IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-01-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 852
Wystartowało : 772
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 763
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 40.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
      
1GORCZYCA Bartosz 13Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:00:2801:43:4302:12:2902:37:48
2GRZĄDZIEL Dominik 15ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:2901:48:5702:19:1502:45:18
3BABIS Piotr 797WAŁM2000:00:0000:00:2801:51:0302:23:1502:51:43
4FARON Robert 2SALCO GARMIN SPORTZALESIEM4000:00:0000:00:2801:54:1302:25:5202:52:42
5PAKUŁA Paweł 644MKS 'ŻAK' Biała PodlaskaWISZNICEM4000:00:0000:00:4302:02:3802:35:4703:05:22
6CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:3702:03:2302:38:5203:10:30
7KOBIERSKI Piotr 181UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5102:07:1702:41:5003:12:33
8WYWŁOKA Paulina 5www.treningfizjoterapia.plJAROSŁAWK2000:00:0000:00:3702:07:3902:43:4203:13:45
9NIEMIEC Szczepan 772WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:00:4702:07:4902:43:4103:16:27
10KOKOCIŃSKI Dariusz 502GDAŃSKM4000:00:0000:01:1002:08:4002:45:1803:16:47
11GAWRON Janusz 443Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:01:1302:11:5902:47:2903:18:04
12KORPALSKI Tomasz 650Biegaj z GłowąGDAŃSKM3000:00:0000:01:1402:13:2102:48:0003:19:21
13BUŁANOW Leszek 788HIPOLITÓWM4000:00:0000:00:3502:07:0402:45:0103:20:31
14ŻORNIAK Mateusz 317Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0000:01:1302:12:2002:48:4403:20:32
15POMORSKI Marcin 738kukui monster -szwlaDALEWOM3000:00:0000:00:3902:07:1902:44:3603:20:59
16WĘGIEL Marcin 488JASŁOM3000:00:0000:00:3502:04:5402:43:5103:21:35
17WASYLÓW Jacek 806ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0602:11:0502:49:3003:22:20
18BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:0602:13:1202:49:4603:22:22
19ŚLĘCZKA Damian 204Biomedycyna Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:4402:08:5402:48:3403:22:33
20LEMAŃSKI Damian 561RĄBIEŃM2000:00:0000:00:4202:07:0402:45:3403:22:43
21SKIBINSKI Mikolaj 833adidas Runners WarsawPOZNAŃM3000:00:0000:00:3402:17:1302:51:5503:22:44
22GOTFRYD Adam 859JASŁOM4000:00:0000:00:4102:15:1402:51:4903:23:12
23LESZCZYŃSKI Andrzej 213Body ClubMŁAWAM5000:00:0000:00:4502:13:1702:50:2603:24:23
24ŻUCHOWSKI Daniel 100Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4202:10:5402:50:0503:24:36
25JANDZIŚ Wiesław 637Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:00:5902:16:0502:53:0503:24:41
26KRZEMIŃSKI Marcin 439SPRINT GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:00:3802:16:1402:53:0703:25:37
27POŁATYŃSKI Daniel 389SPARTANIE DZIECIOMDĄBIEM2000:00:0000:01:3902:12:2302:50:0903:25:42
28MIERZLIKIN Natalia 674WARSZAWAK2000:00:0000:00:5302:14:2302:53:2303:27:03
29DOMISZEWSKA Maria 8USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:4102:13:0802:52:2603:27:04
30DYREK Michał 575MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:4702:16:1402:53:5603:27:51
31KUDŁAK Paweł 759Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:01:0102:16:0902:54:1903:27:55
32SUŁKOWSKI Maciej 220JAROSŁAWM4000:00:0000:01:0802:14:3702:53:5303:28:35
33BARANOWSKI Jacek 849Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:0702:17:2702:56:2803:28:56
34GOZDALSKI Jarosław 780Witkowo biegaGNIEZNOM4000:00:0000:01:0402:18:5802:56:4903:29:02
35BĘTKOWSKI Wojciech 365STRÓŻEM5000:00:0000:00:3702:15:0202:54:5003:29:46
36DYDIO Piotr 742Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:01:0002:13:0502:54:2803:29:50
37LAMPARSKI Łukasz 391GÓRKI WIELKIEM3000:00:0000:01:0702:20:0302:58:1503:30:47
38ŻUREK Pawel 31Runteam PawłowiceHULLM3000:00:0000:01:0002:12:5102:52:3103:31:45
39CEKOWSKA Katarzyna 842SIEDLISKA SŁAWĘCIŃSKIEK4000:00:0000:00:3602:16:2602:56:4803:31:47
40AUGUSTYŃSKI Sylwester 161Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4902:14:3902:56:1803:32:12
41DACYL Michał 641Nowy Styl Group Running TeamKROSNOM4000:00:0000:01:0002:17:3602:57:4803:32:38
42SZAŁKOWSKI Dawid 519EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:0702:16:1902:58:2803:32:56
43BROCKI Krzysztof 5671973KUTNOM4000:00:0000:01:0002:17:1202:58:3403:34:11
44SZAWAN Paweł 611Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM4000:00:0000:00:5202:17:4402:58:2603:34:21
45ŚCIUBA Aneta 579Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:0702:22:3103:01:3503:35:04
46MASNYK Iryna 645Agro-NaturaTARNOPOLK3000:00:0000:00:4302:06:4303:02:0103:35:06
47DUCKI Piotr 865OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:0000:01:1302:23:3403:02:0003:35:40
48MORAWA Mateusz 250Lacho TeamRADZISZÓWM3000:00:0000:00:5402:20:1303:01:3903:35:43
49BRENDZOWSKI Adam 279SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:00:4902:18:1602:59:1603:36:25
50KRENZEL Regina 225JAROSŁAWK3000:00:0000:00:5802:22:3203:01:4903:36:55
51ANDRES Kamil 448KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4702:19:5503:01:5903:36:55
52URBASEK Łukasz 182GLIWICEM3000:00:0000:00:4402:12:4602:54:3503:36:58
53GARCZYŃSKI Darek 47KATOWICEM4000:00:0000:01:0502:20:2803:00:4503:37:11
54JACHYMEK Bartłomiej 605JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:0702:21:2903:01:3803:37:39
55PACHO Sylwester 459INFINITY runners team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:3602:21:0903:01:4403:37:41
56BERGAŃSKI Michał 381Brygada BeskidówGRYBÓWM3000:00:0000:01:1502:21:4303:01:4103:37:42
57WIŚNIEWSKI Michał 587Rodzinny RelaxWARSZAWAM4000:00:0000:01:0902:24:2303:04:0403:37:48
58KMAK Sławek 476PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3702:21:0903:01:4503:38:30
59MICHALAK Artur 474PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:00:3702:17:4303:00:1403:39:04
60BORYS Andrzej 823RADYMNOM4000:00:0000:00:4202:14:2403:01:4203:39:34
61GLEISNER Tomasz 108TarnówTARNÓWM4000:00:0000:00:5602:22:2903:04:0803:39:35
62CHOJECKI Dariusz 501Kereza SquadLUBLINM4000:00:0000:01:1502:20:1503:02:3603:39:39
63ZIAJKA Karol 819RYMANÓWM2000:00:0000:02:1202:23:2203:04:1203:40:29
64SIKOŃCZYK Miłosz 35KRAKÓWM2000:00:0000:00:4302:23:3203:03:2603:40:39
65IŁOWIECKI Dominik 305NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:00:3802:22:0503:03:2803:40:51
66SZAPORÓW Łukasz 290SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0000:00:5302:20:5903:04:0203:40:58
67MAZUREK Robert 65Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:5802:22:1203:03:3403:41:03
68ŁĘPICKI Artur 441Markowi BiegaczeMARKIM4000:00:0000:01:0802:21:5103:04:2703:41:03
69MACHUCKI Adrian 92RZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:27:0503:06:3103:41:12
70NORBERT Michał 392ŚWIDNICAM3000:00:0000:02:2302:28:2903:06:4403:41:34
71CZAJKA Karol 384Inkubator Przedsiębiorczości w LublinieKRĘPIECM3000:00:0000:00:5802:20:3503:03:1703:41:48
72GRZELAK Adrian 798Chata Biegacza K34 ZakopaneTUREKM3000:00:0000:01:0002:28:2203:07:1003:41:58
73JASTRZĄB Piotr 425Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:3902:20:2903:04:2303:43:22
74KRÓTKI Alicja 799TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:01:0302:24:0703:06:4303:43:55
75BREŚ Arkadiusz 872RZESZÓWM3000:00:0000:00:3202:20:3103:06:1103:43:55
76WOJNO Arkadiusz 109Husaria Race TeamŁÓDŹM3000:00:0000:00:4002:24:0303:06:3703:44:07
77STANIEC Piotr 480Ślęzak teamKIELCEM4000:00:0000:01:5302:26:3203:06:5103:44:14
78MIKOŁAJCZYK Marcin 526HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:00:4102:24:0203:06:4003:44:31
79ŁUKASIK Michał 757VELOBIKEBUSKO-ZDRÓJM3000:00:0000:01:0402:23:2603:06:1603:44:38
80WĘGLARZ Czesław 393NIEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:0602:25:1703:07:2103:44:41
81WOLSKI Marcin 530Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:2102:28:1603:10:3003:44:50
82WOLSKI Michał 677Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:01:2302:28:1703:10:3703:44:51
83DOMIN Łukasz 671Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:0602:27:1603:09:5603:45:31
84WIŚNIEWSKI Janusz 600WARSZAWAM4000:00:0000:01:1002:25:0403:07:0603:45:55
85PIECUCH Marcin 258Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:1202:26:0503:08:4603:46:09
86KOŚCIAK Jan 712Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:3102:29:1203:10:1603:46:09
87BORUCKI Jakub 187#kaszanienamoka / Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:00:3902:27:1803:10:3503:46:16
88GŁODOWSKA Kamila 9Muay Running TeamIWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:5902:29:1403:10:3903:46:33
89KAPUSTA Dawid 106Wkurw_teamHUTA JÓZEFÓWM2000:00:0000:01:5602:25:1503:07:3203:46:38
90WIĘCH Piotr 406WOŁOMINM3000:00:0000:01:0702:17:3903:12:1303:47:55
91PLIŚ Mateusz 769RZESZÓWM3000:00:0000:01:1502:30:5003:12:1803:48:10
92NIERADA Marcin 358KATOWICEM3000:00:0000:01:1502:26:2703:10:0303:48:14
93WŁODARCZYK Piotr 478Kraków Nowa HutaKRAKÓWM3000:00:0000:00:5502:25:0303:07:0703:48:35
94SOKALSKI Grzegorz 7KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:01:2702:27:1703:11:0503:48:49
