IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-01-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 852
Wystartowało : 772
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 763
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 34.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
     
1GORCZYCA Bartosz 13Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:00:2801:43:4302:12:29
2GRZĄDZIEL Dominik 15ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:2901:48:5702:19:15
3KOCZWARA Tomasz 613RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:3301:49:0702:19:36
4BABIS Piotr 797WAŁM2000:00:0000:00:2801:51:0302:23:15
5FARON Robert 2SALCO GARMIN SPORTZALESIEM4000:00:0000:00:2801:54:1302:25:52
6CEBERAK Bartosz 249LUBARTÓWM3000:00:0000:00:5701:52:0802:26:58
7POLAŃSKI Tomasz 875B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:00:3801:59:4402:31:34
8KOCZAJA Artur 497KRAKÓWM3000:00:0000:00:3101:57:1102:31:35
9WIERNUSZ Krzysztof 538Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3101:59:3402:32:11
10WAŻNY Stanisław 473Biegomania LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:00:4501:59:4502:32:21
11NOWAKOWSKI Tobiasz 291Race FighterSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:3301:58:5702:35:46
12PAKUŁA Paweł 644MKS 'ŻAK' Biała PodlaskaWISZNICEM4000:00:0000:00:4302:02:3802:35:47
13PLOCH Jakub 6NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:02:0102:37:33
14CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:3702:03:2302:38:52
15PASIECZNY Robert 264FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:3202:04:5102:41:29
16KOBIERSKI Piotr 181UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5102:07:1702:41:50
17NIEMIEC Szczepan 772WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:00:4702:07:4902:43:41
18WYWŁOKA Paulina 5www.treningfizjoterapia.plJAROSŁAWK2000:00:0000:00:3702:07:3902:43:42
19WĘGIEL Marcin 488JASŁOM3000:00:0000:00:3502:04:5402:43:51
20POMORSKI Marcin 738kukui monster -szwlaDALEWOM3000:00:0000:00:3902:07:1902:44:36
21BUŁANOW Leszek 788HIPOLITÓWM4000:00:0000:00:3502:07:0402:45:01
22KOKOCIŃSKI Dariusz 502GDAŃSKM4000:00:0000:01:1002:08:4002:45:18
23LEMAŃSKI Damian 561RĄBIEŃM2000:00:0000:00:4202:07:0402:45:34
24GAWRON Janusz 443Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:01:1302:11:5902:47:29
25KORPALSKI Tomasz 650Biegaj z GłowąGDAŃSKM3000:00:0000:01:1402:13:2102:48:00
26ŚLĘCZKA Damian 204Biomedycyna Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:4402:08:5402:48:34
27ŻORNIAK Mateusz 317Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0000:01:1302:12:2002:48:44
28WASYLÓW Jacek 806ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0602:11:0502:49:30
29BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:0602:13:1202:49:46
30ŻUCHOWSKI Daniel 100Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4202:10:5402:50:05
31POŁATYŃSKI Daniel 389SPARTANIE DZIECIOMDĄBIEM2000:00:0000:01:3902:12:2302:50:09
32LESZCZYŃSKI Andrzej 213Body ClubMŁAWAM5000:00:0000:00:4502:13:1702:50:26
33GOTFRYD Adam 859JASŁOM4000:00:0000:00:4102:15:1402:51:49
34SKIBINSKI Mikolaj 833adidas Runners WarsawPOZNAŃM3000:00:0000:00:3402:17:1302:51:55
35DOMISZEWSKA Maria 8USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:4102:13:0802:52:26
36ŻUREK Pawel 31Runteam PawłowiceHULLM3000:00:0000:01:0002:12:5102:52:31
37JANDZIŚ Wiesław 637Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:00:5902:16:0502:53:05
38KRZEMIŃSKI Marcin 439SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:00:3802:16:1402:53:07
39MIERZLIKIN Natalia 674WARSZAWAK2000:00:0000:00:5302:14:2302:53:23
40SUŁKOWSKI Maciej 220JAROSŁAWM4000:00:0000:01:0802:14:3702:53:53
41DYREK Michał 575MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:4702:16:1402:53:56
42KUDŁAK Paweł 759Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:01:0102:16:0902:54:19
43DYDIO Piotr 742Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:01:0002:13:0502:54:28
44URBASEK Łukasz 182GLIWICEM3000:00:0000:00:4402:12:4602:54:35
45BĘTKOWSKI Wojciech 365STRÓŻEM5000:00:0000:00:3702:15:0202:54:50
46AUGUSTYŃSKI Sylwester 161Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4902:14:3902:56:18
47BARANOWSKI Jacek 849Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:0702:17:2702:56:28
48CEKOWSKA Katarzyna 842SIEDLISKA SŁAWĘCIŃSKIEK4000:00:0000:00:3602:16:2602:56:48
49GOZDALSKI Jarosław 780Witkowo biegaGNIEZNOM4000:00:0000:01:0402:18:5802:56:49
50DACYL Michał 641Nowy Styl Group Running TeamKROSNOM4000:00:0000:01:0002:17:3602:57:48
51LAMPARSKI Łukasz 391GÓRKI WIELKIEM3000:00:0000:01:0702:20:0302:58:15
52SZAWAN Paweł 611Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM4000:00:0000:00:5202:17:4402:58:26
53SZAŁKOWSKI Dawid 519EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:0702:16:1902:58:28
54BROCKI Krzysztof 5671973KUTNOM4000:00:0000:01:0002:17:1202:58:34
55BRENDZOWSKI Adam 279SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:00:4902:18:1602:59:16
56MICHALAK Artur 474PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:00:3702:17:4303:00:14
57GARCZYŃSKI Darek 47KATOWICEM4000:00:0000:01:0502:20:2803:00:45
58ŚCIUBA Aneta 579Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:0702:22:3103:01:35
59JACHYMEK Bartłomiej 605JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:0702:21:2903:01:38
60MORAWA Mateusz 250Lacho TeamRADZISZÓWM3000:00:0000:00:5402:20:1303:01:39
61BERGAŃSKI Michał 381Brygada BeskidówGRYBÓWM3000:00:0000:01:1502:21:4303:01:41
62BORYS Andrzej 823RADYMNOM4000:00:0000:00:4202:14:2403:01:42
63PACHO Sylwester 459INFINITY runners team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:3602:21:0903:01:44
64KMAK Sławek 476PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3702:21:0903:01:45
65KRENZEL Regina 225JAROSŁAWK3000:00:0000:00:5802:22:3203:01:49
66ANDRES Kamil 448KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4702:19:5503:01:59
67DUCKI Piotr 865OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:0000:01:1302:23:3403:02:00
68MASNYK Iryna 645Agro-NaturaTARNOPOLK3000:00:0000:00:4302:06:4303:02:01
69CHOJECKI Dariusz 501Kereza SquadLUBLINM4000:00:0000:01:1502:20:1503:02:36
70CZAJKA Karol 384Inkubator Przedsiębiorczości w LublinieKRĘPIECM3000:00:0000:00:5802:20:3503:03:17
71SIKOŃCZYK Miłosz 35KRAKÓWM2000:00:0000:00:4302:23:3203:03:26
72IŁOWIECKI Dominik 305NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:00:3802:22:0503:03:28
73MAZUREK Robert 65Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:5802:22:1203:03:34
74SZAPORÓW Łukasz 290SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0000:00:5302:20:5903:04:02
75WIŚNIEWSKI Michał 587Rodzinny RelaxWARSZAWAM4000:00:0000:01:0902:24:2303:04:04
76GLEISNER Tomasz 108TarnówTARNÓWM4000:00:0000:00:5602:22:2903:04:08
77ZIAJKA Karol 819RYMANÓWM2000:00:0000:02:1202:23:2203:04:12
78JASTRZĄB Piotr 425Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:3902:20:2903:04:23
79ŁĘPICKI Artur 441Markowi BiegaczeMARKIM4000:00:0000:01:0802:21:5103:04:27
80BREŚ Arkadiusz 872RZESZÓWM3000:00:0000:00:3202:20:3103:06:11
81ŁUKASIK Michał 757VELOBIKEBUSKO-ZDRÓJM3000:00:0000:01:0402:23:2603:06:16
82MACHUCKI Adrian 92RZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:27:0503:06:31
83WOJNO Arkadiusz 109Husaria Race TeamŁÓDŹM3000:00:0000:00:4002:24:0303:06:37
84MIKOŁAJCZYK Marcin 526HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:00:4102:24:0203:06:40
85ŁUKASZCZYK Henryk 583HRUBIESZÓWM5000:00:0000:00:3802:18:0603:06:42
86KRÓTKI Alicja 799TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:01:0302:24:0703:06:43
87NORBERT Michał 392ŚWIDNICAM3000:00:0000:02:2302:28:2903:06:44
88STANIEC Piotr 480Ślęzak teamKIELCEM4000:00:0000:01:5302:26:3203:06:51
89WIŚNIEWSKI Janusz 600WARSZAWAM4000:00:0000:01:1002:25:0403:07:06
90WŁODARCZYK Piotr 478Kraków Nowa HutaKRAKÓWM3000:00:0000:00:5502:25:0303:07:07
91GRZELAK Adrian 798Chata Biegacza K34 ZakopaneTUREKM3000:00:0000:01:0002:28:2203:07:10
92WĘGLARZ Czesław 393NIEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:0602:25:1703:07:21
93KAPUSTA Dawid 106Wkurw_teamHUTA JÓZEFÓWM2000:00:0000:01:5602:25:1503:07:32
94NOWICKI Michael 900norafsportKRAKÓWM4000:00:0000:00:5302:23:5103:08:00
