1003:08:17
464KOPEĆ Karol 505WARSZAWAM4000:00:0000:01:3403:08:19
465CHUDECKI Andrzej 417WARSZAWAM3000:00:0000:01:3503:08:21
466NIEDZIELA Paweł 836Tim Tirim TeamLUBLINM3000:00:0000:02:2203:08:22
467KOZICKI Marcin 95SOSNOWICAM3000:00:0000:02:1003:08:22
468DZIAMSKI Ryszard 462CHORZÓWM4000:00:0000:02:4203:08:23
469HANULAK Paweł 693WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:2503:08:35
470ORŁOWSKI Radosław 160#kaszanienamoka biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:03:1103:08:38
471GUMIELA Michał 809WKURW_TEAMRZESZÓWM3000:00:0003:08:38
472POLAŃSKI Paweł 573#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:1203:08:39
473GIBAŁA Marcin 200FundacjaAuxilium BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:01:3203:08:43
474ŻYNDA Jan 620Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIM4000:00:0000:01:1803:08:47
475CORREIA Andre 857KRAKÓWM3000:00:0000:01:4903:08:59
476SAWICKI Radek 142DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3000:00:0000:01:5403:09:01
477MAZAN Eliza 688SZCZECINK3000:00:0000:02:0803:09:01
478GĄTARCZYK Mariusz 144DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:5403:09:03
479BILSKI Mateusz 782WARSZAWAM2000:00:0000:01:5203:09:03
480BARTOSIEWICZ Daria 165Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:0103:09:05
481KROK Jacek 504LUBARTÓWM4000:00:0000:01:4303:09:05
482FRĄC Dariusz 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2803:09:06
483ŚLIWIŃSKA Alicja 852Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:2803:09:06
484DUKATA Grzegorz 240MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:1603:09:07
485FIECEK Paweł 268Świnki trzyKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:09:07
486RĘKAS Michał 277RaptowniKRAKÓWM3000:00:0000:02:2303:09:08
487PIASNY Paweł 802GLIWICEM4000:00:0000:01:1503:09:10
488NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 231PozytywnieZabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0303:09:11
489SŁOBODA Elżbieta 422RunSłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:02:3503:09:11
490DROBOT Piotr 348Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:0303:09:12
491KUŚPIT Przemek 722WARSZAWAM3000:00:0000:01:3903:09:29
492LENART-KŁOŚ Katarzyna 26LUBLINK3000:00:0000:01:5403:09:33
493KŁOŚ Artur 27PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:0000:01:5303:09:34
494CZUBA Michał 361LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:00:5503:09:47
495MYGA Anna 255HeartlessKATOWICEK3000:00:0000:03:0103:09:49
496MYGA Michał 254HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:03:0103:09:49
497TWORZYDŁO Michał 646WKURW_TEAMDYNÓWM2000:00:0000:02:4203:10:01
498PESZEK Bogdan 520WKURW_TEAMDYNÓWM4000:00:0000:02:4403:10:02
499KOKOT Roman 701MB Aerospace / Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:02:4603:10:02
500SZYMANOWSKI Tomek 44GLIWICEM3000:00:0000:02:5503:10:15
501BIELECKI Filip 43GLIWICEM3000:00:0000:02:5503:10:15
502GRANDA Paweł 42721 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:02:0703:10:26
503WASYLISZYN Bernadetta 533Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:01:2803:10:39
504SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 454Południowa Polska TeamPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:1703:10:46
505WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 873Południowa Polska BiegaRZESZÓWK2000:00:0000:02:1703:10:46
506SOKOŁOWSKA Agnieszka 86STARACHOWICEK3000:00:0000:02:3303:10:47