95ŚCIEBURA Paweł 329LEWIN BRZESKIM4000:00:0000:01:1402:29:4403:11:2103:49:32
96NOWICKI Michael 900norafsportKRAKÓWM4000:00:0000:00:5302:23:5103:08:0003:49:36
97KUCIEL Paweł 368Kopalnia Wapienia CzatkowiceTENCZYNEKM2000:00:0000:01:1202:29:0203:15:0703:49:49
98SUJAK Mirosław 163MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:00:4202:27:3503:10:5203:50:01
99WOLSKI Piotr 515ŁubudubuGRUDZIĄDZM3000:00:0000:01:0902:26:4103:12:4703:50:45
100ŁUKASZCZYK Henryk 583HRUBIESZÓWM5000:00:0000:00:3802:18:0603:06:4203:50:46
101GIERULA Robert 569UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:00:5802:28:3903:11:1403:51:31
102FLĄDRO Daniel 121WOKOWICEM4000:00:0000:01:0402:25:2903:11:4703:51:38
103ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 55Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:02:1002:33:5903:14:4703:51:44
104MAKOWSKA Olga 11JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4602:29:2503:13:3503:52:20
105PASTUŁA Łukasz 16KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:0102:26:3503:13:2503:52:24
106KRUPA Grzegorz 866KB SOBOTKAM4000:00:0000:01:1302:33:0603:14:0603:52:33
107NIŻNIK Marcin 702Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:01:0102:28:5703:12:1703:52:48
108SIKORA Jacek 771Water TeamCZUDECM4000:00:0000:01:2602:28:4303:14:2303:52:53
109GWIZDAK Justyna 599Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:2602:28:4403:14:2203:52:54
110EPA Karolina 419PZU Sport TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1002:27:5003:15:0403:53:06
111STAŃKO Paweł 444LUTOWISKAM4000:00:0000:02:1602:30:1203:15:1403:53:37
112BARTOSZEK Krzysztof 525Mrówka JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:2802:32:3503:16:1203:54:07
113WIERNEK Tomek 758Endurance TeamKATOWICEM4000:00:0000:01:4902:38:5803:20:4003:54:33
114BRZOZOWSKI Łukasz 717FartlekGO I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:1402:26:0103:13:1203:54:40
115SZOSTEK Michał 300BeFit24TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:2302:29:1003:15:1603:54:50
115WYROBA Waldemar 301BeFit24TeamKRAKÓWM4000:00:0000:01:2302:29:1003:15:1603:54:51
117ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 201KRAKÓWM2000:00:0000:01:3702:30:4103:15:2303:54:59
118JARUZEL Robert 716SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:0000:00:4502:32:0803:16:4403:55:02
119JARUZEL Ewa 715SZWLA StargardSTARGARDK4000:00:0000:00:4502:32:0603:16:4203:55:04
120RUSZNICA Tomasz 832RZESZÓWM3000:00:0000:00:4202:35:1003:17:0003:55:38
121GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 175ZIELONKIK4000:00:0000:01:2902:36:5103:20:0103:56:39
122ZAJĄC Katarzyna 7004K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:3002:33:0603:18:0803:56:41
123KOT Łukasz 545Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:3402:40:2603:22:0203:56:42
124WILK Jacek 666WARSZAWAM4000:00:0000:00:5602:30:1803:16:4003:56:48
125JANIK Paweł 136TARNÓWM4000:00:0000:01:1102:27:5703:16:3103:56:49
126TKACZEWSKI Piotr 112MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:3502:34:2003:18:2103:56:57
127PRÜFER Paweł 696KOSIECZYNM4000:00:0000:01:0902:34:0503:19:0203:57:22
128LONC Tomasz 481M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:5702:34:1703:21:3303:57:27
129REJ Mirosław 482M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5602:34:1503:21:3203:57:27
130GESSLER Łukasz 332POL-DACH Łukasz GesslerGOŚCICINOM3000:00:0000:01:1102:33:3203:19:1603:57:30
131KANIA Przemysław 785WARSZAWAM3000:00:0000:01:4202:29:5303:14:3903:57:44
132KASPRZYK Krzysztof 843TARNÓWM4000:00:0000:01:0902:21:5103:11:4703:57:45
133PYRKOSZ Damian 252G.B.U.R.RZESZÓWM4000:00:0000:01:0202:32:4103:18:3703:58:09
134FUS Maciej 209RZESZÓWM3000:00:0000:00:5902:37:5703:21:0103:58:22
135KOCOŃ Mariusz 83010 Opolska Brygada LogistycznaOPOLEM5000:00:0000:01:2002:31:4903:18:0203:58:23
136KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1102:37:0203:21:1903:59:21
137FALKOWSKI Piotr 69KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:2702:35:5703:21:0003:59:33
138LANDA Maciej 450Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4802:31:1203:20:0703:59:41
139TWARDOWSKI Tomasz 465STRAŻÓWM3000:00:0000:02:2402:37:3703:20:5203:59:46
140KUSTROŃ Adam 753KROSNOM5000:00:0000:00:5002:37:2703:22:2603:59:48
141BARSZCZEWSKI Tadeusz 560DWOTMRĄGOWOM4000:00:0000:02:4302:38:2703:21:4304:00:15
142KULA Robert 152Ekipa z TarnowaTARNÓWM4000:00:0000:01:4402:38:1803:24:5104:00:19
143POTERA Maciej 660Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:0902:35:5103:20:0204:00:27
144MAZUR Sławomir 507Cyklopedia.ccRZESZÓWM4000:00:0000:01:0702:28:5803:17:3104:00:43
145GALICZ Karol 765BKS Wataha WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:00:3102:23:0303:19:0104:01:16
146PILARCZYK Marcin 615Above2000PIŁAM3000:00:0000:01:1902:35:1403:24:5204:01:31
147PISINGAS Mariusz 430Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM4000:00:0000:02:2202:38:3003:23:4704:01:43
148PYRZAK Jacek 429RZESZÓWM3000:00:0000:02:3702:42:5303:26:3004:02:01
149KRAWCZAK Paulina 248Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:0502:39:0003:25:4404:02:02
150SERZYSKO Bartosz 414Aptiv Running TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5002:40:1103:23:3404:02:03
151JASNOWSKI Michał 847WARSZAWAM3000:00:0000:02:0402:37:0903:24:1504:02:05
152KOŁACKA Martyna 355Aptiv Running TeamWODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:0000:01:5002:40:1103:23:3304:02:09
153TERLECKI Krzysztof 840Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:5102:36:5203:21:2904:02:11
154BEDNARZ Krzysztof 7074K TEAM TARNÓWTARNÓWM5000:00:0000:01:3002:36:1903:23:3004:02:25
155WALASEK Grzegorz 289biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:0502:31:5003:23:1104:02:29
156MIARA Fabian 610Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM3000:00:0000:00:5402:32:3103:20:4904:02:43
157DYNIA Krystian 793RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:1002:29:4303:16:4804:02:49
158POROWSKI Łukasz 273ŁAPYM3000:00:0000:01:2202:37:4403:24:5004:03:02
159KĘPA Justyna 4911 bspRZESZÓWK3000:00:0000:01:0802:37:3903:24:1204:03:16
160MIĘKUS Hubert 539WARSZAWAM4000:00:0000:00:5102:35:3703:24:4704:03:27
161POTONIEC Grzegorz 251WARSZAWAM3000:00:0000:02:2702:36:0503:21:5904:03:42
162WICHA Małgorzata 572WKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓWK2000:00:0000:00:5002:36:2403:22:5904:03:53
163JANKOWSKI Janusz 855NYSAM3000:00:0000:01:3002:34:0303:23:1704:03:54
164WYBRANIEC Wojciech 754Ofiary Jedzenia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:02:1402:40:4603:25:4904:03:59
165KAMIŃSKI Krzysztof 311Zabierzów BiegaBOLECHOWICEM3000:00:0000:01:0102:38:3603:25:3304:04:25
166TOMAS Dariusz 212JAROSŁAWM4000:00:0000:01:0902:39:3103:28:0904:04:48
167LASKO Łukasz 388BIESYGDYNIAM3000:00:0000:01:1202:39:3803:25:3904:04:51
168MELNYK Ivan 729KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:5002:37:0503:25:5604:04:57
169DĘBSKA Joanna 513Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:2602:38:1003:20:4404:04:58
170KAŃDUŁA Grzegorz 597nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5002:38:4703:25:1104:05:22
171SEKUŁA Mirek 293Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:0000:00:4102:41:5703:27:4404:05:55
172KLAMUT Ryszard 464HACZÓWM6000:00:0000:00:5302:37:1103:24:4404:06:08
173JURCZAK Roman 310RZESZÓWM6000:00:0000:00:3102:31:2503:21:3804:06:09
174CHRUŚCIEL Michał 304Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:02:3302:38:2703:26:5204:06:16
175BIESZCZAD Mateusz 223KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:2802:52:2003:33:3204:06:24
176SIPIERA Tomasz 276Lacho TeamGIEBUŁTÓWM4000:00:0000:00:5702:34:4903:26:0804:06:33
177KOCHAJ Wojciech 113LUBLINM4000:00:0000:01:1402:37:4603:25:5104:06:39
178KARPIŃSKI Tomasz 124RZESZÓWM4000:00:0000:00:5902:36:1403:24:5304:06:45
179GURGUL Sebastian 149AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:01:3502:43:5103:29:4504:06:46
180GURGUL Mateusz 158Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:01:3602:43:5103:29:4404:06:46
181KALTENBERG Janusz 211JAROSŁAWM5000:00:0000:01:1102:38:0403:25:2404:07:32
182MAKAREWICZ Wiktor 233WARSZAWAM3000:00:0000:01:0102:36:1403:25:1704:07:48
183PASTERZ Piotr 396biegające urzędasyRZESZÓWM3000:00:0000:00:4502:40:4003:26:2404:08:03
184MACIAK Rafał 370Ekipa Z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:01:4702:38:0203:27:2404:08:18
185WŁOCH Sławomir 437KROSNOM4000:00:0000:00:5902:35:2103:24:0004:08:25
186ZIĘBA Marcin 418Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:01:0302:39:0003:29:0404:08:34
187PANTOŁ Mirosław 123RZESZÓWM4000:00:0000:00:5902:38:5303:27:0304:08:36
188SMOROŃSKI Jacek 117MĘCINAM2000:00:0000:02:3302:43:0503:27:4604:08:49
189STACHURSKI Paweł 571ŁAŃCUTM3000:00:0000:01:0702:38:2003:28:0704:08:58
190SIKORSKI Radosław 174ZĄBKIM4000:00:0000:02:2102:39:3903:28:5004:09:28
191PAWŁOWSKI Piotr 416WŁOCŁAWEKM4000:00:0000:02:4102:46:1103:31:4304:09:48
192BAJOREK Jan 851OLSZYNYM4000:00:0000:01:0302:36:4803:32:3604:09:57