95PIECUCH Marcin 258Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:1202:26:0503:08:46
96DOMIN Łukasz 671Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:0602:27:1603:09:56
97NIERADA Marcin 358KATOWICEM3000:00:0000:01:1502:26:2703:10:03
98KOŚCIAK Jan 712Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:3102:29:1203:10:16
99WOLSKI Marcin 530Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:2102:28:1603:10:30
100BORUCKI Jakub 187#kaszanienamoka / Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:00:3902:27:1803:10:35
101WOLSKI Michał 677Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:01:2302:28:1703:10:37
102GŁODOWSKA Kamila 9Muay Running TeamIWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:5902:29:1403:10:39
103SUJAK Mirosław 163MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:00:4202:27:3503:10:52
104SOKALSKI Grzegorz 7KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:01:2702:27:1703:11:05
105GIERULA Robert 569UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:00:5802:28:3903:11:14
106ŚCIEBURA Paweł 329LEWIN BRZESKIM4000:00:0000:01:1402:29:4403:11:21
107FLĄDRO Daniel 121WOKOWICEM4000:00:0000:01:0402:25:2903:11:47
108KASPRZYK Krzysztof 843TARNÓWM4000:00:0000:01:0902:21:5103:11:47
109WIĘCH Piotr 406WOŁOMINM3000:00:0000:01:0702:17:3903:12:13
110NIŻNIK Marcin 702Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:01:0102:28:5703:12:17
111PLIŚ Mateusz 769RZESZÓWM3000:00:0000:01:1502:30:5003:12:18
112WOLSKI Piotr 515ŁubudubuGRUDZIĄDZM3000:00:0000:01:0902:26:4103:12:47
113BRZOZOWSKI Łukasz 717FartlekGO I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:1402:26:0103:13:12
114PASTUŁA Łukasz 16KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:0102:26:3503:13:25
115MAKOWSKA Olga 11JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4602:29:2503:13:35
116KRUPA Grzegorz 866KB SOBOTKAM4000:00:0000:01:1302:33:0603:14:06
117GWIZDAK Justyna 599Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:2602:28:4403:14:22
118SIKORA Jacek 771Water TeamCZUDECM4000:00:0000:01:2602:28:4303:14:23
119KANIA Przemysław 785WARSZAWAM3000:00:0000:01:4202:29:5303:14:39
120ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 55Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:02:1002:33:5903:14:47
121EPA Karolina 419PZU Sport TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1002:27:5003:15:04
122KUCIEL Paweł 368Kopalnia Wapienia CzatkowiceTENCZYNEKM2000:00:0000:01:1202:29:0203:15:07
123STAŃKO Paweł 444LUTOWISKAM4000:00:0000:02:1602:30:1203:15:14
124SZOSTEK Michał 300BeFit24TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:2302:29:1003:15:16
124WYROBA Waldemar 301BeFit24TeamKRAKÓWM4000:00:0000:01:2302:29:1003:15:16
126ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 201KRAKÓWM2000:00:0000:01:3702:30:4103:15:23
127BARTOSZEK Krzysztof 525Mrówka JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:2802:32:3503:16:12
128JANIK Paweł 136TARNÓWM4000:00:0000:01:1102:27:5703:16:31
129WILK Jacek 666WARSZAWAM4000:00:0000:00:5602:30:1803:16:40
130JARUZEL Ewa 715SZWLA StargardSTARGARDK4000:00:0000:00:4502:32:0603:16:42
131JARUZEL Robert 716SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:0000:00:4502:32:0803:16:44
132DYNIA Krystian 793RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:1002:29:4303:16:48
133RUSZNICA Tomasz 832RZESZÓWM3000:00:0000:00:4202:35:1003:17:00
134MAZUR Sławomir 507Cyklopedia.ccRZESZÓWM4000:00:0000:01:0702:28:5803:17:31
135KOCOŃ Mariusz 83010 Opolska Brygada LogistycznaOPOLEM5000:00:0000:01:2002:31:4903:18:02
136ZAJĄC Katarzyna 7004K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:3002:33:0603:18:08
137TKACZEWSKI Piotr 112MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:3502:34:2003:18:21
138PYRKOSZ Damian 252G.B.U.R.RZESZÓWM4000:00:0000:01:0202:32:4103:18:37
139GALICZ Karol 765BKS Wataha WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:00:3102:23:0303:19:01
140PRÜFER Paweł 696KOSIECZYNM4000:00:0000:01:0902:34:0503:19:02
141GESSLER Łukasz 332POL-DACH Łukasz GesslerGOŚCICINOM3000:00:0000:01:1102:33:3203:19:16
142GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 175ZIELONKIK4000:00:0000:01:2902:36:5103:20:01
143POTERA Maciej 660Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:0902:35:5103:20:02
144LANDA Maciej 450Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4802:31:1203:20:07
145WIERNEK Tomek 758Endurance TeamKATOWICEM4000:00:0000:01:4902:38:5803:20:40
146DĘBSKA Joanna 513Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:2602:38:1003:20:44
147MIARA Fabian 610Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM3000:00:0000:00:5402:32:3103:20:49
148TWARDOWSKI Tomasz 465STRAŻÓWM3000:00:0000:02:2402:37:3703:20:52
149FALKOWSKI Piotr 69KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:2702:35:5703:21:00
150FUS Maciej 209RZESZÓWM3000:00:0000:00:5902:37:5703:21:01
151KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1102:37:0203:21:19
152TERLECKI Krzysztof 840Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:5102:36:5203:21:29
153REJ Mirosław 482M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5602:34:1503:21:32
154LONC Tomasz 481M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:5702:34:1703:21:33
155JURCZAK Roman 310RZESZÓWM6000:00:0000:00:3102:31:2503:21:38
156BARSZCZEWSKI Tadeusz 560DWOTMRĄGOWOM4000:00:0000:02:4302:38:2703:21:43
157POTONIEC Grzegorz 251WARSZAWAM3000:00:0000:02:2702:36:0503:21:59
158KOT Łukasz 545Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:3402:40:2603:22:02
159KUSTROŃ Adam 753KROSNOM5000:00:0000:00:5002:37:2703:22:26
160WICHA Małgorzata 572WKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓWK2000:00:0000:00:5002:36:2403:22:59
161WALASEK Grzegorz 289biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:0502:31:5003:23:11
162JANKOWSKI Janusz 855NYSAM3000:00:0000:01:3002:34:0303:23:17
163BEDNARZ Krzysztof 7074K TEAM TARNÓWTARNÓWM5000:00:0000:01:3002:36:1903:23:30
164KOŁACKA Martyna 355Aptiv Running TeamWODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:0000:01:5002:40:1103:23:33
165SERZYSKO Bartosz 414Aptiv Running TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5002:40:1103:23:34
166PISINGAS Mariusz 430Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM4000:00:0000:02:2202:38:3003:23:47
167WŁOCH Sławomir 437KROSNOM4000:00:0000:00:5902:35:2103:24:00
168KĘPA Justyna 4911 bspRZESZÓWK3000:00:0000:01:0802:37:3903:24:12
169JASNOWSKI Michał 847WARSZAWAM3000:00:0000:02:0402:37:0903:24:15
170KLAMUT Ryszard 464HACZÓWM6000:00:0000:00:5302:37:1103:24:44
171MIĘKUS Hubert 539WARSZAWAM4000:00:0000:00:5102:35:3703:24:47
172POROWSKI Łukasz 273ŁAPYM3000:00:0000:01:2202:37:4403:24:50
173KULA Robert 152Ekipa z TarnowaTARNÓWM4000:00:0000:01:4402:38:1803:24:51
174PILARCZYK Marcin 615Above2000PIŁAM3000:00:0000:01:1902:35:1403:24:52
175KARPIŃSKI Tomasz 124RZESZÓWM4000:00:0000:00:5902:36:1403:24:53
176KAŃDUŁA Grzegorz 597nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5002:38:4703:25:11
177MAKAREWICZ Wiktor 233WARSZAWAM3000:00:0000:01:0102:36:1403:25:17
178KALTENBERG Janusz 211JAROSŁAWM5000:00:0000:01:1102:38:0403:25:24
179NIEWIECZERZAŁ Tomasz 359BEŁCHATÓWM2000:00:0000:01:0802:32:2903:25:29
180KAMIŃSKI Krzysztof 311Zabierzów BiegaBOLECHOWICEM3000:00:0000:01:0102:38:3603:25:33
181LASKO Łukasz 388BIESYGDYNIAM3000:00:0000:01:1202:39:3803:25:39
182KRAWCZAK Paulina 248Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:0502:39:0003:25:44
183WYBRANIEC Wojciech 754Ofiary Jedzenia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:02:1402:40:4603:25:49
184KOCHAJ Wojciech 113LUBLINM4000:00:0000:01:1402:37:4603:25:51
185MELNYK Ivan 729KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:5002:37:0503:25:56
186SIPIERA Tomasz 276Lacho TeamGIEBUŁTÓWM4000:00:0000:00:5702:34:4903:26:08
187PASTERZ Piotr 396biegające urzędasyRZESZÓWM3000:00:0000:00:4502:40:4003:26:24
188PYRZAK Jacek 429RZESZÓWM3000:00:0000:02:3702:42:5303:26:30
189CHRUŚCIEL Michał 304Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:02:3302:38:2703:26:52
190PANTOŁ Mirosław 123RZESZÓWM4000:00:0000:00:5902:38:5303:27:03
191MYŚLIWIEC Robert 774Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:2602:35:3203:27:20