507ARENTEWICZ Grzegorz 373Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:3303:10:50
508BOROWSKI Tomasz 818Hamer MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:3803:10:50
509KOSNO Dorota 466WARSZAWAK4000:00:0000:01:2503:10:51
510STEFANOWICZ Paweł 679OTWOCKM2000:00:0000:02:1103:11:29
511SKOCZEK Jakub 680OTWOCKM2000:00:0000:02:1103:11:29
512LITWINEK Marek 18WW TEAMLUBARTÓWM3000:00:0000:01:5903:11:50
513BEDNARCZYK Jakub 239LUBARTÓWM3000:00:0000:02:4903:11:50
514KOZAK Marcin 53Saint-Gobain SquadLUBARTÓWM3000:00:0000:02:4903:11:51
515BURANT Agnieszka 801POZNAŃK3000:00:0000:01:0603:11:52
516PAWLAK Monika 807GROTNIKIK5000:00:0000:02:1003:12:16
517PUZIO Waldemaar 500KB Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:00:0000:01:3603:12:25
518BOGDAŁ Sebastian 32NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:4303:12:30
519GĄSZCZYK Grzegorz 56NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:4203:12:31
520ŚLUSARSKI Włodzimierz 495WARSZAWAM5000:00:0000:01:0603:13:10
521SŁOWIKOWSKI Damian 574GLIWICEM2000:00:0000:02:3103:13:13
522GÓRSKI Emil 267Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:01:1803:13:14
523WIELECHOWSKA Natalia 312Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1503:13:14
524SMOTER Wojciech 51SBRT GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:02:3003:13:17
525WOJTOWICZ Daniel 699Wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:13:30
526BURY Marek 127SOSNOWIECM4000:00:0000:02:4003:13:31
527CZARNIK Stanisław 853MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEM3000:00:0000:02:1003:13:36
528GUTKOWSKI Wojciech 594SZCZECINEKM5000:00:0000:01:2403:13:42
529JAKUBOWSKI Daniel 546Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:4403:13:43
530ŁUSZCZYC Anna 764WKURW_TEAMRZESZÓWK3000:00:0000:02:4403:13:43
531MAZUR Jacek 735RZESZÓWM3000:00:0000:02:1103:14:08
532MAŃKOWSKI Leszek 867KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:5003:14:15
533MURAWICZ Grzegorz 768PodlesiePODLESIEM5000:00:0000:02:2503:14:22
534SEREDA Joanna 434ŁOMIANKIK2000:00:0000:01:5803:14:24
535KORS Justyna 442WARSZAWAK3000:00:0000:01:5903:14:24
536MARCINEK Wojciech 649AmatorTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:02:1903:14:29
537STOLARZ Paweł 60Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:01:4403:14:39
538PIĄTEK Rafał 816Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2903:14:39
539WRÓBLEWSKA Katarzyna 296CHORZÓWK3000:00:0000:01:1303:14:42
540BILSKI Marek 397WARSZAWAM4000:00:0000:01:0803:14:45
541WITKOWSKA Beata 186GDAŃSKK3000:00:0000:03:1303:15:10
542SIÓDMIAK Cezary 294Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:5603:15:13
543SZCZEPAŃSKI Grzegorz 813Majster Sport TeamPOLANDM4000:00:0000:02:1503:15:14
544BŁAŻOWSKI Wojciech 814Majster Sport TeamTYCZYNM4000:00:0000:02:1403:15:14
545GADAMSKA-KABATA Paulina 243GDAŃSKK3000:00:0000:01:3203:15:17
546ROCHOWIAK Janusz 783POBIEDZISKAM5000:00:0000:02:4003:15:19
547ŚWIĄTEK Piotr 553ZACZERNIEM3000:00:0000:02:2503:15:56
548SROKA Grzegorz 662ZACZERNIEM4000:00:0000:02:2503:15:56
549PARYS Michał 428WOŁOMINM3000:00:0000:01:0803:16:08
550WRÓBEL Dominik 314AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3303:16:34
551RENKIEL Tomasz 173GLIWICEM4000:00:0000:02:2103:17:00
552JANIK Janusz 423Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2103:17:00
553KOŁODZIEJ Jacek 154Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2403:17:01