193KARUŚ Waldemar 38214das JaroslawORŁYM4000:00:0000:02:0802:48:0803:33:0104:10:22
194KOŁODZIEJ Mateusz 541KATOWICEM3000:00:0000:01:0702:38:3603:28:1904:10:50
195NIEWIECZERZAŁ Tomasz 359BEŁCHATÓWM2000:00:0000:01:0802:32:2903:25:2904:11:04
196SZCZUR Wiesław 126NOWA DĘBAM4000:00:0000:02:0402:44:5303:31:3904:11:13
197GOLEC Tomasz 180BIT teamGDAŃSKM3000:00:0000:01:1302:46:3203:33:4904:11:16
198MYŚLIWIEC Robert 774Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:2602:35:3203:27:2004:11:18
199NAZIMEK Maciej 657KRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:46:1703:33:1804:11:27
200STANIEK Anna 598Pierdzące zająceRACIBÓRZ/CISNAK3000:00:0000:02:4002:45:4003:33:5104:11:46
201SANNER Marcin 581GDYNIAM3000:00:0000:01:0202:34:2803:28:3504:11:47
202POTRZESZCZ Tomasz 878M4000:00:0000:02:5702:42:5703:32:3404:11:48
203PELA Dariusz 369TMT Toruń Sky-TransŁUBIANKAM3000:00:0000:01:2702:37:4603:28:1904:11:56
204ZYGMUNT Marcin 786ZygabiegaGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:1202:38:1603:29:1904:12:30
205SKOTNICKA Anna 75TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAK3000:00:0000:01:5602:43:1703:32:1504:12:34
206SKOTNICKI Dariusz 74TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAM3000:00:0000:01:5602:43:1703:32:1604:12:34
207POWALISZ Dariusz 787BYDGOSZCZM4000:00:0000:01:1202:38:3303:29:2104:12:44
208OCZOŚ Hubert 1136PRZEMYŚLM3000:00:0000:01:1402:49:0603:36:0504:12:47
209WIERZCHOWIAK Jarosław 815WARSZAWAM2000:00:0000:01:0302:43:4703:32:4204:12:51
210WALASZKOWSKA Dominika 330BIESYGOŚCICINOK3000:00:0000:01:1202:43:3603:33:4204:12:58
211GĄSECKI Daniel 808Wkurw_teamDYNÓWM4000:00:0000:02:4002:43:2903:33:5504:12:59
212BOGDANOWICZ Beata 202Biegowy ŚwiatGDAŃSKK4000:00:0000:01:2102:46:4903:34:1904:13:33
213KAJA Gracjan 871BydgościeNOWY BUCZEKM3000:00:0000:01:1702:39:3103:29:3804:13:37
214OCHYRA Konrad 327LESKOM2000:00:0000:01:0202:43:4403:34:4704:13:42
215ALBIŃSKI Tomasz 593WARSZAWAM4000:00:0000:02:1502:42:2703:36:5004:13:55
216FOGEL Ewa 102PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWK4000:00:0000:01:1602:38:4303:33:1104:13:57
217ASŁANOWICZ Marcin 93WARSZAWAM4000:00:0000:01:3802:49:4003:37:3904:14:21
218DZIUBAŁA Karolina 812Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1302:43:4503:32:4204:14:21
219GRABOŚ Nina 357WARSZAWAK4000:00:0000:01:3902:49:4003:37:4004:14:22
220GUZIK Łukasz 518Aptiv Running TeamŁYSOKANIEM3000:00:0000:02:3802:51:2903:38:3404:14:27
221SKRZYPEK Sylwia 744KRAKÓWK3000:00:0000:02:2202:47:3203:35:0604:14:39
222PIĄTEK Beata 651ŁAŃCUTK3000:00:0000:01:3102:54:5703:39:1704:14:46
223MAJEWICZ Grzegorz 557MIECHÓWM4000:00:0000:01:3602:40:4503:33:0704:16:00
224KOSMĘDA Piotr Michał 107WARSZAWAM4000:00:0000:01:0902:46:1603:38:1304:16:16
225PRZEWŁOCKI Przemysław 732BOBROWICEM4000:00:0000:02:5602:46:4503:34:1804:16:18
226BUJALSKI Szymon 133Kuznia triathlonuPOZNANM4000:00:0000:01:3202:49:5103:38:0804:16:20
227MASZEWSKA Agata 134Kuźnia TriathlonuWARSZAWAK3000:00:0000:01:3502:49:5203:38:0804:16:21
228CHOMICZ Martyna 269KRAKÓWK2000:00:0000:01:1302:46:5403:35:1204:16:40
229WOŹNIAK Michał 719Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:0702:42:1203:35:2404:16:58
230PORĘBA Eugeniusz 624MiechówMIECHÓWM5000:00:0000:01:3402:40:5403:32:3804:17:11
231WOJTANOWSKA Karolina 633DREMCHASER TEAMWETLINAK2000:00:0000:00:4102:41:4803:34:0704:17:16
232WILK Bartosz 151Wilki na szlakuKRAKÓWM3000:00:0000:01:0102:28:5203:31:4904:17:24
233DONIEC Marek 493Wkurw_teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1302:45:4103:35:5604:17:30
234PRYSZCZ Mirosław 295RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:1502:38:2203:36:1204:17:35
235WIERNASZ Grzegorz 426Karcher Krosno Centrum SuchodułKROSNOM4000:00:0000:02:3502:47:1903:36:3404:17:44
236CIUBA Paweł 333Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:02:2402:50:2903:40:0104:17:48
237BAŁCHAN Krzysztof 64CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:00:5802:38:3003:31:5304:18:06
238WĘGRZYN Krzysztof 438Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:02:1902:47:0603:36:1904:18:28
239TROJNAR Damian 446Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:4702:43:1403:37:1204:18:34
240MARCELA Marcin 188Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:00:5402:46:5503:36:2104:18:46
241MIĄSKO Piotrek 453STANISŁAWÓWM2000:00:0000:00:4002:43:1603:34:2204:19:09
242PIECUCH Karolina 257Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK3000:00:0000:01:1202:47:1103:38:4304:19:21
243TUCHOŁKA Marta 858POCO LOCOKROBIAK3000:00:0000:01:4502:44:2803:37:3204:19:21
244CZAJKOWSKI Rafał 288EkoBiegi/BBL Warszawa PolonezWARSZAWAM4000:00:0000:01:5102:50:3703:39:0904:19:39
245ORLEWSKA Danuta 652Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWK4000:00:0000:02:2002:49:4803:39:2704:19:41
246FILIPIAK Hieronim 421MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM4000:00:0000:01:5202:47:5603:38:1904:20:00
247NOWACKI Dawid 697KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0302:48:1103:37:2104:20:38
248SZYMAŁA Marcin 362KLUCZBORKM4000:00:0000:00:5202:43:2903:36:0404:20:43
249MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 622AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPYSKOWICEK3000:00:0000:00:5202:45:2903:38:3304:21:03
250PAŃTAK Sławomir 6621daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:02:0802:48:0803:38:3004:22:23
251OSTROWSKI Łukasz 683MIELECM3000:00:0000:01:1902:38:0703:33:2404:22:24
252KOZERA Waldemar 724KRAKOWM3000:00:0000:01:1202:45:3203:39:1304:22:27
253CZAPLA Arkadiusz 190BYTOMM4000:00:0000:00:5402:46:5603:40:1104:22:32
254SARKOWICZ Adam 708GLIWICEM5000:00:0000:01:4802:51:4903:41:4004:22:53
255BUCZYŃSKI Radosław 731Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:1102:46:2203:40:2304:23:07
256STĘPIEŃ Wojciech 506GLIWICEM4000:00:0000:02:2002:48:5803:40:3804:23:08
257WĘGIEL Bogdan 621BOLECHOWICEM4000:00:0000:01:0502:49:5903:40:3304:23:23
258KONDZIOŁA Krzysztof 498Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:01:2702:50:5503:44:0604:24:22
259BOCHENEK Paweł 727Wkurw_TeamWARSZAWSAM3000:00:0000:01:2802:45:2903:40:0804:25:10
260ORŁOWSKI Jakub 870WROCŁAWM3000:00:0000:01:3702:50:5003:45:3104:25:14
261ŻURAWSKI Sławomir 284PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:57:3403:44:4004:25:18
262KALBARCZYK Wojciech 262ADIDAS RUNNERS WARSZAWAWARSZAWAM3000:00:0000:01:3102:51:5903:47:0504:25:38
262MODRZEJEWSKI Adam 266Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:3102:51:5803:47:0504:25:40
264CHARKOT Sławomir 485BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:4102:49:2003:41:1804:25:41
265WICZUK Michał 283MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:4002:42:5603:38:5704:25:51
266LIK Marek 458Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:1102:45:3303:44:0404:26:10
267SURDACKI Mateusz 837NAŁĘCZÓWM3000:00:0000:00:5502:52:2303:43:4404:26:24
268ZAWADZKI Karol 68Radlinioki w bieguRADLINM2000:00:0000:02:2702:52:5503:49:2304:26:38
269ZAWADZKI Dariusz 835Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:02:2602:52:5403:49:1704:26:38
270KĘDZIOR Michał 524Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2202:56:5503:44:3904:26:40
271KŁOS Paweł 725LUBLINM4000:00:0000:01:3902:53:1203:45:2104:26:41
272GÓRSKI Mateusz 773Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3000:00:0000:01:2102:45:5803:43:5204:26:45
273STRZELECKI Dawid 603Team spiritTORUŃM3000:00:0000:01:3502:49:2903:40:3504:26:46
274WIĄCEK Krzysztof 791Drukarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:0000:01:3302:54:0103:45:1404:26:55
275ĆWIĄKAŁA Halina 563Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:2502:51:2203:43:1504:26:58
276SERAFIN Paulina 508Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:1402:51:4203:42:3104:27:01
277PAWLIKOWSKI Bogusław 531brakKATOWICEM5000:00:0000:02:0002:55:4503:46:2904:27:01
278BOGUSZ Bartosz 387KRAKÓWM4000:00:0000:01:2102:51:1103:42:1404:27:05
279WYROBA Wojciech 822KRAKÓWM3000:00:0000:01:2402:38:2003:38:5404:27:09
280KOCOT Sebastians 364SOSNOWIECM3000:00:0000:02:0502:55:4803:47:0604:27:17
281HOŁODY Grzegorz 658WARSZAWAM3000:00:0000:01:3802:56:3003:44:3904:27:47
282URBANOWICZ Andrzej 723MS ConsultingZABIERZÓWM4000:00:0000:02:0402:52:0503:44:4604:28:10
283RUTA Mikołaj 695KRAKÓWM4000:00:0000:02:1002:52:2003:44:4704:28:13
284DORSZ Beata 226SOPOTK4000:00:0000:01:2602:55:1903:47:4904:28:26
285ŚLIWIŃSKI Andrzej 324MIECHÓWM6000:00:0000:01:3302:42:3303:40:2604:28:28
286WÓJCIK Julian 709SZWLA STARGARDSTARGARDM6000:00:0000:00:5502:56:5403:46:0504:28:29
287TUROSZ Zbigniew 346LEŻAJSKM5000:00:0000:01:1802:51:2303:44:5804:28:33
288TOMIK Małgorzata 385www.berserk-sklep.plKRAKÓWK2000:00:0000:00:5302:54:2003:46:2004:28:48
289PILICHOWSKI Wojciech 739Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:3102:50:1503:46:4704:29:00
290SIKORA Michał 17PUŁAWYM4000:00:0000:01:1402:54:2303:46:3604:29:02
291LEŚNIAK Dariusz 38SZCZECINM5000:00:0000:00:5902:48:0903:46:3004:29:12