192MACIAK Rafał 370Ekipa Z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:01:4702:38:0203:27:24
193SEKUŁA Mirek 293Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:4102:41:5703:27:44
194SMOROŃSKI Jacek 117MĘCINAM2000:00:0000:02:3302:43:0503:27:46
195STACHURSKI Paweł 571ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:0702:38:2003:28:07
196TOMAS Dariusz 212JAROSŁAWM4000:00:0000:01:0902:39:3103:28:09
197PELA Dariusz 369TMT Toruń Sky-TransŁUBIANKAM3000:00:0000:01:2702:37:4603:28:19
198KOŁODZIEJ Mateusz 541KATOWICEM3000:00:0000:01:0702:38:3603:28:19
199SANNER Marcin 581GDYNIAM3000:00:0000:01:0202:34:2803:28:35
200SIKORSKI Radosław 174ZĄBKIM4000:00:0000:02:2102:39:3903:28:50
201ZIĘBA Marcin 418Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:01:0302:39:0003:29:04
202ZYGMUNT Marcin 786ZygabiegaGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:1202:38:1603:29:19
203POWALISZ Dariusz 787BYDGOSZCZM4000:00:0000:01:1202:38:3303:29:21
204KAJA Gracjan 871BydgościeNOWY BUCZEKM3000:00:0000:01:1702:39:3103:29:38
205GURGUL Mateusz 158Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:01:3602:43:5103:29:44
206GURGUL Sebastian 149AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:01:3502:43:5103:29:45
207SZCZUR Wiesław 126NOWA DĘBAM4000:00:0000:02:0402:44:5303:31:39
208PAWŁOWSKI Piotr 416WŁOCŁAWEKM4000:00:0000:02:4102:46:1103:31:43
209WILK Bartosz 151Wilki na szlakuKRAKÓWM3000:00:0000:01:0102:28:5203:31:49
210BAŁCHAN Krzysztof 64CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:00:5802:38:3003:31:53
211SKOTNICKA Anna 75TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAK3000:00:0000:01:5602:43:1703:32:15
212SKOTNICKI Dariusz 74TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAM3000:00:0000:01:5602:43:1703:32:16
213POTRZESZCZ Tomasz 878M4000:00:0000:02:5702:42:5703:32:34
214BAJOREK Jan 851OLSZYNYM4000:00:0000:01:0302:36:4803:32:36
215PORĘBA Eugeniusz 624MiechówMIECHÓWM5000:00:0000:01:3402:40:5403:32:38
216DZIUBAŁA Karolina 812Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1302:43:4503:32:42
217WIERZCHOWIAK Jarosław 815WARSZAWAM2000:00:0000:01:0302:43:4703:32:42
218KARUŚ Waldemar 38214das JaroslawORŁYM4000:00:0000:02:0802:48:0803:33:01
219MAJEWICZ Grzegorz 557MIECHÓWM4000:00:0000:01:3602:40:4503:33:07
220FOGEL Ewa 102PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWK4000:00:0000:01:1602:38:4303:33:11
221NAZIMEK Maciej 657KRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:46:1703:33:18
222OSTROWSKI Łukasz 683MIELECM3000:00:0000:01:1902:38:0703:33:24
223BIESZCZAD Mateusz 223KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:2802:52:2003:33:32
224WALASZKOWSKA Dominika 330BIESYGOŚCICINOK3000:00:0000:01:1202:43:3603:33:42
225GOLEC Tomasz 180BIT teamGDAŃSKM3000:00:0000:01:1302:46:3203:33:49
226STANIEK Anna 598Pierdzące zająceRACIBÓRZ/CISNAK3000:00:0000:02:4002:45:4003:33:51
227GĄSECKI Daniel 808Wkurw_teamDYNÓWM4000:00:0000:02:4002:43:2903:33:55
228WOJTANOWSKA Karolina 633DREMCHASER TEAMWETLINAK2000:00:0000:00:4102:41:4803:34:07
229PRZEWŁOCKI Przemysław 732BOBROWICEM4000:00:0000:02:5602:46:4503:34:18
230BOGDANOWICZ Beata 202Biegowy ŚwiatGDAŃSKK4000:00:0000:01:2102:46:4903:34:19
231MIĄSKO Piotrek 453STANISŁAWÓWM2000:00:0000:00:4002:43:1603:34:22
232OCHYRA Konrad 327LESKOM2000:00:0000:01:0202:43:4403:34:47
233SKRZYPEK Sylwia 744KRAKÓWK3000:00:0000:02:2202:47:3203:35:06
234CHOMICZ Martyna 269KRAKÓWK2000:00:0000:01:1302:46:5403:35:12
235WOŹNIAK Michał 719Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:0702:42:1203:35:24
236DONIEC Marek 493Wkurw_teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1302:45:4103:35:56
237SZYMAŁA Marcin 362KLUCZBORKM4000:00:0000:00:5202:43:2903:36:04
238OCZOŚ Hubert 1136PRZEMYŚLM3000:00:0000:01:1402:49:0603:36:05
239PRYSZCZ Mirosław 295RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:1502:38:2203:36:12
240WĘGRZYN Krzysztof 438Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:02:1902:47:0603:36:19
241MARCELA Marcin 188Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:00:5402:46:5503:36:21
242WIERNASZ Grzegorz 426Karcher Krosno Centrum SuchodułKROSNOM4000:00:0000:02:3502:47:1903:36:34
243ALBIŃSKI Tomasz 593WARSZAWAM4000:00:0000:02:1502:42:2703:36:50
244TROJNAR Damian 446Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:4702:43:1403:37:12
245NOWACKI Dawid 697KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0302:48:1103:37:21
246TUCHOŁKA Marta 858POCO LOCOKROBIAK3000:00:0000:01:4502:44:2803:37:32
247ASŁANOWICZ Marcin 93WARSZAWAM4000:00:0000:01:3802:49:4003:37:39
248GRABOŚ Nina 357WARSZAWAK4000:00:0000:01:3902:49:4003:37:40
249BUJALSKI Szymon 133Kuznia triathlonuPOZNANM4000:00:0000:01:3202:49:5103:38:08
250MASZEWSKA Agata 134Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK3000:00:0000:01:3502:49:5203:38:08
251KOSMĘDA Piotr Michał 107WARSZAWAM4000:00:0000:01:0902:46:1603:38:13
252FILIPIAK Hieronim 421MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM4000:00:0000:01:5202:47:5603:38:19
253PAŃTAK Sławomir 6621daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:02:0802:48:0803:38:30
254MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 622AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPYSKOWICEK3000:00:0000:00:5202:45:2903:38:33
255GUZIK Łukasz 518Aptiv Running TeamŁYSOKANIEM3000:00:0000:02:3802:51:2903:38:34
256PIECUCH Karolina 257Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK3000:00:0000:01:1202:47:1103:38:43
257WYROBA Wojciech 822KRAKÓWM3000:00:0000:01:2402:38:2003:38:54
258WICZUK Michał 283MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:4002:42:5603:38:57
259CZAJKOWSKI Rafał 288EkoBiegi/BBL Warszawa PolonezWARSZAWAM4000:00:0000:01:5102:50:3703:39:09
260KOZERA Waldemar 724KRAKOWM3000:00:0000:01:1202:45:3203:39:13
261PIĄTEK Beata 651ŁAŃCUTK3000:00:0000:01:3102:54:5703:39:17
262ORLEWSKA Danuta 652Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWK4000:00:0000:02:2002:49:4803:39:27
263CIUBA Paweł 333Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:02:2402:50:2903:40:01
264BOCHENEK Paweł 727Wkurw_TeamWARSZAWSAM3000:00:0000:01:2802:45:2903:40:08
265CZAPLA Arkadiusz 190BYTOMM4000:00:0000:00:5402:46:5603:40:11
266BUCZYŃSKI Radosław 731Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:1102:46:2203:40:23
267ŚLIWIŃSKI Andrzej 324MIECHÓWM6000:00:0000:01:3302:42:3303:40:26
268WĘGIEL Bogdan 621BOLECHOWICEM4000:00:0000:01:0502:49:5903:40:33
269STRZELECKI Dawid 603Team spiritTORUŃM3000:00:0000:01:3502:49:2903:40:35
270STĘPIEŃ Wojciech 506GLIWICEM4000:00:0000:02:2002:48:5803:40:38
271CHARKOT Sławomir 485BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:4102:49:2003:41:18
272SARKOWICZ Adam 708GLIWICEM5000:00:0000:01:4802:51:4903:41:40
273BOGUSZ Bartosz 387KRAKÓWM4000:00:0000:01:2102:51:1103:42:14
274SERAFIN Paulina 508Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:1402:51:4203:42:31
275ĆWIĄKAŁA Halina 563Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:2502:51:2203:43:15
276SURDACKI Mateusz 837NAŁĘCZÓWM3000:00:0000:00:5502:52:2303:43:44
277GÓRSKI Mateusz 773Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3000:00:0000:01:2102:45:5803:43:52
278LIK Marek 458Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:1102:45:3303:44:04
279KONDZIOŁA Krzysztof 498Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:2702:50:5503:44:06
280KĘDZIOR Michał 524Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2202:56:5503:44:39
281HOŁODY Grzegorz 658WARSZAWAM3000:00:0000:01:3802:56:3003:44:39
282ŻURAWSKI Sławomir 284PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:57:3403:44:40
283URBANOWICZ Andrzej 723MS ConsultingZABIERZÓWM4000:00:0000:02:0402:52:0503:44:46
284RUTA Mikołaj 695KRAKÓWM4000:00:0000:02:1002:52:2003:44:47
285TUROSZ Zbigniew 346LEŻAJSKM5000:00:0000:01:1802:51:2303:44:58
286IWANEK Sebastian 728Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:01:0802:51:4303:45:13
287WIĄCEK Krzysztof 791Drukarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:0000:01:3302:54:0103:45:14
288KŁOS Paweł 725LUBLINM4000:00:0000:01:3902:53:1203:45:21
289KISIAŁA Filip 162Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:5802:50:3203:45:22
290ORŁOWSKI Jakub 870WROCŁAWM3000:00:0000:01:3702:50:5003:45:31