554GOEBEL Adam 659KRK-krowodrzaKRAKÓWM5000:00:0000:02:5403:17:01
555TREGUB Igor 743KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:5203:17:05
556KUNKEL Anna 246PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:4803:17:10
557KALIŃSKA Dorota Lidia 676NieMaNieWARSZAWAK3000:00:0000:03:0503:17:21
558ŁUKOWSKA Lidia 285PKB EndorfinaBĘDKÓWK5000:00:0000:02:1703:17:26
559MYŚLIŃSKA Anna 503Biegam bo lubię PolonezWARSZAWAK4000:00:0003:17:46
560RUBIN Andrzej 42KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:01:4403:17:49
561MAKOWSKI Marek 403WTPPRUSZKÓWM3000:00:0000:02:4503:17:55
562DZIEKAN Krzysztof 401Akademia Biegania GrudziądzPRUSZKÓWM4000:00:0000:02:4503:17:55
563GŁOWACKI Mateusz 632Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOM2000:00:0000:02:4803:18:07
564NOWAK Katarzyna 141Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:0203:18:19
565PILCH Daniel 292WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM4000:00:0000:01:1103:18:22
566CHUDIO Marcin 698WARSZAWAM2000:00:0000:02:4503:18:22
567SIKORSKA Agnieszka 70WARSZAWAK4000:00:0000:01:5603:18:29
568GALUS Jacek 704TARNÓWM4000:00:0000:01:2603:19:19
569WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 580RunsofunGDYNIAM4000:00:0000:01:2003:19:33
570ZIENKIEWICZ Agata 241Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:0000:02:1603:19:41
571ŻAK Oliwia 198Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:1603:19:42
572KOWALEWSKA Izabela 199Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:1503:19:43
573PYZEL Agnieszka 303KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK5000:00:0000:02:1103:19:45
574NAZIMEK Lilianna 543Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:0003:20:07
575DZIERŻEŃSKA Monika 551GDAŃSKK4000:00:0000:01:2303:20:11
576LITWINOWICZ Karolina 433PARA-NIE-DO-PARYBĘDZINK3000:00:0000:02:3803:20:24
577POPIOŁEK Jacek 308LOST in SPORT\biegusiem.plGĄSIORYM3000:00:0000:02:5003:20:35
578KĘPKA Robert 668biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:4803:20:35
579ŁYDA Piotr 153HUTA RÓŻANIECKAM3000:00:0000:02:3203:20:51
580MOSTOWSKA Joanna 740WARSZAWAK3000:00:0000:01:3203:20:57
581SAKOWSKA Aneta 827WkurwteamWARSZAWAK4000:00:0000:01:3303:20:57
582CHODOROWSKI Arkadiusz 129ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0403:21:05
583WĘCŁAWSKI Łukasz 331LUWEWARSZAWAM3000:00:0000:02:4503:21:07
584PUZIO Hubert 766ZAGÓRZM3000:00:0000:02:4703:21:30
585KUŁAKOWSKI Piotr 272człapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:3903:21:59
586MATYSEK Ireneusz 792Samotny WilkWALCZM6000:00:0000:01:2203:22:08
587HYZIAK Jakub 261jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:01:4603:22:16
588HYZIAK Joanna 516jj.runnersSĘKOWAK4000:00:0000:01:4603:22:17
589MICHALSKA Klementyna 135SZCZECINK3000:00:0000:01:5303:22:26
590DROZD Arkadiusz 217SZCZECINM3000:00:0000:01:5303:22:27
591NIZIOŁ Marian 720PIASECZNOM6000:00:0000:01:4703:22:46
592AMBICKI Miłosz 398wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:1303:22:49
593ZAJĄC Wojciech 590BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEM2000:00:0000:01:5903:23:18
594WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 210Największa Armia Świata/Feel the FreedomLUBLINK3000:00:0000:01:5803:23:19
595POŁEĆ Irenuesz 686Polska MarkaLUBLINM3000:00:0000:02:5403:23:19
596CHUTKIEWICZ Jerzy 630RADOMSKOM6000:00:0000:02:2603:23:20
597KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka 265Night RunnersPOTASZEK4000:00:0000:02:3403:23:22
598STARCZEWSKA Sylwia 860Spokojna GłowaŁOMIANKIK4000:00:0000:02:4003:23:22
599CHMIEL Michał 221Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:1903:23:50
600WIŚNIEWSKI Radosław 829ŁÓDŹM4000:00:0000:02:1803:23:54
601PÓŁTORAK Nicole 828WARSZAWAK2000:00:0000:02:1803:24:00
602MAKOWSKA Maja 244Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAK2000:00:0000:02:0403:24:01
603MATUŁA Przemysław 39UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:1303:24:19
604ADAMOWSKI Jacek 477Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:1503:24:23
605KOWALCZYK Jarek 475wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0000:02:3403:24:24
606TOMANEK Renata 87STARACHOWICEK4000:00:0000:02:2803:24:26
607DUDEK Michał 58Biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:4903:24:32
608SUWAŁA Anna 80Biegusiem.plRADOMK3000:00:0000:02:4903:24:32
609SZURMAN Jan 522USTROŃM3000:00:0000:02:4903:24:33
610ADAMSKI Bartłomiej 451Ronche QcykiMODLNICAM4000:00:0000:02:3203:24:51
611WOLF Weronika 234Tkkf i Rozbiegany KoszalinSIANÓWK4000:00:0000:02:2303:25:15
612KRZEWIŃSKA Małgorzata 667TKKF KOSZALINKOSZALINK5000:00:0000:02:2303:25:15
613KUCHARZAK Norbert 820JazzanovaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:4903:25:37
614LORENC Maciej 684Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:4803:25:38
615BARTOSZEWICZ Marta 472OLSZTYNK3000:00:0000:01:4403:26:30
616ŚLIWIŃSKI Paweł 40BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM3000:00:0000:02:2703:27:04
617KOPROWICZ Ewelina 612Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:01:5103:27:06
618KĘPKA Andrzej 363Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:01:4703:27:17
619PIGAN Anna 542BBL JAROSŁAWSZÓWSKOK3000:00:0000:01:5003:27:19
620BERNAŚ Dariusz 841BSCZADYM3000:00:0000:02:3103:27:36
621DUBANIK Piotr 412Jarosławska Grupa Biegowa SokółMUNINAM5000:00:0000:01:5103:28:00
622SZCZEPOCKI Andrzej 826Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:00:0000:02:3303:28:09
623RAKOCZY Dorota 184MILANÓWEKK4000:00:0000:01:3403:28:37
624MĄCZKA Krystyna 888OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:01:5103:28:38
625SKROBISZ Anna 521WARSZAWAK2000:00:0000:02:0303:28:46
626WYŻYKOWSKA Agnieszka 120Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:0703:28:47
627KOŻUCH Anna 534brakPRZEWORSKK3000:00:0000:01:3403:28:52
628JASIKOWSKI Łukasz 407KoniuchyGLIWICEM2000:00:0000:02:2103:28:57
629BACZA Piotr 111ŻURAWICAM4000:00:0000:02:3103:29:00
630GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 110ŻURAWICAK4000:00:0000:02:3003:29:00
631KOPYŚĆ Jarosław 323Pszczółkowski TeamOLSZTYNM4000:00:0000:01:2103:29:11
632PAUL Viola 21Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:01:4203:29:38
633KACZKIEWICZ Damian 299Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2903:29:38
634GROCHOWSKI Paweł 130Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM4000:00:0000:01:2403:29:50
635OPALIŃSKI Tomasz 274OSTRÓDAM5000:00:0000:02:2203:29:50
636CYBUŁKA Mariusz 207STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM3000:00:0000:01:3903:30:05
637PORTACHA Katarzyna 415WARSZAWAK4000:00:0000:02:4103:30:25
638CIECHOMSKI Bartłomiej 730WARSZAWAM3000:00:0000:00:5903:30:28
639PEŁDIAK Bogdan 402LUTOWISKAM5000:00:0000:02:4603:30:41
640SOLICH Patryk 83Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:2703:30:48