292LANGNER Maurycy 781DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:5202:49:4903:46:3204:29:16
293SZOTA Robert 256SMT SzczecinSZCZECINM3000:00:0000:01:1902:58:4503:53:0804:29:20
294JANICKI Tomasz 13821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:0000:02:0902:54:0303:47:0304:29:24
295CHWALISZEWSKI Jarosław 839Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2102:52:4003:45:5004:29:25
296ZAJDEL Sławomir 489Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:2702:56:3203:46:2504:29:28
297WOJNAROWICZ Tomasz 259spartaniediecią/obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0000:02:0902:38:2003:46:3404:29:48
298IWANEK Sebastian 728Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:01:0802:51:4303:45:1304:30:12
299KRAWCZYK Łukasz 214Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:0000:01:2602:57:5603:47:1504:30:26
300NOWICKI Artur 564KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2000:00:0000:01:1002:55:4403:48:5304:30:32
301ZAJĄC Józef 856Jarosławska Grupa Biegowa SokółROKIETNICAM4000:00:0000:02:2402:50:3103:46:1404:31:01
302WAWRZAK Ryszard 238Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:4702:48:1203:46:5004:31:22
303STOJANOWSKI Dawid 556RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:01:2903:03:5603:51:1204:31:23
304SZANIECKI Piotr 494NIESTACHÓWM4000:00:0000:01:5402:56:5103:49:2004:31:43
305DULĘBA Tomasz 664RZESZÓWM4000:00:0000:01:4202:54:5703:49:0204:32:01
306NIENADOWSKA Beata 380ELAKTYWNIELBLĄGK5000:00:0000:01:1402:59:0303:51:2204:32:09
307ABRAHAMOWICZ Jakub 681RYBNIKM3000:00:0000:02:4502:54:5903:47:2904:32:10
308MĄKINIA Wawrzyniec 510Move Your Azz!!POZNAŃM4000:00:0000:02:0303:01:4303:49:5004:32:13
309BZDYRA Michał 342POTOK GÓRNYM3000:00:0000:02:5602:55:5403:51:0804:32:32
310WYRZYKOWSKI Andrzej 537biegowyswiat.plGDAŃSKM5000:00:0000:01:2502:52:0703:53:3604:32:39
311FOGT-KLOCKOWSKA Monika 529Klocki GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:2502:52:0703:53:3004:32:40
312TUTKA Maksymilian 447Ks JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:01:4702:50:2403:47:0004:32:46
313KALANDYK Wojciech 654Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:02:5503:00:3403:52:3504:32:53
314SEKUŁA Piotr 335MILANÓWEKM3000:00:0000:02:5502:56:0303:49:2104:32:58
315SADY Sebastian 222OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:01:5102:55:3103:48:5904:33:01
316KISIAŁA Filip 162Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:5802:50:3203:45:2204:33:02
317KANDEFER Marcin 245IdeoRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:55:1303:51:0804:33:04
318KRAWCZAK Kamil 669biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:3903:01:4803:52:4704:33:06
319MAŁECKA Anna 554Małe cyckiBYTOMK4000:00:0000:00:4902:56:0903:51:2904:33:09
320MAŁECKI Tomasz 555Małe cyckiBYTOMM4000:00:0000:00:4802:56:1003:51:2904:33:10
321GAWLEWICZ Krystyna 281SANOKK3000:00:0000:02:0602:55:4103:53:1304:33:52
322GAWLEWICZ Tomasz 282SANOKM4000:00:0000:02:0602:55:4403:53:1204:33:52
323MACIĄG Michał 372biegusiem.plDĘBLINM4000:00:0000:02:4103:01:4903:52:4804:33:54
324CZERWIENKO Mateusz 760WARSZAWAM2000:00:0000:01:5202:42:5803:49:4404:34:01
325GAWRON Tomasz 375LUBSKOM3000:00:0000:01:1702:48:3003:49:1404:34:26
326SENDEROWSKI Jakub 653FC RekinJAWORZNOM3000:00:0000:02:2302:56:0103:52:4204:34:41
327STEFANSKI Pawel 638BRUSSELSM3000:00:0000:02:2102:56:3403:53:0604:34:42
328KŁOSIŃSKI Rafał 148Race FighterDĘBE WIELKIEM4000:00:0000:00:4102:43:1603:46:2804:34:43
329KOZIOŁ Weronika 585KROSNOK2000:00:0000:01:1102:53:2303:53:4404:34:44
330MAŁECKI Michał 714EDC RunnersOŻARÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0602:52:3203:51:0904:34:55
331TRYNIECKI Krzysztof 469LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:5702:44:0103:46:0604:35:03
332JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 195WARSZAWAM3000:00:0000:02:0202:50:2003:46:4104:35:35
333CHMURKO Michał 479ŻERNICAM3000:00:0000:02:4602:55:4603:54:2504:35:37
334LIS Marek 88CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:0603:05:4703:57:3904:35:39
335GAWRON Marcin 155IdeoNOWY BOREKM3000:00:0000:01:5702:55:1403:51:0904:35:44
336KAWALEC Grzegorz 514TYCZYNM3000:00:0000:01:5702:55:1403:51:1104:35:44
337MALIK Grzegorz 390PrzemyślPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3102:52:1504:00:0204:35:59
338GĘBKA Małgorzata 777KĄTY WROCŁAWSKIEK3000:00:0000:01:1802:58:5103:51:4804:36:05
339SZPULARZ Adam 776KĄTY WROCŁAWSKIEM3000:00:0000:01:1602:59:1903:51:4904:36:05
340DYLEWSKI Paweł 623Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:1602:55:5703:50:1504:36:31
341KOŁODZIEJCZYK Maciej 618Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM4000:00:0000:01:1702:50:2703:47:3804:36:32
342PŁOMIŃSKI Marcin 718Wkurw Team/Łódź Running TeamSKOTNIKIM4000:00:0000:02:0902:55:3503:53:5504:36:35
343MACKIEWICZ Roman 197Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:0802:55:3603:53:5504:36:36
344KURZAJ Aleksandra 306WGD RUNŁÓDŹK3000:00:0000:02:0902:55:3603:53:5504:36:36
345WAJCOWICZ Witold 45Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:0302:55:4003:53:0904:36:49
346GAWORECKI Tomasz 36Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:02:0502:55:4603:53:1104:36:49
347LEŚNIAK-POPIEL Marta 97Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0402:55:4003:53:1004:36:49
348WOJCIECHOWSKI Tomasz 146WARSZAWAM3000:00:0000:02:1902:49:3003:51:3804:36:50
349ZIEBURA Jacek 639towarowe.plKRAKÓWM4000:00:0000:01:1902:54:1503:56:0004:36:57
350NIEDZIELA Marcin 189BYTOMM4000:00:0000:00:5702:54:5003:49:2204:37:22
351PIETRZAK Mariusz 325WARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:00:0603:53:0804:37:54
352ROBAK Jarosław 540NIESTACHOWM4000:00:0000:01:5402:56:5203:49:2404:37:57
353DONIEC Sebastian 91www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:01:4702:54:5003:51:3604:38:03
354KUSION Anna 61TARNÓWK5000:00:0000:01:0302:57:4003:53:5804:38:12
355SROKA Zbigniew 552SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:5703:01:1003:54:3104:38:18
356KWIECIEŃ Krzysztof 8054K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5703:06:0403:57:1804:38:18
357KRÓLIKOWSKI Andrzej 483LUBLINM4000:00:0000:01:4302:59:0403:53:0304:38:19
358OBROŚLAK Grzegorz 470TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:00:5702:44:0103:46:0404:38:20
359JURKOWSKI Michał 484OLSZTYNM4000:00:0000:02:3803:05:5903:57:1504:38:50
360ORŁOWSKI Radosław 160#kaszanienamoka biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:03:1103:08:3803:58:1704:38:53
361JEDLIŃSKI Bartosz 67Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:3802:55:3603:53:1004:39:22
362SZCZUR Iwona 125NOWA DĘBAK4000:00:0000:02:1503:05:4703:57:5804:39:22
363GŁOWACKI Andrzej 631Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:02:4503:04:1903:55:4204:39:25
364WOJCIECHOWSKI Krzysztof 463ŁAŃCUTM4000:00:0000:01:3402:56:3903:53:4004:39:26
365WOŁOSZYN Ryszard 845PIZUNY ROZTOCZEWSCHODNIEM5000:00:0000:02:4402:59:0403:55:2904:39:32
366URBANEK Małgorzata 844Wapienicki TeamBIELSKO BIAŁAK4000:00:0000:02:4402:59:1003:55:3004:39:34
367SAMUŚ Dariusz 354SPARTAN RACE TRAINING GROUPRZESZÓWM3000:00:0000:01:5502:55:0003:54:3704:39:36
368MACHLARZ Mateusz 736SRTG RzeszówRZESZÓWM2000:00:0000:01:5802:55:0003:54:3704:39:36
369BABIJ Jakub 861Spokojna GłowaWROCŁAWM3000:00:0000:02:4002:54:0903:53:0304:39:47
370NOWOMIEJSKI Marcin 343MINSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:02:5102:53:0703:50:1204:39:51
371BLACHA Agata 445BiłgorajBIŁGORAJK3000:00:0000:01:2902:59:5103:55:2304:39:52
372GONTARZ Aleksandra 566BIŁGORAJK3000:00:0000:01:2802:59:5103:55:2404:39:52
373DOMIN Bartosz 512Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:01:1702:54:0503:56:4104:39:54
374PREISNER Remigiusz 351PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:4702:53:2903:53:2804:40:08
375BANASZAK Maciej 648WARSZAWAM3000:00:0000:02:2002:55:3403:52:4204:40:13
376JEŻOWSKI Jacek 436WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:1402:59:0903:52:3204:40:30
377NIEGOWSKI Tomasz 270KRAKÓWM2000:00:0000:01:1302:59:2503:57:5404:40:34
378LICHA Paulina 810ZABORZEK2000:00:0000:01:1302:49:3503:52:2104:40:53
379STASIEWICZ Jacek 178Wschodnia SiłaBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:3803:02:0503:59:1204:41:08
380HOWIL Waldemar 176www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:0000:02:3102:57:3303:56:3104:41:12
381SMOLUCH Ryszard 625ZAMOŚĆM4000:00:0000:01:2902:55:5503:51:3704:41:20
382DĄBROWSKA Katarzyna 227Hutnik WarszawaPIASECZNOK3000:00:0000:02:3603:03:3704:02:0904:42:01
383FIREK Rafał 167Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0303:00:4203:59:0504:42:35
384DZIAMSKI Ryszard 462CHORZÓWM4000:00:0000:02:4203:08:2303:59:5304:42:36
385LEDWOLORZ Anna 309KS Kanałek / Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:0000:01:3103:02:1503:59:2304:42:51
386ZAKRZEWSKI Marek 471AleDobre.plWARSZAWAM4000:00:0000:01:5103:00:0603:55:2904:43:09
387STEC Iwona 487WILKOWICEK2000:00:0000:02:3903:05:1403:59:3804:43:12
