IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-01-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 852
Wystartowało : 772
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 763
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
Czas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GORCZYCA Bartosz 13Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM201M 100:00:0000:00:2801:43:4302:12:2902:37:4802:51:52.6002:51:52.60 3:5115,6
2BABIS Piotr 797WAŁM202M 400:00:0000:00:2801:51:0302:23:1502:51:4303:05:23.6503:05:23.65+00:13:314:0914,4
3PLOCH Jakub 6NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM203M 1200:00:0000:00:3002:02:0102:37:3303:24:18.2003:24:18.20+00:32:254:3413,1
4NIEMIEC Szczepan 772WKURW_TEAMRZESZÓWM204M 1800:00:0000:00:4702:07:4902:43:4103:16:2703:33:05.5503:33:05.55+00:41:124:4612,6
5GAWRON Janusz 443Brygada BeskidówLIMANOWAM205M 1900:00:0000:01:1302:11:5902:47:2903:18:0403:33:06.1503:33:06.15+00:41:134:4612,6
6ŻORNIAK Mateusz 317Mega Fason SieniawaSIENIAWAM206M 2300:00:0000:01:1302:12:2002:48:4403:20:3203:38:04.5503:38:04.55+00:46:114:5312,3
7LEMAŃSKI Damian 561RĄBIEŃM207M 3300:00:0000:00:4202:07:0402:45:3403:22:4303:42:52.3003:42:52.30+00:50:594:5912,0
8POŁATYŃSKI Daniel 389SPARTANIE DZIECIOMDĄBIEM208M 3400:00:0000:01:3902:12:2302:50:0903:25:4203:43:12.2503:43:12.25+00:51:195:0012,0
9SIKOŃCZYK Miłosz 35KRAKÓWM209M 6300:00:0000:00:4302:23:3203:03:2603:40:3903:57:55.7003:57:55.70+01:06:035:2011,2
10ZIAJKA Karol 819RYMANÓWM2010M 6600:00:0000:02:1202:23:2203:04:1203:40:2903:58:22.0003:58:22.00+01:06:295:2011,2
11WOLSKI Marcin 530Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2011M 7300:00:0000:01:2102:28:1603:10:3003:44:5004:00:38.9004:00:38.90+01:08:465:2311,1
12WOLSKI Michał 677Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2012M 7400:00:0000:01:2302:28:1703:10:3703:44:5104:00:42.0004:00:42.00+01:08:495:2311,1
13KAPUSTA Dawid 106Wkurw_teamHUTA JÓZEFÓWM2013M 8900:00:0000:01:5602:25:1503:07:3203:46:3804:05:44.5504:05:44.55+01:13:515:3010,9
14KUCIEL Paweł 368Kopalnia Wapienia CzatkowiceTENCZYNEKM2014M 9300:00:0000:01:1202:29:0203:15:0703:49:4904:08:33.6004:08:33.60+01:16:415:3410,8
15SZOSTEK Michał 300BeFit24TeamKRAKÓWM2015M 11000:00:0000:01:2302:29:1003:15:1603:54:5004:13:47.9004:13:47.90+01:21:555:4110,5
16ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 201KRAKÓWM2016M 11400:00:0000:01:3702:30:4103:15:2303:54:5904:14:57.9004:14:57.90+01:23:055:4210,5
17SMOROŃSKI Jacek 117MĘCINAM2017M 18300:00:0000:02:3302:43:0503:27:4604:08:4904:31:09.3504:31:09.35+01:39:166:049,9
18WIERZCHOWIAK Jarosław 815WARSZAWAM2018M 18900:00:0000:01:0302:43:4703:32:4204:12:5104:32:15.4004:32:15.40+01:40:226:069,8
19OCHYRA Konrad 327LESKOM2019M 19000:00:0000:01:0202:43:4403:34:4704:13:4204:32:21.5504:32:21.55+01:40:286:069,8
20NIEWIECZERZAŁ Tomasz 359BEŁCHATÓWM2020M 19400:00:0000:01:0802:32:2903:25:2904:11:0404:33:11.8004:33:11.80+01:41:196:079,8
21MIĄSKO Piotrek 453STANISŁAWÓWM2021M 21600:00:0000:00:4002:43:1603:34:2204:19:0904:40:48.8504:40:48.85+01:48:566:179,5
22ZAWADZKI Karol 68Radlinioki w bieguRADLINM2022M 22600:00:0000:02:2702:52:5503:49:2304:26:3804:44:23.3504:44:23.35+01:52:306:229,4
23NOWICKI Artur 564KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2023M 26300:00:0000:01:1002:55:4403:48:5304:30:3204:51:03.0004:51:03.00+01:59:106:319,2
24CZERWIENKO Mateusz 760WARSZAWAM2024M 29100:00:0000:01:5202:42:5803:49:4404:34:0104:56:43.4004:56:43.40+02:04:506:399,0
25NIEGOWSKI Tomasz 270KRAKÓWM2025M 30800:00:0000:01:1302:59:2503:57:5404:40:3405:00:05.4005:00:05.40+02:08:126:438,9