291CHWALISZEWSKI Jarosław 839Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2102:52:4003:45:50
Niesklasyfikowani
GŁUSZKO Przemysław 734SOLINA TEAMBEREZKAM30DNF00:02:02 DNF02:43:44 DNF03:45:57 DNF
293OBROŚLAK Grzegorz 470TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:5702:44:0103:46:04
294WÓJCIK Julian 709SZWLA STARGARDSTARGARDM6000:00:0000:00:5502:56:5403:46:05
295TRYNIECKI Krzysztof 469LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:5702:44:0103:46:06
296ZAJĄC Józef 856Jarosławska Grupa Biegowa SokółROKIETNICAM4000:00:0000:02:2402:50:3103:46:14
297TOMIK Małgorzata 385www.berserk-sklep.plKRAKÓWK2000:00:0000:00:5302:54:2003:46:20
298ZAJDEL Sławomir 489Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:2702:56:3203:46:25
299KŁOSIŃSKI Rafał 148Race FighterDĘBE WIELKIEM4000:00:0000:00:4102:43:1603:46:28
300PAWLIKOWSKI Bogusław 531brakKATOWICEM5000:00:0000:02:0002:55:4503:46:29
301LEŚNIAK Dariusz 38SZCZECINM5000:00:0000:00:5902:48:0903:46:30
302LANGNER Maurycy 781DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:5202:49:4903:46:32
303WOJNAROWICZ Tomasz 259spartaniediecią/obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0000:02:0902:38:2003:46:34
304SIKORA Michał 17PUŁAWYM4000:00:0000:01:1402:54:2303:46:36
305JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 195WARSZAWAM3000:00:0000:02:0202:50:2003:46:41
306PILICHOWSKI Wojciech 739Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:3102:50:1503:46:47
307WAWRZAK Ryszard 238Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:4702:48:1203:46:50
308TUTKA Maksymilian 447Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4702:50:2403:47:00
309JANICKI Tomasz 13821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:0000:02:0902:54:0303:47:03
310KALBARCZYK Wojciech 262ADIDAS RUNNERS WARSZAWAWARSZAWAM3000:00:0000:01:3102:51:5903:47:05
310MODRZEJEWSKI Adam 266Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:3102:51:5803:47:05
312KOCOT Sebastians 364SOSNOWIECM3000:00:0000:02:0502:55:4803:47:06
313KRAWCZYK Łukasz 214Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:0000:01:2602:57:5603:47:15
314ABRAHAMOWICZ Jakub 681RYBNIKM3000:00:0000:02:4502:54:5903:47:29
315KOŁODZIEJCZYK Maciej 618Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:1702:50:2703:47:38
316DORSZ Beata 226SOPOTK4000:00:0000:01:2602:55:1903:47:49
317NOWICKI Artur 564KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2000:00:0000:01:1002:55:4403:48:53
318SADY Sebastian 222OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:01:5102:55:3103:48:59
319DULĘBA Tomasz 664RZESZÓWM4000:00:0000:01:4202:54:5703:49:02
320GAWRON Tomasz 375LUBSKOM3000:00:0000:01:1702:48:3003:49:14
321ZAWADZKI Dariusz 835Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:02:2602:52:5403:49:17
322SZANIECKI Piotr 494NIESTACHÓWM4000:00:0000:01:5402:56:5103:49:20
323SEKUŁA Piotr 335MILANÓWEKM3000:00:0000:02:5502:56:0303:49:21
324NIEDZIELA Marcin 189BYTOMM4000:00:0000:00:5702:54:5003:49:22
325ZAWADZKI Karol 68Radlinioki w bieguRADLINM2000:00:0000:02:2702:52:5503:49:23
326ROBAK Jarosław 540NIESTACHOWM4000:00:0000:01:5402:56:5203:49:24
327CZERWIENKO Mateusz 760WARSZAWAM2000:00:0000:01:5202:42:5803:49:44
328MĄKINIA Wawrzyniec 510Move Your Azz!!POZNAŃM4000:00:0000:02:0303:01:4303:49:50
329NOWOMIEJSKI Marcin 343MINSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:02:5102:53:0703:50:12
330DYLEWSKI Paweł 623Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:1602:55:5703:50:15
331KANDEFER Marcin 245IdeoRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:55:1303:51:08
332BZDYRA Michał 342POTOK GÓRNYM3000:00:0000:02:5602:55:5403:51:08
333GAWRON Marcin 155IdeoNOWY BOREKM3000:00:0000:01:5702:55:1403:51:09
334MAŁECKI Michał 714EDC RunnersOŻARÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0602:52:3203:51:09
335KAWALEC Grzegorz 514TYCZYNM3000:00:0000:01:5702:55:1403:51:11
336STOJANOWSKI Dawid 556RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:01:2903:03:5603:51:12
337NIENADOWSKA Beata 380ELAKTYWNIELBLĄGK5000:00:0000:01:1402:59:0303:51:22
338MAŁECKA Anna 554Małe cyckiBYTOMK4000:00:0000:00:4902:56:0903:51:29
339MAŁECKI Tomasz 555Małe cyckiBYTOMM4000:00:0000:00:4802:56:1003:51:29
340DONIEC Sebastian 91www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:01:4702:54:5003:51:36
341SMOLUCH Ryszard 625ZAMOŚĆM4000:00:0000:01:2902:55:5503:51:37
342WOJCIECHOWSKI Tomasz 146WARSZAWAM3000:00:0000:02:1902:49:3003:51:38
343GĘBKA Małgorzata 777KĄTY WROCŁAWSKIEK3000:00:0000:01:1802:58:5103:51:48
344SZPULARZ Adam 776KĄTY WROCŁAWSKIEM3000:00:0000:01:1602:59:1903:51:49
345LICHA Paulina 810ZABORZEK2000:00:0000:01:1302:49:3503:52:21
346JEŻOWSKI Jacek 436WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:1402:59:0903:52:32
347KALANDYK Wojciech 654Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:02:5503:00:3403:52:35
348BANASZAK Maciej 648WARSZAWAM3000:00:0000:02:2002:55:3403:52:42
349SENDEROWSKI Jakub 653FC RekinJAWORZNOM3000:00:0000:02:2302:56:0103:52:42
350KRAWCZAK Kamil 669biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:3903:01:4803:52:47
351MACIĄG Michał 372biegusiem.plDĘBLINM4000:00:0000:02:4103:01:4903:52:48
352BABIJ Jakub 861Spokojna GłowaWROCŁAWM3000:00:0000:02:4002:54:0903:53:03
353KRÓLIKOWSKI Andrzej 483LUBLINM4000:00:0000:01:4302:59:0403:53:03
354STEFANSKI Pawel 638BRUSSELSM3000:00:0000:02:2102:56:3403:53:06
355SZOTA Robert 256SMT SzczecinSZCZECINM3000:00:0000:01:1902:58:4503:53:08
356PIETRZAK Mariusz 325WARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:00:0603:53:08
357WAJCOWICZ Witold 45Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:0302:55:4003:53:09
358JEDLIŃSKI Bartosz 67Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:3802:55:3603:53:10
359LEŚNIAK-POPIEL Marta 97Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0402:55:4003:53:10
360GAWORECKI Tomasz 36Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:02:0502:55:4603:53:11
361GAWLEWICZ Tomasz 282SANOKM4000:00:0000:02:0602:55:4403:53:12
362GAWLEWICZ Krystyna 281SANOKK3000:00:0000:02:0602:55:4103:53:13
363PREISNER Remigiusz 351PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:4702:53:2903:53:28
364FOGT-KLOCKOWSKA Monika 529Klocki GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:2502:52:0703:53:30
365WYRZYKOWSKI Andrzej 537biegowyswiat.plGDAŃSKM5000:00:0000:01:2502:52:0703:53:36
366WOJCIECHOWSKI Krzysztof 463ŁAŃCUTM4000:00:0000:01:3402:56:3903:53:40
367KOZIOŁ Weronika 585KROSNOK2000:00:0000:01:1102:53:2303:53:44
368MACKIEWICZ Roman 197Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:0802:55:3603:53:55
369KURZAJ Aleksandra 306WGD RUNŁÓDŹK3000:00:0000:02:0902:55:3603:53:55
370PŁOMIŃSKI Marcin 718Wkurw Team/Łódź Running TeamSKOTNIKIM4000:00:0000:02:0902:55:3503:53:55
371KUSION Anna 61TARNÓWK5000:00:0000:01:0302:57:4003:53:58
372CHMURKO Michał 479ŻERNICAM3000:00:0000:02:4602:55:4603:54:25
373SROKA Zbigniew 552SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:5703:01:1003:54:31
374SAMUŚ Dariusz 354SPARTAN RACE TRAINING GROUPRZESZÓWM3000:00:0000:01:5502:55:0003:54:37
375MACHLARZ Mateusz 736SRTG RzeszówRZESZÓWM2000:00:0000:01:5802:55:0003:54:37
376BLACHA Agata 445BiłgorajBIŁGORAJK3000:00:0000:01:2902:59:5103:55:23
377GONTARZ Aleksandra 566BIŁGORAJK3000:00:0000:01:2802:59:5103:55:24
378ZAKRZEWSKI Marek 471AleDobre.plWARSZAWAM4000:00:0000:01:5103:00:0603:55:29
379WOŁOSZYN Ryszard 845PIZUNY ROZTOCZEWSCHODNIEM5000:00:0000:02:4402:59:0403:55:29
380URBANEK Małgorzata 844Wapienicki TeamBIELSKO BIAŁAK4000:00:0000:02:4402:59:1003:55:30
381GŁOWACKI Andrzej 631Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:02:4503:04:1903:55:42
382ZIEBURA Jacek 639towarowe.plKRAKÓWM4000:00:0000:01:1902:54:1503:56:00
383BRZOZOWSKA Anna 394PKS Galopująca Soczewica / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK4000:00:0000:01:5202:56:5003:56:29
383BRZOZOWSKI Armand 395PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM4000:00:0000:01:5202:56:5003:56:30
385HOWIL Waldemar 176www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:0000:02:3102:57:3303:56:31
386DOMIN Bartosz 512Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:01:1702:54:0503:56:41
387BUCZKOWSKA Sylwia 838-K2000:00:0000:01:4503:02:2403:56:56