388BUCZKOWSKA Sylwia 838-K2000:00:0000:01:4503:02:2403:56:5604:43:30
389FOGEL Janusz 103PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:4703:02:2103:59:1504:43:31
390FIECEK Paweł 268Świnki trzyKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:09:0704:03:2904:43:42
391RĘKAS Michał 277RaptowniKRAKÓWM3000:00:0000:02:2303:09:0804:03:2704:43:42
392GĘBCZYŃSKI Paweł 628GLIWICEM3000:00:0000:02:2203:03:4903:58:5304:43:42
393MAREK Wojciech 748Celuj w ZdrowieKRAKÓWM4000:00:0000:02:4703:02:2603:57:5204:45:27
394MURAWICZ Grzegorz 768PodlesiePODLESIEM5000:00:0000:02:2503:14:2204:02:5104:45:31
395RAKOCZY Paweł 183MILANÓWEKM4000:00:0000:01:3402:55:0603:59:1104:45:46
396WESTER Mieczyslaw 601Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2603:07:4004:01:5604:45:49
397WĘGRZYŃSKI Paweł 263ITMBWKRAKÓWM3000:00:0000:01:2003:01:1404:02:2304:45:58
398PROCHERA Damian 6167LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3902:59:0104:04:3004:46:01
399SOBEL Adrian 795Biegiem przez góry - Runteam PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:1002:53:5704:00:4204:46:07
400TESZNER Adrian 804Run Team PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:01:1002:53:5704:00:4204:46:08
401MOTYKA Artur 673TARNÓWM4000:00:0000:01:1503:05:5103:59:0804:46:09
402APANOWICZ Angelika 318WARSZAWAK4000:00:0000:01:5303:08:0104:03:5704:46:12
403BRZOZOWSKA Anna 394PKS Galopująca Soczewica / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK4000:00:0000:01:5202:56:5003:56:2904:46:22
404KOPEĆ Karol 505WARSZAWAM4000:00:0000:01:3403:08:1904:06:1204:46:22
405BARAŃSKI Michał 193WARSZAWAM4000:00:0000:01:1103:01:2204:00:4404:46:25
406BRZOZOWSKI Armand 395PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM4000:00:0000:01:5202:56:5003:56:3004:46:25
407CHUDZICKI Łukasz 320ŁOMIANKIM3000:00:0000:02:4403:07:5404:02:5204:46:44
408PORĘBSKI Zbigniew 413QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:0000:01:0403:01:5004:00:1504:46:48
409DRWIĘGA Beata 307Pozytywanie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0203:04:2804:04:1304:46:50
410CISZYŃSKI Marek 405START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:01:5103:04:2704:04:1204:46:50
411MYGA Michał 254HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:03:0103:09:4904:07:0004:47:25
412MYGA Anna 255HeartlessKATOWICEK3000:00:0000:03:0103:09:4904:07:0104:47:26
413HAJDO Robert 297BKB VictoriaBRZESKOM4000:00:0000:02:4103:01:5604:00:3204:47:27
414KORS Justyna 442WARSZAWAK3000:00:0000:01:5903:14:2404:07:2404:47:43
415MAZURKIEWICZ Bartłomiej 461Maraton Zaporowy TEAMSANOKM2000:00:0000:02:0303:04:2604:04:1304:47:44
416WILKOS Marcin 582UCHANIEM4000:00:0000:02:4203:04:1804:00:4604:48:01
417HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 874Nowy Styl Group Running TeamPOTOKK3000:00:0000:01:2903:02:2003:57:5904:48:08
418ŻYNDA Jan 620Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIM4000:00:0000:01:1803:08:4704:01:5104:48:25
419PAWLUS Paweł 298ŻYWIECM3000:00:0000:01:3003:05:3904:02:5704:48:29
420BIJOŚ Mirosław 431GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:2303:04:3704:02:2504:48:31
421KORBUT Radosław 334KoniuchySIEDLCEM3000:00:0000:02:3503:03:3904:02:0904:48:32
422MANTYCKI Rafał 737Husaria Race TeamLUBLINM2000:00:0000:02:4403:04:1404:02:3004:48:51
423SZYPUŁA Michał 191Olza CieszynCIESZYNM3000:00:0000:01:3003:05:4804:02:5504:48:59
424SZUPUŁA Wojciech 846Rysianka Team RaceWARSZAWAM4000:00:0000:01:3003:05:4904:02:5404:48:59
425ŻELAZNY Judyta 490Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:2803:05:1504:04:2604:49:02
426NIEDZIELA Paweł 836Tim Tirim TeamLUBLINM3000:00:0000:02:2203:08:2204:02:3404:49:04
427ZARĘBA Anna 863DĄBROWA CHERUBINYK2000:00:0000:02:0903:01:2804:01:5104:49:06
428PUZIO Waldemaar 500KB Maratończyk DębicaDĘBICAM6000:00:0000:01:3603:12:2504:06:1904:49:08
429SEREDA Joanna 434ŁOMIANKIK2000:00:0000:01:5803:14:2404:07:2104:49:18
430KACZMARCZYK Piotr 643KAMARAK GlobeRunnersKRAKÓWM3000:00:0000:01:1802:59:3404:03:1604:49:31
431JAKUBOWSKI Leszek 629NKB Chyży Nowy TomyślPAPROĆM4000:00:0000:02:2903:03:3504:05:3504:50:04
432SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 454Południowa Polska TeamPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:1703:10:4604:10:1504:50:21
433WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 873Południowa Polska BiegaRZESZÓWK2000:00:0000:02:1703:10:4604:10:1304:50:21
434GWIZDAK Bartosz 821Water TeamBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:2403:04:1504:03:3104:51:02
435CHUDECKI Andrzej 417WARSZAWAM3000:00:0000:01:3503:08:2104:06:1204:51:11
436ŚLEDZIOWSKI Andrzej 242Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0003:03:4104:08:5204:51:18
437SOKOŁOWSKA Agnieszka 86STARACHOWICEK3000:00:0000:02:3303:10:4704:05:2504:51:40
438PESZEK Bogdan 520WKURW_TEAMDYNÓWM4000:00:0000:02:4403:10:0204:05:3404:51:48
439KOKOT Roman 701MB Aerospace / Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:02:4603:10:0204:05:2804:51:48
440TWORZYDŁO Michał 646WKURW_TEAMDYNÓWM2000:00:0000:02:4203:10:0104:05:2904:51:49
441HABA Konrad 868KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:5003:05:5904:05:2104:52:04
442SŁOBODA Elżbieta 422RunSłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:02:3503:09:1104:08:2404:52:06
443CYRAN Grzegorz 104AilleronKRACZKOWAM4000:00:0000:02:5303:03:4504:02:3204:52:08
444POLAŃSKI Paweł 573#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:1203:08:3904:07:2604:52:12
445KOWALCZYK Bartłomiej 592WARSAWM2000:00:0003:05:0304:03:3304:52:17
446WIĘCZKOWSKI Wojciech 57Od_Cieniasa_Do_UltrasaWARSZAWAM4000:00:0000:02:2703:04:4004:04:4504:52:26
447GŁOWACKI Mateusz 632Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOM2000:00:0000:02:4803:18:0704:11:1404:53:10
448GUMIELA Michał 809WKURW_TEAMRZESZÓWM3000:00:0003:08:3804:04:3504:53:21
449HANULAK Paweł 693WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:2503:08:3504:03:1904:53:22
450CZUBA Michał 361LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:00:5503:09:4704:09:0604:53:27
451NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 231PozytywnieZabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:0303:09:1104:06:5504:53:58
452DROBOT Piotr 348Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:02:0303:09:1204:06:5404:53:58
453MYŚLIŃSKA Anna 503Biegam bo lubię PolonezWARSZAWAK4000:00:0003:17:4604:11:4704:54:19
454KOZICKI Marcin 95SOSNOWICAM3000:00:0000:02:1003:08:2204:07:5404:54:51
455GŁÓWKA Alfred 741karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:5003:06:2404:08:2804:55:02
456JANIK Paweł 784CHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0302:55:5404:00:4004:56:12
457BURANT Agnieszka 801POZNAŃK3000:00:0000:01:0603:11:5204:12:5504:56:28
458GRODZKI Arkadiusz 682CZUDECM2000:00:0000:01:5603:02:2804:09:1704:56:30
459BARAŃSKI Piotr 794Baranski Marathon TeamRADOMM3000:00:0000:02:4203:07:5004:09:0904:56:32
460GRANDA Paweł 42721 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:02:0703:10:2604:08:3104:56:34
461ZATORSKI Andrzej 90STARACHOWICEM5000:00:0000:02:2903:03:2104:04:1304:56:37
462LENART-KŁOŚ Katarzyna 26LUBLINK3000:00:0000:01:5403:09:3304:12:4204:56:46
463KŁOŚ Artur 27PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:0000:01:5303:09:3404:12:4404:56:47
464FLIŚNIK Mirek 456PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:4803:01:1504:09:2704:56:49
465FRĄC Dariusz 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2803:09:0604:12:4704:57:37
466ŚLIWIŃSKA Alicja 852Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:2803:09:0604:12:4704:57:38
467ŚLĄCZKA Arkadiusz 356Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:02:3403:02:2304:05:0004:57:40
468ANDRZEJEWSKI Piotr 694FND RUNNING TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:02:5303:05:5204:09:4404:58:02
469MORCINEK Marcin 89BluszczaKATOWICEM4000:00:0000:02:3003:08:0104:10:5304:58:55
470ŚWIĄTEK Piotr 553ZACZERNIEM3000:00:0000:02:2503:15:5604:15:2204:58:57
471KUŚPIT Przemek 722WARSZAWAM3000:00:0000:01:3903:09:2904:11:3204:59:06
472KOSNO Dorota 466WARSZAWAK4000:00:0000:01:2503:10:5104:11:1604:59:32
473DZIEKAN Krzysztof 401Akademia Biegania GrudziądzPRUSZKÓWM4000:00:0000:02:4503:17:5504:15:0104:59:36
474MAKOWSKI Marek 403WTPPRUSZKÓWM3000:00:0000:02:4503:17:5504:15:0104:59:38
475SZYMAŃSKA Agnieszka 559PKO Bank PolskiWYSZKÓWK4000:00:0000:01:3703:03:5604:10:4904:59:38
476SZYMAŃSKI Adam 558PKO Bank PolskiWYSZKÓWM4000:00:0000:01:3703:03:5504:10:4904:59:38
477JURCZAK Daniel 609MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:00:5403:05:1104:08:4504:59:50
478WARZYCHA Dawid 54PKP InterCityBYTOMM2000:00:0000:02:4603:03:4304:13:2805:00:03
479KUNKEL Anna 246PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:4803:17:1004:14:5705:00:45
480TREGUB Igor 743KukurudzaWROCLAWM3000:00:0000:00:5203:17:0504:13:5205:00:52
481PAROL Paweł 570SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:2603:04:4704:11:0805:01:55
482WASYLISZYN Bernadetta 533Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:01:2803:10:3904:12:0805:02:29