26MACHLARZ Mateusz 736SRTG RzeszówRZESZÓWM2026M 32300:00:0000:01:5802:55:0003:54:3704:39:3605:02:05.4505:02:05.45+02:10:126:468,9
27MAZURKIEWICZ Bartłomiej 461Maraton Zaporowy TEAMSANOKM2027M 34800:00:0000:02:0303:04:2604:04:1304:47:4405:07:23.8005:07:23.80+02:15:316:538,7
28MANTYCKI Rafał 737Husaria Race TeamLUBLINM2028M 36000:00:0000:02:4403:04:1404:02:3004:48:5105:11:46.4005:11:46.40+02:19:536:598,6
29TESZNER Adrian 804Run Team PawłowiceMIZERÓWM2029M 36400:00:0000:01:1002:53:5704:00:4204:46:0805:11:57.1005:11:57.10+02:20:046:598,6
30GŁOWACKI Mateusz 632Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOM2030M 37500:00:0000:02:4803:18:0704:11:1404:53:1005:13:39.8505:13:39.85+02:21:477:018,5
31TWORZYDŁO Michał 646WKURW_TEAMDYNÓWM2031M 38100:00:0000:02:4203:10:0104:05:2904:51:4905:15:14.3005:15:14.30+02:23:217:048,5
32KOWALCZYK Bartłomiej 592WARSAWM2032M 38800:00:0003:05:0304:03:3304:52:1705:17:53.6005:17:53.60+02:26:017:078,4
33HANULAK Paweł 693WKURW_TEAMRZESZÓWM2033M 39200:00:0000:02:2503:08:3504:03:1904:53:2205:18:04.2005:18:04.20+02:26:117:078,4
34GRODZKI Arkadiusz 682CZUDECM2034M 39300:00:0000:01:5603:02:2804:09:1704:56:3005:19:34.0005:19:34.00+02:27:417:098,4
35WARZYCHA Dawid 54PKP InterCityBYTOMM2035M 40200:00:0000:02:4603:03:4304:13:2805:00:0305:22:11.2505:22:11.25+02:30:187:138,3
36BILSKI Mateusz 782WARSZAWAM2036M 41500:00:0000:01:5203:09:0304:16:4905:03:3305:26:44.9005:26:44.90+02:34:527:198,2
37GÓRSKI Emil 267Husaria Race TeamWARSZAWAM2037M 41600:00:0000:01:1803:13:1404:17:5605:03:2505:26:59.0005:26:59.00+02:35:067:198,2
38SKOCZEK Jakub 680OTWOCKM2038M 44000:00:0000:02:1103:11:2904:21:4405:09:5905:32:15.8005:32:15.80+02:40:237:268,1
39STEFANOWICZ Paweł 679OTWOCKM2039M 44200:00:0000:02:1103:11:2904:21:4405:09:5905:32:34.2005:32:34.20+02:40:417:278,0
40SŁOWIKOWSKI Damian 574GLIWICEM2040M 47700:00:0000:02:3103:13:1304:23:4605:15:5805:42:14.3005:42:14.30+02:50:217:407,8
41NASTAROWICZ Tomasz 345duchpostepu 2018SZADEKM2041M 49900:00:0000:01:2903:34:2004:37:4505:30:1305:54:37.6005:54:37.60+03:02:457:577,5
42CHUDIO Marcin 698WARSZAWAM2042M 50500:00:0000:02:4503:18:2204:30:2405:28:1905:55:32.8505:55:32.85+03:03:407:587,5
43BUCIOR Łukasz 752Największa Armia ŚwiataŚWIDNIKM2043M 50800:00:0002:59:2004:10:3405:16:1405:55:54.3505:55:54.35+03:04:017:587,5
44JASIKOWSKI Łukasz 407KoniuchyGLIWICEM2044M 51000:00:0000:02:2103:28:5704:38:1205:29:0705:56:39.4005:56:39.40+03:04:467:597,5
45WILECZEK Antoni 711JUROWCEM2045M 51600:00:0000:02:2503:33:0604:44:4005:34:0005:58:40.2505:58:40.25+03:06:478:027,5
46ZAJĄC Wojciech 590BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEM2046M 52200:00:0000:01:5903:23:1804:40:2805:33:0106:02:35.6506:02:35.65+03:10:438:077,4
47HANULAK Jakub 751WKURW_TEAMRZESZÓWM2047M 53300:00:0000:02:2603:41:2404:43:5505:40:4206:07:37.1006:07:37.10+03:15:448:147,3
48POJNAR Karol 517DĘBLINM2048M 54000:00:0000:02:5303:31:0304:48:2105:40:4206:13:02.5006:13:02.50+03:21:098:217,2
49FISHCHUK Oleh 831WROCLAWM2049M 54300:00:0000:00:5003:52:4104:52:5505:49:2806:15:59.8006:15:59.80+03:24:078:257,1
50PRZYBYLSKI Łukasz 344Duchy postepuSZADEKM2050M 54400:00:0000:01:3003:41:5004:46:2905:48:4406:19:01.2506:19:01.25+03:27:088:297,1
51KUCHARZAK Norbert 820JazzanovaBIAŁA PODLASKAM2051M 57300:00:0000:01:4903:25:3705:27:2806:32:4907:13:23.7007:13:23.70+04:21:319:436,2
Niesklasyfikowani
CZUBA Jarek 691Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM20DNF00:00:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZMYSŁOWSKI Igor 589lepszy żbikLUBLINM20DNF00:01:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)