640KULIK Katarzyna 82Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:02:3403:30:49
642RUDZKI Tomasz 253KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:0503:31:03
643POJNAR Karol 517DĘBLINM2000:00:0000:02:5303:31:03
644WILIMSKI Tomasz 84Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:02:2803:31:04
645KMITA Gabriela 492Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:01:4403:31:06
646WARZYCHA Krzysztof 37BYTOMM5000:00:0000:02:4803:31:10
647GARCZYŃSKA Ania 48KATOWICEK4000:00:0000:02:4803:31:10
648HEJMAN Maciej 366wkurw_teamKIELCEM4000:00:0000:03:0303:31:30
649BANASIK Karolina 367wkurw_teamKIELCEK3000:00:0000:03:0503:31:31
650CHRUŚCIŃSKA Justyna 229night runners poznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:3503:32:03
651KOSTYRA Krzysztof 800biegusiem.pl / SGGW RunnersWARSZAWAM5000:00:0000:02:5303:32:06
652FLIS Piotr 168Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:3803:32:07
653ŻACZEK Anna 663biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:02:5303:32:08
654MIKOŁAJCZYK Agnieszka 527HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3000:00:0000:00:4703:32:19
655KOWALIK Anna 25UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:01:5803:32:22
656KORZENIOWSKA Joanna 24UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:01:5803:32:22
657DRABIK Jacek 602KRAKOWM5000:00:0000:02:4103:32:22
658DĄBEK Paweł 588RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:02:5803:32:49
659WILECZEK Antoni 711JUROWCEM2000:00:0000:02:2503:33:06
660MISZCZYK Marcin 767KRAKÓWM4000:00:0000:02:3203:33:07
661KWAŚNIEWSKI Andrzej 803Ronche QceKRAKÓWM4000:00:0000:02:3203:33:07
662WIECZOREK Beata 876DZIKIE GRUBASY SZATANAKRAKÓWK3000:00:0000:01:5603:33:08
663MADZIARSKA Monika 578KS PEGAZPIASECZNOK4000:00:0000:02:5403:33:19
664GÓRA Grzegorz 349Night Runners Wrocław/ ParaFiTWROCŁAWM3000:00:0000:02:1503:33:52
665TURZAŃSKA Iwona 350Night Runners Wrocław/ParaFiTWROCŁAWK3000:00:0000:02:1403:33:54
666LOSKA Michał 171Baran Trail RaceKATOWICEM3000:00:0000:02:4403:34:09
667GOGÓŁ IŻOWSKA Edyta 713SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3000:00:0000:02:4503:34:11
668KAŃDUŁA Klaudia 596POZNAŃK3000:00:0000:02:5003:34:16
669NASTAROWICZ Tomasz 345duchpostepu 2018SZADEKM2000:00:0000:01:2903:34:20
670BATOR Marek 208WARSZAWAM4000:00:0000:02:2903:34:22
671FUNKA Andrzej 640NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:00:0000:02:2803:34:24
672GŁUSZCZAK Jerzy 336ŁÓDŹM6000:00:0000:02:3503:34:25
673SNARSKA Katarzyna 449Pfizer PolskaWARSZAWAK3000:00:0000:02:3703:34:29
674TYLKA Przemysław 789ISKRZYNIAM4000:00:0000:02:0103:34:56
675TOMASZEK-KOSOŃ Bernadeta 750AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4000:00:0000:02:0303:35:28
676STANIEC Katarzyna 746BIEGNE DLA MILI I MARIKIKIELCEK3000:00:0000:01:5703:35:52
677KAWALEC Małgorzata 420Dream TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:4803:36:36
678GÓRCZYŃSKI Przemysław 440dream teamRZESZÓWM4000:00:0003:36:41
679SOSZYŃSKA Gosia 271człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:02:3903:37:20
680MORAWSKA Anna 185WARSZAWAK6000:00:0000:01:3903:37:52
681HANDERMANDER Agnieszka 544USTJANOWA GORNAK3000:00:0000:02:3503:37:53
682SOKOŁOWSKI Artur 46Wędrujące SokołySUWAŁKIM5000:00:0000:01:1903:38:24
683KOMAŃSKI Rafał 703Drużyna SzpikuZARSZYNM4000:00:0000:02:4003:38:36
684DOMARADZKA Ewa 627Night Runners PyskowicePYSKOWICEK4000:00:0000:02:1503:39:04
685SOBOŃ Ewelina 230KORCZYNAK3000:00:0000:01:5803:39:28