388JURKOWSKI Michał 484OLSZTYNM4000:00:0000:02:3803:05:5903:57:15
389KWIECIEŃ Krzysztof 8054K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5703:06:0403:57:18
390LIS Marek 88CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:0603:05:4703:57:39
391MAREK Wojciech 748Celuj w ZdrowieKRAKÓWM4000:00:0000:02:4703:02:2603:57:52
392NIEGOWSKI Tomasz 270KRAKÓWM2000:00:0000:01:1302:59:2503:57:54
393SZCZUR Iwona 125NOWA DĘBAK4000:00:0000:02:1503:05:4703:57:58
394HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 874Nowy Styl Group Running TeamPOTOKK3000:00:0000:01:2903:02:2003:57:59
395ORŁOWSKI Radosław 160#kaszanienamoka biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:03:1103:08:3803:58:17
396GĘBCZYŃSKI Paweł 628GLIWICEM3000:00:0000:02:2203:03:4903:58:53
397FIREK Rafał 167Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0303:00:4203:59:05
398MOTYKA Artur 673TARNÓWM4000:00:0000:01:1503:05:5103:59:08
399RAKOCZY Paweł 183MILANÓWEKM4000:00:0000:01:3402:55:0603:59:11
400STASIEWICZ Jacek 178Wschodnia SiłaBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:3803:02:0503:59:12
401FOGEL Janusz 103PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:4703:02:2103:59:15
402LEDWOLORZ Anna 309KS Kanałek / Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:0000:01:3103:02:1503:59:23
403STEC Iwona 487WILKOWICEK2000:00:0000:02:3903:05:1403:59:38
404DZIAMSKI Ryszard 462CHORZÓWM4000:00:0000:02:4203:08:2303:59:53
405MALIK Grzegorz 390PrzemyślPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3102:52:1504:00:02
406PORĘBSKI Zbigniew 413QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:0000:01:0403:01:5004:00:15
407HAJDO Robert 297BKB VictoriaBRZESKOM4000:00:0000:02:4103:01:5604:00:32
408JANIK Paweł 784CHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0302:55:5404:00:40
409SOBEL Adrian 795Biegiem przez góry - Runteam PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:1002:53:5704:00:42
410TESZNER Adrian 804Run Team PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:01:1002:53:5704:00:42
411BARAŃSKI Michał 193WARSZAWAM4000:00:0000:01:1103:01:2204:00:44
412WILKOS Marcin 582UCHANIEM4000:00:0000:02:4203:04:1804:00:46
413ŻYNDA Jan 620Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIM4000:00:0000:01:1803:08:4704:01:51
414ZARĘBA Anna 863DĄBROWA CHERUBINYK2000:00:0000:02:0903:01:2804:01:51
415WESTER Mieczyslaw 601Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2603:07:4004:01:56
416DĄBROWSKA Katarzyna 227Hutnik WarszawaPIASECZNOK3000:00:0000:02:3603:03:3704:02:09
417KORBUT Radosław 334KoniuchySIEDLCEM3000:00:0000:02:3503:03:3904:02:09
418WĘGRZYŃSKI Paweł 263ITMBWKRAKÓWM3000:00:0000:01:2003:01:1404:02:23
419BIJOŚ Mirosław 431GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:2303:04:3704:02:25
420MANTYCKI Rafał 737Husaria Race TeamLUBLINM2000:00:0000:02:4403:04:1404:02:30
421CYRAN Grzegorz 104AilleronKRACZKOWAM4000:00:0000:02:5303:03:4504:02:32
422NIEDZIELA Paweł 836Tim Tirim TeamLUBLINM3000:00:0000:02:2203:08:2204:02:34
423MURAWICZ Grzegorz 768PodlesiePODLESIEM5000:00:0000:02:2503:14:2204:02:51
424CHUDZICKI Łukasz 320ŁOMIANKIM3000:00:0000:02:4403:07:5404:02:52
425SZUPUŁA Wojciech 846Rysianka Team RaceWARSZAWAM4000:00:0000:01:3003:05:4904:02:54
426SZYPUŁA Michał 191Olza CieszynCIESZYNM3000:00:0000:01:3003:05:4804:02:55
427PAWLUS Paweł 298ŻYWIECM3000:00:0000:01:3003:05:3904:02:57
428KACZMARCZYK Piotr 643KAMARAK GlobeRunnersKRAKÓWM3000:00:0000:01:1802:59:3404:03:16
429HANULAK Paweł 693WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:2503:08:3504:03:19
430RĘKAS Michał 277RaptowniKRAKÓWM3000:00:0000:02:2303:09:0804:03:27
431FIECEK Paweł 268Świnki trzyKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:09:0704:03:29
432GWIZDAK Bartosz 821Water TeamBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:2403:04:1504:03:31
433KOWALCZYK Bartłomiej 592WARSAWM2000:00:0003:05:0304:03:33
434APANOWICZ Angelika 318WARSZAWAK4000:00:0000:01:5303:08:0104:03:57
435CISZYŃSKI Marek 405START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:01:5103:04:2704:04:12
436ZATORSKI Andrzej 90STARACHOWICEM5000:00:0000:02:2903:03:2104:04:13
437DRWIĘGA Beata 307Pozytywanie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0203:04:2804:04:13
438MAZURKIEWICZ Bartłomiej 461Maraton Zaporowy TEAMSANOKM2000:00:0000:02:0303:04:2604:04:13
439ŻELAZNY Judyta 490Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:2803:05:1504:04:26
440PROCHERA Damian 6167LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3902:59:0104:04:30
441GUMIELA Michał 809WKURW_TEAMRZESZÓWM3000:00:0003:08:3804:04:35
442WIĘCZKOWSKI Wojciech 57Od_Cieniasa_Do_UltrasaWARSZAWAM4000:00:0000:02:2703:04:4004:04:45
443ŚLĄCZKA Arkadiusz 356Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:02:3403:02:2304:05:00
444HABA Konrad 868KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:5003:05:5904:05:21
445SOKOŁOWSKA Agnieszka 86STARACHOWICEK3000:00:0000:02:3303:10:4704:05:25
446KOKOT Roman 701MB Aerospace / Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:02:4603:10:0204:05:28
447TWORZYDŁO Michał 646WKURW_TEAMDYNÓWM2000:00:0000:02:4203:10:0104:05:29
448PESZEK Bogdan 520WKURW_TEAMDYNÓWM4000:00:0000:02:4403:10:0204:05:34
449JAKUBOWSKI Leszek 629NKB Chyży Nowy TomyślPAPROĆM4000:00:0000:02:2903:03:3504:05:35
450CHUDECKI Andrzej 417WARSZAWAM3000:00:0000:01:3503:08:2104:06:12
451KOPEĆ Karol 505WARSZAWAM4000:00:0000:01:3403:08:1904:06:12
452PUZIO Waldemaar 500KB Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:00:0000:01:3603:12:2504:06:19
453DROBOT Piotr 348Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:0303:09:1204:06:54
454NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 231PozytywnieZabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0303:09:1104:06:55
455MYGA Michał 254HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:03:0103:09:4904:07:00
456MYGA Anna 255HeartlessKATOWICEK3000:00:0000:03:0103:09:4904:07:01
457LUDWICZAK Stanisław 656ŚMIGIELM4000:00:0000:02:2103:03:1004:07:05
458SEREDA Joanna 434ŁOMIANKIK2000:00:0000:01:5803:14:2404:07:21
459KORS Justyna 442WARSZAWAK3000:00:0000:01:5903:14:2404:07:24
460POLAŃSKI Paweł 573#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:1203:08:3904:07:26
461KOZICKI Marcin 95SOSNOWICAM3000:00:0000:02:1003:08:2204:07:54
462SŁOBODA Elżbieta 422RunSłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:02:3503:09:1104:08:24
463GŁÓWKA Alfred 741karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:5003:06:2404:08:28
464GRANDA Paweł 42721 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:02:0703:10:2604:08:31
465JURCZAK Daniel 609MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:00:5403:05:1104:08:45
466ŚLEDZIOWSKI Andrzej 242Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0003:03:4104:08:52
467KUSZ Tomasz 340JASŁOM4000:00:0000:01:1003:08:1704:08:52
468CZUBA Michał 361LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:00:5503:09:4704:09:06
469BARAŃSKI Piotr 794Baranski Marathon TeamRADOMM3000:00:0000:02:4203:07:5004:09:09
470GRODZKI Arkadiusz 682CZUDECM2000:00:0000:01:5603:02:2804:09:17
471FLIŚNIK Mirek 456PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:4803:01:1504:09:27
472ANDRZEJEWSKI Piotr 694FND RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:02:5303:05:5204:09:44
473WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 873Południowa Polska BiegaRZESZÓWK2000:00:0000:02:1703:10:4604:10:13
474SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 454Południowa Polska TeamPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:1703:10:4604:10:15
475BUCIOR Łukasz 752Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM2000:00:0002:59:2004:10:34
476SZYMAŃSKA Agnieszka 559PKO Bank PolskiWYSZKÓWK4000:00:0000:01:3703:03:5604:10:49
477SZYMAŃSKI Adam 558PKO Bank PolskiWYSZKÓWM4000:00:0000:01:3703:03:5504:10:49
478MORCINEK Marcin 89BluszczaKATOWICEM4000:00:0000:02:3003:08:0104:10:53
479STACHYRA Andrzej 619LSBLUBLINM5000:00:0000:01:1703:03:1204:11:00
480PAROL Paweł 570SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:2603:04:4704:11:08
481GŁOWACKI Mateusz 632Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOM2000:00:0000:02:4803:18:0704:11:14