483STACHYRA Andrzej 619LSBLUBLINM5000:00:0000:01:1703:03:1204:11:0005:02:30
484BIELECKI Filip 43GLIWICEM3000:00:0000:02:5503:10:1504:12:2405:02:33
485SZYMANOWSKI Tomek 44GLIWICEM3000:00:0000:02:5503:10:1504:12:2505:02:34
486ROCHOWIAK Janusz 783POBIEDZISKAM5000:00:0000:02:4003:15:1904:15:3705:02:36
487WITKOWSKA Beata 186GDAŃSKK3000:00:0000:03:1303:15:1004:15:3105:03:00
488ORLEWSKI Piotr 647Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM5000:00:0000:02:1803:02:5604:16:3705:03:02
489DUKATA Grzegorz 240MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:1603:09:0704:14:1605:03:15
490LUDWICZAK Stanisław 656ŚMIGIELM4000:00:0000:02:2103:03:1004:07:0505:03:16
491PIASNY Paweł 802GLIWICEM4000:00:0000:01:1503:09:1004:14:1805:03:18
492WIELECHOWSKA Natalia 312Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:0000:01:1503:13:1404:17:5605:03:24
493GÓRSKI Emil 267Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:01:1803:13:1404:17:5605:03:25
494JAKUBOWSKI Daniel 546Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:4403:13:4304:15:3505:03:30
495BILSKI Mateusz 782WARSZAWAM2000:00:0000:01:5203:09:0304:16:4905:03:33
496WRÓBEL Dominik 314AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3303:16:3404:16:2505:04:19
497KUSZ Tomasz 340JASŁOM4000:00:0000:01:1003:08:1704:08:5205:04:20
498ŁUSZCZYC Anna 764WKURW_TEAMRZESZÓWK3000:00:0000:02:4403:13:4304:15:3505:04:47
499MAZUR Jacek 735RZESZÓWM3000:00:0000:02:1103:14:0804:16:3105:04:54
500SROKA Grzegorz 662ZACZERNIEM4000:00:0000:02:2503:15:5604:15:2205:04:55
501RUBIN Andrzej 42KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:01:4403:17:4904:21:2605:05:01
502DZWONKOWSKI Andrzej 532WĄBRZEŹNOM3000:00:0000:01:4603:07:4304:12:0605:05:04
503CORREIA Andre 857KRAKÓWM3000:00:0000:01:4903:08:5904:13:3105:05:26
504BURY Marek 127SOSNOWIECM4000:00:0000:02:4003:13:3104:20:1505:05:36
505GIBAŁA Marcin 200FundacjaAuxilium BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:01:3203:08:4304:17:2405:05:44
506GOEBEL Adam 659KRK-krowodrzaKRAKÓWM5000:00:0000:02:5403:17:0104:16:2305:05:47
507GAJDA Jacek 378LUBSKOM3000:00:0000:01:2103:07:5204:15:5305:06:45
508MAKOWSKA Maja 244Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAK2000:00:0000:02:0403:24:0104:18:4205:06:58
509PYZEL Agnieszka 303KS PegazKONSTANCIN JEZIORNAK5000:00:0000:02:1103:19:4504:25:2505:07:00
510ŻAK Oliwia 198Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:1603:19:4204:22:3205:07:01
511GADAMSKA-KABATA Paulina 243GDAŃSKK3000:00:0000:01:3203:15:1704:21:5605:07:04
512ZIENKIEWICZ Agata 241Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:0000:02:1603:19:4104:22:3405:07:05
513BERNAŚ Dariusz 841BSCZADYM3000:00:0000:02:3103:27:3604:22:2305:07:05
514ŚLUSARSKI Włodzimierz 495WARSZAWAM5000:00:0000:01:0603:13:1004:15:5705:07:23
515STOLARZ Paweł 60Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:01:4403:14:3904:18:5105:07:36
516PIĄTEK Rafał 816Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2903:14:3904:18:5105:07:36
517KOWALEWSKA Izabela 199Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:1503:19:4304:22:3505:07:37
518SIKORSKA Agnieszka 70WARSZAWAK4000:00:0000:01:5603:18:2904:18:4405:07:49
519KROK Jacek 504LUBARTÓWM4000:00:0000:01:4303:09:0504:20:0105:07:53
520CHODOROWSKI Arkadiusz 129ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0403:21:0504:22:2005:07:57
521WĘCŁAWSKI Łukasz 331LUWEWARSZAWAM3000:00:0000:02:4503:21:0704:18:3705:08:14
522WOJTOWICZ Daniel 699Wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:13:3004:17:3305:08:29
523DZIERŻEŃSKA Monika 551GDAŃSKK4000:00:0000:01:2303:20:1104:22:0405:08:35
524BILSKI Marek 397WARSZAWAM4000:00:0000:01:0803:14:4504:15:0905:08:55
525PAWLAK Monika 807GROTNIKIK5000:00:0000:02:1003:12:1604:16:4605:08:56
526BAHIR Said 721PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:2903:06:2904:11:2605:09:29
527ŁUKOWSKA Lidia 285PKB EndorfinaBĘDKÓWK5000:00:0000:02:1703:17:2604:21:5005:09:35
528LITWINOWICZ Karolina 433PARA-NIE-DO-PARYBĘDZINK3000:00:0000:02:3803:20:2404:25:0305:09:40
529WRÓBLEWSKA Katarzyna 296CHORZÓWK3000:00:0000:01:1303:14:4204:20:1505:09:42
530KALIŃSKA Dorota Lidia 676NieMaNieWARSZAWAK3000:00:0000:03:0503:17:2104:22:5105:09:46
531WOLF Weronika 234Tkkf i Rozbiegany KoszalinSIANÓWK4000:00:0000:02:2303:25:1504:25:1705:09:50
532KRZEWIŃSKA Małgorzata 667TKKF KOSZALINKOSZALINK5000:00:0000:02:2303:25:1504:25:1805:09:50
533STEFANOWICZ Paweł 679OTWOCKM2000:00:0000:02:1103:11:2904:21:4405:09:59
534SKOCZEK Jakub 680OTWOCKM2000:00:0000:02:1103:11:2904:21:4405:09:59
535ADAMSKI Bartłomiej 451Ronche QcykiMODLNICAM4000:00:0000:02:3203:24:5104:22:4905:10:03
536GĄSZCZYK Grzegorz 56NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:4203:12:3104:22:0905:10:13
537MOSTOWSKA Joanna 740WARSZAWAK3000:00:0000:01:3203:20:5704:23:0805:10:15
538SAKOWSKA Aneta 827WkurwteamWARSZAWAK4000:00:0000:01:3303:20:5704:23:0705:10:15
539BOGDAŁ Sebastian 32NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:4303:12:3004:16:0305:10:45
540KOZAK Marcin 53Saint-Gobain SquadLUBARTÓWM3000:00:0000:02:4903:11:5104:26:4105:11:25
541BEDNARCZYK Jakub 239LUBARTÓWM3000:00:0000:02:4903:11:5004:26:4005:11:25
542GROCHOWSKI Paweł 130Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM4000:00:0000:01:2403:29:5004:25:4905:11:54
543SKROBISZ Anna 521WARSZAWAK2000:00:0000:02:0303:28:4604:25:5105:12:11
544GUTKOWSKI Wojciech 594SZCZECINEKM5000:00:0000:01:2403:13:4204:23:5305:12:26
545WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 580RunsofunGDYNIAM4000:00:0000:01:2003:19:3304:22:0305:12:44
546SIÓDMIAK Cezary 294Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:5603:15:1304:22:1205:12:57
547MARCINEK Wojciech 649AmatorTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:02:1903:14:2904:20:0305:12:59
548GALUS Jacek 704TARNÓWM4000:00:0000:01:2603:19:1904:25:0705:13:08
549JANIK Janusz 423Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2103:17:0004:25:2605:13:29
550KOŁODZIEJ Jacek 154Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2403:17:0104:25:2405:13:30
551RENKIEL Tomasz 173GLIWICEM4000:00:0000:02:2103:17:0004:25:2605:13:30
552ADAMOWSKI Jacek 477Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:1503:24:2304:24:5405:13:30
553KUŁAKOWSKI Piotr 272człapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:3903:21:5904:27:1105:13:32
554CZARNIK Stanisław 853MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEM3000:00:0000:02:1003:13:3604:25:4605:14:19
555SZCZEPAŃSKI Grzegorz 813Majster Sport TeamPOLANDM4000:00:0000:02:1503:15:1404:24:5005:14:32
556BŁAŻOWSKI Wojciech 814Majster Sport TeamTYCZYNM4000:00:0000:02:1403:15:1404:24:4705:14:32
557GĄTARCZYK Mariusz 144DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:5403:09:0304:24:5505:14:33
558SAWICKI Radek 142DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3000:00:0000:01:5403:09:0104:24:5705:14:41
559WASĄŻNIK Marcin 143Dzikie Grubasy SzatanaJÓZEFÓW/OTWOCKAM4000:00:0000:01:5503:07:4004:18:5605:14:41
560BARTOSIEWICZ Daria 165Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:0103:09:0504:24:5605:14:41
561AMBICKI Miłosz 398wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:1303:22:4904:31:2205:14:59
562PIGAN Anna 542BBL JAROSŁAWSZÓWSKOK3000:00:0000:01:5003:27:1904:28:4705:15:02
563KOPROWICZ Ewelina 612Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:01:5103:27:0604:28:4605:15:02
564KĘPKA Andrzej 363Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:01:4703:27:1704:25:4905:15:03
565KOWALCZYK Jarek 475wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0000:02:3403:24:2404:27:3705:15:06
566ŁYDA Piotr 153HUTA RÓŻANIECKAM3000:00:0000:02:3203:20:5104:25:2905:15:11
567MAZAN Eliza 688SZCZECINK3000:00:0000:02:0803:09:0104:26:3605:15:13
568DĄBEK Paweł 588RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:02:5803:32:4904:28:0305:15:35
569WARZYCHA Krzysztof 37BYTOMM5000:00:0000:02:4803:31:1004:31:2305:15:38
570GARCZYŃSKA Ania 48KATOWICEK4000:00:0000:02:4803:31:1004:31:2305:15:38
571SMOTER Wojciech 51SBRT GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:02:3003:13:1704:23:4605:15:58
572SŁOWIKOWSKI Damian 574GLIWICEM2000:00:0000:02:3103:13:1304:23:4605:15:58
573BARTOSZEWICZ Marta 472OLSZTYNK3000:00:0000:01:4403:26:3004:27:3505:16:12
574BUCIOR Łukasz 752Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM2000:00:0002:59:2004:10:3405:16:14
575MATYSEK Ireneusz 792Samotny WilkWALCZM6000:00:0000:01:2203:22:0804:26:2805:16:27
576CHUTKIEWICZ Jerzy 630RADOMSKOM6000:00:0000:02:2603:23:2004:28:2505:17:18
577CHMIEL Michał 221Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:1903:23:5004:22:4405:17:28
578STARCZEWSKA Sylwia 860Spokojna GłowaŁOMIANKIK4000:00:0000:02:4003:23:2204:30:0905:17:45
579ADAMCZEWSKI Jakub 139Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:3603:05:5704:33:3805:18:08
580CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night RunnersPOZNAŃM4000:00:0000:02:3303:05:5704:33:3705:18:08