685KANDEFER Urszula 232Ideo.plRZESZÓWK3000:00:0000:01:5803:39:29
687SEKUŁA Tomasz 511KRASICZYNM4000:00:0000:02:5603:39:40
688WITRYK Lesław 509TYCHYM3000:00:0000:02:5503:39:40
689KLUZA-HOWIL Lila 177www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:00:0000:02:3303:39:55
690WRONA Tomek 33KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:02:5403:40:41
691WĄSIK Kornelia 371Biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:02:5103:40:43
692TOBIASZ Kamil 337Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / wkurwteamOPATÓWM3000:00:0000:02:1903:41:10
693PTAK Patryk 689WKURW_TEAMKIELCEM3000:00:0000:02:2003:41:10
694MIĄDZEL Katarzyna 338Zagnańsk BiegaZAGNAŃSKK3000:00:0000:02:1903:41:14
695HANULAK Jakub 751WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:2603:41:24
696PRZYBYLSKI Łukasz 344Duchy postepuSZADEKM2000:00:0000:01:3003:41:50
697WÓJTOWICZ Paweł 30LublinBiegaLUBLINM4000:00:0000:02:0203:41:58
698DRAPAŁA Jan 549Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0203:42:07
699BĄK Piotr 316Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:5303:42:17
700KIELISIAK Małgorzata 386Husaria Race TeamBRAŃSZCZYKK2000:00:0000:01:5303:42:18
701KOSNO Weronika 137Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:02:3503:42:22
702ŻERULIK Jarosław 626źródlanaKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:42:38
703SYGUŁA Katarzyna 62KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK4000:00:0000:01:4403:42:49
704BOBOLA Maciej 848KRAKÓWM4000:00:0000:02:5103:43:04
705ORZECH Artur 547Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0303:43:18
706KLISZ Agnieszka 576Husaria Race TeamLUBLINK3000:00:0000:01:5903:43:19
707PIECUCH Małgorzata 278Lacho TeamPRZEWORSKK5000:00:0000:01:5903:43:36
708HORBACZEWSKI Marek 145CHEŁMM5000:00:0000:02:1403:43:42
709SKORUPSKA Julia 607WARSZAWAK4000:00:0000:02:1403:43:42
710MALEC Basia 565LUBLINK5000:00:0000:02:0403:44:15
711PRZECH-FUS Agnieszka 22WW TeamLUBLINK5000:00:0000:02:0103:44:35
712LEŚNIEWSKI Michał 562SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:45:11
713PAWELCZYK Anita 352Spartanie DzieciomPIASECZNOK3000:00:0000:02:5703:45:14
714GLINIANY Adam 235Zabiegana rodzinkaWYRYM4000:00:0000:02:0503:45:31
715GLINIANY Małgorzata 236Zabiegana rodzinkaqWYRYK4000:00:0000:02:0503:45:32
716ZIELONKA Mariusz 150Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:2403:46:00
717MIKOŁAJCZYK Jarosław 614ŁÓDŹM3000:00:0000:02:3703:46:02
718POTERA Krystyna 661Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:2303:46:14
719SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 706Spartanie DzieciomWARSZAWAK3000:00:0000:02:1903:46:17
720PIETRULIŃSKI Mateusz 705Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:1803:46:17
721MAZUR Magdalena 114ŻURAWICAK3000:00:0000:02:3103:47:23
722MAZUR Marek 115ŻURAWICAM4000:00:0000:02:3203:47:25
723KOTELNICKA Renata 880PRZEMYŚLK4000:00:0000:02:3003:47:28
724GRECH-BARAN Marta 77ROGATE TORPEDYWARSZAWAK3000:00:0000:02:3903:48:31
725BARAN Jakub 78ROGATE TORPEDYWARSZAWAM3000:00:0000:02:3903:48:33
726KOFIN GREEN OFFICE Maciej 353TKKF Uklejna MyśleniceOCHOJNOM4000:00:0000:02:4303:48:35
727MYŚLIŃSKI Tomasz 81Biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:4903:49:07
728KONIECZNY Piotr 665NKB Chyźy Nowy tomyślNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:02:2903:50:39
729GORZKOWSKI Bartłomiej 196KRAKÓWM3000:00:0000:02:5703:50:44