482KOSNO Dorota 466WARSZAWAK4000:00:0000:01:2503:10:5104:11:16
483BAHIR Said 721PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:2903:06:2904:11:26
484KUŚPIT Przemek 722WARSZAWAM3000:00:0000:01:3903:09:2904:11:32
485MYŚLIŃSKA Anna 503Biegam bo lubię PolonezWARSZAWAK4000:00:0003:17:4604:11:47
486DZWONKOWSKI Andrzej 532WĄBRZEŹNOM3000:00:0000:01:4603:07:4304:12:06
487WASYLISZYN Bernadetta 533Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:01:2803:10:3904:12:08
488BIELECKI Filip 43GLIWICEM3000:00:0000:02:5503:10:1504:12:24
489SZYMANOWSKI Tomek 44GLIWICEM3000:00:0000:02:5503:10:1504:12:25
490LENART-KŁOŚ Katarzyna 26LUBLINK3000:00:0000:01:5403:09:3304:12:42
491KŁOŚ Artur 27PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:0000:01:5303:09:3404:12:44
492FRĄC Dariusz 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2803:09:0604:12:47
493ŚLIWIŃSKA Alicja 852Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:2803:09:0604:12:47
494BURANT Agnieszka 801POZNAŃK3000:00:0000:01:0603:11:5204:12:55
495WARZYCHA Dawid 54PKP InterCityBYTOMM2000:00:0000:02:4603:03:4304:13:28
496CORREIA Andre 857KRAKÓWM3000:00:0000:01:4903:08:5904:13:31
497TREGUB Igor 743KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:5203:17:0504:13:52
498DUKATA Grzegorz 240MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:1603:09:0704:14:16
499PIASNY Paweł 802GLIWICEM4000:00:0000:01:1503:09:1004:14:18
500KUNKEL Anna 246PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:4803:17:1004:14:57
501MAKOWSKI Marek 403WTPPRUSZKÓWM3000:00:0000:02:4503:17:5504:15:01
502DZIEKAN Krzysztof 401Akademia Biegania GrudziądzPRUSZKÓWM4000:00:0000:02:4503:17:5504:15:01
503BILSKI Marek 397WARSZAWAM4000:00:0000:01:0803:14:4504:15:09
504ŚWIĄTEK Piotr 553ZACZERNIEM3000:00:0000:02:2503:15:5604:15:22
505SROKA Grzegorz 662ZACZERNIEM4000:00:0000:02:2503:15:5604:15:22
506WITKOWSKA Beata 186GDAŃSKK3000:00:0000:03:1303:15:1004:15:31
507JAKUBOWSKI Daniel 546Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:4403:13:4304:15:35
508ŁUSZCZYC Anna 764WKURW_TEAMRZESZÓWK3000:00:0000:02:4403:13:4304:15:35
509ROCHOWIAK Janusz 783POBIEDZISKAM5000:00:0000:02:4003:15:1904:15:37
510GAJDA Jacek 378LUBSKOM3000:00:0000:01:2103:07:5204:15:53
511ŚLUSARSKI Włodzimierz 495WARSZAWAM5000:00:0000:01:0603:13:1004:15:57
512BOGDAŁ Sebastian 32NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:4303:12:3004:16:03
513GOEBEL Adam 659KRK-krowodrzaKRAKÓWM5000:00:0000:02:5403:17:0104:16:23
514WRÓBEL Dominik 314AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3303:16:3404:16:25
515MAZUR Jacek 735RZESZÓWM3000:00:0000:02:1103:14:0804:16:31
516ORLEWSKI Piotr 647Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM5000:00:0000:02:1803:02:5604:16:37
517PAWLAK Monika 807GROTNIKIK5000:00:0000:02:1003:12:1604:16:46
518BILSKI Mateusz 782WARSZAWAM2000:00:0000:01:5203:09:0304:16:49
519GIBAŁA Marcin 200FundacjaAuxilium BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:01:3203:08:4304:17:24
520WOJTOWICZ Daniel 699Wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:13:3004:17:33
521GÓRSKI Emil 267Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:01:1803:13:1404:17:56
522WIELECHOWSKA Natalia 312Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1503:13:1404:17:56
523WĘCŁAWSKI Łukasz 331LUWEWARSZAWAM3000:00:0000:02:4503:21:0704:18:37
524MAKOWSKA Maja 244Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAK2000:00:0000:02:0403:24:0104:18:42
525LEWANDOWSKI Paweł 260CZARNAM4000:00:0000:01:0402:47:0604:18:43
526SIKORSKA Agnieszka 70WARSZAWAK4000:00:0000:01:5603:18:2904:18:44
527STOLARZ Paweł 60Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:01:4403:14:3904:18:51
528PIĄTEK Rafał 816Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2903:14:3904:18:51
529WASĄŻNIK Marcin 143Dzikie Grubasy SzatanaJÓZEFÓW/OTWOCKAM4000:00:0000:01:5503:07:4004:18:56
530KROK Jacek 504LUBARTÓWM4000:00:0000:01:4303:09:0504:20:01
531MARCINEK Wojciech 649AmatorTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:02:1903:14:2904:20:03
532BURY Marek 127SOSNOWIECM4000:00:0000:02:4003:13:3104:20:15
533WRÓBLEWSKA Katarzyna 296CHORZÓWK3000:00:0000:01:1303:14:4204:20:15
534RUBIN Andrzej 42KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:01:4403:17:4904:21:26
535STEFANOWICZ Paweł 679OTWOCKM2000:00:0000:02:1103:11:2904:21:44
536SKOCZEK Jakub 680OTWOCKM2000:00:0000:02:1103:11:2904:21:44
537ŁUKOWSKA Lidia 285PKB EndorfinaBĘDKÓWK5000:00:0000:02:1703:17:2604:21:50
538GADAMSKA-KABATA Paulina 243GDAŃSKK3000:00:0000:01:3203:15:1704:21:56
539WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 580RunsofunGDYNIAM4000:00:0000:01:2003:19:3304:22:03
540DZIERŻEŃSKA Monika 551GDAŃSKK4000:00:0000:01:2303:20:1104:22:04
541GĄSZCZYK Grzegorz 56NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:4203:12:3104:22:09
542SIÓDMIAK Cezary 294Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:5603:15:1304:22:12
543CHODOROWSKI Arkadiusz 129ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0403:21:0504:22:20
544BERNAŚ Dariusz 841BSCZADYM3000:00:0000:02:3103:27:3604:22:23
545KOSOŃ Marcin 749Lacho TeamKRAKÓWM5000:00:0000:02:0303:04:0704:22:27
546ŻAK Oliwia 198Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:1603:19:4204:22:32
547ZIENKIEWICZ Agata 241Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:0000:02:1603:19:4104:22:34
548KOWALEWSKA Izabela 199Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:1503:19:4304:22:35
549CHMIEL Michał 221Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:1903:23:5004:22:44
550ADAMSKI Bartłomiej 451Ronche QcykiMODLNICAM4000:00:0000:02:3203:24:5104:22:49
551KALIŃSKA Dorota Lidia 676NieMaNieWARSZAWAK3000:00:0000:03:0503:17:2104:22:51
552SAKOWSKA Aneta 827WkurwteamWARSZAWAK4000:00:0000:01:3303:20:5704:23:07
553MOSTOWSKA Joanna 740WARSZAWAK3000:00:0000:01:3203:20:5704:23:08
554SMOTER Wojciech 51SBRT GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:02:3003:13:1704:23:46
555SŁOWIKOWSKI Damian 574GLIWICEM2000:00:0000:02:3103:13:1304:23:46
556GUTKOWSKI Wojciech 594SZCZECINEKM5000:00:0000:01:2403:13:4204:23:53
557BŁAŻOWSKI Wojciech 814Majster Sport TeamTYCZYNM4000:00:0000:02:1403:15:1404:24:47
558SZCZEPAŃSKI Grzegorz 813Majster Sport TeamPOLANDM4000:00:0000:02:1503:15:1404:24:50
559PILCH Daniel 292WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM4000:00:0000:01:1103:18:2204:24:52
560ADAMOWSKI Jacek 477Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:1503:24:2304:24:54
561GĄTARCZYK Mariusz 144DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:5403:09:0304:24:55
562BARTOSIEWICZ Daria 165Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:0103:09:0504:24:56
563SAWICKI Radek 142DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3000:00:0000:01:5403:09:0104:24:57
564LITWINOWICZ Karolina 433PARA-NIE-DO-PARYBĘDZINK3000:00:0000:02:3803:20:2404:25:03
565GALUS Jacek 704TARNÓWM4000:00:0000:01:2603:19:1904:25:07
566WOLF Weronika 234Tkkf i Rozbiegany KoszalinSIANÓWK4000:00:0000:02:2303:25:1504:25:17
567KRZEWIŃSKA Małgorzata 667TKKF KOSZALINKOSZALINK5000:00:0000:02:2303:25:1504:25:18
568KOŁODZIEJ Jacek 154Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2403:17:0104:25:24
569PYZEL Agnieszka 303KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK5000:00:0000:02:1103:19:4504:25:25
570RENKIEL Tomasz 173GLIWICEM4000:00:0000:02:2103:17:0004:25:26
571JANIK Janusz 423Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2103:17:0004:25:26
572ŁYDA Piotr 153HUTA RÓŻANIECKAM3000:00:0000:02:3203:20:5104:25:29
573CZARNIK Stanisław 853MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEM3000:00:0000:02:1003:13:3604:25:46
574GROCHOWSKI Paweł 130Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM4000:00:0000:01:2403:29:5004:25:49
575KĘPKA Andrzej 363Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:01:4703:27:1704:25:49
576SKROBISZ Anna 521WARSZAWAK2000:00:0000:02:0303:28:4604:25:51
577MATYSEK Ireneusz 792Samotny WilkWALCZM6000:00:0000:01:2203:22:0804:26:28
578MAZAN Eliza 688SZCZECINK3000:00:0000:02:0803:09:0104:26:36
579BEDNARCZYK Jakub 239LUBARTÓWM3000:00:0000:02:4903:11:5004:26:40
580KOZAK Marcin 53Saint-Gobain SquadLUBARTÓWM3000:00:0000:02:4903:11:5104:26:41