581PILCH Daniel 292WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM4000:00:0000:01:1103:18:2204:24:5205:18:14
582KOPYŚĆ Jarosław 323Pszczółkowski TeamOLSZTYNM4000:00:0000:01:2103:29:1104:29:1505:18:44
583KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka 265Night RunnersPOTASZEK4000:00:0000:02:3403:23:2204:31:0805:19:19
584WYŻYKOWSKA Agnieszka 120Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:0703:28:4704:30:0905:19:51
585LEWANDOWSKI Paweł 260CZARNAM4000:00:0000:01:0402:47:0604:18:4305:20:02
586TOMANEK Renata 87STARACHOWICEK4000:00:0000:02:2803:24:2604:30:2705:20:18
587SUWAŁA Anna 80Biegusiem.plRADOMK3000:00:0000:02:4903:24:3204:35:3805:21:29
588SZURMAN Jan 522USTROŃM3000:00:0000:02:4903:24:3304:35:4205:21:29
589DUDEK Michał 58Biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:4903:24:3204:35:4005:21:30
590NIZIOŁ Marian 720PIASECZNOM6000:00:0000:01:4703:22:4604:28:0805:21:50
591NOWAK Katarzyna 141Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:02:0203:18:1904:32:3905:22:39
592PAUL Viola 21Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:01:4203:29:3804:35:3605:23:07
593WIŚNIEWSKI Radosław 829ŁÓDŹM4000:00:0000:02:1803:23:5404:32:2405:23:51
594PÓŁTORAK Nicole 828WARSZAWAK2000:00:0000:02:1803:24:0004:32:2605:23:52
595ARENTEWICZ Grzegorz 373Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:3303:10:5004:27:1805:24:12
596BOROWSKI Tomasz 818Hamer MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:3803:10:5004:27:1305:24:12
597NAZIMEK Lilianna 543Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:0003:20:0704:31:2005:24:47
598MAŃKOWSKI Leszek 867KZBKRAKÓWM3000:00:0000:02:5003:14:1504:37:2405:25:03
599LORENC Maciej 684Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:4803:25:3804:33:4705:25:24
600PORTACHA Katarzyna 415WARSZAWAK4000:00:0000:02:4103:30:2504:33:2505:25:50
601OPALIŃSKI Tomasz 274OSTRÓDAM5000:00:0000:02:2203:29:5004:34:3005:26:34
602POŁEĆ Irenuesz 686Polska MarkaLUBLINM3000:00:0000:02:5403:23:1904:35:3105:26:34
603KOSOŃ Marcin 749Lacho TeamKRAKÓWM5000:00:0000:02:0303:04:0704:22:2705:27:08
604CHRUŚCIŃSKA Justyna 229night runners poznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:3503:32:0304:35:4505:27:12
604KACZKIEWICZ Damian 299Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:2903:29:3804:35:3805:27:12
606DUBANIK Piotr 412Jarosławska Grupa Biegowa SokółMUNINAM5000:00:0000:01:5103:28:0004:37:5305:27:14
607WĄSIK Kornelia 371Biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:02:5103:40:4304:38:2705:27:44
608POPIOŁEK Jacek 308LOST in SPORT\biegusiem.plGĄSIORYM3000:00:0000:02:5003:20:3504:38:4205:27:45
609KĘPKA Robert 668biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:4803:20:3504:38:4205:27:45
610KOSTYRA Krzysztof 800biegusiem.pl / SGGW RunnersWARSZAWAM5000:00:0000:02:5303:32:0604:38:3105:27:45
611MICHALSKA Klementyna 135SZCZECINK3000:00:0000:01:5303:22:2604:37:1305:27:51
612MADZIARSKA Monika 578KS PEGAZPIASECZNOK4000:00:0000:02:5403:33:1904:35:5505:27:58
613CHUDIO Marcin 698WARSZAWAM2000:00:0000:02:4503:18:2204:30:2405:28:19
614SOSZYŃSKA Gosia 271człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:02:3903:37:2004:37:5205:28:21
615WIECZOREK Beata 876DZIKIE GRUBASY SZATANAKRAKÓWK3000:00:0000:01:5603:33:0804:36:3705:28:43
616RAKOCZY Dorota 184MILANÓWEKK4000:00:0000:01:3403:28:3704:38:0005:28:54
617MĄCZKA Krystyna 888OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:01:5103:28:3804:38:0305:28:54
618JASIKOWSKI Łukasz 407KoniuchyGLIWICEM2000:00:0000:02:2103:28:5704:38:1205:29:07
619TOMASZEK-KOSOŃ Bernadeta 750AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWK4000:00:0000:02:0303:35:2804:40:2205:29:10
620CIECHOMSKI Bartłomiej 730WARSZAWAM3000:00:0000:00:5903:30:2804:32:3105:29:26
621KAŃDUŁA Klaudia 596POZNAŃK3000:00:0000:02:5003:34:1604:37:4805:29:27
622GÓRCZYŃSKI Przemysław 440dream teamRZESZÓWM4000:00:0003:36:4104:41:0505:30:07
623KAWALEC Małgorzata 420Dream TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:4803:36:3604:41:0505:30:11
624NASTAROWICZ Tomasz 345duchpostepu 2018SZADEKM2000:00:0000:01:2903:34:2004:37:4505:30:13
625MATUŁA Przemysław 39UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:1303:24:1904:44:5605:30:38
626GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 110ŻURAWICAK4000:00:0000:02:3003:29:0004:40:3705:30:39
627BACZA Piotr 111ŻURAWICAM4000:00:0000:02:3103:29:0004:40:3705:30:40
628HYZIAK Joanna 516jj.runnersSĘKOWAK4000:00:0000:01:4603:22:1704:41:1305:30:45
629SEKUŁA Tomasz 511KRASICZYNM4000:00:0000:02:5603:39:4004:44:3105:30:50
630WITRYK Lesław 509TYCHYM3000:00:0000:02:5503:39:4004:44:3105:30:50
631ŚLIWIŃSKI Paweł 40BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM3000:00:0000:02:2703:27:0404:31:5605:30:54
632DROZD Arkadiusz 217SZCZECINM3000:00:0000:01:5303:22:2704:37:1305:31:12
633HYZIAK Jakub 261jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:01:4603:22:1604:41:1505:31:21
634PARYS Michał 428WOŁOMINM3000:00:0000:01:0803:16:0804:33:0505:32:07
635WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 210Największa Armia Świata/Feel the FreedomLUBLINK3000:00:0000:01:5803:23:1904:40:2805:33:01
636ZAJĄC Wojciech 590BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEM2000:00:0000:01:5903:23:1804:40:2805:33:01
637CYBUŁKA Mariusz 207STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM3000:00:0000:01:3903:30:0504:40:2405:33:07
638PEŁDIAK Bogdan 402LUTOWISKAM5000:00:0000:02:4603:30:4104:38:2105:33:47
639LITWINEK Marek 18WW TEAMLUBARTÓWM3000:00:0000:01:5903:11:5004:40:3405:33:52
640WILECZEK Antoni 711JUROWCEM2000:00:0000:02:2503:33:0604:44:4005:34:00
641LOSKA Michał 171Baran Trail RaceKATOWICEM3000:00:0000:02:4403:34:0904:36:5605:34:33
642SZCZEPOCKI Andrzej 826Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:00:0000:02:3303:28:0904:41:0205:34:38
643KOŻUCH Anna 534brakPRZEWORSKK3000:00:0000:01:3403:28:5204:42:1405:34:48
644GÓRA Grzegorz 349Night Runners Wrocław/ ParaFiTWROCŁAWM3000:00:0000:02:1503:33:5204:42:0005:35:04
645TURZAŃSKA Iwona 350Night Runners Wrocław/ParaFiTWROCŁAWK3000:00:0000:02:1403:33:5404:42:1005:35:12
646KOMAŃSKI Rafał 703Drużyna SzpikuZARSZYNM4000:00:0000:02:4003:38:3604:47:5705:35:30
647FUNKA Andrzej 640NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:00:0000:02:2803:34:2404:42:1205:35:57
648KIELISIAK Małgorzata 386Husaria Race TeamBRAŃSZCZYKK2000:00:0000:01:5303:42:1804:46:2505:36:24
649BANASIK Karolina 367wkurw_teamKIELCEK3000:00:0000:03:0503:31:3104:41:4905:36:34
650HEJMAN Maciej 366wkurw_teamKIELCEM4000:00:0000:03:0303:31:3004:44:2205:36:34
651BĄK Piotr 316Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:5303:42:1704:46:2805:36:45
652MIKOŁAJCZYK Agnieszka 527HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3000:00:0000:00:4703:32:1904:41:3805:36:46
653DRABIK Jacek 602KRAKOWM5000:00:0000:02:4103:32:2204:43:5005:37:02
654PIECUCH Małgorzata 278Lacho TeamPRZEWORSKK5000:00:0000:01:5903:43:3604:50:4105:37:32
655KLISZ Agnieszka 576Husaria Race TeamLUBLINK3000:00:0000:01:5903:43:1904:44:2305:37:48
656SNARSKA Katarzyna 449Pfizer PolskaWARSZAWAK3000:00:0000:02:3703:34:2904:42:0605:38:24
657LEŚNIEWSKI Michał 562SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:45:1104:45:2805:38:24
658GŁUSZCZAK Jerzy 336ŁÓDŹM6000:00:0000:02:3503:34:2504:46:1205:39:08
659RUDZKI Tomasz 253KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:0503:31:0304:45:5505:40:10
660WĄSOWSKA Jagoda 96PiasecznoPIASECZNOK5000:00:0000:02:5403:51:5204:52:5705:40:20
661STANIEC Katarzyna 746BIEGNE DLA MILI I MARIKIKIELCEK3000:00:0000:01:5703:35:5204:42:1705:40:33
662KMITA Gabriela 492Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:01:4403:31:0604:45:5905:40:40
663HANDERMANDER Agnieszka 544USTJANOWA GORNAK3000:00:0000:02:3503:37:5304:47:5505:40:41
664POJNAR Karol 517DĘBLINM2000:00:0000:02:5303:31:0304:48:2105:40:42
665HANULAK Jakub 751WKURW_TEAMRZESZÓWM2000:00:0000:02:2603:41:2404:43:5505:40:42
666KOSNO Weronika 137Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:02:3503:42:2204:49:0605:40:51
667MISZCZYK Marcin 767KRAKÓWM4000:00:0000:02:3203:33:0704:46:0105:40:53
668KWAŚNIEWSKI Andrzej 803Ronche QceKRAKÓWM4000:00:0000:02:3203:33:0704:46:0105:40:53
669GOGÓŁ IŻOWSKA Edyta 713SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3000:00:0000:02:4503:34:1104:48:4005:41:19
670FLIS Piotr 168Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:3803:32:0704:45:4105:41:37
671SOKOŁOWSKI Artur 46Wędrujące SokołySUWAŁKIM5000:00:0000:01:1903:38:2404:47:2005:41:57
672SOLICH Patryk 83Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:2703:30:4804:53:1205:43:01
672KULIK Katarzyna 82Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:02:3403:30:4904:53:1405:43:02
674ZIELONKA Mariusz 150Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:2403:46:0004:47:5605:43:14
675PUZIO Hubert 766ZAGÓRZM3000:00:0000:02:4703:21:3004:46:2105:43:32
676BATOR Marek 208WARSZAWAM4000:00:0000:02:2903:34:2204:44:2505:44:50