730DUDEK Dominik 778MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:00:5103:50:53
731WĄSOWSKA Jagoda 96PiasecznoPIASECZNOK5000:00:0000:02:5403:51:52
732SARAT Ewa 862GSBTARNÓWK4000:00:0000:01:5903:51:53
733ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 76Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:01:5603:51:54
734MAREK Magdalena 747Celuj w ZdrowieKRAKÓWK4000:00:0000:02:4703:52:16
735SWOBODA Jarosław 20Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:2503:52:20
736BZOWSKA Aleksandra 319Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:2403:52:20
737ROMANOWSKA Ewa 159ŁYSOMICEK3000:00:0000:02:1303:52:28
738OKARMA Wojtek 634www.virtutimilitari.plWARZYCEM3000:00:0000:02:5103:52:28
739FISHCHUK Oleh 831WROCLAWM2000:00:0000:00:5003:52:41
740ZABURKO Mateusz 119TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:02:3203:52:46
741WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 105NH TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0003:52:49
742WENECKA-FLIS Anna 169Daniel's TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:4003:52:50
743MAZUREK Monika 28Nowa Huta TeamKRAKOWK4000:00:0000:02:0003:52:56
744PORĘBSKA Dorota 94Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0003:52:56
745SZCZERBIŃSKI Marcin 755DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM4000:00:0000:02:0103:53:11
746OBARSKI Norbert 99KIELCEM5000:00:0000:02:5203:54:01
747MICHNO Anna 170Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0903:54:04
748MICHNO Tomasz 224Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0903:54:04
749HANGIEL Urszula 745WARSZAWAK3000:00:0000:02:3903:54:14
750POSTÓŁ Karolina 424Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:3503:54:17
751BRZEZIŃSKA Teresa 692Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:3503:54:17
752HORBACZ Hanna 218POZNAŃK3000:00:0000:02:3703:54:25
753ROSA Aleksander 219POZNAŃM3000:00:0000:02:3703:54:25
754LATO Karolina 156LUBLIN BIEGALUBLINK3000:00:0000:02:1203:55:23
755WISZNIEWSKA Katarzyna 73GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWK4000:00:0000:02:0003:55:29
756WZOREK Ewa 404Wkurw_teamWILKÓWK2000:00:0000:02:5903:55:48
757CZARNY Łukasz 690WKURW_TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:03:0003:55:49
758ŚWIĘCICKA Dagmara 399wkurw_teamKIELCEK2000:00:0000:02:5803:55:52
759ALEKSANDROWICZ Łukasz 383Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:1603:55:54
760ZIEŃKOWSKA Izabela 29WW TEAMLUBLINK3000:00:0000:02:1203:57:10
761SZELER Joanna 122Biegająca z psamiWARSZAWAK4000:00:0004:01:47
762NIEDŹWIECKA Kasia 360EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:5404:07:17
763SOBICZEWSKA Iza 374ekobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:5504:07:17
SZYMAŃSKI Andrzej 408WKOLANIEMISTRZYKAKIELCEM30DNF DNF04:41:15 DNF
MIKUŚKIEWICZ Piotr 205Run Team ChmielnikCIECIERZEM30DNF00:07:15 DNF06:30:28 DNF
766KŁOSOWSKI Karol 63Los Trepos CompanierosKRAKÓWM3000:00:0000:01:48
767LEWANDOWSKI Marcin 216Happy Tri FriendsKRAKÓWM4000:00:00
DRWIĘGA Maciej 247Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM40DNF00:02:08 DNF DNF
ZMYSŁOWSKI Igor 589lepszy żbikLUBLINM20DNF00:01:14 DNF DNF
CZUBA Jarek 691Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM20DNF00:00:35 DNF DNF
SZCZEPANIAK Karol 726Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM40DNF00:01:40 DNF DNF
MAJER Ewa 3Solgar PolskaDOBCZYCEK30DNF00:00:35 DNF DNF
Znaleziono 772 wynik(ów)