581KUŁAKOWSKI Piotr 272człapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:3903:21:5904:27:11
582BOROWSKI Tomasz 818Hamer MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:3803:10:5004:27:13
583ARENTEWICZ Grzegorz 373Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:3303:10:5004:27:18
584BARTOSZEWICZ Marta 472OLSZTYNK3000:00:0000:01:4403:26:3004:27:35
585KOWALCZYK Jarek 475wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0000:02:3403:24:2404:27:37
586DĄBEK Paweł 588RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:02:5803:32:4904:28:03
587NIZIOŁ Marian 720PIASECZNOM6000:00:0000:01:4703:22:4604:28:08
588CHUTKIEWICZ Jerzy 630RADOMSKOM6000:00:0000:02:2603:23:2004:28:25
589KOPROWICZ Ewelina 612Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:01:5103:27:0604:28:46
590PIGAN Anna 542BBL JAROSŁAWSZÓWSKOK3000:00:0000:01:5003:27:1904:28:47
591KOPYŚĆ Jarosław 323Pszczółkowski TeamOLSZTYNM4000:00:0000:01:2103:29:1104:29:15
592WYŻYKOWSKA Agnieszka 120Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:0703:28:4704:30:09
593STARCZEWSKA Sylwia 860Spokojna GłowaŁOMIANKIK4000:00:0000:02:4003:23:2204:30:09
594CHUDIO Marcin 698WARSZAWAM2000:00:0000:02:4503:18:2204:30:24
595TOMANEK Renata 87STARACHOWICEK4000:00:0000:02:2803:24:2604:30:27
596KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka 265Night RunnersPOTASZEK4000:00:0000:02:3403:23:2204:31:08
597NAZIMEK Lilianna 543Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:0003:20:0704:31:20
598AMBICKI Miłosz 398wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:1303:22:4904:31:22
599WARZYCHA Krzysztof 37BYTOMM5000:00:0000:02:4803:31:1004:31:23
600GARCZYŃSKA Ania 48KATOWICEK4000:00:0000:02:4803:31:1004:31:23
601ŚLIWIŃSKI Paweł 40BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM3000:00:0000:02:2703:27:0404:31:56
602WIŚNIEWSKI Radosław 829ŁÓDŹM4000:00:0000:02:1803:23:5404:32:24
603PÓŁTORAK Nicole 828WARSZAWAK2000:00:0000:02:1803:24:0004:32:26
604CIECHOMSKI Bartłomiej 730WARSZAWAM3000:00:0000:00:5903:30:2804:32:31
605NOWAK Katarzyna 141Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:0203:18:1904:32:39
606PARYS Michał 428WOŁOMINM3000:00:0000:01:0803:16:0804:33:05
607PORTACHA Katarzyna 415WARSZAWAK4000:00:0000:02:4103:30:2504:33:25
608CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night RunnersPOZNAŃM4000:00:0000:02:3303:05:5704:33:37
609ADAMCZEWSKI Jakub 139Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:3603:05:5704:33:38
610LORENC Maciej 684Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:4803:25:3804:33:47
611OPALIŃSKI Tomasz 274OSTRÓDAM5000:00:0000:02:2203:29:5004:34:30
612POŁEĆ Irenuesz 686Polska MarkaLUBLINM3000:00:0000:02:5403:23:1904:35:31
613PAUL Viola 21Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:01:4203:29:3804:35:36
614SUWAŁA Anna 80Biegusiem.plRADOMK3000:00:0000:02:4903:24:3204:35:38
615KACZKIEWICZ Damian 299Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2903:29:3804:35:38
616DUDEK Michał 58Biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:4903:24:3204:35:40
617SZURMAN Jan 522USTROŃM3000:00:0000:02:4903:24:3304:35:42
618CHRUŚCIŃSKA Justyna 229night runners poznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:3503:32:0304:35:45
619MADZIARSKA Monika 578KS PEGAZPIASECZNOK4000:00:0000:02:5403:33:1904:35:55
620WIECZOREK Beata 876DZIKIE GRUBASY SZATANAKRAKÓWK3000:00:0000:01:5603:33:0804:36:37
621LOSKA Michał 171Baran Trail RaceKATOWICEM3000:00:0000:02:4403:34:0904:36:56
622MICHALSKA Klementyna 135SZCZECINK3000:00:0000:01:5303:22:2604:37:13
623DROZD Arkadiusz 217SZCZECINM3000:00:0000:01:5303:22:2704:37:13
624MAŃKOWSKI Leszek 867KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:5003:14:1504:37:24
625NASTAROWICZ Tomasz 345duchpostepu 2018SZADEKM2000:00:0000:01:2903:34:2004:37:45
626KAŃDUŁA Klaudia 596POZNAŃK3000:00:0000:02:5003:34:1604:37:48
627SOSZYŃSKA Gosia 271człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:02:3903:37:2004:37:52
628DUBANIK Piotr 412Jarosławska Grupa Biegowa SokółMUNINAM5000:00:0000:01:5103:28:0004:37:53
629RAKOCZY Dorota 184MILANÓWEKK4000:00:0000:01:3403:28:3704:38:00
630MĄCZKA Krystyna 888OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:01:5103:28:3804:38:03
631JASIKOWSKI Łukasz 407KoniuchyGLIWICEM2000:00:0000:02:2103:28:5704:38:12
632PEŁDIAK Bogdan 402LUTOWISKAM5000:00:0000:02:4603:30:4104:38:21
633WĄSIK Kornelia 371Biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:02:5103:40:4304:38:27
634KOSTYRA Krzysztof 800biegusiem.pl / SGGW RunnersWARSZAWAM5000:00:0000:02:5303:32:0604:38:31
635POPIOŁEK Jacek 308LOST in SPORT\biegusiem.plGĄSIORYM3000:00:0000:02:5003:20:3504:38:42
636KĘPKA Robert 668biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:4803:20:3504:38:42
637TOMASZEK-KOSOŃ Bernadeta 750AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4000:00:0000:02:0303:35:2804:40:22
638CYBUŁKA Mariusz 207STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM3000:00:0000:01:3903:30:0504:40:24
639WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 210Największa Armia Świata/Feel the FreedomLUBLINK3000:00:0000:01:5803:23:1904:40:28
640ZAJĄC Wojciech 590BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEM2000:00:0000:01:5903:23:1804:40:28
641LITWINEK Marek 18WW TEAMLUBARTÓWM3000:00:0000:01:5903:11:5004:40:34
642BACZA Piotr 111ŻURAWICAM4000:00:0000:02:3103:29:0004:40:37
643GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 110ŻURAWICAK4000:00:0000:02:3003:29:0004:40:37
644SZCZEPOCKI Andrzej 826Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:00:0000:02:3303:28:0904:41:02
645KAWALEC Małgorzata 420Dream TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:4803:36:3604:41:05
646GÓRCZYŃSKI Przemysław 440dream teamRZESZÓWM4000:00:0003:36:4104:41:05
647HYZIAK Joanna 516jj.runnersSĘKOWAK4000:00:0000:01:4603:22:1704:41:13
648HYZIAK Jakub 261jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:01:4603:22:1604:41:15
649MIKOŁAJCZYK Agnieszka 527HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3000:00:0000:00:4703:32:1904:41:38
650BANASIK Karolina 367wkurw_teamKIELCEK3000:00:0000:03:0503:31:3104:41:49
651GÓRA Grzegorz 349Night Runners Wrocław/ ParaFiTWROCŁAWM3000:00:0000:02:1503:33:5204:42:00
652SNARSKA Katarzyna 449Pfizer PolskaWARSZAWAK3000:00:0000:02:3703:34:2904:42:06
653TURZAŃSKA Iwona 350Night Runners Wrocław/ParaFiTWROCŁAWK3000:00:0000:02:1403:33:5404:42:10
654FUNKA Andrzej 640NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:00:0000:02:2803:34:2404:42:12
655KOŻUCH Anna 534brakPRZEWORSKK3000:00:0000:01:3403:28:5204:42:14
656STANIEC Katarzyna 746BIEGNE DLA MILI I MARIKIKIELCEK3000:00:0000:01:5703:35:5204:42:17
657DRABIK Jacek 602KRAKOWM5000:00:0000:02:4103:32:2204:43:50
658HANULAK Jakub 751WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:2603:41:2404:43:55
659HEJMAN Maciej 366wkurw_teamKIELCEM4000:00:0000:03:0303:31:3004:44:22
660KLISZ Agnieszka 576Husaria Race TeamLUBLINK3000:00:0000:01:5903:43:1904:44:23
661BATOR Marek 208WARSZAWAM4000:00:0000:02:2903:34:2204:44:25
662SEKUŁA Tomasz 511KRASICZYNM4000:00:0000:02:5603:39:4004:44:31
663WITRYK Lesław 509TYCHYM3000:00:0000:02:5503:39:4004:44:31
664WILECZEK Antoni 711JUROWCEM2000:00:0000:02:2503:33:0604:44:40
665MATUŁA Przemysław 39UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:1303:24:1904:44:56
666LEŚNIEWSKI Michał 562SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:45:1104:45:28
667FLIS Piotr 168Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:3803:32:0704:45:41
668RUDZKI Tomasz 253KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:0503:31:0304:45:55
669KMITA Gabriela 492Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:01:4403:31:0604:45:59
670MISZCZYK Marcin 767KRAKÓWM4000:00:0000:02:3203:33:0704:46:01
671KWAŚNIEWSKI Andrzej 803Ronche QceKRAKÓWM4000:00:0000:02:3203:33:0704:46:01
672MORAWSKA Anna 185WARSZAWAK6000:00:0000:01:3903:37:5204:46:09
673GŁUSZCZAK Jerzy 336ŁÓDŹM6000:00:0000:02:3503:34:2504:46:12
674PUZIO Hubert 766ZAGÓRZM3000:00:0000:02:4703:21:3004:46:21
675KIELISIAK Małgorzata 386Husaria Race TeamBRAŃSZCZYKK2000:00:0000:01:5303:42:1804:46:25
676BĄK Piotr 316Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:5303:42:1704:46:28
677PRZYBYLSKI Łukasz 344Duchy postepuSZADEKM2000:00:0000:01:3003:41:5004:46:29