677WILIMSKI Tomasz 84Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:02:2803:31:0404:53:1305:45:01
678SARAT Ewa 862GSBTARNÓWK4000:00:0000:01:5903:51:5304:53:3405:45:53
679MORAWSKA Anna 185WARSZAWAK6000:00:0000:01:3903:37:5204:46:0905:46:04
680SKORUPSKA Julia 607WARSZAWAK4000:00:0000:02:1403:43:4204:55:4305:46:31
681HORBACZEWSKI Marek 145CHEŁMM5000:00:0000:02:1403:43:4204:55:4405:46:42
682KORZENIOWSKA Joanna 24UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:01:5803:32:2204:53:4205:47:04
683SYGUŁA Katarzyna 62KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK4000:00:0000:01:4403:42:4904:53:4805:47:19
684PRZYBYLSKI Łukasz 344Duchy postepuSZADEKM2000:00:0000:01:3003:41:5004:46:2905:48:44
685FISHCHUK Oleh 831WROCLAWM2000:00:0000:00:5003:52:4104:52:5505:49:28
686LATO Karolina 156LUBLIN BIEGALUBLINK3000:00:0000:02:1203:55:2304:57:4105:49:50
687SOBOŃ Ewelina 230KORCZYNAK3000:00:0000:01:5803:39:2804:56:5705:50:00
687KANDEFER Urszula 232Ideo.plRZESZÓWK3000:00:0000:01:5803:39:2904:56:5705:50:00
689POTERA Krystyna 661Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:2303:46:1404:55:0405:50:24
690KLUZA-HOWIL Lila 177www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:00:0000:02:3303:39:5504:57:5405:50:51
691WRONA Tomek 33KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:02:5403:40:4104:54:1805:51:30
692DOMARADZKA Ewa 627Night Runners PyskowicePYSKOWICEK4000:00:0000:02:1503:39:0404:54:1905:51:33
693ŻERULIK Jarosław 626źródlanaKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:42:3804:56:2105:52:21
694TYLKA Przemysław 789ISKRZYNIAM4000:00:0000:02:0103:34:5604:58:1105:54:04
695MIĄDZEL Katarzyna 338Zagnańsk BiegaZAGNAŃSKK3000:00:0000:02:1903:41:1405:02:3505:54:23
696TOBIASZ Kamil 337Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / wkurwteamOPATÓWM3000:00:0000:02:1903:41:1005:02:3305:54:25
697PTAK Patryk 689WKURW_TEAMKIELCEM3000:00:0000:02:2003:41:1005:02:3505:55:11
698ROMANOWSKA Ewa 159ŁYSOMICEK3000:00:0000:02:1303:52:2805:02:1205:55:41
699SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 706Spartanie DzieciomWARSZAWAK3000:00:0000:02:1903:46:1704:56:1305:56:29
700MIKOŁAJCZYK Jarosław 614ŁÓDŹM3000:00:0000:02:3703:46:0205:03:2505:56:30
701PAWELCZYK Anita 352Spartanie DzieciomPIASECZNOK3000:00:0000:02:5703:45:1404:56:1205:56:33
702PIETRULIŃSKI Mateusz 705Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:1803:46:1704:56:1505:56:33
703MAZUREK Monika 28Nowa Huta TeamKRAKOWK4000:00:0000:02:0003:52:5605:08:4305:58:16
704WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 105NH TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0003:52:4905:08:4605:58:20
705PORĘBSKA Dorota 94Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0003:52:5605:08:4505:58:35
706MAZUR Marek 115ŻURAWICAM4000:00:0000:02:3203:47:2505:03:1505:58:55
707MAZUR Magdalena 114ŻURAWICAK3000:00:0000:02:3103:47:2305:03:1905:58:55
708DRAPAŁA Jan 549Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0203:42:0705:00:1205:58:57
709ORZECH Artur 547Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0303:43:1805:00:1005:58:57
710ŻACZEK Anna 663biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:02:5303:32:0805:00:1105:58:57
711KOTELNICKA Renata 880PRZEMYŚLK4000:00:0000:02:3003:47:2805:03:2005:59:07
712KOFIN GREEN OFFICE Maciej 353TKKF Uklejna MyśleniceOCHOJNOM4000:00:0000:02:4303:48:3505:00:2005:59:12
713GORZKOWSKI Bartłomiej 196KRAKÓWM3000:00:0000:02:5703:50:4404:59:4005:59:13
714WENECKA-FLIS Anna 169Daniel's TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:4003:52:5005:08:3305:59:25
715KOWALIK Anna 25UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:01:5803:32:2204:53:4306:00:14
715WÓJTOWICZ Paweł 30LublinBiegaLUBLINM4000:00:0000:02:0203:41:5804:57:4206:00:14
717SZELER Joanna 122Biegająca z psamiWARSZAWAK4000:00:0004:01:4705:00:4506:01:04
718DUDEK Dominik 778MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:00:5103:50:5305:02:1806:01:52
719MICHNO Anna 170Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0903:54:0405:05:2206:02:10
720MICHNO Tomasz 224Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:0903:54:0405:05:2106:02:10
721KONIECZNY Piotr 665NKB Chyźy Nowy tomyślNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:02:2903:50:3905:06:3806:02:33
722GRECH-BARAN Marta 77ROGATE TORPEDYWARSZAWAK3000:00:0000:02:3903:48:3105:05:2306:02:50
723BARAN Jakub 78ROGATE TORPEDYWARSZAWAM3000:00:0000:02:3903:48:3305:05:2506:02:50
724ZABURKO Mateusz 119TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:02:3203:52:4605:11:0106:02:57
725ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 76Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:01:5603:51:5405:07:1306:03:52
726WISZNIEWSKA Katarzyna 73GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWK4000:00:0000:02:0003:55:2905:07:1506:03:52
727GLINIANY Małgorzata 236Zabiegana rodzinkaqWYRYK4000:00:0000:02:0503:45:3205:09:2806:06:23
728GLINIANY Adam 235Zabiegana rodzinkaWYRYM4000:00:0000:02:0503:45:3105:09:2906:06:24
729BOBOLA Maciej 848KRAKÓWM4000:00:0000:02:5103:43:0405:08:1906:06:24
730MYŚLIŃSKI Tomasz 81Biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:4903:49:0705:02:3206:06:40
731MALEC Basia 565LUBLINK5000:00:0000:02:0403:44:1505:05:2406:07:19
732MAREK Magdalena 747Celuj w ZdrowieKRAKÓWK4000:00:0000:02:4703:52:1605:06:3806:07:41
733SWOBODA Jarosław 20Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:2503:52:2005:17:1506:11:13
734BZOWSKA Aleksandra 319Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:2403:52:2005:17:1306:11:13
735SZCZERBIŃSKI Marcin 755DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM4000:00:0000:02:0103:53:1105:16:0606:11:52
736OBARSKI Norbert 99KIELCEM5000:00:0000:02:5203:54:0105:12:1006:12:49
737ALEKSANDROWICZ Łukasz 383Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0000:02:1603:55:5405:08:1306:12:49
738PRZECH-FUS Agnieszka 22WW TeamLUBLINK5000:00:0000:02:0103:44:3505:12:1506:13:34
739ZIEŃKOWSKA Izabela 29WW TEAMLUBLINK3000:00:0000:02:1203:57:1005:12:1206:13:39
740HANGIEL Urszula 745WARSZAWAK3000:00:0000:02:3903:54:1405:17:0006:13:54
741POSTÓŁ Karolina 424Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:02:3503:54:1705:25:3906:14:08
742BRZEZIŃSKA Teresa 692Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:3503:54:1705:25:4006:14:09
743OKARMA Wojtek 634www.virtutimilitari.plWARZYCEM3000:00:0000:02:5103:52:2805:10:5906:14:44
744ROSA Aleksander 219POZNAŃM3000:00:0000:02:3703:54:2505:16:0306:15:27
745HORBACZ Hanna 218POZNAŃK3000:00:0000:02:3703:54:2505:16:0206:15:28
746CZARNY Łukasz 690WKURW_TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:03:0003:55:4905:18:5306:20:49
747ŚWIĘCICKA Dagmara 399wkurw_teamKIELCEK2000:00:0000:02:5803:55:5205:19:1606:20:50
748WZOREK Ewa 404Wkurw_teamWILKÓWK2000:00:0000:02:5903:55:4805:19:1506:20:50
749NIEDŹWIECKA Kasia 360EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:5404:07:1705:26:5306:29:05
750SOBICZEWSKA Iza 374ekobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:5504:07:1705:26:5706:29:07
751KUCHARZAK Norbert 820JazzanovaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:4903:25:3705:27:2806:32:49
Niesklasyfikowani
GIŻA Grzegorz 8241981RADOMYŚL WIELKIM30DNF00:00:38 DNF02:28:04 DNF DNF06:33:27 DNF
MIKUŚKIEWICZ Piotr 205Run Team ChmielnikCIECIERZEM30DNF00:07:15 DNF06:30:28 DNF DNF06:34:16 DNF
754KŁOSOWSKI Karol 63Los Trepos CompanierosKRAKÓWM3000:00:0000:01:48
755LEWANDOWSKI Marcin 216Happy Tri FriendsKRAKÓWM4000:00:00
756CEBERAK Bartosz 249LUBARTÓWM3000:00:0000:00:5701:52:0802:26:58
757PASIECZNY Robert 264FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:3202:04:5102:41:29
758NOWAKOWSKI Tobiasz 291Race FighterSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:3301:58:5702:35:46
759PLOCH Jakub 6NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:02:0102:37:33
760WAŻNY Stanisław 473Biegomania LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:00:4501:59:4502:32:21
761KOCZAJA Artur 497KRAKÓWM3000:00:0000:00:3101:57:1102:31:35
762WIERNUSZ Krzysztof 538Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3101:59:3402:32:11
763KOCZWARA Tomasz 613RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:3301:49:0702:19:36
764POLAŃSKI Tomasz 875B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:00:3801:59:4402:31:34
DRWIĘGA Maciej 247Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM40DNF00:02:08 DNF DNF DNF DNF
SZYMAŃSKI Andrzej 408WKOLANIEMISTRZYKAKIELCEM30DNF DNF04:41:15 DNF DNF DNF
ZMYSŁOWSKI Igor 589lepszy żbikLUBLINM20DNF00:01:14 DNF DNF DNF DNF
CZUBA Jarek 691Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM20DNF00:00:35 DNF DNF DNF DNF
SZCZEPANIAK Karol 726Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM40DNF00:01:40 DNF DNF DNF DNF
GŁUSZKO Przemysław 734SOLINA TEAMBEREZKAM30DNF00:02:02 DNF02:43:44 DNF03:45:57 DNF DNF
MAJER Ewa 3Solgar PolskaDOBCZYCEK30DNF00:00:35 DNF DNF DNF DNF
POTRZESZCZ Grzegorz 825MIRZECM40DNF DNF02:42:58 DNF DNF DNF
Znaleziono 772 wynik(ów)