678SOKOŁOWSKI Artur 46Wędrujące SokołySUWAŁKIM5000:00:0000:01:1903:38:2404:47:20
679HANDERMANDER Agnieszka 544USTJANOWA GORNAK3000:00:0000:02:3503:37:5304:47:55
680ZIELONKA Mariusz 150Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:2403:46:0004:47:56
681KOMAŃSKI Rafał 703Drużyna SzpikuZARSZYNM4000:00:0000:02:4003:38:3604:47:57
682POJNAR Karol 517DĘBLINM2000:00:0000:02:5303:31:0304:48:21
683GOGÓŁ IŻOWSKA Edyta 713SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3000:00:0000:02:4503:34:1104:48:40
684KOSNO Weronika 137Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:02:3503:42:2204:49:06
685PIECUCH Małgorzata 278Lacho TeamPRZEWORSKK5000:00:0000:01:5903:43:3604:50:41
686FISHCHUK Oleh 831WROCLAWM2000:00:0000:00:5003:52:4104:52:55
687WĄSOWSKA Jagoda 96PiasecznoPIASECZNOK5000:00:0000:02:5403:51:5204:52:57
688SOLICH Patryk 83Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:2703:30:4804:53:12
689WILIMSKI Tomasz 84Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:02:2803:31:0404:53:13
690KULIK Katarzyna 82Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:02:3403:30:4904:53:14
691SARAT Ewa 862GSBTARNÓWK4000:00:0000:01:5903:51:5304:53:34
692KORZENIOWSKA Joanna 24UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:01:5803:32:2204:53:42
693KOWALIK Anna 25UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:01:5803:32:2204:53:43
694SYGUŁA Katarzyna 62KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK4000:00:0000:01:4403:42:4904:53:48
695WRONA Tomek 33KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:02:5403:40:4104:54:18
696DOMARADZKA Ewa 627Night Runners PyskowicePYSKOWICEK4000:00:0000:02:1503:39:0404:54:19
697POTERA Krystyna 661Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:2303:46:1404:55:04
698SKORUPSKA Julia 607WARSZAWAK4000:00:0000:02:1403:43:4204:55:43
699HORBACZEWSKI Marek 145CHEŁMM5000:00:0000:02:1403:43:4204:55:44
700PAWELCZYK Anita 352Spartanie DzieciomPIASECZNOK3000:00:0000:02:5703:45:1404:56:12
701SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 706Spartanie DzieciomWARSZAWAK3000:00:0000:02:1903:46:1704:56:13
702PIETRULIŃSKI Mateusz 705Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:1803:46:1704:56:15
703ŻERULIK Jarosław 626źródlanaKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:42:3804:56:21
704SOBOŃ Ewelina 230KORCZYNAK3000:00:0000:01:5803:39:2804:56:57
704KANDEFER Urszula 232Ideo.plRZESZÓWK3000:00:0000:01:5803:39:2904:56:57
706LATO Karolina 156LUBLIN BIEGALUBLINK3000:00:0000:02:1203:55:2304:57:41
707WÓJTOWICZ Paweł 30LublinBiegaLUBLINM4000:00:0000:02:0203:41:5804:57:42
708KLUZA-HOWIL Lila 177www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:00:0000:02:3303:39:5504:57:54
709TYLKA Przemysław 789ISKRZYNIAM4000:00:0000:02:0103:34:5604:58:11
710GORZKOWSKI Bartłomiej 196KRAKÓWM3000:00:0000:02:5703:50:4404:59:40
711ORZECH Artur 547Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0303:43:1805:00:10
712ŻACZEK Anna 663biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:02:5303:32:0805:00:11
713DRAPAŁA Jan 549Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0203:42:0705:00:12
714KOFIN GREEN OFFICE Maciej 353TKKF Uklejna MyśleniceOCHOJNOM4000:00:0000:02:4303:48:3505:00:20
715SZELER Joanna 122Biegająca z psamiWARSZAWAK4000:00:0004:01:4705:00:45
716ROMANOWSKA Ewa 159ŁYSOMICEK3000:00:0000:02:1303:52:2805:02:12
717DUDEK Dominik 778MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:00:5103:50:5305:02:18
718MYŚLIŃSKI Tomasz 81Biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:4903:49:0705:02:32
719TOBIASZ Kamil 337Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / wkurwteamOPATÓWM3000:00:0000:02:1903:41:1005:02:33
720MIĄDZEL Katarzyna 338Zagnańsk BiegaZAGNAŃSKK3000:00:0000:02:1903:41:1405:02:35
721PTAK Patryk 689WKURW_TEAMKIELCEM3000:00:0000:02:2003:41:1005:02:35
722MAZUR Marek 115ŻURAWICAM4000:00:0000:02:3203:47:2505:03:15
723MAZUR Magdalena 114ŻURAWICAK3000:00:0000:02:3103:47:2305:03:19
724KOTELNICKA Renata 880PRZEMYŚLK4000:00:0000:02:3003:47:2805:03:20
725MIKOŁAJCZYK Jarosław 614ŁÓDŹM3000:00:0000:02:3703:46:0205:03:25
726MICHNO Tomasz 224Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0903:54:0405:05:21
727MICHNO Anna 170Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0903:54:0405:05:22
728GRECH-BARAN Marta 77ROGATE TORPEDYWARSZAWAK3000:00:0000:02:3903:48:3105:05:23
729MALEC Basia 565LUBLINK5000:00:0000:02:0403:44:1505:05:24
730BARAN Jakub 78ROGATE TORPEDYWARSZAWAM3000:00:0000:02:3903:48:3305:05:25
731KONIECZNY Piotr 665NKB Chyźy Nowy tomyślNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:02:2903:50:3905:06:38
732MAREK Magdalena 747Celuj w ZdrowieKRAKÓWK4000:00:0000:02:4703:52:1605:06:38
733ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 76Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:01:5603:51:5405:07:13
734WISZNIEWSKA Katarzyna 73GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWK4000:00:0000:02:0003:55:2905:07:15
735ALEKSANDROWICZ Łukasz 383Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:1603:55:5405:08:13
736BOBOLA Maciej 848KRAKÓWM4000:00:0000:02:5103:43:0405:08:19
737WENECKA-FLIS Anna 169Daniel's TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:4003:52:5005:08:33
738MAZUREK Monika 28Nowa Huta TeamKRAKOWK4000:00:0000:02:0003:52:5605:08:43
739PORĘBSKA Dorota 94Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0003:52:5605:08:45
740WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 105NH TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0003:52:4905:08:46
741GLINIANY Małgorzata 236Zabiegana rodzinkaqWYRYK4000:00:0000:02:0503:45:3205:09:28
742GLINIANY Adam 235Zabiegana rodzinkaWYRYM4000:00:0000:02:0503:45:3105:09:29
743OKARMA Wojtek 634www.virtutimilitari.plWARZYCEM3000:00:0000:02:5103:52:2805:10:59
744ZABURKO Mateusz 119TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:02:3203:52:4605:11:01
745OBARSKI Norbert 99KIELCEM5000:00:0000:02:5203:54:0105:12:10
746ZIEŃKOWSKA Izabela 29WW TEAMLUBLINK3000:00:0000:02:1203:57:1005:12:12
747PRZECH-FUS Agnieszka 22WW TeamLUBLINK5000:00:0000:02:0103:44:3505:12:15
748HORBACZ Hanna 218POZNAŃK3000:00:0000:02:3703:54:2505:16:02
749ROSA Aleksander 219POZNAŃM3000:00:0000:02:3703:54:2505:16:03
750SZCZERBIŃSKI Marcin 755DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM4000:00:0000:02:0103:53:1105:16:06
751HANGIEL Urszula 745WARSZAWAK3000:00:0000:02:3903:54:1405:17:00
752BZOWSKA Aleksandra 319Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:2403:52:2005:17:13
753SWOBODA Jarosław 20Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:2503:52:2005:17:15
754CZARNY Łukasz 690WKURW_TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:03:0003:55:4905:18:53
755WZOREK Ewa 404Wkurw_teamWILKÓWK2000:00:0000:02:5903:55:4805:19:15
756ŚWIĘCICKA Dagmara 399wkurw_teamKIELCEK2000:00:0000:02:5803:55:5205:19:16
757POSTÓŁ Karolina 424Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:3503:54:1705:25:39
758BRZEZIŃSKA Teresa 692Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:3503:54:1705:25:40
759NIEDŹWIECKA Kasia 360EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:5404:07:1705:26:53
760SOBICZEWSKA Iza 374ekobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:5504:07:1705:26:57
761KUCHARZAK Norbert 820JazzanovaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:4903:25:3705:27:28
762KŁOSOWSKI Karol 63Los Trepos CompanierosKRAKÓWM3000:00:0000:01:48
763LEWANDOWSKI Marcin 216Happy Tri FriendsKRAKÓWM4000:00:00
MIKUŚKIEWICZ Piotr 205Run Team ChmielnikCIECIERZEM30DNF00:07:15 DNF06:30:28 DNF DNF
DRWIĘGA Maciej 247Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM40DNF00:02:08 DNF DNF DNF
SZYMAŃSKI Andrzej 408WKOLANIEMISTRZYKAKIELCEM30DNF DNF04:41:15 DNF DNF
ZMYSŁOWSKI Igor 589lepszy żbikLUBLINM20DNF00:01:14 DNF DNF DNF
CZUBA Jarek 691Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM20DNF00:00:35 DNF DNF DNF
SZCZEPANIAK Karol 726Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM40DNF00:01:40 DNF DNF DNF
MAJER Ewa 3Solgar PolskaDOBCZYCEK30DNF00:00:35 DNF DNF DNF
GIŻA Grzegorz 8241981RADOMYŚL WIELKIM30DNF00:00:38 DNF02:28:04 DNF DNF
POTRZESZCZ Grzegorz 825MIRZECM40DNF DNF02:42:58 DNF DNF
Znaleziono 772 wynik(ów)